עקוף חסיני VPN תוך שימוש בעוצמה של ערפול

אויבי אינטרנט כמו סין, איראן, רוסיה, סוריה ומצרים מתמקדים כעת בחסימת VPN - טכניקה להפסקת מנהור פרוטוקול מוצפן המפקח על אנונימים אנונימיים.

שירותים מקוונים כמו Hulu, Netflix ו- BBC iPlayer עוקבים אחר כך, ומונעים גישה למשתמשים ברחבי העולם המשתמשים ב- VoDs עם שירות VPN כדי לבטל את חסימת התוכן המוגבל בגיאוגרפי..

זה היה מספיק גרוע שהמשתמשים נאלצו להיזהר ממדיניות רישום ונושאי דליפות, אך כעת הם גם צריכים להבטיח ש- VPN שהם בוחרים בטוח מפני חסימות כאלה.!

אחרי הכל, כל מטרת השימוש ב- VPN היא להשאיר את זהותך אנונימית, אפילו במדינות המקפידות לרוב על מידע מסוים לרשות הציבור..

זה המקום שבו נקרא תכונה “ערפול” מגיע שימושי - a.k.a. “התגנבות VPN” על ידי מרבית הספקים בשוק, המאפשר עקיפת חסימת VPN.

אז, מדריך BestVPN.co זה מיועד למשתמשים המודעים לפרטיות המתגוררים בו “אויב אינטרנט” מיקומים. כאן אביא מידע מעמיק אודות ערפול, אופן פעולתו והשימושים הרבים שלו!

Contents

מדריך מפורט אודות ערפול VPN 2019

 1. כיצד משתמש VPN בהערפל?
 2. כיצד נתוני VPN הופכים ל- Windows 7 ‘ערפול’ מנות
 3. מחלוקת לגבי ערפול XOR
 4. מה זה Obfsproxy?
 5. VPNs המציעים “ערפול”
 6. מאיפה ערפול VPN מגיע שימושי?

מה זה ערפול?

במונחים הדיוטים, ערפול כולל שימוש בטכנולוגיות שונות וקוד תכנות כדי להקשות על משהו.

מוצרים ושירותים שונים ומשונים משתמשים בערפול כדי להגן על קניין רוחני על ידי מניעת התוקפים להנדסה לאחור של תוכנה קניינית.

התהליך עשוי לכלול הצפנת קוד, שינוי שם של שמות משתנים לתוויות חסרות משמעות, הוספת קוד שאינו בשימוש לספריית יישומים או הפשטת חשיפת מטה.

משמשים בדרך כלל ערפלים להמרה אוטומטית של קוד מקור ישר לתוכנית שעובדת כמו שנועדה במקור, אך פשוט קשה יותר לקרוא / להבין.

זו הסיבה שהערפול הוא שיטה כל כך אמינה להסתיר את תנועת ה- VPN, להסוות את התנועה להיראות כמו תנועה לא מוצפנת רגילה, מה שמאפשר למשתמשים לעקוף חסימות VPN..

זה עושה זאת על ידי הסתרת כל בקשות שנשלחו והתקבלו מאחורי ההצפנה הסטנדרטית של HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure), כמו בעת התחברות לאתר בנקאי דרך יציאה 443.

כיצד משתמש VPN בהערפל?

VPNs מאפשרים לחיבור האינטרנט שלך לעבור דרך מנהרה מאובטחת ומוצפנת. הם גם מסתירים את המיקום שלך בכך שהם נותנים לך כתובת IP חדשה המבוססת על השרת שאליו אתה מתחבר, תוך שמירה על אנונימיות מעיניהם המסקרנות של סוכנויות ממשלתיות, פושעי רשת וציידים בזכויות יוצרים.

זו אחת הסיבות לכך שהכלים הללו כל כך פופולריים עבור נוודים דיגיטליים ואדם הפשוט, שם יש חסימת כתובות IP, יציאות, DNS ופרוטוקולים. עם זאת, VPNs הם יעד עצמם במדינות שמשתמשות בבדיקת חבילות עמוק (DPI) לצורך חסימת אפליקציות / פרוטוקולים ממוקדים..

מאז DPI’פעולה המבוססת על סוג המנה ולא על מספר היציאה, אינך יכול לקבל הגנה מוחלטת מפני איסורים אלה עד שתשתמש “ערפול”. להלן תוכלו לראות תרשים המדגיש כיצד נראה חיבור רגיל באמצעות פרוטוקול OpenVPN.

