ה- VPN הטוב ביותר עבור Chromebook 2020 – שמור על אבטחת הנתונים שלך בכל עת!

בעולם המהיר הזה, שנשלט כעת על ידי הקוסמוס הדיגיטלי, יש צורך בטכנולוגיות חדשות כדי להפוך את החיים לפשוטים יותר עבורנו בני האדם. לאור זאת, גוגל יצרה את ה- Chromebook המפורסם, שהוא מחשב נייד בעלות נמוכה, המפורסם ביותר בקרב מודע התקציב, המטיילים והתלמידים. עם זאת, ללא קשר לאיזו פלטפורמה / חומרה אתם משתמשים, הסתמכות על שירותים מקוונים מעוררת כמה חששות בנוגע לפרטיות, מכיוון שכל הנתונים מהווים סיכון לדליפה או למעקב ממשלתי. כאן נכנס ה- VPN הטוב ביותר ומספק לך רשימה של ה- VPN הטוב ביותר עבור Chromebook כדי למנף את הרמה הגבוהה ביותר של אנונימיות ברשת!

מה זה Google Chromebook?

ה- Chromebook הוא דור חדש של מחשבים ניידים, שעושה את דרכו לשוק ב- 15 ביוני 2011. הוא קל להפליא, נמוך-הפעלה, ומציע מהירויות מהירות לביצוע משימות מחשוב באופן מיידי. זה מופעל על ידי מערכת ההפעלה של Chrome, והוא מתוכנן לשימוש בעיקר עבור האינטרנט, כאשר מרבית המסמכים והיישומים שלו חיים ומתפקדים בענן. זהו זן אחר של מחשבים ניידים לחלוטין, המעניק לך את המיטב של גוגל’יכולות s, בלחיצת כמה כפתורים.

מה זה Google Chromebook?

כיצד Google Chromebook נבדל ממחשבים ניידים ומחשבים ניידים אחרים?

בהשוואה למחשבים ניידים של מק ו- Windows 10, Chromebook נכלל בסך הכל בקטגוריה שונה. מדובר במכונות CLOUD עם מחלקה משלהם, המפורסמות בעיקר בזכות הניידות והמהירות שלהם. לעומת זאת מחשבים ניידים רגילים ומחברות פועלים באופן לא מקוון. לאחר מכן הם מדורגים בקריטריונים שונים. מה שהופך את Chromebook לכל כך מיוחד?

כיצד Google Chromebook נבדלת ממחשבים ניידים אחרים ומחשבים ניידים אחרים?

הכל בעצם! מכשירים מדהימים אלה כמעט בגודל של ספרי אולטרה-ספר, ומתהדרים בעיצוב דק, עמוס ברשימה ארוכה של תכונות. הם בחירה טובה לבעלי מחשבים ניידים לראשונה, ולעתים קרובות הם ממוקמים גבוה בעולם החינוך. המותגים המציעים מחשבי Chromebook כוללים סמסונג, HP, Asus ו- Acer, כולם מנהלים את מערכת ההפעלה של Chrome. תפעול יעיל, כדאיות, יחד עם ממשק מלוטש, שירותי גוגל עם מיקום בודד וסיוע בקורטנה הם נקודות המכירה העיקריות שלהם.

האם הנתונים שלך מאובטחים ב- Chromebook?

זו שאלה מטרידה לענות עליה, בהתחשב בכך שלא משנה איזו פלטפורמה אתה משתמש, אם אתה רוצה למנף אבטחה טובה - זה מתחיל באופן שאתה מנהל את הנתונים שלך. במקרה של מחשבי Chromebook, הדבר מחייב אותך לאבטח כראוי את חשבון Google שלך, מכיוון שכל פעולה וכל משימה קטנה מבוצעים באמצעותו. לכן, עליך להוסיף סיסמה חזקה להגנה מרבית, יחד עם הגדרת אימות דו-גורמי, הדורש קוד מאפליקציית המאמת של Google כדי להתחבר..

האם Chromebook מאובטח

כדי לשפר את האבטחה והפרטיות שלך, ישנם מספר קביעות ותצורות בהן ניתן להשתמש. בהגדרות Chromebook, הגבל את הכניסות לחשבון אחד בלבד, כדי למנוע מאנשים בלתי מורשים לקבל גישה למחשב הנייד שלך או לנתונים בו. אתה יכול גם לבחור לתת ל- Google פחות מידע על ידי מעבר דפדפן ברירת המחדל שלך למפורסם כעת, DuckDuckGo, מנוע חיפוש ממוקד פרטיות, שאינו עוקב אחר הנתונים שלך או רושם מידע על חיבור / הפעלה כלשהו..

