10 ה- VPN הטוב ביותר לטור – מינוף אנונימיות מלאה באמצעות VPN בצל

כשמדובר במינוף אנונימי באופן מקוון והימנעות ממעקב ממשלתי, למשתמשים יש אפשרות להשתמש: Tor או VPNs. דפדפן ה- Tor מספק תכונות אבטחה ופרטיות מעולות, שלא מאפשרות להתחקות אחר זהותך. עם זאת, חסר להציע מהירויות טובות לסטרימינג ופעילויות אחרות. VPNs, לעומת זאת, מאזנים את הדברים בין SPEED ל- PRIVACY, אך נקודת המכירה העיקרית של שניהם: הם יכולים לעבוד יחד. קרא מדריך זה עבור ה- VPN הטוב ביותר לטור כדי לגלות את השירות המתאים לצורכי הזרימה והפרטיות שלך על ידי BestVPN!

Contents

מה זה טור?

קיצור ל “נתב הבצל” (שתואר גם בלוגו של הדפדפן), טור פותח בתחילה עבור חיל הים האמריקני ב- 20 בספטמבר 2002. הוא כלל רשת שרתים עולמית שאפשרה לאנשים לגלוש באינטרנט בצורה מאובטחת ואנונימית. כעת, המוצר פנה לחטיבה ללא מטרות רווח, והפיץ את חשיבות פיתוח ומחקר של כלי פרטיות מקוונים.

מה זה טור

יחד עם זאת הוא מציע הגנה מקסימאלית למשתמש’פרטיותך על ידי העברת התעבורה שלך על גבי שרתי Tor שונים ברחבי העולם, תוך הצפנתה כדי להבטיח ששום דבר לא ניתן לעקוב אחריך. עם זאת, השירות אינו מונע מאתרים “לדעת” שאתה משתמש בה “טור”. אף שאיש אינו יכול לראות את התנועה מצמתים אקראיים, אתרים מסוימים עדיין יכולים להגביל את הגישה למשתמשים ב- Tor.

איך טור עובד?

לטור רשת מבוזרת, המציעה מספר שכבות הגנה על נתוני משתמשים. זה מכוון את התעבורה באינטרנט באמצעות שכבת-על של שרתים ברחבי העולם המורכבת ביותר משבע אלף ממסרים. זה מאפשר הסתרה נאותה של משתמשים’ מיקום, מונע מאף אחד לפקח על הפעילות שלך, בין אם מדובר בביקורים בטפסי תקשורת, מדיה חברתית, אתרי שירות או הודעות מיידיות. כל המידע העובר ברשת Tor מוצפן, מה שמגביר את האנונימיות שלך באופן מקוון.

איך טור עובד

ה- VPN הטוב ביותר לטור בשנת 2023

הקריטריונים למציאת ה- VPN הטוב ביותר לטור שונים לגמרי בהיבטים אחרים כמו פרטיות / סטרימינג. אתה צריך למצוא ספק שמכיר את ה- VPN והטור-קונפי השונים השונים. כזו שמציעה טכנולוגיות / תכונות מתקדמות הזמינות ליצירת חיבור חזק בין השניים, תוך מתן שירות חזק באופן כללי, שאינו מתפשר על מהירויות, תמיכה, אמינות או שרת’זמינות. אם אתם מחפשים אותו דבר, להלן רשימה של ה- VPNs הטובים ביותר לטור.

מחיר ספקים ($) מאפיינים דירוג ספק ביקור הנחה

 1. כריש גולש

  כריש גולש

  11.95 $1.99לחודש

  • 800+ שרתים ב 50+ מדינות
  • הצפנת AES-256-GCM
  • צ’אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • חיבורים סימולטניים ללא הגבלה
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין בשיעור של 83%
  קרא את הביקורת

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91לחודש

  • 2,000+ שרתים ב -140 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ’אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 5 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין של 73% בהנחה
  קרא את הביקורת

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12.95 $8.32לחודש

  • 3,000+ שרתים ב 94 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ’אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 3 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אמין 35% הנחה באתר
  קרא את הביקורת