כיצד משתמש VPN בהערפל

ערפול פועל בצורה שונה למדי ומשתמש בטרנספורטים ניתנים לחיבור כדי לקרב את התנועה למנהרות ערומות, שקשות יותר לזהות או לעבור דרכם.

רוב ה- VPN משתמשים בפרוטוקול OpenVPN ליישום “ערפול XOR” a.k.a. OpenVPN Scramble, שמוכיח מאוד שימושי כנגד בדיקת מנות עמוקה (DPI).

OpenVPN Scramble משתמש באלגוריתם ההצפנה של XOR כדי להביס חסימות VPN מתקדמות המשמשות מדינות כמו סין, איראן, רוסיה, סוריה ומצרים..

מהי ערפול VPN

צופן ה- XOR

מבוטא כמו “לשעבר או”, XOR - מייצג בלעדי או. זהו סוג של פעולה מתמטית המשתמשת בצפנת ה- XOR, שמחליפה כל אלפא-נומרי במחרוזת, המוזנת למספר אחר.

מכיוון שהאלגוריתם הפיך, באפשרותך להזין את מחרוזת הפלט חזרה לאותו צופן, בסופו של דבר עם המחרוזת המקורית והצפנה הוסר.

קידוד מסוג זה שמשמש את XOR ידוע גם בשם “צופן תוספות” או ROT13 שמשמשים טכנאים חכמים ליצירת הודעות סודיות.

עד כמה יעיל Openvpn Scramble (ערפול XOR)?

כשאתה מתחבר לשרת שמשתמש בערפול XOR, הנתונים המוצפנים של OpenVPN עם צופני XOR מקשים על DPI ומערכות כמו “חומת האש הגדולה” לזהות.

זו אחת הסיבות לכך שהיא קיבלה את הידוע לשמצה בשוק ה- VPNs, מכיוון שהיא גם מאמצת טכניקת יישום קלה.

אתה יכול אפילו למצוא מפתחי תוכנה זדונית המשתמשים בחילופי הערות כדי להסתיר את פיסות הקוד הנבזות שלהם מגילוי נגד תוכנות זדוניות. הם משתמשים בערך של 1 בתים שממלא את התפקיד של א “מפתח”.

הקוד שמעורר ערפל ואז מקודד לכל בית נתונים, XOR’כל בתים עם המקש שנבחר. עם זאת, ניתן להשתמש במקשים ארוכים יותר, שרוב ה- VPN משתמשים בהם.

בדרך כלל, היעילות של XOR לטיפוס נתונים מסתמכת לחלוטין על האקראי של מפתח שהוא משתמש בו, ומכאן מדוע הוא כה יעיל - וניתן לאמת אותו גם באמצעות השימוש הנרחב שלו..

אתה יכול אפילו לערוך מבחן. הפעל VPN רגיל ובדוק אותו ב- Wireshark. התנועה תיראה כ- OpenVPN. עם הפעלת הערפול, Wireshark כבר לא יזהה את התנועה כ- OpenVPN.

OpenVPN Scramble (ערפול XOR)

כיצד נתוני VPN הופכים ל- Windows 7 ‘ערפול’ מנות

כשאתה מתחבר ל- an “שרת מוסתר” או הפעל את “התגנבות VPN” תכונה, זה דוחף קדימה מנגנון שלא מאפשר לחסום מנהרות VPN.

זכור כי התהליך עשוי להשתנות תלוי בסוג ההערלה. מכיוון שרוב ה- VPNs משתמשים בשיטת ההטשטוש XOR, הדגשתי את השלבים עבור תכונה מסוימת זו:

שלב מס '1 - הפעלת חיבור מוצפן OpenVPN רגיל

מנות נתונים של OpenVPN מורכבות משני חלקים: הכותרת והמטען. לראשון מידע על זיהוי וניתוב של מנות. האחרון הוא החלק המוצפן של חבילות הנתונים המועברות על ידי שרת ה- VPN לכתובת האינטרנט הרלוונטית.

מכיוון שלכותרת העליונה יש מידע שניתן לזהות את מקור המנה, הוא כולל גם את מספר היציאה (#) יחד עם נתונים המזהים את המנות כ “OpenVPN”. זה מה שמאפשר בדרך כלל למערכות חסימת VPN ו- DPI Packet Inspection (DPI) לזהות שאתה משתמש ב- VPN.

