19 ה- VPN הטוב ביותר לאופרה – פריצת דרך הגבלות גיאוגרפיות דרך VPN של אופרה

דפדפנים הם שערכי הגישה המוגדרים כברירת מחדל לאינטרנט והופכים אותם לבלתי חיוניים לכל מי שרוצה לחצות את האינטרנט. אופרה מציעה את אחד הדפדפנים הפופולאריים והקלים לשימוש, עם מגוון רחב של תכונות נוספות, כדי להציע חוויה יעילה יותר. אך למרות היותו שימושי להפליא, דפדפן האופרה שלך אינו מאובטח לחלוטין. רכישת VPN טוב מרשימת ה- VPN היא המאגר היחיד שלך בין גלישה מאובטחת לקטסטרופה נתונים.

Contents

19 ה- VPN הטוב ביותר לאופרה 2023

 1. אופרה מכבה את שירות ה- VPN המובנה שלה
 2. דאגות הפרטיות של דפדפני האופרה בשנת 2023
 3. מדוע VPN של דפדפן אופרה הוא חובה לכל Netizen
 4. ה- VPN הטוב ביותר לאופרה 2023
 5. ה- VPN הטוב ביותר לאופרה בחינם
 6. כיצד להשתמש ב- VPN של אופרה
 7. ה- VPN הטוב ביותר לאופרה באנדרואיד
 8. VPN של דפדפן האופרה לא עובד
 9. VPN הטוב ביותר לשאלות נפוצות של אופרה
 10. ביקורות VPN של דפדפן האופרה
 11. 6 התוספים העיקריים ל- VPN של אופרה 2023

כדי לאפשר לך ללמוד עוד אודות הסיבה שאתה צריך את ה- VPN הטוב ביותר לאופרה, הנה מדריך מקיף בנושא, המכיל רשימות מפורטות עבור ה- VPN המובילים לדפדפן, חדשות באופרה.’VPN מובנה, חששות בנושא פרטיות ועוד.

ה- VPN הטוב ביותר לאופרה

אופרה מכבה את שירות ה- VPN המובנה שלה

VPNs מובנים בכל סוג של תוכנת גישה לאינטרנט הם תמיד בעלי שימוש עצום. באופן דומה, אופרה, שהיא אחת מדפדפני האינטרנט הפופולאריים יותר בחוץ, הציעה עד לא מזמן שירות VPN חינם מובנה. עם זאת, כעת היא קיבלה את ההחלטה לסגור את שירות ה- VPN שלה, כאפליקציה ייעודית בפלטפורמות אנדרואיד ו- iOS.

ה- VPN המובנה לדפדפני האינטרנט עדיין יהיה שם, אך כעת כהרחבה נפרדת. למרות שאופרה לא סיפקה סיבות מיוחדות מדוע עשתה את הצעד הזה, רבים בתעשייה משערים שהם עשו זאת כדי לקדם את SurfEasy VPN ולייעל את הצעות VPN שלהם..

SurfEasy VPN הוא שירות פופולרי המציע תכונות רבות יותר מאופרה’VPN מובנה ונרכש על ידי אופרה כבר בשנת 2015.

VPN של דפדפן האופרה

אופרה’שירות ה- VPN היה בחינם, אך הוא הציע גרסת פרמיה בתשלום עבור $ 29.99 לשנה בשם Opera VPN Gold. שירות פרימיום זה הציע מהירויות טובות יותר ושרתים רבים יותר. עכשיו אם יש לך מנוי Opera VPN Gold, תועבר אוטומטית למנוי שנתי עם תוכנית SurfEasy Ultra. אך מכיוון ש- SurfEasy עדיין אינה אפשרות מובנית של VPN, הדפדפן כרגע באפשרויות אבטחה תואמות.

לכן, אם ברצונך לרכוש דפדפן מאובטח וקל יותר לשימוש, הנה כמה המלצות בעניין זה מהסוף שלנו.

 1. גוגל כרום – העולם’הדפדפן הפופולרי ביותר עם אפשרויות תאימות מרובות VPN לסיומות
 2. Mozilla Firefox – דפדפן מאובטח עם תוספות VPN זמינות

אם אתה עדיין רוצה להתמקד יותר באבטחה, הסתכל בדפדפנים כמו טור, קומודו דרקון & Yandex הבנויים להגנה נוספת.

דאגות הפרטיות של דפדפני האופרה בשנת 2023

ללא הגנת VPN, כמעט כל הדפדפנים הפופולריים פגיעים בימינו, בין אם זה Chrome, Firefox או על מה אנחנו מדברים כאן, כלומר אופרה. הסיבה לכך היא שהאקרים מודרניים הפכו למסוגלים באופן קולי אחר מעקב אחר כל אחד אחר וכל מי שעובד על סוגים אלה של דפדפנים ללא הגנה.