 4. Ivacy

  Ivacy

  $ 9.95 $2.25לחודש

  • 1000+ שרתים על פני 100 מיקומים
  • הצפנה סטנדרטית בדרגה צבאית של 256 סיביות
  • תמיכה בצ’אט חי מעולה
  • ספק יומני אפס
  • 5 כניסות מרובות זמינות
  • חלונות, מק, אנדרואיד, iOS Apps ותוסף Chrome

  אמין 77% הנחה בקר באתר
  קרא את הביקורת

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12.99 $2.75לחודש

  • 3,700 שרתים ב 60 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ’אט חי 24/7
  • מדיניות ללא יומן קפדנית
  • 7 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  Reliabile 77% הנחה בקר באתר
  קרא את הביקורת

AirVPN

מבוסס על איטליה, AirVPN הוא אחד הספקים היחידים התומכים ב- “VPN דרך טור” תצורה. הוא מתהדר במיטב הטכנולוגיות נגד צנזורה, ואף מאפשר למשתמשים להפעיל מנהרות SSL ו- SSH לביטחון מרבי מפני מעקב ממשלתי. תכונות אחרות כוללות 3 חיבורים בו זמנית, העברת יציאות דינמית, ניסיון חינם למשך 3 ימים, מתג להרוג והגנת דליפות DNS.

ה- VPN הטוב ביותר לטור

מקצוענים

 1. תומך ב- VPN דרך Tor Config.
 2. מנהרת SSL ו- SSH זמינה.
 3. העברת יציאה דינמית.
 4. רב התחברות על 3 מכשירים.
 5. מקבל תשלומי ביטקוין.

חסרונות

 1. מיקומי שרת מוגבלים ברחבי העולם.

קבל AirVPN

PrivateVPN

בדיוק כמו AirVPN, שירות PrivateVPN מציע VPN מעל טור, המעניק לך את האנונימיות הטובה ביותר באינטרנט, במיוחד במדינות עם חוקים קשוחים באינטרנט. לספק השבדי רשימת ענקית של שרתים סביב 52 מדינות בעולם. יש אפילו מערכת חומת אש מובנית, המספקת עוד יותר אבטחה באמצעות מתג הרג לכל, IPv6 / IPv4 הגנה מפני דליפות, וסובייקס SOCKS5 (המדורגים כ- vpn הטוב ביותר לסיבוב). למידע נוסף, ראה את סקירת ה- PrivateVPN המפורטת שלנו.

PrivateVPN לטור

מקצוענים

 1. מציע VPN באמצעות תצורת Tor.
 2. אפשרות של העברת נמל זמינה.
 3. פרוקסי HTTPS ו- SOCKS5.
 4. הגנת דליפת DNS מלאה.
 5. תאימות חוצה פלטפורמות.

חסרונות

 1. הפצת שרת לקויה.

קבל PrivateVPN

Torguard:

אחת מספקיות ה- VPN האמינות ביותר, Torguard היא אפשרות קיימא במיוחד אם אתם מחפשים להשתמש ב- Tor עם VPN. הוא מציע הצפנת AES-256, ובכך מגדיל עוד יותר את חוויית ה- Tor המאובטחת. השירות מספק יישומי מערכת הפעלה ייעודיים, ומאפשר תאימות מוגברת בכל הפלטפורמות. ניתוב הבצל בו משתמשת טור מוצא את ההתאמה הטובה ביותר אצל ספק השמות שלו, כלומר טורגורד. VPN חובה אם אתה מחפש כיסוי VPN נוזלי, חלק ומהיר ב- Tor.

10 ה- VPN הטוב ביותר לטור - מינוף אנונימיות מלאה באמצעות VPN בצל

מקצוענים

 1. תמיכה ילידת טור
 2. 3000+ שרתים ברחבי העולם.
 3. תכונה VPN התגנבות.
 4. ניתן להשיג IP-מגורים למגורים.
 5. ספק יומני אפס.