שלב מס '2 - ביטול נתוני VPN מהכותרת

כעת ישתמש בספק “ערפול XOR” להסיר את כל המטא-נתונים מכותרת המנה, להפוך אותה למידע חסר משמעות, למניעת זיהוי פרוטוקול VPN.

חשוב על זה כמו להסתכל על מכונית, אבל מישהו הסיר את לוחית המספר, מספר המנוע, המיתוג ותוויות אחרות - מה שמאפשר לא לזהות את הדגם / ייצור.

שלב מס '3 - להסוות את נתוני ה- VPN כ HTTP

שלב 3 הוא המקום בו התפקיד של “ערפול XOR” מסתיים ותהליך ההתחפשות מתחיל. התהליך כולל שינוי של ה- “ערפול” תנועה לתעבורת אינטרנט מוצפנת HTTPS.

לשם כך, ספקים ישתמשו בשני מאפיינים בולטים של נתוני https: הצפנת SSL / TLS ויציאה # 443, מה שמאפשר למשתמשים להחליק דרך חומות אש שלא אותרו..

קידוד SSL ​​/ TLS

מנות הנתונים OpenVPN המעורפלות עוברות כעת בשכבה השנייה של הצפנה המשתמשת בפרוטוקול SSL או TLS. זה עשוי להשתנות אם כי תלוי בשירות ה- VPN.

נמל 443

לאחר הוספת שכבה נוספת של הצפנה, נתוני ה- VPN מוקצים ליציאה # 443 (המשמשת את תעבורת HTTPS), מה שהופך את המנות כמעט דומה לנתוני HTTPS רגילים, שאי אפשר לחסום.!

מחלוקת לגבי ערפול XOR

אין ספק בעובדה שחילול XOR יעיל מאוד בהגברת האנונימיות שלך באופן מקוון, ומגן עליך מפני מאמצים ממשלתיים לחסום את התנועה ב- OpenVPN.

בהחלט מסובך יותר לזהות תנועה של VPN בעת שילוב הערפול XOR, אך יש הטוענים כי יתכן שהיא לא תמיד מספקת יעילות כזו..

זו הסיבה ש- openvpn_xorpatch נדחה ליישום בכל גרסה רשמית של OpenVPN, ואילו ספקים יוצרים טלאים משלהם כדי לגשת לסוגיית חסימות VPN..

“אנו מייאשים במיוחד להשתמש בגישה כזו כאשר קיים פיתרון טוב בהרבה, המשמש את קהילת TOR. זה נקרא obfsproxy וניתן להשתמש בו יחד עם OpenVPN מבלי להזדקק לקומפילציה מחדש של OpenVPN.”

מנהרה’נוף

איפה שמפתחי GUI של OpenVPN אינם כוללים את תיקון הערפול XOR, Tunnelblick עדיין מחשיב אותה כאופציה טובה בגלל היישום הקל שלה.

“כל שעליך לעשות הוא להחיל את התיקון הן לשרת OpenVPN והן ללקוח OpenVPN ולהוסיף אפשרות אחת זהה לקבצי התצורה עבור כל אחד מהם. השימוש ב- obfsproxy מסובך יותר מכיוון שהוא כרוך בהפעלת תוכנית אחרת ונפרדת בשרת וגם בלקוח.”

קלות ההטמעה הזו אפשרה להם לכלול את התיקון המשתנה שלהם לכל הגרסאות של OpenVPN הכלולות במנהרת Tunnelblick build 4420..

תיקון שונה זה עבר סקירה מעמיקה של אבטחה, קידוד ופרטיות - תיקוני שגיאות הנוגעים להצפת מאגר, הגדרות מצביע null ואימות לא מספיק של פרמטרים.

רוב ספקי ה- VPN המציעים “OpenVPN Scramble” השתמש בתיקון XOR משופר זה או בצע שינויים דומים למקור. מפתחי OpenVPN, לעומת זאת, דבקים ברעיון כי Obfsproxy טוב בהרבה.

מה זה Obfsproxy?

שיטה נוספת של “ערפול”, שפותחה על ידי רשת Tor, Obfsproxy היא אלטרנטיבה בת קיימא לצפני XOR. זה עוטף נתונים בשכבת ערפול המשתמשת בשילוחים ניתנים לחיבור.

