WTF לא בסדר עם ילדי YouTube – הורים מתוסכלים!

במהלך חופשת הקיץ, לבני היה המון זמן פנוי. הוא די פעיל בחיק הטבע ובספורט, אך נהנה להתעסק יותר בסמארטפונים / טאבלטים. אני ואשתי משתתפים באופן פעיל בכל פעילויות הילדים ונמצאים בזהירות רבה באיזה תוכן הוא זוכה לראות באינטרנט, ועוברים את כל בקרות ההורים..

לאחר שבדקנו את היסטוריית הצפיות ביוטיוב ואת האלטרנטיבה של הילדים, נודע לנו שהוא’כבר צפייה בתכנים רעילים באמת! רק קצת חוסר זהירות וזה קורה. רק כשאתה נכנס להורות אתה מבין, החיים אינם’t כל אור שמש וקשתות גשם, והחלק הקשוח רק התחיל: /

עכשיו, עלינו להיזהר מהחשיפה של ילדינו לפלטפורמות האינטרנט ושיתוף הווידיאו, כמו YouTube YouTube. שם’זה כמה תוכן ממש מחריד שמועלה בערוצי הילדים, וזה’גרם לאמא ואבא ממש לכעוס!!!

רופא שיניים של חזיר פפה ועירום מיקי מאוס

ראשית, YouTuber Logan Paul האמריקני העלה סרטון שהציג את גופת קורבן ההתאבדות, ואז ראיתי כמה תוכן מעוות באמת שקשור לאלזה וספיידרמן שבאופן מילולי גרם לי להתכופף, ועוד כמה אנימציות שהיו די סדיסטיות ואלימות באופיין , אפילו מראה דם וגרד!

אשתי ואני מצאנו גם סרטונים המקדמים התנהגויות לא בטוחות כמו משחק במשחקים מוארים, בדיחות על פדופיליה ושימוש בסמים, דיונים גרפיים למבוגרים על התאבדות ילדים, אלימות במשפחה ופורנוגרפיה ושפה מינית מפורשת בהנפשות מצוירות..

פירטתי את החלק הזה בסעיפים שלהלן בהוכחה, אך סמוך עליי שכמעט עברנו התקף חרדה בהבנה שהילד שלנו הובל בתכנית לראות כאלה כאלה!

פפה חזיר ודמויות אחרות הן זומבים

זה גרם לנו להבין שלילדים יש כיום פוטנציאל להיחשף לתכנים בלתי הולמים ובלתי-הולמים / לא-בטוחים יותר, מה שלעולם לא היינו רואים עוד בילדותנו, מכיוון שלא הייתה לנו גישה לאינטרנט.

ואם יש מקום, שבו ילדינו עשויים להיתקל בתכנים כאלה, זה’YouTube. למרות היכרותם עם בקרת ההורים, אפליקציית הילדים מהווה איום לטיפוח שלהם. אז החלטתי לחפור קצת יותר לעומק בנושא כדי לראות מה קורה!

Contents

חוקים באינטרנט להגנה על ילדים

כשקראתי על בטיחות הילד ב- YouTube, נודע לי שהבעיה של נגישות לתוכן לא הולם לילדים שכיחה למדי. החלטתי להסתכל על חוקי האינטרנט, שאמורים להגן על ילדינו.

חוקים אלה צריכים לחסום / לסנן את הגישה לתמונות / סרטונים שעלולים להיות מגונים, להכיל פורנוגרפיה או כל דבר שמזיק לקטינים. עם זאת, בסופו של דבר הייתי מאוכזב למדי, כפי שעשו’לא לפנות לביצוע מספיק פעולות לשמירה על בטיחות הילדים:

הילדים’חוק הגנת הפרטיות המקוון

מקוצר כ- “COPPA”, הילדים’החוק החל להגנת הפרטיות באינטרנט מאז 2000. החוק מטיל דרישות מסוימות על שירותים / מפעילים מקוונים של אתרי אינטרנט לילדים מתחת לגיל 13 שנים..

זו הסיבה שאתה’לעתים קרובות אראה תיבות קליקים באתרים כאלה שאומרים משהו בקווי “לחץ כאן כדי לאמת אם אתה בן 13 ומעלה”. האם אלה אכן עוזרים? לא, הם לא’t!

חוק הגנת הפרטיות המקוונת לילדים

כל אחד יכול ללחוץ על התיבה הזו בלי הוריהם’ אישור לקבל גישה לכל התוכן שהם רוצים, מה שמפריע מלכתחילה לתיבת קליק או captcha.

אמנם הדבר עשוי לסייע בשמירה על ילדכם מפני התוכן שהוא מעלה, אך הדבר אינו מצליח’זה לא מספק מספיק ביטחון לתוכן שהם יכולים להציג, מה שמותיר אותנו ההורים לא נוחים.

הילדים’חוק הגנת האינטרנט

ראשי תיבות “CIPA” מייצג את הילדים’חוק הגנת האינטרנט, שנחתם גם הוא בחוק בשנת 2000. הוא מחייב את כל ספריות K-12 ובתי הספר ליישם טכנולוגיות חדשניות למניעת התלמידים לקבל גישה לתכנים לא הולמים.

בהתחלה הייתי ככה’זו יוזמה גרועה, אבל אז הבנתי שהחוק חל רק על ילדך בזמן הלימודים!