חסרונות

 1. תוכניות התמחור מאוד שאפתניות ומבלבלות.
 2. לא’אני עדיין לא מציע תקופת ניסיון בחינם

השג את VPG של TorGuard

TorVPN

TorVPN היא ספקית בבריטניה הפועלת מחוץ להונגריה. לכן יתכן וזו לא הבחירה הבטוחה ביותר עבור רבים, מכיוון שהם נדרשים לשמור על יומני חיבור נרחבים. עם זאת, ה- VPN מעולם לא נתפס וחושף מידע אישי בפני מישהו. הוא מציע הצפנה מעולה ו “טור דרך VPN” עם צומת היברידי המאפשר גישה לאתרי .onion המשתמשים בשרת DNS משלו.

TorVPN

מקצוענים

 1. לעבור דרך תצורת VPN.
 2. א “היברידי” מצב Tor.
 3. הצפנה חזקה.
 4. העברת יציאה דינמית.
 5. תוכניות מנויים vpn הזולות ביותר.

חסרונות

 1. מבוסס בבריטניה (באופן חוקי).

קבל TorVPN

גישה פרטית לאינטרנט (PIA)

מבוסס בארצות הברית, PIA הוא VPN אמין נוסף עבור טור. כן, הוא ממוקם בחלק ממדינה של ברית חמש העיניים, אך הספק אינו מקריב על פרטיות המשתמשים. למעשה זהו ספק מוסמך ללא יומני, שאף הוכח בבית המשפט. תכונות שתקבל בעת ההרשמה כוללות העברת יציאות, הגנת דליפות DNS, מתג להרוג VPN ו -5 חיבורים בו זמנית. דון’אל תשכח לקרוא את סקירת הגישה הפרטית המקיפה שלנו.

גישה פרטית לאינטרנט עבור טור

מקצוענים

 1. לעבור דרך תצורת VPN.
 2. מקבל תשלומי ביטקוין.
 3. קידוד מצוין של OpenVPN.
 4. הגנת דליפת DNS והרג מתג.
 5. תוכניות תמחור ידידותיות לכיס.

חסרונות

 1. אין ניסיון או החזר חינם.

קבל גישה לאינטרנט פרטי

NordVPN

NordVPN, שנוסדה בשנת 2012 ובסיסה פנמה, היא יצירת Tefinkom & Co, S.A. זהו אחד הספקים הבטוחים ביותר בשוק. למשתמשים יש גישה ל 5080 שרתי 62 מדינות ולתכונות רבות אחרות. אלה כוללים DoubleVPN, SOCKS5 Proxy, הגנת דליפת DNS, מתג הרג אוטומטי, ועוד. לקבלת אבטחה נוספת, NordVPN אפילו תומך ב- Onion over VPN, מה שמאפשר לך שכבת הגנה נוספת על ידי הסתרת כתובת ה- IP שלך מצומת היציאה של Tor!

NordVPN עבור טור

מקצוענים

 1. מציע Tor דרך תצורת VPN
 2. פרוטוקול CyberSec ו- DoubleVPN
 3. SmartPlay לביטול חסימת ה- VoDs
 4. 5080 שרתים ב 62 מדינות
 5. כתובות IP ייעודיות זמינות

חסרונות

 1. תהליך החזר כספי למשך 30 יום

NordVPN בצל באמצעות VPN

בעת השימוש ב- NordVPN’s תכונה בצל באמצעות VPN, תעבורת האינטרנט שלך עוברת דרך שרת ה- VPN הייעודי שלהם ואז נשלחת לרשת Tor. כשמגיעים ליעד הסופי באינטרנט דרך ממסרי היציאה של טור, אתה נשאר אנונימי לחלוטין ברשת.

הסיבה לכך היא שהשימוש ב- Tor over VPN גם אנונימי את צמתי היציאה. השימוש בתכונה אינו דורש שום מדע טילים. פשוט הפעל את יישום NordVPN ולחץ על “שרתים” כרטיסייה. כאן בחר “בצל ב- VPN” להפעלת הפרוטוקול.

NordVPN בצל באמצעות VPN

יש לך אפילו שרתים ספציפיים להגנה מפני התקפות DDoS (קריטיות עבור גיימרים). DoubleVPN שמנתב את התנועה שלך דרך שני שרתים שונים לצורך אנונימיות מירבית. שרתי IP ייעודיים לביטול חסימה של VoDs כמו Netflix, ושרתי P2P המשמשים לפעילות סיקור בחינם..