הדרך היחידה להרחיקם ולהרחיקם מעקבותיכם היא להקשות על המעקב אחריכם ותוכלו לעשות זאת רק באמצעות VPN הטוב ביותר, שלא רק מצפין את הנתונים שלכם אלא עוקב אחריהם על ידי מתן פרוטוקול מאובטח להובלת אותו נתונים באינטרנט, ומספקים מערכת הגנה שכבתית.

לאופרה אולי אין הרבה סדוקים בשריון, אך העולם מתחזק יותר ויותר עם כל קמפייני המעקב החדשים ומוני נתונים המנוהלים על ידי רשויות ותאגידים כאחד.

מדוע VPN של דפדפן אופרה הוא חובה לכל Netizen

דפדפן האופרה נמצא כיום בבעלות קונסורציום סיני בשם Golden Brick Capital Capital Equity. בהתחשב בעובדה שדפדפן אופרה אוחסן נתונים במידה מסוימת וכי חברת האם שוכנת בסין, הנתונים שלך יכולים להיחשף לרשויות הסיניות בכל עת בגלל חוקי שמירת הנתונים המחמירים שלהם..

VPN של דפדפן אופרה הוא המאגר הדרוש לך בכדי לשמור על המידע הרגיש שלך מאובטח מפני איומים בכפייה כאלה. עולם האינטרנט החדש הזה הוא כבר לא מקום מספיק בטוח עבור המשתמשים להמשיך קדימה ללא הגנה. אתה צריך לדאוג לפרטיות שלך בעצמך על ידי רכישת VPN של דפדפן אופרה, לפני שאתה גם נרגז, כמו מיליונים כאשר נתונים מדליפים שערוריות, בדומה לסקנדל האמריקני בקיימברידג ‘..

ה- VPN הטוב ביותר לאופרה

ה- VPN הטוב ביותר לאופרה 2023

כפי שצוין קודם לכן בסקירה זו, כל האקר טוב יכול בקלות לפרוץ למערכת שלך דרך דפדפן האופרה שלך אם זה’זה לא מוגן. VPN הוא הדבר הטוב ביותר לשמירה על פרטיותך ואנונימיות, אך לא כל VPN מתאים לתפקיד שאתה רוצה לבצע דרכו. ה- VPN הטוב ביותר לדפדפן אופרה צריך להיות בעל מגוון רחב של תכונות, להציע מספר רב של שרתים, להחזיק בסטנדרטים הטובים ביותר להצפנה ומעל לכל להיות אמין ולעולם לא להתפשר על פרטיותך המקוונת..

להלן פירוט בדפדפן ה- VPN הטוב ביותר לאופרה בשנת 2023:

מחיר ספקים ($) מאפיינים דירוג ספק ביקור הנחה

 1. כריש גולש

  כריש גולש

  11.95 $1.99לחודש

  • 800+ שרתים ב 50+ מדינות
  • הצפנת AES-256-GCM
  • צ’אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • חיבורים סימולטניים ללא הגבלה
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין בשיעור של 83%
  קרא את הביקורת

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91לחודש

  • 2,000+ שרתים ב -140 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ’אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 5 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין של 73% בהנחה
  קרא את הביקורת

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12.95 $8.32לחודש

  • 3,000+ שרתים ב 94 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ’אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 3 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אמין 35% הנחה באתר
  קרא את הביקורת

 4. Ivacy

  Ivacy

  $ 9.95 $2.25לחודש

  • 1000+ שרתים על פני 100 מיקומים
  • הצפנה סטנדרטית בדרגה צבאית של 256 סיביות
  • תמיכה בצ’אט חי מעולה
  • ספק יומני אפס
  • 5 כניסות מרובות זמינות
  • חלונות, מק, אנדרואיד, iOS Apps ותוסף Chrome

  אמין 77% הנחה בקר באתר
  קרא את הביקורת

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12.99 $2.75לחודש

  • 3,700 שרתים ב 60 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ’אט חי 24/7
  • מדיניות ללא יומן קפדנית
  • 7 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  Reliabile 77% הנחה בקר באתר
  קרא את הביקורת

ExpressVPN – מציע 148 מיקומי שרת כ- VPN של דפדפן האופרה

לעיתים אתה זקוק ליותר מסתם אבטחה מקוונת. עם עליית הפופולריות של שירותי סטרימינג, כעת עליכם להירשם רק ל- VPNs שיכולים לבטל את חסימת רוב אתרי התוכן המוגבלים גיאוגרפיים כמו Netflix US..

ExpressVPN הוא אחד ה- VPN הטוב ביותר לדפדפן האופרה מבחינת מתן פיצ’רים חסימת חסרי תקדים. בין אם תרצו לצפות באמזון פריים בארה”ב או להשתמש בפופקורן טיים, ה- VPN הזה’מיקומי השרת של 148+ לעולם לא יאכזבו אותך.