חוק הגנת האינטרנט לילדים

ילדיכם לא יקבלו שום הגנה מחוק זה, בזמן שהם בבית. לא רק שזה מעיד על פער עצום בבטיחות מקוונת לילדים, אלא גם מראה שאנחנו מתמקדים בסדר העדיפויות הלא נכון.

אני’אני בטוח שמישהו עשוי לבוא ולהגיד לי, למה אתה אפילו מאפשר לילדים שלך גישה ל- YouTube? ובכן, זה’s 2023, לא הפריקין’ תקופת אבן! אני רוצה שהילד שלי ישיג את הטוב ביותר בכל ההיבטים וזה כולל חשיפה לעולם המהיר, הטכנולוגי, ולחדשניו הרבים.!

מה הצעדים שעושה YouTube כדי לשמור על בטיחות ילדים?

השלב הבא עבורי לנתח אילו צעדים ננקטים בכדי לשמור על ילדינו מפני תוכן בלתי הולם היה לבדוק את YouTube’מדיניות משלו. האפליקציה ואתר הזרמת הווידאו עצמה בהחלט לא מתאימים לילדים, לפחות עד שהם היכו בני נוער.

אני משער שרובם היו מודעים לכך ואכן מרחיקים את ילדיהם, אך הבעיה האמיתית מגיעה עם אפליקציית YouTube Kids שיצאה ב- 23 בפברואר 2023!

כפי שהשם מרמז, אפליקציית YouTube Kids הושקה כדי לעמוד בדרישות הבידור של ילדים מרחבי העולם. הוא מספק גישה לסרטונים העוסקים ורוכשים ידע, ומאפשר לילדים לחקור את תחומי העניין האינסופיים שלהם.

לפני שנכנס למדיניות החדשה, תמיד טוב לדעת מה’s גורמים לבעיה האמיתית של סינון תוכן. לאחר בדיקת קהילות ופורומים שונים, נודע לי מהר מאוד שהבעיה התחילה כבר מההשקה של אפליקציית הילדים, לפני שלוש שנים.

ילדי יוטיוב

לא חלה התקדמות ממשית להפיכת האפליקציה לבטוחה יותר לילדים, למרות שהגישה תלונה לנציבות הסחר הפדראלית (FTC), חודשיים בלבד לאחר שחרורה פורסם. כבר אז פיתו ילדים לצפייה בסרטונים פוגעניים, ובהם הדמויות האהובות עליהם.

עוד בשנת 2016, הערוץ השלישי הפופולרי ביותר ביוטיוב היה “רשתות & טיארות”, שאצרו את אותם תכנים רעילים שהורים ניסו להילחם קשה. זה מצביע על כך ש- YouTube’האלגוריתמים של כישלונות ניכרים!

אפליקציית הילדים מתקשה לסנן תוכן לא הולם, בדרך כלל נותן הצעות לתוכן לא בטוח שממוקד קיד במצב הפעלה אוטומטית – לאחר ההפעלה של כ -9 עד 10 סרטונים. אם לשפוט שכל סרטון הוא כמעט 5 עד 10 דקות. לוקח לילדך רק כשעה להתחיל לראות את YouTube Poop!

צוות YouTube טוען כי הם עבדו ממש קשה בשיפור חוויית האפליקציה, והתמקדו בהענקת ההורים שליטה רבה יותר בתכנים הזמינים. ככאלה, הם הציגו שלוש אפשרויות חדשות באפליקציית YouTube לילדים:

שליטה משופרת ב- Search-Off

בעבר, להורים הייתה היכולת לכבות את החיפוש בתוך האפליקציה. עם העדכון החדש, כיבוי החיפוש יגביל עוד יותר את ילדיכם לערוצים, המאומתים על ידי צוות הילדים של YouTube. כתוצאה מכך, ההמלצות יכללו תוכן רלוונטי ומתאים יותר לגיל, שעדיין מצריך עבודה רבה!

תוכן מאושר על ידי הורה

אהבתי באופן אישי את הצגת התכונה הזו! זה נותן לנו, ההורים שליטה על מה שילדיהם רוצים לצפות. אתה יכול לבחור ידנית כל סרטון וכל ערוץ הזמינים באפליקציה. זה מקל עליכם להירגע ולא לדאוג שהילדים שלכם יראו תוכן שאינו מתאים להם.

אוספים על ידי שותפים מהימנים

העדכונים האחרונים עבור אפליקציית YouTube לילדים מציעים אוספים מערוצים מהימנים במגוון נושאים מתחומי ספורט, מוסיקה, אומנות, מחול, לימוד עשה זאת בעצמך ועוד. להורים יש אפשרות לבחור את אוספי הערוצים והנושאים שהם רוצים שילדיהם יראו. זהו צעד טוב של יוטיוב, שאמור להילחץ מההורה’דעתם, אך שוב אינה מציגה ביצועים.

האם שינויים אלה עזרו להתמודד עם הבעיה? לצערי לא. בדיוק כמו כל אפליקציה אחרת, יוטיוב’האלגוריתמים החדשים דורשים בדיקות קפדניות כדי לשפר את המסננים שלה. למרות שיש לך את היכולת לחסום / לסמן סרטונים, הסיכוי של הילד שלך לקבל גישה לתוכן מטעה הם עדיין גדולים.

