אילו VPNs מציעים את התמיכה הטובה ביותר בצ’אט חי?

בהיום’בעולם, השימוש ב- VPNs מגוון רבות כאשר השימוש בו מתרחב לפונקציות ומכשירים רבים ושונים. החל מהיותו מרכיב קריטי בכך שהוא מאפשר למשתמשים להפיק יותר ערך ממנוי הסטרימינג שלהם באתרים כמו Netflix וכלה בהגנה על עסקאות פיננסיות בכל המכשירים, VPNs משמשים כיום בסיס משתמשים גדול מאי פעם..

וכאשר מדובר בפונקציות מגוונות ומורכבות כל כך, משתמש זקוק לתמיכה מהספק כדי לעבור. מרבית ה- VPN המובילים מציעים תמיכה בצ'אט חי לשם כך, ומאפשרים למשתמשים להציג את השאילתות שלהם בזמן אמת ולקבל פתרונות מותאמים אישית לפיתרון שלהם, אך כולם תכונות תמיכה בצ'אט חי המוצעות על ידי ספקים שונים המספקים רמת שירות זהה.?

לא בדיוק. חלקם מפטרים תגובות מחורבנות על קופסאות שימורים שלעתים קרובות אינן מועילות כאשר יש לך שאילתה טכנית יותר ואילו לאחרים מנהלי תמיכה אמיתיים בצ'אט חי אשר למעשה מיומנים להדריך אותך בכל מיני פתרונות לבעיות ובעיות מורכבות אחרות..

ואם אתה חושב שתמיכה בצ'אט היא תכונה משנית ב- VPN וצריכה’לא לשקול את ההחלטה שלך ללכת לספק או לא, אז אתה צריך לשקול מחדש את קו החשיבה שלך.

בין אם ברצונך להגדיר VPN בנתב שלך או אם ה- VPN שלך אינו פועל כראוי ונותן שגיאה כלשהי שאתה יכול’לא לפתור בעצמך, תמיכה בצ'אט חי היא הדבר היחיד שתצטרך לחזור עליו בכדי להוציא אותך מהבעיות שלך ולהמשיך בחוויה חלקה..

איכות התמיכה בצ'אט חי שמציע ספק היא גורם גדול שעליך לקחת בחשבון לפני שאתה מקבל החלטה להירשם לספק מסוים או לא..

אבל בודקים כל ספק’איכות השירות כשמדובר בתמיכה בצ'אט חי היא התחייבות קשה למדי ויכולה לקחת הרבה זמן שרוב המשתמשים לא מצליחים לעשות בעצמם אז עשיתי זאת עבורם.

לקחתי את חמשת הספקים המובילים מהענף שהציעו תכונות שירות שלעתים קרובות מחייבות את המשתמש לקיים אינטראקציה עם תמיכה בצ'אט חי והצגתי להם שאילתה מסובכת כדי לראות כיצד הם מטפלים בזה.

סקירה כללית של שירות התמיכה בצ'אט מסוכמת להלן אם אינך מוכן לעבור את הניתוח המלא.

ספק VPN זמן תגובה ידע טכני טון מועיל
כריש גולש מהיר טוב מאוד מסביר פנים כן
NordVPN מהיר מתחת לסעיף גס רוח & מכניסט לא
PureVPN מהיר ממוצע מכונאי & חלש לא
ExpressVPN מהר מאוד מעולה מסביר פנים & מלווה כן
CyberGhost איטי מאוד מעולה גס רוח & קר כן

איזה שאילתה הצעתי לביצוע תמיכה בצ'אט חי של ספקים שונים ומדוע?

עבור כל VPN השתמשתי באותה שאילתה וזאת מכיוון שהייתי צריך להראות למשתמשים כיצד כל צ'אט חי התמודד עם זה. זה גם הקל עלי לדרג אותם.

השאלה הייתה “היי אני יכול לגרום ל- VPN שלך לעבוד על מכשיר Apple TV שלי?”

מדוע בחרתי בשאילתה הזו? כי אני יודע שאפל TV כן’אני מציע כרגע פונקציונליות VPN מובנית כמו בני דורו למשל. הטלוויזיה החכמה של סמסונג או הטלוויזיה אנדרואיד וכדי לגרום ל- VPN לפעול עליו, עליכם להתקין אותה בנתב או להשתמש במכשיר סטרימינג כמו Firestick אשר עצמו תומך ב- VPN.

אתה יכול גם לעשות זאת באמצעות DNS חכם, אך תכונות אלה אינן מוצעות על ידי כל ספק.

