ה- VPN הטוב ביותר למחשב – סקירה תואמת מערכת לכל מותגי ה- PC

מחשבים אישיים קיימים כיום כמרכיבים שאין להם תחליף בעולמנו המודרני. הם מתגוררים בכל מקום מבתי חולים ועד בתי חברות, והם מאפשרים למשתמשים לבצע מספר משימות. כמעט בלתי אפשרי לשרוד ללא מחשב העומד לרשותך. עם זאת, ככל שהפופולריות שלהם ממשיכה לעלות בקצב מואץ, כך גם הסיכונים לנתונים שהם מאחסנים ומעבירים גוברים במידה ניכרת. זה מחייב אותם לפעול בחסות שירות VPN הטוב ביותר. אז, לספק לך את המדריך הטוב ביותר האפשרי, הנה מדריך ב- VPN הטוב ביותר למחשב.

האם VPNs למחשבים בטוחים לשימוש?

VPNs הם ככל הנראה הדרך הבטוחה ביותר לגלוש באינטרנט באופן אנונימי ולשמור על פרטיותכם בתחום הדיגיטלי. בתקופה הנוכחית, זה הופך להיות נחוץ עבור כל אדם להשתמש ב- VPN להגנה מפני פריצות ופלישה לפרטיות.

האם VPNs למחשבים בטוחים לשימוש?

מקישורים זדוניים לתרמיות דיוג וקבוצות פריצה פליליות וכלה באלה המחפשים לנצל פגיעויות באפס יום במחשבים אישיים, האיומים מגיעים בדרגות שונות, אך לכל אחת מהן יש פוטנציאל לגרום נזק משמעותי לנתונים האישיים והעסקיים שלך..

בניגוד לאמונה הרווחת, VPNs לא רק מזייפים את ה- IP שלך ומפנים מחדש את התעבורה המקוונת שלך בלבד. שירותי VPN מודרניים יכולים לספק לך תכונות גישה מאובטחות במיוחד לאינטרנט, כמו מתגי הרגה, מניעת דליפות IPV6, תמיכה מרובה בפרוטוקול, הצפנה ברמה גבוהה והרבה יותר מכך כדי להבטיח שלסנופרים יהיה די קשה לגשת לנתונים שלך.

האם זה חוקי להשתמש ב- VPN למחשב האישי?

פרט לכמה משטרים מדכאים מאוד ומדינות בעולם כמו במדינות איראן וסין, VPNs הם חוקיים להפליא לשימוש ולפריסה ברחבי העולם. אזרחי אינטרנט באזורים כמו ארה”ב, האיחוד האירופי, אסיה הגדולה והמזרח התיכון הם המשתמשים הבולטים בעולם.

האם זה חוקי להשתמש ב- VPN PC?

וככל שהכל מתפתח ואנחנו מוצאים דרכים חדשות להשתמש בדברים, ענף ה- VPN אינו שונה, מכיוון שהם מספקים כל כך הרבה שירותים בלעדיים מכפי שעשו לפני כמה שנים אחורה.

עבור למשל אלה מאיתנו שאוהבים להזרים את תוכן הווידיאו המקוון החביב עלינו, VPN PC אמין למחשב יכול לעזור לנו לבטל חסימת גישה וגישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. משתמשים המתגוררים בבריטניה אינם מתקשים לגשת לתכנית המיועדת רק לקהל האמריקני, אם הם משתמשים בשירות VPN טוב למחשב..

VPNs הם ביטוי לחופש ושליטה אינדיבידואלים, מה שהופך אותם לא רק באופן חוקי, אלא גם מקובלים ומוסריים מוסרית.

האם זה בטוח להשתמש ב- VPN PC בכל המכשירים?

כמו במקרה של כל קטגוריות מוצרים ושירותים בעולם, הונאות ודואפים קיימים גם בעולם VPNs PC. לרוב, עליכם להימנע משירותי VPN בחינם ואלו שקיימים בתחום אנדרואיד & מערכת אקולוגית של אפליקציות iOS.

האם זה בטוח להשתמש ב- VPN PC בכל המכשירים?