ExpressVPN לדפדפן האופרה

השירות מתייעל, סובל מבעיות אפס כמעט, מציע מהירויות מהירות ואינו עושה זאת’אל תעמיס על הדפדפן שלך יתר על המידה כדי להשפיע על ביצועיו. באמצעות תוכנית מנוי תקבלו גישה ליישומים תואמים מרובים ולתשתית אבטחת אינטרנט מודרנית הכוללת תקני הצפנה AES 256, תמיכה מרובה בפרוטוקולים ומדיניות יומני אפס מחמירה. התוכניות, לעומת זאת, מתומחרות מעט בצד הגבוה עם התוכנית הטובה ביותר שלהן עולה 99.95 $ למנוי שנתי.

מקצוענים

 1. תשתיות שרת מגוונות לתמיכה הטובה ביותר כ- VPN לדפדפן האופרה
 2. אפליקציות ותוספים ייעודיים לדפדפנים
 3. הצפנה קשה וצבאית
 4. תמיכה מרובה בפרוטוקול
 5. מדיניות אפס יומנים

חסרונות

 1. אין שרתי P2P ייעודיים
 2. התוכניות יקרות למדי וצריך להתרכך

קבל ExpressVPN

NordVPN – מציע תמיכה קלה באפליקציות לנייד כ- VPN לדפדפן האופרה

ספק זה הוא אחד השירותים המבוקשים ביותר בעולם ה- VPN. אם אתם מחפשים להסתפק ב- VPN שמציע את כל התכונות הנכונות ועוד במחיר סביר, זה המקום בו החיפוש שלכם צריך להסתיים. NordVPN שמה את הדגש הגבוה ביותר בחזית האבטחה ומציעה VPN כפול, בצל על VPN ואפילו IPs ייעודיים לטיפול בצרכי הפרטיות השונים של המשתמשים שלו..

NordVPN לדפדפן האופרה

גם אין זה שפל בחזית הבלתי חסימת והוא אחד מהשירותים הבודדים שידועים כעקיפי איסורי VPN באתרים כמו נטפליקס ארה”ב. אם אתה משתמש בדפדפני אופרה בסין, NordVPN יאפשר לך לעקוף מגבלות מחניקות ואת חומת האש הגדולה הידועה לשמצה בכדי לספק חווית משתמש ללא הפרעה..

החיסרון היחיד בשירות זה נותר בכך שאינך יכול לגשת ישירות לתמיכת הלקוחות החיה שלו. יש כפתור תמיכה באתר, אך הוא מעין מנוע חיפוש פנימי השואב תשובות ממדריך ומאגר לפתרון בעיות. מאפיין תמיכה חי הוא מה שהם צריכים להוסיף. NordVPN תואם את כל מערכות ההפעלה הפופולריות באמצעות שורה של אפליקציות לקוח ייעודיות לכל פלטפורמה. הוא משתמש AES-256 לצורך הצפנה ומציע תמיכה מרובה בפרוטוקול כולל פרוטוקולי OpenVPN ו- L2TP.

יש הצעה מרגשת לזמן מוגבל של קבלת מנוי לשלוש שנים במחיר של $ 99.00 בלבד, שניתן להשיג אצל הספק שתוכל ליהנות ממיטב הפיצ’רים בכל חלק מהעלות..

מקצוענים

 1. ה- VPN של דפדפן האופרה הטוב ביותר עבור מערכת ההפעלה אנדרואיד
 2. התחייבות אפס 3 ימי תקופת ניסיון חינם
 3. הצפנה כפולה זמינה
 4. 3359 שרתי ב- 60+ מדינות
 5. שיטות תשלום מרובות
 6. פרוטוקולי OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP ו- SSTP
 7. תכונת SmartPlay לאתרי סטרימינג

חסרונות

 1. תוכנית חודשית יקרה

השג את NordVPN

TorGuard.net – תכונת פרוקסי התגנבות כ- VPN של דפדפן האופרה

ממש כמו דפדפן ה- Tor המאובטח ביותר עליו נקרא, VPN זה כולל אחת מהתכונות הטובות ביותר שמכוונות לפרטיות למשתמשים בכל VPNs. עם TorGuard, האקרים בהחלט יתקשו לפרוץ לדפדפן שלך.

זה יקרה מכיוון ש- VPN זה מציע תכונה VPN מדהימה של התצפית שלא יכולה רק לגרום ל- VPN שלך להראות כמו תנועה רגילה ובכך לא לאפשר לספק האינטרנט שלך להפריד אותך, זה גם יגדיל את שכבות ההצפנה סביב מנות הנתונים שלך..