האם אתה באמת זקוק ל- VPN הטוב ביותר עבור Chromebook?

עכשיו אתה יודע כיצד לשפר את האבטחה של מכשירי Chromebook שלך. עם זאת, האם ההתאמות שהוזכרו לעיל מבטיחות גם בטיחות מקוונת מלאה? לא בדיוק! זו הסיבה שעליכם להשקיע בפתרון VPN כדי להגדיל את האנונימיות שלכם ברשת, ולהקטין את הסיכוי לדליפות נתונים. למידע נוסף על הסיבה שאתה זקוק ל- VPN הטוב ביותר עבור Chromebook, המשך לקרוא בהמשך:

 • למנוע מעקב / מעקב - במדינות רבות יש חוקים באינטרנט נוקשים אשר הופכות את חובה על ממשלות לרגל אחר הפעילות האישית שלך. לספקיות האינטרנט יש את הזכות לפקח / לרשום את כל הנתונים שלך כחוק, ללא אישורך. השימוש ב- VPN הטוב ביותר עבור Chromebook מבטיח שהנתונים שלך יישארו מוסתרים לחלוטין!
 • מאבטח רשתות Wi-Fi ציבוריות - מחשבי Chromebook דורשים חיבור לאינטרנט כדי לגשת ליכולות השלמות שלה. אם אתה מטייל ומשתמש באינטרנט אלחוטי ציבורי’הרבה, השימוש ב- VPN הטוב ביותר עבור Chromebook הוא בחירה טובה למניעת כל פעולות חטטנות או פריצות, להבטיח שהנתונים שלך יישארו בטוחים מעיני הציבור.
 • בטל חסימה של אתרי הזרמה באופן מיידי - אם ברצונך להזרים סרט / טלוויזיה מסוימים ב- Chromebook, לעתים קרובות יתקל באתרים שמטילים מגבלות גיאוגרפיות. ה- VPN הטוב ביותר עבור Chromebook עוזר בביטול החסימה של אתרי פרימיום אלה, ומספק לך גישה לספריות תוכן שלמות.
 • לעסוק ב- P2P / טרנינג - חוקי הפרת זכויות יוצרים מונעים ממשתמשים לעסוק בפעילות P2P / Torrenting כלשהי במחשבי Chromebook או בכל מכשיר אחר שמאפשר גישה לאינטרנט. VPNs מסווים את כתובת ה- IP שלך, מסווגים את זהותך, ומקלים על ההורדה של טורנטים בצורה מאובטחת.

תכונות לחיפוש ב- VPN הטוב ביותר עבור Chromebook

כשמדובר במציאת ה- VPN הטוב ביותר עבור Chromebook, אתה עשוי להיתקל ברשימה ענקית של אפשרויות בשוק, הן בתשלום והן בחינם. עם זאת, אינך יכול פשוט להירשם לשירות כלשהו, ​​ותצטרך לבצע את בדיקת הנאותות שלך. זה דורש להיות מודע לתכונות מסוימות לשימוש במחשבי Chromebook, הכוללות אך אינן מוגבלות ל:

 • תאימות - בהשוואה ל- VPN למחשב האישי, לא כל ספק יציע תמיכה ב- Chromebook. מכיוון שמערכת ההפעלה מבוססת על לינוקס, אך העיצוב שלה שונה בתכלית, אינך יכול פשוט להוריד את גרסת לינוקס. הקפד להירשם עם ספק שמציע אפליקציה ייעודית למערכת ההפעלה של Chrome.
 • רישום - אם VPNs עוסקים בפעילויות רישום, רושמים את פרטי החיבור / הפגישה שלך, זה מתריס מכל המטרה של הרשמה איתם מלכתחילה. וודא ש- VPN הטוב ביותר עבור Chromebook שאתה בוחר מתגאה במדיניות קפדנית ללא יומנים להגנה מקוונת מקסימאלית.
 • מהירות - הדבר האחרון שאתה צריך הוא לסבול ממהירות לא טובה בעת השימוש באינטרנט ב- Chromebook. לא רק שזה מעצבן, אלא שהוא גם גורם למשימות הורדה / סטרימינג מלחיצות להפליא. בחר רק ב- VPN ל- Chromebook בעל מוניטין מוכח של ביצועים חזקים ושרתים מהירים.
 • שרתים - מכיוון שמשתמשי Chromebook מפוזרים ברחבי העולם, חובה שהספק שתבחר יתפאר בבסיס נתונים ענק של שרתים עם המון מיקומים ברחבי העולם. זה מקל על הגישה לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים דרך ה- VPN הטוב ביותר עבור Chromebook.