NordVPN Tor

ברגע שאתה בוחר את “בצל ב- VPN” אפשרות בקטגוריית השרתים, תקבל גישה לתפריט חדש. זה כולל שרתים מיוחדים שמומלצים עבורך, בהתבסס על “פחות טעון” ו “הכי קרוב אליך” להגנה מקסימאלית ברשת.

לחץ על כל שרת שנראה לך מושלם לפעילויות האנונימיות שלך, ואז השתמש ב- Tor בקלות רבה בתודעה. מכיוון ש- NordVPNs Tor מעל VPN אנונימי את כתובת ה- IP מצומת היציאה, אתה יכול להרגיש הקלה בכך שלספקי האינטרנט שלך אין שום מושג שאתה מתחבר לרשת Tor.

NordVPN Tor

האם טור חוקי?

אם מפנים את החדשות הבלתי ניתנות להערכה ושערורייתיות הנוגעות לתור, אין שום דבר לא בסדר בדפדפן. כל אחד יכול להשתמש בטור כדי לחקור את האינטרנט. זה חוקי לחלוטין, אך רבים מקשרים את האנונימיות שהתקבלה דרך טור לביצוע מעשה בלתי חוקי. לדוגמה, רבים מקשרים את הדפדפן לפעילויות מצמצמות כמו גישה לרשת האפלה, מיקום מרכזי לפעילות פלילית ולא חוקית. למרות שזה אולי נכון במידה מסוימת, טור הוא עדיין דרך בטוחה להגן על הפרטיות המקוונת של האדם הפשוט. היה סמוך ובטוח, הורדתו לא תביא אותך לטרדות משפטיות!

האם טור חוקי

מדוע טור הוא האחרון אך לא הכי פחות בדירוג הדפדפן?

כאמור, דפדפן ה- Tor פיתח מוניטין של הקשור באופן קבוע לרשת האפלה ואל העולם התחתון הזוועני שלו. לאחר מכן, עבור רבים זו פשוט אפשרות ללא גישה, מכיוון שאיש אינו מעוניין לקשר את עצמם למשהו שנראה מוצל. במציאות, אם כי טור הוא דפדפן ידידותי למשתמש מאוד, אינטואיטיבי וממוקד פרטיות, שיכול להוכיח שימושי להפליא בגלימת זהותך, במיוחד במדינות עם חוקים פנימיים קשוחים וכאלה המעודדים מעקב ממשלתי על אזרחים..

טור מול VPN

Tor הוא הדפדפן האולטימטיבי למי שרוצה למנף את הרמה הגבוהה ביותר של אנונימיות ברשת. זה נועד להצפין ולהגן על כל הנתונים שנשלחו / קיבלו, כאשר כל התעבורה מנותבת דרך אלפי פתקים ברחבי העולם. יש לו רשימת יתרונות / חסרונות משלה, הכוללים:

טור פרוס

 • דפדפן חינם – תאימות חוצה פלטפורמות. זמין ב- Windows, Mac ו- GNU / Linux.
 • רשת גלובלית – אי אפשר להתחקות אחר אחד כזה’זהות או לבצע ניסיון פריצה.
 • אנונימיות מלאה – אף אחד לא יכול לראות את ה- IP הפנימי שלך או להתחקות אחר כתובות IP חיצוניות בהן ביקרו.

טור קונס

 • מהירויות איטיות – נתונים עוברים באלפי צמתים ברחבי העולם ומפריעים לביצועים.
 • שיתוף P2P / קבצים לא מתאים – מהירויות איטיות הופכות הורדת סיקורים כואבים להפליא.
 • חושף את השימוש ב- “טור” – הדפדפן לא מסתיר את השימוש בטור בעיני אתרים.

VPNs דומים למדי לרשת Tor, אך היא מאמצת פרוטוקול אחר להצפנת תעבורת אינטרנט. המידע שלך עובר דרך שרת מאובטח שמתהדר בצ’פרים חזקים לאנונימיות, ומכאן מאפשר לך להסתיר את זהותך ופעילותך מפני ספקי שירותי האינטרנט וסוכנויות ממשלתיות..