זה רק מדגיש שרק אתה כהורה יכול להשתלט על המצב.

התוכן המטריד שנמצא אצל ילדי YouTube

כאמור, בדיוק כמו כל מערכת אוטומטית אחרת, YouTube אינו’לא מושלם. זמן קצר לאחר השקת אפליקציית הילדים, הורים מודאגים מרחבי העולם החלו להתלונן על תוכן לא הולם.

  5 עיניים, 9 עיניים, 14 בריתות עיניים - מגנים מפני טרור או פולשים לפרטיות?

לחלק מהסרטונים היה גוון כהה כללי, בהחלט לא מתאים לילדים. קונדס תיאר אלימות ברורה, מום, ולחלקם היו כותרות איומות להפליא, שיכולות להטריד כל ילד. להלן כמה דוגמאות למה שהילדים שלך בטח ראו!

התוכן המטריד שנמצא ב- YouTube לילדים

שאלתי היא: מה YOUTUBE עשה כל הזמן הזה? כלומר, אהבתי את השינויים החדשים שהם הציגו באפליקציה, אבל הם לא’לא עוזר להיפטר מתוכן כזה! מה זה מלמד את הילדים? בחזרה ליום היו לנו כמה קריקטורות מהנות באמת לצפייה.

מי לא’אני לא זוכר את השיעורים שלמדנו מחתולי חתולים, חתולי רעם, מגני כדור הארץ, אלווין והצ’יפמאנקס, צבי הנינג’ה המתבגרים, ברווז טיילס, לוני טונס? האם זה באמת מספק כל ערך לילדים שלך?

ג'וקר וספיידרגירל בהריון

זה למטה הוא אחת הסצינות החמות ביותר שניתן לצפות בהן ב- YouTube Kids, שם ספיידי זורק זבל (אני’אני אפילו לא צוחק לך!) ואז תופס את אלזה ברגע שהיא נכנסת לשירותים, ובסופו של דבר נשענת פנימה לנשיקה השולטת (האונס)..

בטח, אנחנו רוצים שהילדים שלנו יידעו שהתנשקות זה דבר נורמלי בין זוגות, אבל סרטונים כמו אלה נשענים יותר לעבר פורנוגרפיה! בהחלט לא הייתי מרגיש נוח, ומאפשר לילד שלי לצפות במשהו כזה!

ספיידרמן ואלזה נשיקה

פשוט תסתכל על התוכן המגעיל הזה שמוצג לילדים שלנו. המלכה הקפואה אלזה אוכלת POOP? ברצינות? איך כל זה אפילו עשה את דרכו ליוטיוב’רשימת תוכן מאושרת לילדים? ואז, יש לנו ג’וקר “חטיפה” עכביש עכביש. שוב, כל זה מסוכן מכדי להראות לילדים.

כרגע, אתה’אתה רק רואה את הכותרות, כך שאתה אולי לא מבין למה אני’אני כל כך כועסת וכועסת. חכה, עד שתצפה באמת בתוכן כדי להבין את התסכול והטינה שלי!

ספיידרמן ואלזה קקי

אני לא’אני לא מקבל את האובססיה ביחס לסרטוני האלזה והספיידרמן האלה בכנות, אבל הם מהווים איום לחונכות נכונה של ילדינו. אם אמי או אבי היו תופסים אותי בצפייה בתכנים שהילדים שלנו ככל הנראה שוללים אותם לשחק, אני’להיות מקורקע ממש.

עם זאת, אני חושב’זה יותר טעות מהסוף שלנו שאנחנו סומכים על YouTube ועל האלגוריתמים המטופשים שלה כדי להוציא את הזבל מאפליקציית ה- Kids שלו. אני’ד יעץ לכל ההורים בחוץ לנקוט בפעולות נגד סרטונים כאלה ולדווח עליהם ככל האפשר!נשיקת ספיידרמן וארס

ישר פורנוגרפיה!

אני לא’באמת יש לי מילים לתאר את הכעס שלי כאן. אני מבין שאנחנו’נכנסנו לעולם מתקדם, שבו טוב להיות פתוחים לגבי מיניות. עם זאת, תוכן פורנוגרפי כמו זה שמוצג בתמונה למטה אינו מקובל לחלוטין.

מיניות יתר של נשים ב- YouTube Kids נפוצה למדי. כפי שאתה יכול לראות, ספיידרמן נהנה מאוד לחבב את אלזה’שדיים, אשר בבירור מראה אי נוחות במצב. חוסר כבוד לנשים לא צריך’לא לעודד בכלל!

ספיידרמן ואלזה ישר לפורנוגרפיה

ילדי YouTube מלאים בסרטונים כאלה, ואני חושב שהם בטח מקבלים אישור, כי האנשים האלה פשוט משחקים דמויות מצוירות נכון? כאילו האנימציות לעיל לא היו’די, הילדים שלנו זוכים לראות פעולה וולגרית חיה בפלטפורמה, חשבנו שהיא בטוחה לילדים.

פשוט תסתכל על התמונות הממוזערות למטה ועל הדרך שבה ספיידרמן נמצא תמיד לצד דמות בדיונית חצי עירומה. אף אחד מתוכן זה אינו מתאים לצעירים שלנו. זה’זה ממש מאכזב לראות מה מסווג כבידור בימינו, ג’יז!