ה- VPN הטוב ביותר עבור Chromebook

VPNs הטובים ביותר עבור Chromebook בשנת 2018

אנו מבינים שלעיתים יכול להיות מרגיז להפליא למצוא ספק המתאים ביותר לצרכים התקציביים שלך ולדרישות ה- Chromebook, במיוחד מכיוון שיש רשימת ענק של אפשרויות באינטרנט. כדי לצמצם את הטרחה, ריכזנו רשימה של ה- VPN הטובים ביותר עבור Chromebook, על סמך הגורמים שהוזכרו לעיל, אשר מציעים ביצועים מדהימים בסך הכל:

מחיר ספקים ($) מאפיינים דירוג ספק ביקור הנחה

 1. כריש גולש

  כריש גולש

  11.95 $1.99לחודש

  • 800+ שרתים ב 50+ מדינות
  • הצפנת AES-256-GCM
  • צ'אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • חיבורים סימולטניים ללא הגבלה
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין בשיעור של 83%
  קרא את הביקורת

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91לחודש

  • 2,000+ שרתים ב -140 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ'אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 5 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין של 73% בהנחה
  קרא את הביקורת

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12.95 $8.32לחודש

  • 3,000+ שרתים ב 94 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ'אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 3 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אמין 35% הנחה באתר
  קרא את הביקורת

 4. Ivacy

  Ivacy

  $ 9.95 $2.25לחודש

  • 1000+ שרתים על פני 100 מיקומים
  • הצפנה סטנדרטית בדרגה צבאית של 256 סיביות
  • תמיכה בצ'אט חי מעולה
  • ספק יומני אפס
  • 5 כניסות מרובות זמינות
  • חלונות, מק, אנדרואיד, iOS Apps ותוסף Chrome

  אמין 77% הנחה בקר באתר
  קרא את הביקורת

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12.99 $2.75לחודש

  • 3,700 שרתים ב 60 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ'אט חי 24/7
  • מדיניות ללא יומן קפדנית
  • 7 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  Reliabile 77% הנחה בקר באתר
  קרא את הביקורת

CyberGhost - אפליקציה לשולחן עבודה אמינה ותוסף Chrome

מבוסס ברומניה, CyberGhost מציעה יישום ייעודי עבור משתמשי מערכת ההפעלה של Chrome, שהוא קל להפליא להפליא ומתהדר בעיצוב אטרקטיבי. הוא משתמש בהצפנת OpenVPN חזקה למען אבטחה מרבית ומציע את היכולת להתחבר ל -5 מכשירים בו זמנית, תוך שהוא מציע אחריות 30 יום ללא טרחה ללא תשלום וניסוי חינם למשך 7 יום. למידע נוסף קרא את המדריך המפורט שלנו בנושא סקירת CyberGhost.

ה- VPN הטוב ביותר עבור Chromebook

מקצוענים

 1. אפליקציה ייעודית עבור מערכת ההפעלה של Chrome.
 2. תוסף Chrome זמין.
 3. כיסוי עולמי: 800 שרתים.
 4. חיבורים מרובים בחמישה מכשירים.
 5. מדיניות רישום אפס.

חסרונות

 1. המהירות עשויה להיות מהירה יותר.

השג את CyberGhost

ExpressVPN - אבטחה / פרטיות מעולה למשתמשי Chromebook

ExpressVPN מצליח בעמידה בדרישות של משתמשי Chromebook, ומציע הוראות התקנה ידניות להגדרת VPN עבור מערכת ההפעלה של Chrome. יש אפילו דפדפן כרום ExpressVPN שהוא יישום שולחן עבודה מלא בו המשתמשים יכולים להשתמש. תכונות שתקבל בעת ההרשמה כוללות שלושה חיבורים בו זמנית, P2P / Torrenting, הגנת WebRTC, ומתג להרוג אוטומטי. דון’אל תשכח לקרוא את סקירת ExpressVPN המעודכנת שלנו.

ExpressVPN עבור Chromebook

מקצוענים

 1. אפליקציית Android Android של OpenVPN.
 2. שירות לקוחות רספונסיבי.
 3. מדריכי VPN ידניים של Chromebook.
 4. שרתים ב 84 מדינות ברחבי העולם.
 5. אין יומני שימוש לפרטיות מרבית.

חסרונות

 1. תוכניות חודשיות יקרות.