VPNs הם מוצרים עתירי הון, בגלל התשתית הנדרשת כדי להפעיל אותם כמו מערכות שרת גלובליות, תכונות תומכות בפרוטוקול וכדומה, כך שרוב השירותים החינמיים שומרים על תזרימי המזומנים שלהם על ידי מכירת נתוני משתמש, דואר זבל או השתלת קודי מעקב במכשירים..

ה- VPN הטוב ביותר למחשבים שנזכיר בהמשך במהלך סקירה זו, הם אמינים ביותר, קיימים במטרה היחידה לספק אבטחה מקוונת מקסימאלית למשתמשים. ספקי VPN אלה עשויים להיות יקרים אך אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהם בטוחים לשימוש בכל המכשירים, כלומר טאבלטים, סמארטפונים, מחשבים אישיים ועוד.

מותגי PC תומכים ב- VPN

אין כמעט מותגי מחשב שאינם מספקים תמיכה ל- VPN. הסיבה לכך היא שמותגי מחשבים אישיים פשוט מספקים את החומרה ובאופן רגיל שהם לא מספקים’לא יגביל גישה להתקנת תוכנה מסוימת במערכות שלהם.

בין אם יש לך מחשב נייד של HP או שאתה משתמש במערכת חדשה המיוצרת של Lenovo, VPN בהחלט יעבוד עליו. אפל, Acer, Razer, Samsung, Dell, Asus, Microsoft ועוד, הם כל מותגי המחשבים הפופולריים ביותר בעולם וכולם מספקים תמיכה ל- VPN.

עם זאת, מערכת הפעלה מסוימת מקשה על התקנת ו- VPN כמו למשל. לא מקודדים ומתכנתים יכולים להתקשות להתקין VPN ישירות במערכות שלהם.

  南非的5种最佳VPN:2020年可靠和高速服务

בעוד מצד שני ספקי VPN מציעים אפליקציות ייעודיות לשימוש במערכות הפעלה פופולריות אחרות כמו Windows ו- Mac, מה שמקל עליכם להוריד ולהגדיר כמעט כל ספק VPN שאליו אתם נרשמים..

מערכת הפעלה למחשב VPN נתמך

ככל שהפופולריות של VPNs ממשיכה לעלות עקב אנשים שמצאו יתרונות חדשים רבים יותר בשימוש בהם, כמעט כל מערכת ההפעלה החלה לספק תמיכה מולדת בתוכנה. מערכות ההפעלה הפופולריות יותר כמו Windows, Android, iOS ו- Mac מכוסות על ידי רוב ה- VPN דרך אפליקציות ייעודיות לפלטפורמות.

עם זאת, מערכות הפעלה מורכבות יותר כמו UNIX ולינוקס אינן מקבלות את היישומים הייעודיים שלהן על ידי ספקי VPN, מכיוון שלמערכות הפעלה אלה יש הפצות ותצורות רבות, מה שהופך אותה למשימה הרקולאית לפתח אפליקציה יחידה לפלטפורמות..

אבל אין צורך להתייאש, מכיוון שמי שמשתמש בפלטפורמות כמו לינוקס שייך בעיקר לזירה הטכנית ונמצא במקצועות כמו קידוד, תכנות, אבטחת מידע וכדומה, כך שהם יודעים את דרכם סביב התקנות כל כך מסובכות..

מצד שני, ישנם מדריכים מפורטים רבים הזמינים עם VPNs מובילים המדריכים מערכים מורכבים רבים בצורה קלה להפליא..

VPN העליון לרשימת המחשבים

להלן רשימה מקיפה הכוללת את עשרת ה- VPN הטובות ביותר למחשבים:

 1. ExpressVPN
 2. PureVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. PrivateVPN
 6. VPN של חברת Ivacy
 7. מנהרת דוב
 8. CyberGhost
 9. VPN של TorGuard
 10. גישה פרטית לאינטרנט (PIA)

ה- VPN הטוב ביותר למחשב 2018

זה לא מספיק להיות פשוט מספיק בעולם ה- VPN, שכן הצרכן המודרני דורש תכונות נוספות ושימושיות רומנטית, אם הוא עומד לשלם עבור שירות.