VPN Pros

 • מהירויות מהירות יותר – בהשוואה לטור, VPNs מציעים מהירויות מהירות וביצועים כוללים.
 • זיוף מיקום – זמינותם של שרתים שונים ברחבי העולם מאפשרת סיווג זהות.
 • שיתוף אידיאלי P2P / קבצים – VPNs מציעים שרתים הנתמכים על ידי P2P עם מנהרת פיצול ו- SOCKS5 Proxy.
 • ביטול חסימת אתרים – הצפנה ושינוי מיקום מאפשרים חסימה של אתרים מוגבלים גיאוגרפיים.

VPN Cons

 • שירותי פרימיום יקרים – רוב ה- VPNs אינם בחינם ומתהדרים בתמחור חודשי יקר.
 • רישום נתונים – החוק במדינות רבות קורא לספקים לנהל רישומים על פעילות המשתמשים.

הטוב ביותר vpn

מדוע להשתמש ב- Tor ו- VPN יחד?

כפי שאתה יכול לראות, ל- Tor ו- VPNs שניהם רשימת יתרונות וחסרונות משלהם. מה אם היינו יכולים לשלב בין השניים ליצירת משהו חזק יותר? כן, זה אפשרי מאוד. למרות היותו שונה במובנים רבים, גם טור וגם VPN משתמשים בחיבורי פרוקסי מוצפנים כדי להסתיר את זהות המשתמשים. בדרך כלל, קיימות שתי תצורות לשימוש בו:

טור דרך VPN

תצורה זו כוללת התחברות לשרת VPN תחילה ולאחר מכן לרשת Tor, לפני בחינת האינטרנט, כלומר ה- IP שלך הוא של צומת היציאה של Tor. זה מונע מספקי האינטרנט לדעת שאתה משתמש ב- Tor כשצומת הכניסה לא מצליח לראות את ה- IP האמיתי שלך, שיכול לעבור דרך ארוכה אם אתה משתמש ב- VPN עם מדיניות ללא יומני. אתה יכול גם לגשת בקלות לשירותים מוסתרים של Tor / אתרי אינטרנט .onion.

עם זאת, במקום שיש יתרונות, אתה צריך להתמודד גם עם סיכונים מסוימים. השימוש בתצורת Tor באמצעות VPN עלול לחשוף את כתובת ה- IP לספק שלך. תהיה לך אפס הגנה מפני איומים זדוניים, שכן תנועה שאינה https עלולה לעבור את צמתי היציאה. לפעמים צמתים של יציאה של טור עשויים להיחסם, מה שיגרום למכשולים בגלימת זהותך לחלוטין.

VPN דרך טור

תצורה זו כוללת התחברות תחילה לרשת Tor ואחר כך לשרת VPN, לפני בדיקת האינטרנט, כלומר כתובת ה- IP שלך היא של שרת ה- VPN. לא הרבה ספקים תומכים בתצורה זו, אך הוא מציע את האבטחה הטובה ביותר בהשוואה לכל פרוטוקול או שירות אחר. מכיוון שאתה מתחבר לשרת VPN דרך Tor, אין זה אפשרי עבור מישהו לראות את כתובת ה- IP האמיתית שלך.

אם תירשמו עם אפשרות תשלום אנונימית כמו ביטקוין, אי אפשר יהיה לעקוב אחר פעילות כלשהי חזרה אליכם, מה שיאפשר לכם ליהנות מזרם מאובטח לחלוטין ושיתוף P2P / File. תצורה זו גם עוקפת את כל החסימות בצמתי היציאה של טור, תוך שהיא מאפשרת לבחור סודיות שונות לעקיפת מגבלות גיאוגרפיות שהוטלו על ידי אתרים ברחבי העולם..