קבל ExpressVPN

VyprVPN - מהירויות מעולות להזרמה / אימה על מכשירי Chromebook

אף כי אין שום אפליקציה זמינה מ- VyprVPN, הספק אכן מציע מדריך ייעוד L2TP ייעודי עבור מערכת ההפעלה Chrome, שעובד מאוד עם השירות שלה. אתה מקבל גישה לשרתים ב -70 מדינות, יחד עם תכונה SmartDNS, ו- “זיקית” טכנולוגיית התגנבות שמשפרת את האבטחה שלך, במיוחד אם אתה רוצה לבקר במקומות כמו איראן או סין. יש לך אפילו ערבות להחזר של 30 יום.

VyprVPN עבור Chromebook

מקצוענים

 1. מדריך להגדרת Ch2Book Chromebook.
 2. מתהדר בתשתית שרתים משלו.
 3. “זיקית” טכנולוגיה.
 4. אין יומני חיבור / פעילויות באתר.
 5. אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום.

חסרונות

 1. אינו תומך בביטקוין.

קבל VyprVPN

Buffered - אנונימיות ראויה לציון לחקירת אינטרנט לא מסונן

בדומה לספקים אחרים, אין יישום ייעודי למערכת ההפעלה של Chrome שתוכל להשתמש בו ב- Chromebook. עם זאת, השירות אכן מציע תמיכה ב- L2TP בצורה של מדריכים. יש אפילו א “גילוי נמל” תכונה, המאפשרת לך להתחבר ל- Wi-Fi בשדות תעופה ובתי מלון באופן מיידי. יש גם תקופת ניסיון בחינם והתחייבות להחזר הכסף עבור 30 יום. החלק הטוב מכל: אתה ממנף מהירויות מהירות!

מאוחסן עבור Chromebook

מקצוענים

 1. תמיכה ב- L2TP עבור מערכת ההפעלה של Chrome.
 2. מתג הרג אוטומטי.
 3. שרתים ב- 41 מדינות.
 4. תמיכה בצ'אט חי 24/7.
 5. מהירויות חיבור מהיר.

חסרונות

 1. כמה יומני חיבור

קבל VPN חוצץ

NordVPN - אפליקציית VPN ממוקדת פרטיות עבור משתמשי Chromebook

מבוסס על פנמה, NordVPN היא ככל הנראה האפשרות המאובטחת ביותר עבור משתמשי Chromebook, שלא רוצים שהמידע שלהם יירשם או ידלף לסוכנויות ממשלתיות. כל הנתונים מוגנים תחת פנמה’מעשה הגנת הצרכן. בנוסף אתה מקבל ביטחון חזק על ידי א “הופ כפול” שירות שמעביר את ה- VPN שלך לשני שרתים שונים כדי לשפר את הפרטיות. קרא את סקירת NordVPN המקיפה שלנו.

NordVPN עבור Chromebook

מקצוענים

 1. תוסף Chrome זמין.
 2. מדיניות החזר כספי למשך 30 יום.
 3. שישה חיבורים סימולטניים.
 4. ספק יומני אפס.
 5. 4189 שרתים ב 62 מדינות.

חסרונות

 1. תמחור יקר.

השג את NordVPN

VPNs הטובים ביותר עבור Chromebook בחינם

אם אתם מחפשים את ה- VPN הטובים ביותר עבור Chromebook, אך אינכם יכולים לעמוד בעלויות של שירותי הפרימיום שהוזכרו לעיל, תמיד תוכלו לסמוך על ספקי חינם. כמובן, לא תקבלו אותה רמה של אבטחה ופרטיות, אך ישנם כמה VPNs בחינם, שעושים את הקילומטר הנוסף לספק לכם מוצר איכותי. אלה כוללים אך אינם מוגבלים ל:

 1. רישום רוח.
 2. מנהרת דוב.
 3. הסתר.

תוספי VPN הטובים ביותר עבור Chromebook

למרות שהרבה יותר חכם להסתמך על אפליקציית VPN ייעודית עבור מערכת ההפעלה של Chrome, משתמשים רבים נוחים יותר להשתמש בתוסף דפדפן. זה מיועד למשתמשים שרוצים לבטל חסימת אתרים באופן מיידי ולהעביר שרתים ישירות מתוך הדפדפן שלהם. אם אתה מחפש את התוספים הטובים ביותר ל- VPN לדפדפן Chrome, להלן מספר הצעות:

 1. ExpressVPN.
 2. NordVPN.
 3. PureVPN.
 4. PrivateVPN.
 5. IPVanish.
 6. ZenMate.
 7. רישום רוח.
 8. CyberGhost.
 9. Browsec
 10. גישה פרטית לאינטרנט (PIA).