אלה מערבלים את תנועת ה- VPN (או Tor) ומאפשרים למשתמשים לעקוף “חומת האש הגדולה” ועוקפים מגבלות גיאוגרפיות, הכל תוך הגנה עליך מפני זיהוי VPN וחסימה בסופו של דבר.

כאמור, זו גם הבחירה המועדפת על פי משתמשי OpenVPN, מכיוון שהיא אינה דורשת שום אוסף מחדש של OpenVPN, מה שלא במקרה של XOR Obfuscation.

כיצד עובד Obfsproxy?

בדומה ל- XOR, ה- Obfsproxy הופך את חיבור ה- VPN שלך לבלתי נראה לאתרים / חומות אש על ידי שינוי האופן בו נראית זרימת התנועה המקוונת. זה עוזר לעקוף כל מיני חסימות VPN.

הפרטיות / אבטחה נותרה עקבית אפילו עבור חומות אש המשתמשים באלגוריתמים של DPI, מכיוון שהם מסווגים את התעבורה באינטרנט על ידי קביעת סוג התעבורה, כלומר VPN, SSL, HTTP או HTTP..

מכיוון שאובספרוקסי מעלימה למעשה את תנועת OpenVPN בכדי לגרום לה להיראות כתעבורת HTTP לא מזיקה רגילה, אפילו אלגוריתמים של DPI אינם יכולים להבין אם משתמש נמצא ב- VPN או לא..

זה עושה זאת באמצעות “obfs2” מודולים שמוסיפים שכבה נוספת של הצפנה סביב התנועה, בין אם זה OpenVPN או Tor. קידוד זה משתמש בתהליך לחיצת יד ללא דפוסי בתים ניתנים לזיהוי.

מאיפה ערפול VPN מגיע שימושי?

ישנם מקרי שימוש רבים לשימוש בחילופי הערות, בצורה של XOR או Obfsproxy. עבור אנשים מסוימים, בעלי מודעות מאוד לפרטיות, טכנולוגיה זו היא הכרח מוחלט.

אחרים רוצים להימנע ממצערת או לעסוק בפעילויות שיתוף קבצים ב- p2p / כדי לשמור על זהותם מוסתרת ואנונימית עד למקסימום. עם זאת, במציאות השימוש בהטשטוש הוא רחב בהרבה:

עקיפת בלוקים בארצות עם איסור VPN

השימוש ב- VPN מאפשר לרשתים כמוני להתחמק מכל הממשל והמאמצים להסדיר את האינטרנט, לצנזר מידע או להתמכר למעקב המוני..

התנגדות כזו מצד אזרחים בלתי נסבלת לרוב סוכנויות הביון והמדינות באמצעות חוקים מדכאים הפוגעים בחופש הביטוי והעיתונות.

זה קורא לממשלות פולשניות אלה ברחבי העולם לעשות מאמצים לחסום VPNs. ערפול עוזר לעקוף את האיסורים הללו, להחזיר את החופש שלך.

להלן פירטתי כמה מדינות בהן השימוש ב- VPN אינו חוקי. אתה יכול להיות סמוך ובטוח שעל ידי הפעלת ערפול אתה יכול להימנע מתוצאות משפטיות:

חרסינה

המדינה ניצבת בחזית האיסור והחסימה של שירותי VPN, ומפצירה רק בספקים מורשים ומורשים על ידי ממשלת סין להמשיך בפעילותה..

מקרה אחד אפילו ראה אדם סיני מקבל חמש שנים’ עונש מאסר בכלא בגין ניהול VPN סיני. המדינה היא בין הבודדות הדורשות שליטה מלאה בכל ספקיות האינטרנט המקומיות.

הם משתמשים גם בבדיקת חבילות עמוק (DPI) כדי לפקח על כל התעבורה שנכנסת לסייבר הסינית, וזיהוי וחסימה של כל החיבורים משירותי VPN..

איחוד האמירויות

המדינה והעיר המפורסמת שלה “דובאי” למשל לאס וגאס של המזרח התיכון עשויה להיות ידועה בתעשיית התיירות המסיבית שלה. עם זאת, הם די רגרסיביים מבחינת חוקי אינטרנט.

בשנת 2016 איחוד האמירויות הביאו חוק שהפיצו את השימוש ב- VPN בקנס של עד 2 מיליון דירהם (בערך 540,000 $) ומאסר זמני..

אמנם ישנם שימושים מסוימים המותרים ל- VPN, אך הממשלה לוקחת את פרטיותה לשלב הבא באמצעות איסור על שיחות VoIP ואתרי אינטרנט רבים, כולל NETFLIX.