ספיידרמן ואלזה קטעי וידאו גרועים

בריונות וחוצפה

אם אתה חושב שהאמור לעיל הוא קצת יותר מדי, עיין בסרטונים מהערוץ “דניזיז טלוויזיה”. עכשיו אני מבין מדוע רוב הילדים, במיוחד בימינו, מתגלים ככוחניים כלפי אחרים.

החבר’ה מטלוויזיה DENNISCEE, יחד עם ברדברי בויז, עושים מעשי קונדס באזור “מכסה המנוע”, שם הם בדרך כלל מתגרים באנשים צבעוניים. כמובן שהם מצפים לתגמול ומוכה מכות, אבל בריונות וחוצפה כזו הם לא מה שאנחנו רוצים ללמד את ילדינו!

בריונות וחוצפה

סדיסטי ואלים

אני’אני בטוח שלקוראים רבים כנראה יש רעיון חזק עד עכשיו לגבי התוכן שילדים צפו בו. אם היה דבר אחד הייתי לא’עם זאת, אני מצפה לתכנים סדיסטיים ואלימים מבחינה חזותית. בחודש מרץ חשפה ה- BBC את הופעתן של מספר מופעים, שחיקו את פייבוריטיהם של ילדים כמו פפה חזיר.

בפרק להיטים אחד, פפה מוצג שעונה על רופא השיניים’הכסא שלו, בעוד שבאחרת הוא נמצא שותה אקונומיקה. מיקי מאוס מסיר את אוזנו. צפו בסרטון שלהלן כדי לקבל הצצות לתוכן:

מפותל אל הליבה

אני חייב לומר, אני’אני מרגיש מבולגן בראש, לאחר שצפיתי בסוג התוכן הקיים ב- YouTube Kids. ספיידרמן מקבל זריקה בתחתו, האלק אוכל את העובר שהופלה של עכביש, דמות היברידית של וולברין וויני הדוב.

המפוצץ ביותר מכולם הוא חריזה של פעוטון המערבת HITLER לבושה בתלבושות של גיבורי על שונים, יושבת על אצבעות ???? אני יודע שזה נשמע מורכב, אבל יש לי הוכחות. שתי דקות בלבד מהסרטון שלמטה אמורות להספיק כדי להטריף אותך!

כיצד לשמור על ילדיך בטוחים ב- YouTube?

יוטיוב כבר נמצאת תחת האש על היותה רשלנית מדי בכל הנוגע לתוכן הזמין לצפייה באפליקציית הילדים שלו. אפילו אנחנו יכולים’כדי להבין כיצד אתר הווידיאו הגדול בעולם מתמודד עם בעיות בסינון של תוכן מדורג ב- PG באפליקציה, המיועד במיוחד לקהל הצעיר.

לפלטפורמה יש צד אפל למדי, ולמרות שחלק מהילדים עשויים ליהנות מהתוכן, זה עדיין לא עושה זאת’לא תעשה את זה בסדר! מיקי מאוס בבריכת דם בעוד מיני מסתכלת באימה. גרסת Claymation של ספיידרמן ממש משתנה באלזה (wtf?).

האם זה מה שאנחנו רוצים שילדינו יצפו? למען האמת, היה אפילו אחד, שם חף מפשע “סיור PAW” דמויות משחקות כדור במועדון חשפנות. כל זה גורם לכך שחשוב להורים להיות מגנים וקצת פולשניים להדריך היטב את ילדיהם’גישה ל- YouTube.

קבל טכניקה מתקדמת – קבע את תצורת YouTube’הגדרות הורים

בטח, הילד שלי נהנה לצפות בקריקטורות ואנימציות לבילוי. יותר מזה, הוא אוהב להאזין למוזיקה ולצפות בסרטוני ריקוד (הלך על אביו). ילדי YouTube לא’אין לי הרבה תוכן סביב השניים, אז אני פותח את הגרסה הרגילה שהוא יוכל ליהנות ממנו (עם מעקב כמובן).

יש לי טאבלט נפרד שהבאתי בשבילו, איפה “מצב מוגבל” מגיע שימושי. קראתי על זה ביוטיוב’מדריך להורים. בכל פעם שאני מוסר את הטאבלט, אני מקפיד להפעיל את המצב המוגבל.

תכונה זו מגבילה את הסכום של “תוכן שעלול להתנגד”, ומונעת ממשפחתכם או ילדיכם לראות משהו מתייסר. זה עובד טוב ומכיוון שהחיפושים שלי נובעים בדרך כלל סביב מוסיקה לירית וסרטוני ריקוד, אני לא עושה זאת’אני לא צריך לדאוג שהוא יראה משהו לא הולם.

הגדרות הורים של YouTube

עם זאת, מאוחר יותר למדתי שמצב זה עובד רק אם הווידיאו’העלה את הקובץ “הגבלת גיל מופעלת”. כתוצאה מכך, זה לא עושה זאת’לא להקטין את הסיכונים של הילד שלך לגשת לתוכן שהוא / היא לא צריכים.

כדי לעקוף את המגבלות האלה, מה שאני עושה עכשיו זה ליצור רשימת השמעה לילד שלי עם סרטונים שכבר צפיתי ואושרו מראש. אני ממשיך להוסיף אותם לרשימת הצפייה שלי. בדרך זו, אני יודע שהוא’זה לא הולך לראות שום דבר דגי.