סמנכ

נוסף על כך יש להם את תמיכת הלקוחות המגיבה ביותר שתמיד זמינה עם תשובה מהירה לכל אחת מהשאלות שלך בנוגע לבעיות, פתרון בעיות, בעיות לקוח ועוד. Torguard מציע מהירויות בלתי מוגבלות וצריכת רוחב פס, יחד עם חמישה חיבורים בו זמנית, 3000+ שרתי ותמיכה בפרוטוקול OpenVPN. הדבר היחיד שעליו הם צריכים לעבוד כעת הוא תוכניות התמחור המבלבלות בהן כל חבילה מציעה מערך שונה של פיצ’רים עם מחירים שונים. אם הם מייעלים את החלק הזה, Torguard יכול לשפר את הציון שלו עוד יותר.

הם מציעים כרגע ארבעה סוגים של תוכניות, אך התוכנית הטובה ביותר שלהם נותרה “VPN אנונימי” תוכנית שעולה $ 9.99 לחודש וכוללת את כל התכונות הנכונות. Torguard מספקת גם צרור אבטחה ייעודי להגנת דוא”ל במחיר של $ 6.95 לחודש.

מקצוענים

 1. הצעה חדשה ל- IP למגורים כ- VPN של דפדפן האופרה
 2. רמות הצפנה חזקות
 3. תכונה להגנת VPN התגנבות
 4. 3000+ שרתי VPN ב- 50 מדינות
 5. כתובת IP ייעודית

חסרונות

 1. ניווט באפליקציות / אתר / תוכניות תמחור יכול להיות מבלבל ביחס למתחילים החדשים

השג את VPG של TorGuard

PrivateInternetAccess – יכולת מובנית לחסימת מודעות ותוכנות זדוניות ב- VPN של דפדפן האופרה של Asana

גישה לאינטרנט פרטי או PIA הוא שירות VPN פשטני ועם זאת רב עוצמה שהפך כעת למועדף המשתמש. השירות שלה אף פעם לא נראה למות ללא קשר לכמות רוחב הפס של הנתונים שאתה משתמש בו או לכמה מהירות אתה פועל כרגע והופך אותו ל- VPN גרגר שעליך להיות לו אם אתה זורם מאהב. קרא סקירת גישה פרטית מעודכנת.

VPN זה הוא אחד השירותים הבודדים בהם תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי כל התכונות שהבטיחו לכם יעבדו בצורה מבריקה. למרות שהיא ממוקמת בארצות הברית, שאינה מדינה אהובה על פרטיות נתונים בשום אמצעי, PIA מעולם לא סבלה משערוריית רישום נתונים מביכה. זה מדבר כרכים על השירות’שלמותה בהגנה על כל משתמשיה במסלול שלהם לרשת.

היא מציעה 5 חיבורים סימולטניים, אפליקציות לקוח מרובות עבור כל פלטפורמה, תמיכה P2P ייעודית, קידוד AES 256 ותמיכה מרובה בפרוטוקולים כולל L2TP ו- OpenVPN. אך עדיין, PIA חסרה תכונות אבטחה בוגרות יותר כמו VPN כפול ומנהור מפוצל, שהוא ללא ספק. התוכנית הטובה ביותר שלהם מבחינת התמחור היא העסקה לשנתיים שעולה רק 69.95 דולר. PIA מציעה גם מנוי שנתי במחיר של 39.95 $ המחויב פעם אחת.

מקצוענים

 1. מבטל את חסימת Netflix בארה”ב ואתרי סטרימינג אחרים כ- VPN של אופרה
 2. OpenVPN, L2TP / IPsec נתמך
 3. תמיכה P2P זמינה
 4. אפס יומני
 5. 5 חיבורים סימולטניים
 6. רוחב פס בלתי מוגבל

חסרונות

 1. האפליקציות הייעודיות מעט קשות לשימוש למתחילים חדשים

קבל גישה לאינטרנט פרטי

PureVPN – מציעה תכונה ייחודית לפיצול מנהרות לפיצול לתמיכה אופטימלית ב- VPN של אופרה

בזמן שדפדפן האופרה לא עושה זאת’אינך מציע תמיכה רבה מבחינת הצעת תוספות VPN תואמות כמו דפדפנים אחרים, נראה כי PureVPN עוקף את הבעיה הזו על ידי מתן פיצ’ר מעולה לפיצול מנהלים המאפשר לך להריץ רק אפליקציות סלקטיביות עם ה- VPN שלך תוך השארת אחרים בחוץ. זה יכול לייעל את גלישת האופרה שלך כמו שאף VPN אחר לא יכול.