ה- VPN החינמי הטוב ביותר לטור

כשמדובר במציאת VPN לטור, לא רבים מהמשתמשים רוצים להוציא כסף על שירות פרימיום. זה המקום בו שירותי בחינם בדרך כלל תופסים תאוצה בשוק. למרבה הצער, לא היו VPNs בחינם התומכים ב- VPN עבור Tor, ושתי התצורות שלה. עם זאת, מצאנו כמה ספקים המציעים ניסיון בחינם שתוכלו ליהנות מהם, לצד מתן VPN לתמיכה ב- Tor. אלו כוללים:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. TorGuard
 4. BolehVPN

ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור רשת עמוקה

האינטרנט האפל, אליו ניתן לגשת באמצעות דפדפן Tor, יכול להיות מקום מסוכן למדי. הסיבה לכך היא שבעוד שניתן להשתמש בה למטרות לגיטימיות. ישנם עדיין רבים שעשויים להתמכר לפעילות פלילית. לדוגמה, הרשת האפלה מעניקה מתנגדים פוליטיים, קציני אכיפת החוק, עיתונאים ומחפשי פרטיות אחרים.

יחד עם זאת זהו מקום נהדר עבור רמאים, האקרים ופושעי סייבר אחרים. איש אינו יודע מי הם יכולים להיות, מה שאומר שחובה להיות מאובטחים במאת האחוזים. אם אתה משתמש ב- Tor בלבד, יכול להיות שמומחים בתחום הטכנולוגי יוכלו לאתר את כתובת ה- IP שלך. לכן, שימוש ב- VPN בחינם לרשת העמוקה זו לא בדיוק אפשרות טובה.

למעשה, רוב הספקים שמשווקים את עצמם כ “חינם” לא תומכים בשתי התצורות: Tor דרך VPN ו- VPN דרך Tor. זו הסיבה שלעתים קרובות אנו מציעים למשתמשים לנסות את ה- “DuckDuckGo” דפדפן לגישה לאינטרנט החשוך. בניגוד ל- Google Chrome, ל- DuckDuckGo אין הרבה פילטרים באלגוריתם של מנועי החיפוש שלה.

המשמעות היא שאמנם גוגל לא מקצה אינדקס לאתרים באינטרנט האפל, אך DuckDuckGo עושה זאת! ככאלה, אם אתם מחפשים אלטרנטיבה לדפדפן Tor, זו הדרך הטובה ביותר ללכת. יש להם אפילו אתר Dark משלהם https://3g2upl4pq6kufc4m.onion/ אליו תוכלו לגשת באמצעות חיבור VPN מאובטח. אתרים אחרים לבדוק אם אתה חדש באינטרנט האפל כוללים:

הוויקי הנסתר

אתר נהדר לבקר בו למתחילים חדשים באינטרנט האפל. זה דומה לוויקי האמיתי, אך יש בו טונות של מידע שלא תמצאו באתר המקורי!

.קישור בצל: הוויקי הנסתר

שוק החלומות

אתר זה פותח אפשרויות להירשם לדברים באמצעות אימייל אנונימי ולשלם באמצעות הביטקוין הפרטי. זהו אחד משוקי ה- .ion הקטנים הקטנים יותר באינטרנט האפל.

.קישור בצל: שוק החלומות

פייסבוק

העולם’פלטפורמת המדיה החברתית הגדולה ביותר מציעה גם אתר .onion. זה די דומה לפייסבוק המקורי רק שלא נרשמים יומני פעילות של משתמשים.

.קישור בצל: פייסבוק

אירוח פרטי

אם נמאס לכם מהסכמי משתמש קפדניים מחברות אירוח מקומיות, אירוח פרטי הוא מקום נהדר לבקר בו. אתה יכול לקבל PHP מבוסס לינוקס של עד 100 מגה בייט עבור 170 דולר לשנה!

.קישור בצל: אירוח פרטי

חנויות טור

כפי שמשתמע מהשם, האתר מהווה כלי לבניית רשת לאפלה. זה מאפשר למשתמשים ליצור חנויות .onion משלהם ואפילו מצויד בשילוב ביטקוין.

.קישור בצל: חנויות טור

נתב VPN ל- Tor

אחת הדרכים הקלות ביותר לשימוש ב- “VPN מעל טור” התצורה היא לרכוש נתב VPN. ספקים כמו NordVPN מציעים נתבים משלהם, שמציעים את היכולת להחליף סיביות באופן מיידי, תוך הגנה על כל המכשירים שלך באמצעות Wi-Fi. לאחר הגדרת הנתב, פשוט התחבר לדפדפן Tor להגנה נוספת. בדרך זו תוכלו לשפר את האנונימיות המקוונת שלכם, ללא כל טרחה!