כיצד להתקין VPN ב- Chromebook

אם אתה מוצא אפליקציית Chrome ייעודית כזו מ- CyberGhost, הגדרת VPN היא פשוטה כמו להוריד את התוכנה המקורית ואז להכות על כפתור ההתקנה. עם זאת, אם ברצונך להתקין VPN באופן ידני ב- Chromebook, אתה צריך להתמכר לתהליך מורכב. להלן נדגיש את כל השלבים להתקנת VPN ב- Chromebook:

ה- VPN הטוב ביותר עבור Chromebook בחינם

 • השג את אישור ה- CA מספק ה- VPN שלך ושמור אותו באחסון המקומי שלך.
 • פתח כרטיסייה חדשה בדפדפן כרום הזן chrome: // הגדרות / אישורים בסרגל הכתובות.
 • בחלקו העליון של הדף, לחץ על “רשויות” לחץ על הכרטיסיה ואז לחץ על “יבוא” כפתור.
 • תיבת קופץ תופיע לאימות שאתה “אמת את האישור הזה”. לחץ על כפתור Ok.
 • המתן לתעודת הייבוא ​​והתקנה של האישור. תיהנו משימוש ב- VPN.

שירות VPN של גוגל לעומת VPN הטוב ביותר עבור Chromebook

כל מכשירי ה- Chromebook מצוידים בגוגל “עוזר Wi-Fi”, המאפשרת למשתמשים להתחבר לרשתות באופן מיידי ובטוח. ה- VPN של גוגל הוא חלק משירות זה, שמצפין את חיבור האינטרנט שלך, ומונע מהנופים וההאקרים להערים על ה- Wi-Fi Instant על ידי רחרוח מנות או קישור ל- en “תאום מרושע” נקודה חמה. אמנם השירות זמין בחינם, אך חסר בו היתרונות הרבים המוצעים על ידי ספקי צד ג 'הכוללים:

תוספי VPN הטובים ביותר עבור Chromebook

 • גיאו-זיוף המיקום שלך.
 • עוסקת בפעילות P2P / Torrenting.
 • הסתרת פעילות האינטרנט שלך מצד ספקי האינטרנט וסוכנויות ממשלתיות.

ה- VPN הטוב ביותר עבור Chromebook

VPN הטוב ביותר לשאלות נפוצות על Chromebook

כשמדובר בשימוש ב- VPN הטובים ביותר עבור Chromebook, מחשבות רבות עלולות להתעורר לגבי האופן בו הוא יכול להגן על זהותך או לשפר את האבטחה שלך. בין השאלות הנפוצות ביותר שנשאל, כלול:

האם Chromebook תומך ביישומי VPN אנדרואיד?

מכיוון שמכשירי Chromebook פועלים במערכת ההפעלה של Chrome, הם אפשרויות מוגבלות מאוד של אפליקציות VPN ל- Android הנתמכות. בעוד שהמחשב הנייד אכן תומך בשני סוגים חשובים של פרוטוקולים: OpenVPN ו- L2TP / IPSec, עדיין קיימת דרך ארוכה עבור הפלטפורמה להתחיל לקבל אפליקציות אנדרואיד..

האם בטוח להשתמש ב- VPN בחינם ב- Chromebook?

באופן כללי, לשירותים בחינם יש מוניטין מוכתם, מכיוון שהם מכסים את עלויות השרתים והתמיכה בשיטות אחרות כמו מודעות ועוקבים. עם זאת, קיימות עדיין כמה אפשרויות מאובטחות שלמעשה עוברות את הקילומטר הנוסף בשמירה על פעילותך פרטית ומאובטחת.

כיצד להעביר כרטיסייה מ- Chromebook ל- Chromecast?

פתח את דפדפן Chrome ולחץ בפינה השמאלית העליונה “עוד שחקנים”. תופיע תיבה קופצת המבקשת ממך לבחור את המכשיר שישלח אליו “ללהק” ל. לאחר שנבחר, בחר אם תרצה לשתף את כל המסך שלך או רק את הכרטיסייה הנוכחית ב- Chrome. הפשטות שלה נקראת Chromecast.

עטוף דברים

אם ברצונך לשמור על זהותך בעת השימוש ב- Chromebook, חיוני להשתמש בשירות VPN. אנו מקווים שמדריך ה- VPN הטוב ביותר עבור Chromebook עוזר לך למצוא אפשרות מתאימה המתאימה ביותר לצרכים ולדרישות שלך. ללא קשר, אם אתה נתקל בבעיות כלשהן, או שיש לך הצעות טובות יותר, אל תהסס להפיל תגובה למטה. אל תהסס לשתף את המאמר עם חבריך ובני משפחתך!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me