רציתי לבדוק אם מנהלי התמיכה בצ'אט הבינו את השאילתה שלי ועד כמה הם הוכשרו כדי לספק אותי בנושא. דירגתי גם את זמן התגובה שלהם, כלומר אם לקח זמן רב מדי להשיב מתי הגשתי את השאילתה בפעם הראשונה והאם הם נשארו בצ'אט איתי בזמן אמת או אם התשובות שלהם לקחו הרבה שנים.

כאן’איך כל VPN עבר:

כריש גולשים: מהיר ורלוונטי

סולם דירוג תמיכה בצ'אט בקנה מידה לגלישה

זמן תגובה מהיר
ידע טכני טוב מאוד
טון מסביר פנים
מועיל כן

היו לי הרבה תקוות על ספק זה מכיוון שהוא נהדר להציע רמת שירות ואמינות טובה מאוד בתקופה כה קצרה מאז שהוצג לראשונה.

ואם לומר את האמת, Surfshark’התמיכה בצ'אט החי תומכת בציפיות הגבוהות שלי עם זמן התגובה המהיר שלה והתשובות המתאימות להפליא לשאלות שלי.

חלונות הצ'אט הראשוניים של Surfshark מחייבים להכניס את שמך, את הדוא"ל ואת השאילתה הראשונית שלך. לאחר כניסה לאלה, תכניסו ל- que, אך זמן ההמתנה אינו’לא ארוך.

בקושי הצ'אט ביצע קצת יותר מדקה כדי להגיע לצ'אט החי.

כאן תוכלו לראות ששאלתי אותם לגבי הגדרת ה- VPN שלהם באפל TV ובתגובה מנהל הצ'ט בריאן שאל אותי באיזה סוג סטרימינג אני רוצה להגיע?

התשובה מתאימה היטב לשאילתה שהצגתי מכיוון שלפי מה שזה נראה, מנהל התמיכה בצ'אט ידע שאני מחפש VPN ב- Apple TV מכיוון שרציתי ללכת לביטול חסימת אתרי סטרימינג במכשיר. התחלה נהדרת!

תמיכת לקוחות

עניתי שאני רוצה להגיע לאתרים כמו נטפליקס, אמזון פריים ואפילו להזרים לתוכו קצת ספורט.

ואז הגיע בריאן’תגובתו בה הוא אמר לי שאצטרך להתקין את ה- VPN בנתב שלי אם אני רוצה לבטל את חסימת האתרים ב- Apple TV שלי. תשובה מושלמת.

עניתי שאני רוצה להגיע לאתרים כמו נטפליקס, אמזון פריים ואפילו להזרים לתוכו קצת ספורט.

ואז הגיע בריאן’תגובתו בה הוא אמר לי שאצטרך להתקין את ה- VPN בנתב שלי אם אני רוצה לבטל את חסימת האתרים ב- Apple TV שלי. תשובה מושלמת.

תמיכה בכריש גולש

לאחר מכן שאלתי שאלה טריקית נוספת אם אפליקציית iTunes שלהם עובדת ב- Apple TV או לא. ברור שזה לא עושה זאת’t, אבל אם מישהו לא מאומן, הוא יכול ליצור שילוב עם זה עם הפונקציונליות של אפליקציות אנדרואיד להפעלה בשני מכשירים ניידים אנדרואיד ו- Android TV.

אבל בריאן ידע על מה אני מדבר אז הוא השיב לי שהם לא’עדיין לא יש לי אפליקציה עבור Apple TV. אכן תשובה מתקבלת על הדעת.

ואז אני שואל אותו האם אוכל להשתמש באפליקציית ה- Firestick במכשיר ה- FireTV שלי בזמן שהיא מחוברת לטלוויזיה של אפל. זה עובד כמובן מכיוון שמכשירי FireTV נועדו להציע שירותי סטרימינג במסכים גדולים יותר.

ובריאן ידע את זה והוא אמר לי שזה יכול לקרות אבל הליהוק לא’אני עדיין לא עובד.תמיכה ב- surfshark vpn

כריש גולש’תמיכה בצ'אט חי של שומר על הסטנדרטים שנקבעו על ידי השירות בביצועי ה- VPN שלו. אין בוטים המאיישים את הצ'אט אלא בני אדם ממשיים הבקיאים במה שהם עושים.

זמן התגובה היה גדול גם משום שלא חוויתי עיכוב בתשובות בכל פעם שהצגתי שאלה כלשהי. בסך הכל, התמיכה בצ'אט החי שלה נהדרת, אך לא מעולה מכיוון שהתשובות היו טובות אך לא ברמה כפי שציפיתי. אני אגיד לך בהמשך למה אני מתכוון לזה.