איראן

בדומה לסין, איראן העבירה חוק בשנת 2013 שחסם את הגישה לשירותי VPN זרים. הם דחקו כי רק ספקים מורשים מממשלת איראן יוכלו להישאר פעילים.

מכירה או קידום שירותי VPN היא פשע במדינה ועלולה לגרום לעונש חוקי, אך השימוש בכלים כאלה עדיין די נפוץ בקרב פקידי ממשל ואזרחים..

עירק

ל- ISIS יש נוכחות מקוונת חזקה, ויוצר כל מיני סרטונים הנוגעים לערפוף, הפצצות, ומה לא. כדי להתמודד עם ביטוים, נקטה ממשלת עירק צעדים קשים.

זה כולל איסור שירותי VPN ופלטפורמות SM והפעלת הפסקות אינטרנט רגילות ברחבי הארץ. אף על פי שהמדינה נקייה ממצור של דאעש, הגבלות האינטרנט נותרות על כנה.

עומאן

לפני 9 שנים ממשלת עומאן הציגה חוק שהופך את השימוש בשירותי VPN לחוק. כל מי שנתפס עובר על החוק הזה עשוי להטיל עליו קנס של 500 ריאלי (בתרגום ל -1,300 $ בערך).

חברות הדורשות שימוש ב- VPN יכולות להגיש בקשה להיתר לשימוש באישור שהממשלה אושרה, אולם שבירת המחזור עלולה לגרום לקנס של 1000 ריאלי..

טורקיה

לאחר כניסתו של ארדואן לשלטון החלה הממשלה לחסום את שירותי טור ו- VPN בשנת 2016. טורקיה משתמשת כיום בטכניקות DPI ומשקפת את סין’היכולת לזהות ולחסום תנועה סמויה.

אם מישהו נמצא באמצעות שירות VPN, האדם הופך לאינטרס של אכיפת החוק, אולם השימוש ב- VPN נפוץ למדי. אתה יכול להשתמש בלוקים של טורקיה לצורך פיקוח על צנזורה במדינה.

בלארוס

בדומה למדינות אחרות שנוספו לרשימת חסימת VPN זו, גם ממשלת בלארוס עובדת קשה בהגבלת הגישה לשירותים / אפליקציות זרות, תוך הטלת מגבלות / חסימות תוכן.

בשנת 2015 המדינה אסרה על השימוש בשירותי VPN וטור, מה שהפך אותו לחוקי. עם זאת, זה לא מונע מבלארוסים לעשות את מבוקשם, לעקוף חסמים משפטיים / טכנולוגיים.

אוגנדה

אוגנדה היא ככל הנראה אחת המדינות היחידות, בהן קיימים חוקים אשר מטילים מיסים יומיים על מדיה חברתית ושירותים מהשורה הראשונה..

ממשלת אוגנדה אף הורתה על חסימת שירותי VPN מצד ספקי האינטרנט, למרות שלא קיימת חקיקה מוצקה נגד כלי פרטיות כאלה..

ונצואלה

ב- 27 ביוני 2018 - על פי נתוני NGO Access Now, המדינה’ספקית האינטרנט הגדולה ביותר המכונה “CANTV” חסם את השימוש ברשתות Tor ו- VPN בהן משתמשים הוונצואלים.

זה נעשה עם קבלת הוראות מהממשלה, שלטענתם יצרו טכניקה מאוד פשוטה לחסימת שני הכלים.

מצרים

לאחר המהפכה המצרית ב -2011, הממשלה הפצירה בשימוש בבדיקת מנות עמוקה (DPI) לצורך חסימת חיבורי VPN כדי למנוע מאזרחים לגשת לתוכן מוגבל..

הצנזורה התמקדה בפרוטוקולים שונים כמו PPTP, L2TP ו- OpenVPN, כך שמשתמשים לא יכולים לגשת לאתרי מדיה ועיתונים מעיקים, על פי הממשלה..

ביטול חסימת אתרים בבית הספר / אוניברסיטה / עבודה

בנוסף לעקיפת חסימות VPN במדינות שונות, ההערלה אכן מועילה במיוחד למי שרוצה לבטל את חסימת האינטרנט ברשתות בית הספר / אוניברסיטה / עבודה..