כל שעלי לעשות הוא לוודא שהוא לא’לא לסטות מהפלייליסט או להתמכר לחיפוש אחר דברים אחרים. זו הסיבה, אני מדבר איתו ושואל אותו לגבי איזה ערוצים הוא אוהב, כדי שאוכל להירשם אליהם. לא רק זה מקל עליי למצוא תוכן לצפייה, אלא שהוא מבטל את הצורך לחפש תוכן מיוצרים שונים..

  泰国最佳VPN服务:2023年5个受信任和经过测试的应用程序

קבל טכני-מנוסה

על ידי ביצוע פרוטוקול זה תוכלו לעקוב אחר כל הסרטונים שילדיכם צופים, ולצד זה, תוכלו להשיג את היכולת לחקור את הסרטון.’המעלה, ראה את החשבון’המלצות, ושימו לב לכל פרסומות. עם זאת, מכיוון שלא לכולם יש מספיק זמן לעשות את כל זה, עדיף בדרך כלל להוריד את אפליקציית YouTube Kids.

הגבל המלצות תוכן – כבה את החיפוש

מינוס תהליך סינון התכנים הגרוע ביותר של YouTube YouTube, האפליקציה עדיין מציעה די הרבה גיוון בסרטונים שלה, במיוחד לבילוי של ילדים מתחת לגיל 13. דיברתי על YouTube’שדרוגים חדשים קודם לכן, המאפשרים שליטה טובה יותר על התוכן.

למרות שיש צורך גדול בשיפור, אתה עדיין יכול לסמוך על “כבה את החיפוש” תכונה. אתם בטח מודעים לכך ש- YouTube Kids מאפשר לילדים לחפש תוכן באמצעות דיבור או הקלדה.

יכולת זו להגיע למספר רב יותר של סרטונים מגדילה את הסיכוי שילדים יתקלו בתכנים לא הולמים. אם אתה רוצה להיפטר ממנה, השבת את פונקציית החיפוש, כך שילדך יקבל פחות המלצות של סרטונים שנבחרו על ידי גוגל’האלגוריתמים של.

כבה את החיפוש

חשוב עם זאת שתפקח עין על ילדיך 24/7 (מבלי להיראות פולשני מדי). התמודדתי עם הרבה בעיות לפני שניהלתי את התוכן ב- YouTube Kids, אך לאחר השבתת החיפוש, הדברים קצת התיישבו.

אני עדיין מקפיד לבדוק באופן קבוע את הגישה של הבן שלי באפליקציה, לפחות עד שממוגנת הבעיה הזו מיוטיוב לחלוטין (אני מסתמך גם על אלטרנטיבות, שפירטתי בהמשך).

למשתמשים שאינם’לא מודע כיצד לכבות את פונקציית החיפוש, הקש על “לנעול” בפינה השמאלית התחתונה של אפליקציית YouTube Kids.

הזן את קוד הסיסמה שקבעת (תכונה שימושית נוספת עליה אנו דנים בהמשך), הקש על הילד שלך’, ואז גרור את הסמל “הגדרות חיפוש” לעבור לכיבוי. אתה יכול אפילו להגדיר פרופילים שונים לילדים, מה שמאפשר / השבת את החיפוש בהתאם לגילם.

הגדרות החיפוש של ילדי YouTube

חסום גישה מהגדרות לילדים – הגדר קוד סיסמה

ילדים בימינו הם מאוד אינטליגנטים וחכמים. הם חונכו בעידן של סמארטפונים, עוזרים וירטואליים ומדיה חברתית, והפכו אותם לתבניות מופת של דברים שלרוב ההורים מוצאים מורכבים מכדי להבין.

ככאלה, תמיד יש סיכוי שילדיכם יתנודדו עם ההגדרות של כל אפליקציה או מכשיר כלשהו בכדי לעקוף בקרות הורים. כדי למנוע מצב זה באפליקציית YouTube Kids, קבעתי קוד סיסמה, והייתי קורא להורים אחרים לעשות זאת.

כן, זה אולי נראה כמו טרחה עבור רבים, אבל סמוך עליי שהתהליך לא’אני לא דורש כל מדע טילים. הקש על סמל המנעול ואז בחר “הגדר את קוד הסיסמה שלי” אפשרות. קרא והזן את המספרים כדי לקבל גישה למסך הסיסמה.

סרטונים לא מקוונים של YouTube של YouTube

לאחר שתסיים, הזן קוד סיסמא בן 4 ספרות, לאחר שתחליט אותו עם האחר המשמעותי שלך. תתבקש להזין מחדש את קוד הגישה לאימות.

זה ימנע מהילדים שלך לעבור למערכת ההפעלה “לחפש” פונקציה, שמגבילה תוכן למנויים בלבד. אם ברצונך להגדיר קוד סיסמה חדש, פשוט לחץ על “שנה את קוד הסיסמה”. למי שרוצה להסיר אותו לחלוטין, הקש על “מחק סיסמא”.

בנסיבות בהן תשכחו את קוד הסיסמה (תמיד קורה לנו המבוגרים), תוכלו לאפס את כל ההגדרות על ידי הסרה והתקנה מחדש של אפליקציית YouTube ילדים. לאחר מכן תצטרך להגדיר מחדש את בקרות ההורים ואת הסרטונים המומלצים הקיימים.