VPNs שבקושי עומדים בקריטריונים של להיות VPN המהיר ביותר כמו להציע שרתים מוגבלים, אבטחת מידע ממוצעת ותמיכה בלקוחות מסוגל אולי לשרוד בשוק, אך אין לה מקום ברשימת ה- VPN הטוב ביותר שלנו למחשב 2018.

הבטחת תשתית שרת הפרוסת עשרות מדינות ומכילה אלפי IPs, מתן הצפנה ותמיכה פרוטוקולית במיוחד, ומסוגלת לבטל חסימת כל דבר מ- Netflix US להוטסטאר הודו ומסוגלת להניע אפילו הרבה יותר מזה, הנה הרשימה שלנו עבור ה- VPN העליון למחשב 2018:

מחיר ספקים ($) מאפיינים דירוג ספק ביקור הנחה

 1. כריש גולש

  כריש גולש

  11.95 $1.99לחודש

  • 800+ שרתים ב 50+ מדינות
  • הצפנת AES-256-GCM
  • צ’אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • חיבורים סימולטניים ללא הגבלה
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין בשיעור של 83%
  קרא את הביקורת

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91לחודש

  • 2,000+ שרתים ב -140 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ’אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 5 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין של 73% בהנחה
  קרא את הביקורת

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12.95 $8.32לחודש

  • 3,000+ שרתים ב 94 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ’אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 3 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אמין 35% הנחה באתר
  קרא את הביקורת

 4. Ivacy

  Ivacy

  $ 9.95 $2.25לחודש

  • 1000+ שרתים על פני 100 מיקומים
  • הצפנה סטנדרטית בדרגה צבאית של 256 סיביות
  • תמיכה בצ’אט חי מעולה
  • ספק יומני אפס
  • 5 כניסות מרובות זמינות
  • חלונות, מק, אנדרואיד, iOS Apps ותוסף Chrome

  אמין 77% הנחה בקר באתר
  קרא את הביקורת

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12.99 $2.75לחודש

  • 3,700 שרתים ב 60 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ’אט חי 24/7
  • מדיניות ללא יומן קפדנית
  • 7 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  Reliabile 77% הנחה בקר באתר
  קרא את הביקורת

ExpressVPN – VPN לראש הדף במיוחד למחשבים אישיים

מבוסס על האזור הידידותי באי הבתולה הבריטית, ומתגאה ב -2000 שרתים ב -148 מיקומים ברחבי העולם, ExpressVPN מצדיק את קו התווית שלה להיות “ה- VPN המהימן ביותר בעולם” די מתאים.

ה- VPN הטוב ביותר למחשב 2018

הוא מעולם לא שמר או הפנה יומני משתמש. כפי שמעידים מקרה שנערך לאחרונה בטורקיה. VPN אקספרס מציג יושרה למופת בהגנה על פרטיות הצרכן.

קרא את הפרטים המלאים בסקירת Expressvpn מעודכנת זו.

נוסף על כל אלה, היא מצפינה חבילות נתונים משרתיה בצפנת AES 256, מספקת תמיכה לכל הפרוטוקולים המאובטחים ביותר כמו VPN פתוח, מבטלת חסימה של כמעט כל אתרי הזרמה ותוכן מוגבלים גיאוגרפיים ואף מציעה תמיכה ייעודית באמצעות אפליקציות מקוריות ב- רפרטואר פלטפורמות רחב.

החסרונות היחידים בשירות זה הם ראשית, הוא מציע רק שלושה חיבורים בו זמנית, ואילו שנית’אני לא זול. התוכנית השנתית עולה 99.95 $ המחויבת פעם אחת, ואילו התוכנית הדו-שנתית תדרוש ממך לפרוש 69.95 $ שחויבו פעם אחת.

מקצוענים

 1. אפליקציות ייעודיות במערכת הפעלה תואמת למחשב
 2. תמיכה באפשרויות תשלום מרובות
 3. תקני הצפנה גבוהים
 4. תמיכה בפרוטוקול נרחב
 5. מדיניות אפס יומנים

חסרונות

 1. אין שרתי P2P ייעודיים
 2. תוכניות תמחור יקרות

visit-expressvpn

PureVPN – מציע אפליקציה מאוד תואמת, קלה לשימוש למחשבים אישיים

מבוסס על הונג קונג, PureVPN הוא שירות שתמיד עבר את הקילומטר הנוסף לעבר שירות לקוחותיו ומספק להם קלות אדירה מבחינת כל ההיבטים הכרוכים בשימוש בשירות. אם זה’תוכניות תמחור משתלמות במיוחד או תמיכה / אפליקציות מקוריות מורחבות עבור פלטפורמות מרובות, PureVPN נותר שירות פורץ דרך.