מכיוון שהערפול מוסיף שכבה של הצפנה נוספת שמוסווה באמצעות כתובת ה- HTTP, אי אפשר עבור חומת האש של הרשת לחסום את החיבור שלך לשירותים חיצוניים..

כשאתה משתמש ב- VPN ללא ערפול, חומת האש עדיין עשויה לקבל אינדיקציה לתעבורת VPN ולחסום את כתובת ה- IP שלך. ערפול מונע דבר זה על ידי שמירה על אנונימיות.

מנהל הרשת לא יהיה יותר חכם ולא יוכל לזהות את ה- IP המדויק שלך, גם בגלל שינוי המיקום, כך שלא ידאג להקפיא לפגישה מסורבלת.!

אנשים רבים בוחרים להשתמש ב- VPN בבית ספר או ברשת עבודה על מנת לגשת לאתרים שעשויים להיחסם על ידי חומת האש של הרשת (דוגמאות נפוצות היו אתרי פייסבוק, YouTube או משחקים)..

למנוע רוחב פס / חסימת נתונים מצד ספקי האינטרנט

זה הופך להיות די נפוץ עבור ספקי שירותי האינטרנט להאט רשתות, למרות מדינות רבות שמדפות את חוקי נייטרליות נטו, המאפשרת להם לגבות כל מה שהם רוצים עבור שירותים שונים..

לדוגמה, אם אתה רוצה לעסוק בבידור, תצטרך לרכוש חבילה נפרדת כדי לקבל רוחב פס / נתונים נוסף.

עם זאת, למרות השינויים הללו ספקי שירותי האינטרנט הקיצו את רוחב הפס שלך. מצבים גרועים למדי במקומות בהם צריך לקנות גישה לאינטרנט במלון.

על ידי הפעלת הערכת XOR או שרת StealthVPN, אתה יכול להימנע ממצב של מנות VPN, לשמור על המהירות שלך על מקסימום תוך שמירה על עקביות.

קבלת פרטיות / אנונימיות נוספת באופן מקוון

עבור הקהל הנוסף המודע לפרטיות, תכונות כמו StealthVPN (ערפול), DoubleVPN, Onion over VPN הן דרכים לקבל יותר אנונימיות ופרטיות באופן מקוון.

זה יכול להיות לאנשים שבדרך כלל די חשאיים, או להתמכר לעניינים הדורשים פרטיות רבה, הכרוכה בשליחת מסמכים ברשת פרטית נגישה ברחבי העולם.

לאחר שתפעיל שרתי התגנבות / ערפול, אפילו סוכנויות ריגול לאומיות כמו ה- NSA לא יוכלו לזהות אותך, מכיוון שכל התעבורה עוברת במנהרת HTTPS.

זה לא רק שמגן עליך מפני סוכנויות ביון סודיות, אלא זה גם מבטיח לך להישאר בלתי נראה לציידים של הפרות זכויות יוצרים ופושעי רשת..

VPNs המציעים “ערפול”

כנראה שיש לך רעיון טוב עכשיו לגבי מה “ערפול” הוא ואיך זה מגביר את הפרטיות שלך באופן מקוון, אבל מה עם VPNs שמציעים בפועל את התכונה הזו?

לנוחיותך, פירטתי כמה מהספקים הטובים ביותר המציעים StealthVPN, מצב ערפול, או שרתי ערפול הערכה במדינות שונות:

 1. NordVPN
 2. ExpressVPN
 3. VPN.AC
 4. VPNArea
 5. VyprVPN

NordVPN

מבוסס בפנמה (הרחק מתחומי שיפוט האויב באינטרנט), NordVPN נוטה להיות שירות VPN הכל-סיבוב, ומתהדר בכל התכונות / הטכנולוגיות המתקדמות הרלוונטיות להגברת האנונימיות שלך..

השרתים המעורפלים שלהם זמינים רק במכשירי Windows ו- Android, כפי שדיברתי בסקירה זו של NordVPN 2019. בצע את השלבים שלהלן כדי להפעיל את התכונה (ב- Windows):

כיצד להפעיל שרתי ערפל NordVPN

 1. הורד אפליקציית Windows NordPPN
 2. להיכנס אישורי הכניסה שלך לשימוש ב- VPN
 3. ללכת ל “הגדרות” ו לחץ ב “הגדרות מתקדמות”
 4. חשבון ה “אני יודע מה אני עושה” קופסא
 5. אפשר ה “שרתים ערומים” אפשרות
 6. תהנה עקיפת חסימות VPN במדינות מוגבלות.

