8 ה- VPN הטוב ביותר לבתי ספר לביטול חסימה של אתרים ומשחקים

בעולם מאוד פרוגרסיבי, אי אפשר לדמיין לחיות חיים ולהתרועע בלי האינטרנט. אפילו עם אותם חברים, שאתה מצטנן איתם במסיבה מסוימת או מסתדרים, תקשורת מחייבת בסופו של דבר שימוש ברשתות חברתיות ובמסרים. וזו בדיוק הסיבה שבגללה הצעירים של ימינו אוהבים ומוקירים את הטכנולוגיה, מכיוון שבלעדיה אין דרך לצפות בסרטים, להאזין למוזיקה או לשחק משחקים בהפסקות. מכוני חינוך כמובן מטילים מגבלה על השימוש באינטרנט למטרות כאמור, אך אתה תמיד יכול להשתמש ב- VPN הטוב ביותר לבית הספר / מכללה על ידי BestVPN.Co כדי להשיג חופש דיגיטלי מוחלט! אחרי הכל, זה ...

8 ה- VPN הטוב ביותר לבתי ספר לביטול חסימה של אתרים ומשחקים

 1. עדיף להיות בטוחים מצטער
 2. כיצד לבטל את חסימת ליגת האגדות בבתי הספר
 3. מדוע בתי ספר חוסמים אתרים, מדיה חברתית ומשחקים?
 4. מדוע אתה זקוק ל- VPN הטוב ביותר לבתי ספר
 5. ה- VPN הטוב ביותר לבתי ספר בשנת 2018
 6. ה- VPN הטוב ביותר למחשבי בתי ספר
 7. מה לעשות אם ה- Wi-Fi בבית הספר חוסם VPN?
 8. כלים לביטול חסימה של בית הספר
 9. כיצד לבטל חסימת אתרים בבתי ספר
 10. כיצד לבטל חסימה של אתרים בבית הספר באנדרואיד & מכשירי iOS
 11. פרוקסי בית ספר לעומת ה- VPN הטוב ביותר לבית הספר
 12. VPN הטוב ביותר לשאלות נפוצות בנושא בתי ספר

עדיף להיות בטוחים מצטער

אנו יודעים שאתה כבר מנסה הכי טוב לחפש פריצות להשתמש במדיה חברתית או להתחיל לשחק במשחק המקוון האהוב עליך. במקום להיתפס, האם לא עדיף להיות בטוחים מאשר להצטער? אחרי הכל, אנו מקבלים שפעילויות לימודיות אלו יכולות להיות מעט מונוטוניות לפעמים, ולא תוכלו להיות במצב רוח ללמוד תמיד. לפעמים המוח שלך פשוט מתחלחל. אז, אין שום נזק בלהנות קצת על הקווים.

עדיף להיות בטוחים מצטער

חומת אש לבית הספר חוסמת את הגישה לאתרים ומדיה חברתית? טוב! השג לעצמך VPN כדי להבטיח את זהותך ואז תוכל ליהנות מביטול החסימה של כל מה שאתה רוצה. בין אם תרצו להתעדכן בבלוגים המועדפים עליכם, לשלוח הודעה לחברכם, לבדוק את המדיה החברתית שלכם או לעסוק במשחקים מקוונים, VPNs הם הפיתרון האולטימטיבי לעשות את הדברים שאתם אוהבים, אך בזהירות יתרה ואנונימיות (קריצה).

כיצד לבטל את חסימת ליגת האגדות בבתי הספר

פורסם ב- 27 באוקטובר 2009 “ליגת האגדות” הוא משחק שמספק בידור טהור וכיף. זה קיים כאחד ממשחקי המקוון הפופולריים ביותר שהוצגו אי פעם עם מיליוני שחקנים ברחבי העולם, פשוט מתאהב בעולמו הקסום, בסיפור העל המצוין ובדמויות מדהימות שמביאות חיים לחוויית המשחק הכוללת..

כיצד לבטל את חסימת ליגת האגדות בבתי הספר

עם זאת, מכיוון שהפופולריות שלו ממשיכה לגדול, בתי הספר מודעים לכך שילדים עשויים להשתמש ב- Wi-Fi המקומי כדי לעסוק במשחק (בדומה לעיר סאלם ואחרים). יחד עם זאת, זה יכול להיות ממש מרגיז למצוא את עצמך באמצע משימה, רק כדי להתנתק בגלל בעיות פיגור. ובכן, אם אתה רוצה להפסיק שזה יקרה, זה הזמן להגיע לשירות VPN!