NordVPN: זמן תשובה טוב אבל התגובות היו קרות

סולם דירוג תמיכה בצ'אט עבור NordVPN

זמן תגובה מהיר
ידע טכני מתחת לסעיף
טון גס רוח & מכניסטית
מועיל לא

שירות VPN אחר מוביל, NordVPN עשה זאת’אני לא מציע תכונה צ'אט חי תמיד והם פשוט הוסיפו את התכונה הזו בשנים האחרונות.

הצבתי להם את אותה השאילתה ובגלל מאגר התמיכה הממצה שלהם שהציעו לי קישורים למדריכים הקשורים לכל שאילתה..

כאן’איך התנהלה השיחה:

החלונות הראשוניים נראים כמו Surfshark’s ודורש אותם פרטים להתחיל, כלומר שם, דוא"ל והודעה.

הנחתי את השאילתה שלי בהודעה וזה לקח 2 דקות טובות לפני שמישהו נכנס לרשת.

התשובה שהרפר, מנהלת התמיכה שלהם בצ'אט חי, נתנה לי הייתה מקיפה והיא הציעה לי קישורים להגדרת VPN בנתב וכיצד לשקף את חיבור ה- VPN שלי מהמחשב שלי. שניהם היו רלוונטיים אך התשובה הייתה מעט לא אישית וממוכנת. כריש גולש’לתגובה מצד שני היה לזה צד אנושי יותר.

סקירת תמיכת לקוחות של nordvpn

התגובות הממוכנות נמשכו וכאשר מנהל התמיכה היה צריך להגיד לא, זה הוציא תגובה מאוד לא אישית שהרגיש קר.

סקירת תמיכת משתמשים ב- nordvpn

שוב, כששאלתי את הארפר האם אפליקציית FireTV שלהם תעבוד על מכשיר ה- FireTV שלי עם AppleTV, אז קיבלתי את התגובה הזו, שאמרה לי כיצד להתקין ולהגדיר את NordVPN’אפליקציית FireTV במכשיר ה- FireTV שלי אבל זה לא עשה זאת’לא בדיוק לענות על השאילתה שלי.

nordvpn

והתשובות הממוכנות ממשיכות גם לשאלות האחרות שלי.

nordvpn cs

לאחר שקיבלתי את אותה התשובה בדיוק כששאלתי אותם אם יש להם תמיכה בטלוויזיות אחרות, שאלתי אותם אם הם נותנים תגובות משומרות מכיוון ששתי התשובות היו זהות ועם זאת השאלות שלי היו שונות, כך שהרפר אמר שכן כן שניהם היו תגובות משומרים כמו שהם הייתה רק תמיכה בטלוויזיית Android ו- Samsung.

nordvpn cs

NordVPN’התמיכה בצ'אט החי בשידור חי איכפת לי כיוון שהיא לא עמדה בסטנדרטים ששירות ברמה זו אמור לעמוד בנוחות. לא ציפיתי לתגובה כה קרה מהתמיכה בצ'אט החי שלהם אבל זה’זה מה שקיבלתי, כך שלדברי, NordVPN’התמיכה בצ'אט החי בשידור חי אינה קרובה לסטנדרטים שנקבעו על ידי ספקים כמו Surfshark.

הייתי מדרג את NordVPN’זה צ'אט חי כמפורט להלן במקרה הטוב.

PureVPN: תשובות רלוונטיות אך צריכות לעבוד על הטון

סולם דירוג תמיכה בצ'אט עבור PureVPN

זמן תגובה מהיר
ידע טכני ממוצע
טון מכניסטית & חלש
מועיל לא

למרות שתמיכת הצ'אט שלה נותרה מהירה, PureVPN צריך לעבוד רבות על איך זה גורם למשתמשים להרגיש בתמיכה בצ'אט החי שלה. שוב, כמו NordVPN, PureVPN’התמיכה בצ'אט הייתה קרה ולא עשתה זאת’לא ירגיש שאני מדבר עם בן אדם שדואג מספיק כדי באמת לפתור את הבעיה שלי.

נוסף על כך, הדקדוק נותרה סוגיה מרכזית, בעיה של- VPN בעל יכולת כזו לעולם לא אמור להיות. התגובות של מנהלי התמיכה בצ'אט הרגישו כאילו הן מגיעות מאדם שיש לו רק פיקוד גס על אנגלית.