PureVPN לדפדפן האופרה

מלבד זה, PureVPN מציעה מאפיין אבטחה ללא רבב כמו VPN כפול ו- Onion over VPN. יש לו גם הצפנת AES 256 ותמיכה מרובה בפרוטוקולים למתן חסות לקלות המשתמש המרבית. VPN זה פועל בצורה הטובה ביותר גם עם שירותי ביטול חסימה ויכול לאפשר לך להיכנס לנטפליקס ארה”ב או לכל שירות דומה אחר ללא קשר למקום בו אתה נמצא כרגע בעולם. ומעל לכל זה השירות הזה אינו’לא יקר בכלל. במקום זאת, vpn הזול ביותר הזול ביותר, ובמחיר של 69 $ בלבד למנוי מלא לשנתיים, אף אחד לא יכול אפילו להתקרב אליו מבחינת מתן התמורה הטובה ביותר לכסף.

ההאטה היחידה עם PureVPN היא שהיא אכן שומרת על יומני משתמשים מוגבלים, אך אתה יכול לסמוך על השירות שלא יפגע במידע שלך אלא אם כן אתה מתמכר לפעילות פלילית כלשהי..

מקצוענים

 1. השתמש במגוון רחב של תכונות כ- VPN של דפדפן האופרה במחירים הטובים ביותר
 2. הגנת DDoS
 3. תמיכה בסטרימינג ייעודי
 4. שרתי P2P וטורנט
 5. 750 + שרתי ב- 141 מדינות
 6. VPN Hotspot
 7. חומת אש Nat
 8. תמיכה מרובה בפרוטוקול כולל OpenVPN ו- L2Tp
 9. מאפשר מנהרת פיצול

חסרונות

 1. שומר על כמה יומנים
 2. ניסיון חינם אינו זמין

קבל PureVPN

ה- VPN הטוב ביותר לאופרה בחינם

השירותים החינמיים היו מאז ומתמיד מאפייני עוגה חמה, ללא קשר לענף, וזה נכון גם במקרה של VPNs בחינם. שירותים בתשלום עשויים להיות טובים בהרבה מבחינת ביצועים, אמינות וחבילות תכונות גדולות, אבל הפיתרון של VPNs בחינם פשוט קשה מכדי להתנגד לפעמים.

עם זאת, אם אינך נזהר מספיק, VPN בחינם יכול בהחלט להתברר כרכישה מסוכנת. זה’מכיוון ששירותים בחינם צריכים להרוויח איכשהו כסף ורבים מהם מתחילים להתמכר לפרקטיקות מפוקפקות כמו רישום ומכירת נתוני משתמשים ושימוש באפליקציות הלקוח שלהם לצורך נטיעת סוכני תוכנה זדונית על מנת לגרום לפעמוני המזומנים לצלצל.

זה משאיר חלון מאוד מגביל מבחינת שירותי VPN חינם אמינים למשתמשים לבחירה. אבל אל’אל תדאג, מינו את הכל בשבילך. להלן רשימת ה- VPN הטוב ביותר לאופרה חינם כולל רק הספקים האמינים ביותר עם התכונות המדהימות ביותר:

Windscribe – מציע נתונים של 10 GB כ- VPN של דפדפן האופרה

VPNs בחינם הם לעתים רחוקות נדיבים בהצעותיהם ולעיתים קרובות תוך חיפוש אחר VPN חינם בחינם תיתקל בשירותים שהם די קמצניים. Windscribe, לעומת זאת, לא עושה דבר מזה ונדיב כמו ש- VPN בחינם יכול להשיג.

VPN ל- Windscribe עבור דפדפן האופרה

אתה מקבל 10 ג’יגה-בתים של רוחב פס בחודש ואתה אפילו יכול להוסיף לו 5 ג’יגה-בייט נוספים אם ציוץ על השירות. VPN זה מציע גם 8 מיקומי שרת חסרי תקדים וחיבורי מכשירים ללא הגבלה.

אם אתה מתכנן להשתמש ב- VPN זה להפעלות גלישה קלות בדפדפן האופרה שלך, אז תירשם לרוח’ההצעה שלה בהחלט תספיק להימשך כל החודש. הבוץ היחיד בשירות הוא שהוא יכול להיות מועיל להתמוטטות תכופה, מה שגורם לו לצאת במצב לא מקוון למשכים גדולים לפעמים.

מקצוענים

 1. תוכניות VPN חינם נדיבות עבור דפדפן האופרה
 2. חיבורי מכשירים ללא הגבלה
 3. כולל חוסם מודעות וחומת אש
 4. תומך P2P / טרנינג

חסרונות

 1. פרוטוקול VPN פתוח אינו זמין
 2. התקלות נפוצות

HotSpotShield – אחד ה- VPN המהימנים ביותר לדפדפן האופרה

בשימוש על ידי 550 מיליון משתמשים ברחבי העולם, HotspotShield VPN אינו זקוק להכנס. גם אלה שיש להם מקלט’לא היה אינטראקציה רבה עם עולם ה- VPN, שמעתי את שמו של ה- VPN הזה בגלל טווח ההגעה העצום שלו. זו הייתה אחת הבחירות הטובות ביותר עבור המשתמשים לעקוף מגבלות מחניקות של הרשויות.