בטל את חסימת League of Legend

מדוע בתי ספר חוסמים אתרים, מדיה חברתית ומשחקים?

אם נהיה בלתי משוחדים לחלוטין, זו החלטה נבונה להטיל הגבלות על אתרים מסוימים, מדיה חברתית ומשחקים. אחרי הכל, משך הזמן בשעות הלימודים צריך להיות שתלמידים יתמקדו לחלוטין בלימודים. עם זאת, מה שרוב בתי הספר / המכללות אינם מצליחים להבין הוא שיש הרבה מקורות לגיטימיים ברשת, שעוזרים לתלמידים ללמוד יותר ולהגדיל את כישוריהם..

מדוע בתי ספר חוסמים אתרים, מדיה חברתית ומשחקים

כן, תוכלו למצוא מאות / אלפי סרטוני הדרכה על כל נושא ויוטיוב. במקביל, האינטרנט מאפשר לתלמידים לתקשר עם חברי קבוצה שונים במהלך מצגות ופרויקטים. לכן, למרות שזה יכול להיות חכם להבטיח כי התלמידים כפופים להם “שימוש מקובל” הגבלות, אנו עדיין מאמינים שיש צורך להפחית את הקשיחות כעת.

בית הספר vpn apk

לצד הבידור, פלטפורמות חסומות רבות מכילות שפע של תוכן חינוכי. ואפילו עם החסימה, התלמידים עדיין יחפשו פתרונות אחרים המאפשרים להם לעשות את מה שהם רוצים לעשות. אז עדיף לתת יד חופשית, אך היזהר באתרים חשודים, מכיוון שלא היית רוצה שהילדים בבית הספר שלך יסטו יותר מדי מהלימודים!

מדוע אתה זקוק ל- VPN הטוב ביותר לבתי ספר

אין ספק שמגבלות דרקוניות יכולות בסופו של דבר לעשות יותר רע מתועלת. אז במקום בתי ספר שעובדים על חסימת מידע, עליהם לטפח ולספק גישה חופשית לתלמידים. עם זאת, מכיוון שזה ייקח זמן מה, אתה יכול לסמוך רק על VPN כדי להעניק לך חופש מקוון מלא. כך מוכיחים VPN כמועילים בבתי ספר:

 • גלישה פרטית - בתי ספר / מכללות / אוניברסיטאות כולם רושמים ומפקחים אחר הפעילות שלך כאשר הם מחוברים לרשת המקומית שלהם. פירוש הדבר שמנהלי מערכת ומומחי IT במכוני חינוך יודעים בדיוק מה אתה מקוון. VPN מרחיק את הגלישה שלך בעילום שם והרחק מעיניים סקרניות, ומכאן מבטיח שאף אחד לא יכול לפקח על הפעילות המקוונת שלך. גלה את המדריך שלנו בדפדפן vpn הטוב ביותר כדי להבין איזה דפדפן עובד הכי טוב ב- VPN שלך.
 • אבטחה משופרת - אם כי המכון החינוכי שלך’s Wi-Fi יהיה ככל הנראה מוגן באמצעות סיסמה. זה עדיין לא מאובטח לחלוטין. למעשה, אנשים מבחוץ זדוניים יכולים לפתוח במתקפת Honeepot, מה שמביא לכל הנתונים לאיבוד, ומכאן לאפשר להם לחטט אליכם או אפילו לפרוץ את הטלפון או המצלמה שלכם. VPNs מגבירים את האבטחה על ידי הצפנת כל התעבורה הנכנסת / היוצאת!
 • בטל חסימת אתרים - למרבה הצער, פלטפורמות המדיה החברתית, אתרי הזרמת וידאו ואפליקציות למשחקים חסומים כולם על ידי בתי ספר רבים. אמנם הסיבות לאיסור מובנות, אך ישנם סטודנטים שעשויים להזדקק לגישה לתוכן מסוים בדחיפות. כאן נכנסים VPN המאפשרים למשתמשים לשנות את מיקומם, ומכאן לעקוף מגבלות תוכן ולבטל חסימת אתרים.