PureVPN למחשב

הוא מציע הכל למנויים שלו במונחים של תכונות בלעדיות כמו kill switch, חומת אש של NAT, הגנת דליפות DNS, הגנת DDoS, יכולות ביטול חסימת אתרי סטרימינג, מנהור מפוצל, בצל ב- VPN ואפילו יותר.

קרא את הפרטים המלאים בסקירת VPN טהורה זו.

היכן שחסר הוא בתחום האירוח והעמידה בבקשות להסרת נתונים מהרשויות. עם זאת, היה סמוך ובטוח, המקרה בו התגלה כי השירות מחזיק יומני משתמשים היה אחד המקרים שבהם הייתה מעורבת כוונה פלילית.

בפעילויות אחרות בחופש אינטרנט כמו סיבוב או הזרמת תוכן מוגבל, PureVPN לא ישחק בתקשורת ויהפוך את הנתונים שלך.

שירות זה ידידותי לתקציב. מנוי לשנתיים עם PureVPN יעלה לך רק 69.12 $ מחויב פעם אחת, ואילו המנוי השנתי הוא’גם זה יקר ומחייב אותך לשלם 59.04 $ מחויב פעם אחת.

מקצוענים

 1. הגנת DDoS פועלת בכל מערכות ההפעלה של מחשב אישי.
 2. שרתי P2P ייעודיים וטורנט
 3. 750 + שרתי ב- 141 מדינות
 4. VPN Hotspot
 5. חומת אש Nat
 6. תמיכה מרובה בפרוטוקול כולל OpenVPN ו- L2Tp
 7. מאפשר מנהרת פיצול

חסרונות

 1. שומר על כמה יומנים
 2. ניסיון חינם אינו זמין

בקר ב- PureVPN

NordVPN – מספק אבטחה ברמה הגבוהה ביותר למחשבים

עם אחת המהירויות המהירות ביותר במהלך הסקירה שלנו בכל הפלטפורמות, NordVPN הוא אמין ביותר ומציע פתרונות רחבים לכל סוגי משתמשי ה- VPN. ספק זה אינו נלהב מלכתחילה, אך מעטים יכולים להתאים לתכונות האבטחה שלו ולספירת שרתים מדהימה בהיקף של 3359 שרתים ב- 60+ מדינות.

NordVPN למחשב

מבוסס על פנמה, NordVPN מציעה שישה חיבורים בו זמנית, תמיכה מרובה בפרוטוקולים, תכונה בלעדית של SmartPlay לאתרי סטרימינג כמו נטפליקס והצפנה כפולה לאבטחה נוספת. עם זאת, היתרונות אינם נעצרים במקום שכן ניתן לסמוך על הספק שיש לו את זמן הפעילות הגבוה ביותר תוך מתמודד עם הפרעות מינימליות, אם בכלל, בהמשך השירות..

אל תשכח לבדוק את סקירת nordvpn המעודכנת שלנו.

בעבר זה היה אחד השירותים היקרים יותר, אך כעת הוא נמצא בתוך החלון הזול, בעלות של 125.64 $ בלבד עבור תוכנית מנוי לשלוש שנים..

מקצוענים

 1. פרוטוקולי OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP ו- SSTP עבור כל דגמי ה- PC.
 2. ייעודי P2P וטורמינג.
 3. טור עם VPN זמין
 4. תקופת ניסיון חינם
 5. הצפנה כפולה זמינה
 6. 3359 שרתים ב 60+ מדינות
 7. קיר ביטקוין ותשלום מקובל
 8. תכונת SmartPlay לאתרי סטרימינג

חסרונות

 1. התוכנית החודשית יקרה במחיר של $ 11.95 לחודש

ה- VPN הטוב ביותר למחשב - סקירה תואמת מערכת לכל מותגי ה- PC

IPVanish – מציע תמיכה חלקה בזרימת אתרים למחשבים אישיים

אם אתם מחפשים ספק VPN שלא מקלקל את איכות ה- HD של תוכן הסטרימינג שלכם, וגם אינו מאפשר לסמל המאגר לעלות על המסך רוב הזמן, אז תוכלו לפגוש את ההתאמה שלכם עם IPVanish.