VPN Hotspot עבור דפדפן האופרה

אך בתקופה האחרונה HotspotShield עברה מחלוקות רבות המערערות את אמינותה ברצינות. אך מאז התקריות הללו, הספק עבד קשה כדי לבנות מחדש את תדמיתו ולבטא את מקומו מחדש כאחד ה- VPNs הטובים ביותר בעולם. הוא מציע שתי גרסאות שונות, כלומר שירות ה- VPN בחינם ומצב המקביל בתשלום Hotspot Shield Elite שלו. הראשון מגיע עם 500 מגהבייט של נתונים בחינם ליום ומציע רק מיקום שרת אחד בארה”ב.

מקצוענים

 1. 500 מגה-כותרת נתונים ליום עבור דפדפן האופרה
 2. מיקום שרת ארה”ב מסופק
 3. אפליקציות תואמות זמינות

חסרונות

 1. לא’לא מציעים יותר מחיבור אחד
 2. חשד להחלקות תכופות בשירות

Tunnelbear – שומר על אפס יומני כ- VPN של דפדפן האופרה

תוך מתן תוכנית VPN בחינם מאובטחת ביותר ואמינה, Tunnelbear היא אחת התכונות הרגילות שלנו ברשימה עבור VPNs הטובים ביותר. האפליקציות התואמות שלה עובדות בצורה נהדרת בכל מיני פלטפורמות ומערכת הפעלה והן לא’לא להאט או להצער את רוחב הפס שלך יותר מדי. עבור דפדפן האופרה VPN זה משפר את חוויית הגלישה שלך ומאפשר לך להישאר מאובטחים יותר ויותר באמצעות מדיניות אפס יומני המוצהרת..

TunnelbearVPN לדפדפן האופרה

היא מספקת 500 מגה מגבלת כובע נתונים בחודש עם התוכנית החינמית, אך אתה תמיד יכול לשדרג אותה בכדי להשיג שימוש ברוחב פס בלתי מוגבל על ידי הרשמה לתכנית בתשלום. עם התוכנית הטובה ביותר שלהם שמגיעה במחיר של 59.88 דולר לשנה’בשווי המנוי, אתה יכול לבטל את החסימה של אתרי סטרימינג מוגבלים גיאוגרפיים, לגשת ל 20 מיקומי שרת ולשמור על עצמך מוגן עם תקני ההצפנה הגבוהים שלהם.

מקצוענים

 1. שירות ה- VPN החינמי הטוב ביותר לדפדפן האופרה
 2. 5 חיבורי התקנים סימולטניים אפשריים
 3. הצפנה עוצמתית
 4. ממשק משתמש חלק ומעוגל

חסרונות

 1. מגבלת הנתונים 500 MB לחודש
 2. לא’לא תומך בעמית לעמית או P2P

6 התוספים העיקריים ל- VPN של אופרה 2023

בכותרות לעיל, למדת על VPNs המתאימים ביותר להפעלה מחוץ לדפדפן אופרה. עם זאת, האופציות שהוזכרו עשויות להיות יקרות במקצת עבור רבים בסעיף התשלום, ולכן חשבנו שאנחנו’א להוסיף רשימה נוספת עבור חברינו לאוהבי אופרה. להלן רשימה של 10 התוספות המובילות ב- VPN לאופרה, על סמך הדירוג שלהן כאן. דאג לבדוק אותם!

 1. ZenMate VPN
 2. מגן וירטואלי
 3. Privatix לאופרה
 4. Hola Better Internet
 5. VPN של TunnelBear
 6. בקרת WebRTC

כיצד להשתמש ב- VPN של אופרה

דפדפן האופרה לא’אני לא מספק תמיכה רבה מבחינת תוסף תואם ל- VPN, בהשוואה מוחלטת לדפדפנים אחרים כמו Chrome ומוזילה שיש להם המון הרחבות ותוספים לדפדפן שפותחו על ידי ספקי VPN עצמם..

אז אם ברצונך לרכוש אבטחת VPN עבור דפדפן האופרה שלך, אתה צריך להשיג אותה דרך אפליקציות תואמות מערכת המסופקות על ידי VPNs עצמן. כאן’איך אתה יכול לעבור עם זה:

 1. עבור אל כל ה- VPN הטוב ביותר’לאתר ולהוריד את אפליקציית לקוח המערכת התואמת ביותר לאחר רכישת תוכנית מנוי.
 2. התקן אותו במערכת שלך.
 3. הזן את פרטי המשתמש שלך כשתתבקש (כלומר הזן את שם המשתמש והסיסמה שלך ב- VPN).
 4. כעת בחר שרת שאליו ברצונך להתחבר והפעל את שירות VPN.
 5. אתה מבצע כעת את כל פעילות האינטרנט בדפדפן האופרה שלך באדיבות ה- VPN שלך.