ה- VPN הטוב ביותר לבית הספר

ה- VPN הטוב ביותר לבתי ספר בשנת 2018

כשמדובר במציאת VPNs הטובים ביותר לבתי ספר, חובה שתבצע את בדיקת הנאותות שלך. אחרי הכל, לא תרצה שמנהל בית הספר יבוא לדפוק בכיתה שלך ויגיד לך שאתה משתמש באינטרנט למטרות לא מורשות. אז הדרך היחידה להיות מאובטחת היא למצוא את ה- VPNs הטובים ביותר לבתי ספר המציעים אמינות מדהימה, תמיכה, ביצועים וזמינות שרתים. בין הראשונים שנבדקו וניתחו על ידי BestVPN.co, כוללים:

מחיר ספקים ($) מאפיינים דירוג ספק ביקור הנחה

 1. כריש גולש

  כריש גולש

  11.95 $1.99לחודש

  • 800+ שרתים ב 50+ מדינות
  • הצפנת AES-256-GCM
  • צ'אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • חיבורים סימולטניים ללא הגבלה
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין בשיעור של 83%
  קרא את הביקורת

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91לחודש

  • 2,000+ שרתים ב -140 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ'אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 5 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין של 73% בהנחה
  קרא את הביקורת

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12.95 $8.32לחודש

  • 3,000+ שרתים ב 94 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ'אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 3 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אמין 35% הנחה באתר
  קרא את הביקורת

 4. Ivacy

  Ivacy

  $ 9.95 $2.25לחודש

  • 1000+ שרתים על פני 100 מיקומים
  • הצפנה סטנדרטית בדרגה צבאית של 256 סיביות
  • תמיכה בצ'אט חי מעולה
  • ספק יומני אפס
  • 5 כניסות מרובות זמינות
  • חלונות, מק, אנדרואיד, iOS Apps ותוסף Chrome

  אמין 77% הנחה בקר באתר
  קרא את הביקורת

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12.99 $2.75לחודש

  • 3,700 שרתים ב 60 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ'אט חי 24/7
  • מדיניות ללא יומן קפדנית
  • 7 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  Reliabile 77% הנחה בקר באתר
  קרא את הביקורת

NordVPN

NordVPN היא ספקית מבוססת פנמנית, מה שאומר שהיא בטוחה לחלוטין מחוקי שמירת הנתונים הכפופים של 14 Eyes Alliance ומדינות אחרות עם חוקי אינטרנט נוקשים. השימוש בה פירושו למנף אנונימיות מוחלטת בבית הספר. תכונות כמו הגנת דליפת DNS, מתג הרג אוטומטי, ו- IP דינמי, מגבירות עוד יותר את האבטחה שלך. החלק הטוב מכל: ה- VPN שומר על יומני אפס! (קרא עוד סקירת NordVPN)

ה- VPN הטוב ביותר לבתי ספר

מקצוענים

 1. DoubleVPN להגנה מרבית.
 2. 4205 שרתים ב 62 מדינות.
 3. P2P / טרנינג מופעל.
 4. הגנת DDoS.
 5. ספק יומני אפס.

חסרונות

 1. תמחור חודשי יקר.

השג את NordVPN

VyprVPN

מבוסס בשוויץ, VyprVPN הוא שירות להיטים נוסף המציע מוצר ממוקד פרטיות לאנונימיות מלאה בעת השימוש ברשת בתי הספר המקומית שלך. הוא מציע צי של 700 שרתים מהירים במיוחד, המופצים ברחבי העולם, בהם תוכלו להשתמש לצורך ביטול חסימת אתרים. יש לך אפילו הטבות כמו פרוטוקול זיקית וחומת אש NAT, שעוזרות לעקוף מצערת של ספקי שירותי אינטרנט, חומות אש לבתי ספר ובעיקר היא מדורגת כ- VPN הטוב ביותר לסטרימינג.

VyprVPN לבית הספר

מקצוענים

 1. פרוטוקול זיקית לפרטיות.
 2. הגנת DPI וחומת אש NAT.
 3. ניסיון חינם לשלושה ימים זמין.
 4. חמישה חיבורים סימולטניים.
 5. מהירויות מעולות לאירועים / משחקים / סטרימינג.

חסרונות

 1. אינו מקבל קריפטו.

קבל VyprVPN

VPN אקספרס

ExpressVPN הוא ספק איי הבתולה הבריטיים, שפיתח מוניטין עצום בשוק בגלל היותו ממוקד אנונימיות להפליא. זהו ספק ללא יומני קפדני וזה הוכח במקרה של הרשויות הטורקיות. בנוסף לכל אלה, הספק מציע תמיכה בצ'אט חי 24 שעות ביממה, 1,500 שרתים ומעלה ב 148 מיקומים, והצפנה מעולה עם סודיות קדימה מושלמת! (קרא את סקירת ExpressVPN המקיפה שלנו)

ExpressVPN לבית הספר

מקצוענים

 • 1,500+ שרתים ב 148 מקומות.
 • הצפנת AES 256 סיביות.
 • אפליקציות אינדיבידואיות אינדיבידואליות.
 • מדיניות החזר כספי למשך 30 יום.
 • ספק מוסמך ללא יומן.