הגדר קוד סיסמה

היה פרואקטיבי – דווח / חסום סרטונים ניתנים להתנגדות!

הרשו לי לחזור על משהו חשוב כאן: השליטה הטובה ביותר בהורים הם אנחנו ההורים. זו הייתה הטעות שלנו מלכתחילה לסמוך על ילדי YouTube בסינון התוכן.

הבנתי פגם קטן בכך שהוא פחות היה מעורב במה שהילד שלי צופה לבילויים בזמנו הפנוי, ומעט לא ידעתי שהוא’מושפעת מהאשפה המילולית, כתוכן!

ערוצי קריקטורה בימינו לא’אני לא טורח מההשפעות שיש לסרטונים שלהם, או אולי הם עושים והכל סוג של סדר יום מעוות.

בלי קשר לסיבה, לטעינה שמאפשרים לתכנים כל כך אלימים, סדיסטיים ופורנוגרפיים להגיע לילדים יש ללא ספק כמה בעיות דפוקות. המאבק שלנו כהורים הוא נגדם, לא ילדי YouTube – אם כי גם להם יש תפקיד מרכזי בבלגן הזה.

חסימה ודיווח של ילדי YouTube

כל האירוע הזה הוא תזכורת טובה לכך שאנחנו צריכים לעקוב מקרוב אחר הבחירות שלנו עם ילדים. החל מניהול החשיפה שלהם לאינטרנט לטלוויזיה ולסמארטפונים, אנו צריכים לדאוג לדברים בצורה מתאימה לגיל.

באחריותנו לדווח ולחסום תוכן מעורר התנגדות, כך שילדינו יישארו שפויים נפשית. אחרת, הפגיעה בטיפוח שלהם עלולה להיות בלתי נתפסת.

נתתי לא מעט דוגמאות לעיל לגבי סוג התוכן שצריך לדווח עליו. התחל בחסימה של כל מה שקשור לספיידרמן ואלזה יחד. ערוצים כמו גיבורי העל IRL ו- Beeble TV מפרסמים באופן קבוע תוכן למבוגרים עם אג’נדות משונות.

ל- YouTube Kids יש צוות הבודק סרטונים מסומנים 24/7, כך שתוכל לחסום ולדווח על סרטונים כדי להסיר אותם.

היו פרואקטיביים

תהליך חסימת / סימון סרטונים קל. לחץ על כפתור המשולש ונקלע לחסימה / דוח, אם אתה חושב שהמפרסם דגי, והסרטון כולל חזותיות / שמע לא ראויים..

אתה יכול אפילו לבחור לחסום את כל הערוץ, כך שתוכל להפסיק לקבל המלצות מנויים מסובכים. זה’זה מה שאני עושה עכשיו וזה עזר להגביל את התוכן האבסורדי באפליקציה.

דון על השימוש האחראי ב- YouTube עם ילדיך

אני מקווה שאתם לא’לא אכפת מהעצות הבלתי רצויות שלי בנושא הורות. אני יודע מה עובד עבור ילד אחד, לא בהכרח עובד עבור ילד אחר. למרות זאת, אני’שמתי לב שככל שאני מתקשר עם הבן שלי לגבי דברים שונים, כך הוא לוקח את זה יותר ברצינות.

אני’אני לא מסוג האנשים להרצות ולהיות כאב בישבן. אני מסביר את הסיבות למה שהם, וזה עובד די טוב! זמן קצר לאחר הצפייה בתולדות השעון, אני ואשתי התחממנו למדי בנוגע למה שהוא רואה, וזה כמובן עשה דברים מסורבלים. אז, חשבתי מדוע לא לטפח תקשורת טובה ויעילה יותר על ידי הסבר נכון של הדברים.

אמרתי לבני שחלק מהסרטונים לא מתאימים לו לצפייה, וכשהוא יגדל – אני’ד נותן לו חירות מלאה לראות מה הוא רוצה. הוא שאל אותי, “כמה יש לי יותר להיות אבא?” מה שהופך את הפרצוף של כלב הגור הזה (כי הוא נהנה לראות את כל הדברים שטיפה המוח הבלתי מוסברת).

עניתי בכנות באמרתי, “כאשר אתה’מחדש 14 או 15, ניצחת’אין לי הגבלות מהסוף שלי. אנחנו יכולים לצפות בסרטים / תכניות טלוויזיה גם יחד. אני יכול’אני לא מחכה שתתבגר.” אז במקום להרגיש רע, הוא התרגש. הנה כמה דרכים אחרות עבורך להתמודד עם הדיון בשימוש אחראי ב- YouTube