IPVanish למחשב

עם השם המוזר, השירות איבד את הקרקע מול מתחרים מבוססים יותר. IPVanish מציע הצפנה בכיתה AES 256, תמיכה מרובה בפרוטוקולים, מהירויות זיפי, זמני פינגבק נמוכים, 1000+ שרתים ועוד,

אבל מה שאנחנו, ב- BestVPN.co הכי אוהבים בשירות זה, הוא ש- UX שלו באפליקציות ייעודיות הוא מאוד נוזל וקל לניווט, מה שמאפשר לנסות לטיימרים ראשונים בצורה הטובה ביותר..

מקצוענים

 1. רוחב פס בלתי מוגבל נתמך בכל רשתות LAN של מחשבים אישיים.
 2. פרוטוקולי OpenVPN ו- L2TP / IPsec VPN
 3. מבטל את החסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי
 4. מדיניות אפס יומנים
 5. 40,000+ כתובות IP משותפות

חסרונות

 1. תמיכת הלקוחות איטית
 2. אין ניסיון חינם

בקר ב- IPVanish

PrivateVPN – VPN פשוט וקל לשימוש למחשב

הדבר הטוב ביותר בכל שירות או מוצר צריך להיות הפשטות שלו והסלידה שלו ממורכבות. PrivateVPN מובילה בראש רשימתנו בשל היותנו שירות מאובטח ועם זאת מתייעל יותר ויותר, המציע הכל החל מחסימה של נטפליקס לגישה לאבטחה ברמה הגבוהה ביותר בצורה קלה להפליא..

PrivateVPN למחשב

אף על פי שהשירות באמת צריך להגדיל את ספירת השרתים מ -80 שרתים בלבד, הנוכחי מעולם לא נחסם או מחנק יותר מדי כדי להסגיר מהירויות לרמות בלתי שמישות.

מלבד זה, PrivateVPN לא יאחסן את היומנים שלך, לא יצפין את הנתונים שלך בפרופיל ההצפנה בכיתה AES 256, יציע תמיכה מגוונת בפרוטוקול ומבטיח קלות נגישות ותמיכה בכל הפלטפורמות באמצעות אפליקציות מקוריות..

תוכניות התמחור הן מעט לא שגרתיות לפי תקני התעשייה מכיוון שאין מנויים לטווח הארוך. עבור תוכנית מנוי של 13 חודשים, תצטרך לשלם 50.40.

מקצוענים

 1. הצפנה של 2048 סיביות עם AES 256 לכל אבטחה למחשב.
 2. 30 יום ניסיון חינם
 3. אפס מהירות מצערת
 4. 56 מיקומי שרת
 5. הפרוטוקולים כוללים VPN, PPTP, L2TP, Ikev2 פתוחים & IPSec
 6. הגנת דליפות IPv6

חסרונות

 1. אין תוכנית תמחור לטווח ארוך זמינה
 2. ממשק UX קשה באפליקציות הילידיות

בקר ב- VPN פרטי

ה- VPN הטוב ביותר למחשב בחינם

שירותים בחינם מפתים תמיד למשתמשים מרחבי הקשת, אולם כיום’בעולם ההייטק האולטרה-מודרני, עליכם להיזהר במה שאתם נרשמים אליו, ובמיוחד לספקי חינם.

לרוב, אין לסמוך על VPNs בחינם כיוון שאם הם לא גובים ממך שירות, כנראה שהם גובים הכנסות דרך זרמים אחרים. תרחיש זה יכול להיות מסוכן למדי עבור משתמשי VPN שכן כאשר אתה סומך על מישהו שיגן עליך ועל הנתונים שלך ובמקום זאת הם מנסים לחשוב על רווחים ממנה, התוצאות בדרך כלל עלולות להזיק לחלוטין.