חסרונות

 1. תמחור יקר.

קבל ExpressVPN

CyberGhost

CyberGhost היא ספקית מבוססת רומנית של שירותי VPN, המפורסמת בזכות אפליקציות חוצות פלטפורמות קלות לשימוש, עיצוב אתרים אטרקטיבי, קידוד חזק של OpenVPN ומסד נתונים ענק של שרתים. זה מציע אבטחה רבה לשמירה על זהותך בבית הספר, תוך עקיפת הגבלות גיאוגרפיות ומגבלות תוכן בקלות. החלק הטוב מכל: יש לך ניסיון חינם למשך 7 יום והחזר של 30 יום. דון’אל תשכח לקרוא את סקירת CyberGhost הבלתי משוחדת שלנו.

CyberGhost למכללה

מקצוענים

 1. תמיכה חוצה פלטפורמות.
 2. 800+ שרתים ברחבי העולם.
 3. מדיניות רישום אפס.
 4. תוסף Chrome זמין.
 5. 5 חיבורים סימולטניים.

חסרונות

 1. שיפור במהירויות.

השג את CyberGhost

PureVPN

מבוסס על הונג קונג, PureVPN הוא ספק מעולה לעקוף מגבלות תוכן בזמן שישב בבית הספר שלך. מסומן כ- VPN הטוב ביותר לארה"ב. הוא כולל תכונות עיקריות ש- VPN חייב להיות בעל. תכנית הפרימיום מציעה רשימה ענקית של תכונות מתקדמות לאבטחה מרבית, הכוללות מתג הרג אוטומטי, NAT Firewall, WebRTC / IPv6 / IPv4 מניעת דליפה, מנהרת פיצול ו proxy SOCKS5. אתה אפילו מקבל גישה לשרתי 790+ ב -140 מדינות. דון’אל תשכח לבדוק את סקירת PureVPN המפורטת שלנו לפני שתירשם אליו.

PureVPN לבתי ספר תיכוניים

מקצוענים

 1. 790+ שרתי 140+ מדינות.
 2. ספק ידידותי לתקציב הטוב ביותר.
 3. 5 חיבורים סימולטניים.
 4. תמיכה מרובת פלטפורמות.
 5. העברת נמל מתקדמת.

חסרונות

 1. קצת רישום פעילויות באתר.

קבל PureVPN

ה- VPN הטוב ביותר למחשבי בתי ספר

ייתכן שלסטודנטים רבים מבתי ספר / מכללה / אוניברסיטה לא יהיו מספיק כספים בכדי להוציא על ספק VPN, במיוחד בהתחשב בעובדה שלרובם יש תוכנית חודשית יקרה שהערך שלהם זמין רק אם תבחר בחבילות השנתיות שלהן. זה המקום אליו נכנסים VPN בחינם. למרות שאולי לא תקבל ערך זהה, אתה מקבל די הרבה בלי לשלם אגורה אחת. בין האפשרויות הטובות ביותר, כלול:

רישום רוח

מבוסס בקנדה, Windscribe הוא שירות VPN אמין בחינם, המציע לך תכונות טובות לביטול חסימה של אתרים ומינוף האבטחה בעת חיבור ל- Wi-Fi המקומי של בית הספר. היא מציעה מגבלת רוחב פס של 10 ג'יגה-בתים בחודש כסטנדרט, תוך שהיא מאפשרת לך לעבור בין שמונה מיקומי שרת שונים. כדי להתחיל להשתמש ב- VPN, עליך ליצור חשבון. ברגע שאתה עושה זאת, ציוץ על ה- VPN מעניק לך תוספת של 5GB, ו- 1GB בכל פעם שאתה מזמין חבר להירשם..

ה- VPN הטוב ביותר למחשבי בתי ספר

מקצוענים

 1. מגבלת רוחב פס של 10 ג'יגה-בתים.
 2. סיומת דפדפן Chrome.
 3. תמיכת לקוחות רספונסיבית.
 4. מהירויות מהירות באמצעות הצפנת IKEv2.
 5. אפליקציות ילידות קלות לשימוש.