ה- VPN הטוב ביותר לאופרה באנדרואיד

משתמשי אנדרואיד צומחים מדי יום ומכיוון שהיא אחת ממפעילות ההפעלה הניידות הממוקדות ביותר על ידי האקרים, הצורך בהגנה מגדיל את הסעפת. אם אתה מאלה הגישה לרשת דרך דפדפן האופרה באנדרואיד, הנה VPNs הטובים ביותר לאנדרואיד בהחלט יכולים לספק את כיסוי האבטחה הבלעדי שאתה זקוק לו: מדריך פירוט “ה- VPN הטוב ביותר לאנדרואיד” למידע חשוב יותר.

 1. IPVanish VPN
 2. PrivateVPN
 3. VPN CyberGhost
 4. IvacyVPN
 5. AirVPN
 6. VPN ללא הגבלה
 7. OpenVPN לאנדרואיד
 8. VyprVPN
 9. MullvadVPN
 10. VPN של בטרטנט

ה- VPN הטוב ביותר לאנדרואיד לאופרה

VPN של דפדפן האופרה לא עובד

אופרה, כמו כל תוכנה, מגיעה עם נתח הוגן של בעיות, שגיאות, קפיאות וקריסות, עם זאת, אין’בעיה שאין בה פתרונות.

להלן 3 השגיאות המובילות שאתה עלול לעבור באופרה עם פתרונות העבודה המאומתים שלה:

דפדפן האופרה לא מתחיל / עובד ב- Windows 10

אם דפדפן האופרה שלך לא עובד בגירסאות Windows 10 ומעלה, עליך לבדוק אם התקנת את הגירסה האחרונה הזמינה או לא.

כדי לתקן זאת, עבור אל תפריט האופרה ולחץ על אודות אופרה. כאן תוכלו לראות אם יש עדכונים זמינים. תן לעדכון להתקין והבעיה בהחלט תתוקן. פיתרון זה יכול לעבוד גם לבעיות אחרות כמו קפוא וקריסות.

אופרה נפתחת אבל זה’זה לא הולך רחוק יותר, כלומר לא טוען דפים

כדי לעקוף בעיה זו, עדכן את הדפדפן שלך או פשוט הפעל את כל התוספים הכבדים כמו Flash. הבעיה האמיתית היא שהתוספים הללו יכולים להידבק בקלות בתוכנות זדוניות ולמנוע את עבודת הדפדפן.

למפולות

השתמש בשני הפתרונות שהוזכרו לעיל כדי לעקוף את הבעיה הזו, אך אם זה עדיין נמשך, עליך לסלק את תוכנת האנטי-וירוס שלך בהקדם האפשרי מכיוון שלעתים קרובות הם עלולים להפריע לפעולות של תוכניות רבות ויוצרים קונפליקט..

ביקורות VPN של דפדפן האופרה

ב- BestVPN.co, אנו תמיד מאמינים כי דעתם של משתמשים בפועל בשירות מסוים חשובה ביותר ויש בהחלט לתת להם משקל בכל ביקורת. בסקירה זו הוספנו כעת קטע של ביקורות משתמשים של Quora בנוסף למדדי הביקורת הרגילים שלנו של Reddit כדי לספק למשתמשים שלנו שירות הוליסטי יותר:

ה- VPN הטוב ביותר לביקורת אופרה Reddit

Reddit קיימת כאחת הקהילות המקוונות הגדולות ביותר לקבלת מידע על הכל, החל בטכנולוגיה, בריאות, אורח חיים ותעשיות אחרות. בין אלה כוללים שירותי Reddit vpn הטובים ביותר, אשר הכרחיים להישרדות בעולם זה בו מגבלות האינטרנט גדלות מיום ליום. להלן מספר ביקורות של לקוחות ברשת ה- VPN הטובה ביותר לאופרה:

כאן אנו יכולים לראות משתמש המדבר על האמינות של פרוטוקול OpenVPN וכיצד ניתן להגדיר אותו באופן ידני. הוא ממליץ על השימוש בשירותי VPN בחינם. למרות שאנחנו מסכימים עם נקודה זו, ישנם עדיין כמה שמות בחינם שעוברים לאורך הקילומטר הנוסף (שהוזכר לעיל). לבסוף, הוא מספק קישור לסיבוב של VPNs הכולל את השמות המובילים NordVPN, PureVPN, PIA, ExpressVPN ו- TorGuard.

תגובה מהדיון redditspider64’הערה מהדיון "חלופה VPN של אופרה".