עם זאת, ישנם עדיין כמה ספקי VPN חינמיים המאפשרים לך להמשיך בפעילות האינטרנט שלך תחת הכיסוי הפקוח והמאובטח שלהם, מבלי לנסות ולעשות אותך בשום דרך שהיא.

להלן רשימת ה- VPN החינמית המובילה שלנו למחשבים לשנת 2018:

VPN של TunnelBear – מציע ממשק אפליקציות נהדר למחשב

ככל הנראה ה- VPN החינמי האמין ביותר שאי פעם נתקלנו בו ב- BestVPN.co, TunnelBear מציע אבטחה וגישה לשרתים למופת (כפי שנדון בסקירה זו של tunnelbear). כאשר הסימן המסחרי Bear מוטבע על כל ממשק המשתמש שלהם באפליקציות הייעודיות, VPN זה קל לשימוש כל כך עד שכל אחד, אפילו אלה ללא ניסיון עם VPN לפני כן יכולים להשתמש בו כמו מקצוען.

ה- VPN הטוב ביותר למחשב בחינם

במבחני המהירות, היא שקלה היטב את העובדה שהיא מציעה את השירות בחינם. עם זאת, הדבר הטוב ביותר בהם צריך להיות הפתיחות שלהם. VPNs בחינם ידועים כמגבילים למדי, אך TunnelBear מציע חמישה חיבורים בו זמנית המאפשרים לך לרוכסן את כל המכשיר שלך תחת מעטפת המגן שלו כאשר קורנים את הפעילות שלך באופן מקוון.

עם זאת, במקום בו אנו מכבים שירות זה הגבלת רוחב הפס של נתונים של 500 מגה-בייט אשר מרגישה כאילו משהו כל כך טוב, אך אינך יכול לקבל יותר ממנו בגלל מגבלות השימוש.

מקצוענים

 1. ניתן לחבר 5 התקנים בו זמנית בכל מערכת הפעלה של מחשב אישי.
 2. הצפנה עוצמתית
 3. ממשק משתמש קל להפליא לשימוש

חסרונות

 1. כובע נתונים נמוך
 2. אינו תומך ב- P2P / טרנינג

Hide.Me – הצפנה מאובטחת מאוד לנתונים שלך

VPN בחינם המגיש אפס מודעות הוא כבר זוכה. Hide.me קיימת כ- VPN חינם בחינם למחשבים כבר זמן מה ובאותה תקופה; זה צבר את המוניטין של ספק מהיר, חסר מטרד ובטוח.

Hide.me למחשבמאות אלפי משתמשי השירות יכולים להתחייב לעובדה ש- VPN זה בטוח ביותר מבחינת שמירה על פרטיות המשתמשים וכי הוא לא מפנק בשום עסק מצחיק כמו הטמעת קודי מעקב או מכירת נתוני משתמש..

זה מגיע עם מגבלת רוחב פס של 2 ג’יגה-בתים לחינם חינם, וזה מספיק אם שוקלים עקביות גלישה נמוכות קלות. על הצד האחורי, אתה יכול לחבר מכשיר אחד לשירות שהוא בהחלט פטיש, אבל אנחנו יכולים לקחת את זה כל עוד השירות נותן טוב כמו שהוא כעת.

מקצוענים

 1. תקני מחשב הצפנה מדהימים
 2. מדיניות המוצהרת במפורש, אפס יומני.
 3. מהירויות גבוהות

חסרונות

 1. שרתים ב -3 מדינות בלבד
 2. לא מתאים לביטול נעילה של תוכן מוגבל גיאוגרפי
 3. רק חיבור מכשיר זמין

ZoogVPN – מאפשר תמיכה ב- P2P למחשבים אישיים

למרות שהשם נשמע מספיק מוזר, השירות הוא הכל חוץ מזה. ZoogVPN נחשב כ- VPN בחינם למחשב על ידי BestVPN.co, בגלל אפס ההבטחות השגויות שלהם וההספקה המרבית לכל התכונות החינמיות..