חסרונות

 1. אין צ'אט חי.

מגן נקודה חמה חינם

מבוסס על ארה"ב, Hotspot Shield היא אפשרות נהדרת נוספת עבור חינמי חינם. הוא מציע תאימות חוצה פלטפורמות, יחד עם סיומת של Google Chrome גם לביטול חסימה מהירה. יש לך מגבלת נתונים של 750MB ליום, שזה לא הרבה, אבל מספיק טוב פשוט לבדוק אתרים חסומים. יש אפילו חומת אש מובנית וחוסם מודעות שמאפשרים לך ביטחון ופרטיות נוספים באופן מקוון.

מגן נקודה חמה למחשבי בתי ספר

מקצוענים

 1. קצבה יומית 750MB.
 2. מתג הרג אוטומטי.
 3. לא אותרו דליפות DNS.
 4. תוסף Chrome.
 5. מנהרת פיצול זמינה.

חסרונות

 1. תמיכת לקוחות איטית.

הסתר

Hide.me מציע שירותים בתשלום וגם בחינם, ממש כמו השמות שהוזכרו לעיל. ההבדל היחיד הוא שזה נותן לך 2GB של נתונים בחודש לשחק איתם. תכונות אחרות שאתה מקבל בתוכנית בחינם כוללות שלושה מיקומי שרתים (הולנד, קנדה וסינגפור), להתחבר למכשיר אחד, אפליקציות ל- Windows, Mac, Android, iOS ואפילו Google Chrome..

Hide.me למחשבי בתי ספר

מקצוענים

 1. סיומת דפדפן Chrome.
 2. 35 שרתים ב 28 מדינות.
 3. הגנת Wi-Fi אוטומטית.
 4. אפליקציות חוצות-פלטפורמות.
 5. ספק יומני אפס.

חסרונות

 1. מהירויות לא טובות.

מה לעשות אם ה- Wi-Fi בבית הספר חוסם VPN?

מרבית בתי הספר / המכללות / אוניברסיטאות משתמשים בחומות אש חזקות המאמצות בדיקת מנות עמוקה (DPI) לצורך ניתוח היעד והסוג של כל מנות. זה עוזר למנהלי IT לעזור לקבוע מי ניגש לאתרים בלתי מוגבלים דרך VPN ואז להצער, להגביל או לחסום אותם לחלוטין. כדי למנוע זאת, על המשתמשים לבחור לספקים המשתמשים ב- “VPN התגנבות” טכנולוגיה.

טכנולוגיה זו יכולה לטשטש / להסוות את כל תנועת ה- VPN הנכנסת והיוצאת לתעבורת אינטרנט רגילה, ומכאן לסווג את זהותך כשאתה נתון לבדיקת Deep Packet Inspection (DPI). להפעלת מצב התגנבות, שקול להריץ את פרוטוקול OpenVPN ביציאה 443. זה יאפשר למשתמשים להחליק דרך חומות אש DPI בקלות. צור קשר עם צוות התמיכה של הספק שאליו נרשמת לקבלת מידע נוסף על חיבור OpenVPN יציאה 443. אם זה לא עובד, שקול להשתמש בחשיקה מתקדמת.

תהליך זה כולל הוספת שכבה של הצפנה לרשת ה- VPN שלך, מה שהופך אותה לחסימה כמעט בלתי אנונימית וכפי שאפשר להשיג דברים. הגדרת התצורה של OpenVPN לגישה לטור היא אחת מטכניקות ההטלה הבולטות, אך למרבה המזל יש לך שירותים המציעים תמיכה מובנית ב- VPN-Over-Tor. בין הבולטים שבהם כוללים את NordVPN, AirVPN, PrivateVPN, PIA ו- TorVPN.

כלים לביטול חסימה של בית הספר

אם אתם מחפשים חלופות VPN לאבטל חסימת אתרים, מדיה חברתית ומשחקים בבית הספר / אוניברסיטה / מכללה, עליכם ללמוד על Tor ו- SchoolTunnel. Tor היא שיטה מאובטחת ביותר למינוף אנונימי באופן מקוון, אשר מצפינה את חיבור האינטרנט שלך וגורמת לו לעבור באלפי צמתים ברחבי העולם.