  1. תמיד בדוק מה הם צופים באינטרנט. עקוב באופן קבוע אחר היסטוריית הצפייה ואומר להם להקפיד גם על הצגת כל דבר שאינו הולם. זה’זה לא כל כך קשה לדיון, ויחולל פלאים!
  2. היו פתוחים לענות על שאלות כדי שילדיכם יוכלו לשתף את רגשותיהם וענייןיהם. אם הם אוהבים לצפות בפפה, שאלו מה שלומך של החזיר. בדרך זו, אם הם’ראיתי כל מה שהם היו’אני לא אמור לראות, הם’אני אהיה פתוח לשתף אותו איתך.
  3. היה אמפטי למילים שלך. האינטרנט הוא מקום מבולגן ואכן משחק בראשם של הקטנטנים שלנו. עשה את זה להרגל לעצור ולחשוב על מה שרצית לשמוע מההורים שלך, כאשר עשית משהו לא בסדר.
  4. דון’אל תייתר אם ילדיך טועים. ככל שמצמידים ילד על משהו, כך מתחשק לו לעשות זאת שוב. כן, וודאו שהם ילמדו את הלקח שלהם, אך עם יותר חמלה והבנה.
  5. שאל את ילדיך אם אתה יכול להצטרף אליהם כאשר הם צופים בסרטוני YouTube. בדיוק כמונו המבוגרים, גם ילדים להוטים לשתף תוכן שהם אוהבים. זה לא רק שמקים אמון, אלא גם מקל על בדיקתם.
  7 καλύτερες ρωσικές υπηρεσίες VPN - Παράκαμψη λογοκρισίας στο διαδίκτυο ενώ ταξιδεύετε στη Ρωσία

מה לעשות אם הילד שלך רואה תוכן מטריד?

למרות היותו פעיל מאוד במעקב אחר התוכן שהילד שלך רואה, תמיד יש סיכוי שהם יתקלו במשהו שעלול להיות מסוכן למוח צעיר. במקרה חוויתי אותו דבר, כשבילד שלי ראה כמה פרקים של תמונות מפחידות, סכנה עזה ורעשים חזקים.

היה אפילו סרטון אחד, בו לא הייתה צנזורה על דם וגרד. מכיוון שהילד שלי בן 7 בלבד, לתוכן סדיסטי כזה הייתה מיד השפעה שלילית עליו. ילדים שגילם בדרך כלל יכולים’לא מבדיל בין מציאות לפנטזיה.

במוחו, הוא בעצם מאמין שמיקי מאוס עונה באכזריות, מכיוון שאוזנו נקטעה. גם אם תגידו לילדים’זה לא אמיתי, אתה עדיין יבהל אותם. בקרוב, אתה’אתחיל לשים לב לבעיות שינה ופחדים לא הגיוניים.

אני ממליץ לכל ההורים לבדוק מקרוב כיצד ילדיכם ישנים בלילה. מאז שהורדתי את אפליקציית YouTube Kids, הילד שלי התחיל לקבל סיוטים נוספים, לרוץ לחדר שלנו לישון אצלנו.

מעולם לא הצלחתי להבין את זה, כי מעולם לא טרחתי להסתכל על התוכן שהוא רואה. זה גרם לי להרגיש כמו הורה רע באמת, ומכאן אני לא עושה זאת’אני לא רוצה שאחרים יעשו את אותה הטעות שעשיתי.

מה לעשות אם הילד שלך רואה תוכן מטריד

לקח לאשתי ולי די הרבה זמן להוציא את הראש שמפיץ את הדימויים והצלילים. היינו צריכים להיות זהירים סביבו, לכבות סרט / הצגה, אם אנחנו חושבים שזה מסעיר. במקביל התחלנו לשאול אותו שאלות נוספות ולעזור לו להתגבר על הפחדים שלו בזה אחר זה.

להורים צעירים, אני’אני ממליץ לדבוק רק באנימציה. זה עוזר לילדים להבין שמה שהם’הצפייה מחדש אינה אמיתית, אלא פנטזיה. אם הילד שלך הוא מתחת לגיל 7, הימנע מלהראות כותרות מפחידות עם זומבים, חייזרים, שלדים ומפלצות.

לסיוטים, היה אכפתי ומנחם ככל האפשר, תן לילד שלך חיבוקים ואז יסיח את דעתם לאט מהנושא. סיפורי לילה טוב לפני השינה עובדים תמיד, או משהו יצירתי יותר. לעתים קרובות אני עושה את הריקוד של פיטר פנדה מהסרט “מוצץ” לילד שלי.

אתה מכיר את זה, “כאשר אתה’שוב למטה ונמוך, נמוך מהקומה” האה זה מיד מגדיר את מצב הרוח, ומשמח אותו ומצחקק. תוכלו לנסות משהו אחר שעובד עבור ילדיכם. רק זכרו שאתם צריכים ליצור סביבה חיובית. אז הימנעו מחומרים פוטנציאליים מפחידים ממש לפני השינה!

אלטרנטיבות ל- YouTube Kids

YouTube קיים כהיכרות ראשונה עם ילדינו לעולם הדיגיטלי המהיר ביותר, המלא בתוכן שפונה לכל הקהל. עכשיו, יש הרבה סרטונים ידידותיים לילדים לצפייה, אבל מה שרוב הילדים הם לא’זה מוכן, בדרך כלל מגיע לאחר הקליק הראשון.

אפליקציות מתחילות להפעיל סרטונים מומלצים אוטומטית, וזה’כל מה שנדרש כדי להרוס את התמימות של ילדך. עשיתי יסודות ממש והסברתי כיצד לשמור על בטיחות ילדיכם ביוטיוב, אך למרות שמדובר בפלטפורמת הזרמת הווידיאו הגדולה ביותר,’t הדג היחיד בים.