VPNs המציעים ערפול

ExpressVPN

עם משרדה באיי הבתולה הבריטיים, ExpressVPN הוא אחד מכלי הפרטיות המובילים בשוק, ומציע אבטחה ופרטיות ללא תחרות למשתמשים ברחבי העולם.

הם כן מציעים “התגנבות VPN” רק בשרתים בהונג קונג, שתוכננו במיוחד להביס צנזורה בסין, אך אמור להיות שימושי במדינות אחרות בהן VPNs חסומים.

כיצד להפעיל ערפול ב- ExpressVPN

 1. הורד אפליקציית Windows ExpressVPN
 2. יומן בחשבונך והזן את קוד ההפעלה
 3. התחבר לשרתים המיועדים למשתמשים בסין (שאל את צוות התמיכה)
 4. לדוגמה, הונג קונג - 2 משתמשת בהטלה
 5. תהנה עוקף חסימות VPN!

כיצד להפעיל ערפול ב- ExpressVPN

VPN. Ac

מבוסס ברומניה, VPN. AC הוא ספק ממוקד אבטחה המספק ביצועים טובים ויכולות ביטול חסימה. זה בין השירותים הבודדים שעובדים בפועל בסין.

הספק אכן מציע ערפול בהגדרות המתקדמות שלהם, מה שהופך שוב את תנועת ה- VPN לתעבורת HTTPS כדי להפוך אותך לבלתי נראה לטכניקות פיקוח עמוק (DPI).

כיצד להפעיל ערפול ב- VPN. AC

 1. הורד ה- VPN הרלוונטי. אפליקציית AC למכשיר שלך
 2. יומן ליישום על ידי הזנת האישורים שלך
 3. בתוך האפליקציה, ללכת אל ה “מתקדם” תפריט
 4. החלף ב “אני בסין או במדינה אחרת שצנזורה”
 5. מכה “התחבר” ו בחר שרת מה - “סין מותאמת” רישום
 6. תהנה עקיפת חסימות VPN וקבלת אינטרנט ללא הגבלה

כיצד להפעיל ערפול ב- VPN. AC

VPNArea

מבוסס בבולגריה (הרחק מתחומי שיפוט האויב), VPNArea דירוג Trustpilot של 7.9 והיא מפורסמת בתמחור vpn הזול ביותר שלה ורישום IPs ייעודי.

הספק אכן מציע ערפול בצורה של שרתי X-Stunnel, כלומר הם אינם משתמשים בשיטת ההטלה XOR או ב- Obfsproxy כדי להפוך תנועת VPN ל- HTTPS.

כיצד להפעיל ערפול ב- VPNArea

 1. לקבל יישום ה- VPN המתאים למכשיר שלך
 2. פתוח את האפליקציה והזן את פרטי ההתחברות שלך
 3. לחץ על ב “שרתים” ו בחר “מיוחד”
 4. בחר אחד מ “X-Stunnel” שרתים זמינים
 5. תהנה עוקף חסימות VPN בכל מדינה!

כיצד להפעיל ערפול ב- VPNArea

VyprVPN

עם בסיס שוויץ, VyprVPN היא בין הספקים היחידים שביקרו על ידי חברת צד ג ', הזמינה לצפייה עבור הציבור.

הספק משתמש בשיטת ערפול מתקדמת בפרוטוקול שפותח בעצמו המכונה “פרוטוקול זיקית”, מה שמטשטש את כל תנועת ה- VPN כדי להראות כמו תנועת HTTPS רגילה.

כיצד להפעיל ערפול ב- VyprVPN

 1. הורד אפליקציית VyprVPN עבור המכשיר הרלוונטי
 2. להיכנס שם המשתמש והסיסמה שלך בכניסה
 3. לחץ על על “אפשרויות / העדפות” אפשרות
 4. בחר “זיקית” לפרוטוקול ה- VPN
 5. התחבר לשרת המהיר יותר הזמין
 6. לעקוף חסימת VPN במדינות מגבילות!

כיצד להפעיל ערפול ב- VyprVPN

חלופות ל- OpenVPN Scramble

אין ספק כי ערפול XOR או האבטחה הניתנת על ידי Obfsproxy הם חריגים בשמירה על זהותך, טשטוש הנתונים שלך ואנונימיות של כל הפעילויות..