כאן’איך השיחה שלי עם התמיכה בצ'אט שלהם עברה:

הצבתי להם את אותה השאילתה כיצד עלי להשתמש ב- VPN ב- Apple TV שלי והתגובה הכילה מידע כיצד אצטרך להתקין VPN בנתב כדי לפתור את הבעיה שלי. מספיק טוב, אבל שוב, מנהל התמיכה בצ'אט היה רק ​​לתת תשובות ולא לקיים שיחה בפועל, משהו ש- Surfshark כמעט הצליח.

סקירת תמיכת לקוחות של PureVPN

סקירת שירות purevpn

וכפי שאמרתי קודם, PureVPN צריך לבחון מחדש את כישורי השיחה והדקדוק של מנהלי התמיכה בצ'אט. אין סימני פיסוק, אפילו לא בצ'אט חי, אל’לא להשאיר רושם טוב.

Purevpn cs

Purevpn cs

מנהל הצ'ט החי שמר על דברים שטוחים וזה’מה?’זה לא בסדר עם ספקים אחרים כמו גם NordVPN. כדי לגרום למישהו להרגיש בנוח וברוך הבא בפלטפורמת תקשורת כל כך לא אישית, אתה צריך להיות בראש המשחק שלך אבל לצערנו PureVPN אינו’לא עומד בזה.

במקרה הטוב, PureVPN’ניתן לדרג את תמיכת הצ'אט שלה גם מתחת לקבוע.

ExpressVPN: מהיר, רלוונטי ותמיכת הלקוחות הטובה ביותר על פי המבחנים שלי

סולם דירוג תמיכה בצ'אט עבור ExpressVPN

זמן תגובה מהר מאוד
ידע טכני מעולה
טון מסבירי פנים ומארחים
מועיל כן

ספק השירות הטוב ביותר בענף לא עשה זאת’לא אכזב אותי כשפניתי לתמיכה בצ'אט החי שלה. זה היה במקום, בדיוק כמו הספק בהיבטים אחרים של השירות שלו.

ExpressVPN’הצ'אט החי של הסגנון לא היה רק ​​אדיב, אלא שהוא גם נתן תשובות רלוונטיות וקלות להבנה לכל שאילתה שהצבתי, והשאיר אותי מרוצה לחלוטין.

כאן’איך הצ'אט איתם עבר:

כשהעמדתי להם לראשונה את השאילתה שלי, הם שאלו אותי אם יש לי חשבון או לא.

סקירת תמיכת לקוחות

עניתי בשלילה, אז מנהל הצ'ט החי שאל אותי שאלה דומה מאוד למה ששאל Surfshark, כלומר למה הייתי רוצה לגשת באמצעות VPN ב- Apple TV.

אמרתי לו שאני רוצה לצפות בנטפליקס, אמזון פריים וקצת ספורט גם כן, אותה תשובה שנתתי לסורשארק, אבל התגובה שלהם מכאן הבדילה אותם מכולם, אפילו סרפרשארק..

סקירת שירות לקוחות expressvpn

פיל, מנהל התמיכה בצ'אט שלהם, אמר לי בפירוט שאפל טלוויזיות לא כן’אני לא תומך ב- VPNs באופן טבעי, ולכן הם לא עושים זאת’לא להציע אפליקציה בשביל זה. אבל אז הוא אמר לי ש- ExpressVPN’ה- DNS החכם התאים ביותר לדרישותי וכיצד.

הוא אפילו הסביר בפירוט את שירות ה- DNS / מדיה-קיטור החכם שלהם ואף סיפר לי על מגבלותיו. תשובה די מקיפה.

expressvpn cs

לאחר מכן שאלתי אותו על אפליקציית FireTV של ExpressVPN והאם זה יעבוד באותה תקופה גם על AppleTV.

expressvpn

התשובה, שוב, הייתה שימושית להפליא שכן הוא אמר לי שכן, הם אכן מציעים אפליקציית FireTV ואם מכשיר ה- FireTV שלנו היה מהדור השני, אז הייתי יכול להשיג את מה שרציתי על ידי הרשמה לשירות ה- VPN שלהם..

expressvpn

ExpressVPN’התשובות של צ'אט חי מאוד מסבירות פנים וזה מרגיש כאילו מנהל הצ'ט מבין בפועל את מה שהמשתמש דורש ומבקש. התשובות מותאמות באופן מדויק לדרישות השאלות שלך.