יש הרבה אפליקציות וידיאו ידידותיות לילדים הזמינות עם תכונות המותאמות למשפחה, אוצר תוכן חזק יותר ובקרת הורים מחמירה יותר. בין הטובים ביותר כוללים:

נטפליקס ילדים

אם יש לך מנוי ל- Netflix, יתכן’הבחינו בא “ילדים” פרופיל, לאחר כניסה לאפליקציה או לאתר. מתברר, ה- VoD אינו’רק Stranger Things, יש הרבה יותר תוכן לילדים לצפייה – שנבחרו בקפידה על ידי צוות נטפליקס. מסרטי אנימציה / תכניות טלוויזיה ועד הופעות ריאליסטיות יותר, יש הרבה מאוד תכנים לילדים ליהנות מהם. קרא כאן על הבקרות הידידותיות לילדים!

נטפליקס ילדים

קידי

האינטרנט עשוי להיות לפעמים מכריע, אך יחד עם זאת הוא מלא בפתרונות מועילים. אם אתה חושב שאתה’ראית מספיק, נסה לבדוק את קידי “מנוע חיפוש אינטליגנטי ובטוח לילדים”. זה מאפשר לילדך למצוא תוכן, מבלי להסתכל באתרים עסקיים, דואר זבל ופרסומות מוזרות. קידי גם חוסם תוכן למבוגרים ומעניק המלצות באתרים ידידותיים לילדים המעניקים חינוך מתאים!

קידי

קודוס

אם הילד שלך נותן השראה להפוך לוויץ מחשבים, תולעת ספרים, חוקר צעיר, אמן או ספורטאי עתידי, אולי כדאי לך לבדוק את קודוס. יש לו אפליקציות זמינות בשני הדברים: iOS וגם אנדרואיד, המאפשרות למשתמשים לבטא את עצמם על ידי יצירה, העלאה ושיתוף של כל מיני סרטוני חינוך. זוהי אפליקציה נהדרת לילדים בגילאי 8 עד 13, הממצבת את עצמה כמבוא בטוח גם למדיה החברתית!

קודוס

טאנקי

באינטרנט תמיד יש משהו לכולם, ואם הילד שלך הוא חובב משחקים, אולי תרצה לחבר אותו לטנקי. האפליקציה היא היעד המושלם לילדים בגילאי 6 עד 12 ליהנות מסרטוני משחק המתאימים לגילאים, ומציעה מערך מגוון של משחקי משחקים מורשים / אוצרים באמצעות השותפויות שלה עם שמות כמו SuperParent, GamesIndustry.Biz, Kidscreen, 512Tech, ועוד.

טנקי הבית

KidzTube

כפי שהשם מרמז, KidzTube מיועד אך ורק לתוכן ידידותי לילדים, מינוס ה- YouTube Poop המכיל את כל הזוהמה של היקום! האתר מציע 26 קטגוריות וידאו שונות, כולל נושאים כמו מדריכי ריקוד, כושר, אומנות, אנגלית ומדריכי הדרכה. ילדים יכולים גם לחקור קטעי וידאו שמציגים, מגמות, או פופולריות, אם הם רוצים לצפות במשהו שונה מהרגיל!

חיפוש KidzTube Kidz

וידאו של דיסני

אם הילד שלך אוהב כל דבר דיסני, אין מקום טוב יותר מאשר ללכת ישר למקור. דיסני וידיאו הוא אתר המיועד לילדים, שנהנים מהסרטים / הסרטים המצוירים / תכניות הטלוויזיה שלו. אתה יכול גם להוריד את אפליקציית Disney Movies Anywhere בחינם כדי ליהנות מסרטים באוסף האישי שלהם. החלק הטוב מכל: האפליקציה מצוידת גם בהגדרות של בקרת הורים!

וידאו של דיסני

עטוף דברים

אנחה, זה הרגשתי שיצא לי לפתח את הנושא הזה, אבל רק רציתי שאנשים יידעו על הסכנות הכרוכות בהשארת ילדיך ללא פיקוח – במיוחד כשאתה ניגש לאפליקציות כמו YouTube ואלטרנטיבה לילדים שלה..

אף על פי כן, הרבה סרטונים הוסרו, וסרטונים חדשים מופיעים שוב ושוב תחת ערוצי הילדים – שבהחלט יש להם סדר יום מעוות. אני רק יכול’לא לעטוף את הראש סביב מה שהילדים שלנו רואים!!!

האם אנחנו הולכים רחוק מדי תחת גלימת ההומור? מה בראשם של מעלה הסרטים של YouTube Poop בעת יצירת תוכן למבוגרים כאלה לילדים? הרווחת הכסף הפכה חשובה כל כך שאנשים עכשיו הולכים להטעות את הילדים לצפייה בסרטונים מפותלים?

האם הורים מסוימים מאשרים את החשיפה המוקדמת לתוכן כזה, או שעלינו לתת לילדים שלנו להיות ילדים? כל אלה שאלות שיש לענות עליהן, ואני קורא שוב לכל ההורים, לקחת את כל זה ברצינות רבה.

אני מקווה גם שהסיפור שלי עוזר לאנשים שחווים אותו דבר, להניח את הבסיס לחוויית צפייה מקוונת בטוחה יותר, לא רק ב- YouTube אלא באתרים / אפליקציות אחרות. אני מאחל לך כל מזל טוב, ומבקש לשתף את היצירה הזו למשפחתך, לחברים קרובים ועוד. שיהיה לך יום נעים!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me