זה ממלא תפקיד חשוב גם בהעלמת הרשת, ומאפשר להכפיל את האבטחה של החיבור שלך עם VPNs. כאופציה אחרת, מומלץ לנסות את SchoolTunnel, שירות ייעודי לביטול חסימת הגישה לאתר כלשהו במכון החינוכי שלכם. זהו שירות פרוקסי, שאף מציע עזרה להשגת גישה בלתי מוגבלת למדיה חברתית וסרטוני יוטיוב.

כיצד לבטל חסימת אתרים בבתי ספר

 1. בחר ספק VPN מהרשימה למעלה.
 2. הורד את היישום הרלוונטי למכשיר שלך מאתר האינטרנט שלהם.
 3. לאחר ההתקנה, פתח את אפליקציית ה- VPN.
 4. מצא שרת שאליו ברצונך להתחבר.
 5. בחר בפרוטוקול VPN לחיבור.
 6. אפשר “מתג הרג אוטומטי”.
 7. הכה ב “התחבר” לחץ על כפתור וליהנות מביטול החסימה של אתרים!

בטל חסימת אתרים

כיצד לבטל חסימה של אתרים בבית הספר באנדרואיד & מכשירי iOS

 1. בחר ספק VPN מהשמות שהוזכרו לעיל
 2. הירשם לשירות VPN על ידי הרשמה לכל תוכנית פרמיה / חינם
 3. הורד את האפליקציה במכשיר אנדרואיד מחנות Google Play & במכשיר iOS מ- iTunes
 4. היכנס לאפליקציית VPN באמצעות אישורי הכניסה שלך
 5. התחבר לכל שרת VPN ברחבי העולם & בטל חסימה של אתרים בבית הספר

פרוקסי בית ספר לעומת ה- VPN הטוב ביותר לבית הספר

בעוד ש- VPN ו- proxies מציעים למשתמשים את היכולת לבטל חסימת אתרים בצורה חלקה, ישנם כמה הבדלים רציניים מאוד בין השניים. לדוגמה, פרוקסי אקסס אינם מספקים אבטחה ופרטיות להגנה על זהותך המקוונת, מה שאומר שכל אחד יכול לאתר את כתובת ה- IP שלך למכשיר שלך, ומכאן שאין זה פיתרון שעלול להשתמש בו כדי לעקוף את מגבלות התוכן בבית הספר / במכללה / אוניברסיטה.

מצד שני, VPNs מצוידים בטון של הצפנה / צ'יפים, המשפרים את האבטחה הכוללת של הרשת שלך. יחד עם זאת הם מוסיפים רשימה אדירה של תכונות מתקדמות, כמו NAT Firewall, מתג הרג אוטומטי, מנהרת פיצול, מניעת DDoS התקפה, הגנת DPI, פרוקסי SOCKS5, ועוד הרבה דברים שחיוניים למינוף אנונימיות מלאה באינטרנט!

VPN הטוב ביותר לשאלות נפוצות בנושא בתי ספר

כשמדובר במציאת VPNs הטובים ביותר לבית הספר, אתה עלול להיתקל בשפע של אפשרויות בשוק, יחד עם רשימת ענק של שאלות שלא נענו. להלן אנו עונים על כמה מהנפוצים ביותר עבורך.

באיזה VPN להשתמש בבית הספר?

על סמך האמינות, הביצועים, התמיכה, זמינות השרת והתמחור, ניתחנו רשימה ענקית של ספקי VPN והזכרנו את הבולטים שבהם ברשימה למעלה. בחר כל אחד מבין NordVPN, ExpressVPN, VyprVPN, CyberGhost ו- PureVPN.

כיצד ניתן לבטל חסימה של אתרים בבית הספר?

התהליך פשוט להפליא ואינו דורש שום מדע טילים. כדי להתחיל בביטול החסימה של אתרים, כל שעליכם לעשות הוא להירשם באמצעות שירות VPN, להוריד את האפליקציה המקורית שלו למכשיר שלכם, לעבור לשרתים לפי העדפתכם ולחץ על כפתור התחבר.!

עטוף דברים

אנו מקווים כי מדריך זה יעזור לך למצוא את ה- VPNs הטובים ביותר לבית הספר המאפשרים לך לבטל את חסימת האתרים, המדיה החברתית והמשחקים בקלות. בלי קשר, אם אתה נתקל בבעיות כלשהן, או שיש לך המלצות להציע, אנא אל תהסס לשלוח תגובה למטה. כמו כן, אל תהססו לשתף את המדריך עם חבריך לבית הספר, שנמאס לכם להתמודד עם המגבלות המעצבנות הללו!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me