שם’זו סיבה גדולה מדוע, למרות היותה יקרה לפחות פי 2-3 מאשר VPNs אחרים, ExpressVPN עדיין שולט על החזה. רמות הביצועים שלה בכל חזית הן מופת והספק כן’אפילו לא להשאיר אזור אחד שממנו המשתמש יכול להרגיש לא מרוצה.

CyberGhost: בכנות ובמחויבות ברוטאלית אבל רפה

סולם דירוג תמיכה בצ'אט עבור CyberGhostVPN:

זמן תגובה איטי מאוד
ידע טכני מעולה
טון גס רוח וקור
מועיל מעל הממוצע

אל תטעו, CyberGhost VPN נשאר ספק מוביל למרות שהוא נופל מאחורי בני זמנו כמו NordVPN מבחינת הוספת תכונות אבטחה ייחודיות יותר ורשת שרת גדולה יותר..

זה עדיין אחד מאותם ספקים מעטים שבהם אתה יכול לשים את אמונך בביטול החסימה של Netflix US בכל פעם שאתה משתמש בה. גם בעיות אבטחה או דליפות IP לא מפריעות לזה. אבל החוויה שעברתי עם התמיכה בצ'אט החי שלה הייתה קצת שונה.

קיימתי את הצ'אט הכי ארוך שלי עם CyberGhost’תומך בצ'אט חי מתוך כל ה- VPN שקיימתי למטרה זו. הסיבה לכך היא שהספק אמר לי בדיוק שיש חסרונות בשירות שלו שלא יאפשרו לי לעשות פעילות מסוימת.

ובעצם זה, הספק הראה כנות מדהימה שאני מעריך מאוד עם זאת, זמני ההמתנה המתסכלים בין כל תשובה לטון הקור ששימש כמכביף גדולים.

כאן’איך התנהל הצ'אט:

חלון התמיכה הראשוני בצ'אט היה זהה לכל אחד אחר’זה עם קצת מידע נדרש לפני שתוכל להתחיל.

כששאלתי לראשונה שאילתה, התשובה מהצוות שלהם הייתה די קרה ובלתי מעוררת רצון. הצ'אט יכול’סיימנו אז ושם, אבל הנחתי אותם בשאלות נוספות כדי לראות כמה טוב הם יכולים להתמודד עם שאילתות יותר מסובכות.

סקירת תמיכת לקוחות

כששאלתי אם יש דרך לעקיפת הבעיה שלי, מרתה, מנהל התמיכה בצ'אט שלהם, אמר לי שאצטרך להתקין את ה- VPN בנתב מכיוון ש’זו הדרך היחידה. אבל מנהל התמיכה בצ'אט לא הציע לי שום קישור לאופן בו אוכל להגדיר את ה- VPN שלהם בנתב.

סקירת שירות לקוחות

שוב שאלתי שאלה לגבי השימוש שלי במכשיר FireTV באפל TV והאם ה- VPN שלהם יכול לעבוד בצורה זו. התשובה שמרתה נתנה לזה לא הייתה רק טובה, היא הייתה נהדרת.

cyberghost cs

היא אמרה לי שמכשיר ה- FireTV של אמזון שלי לא יעבוד באפל TV אם היה לי VPN בגלל בעיות מבוססות פרוטוקול.

cyberghost cs

היא אמרה לי שבגלל ש- VPN של CyberGhost לא’אני לא מציע את הפרוטוקול הנכון הדרוש כדי להפעיל את שירותו ב- Firestick עם Apple TV, השירות שלהם לא יעבוד עם Apple TV.

הכנות כאן הייתה טובה באכזריות כמו שמרתה עשתה’אני מנסה להמיר אותי למנוי באמצעות הבטחות שווא, אך הדריך אותי למה שנכון.

סייברגוסט

סייברגוסט

מי ניצח?

למטה, ל- ExpressVPN יש את התמיכה הטובה ביותר בצ'אט חי עם Surfshark בעוד רגע.

ספקים אחרים כמו PureVPN, NordVPN ואפילו שאר VPNs המאכלסים את התעשייה ההולכת וגדלה צריכים להגביר את המשחק שלהם ברצינות אם הם רוצים לספק את המשתמשים שלהם תוך שהם מציעים תמיכה..

תמיכה גרועה בצ'אט חי יכולה לכבות כל משתמש לא משנה כמה טוב שירות ה- VPN בפועל. ואם אתם מציעים שירות שמטרתו לספק למשתמשים מרחבי העולם, עליכם להיות מופת כיצד תוכלו לעזור להם בכל פעם שהם נתקעים או כאשר הם נתקלים בבעיה.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me