Redditor אחר באותו שרשור וביקש חלופות ל- VPN של אופרה, לאחר שהדפדפן כבה את שירות האפליקציה שלו. ה- VPN הוא יצירה של מדעני MIT ו- CERN. ככאלה, אתה יכול להרגיש הקלה על קבלת אנונימיות רבה באופן מקוון על חקר האינטרנט באופן חופשי וללא הפרעה. הקפד ללכת עם תוכנית הפרמיה אך לא בחינם.

תגובה מהדיון TomNotMike’הערה מהדיון "חלופה VPN של אופרה".

ה- VPN הטוב ביותר לביקורת אופרה בטוויטר

בגלל היעדר התאימות שמאפשר הדפדפן ל- VPNs, לא היו הרבה המלצות ישירות ל- VPN האופרה הטובה ביותר בטוויטר. במקום זאת, משתמשים רבים שיבחו את שירות ה- VPN המובנה שלה, שכעת הוא מנוטרל. לאחר מכן, המדריך שלנו לעיל הוא האוסף האופטימלי ביותר של שירות VPN תואם מערכת לשיפור הדפדפן’אבטחה.

ה- VPN הטוב ביותר לביקורת אופרה קווורה

ב- Quora, מרבית המשתמשים ומומחי התעשייה, שאת תשובותיהם עברנו בפירוט, סברו כי ה- VPN המובנה של דפדפן האופרה אינו VPN בפועל. הם תייגו VPN זה כיותר שירות פרוקסי מאשר VPN. באחת התשובות הטובות ששלפנו מהפלטפורמה, הוזכר ש- VPN של אופרה לא הייתה אפשרות בטוחה למשתמשים וכל מה שהיא עשתה היה לנתב מחדש את התעבורה באינטרנט ממשתמשים באמצעות החברה שלהם’שרתים. לא מתאים בכלל אם אתה חובב פרטיות רציני.

האם דפדפן האופרה (עם VPN מובנה) הוא VPN אמיתי?

VPN הטוב ביותר לשאלות נפוצות של אופרה

כיצד ניתן להפעיל VPN באופרה?

דפדפן האופרה’החיסרון הגדול ביותר הוא שזה לא’זה לא מספק הרבה מבחינת תאימות מולדת ל- VPN בניגוד לדפדפנים הפופולריים הדומים שם. כדי לאפשר VPN בצורה הטובה ביותר בדפדפן, עליך להוריד אפליקציות מערכת הפעלה תואמות מערכת על ידי ספקי VPN.

האם בטוח להשתמש בדפדפן אופרה??

למרות שזה לא עושה זאת’ככל הנראה אין לי שום כיני אבטחה משמעותיים, אך בעידן הנוכחי, כל האקר מתוחכם יכול להתווך בקלות לדפדפן ולהבחין ב- IP שלך, לעקוב אחר הפעילויות שלך, לחלוף עם נתונים רגישים ואפילו להשתמש בו כדרך לשתילת תוכנות זדוניות..

כמה עולה SurfEasy?

SurfEasy הוא שירות מאוד לא יקר. הוא מציע כרגע 3 תוכניות. הראשון הוא בחינם לחלוטין עם מגבלת רוחב פס נתונים של 500 MB בחודש. התוכניות בתשלום מתחילות ב- $ 3.99 לחודש עבור חבילת נתונים בלתי מוגבלת, בעוד שהתוכנית האחרת מגיעה ל 6.49 $ לחודש עם אותן תכונות כמו החבילה הקודמת בתוספת 12 מדינות נוספות והגנה על סיקור. עם זאת, אם היית מנוי ל- VPN של Opera Gold, אתה יכול לקבל הנחות על SurfEasy.

 

סיכום

ב- BestVPN.co אנו שואפים להבטיח את הדבקות המחמירה ביותר בפרטיות המשתמשים בכל הצורות. מטרתנו היא לבנות מאגר של המדריכים הטובים ביותר לכל הפלטפורמות הפופולריות כיצד לאבטח אותם בצורה הטובה ביותר מכל האיומים האפשריים הנובעים מבחוץ.

קידום השימוש ב- VPN אינו מטרתנו אלא אמצעי לסיום במסע לגרום למשתמשים להרגיש מוגנים ובטוחים ברשת כל העת. אנו כוללים את המחקר הטוב ביותר האפשרי, עובדות זמינות, ביקורות ספקיות כנות ומערבבים את זה עם הנחיות התוכן שלנו כדי להבטיח את האיכות הטובה ביותר תמיד, אך אם ישנן ירידות או אם אינך עושה’כמו כל סטנדרט הדיווח שלנו, אתה תמיד יכול לפנות אלינו בביקורתך היקרה ולעזור לנו להיות טובים יותר.

אנו מעריכים את המשתמשים שלנו ביותר ותמיד פתוחים לדעותיהם. מחכה ליצור איתך קשר בתגובות למטה.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  南非的5种最佳VPN:2023年可靠和高速服务