הם מסתירים את העובדה שתעבורתך מוצפנת, אך היעדר ערפול לא אמור להוזיל VPN מעולה אחרת. הנה כמה דרכים אחרות להסתיר את תנועת ה- VPN שלך:

מנהרת SSL / TLS A.k.a. מנהרה

זוהי עוד טקטיקת ערפול מעילה שפועלת על ידי ניתוב התעבורה שלך ב- VPN דרך מנהרת TLS / SSL מאובטחת ומוצפנת, המשמשת את חיבורי HTTPS..

ככאלה, כאשר חיבורי OpenVPN עוברים דרך אותה הצפנה, אינך יכול להבחין בהם מלבד תנועת HTTPS רגילה, בדומה לשימוש ב- XOR Obfuscation או Obfsproxy.

מכיוון שנתוני OpenVPN עצמם מתעטפים בתוך שכבה נוספת של הצפנת TLS / SSL, אפילו בדיקת Deep Packet Inspection (DPI) אינה יכולה לחדור לרשת זו, מה שמאפשר לך להיות אנונימי בכל עת.

דפדפן טור

קיצור ל “נתב הבצל” (שתואר גם בלוגו של הדפדפן), טור פותח בתחילה עבור הצי האמריקאי ב- 20 בספטמבר 2002. הוא כלל רשת שרתים גלובלית שאפשרה לאנשים לגלוש באינטרנט בצורה מאובטחת ואנונימית..

כעת, המוצר פנה לחטיבה ללא מטרות רווח, והפיץ את חשיבות פיתוח ומחקר של כלי פרטיות מקוונים. הוא משתמש ברשת מבוזרת, המציעה מספר שכבות הגנה על נתוני משתמשים.

זה מכוון את התעבורה באינטרנט באמצעות שכבת-על של שרתים ברחבי העולם המורכבת ביותר משבע אלף ממסרים. זה מאפשר הסתרה נאותה של משתמשים’ מיקום, ומונע מאף אחד לפקח על הפעילות שלך.

מנהרת SSH

מנהרות SSH הן שיטה נוספת המשמשת VPNs לכיסוי נתונים בשכבה נוספת של הצפנה, תוך עקיפת שירותי סינון שלא זוהו.

זה זמין בשלל יישומים שונים. לדוגמה, כשאתה שולח ומקבל קבצים באמצעות FTP, מנהרות SSH מעבירות בצורה מאובטחת את כל הנתונים, ללא פיקוח או חסימות.

הבעיה היחידה במנהור SSH היא שהדבר עשוי להשפיע על המהירויות שאתה מקבל, ומכאן מדוע הם אינם אפשרות מתאימה למי שרוצה להתמכר לזרם.

SOCKS5 פרוקסי (ShadowSocks)

הוצג כפתרון להשגת גישה ללא הגבלה במדינות כמו סין, איראן, עירק, טורקיה, מצרים ואיחוד האמירויות, המשתמשות בטכניקות DPI - פרוקסי SOCKS5 משתמש בפרוטוקול Socket Secure 5.

פרוטוקול זה הוא מאובטח במיוחד ומאפשר העברה חלקה של נתונים באמצעות שירות פרוקסי, תוך הוספת שכבת אימות שרק המשתמש המיועד יכול לגשת אליו..

לא רק שהדבר מועיל למשתמשים העוסקים בשיתוף P2P / קבצים, אלא שהוא גם נוטה להיות אמין ומהיר יותר מכמה מהשיטות שבדקנו לעיל.

עטוף דברים

במדינות עם חוקים קשוחים באינטרנט וחסימות VPN, תכונות כמו ערפול משמשות כאביר בשריון נוצץ עבור אנשים המודעים לפרטיות, וכאלה שרוצים לעקוף מגבלות..

ודא שאתה מפעיל תכונה זו, אם אתה מתגורר במדינה רגרסיבית. ההצעות של VPN לעיל צריכות לספק לך מידע מספיק כדי לבחור אחת המתאימה ביותר לדרישותיך.

כמובן שאם יש לך שאלות / שאלות, אל תהסס להגיב להלן. אני אגיב באופן אישי ואספק סיוע כמה שיותר.

כמו כן, עזרו לאח על ידי שיתוף מדריך זה עם אזרחים אחרים הממוקדים בפרטיות המחפשים פתרונות להגברת האנונימיות שלהם באופן מקוון. שיהיה לכם יום מקסים!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me