ZoogVPN למחשב

זהו אחד מ- VPNs הבודדים בחינם המאפשר למשתמשים להתמכר לקישוריות P2P מבלי להגרם אותם מסאגות רוחב הפס שלהם. ההצפנה היא 128 סיביות, והיא בהחלט יכולה לשפר אך היא יחסית בטוחה לשמור על הפעילויות שלך באופן מקוון.

יש לו מדיניות אפס יומני ומאפשרת למשתמשים לחבר התקן יחיד לצרוך רוחב פס נתונים של עד 2 ג’יגה-בתים בכל חודש..

מקצוענים

 1. כובע נתונים של 2 GB לכל משתמשי המחשב.
 2. מספק הצפנה חזקה יחסית
 3. שרתים מהירים

חסרונות

 1. תמיכת לקוחות גוזלת זמן רב מדי
 2. חיבור מכשיר יחיד זמין

Windscribe VPN – מגבלת רוחב פס נתונים נדיבה למחשבים אישיים

שירות חדש יחסית, בהשוואה לספקיות האחרות ברשימה, Windscribe הוא אחד משירותי ה- VPN החינמיים הטובים יותר, בין מה שהשוק הנוכחי מציע.

WindscribeVPN למחשב

החלק הטוב ביותר בשירות זה הוא נדיבותו, שאפשרה כובע נתונים חסר תקדים של 10 ג’יגה-בייט, חיבורי התקנים ללא הגבלה, תמיכה ייעודית P2P ואפילו חוסם מודעות מובלט..

כיבינו רק את ה- VPN בגלל התקלות התכופות ברציפות השירות. אפילו צוותי התמיכה בלקוחות מיהו להגיב, אך בהתחשב בעובדה שזה חדש, אנו יכולים לספק לו את היתרון של הזמן להשתפר בבעיות אלו ולהתאים אותן בהתאם לציפיות המשתמשים..

מקצוענים

 1. כובע נתונים של 10 ג’יגה-בייט בכל מותג מחשב.
 2. חיבורי התקנים ללא הגבלה
 3. כולל חוסם מודעות וחומת אש
 4. תומך P2P / טרנינג

חסרונות

 1. אינו תומך ב- OpenVPN
 2. תקלות נפוצות

ה- VPN הטוב ביותר להורדה בחינם למחשב

לצורך הורדת כל אפליקציית מערכת הפעלה מקומית למחשבים האישיים שלך, כל שעליך לעשות הוא להוריד קישורי ספק אלה (הרשימה מופרדת בין VPNs Top Paid ו- Top Free PC למחשב):

VPN מוביל בתשלום למחשבים:

 • https://www.expressvpn.com/vpn-software
 • https://www.purevpn.com/download
 • https://nordvpn.com/download/
 • https://www.ipvanish.com/vpn-setup/
 • https://privatevpn.com/why-privatevpn/our-vpn-features/apps/

ה- VPN המובחר בחינם למחשבים:

 • https://www.tunnelbear.com/apps/windows
 • https://hide.me/en/software
 • https://zoogvpn.com/vpn-apps
 • https://windscribe.com/download

סיכום

מגודל שוק מרשים של 40 מיליארד דולר, תעשיית ה- VPN אמורה לצמוח באופן אקספוננציאלי ולהגיע לשוק של 70 מיליארד דולר, תוך פגיעה בידע ההולך וגובר בקרב אנשים לגבי השווי הגלום בפריסת VPN.

VPNs הם לא רק מכשירי אבטחה מהודרים שצריך להתייחס אליהם כחידושים, אך בעידן שלנו של קונספירציות נתונים עקביות כמו שערוריית קיימברידג ‘אנליטיקה, משתמשים מקוונים צריכים לחשוב מחדש על התפיסה שלהם באילו יתרונות שירות VPN טוב יכול לצבור.

עבור מחשבים אישיים, המאחסנים ומעבירים את עיקר הנתונים האישיים, הכספיים והעסקיים שלך, VPNs הם סחורות הכרחיות. אם אתה משתמש שקורא סקירה זו בשנת 2018, אתה צריך להשיג גם אחת כזו או להסתכן בכך שהיא חלק משערוריות נתונים גדולות יותר ומזיקות יותר, שחלקן עשויות בסופו של דבר להביא נזק רב יותר לחיים שלך ממה שהיית יכול אי פעם דמיינתי.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me