Tor VPN להורדה בחינם

דפדפן ה- Tor עצמו זמין להורדה, מבלי לשלם אגורה אחת. פשוט בקר באתר האינטרנט כאן והתקן את הגרסה המתאימה לפלטפורמה שלך. ישנם יישומים ייעודיים עבור Windows, Mac ו- Linux. לאחר שתסיים, תוכלו להירשם עם כל אחד מהספקים שצוינו לעיל, ואז להוריד את היישומים המקוריים שלהם מהאתר, מחנות Google Play או מ- iTunes.

דפדפן Darknet

כשמדובר בגישה לאינטרנט העמוק, משתמשים מתבלבלים לעיתים קרובות באיזה דפדפן להשתמש. זכור כי אינך יכול לגשת לאינטרנט האפל באמצעות Google Chrome ו- Mozilla Firefox, מכיוון שאין להם רשת מבוזרת עם שכבת-על של שרתים ברחבי העולם.

דפדפנים אלה בסיסיים למדי בפעולתם ואינם משלבים שום הצפנה לסווגת זהותך. אם ברצונך לגשת לרשת העמוקה, יש לך רק שתי אפשרויות: השתמש בדפדפן Tor (בחירה מועדפת) או ב- DuckDuckGo (מספק גישה לחדרים אדומים ספציפיים בלבד).

VPN הטוב ביותר לשאלות נפוצות של Tor

כשמדובר בשימוש ב- VPNs הטובים ביותר עבור Tor, עלולות להתעורר מחשבות רבות לגבי האופן בו הוא יכול להגן על זהותך או לשפר את הביטחון שלך. בין השאלות הנפוצות ביותר שנשאל, כלול:

האם ספק שירותי האינטרנט שלך יכול לראות מה אתה עושה ב- Tor?

מכיוון שטור מסווה זהות של חיבור משתמש לשרת האינטרנט ומצפין את כל התעבורה הנכנסת / היוצאת, אי אפשר לכל ספק שירותי האינטרנט לפקח או לעקוב אחר בקשות HTTP שלך. כתוצאה מכך, הם לא יכולים לראות לאילו אתרים אתה מנסה לגשת. בשילוב עם VPN, אתה יכול להגביר את האנונימיות שלך באופן מקוון עוד יותר ולמנף פרטיות דיגיטלית מלאה.

האם דפדפן טור הוא VPN?

אין טור הוא לא ממש VPN, אבל הוא דמיון, מכיוון שהוא משתמש בחיבורי פרוקסי מוצפנים כדי להסתיר את זהויות המשתמשים. זה מעביר את כל הנתונים שלך דרך אלפי צמתים ברחבי העולם, שכל אחד מהם מודע לכתובת ה- IP שלפניו ולא מאחוריה. לכן אף אחד לא יכול לעקוב אחר זהותך באמצעות Tor, אך אתרים עשויים לדעת שאתה משתמש בחיבור Tor. תוכל לבדוק את דפדפני ה- vpn הטובים ביותר כדי ללמוד עוד.

TOR VPN אנדרואיד?

טור אכן מציע גרסת אנדרואיד למשתמשים ליהנות בסמארטפונים שלהם. זה עובר לשם “אורבוט”, המספק הצפנה חזקה של תעבורת אינטרנט לביטחון מרבי. פשוט התחבר ל- VPN שלך ואז פתח את דפדפן ה- Tor לאנונימיות מירבית.

עטוף דברים

אנו מקווים כי מדריך זה יעזור לכם למצוא את ה- VPN הטוב ביותר לטור, בהתבסס על צרכי הפרטיות והדרישות התקציביות שלכם. בלי קשר, אם אתה נתקל בבעיה כלשהי, אל תהסס להגיב להלן. כמו כן, אל תהסס לרשום את כל ההצעות שנחשבות אמינות לשימוש ב- Tor. שיהיה לך יום נחמד!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  ה- VPN הטוב ביותר עבור Windows - הסתר את זהותך במחשב האישי / הנייד שלך!