ספקי VPN ושימושם בשרתים מזויפים (וירטואליים)

כשאני צולל עמוק יותר בטכניקות של שירותי VPN כדי לשפוט את האותנטיות שלהם, אני בסופו של דבר מתנפנף על שכבות המורכבות העוקבות אחר כך. לפעמים זה לא מציאותי.

אם משתמשים לא מסתכלים על חסימות VPN או תחומי שיפוט באויבים באינטרנט, עליהם להיזהר מפני מדיניות רישום פולשנית ודליפות כתובות WebRTC / DNS / IP..

עכשיו, אתה אפילו צריך לשמור על ההגנה שלך בפני ספקים המשתמשים במיקומי שרת FAKE. כן, זה דבר מדי, למרבה הצער. כמובן שככל שאתה יודע יותר, כך ייטב.

זו הסיבה ש- BestVPN.co עבד בשיתוף פעולה הדוק עם מומחי IT ורשת כדי לענות על שאלות משתמשים שרוצים לדעת מה’זה שירות ה- VPN הטוב ביותר ואיזה אחד אינו מסוכן להשתמש בו.

לאור זאת, יצרתי מדריך מעמיק זה הנוגע ל “מיקומי שרת VPN מזויפים” מכונה “שרת וירטואלי” על ידי ספקים בשוק. מקווה שזה יענה על כל השאלות שלך!

שרתי VPN הטובים ביותר

 1. האם זה רע ששירותי VPN משתמשים בשרתים וירטואליים?
 2. מדוע ספקי VPN משתמשים בשרתים מזויפים אלה?
 3. בדיקת ספקי VPN ומיקומי השרת שלהם
 4. ספקים המשתמשים במיקומים וירטואליים

מהם מיקומי שרת VPN וירטואלי?

ספקים מסוימים בשוק עשויים להיות לא בדיוק כנים לגבי הצעות השירות שלהם. הם טוענים שהם מציעים שרתים פיזיים במיקומים מגוונים, אך חלקם למעשה וירטואליים.

המשמעות היא שאתה מתחבר לשרת שנמצא במדינה אחת, אך אתה מקבל כתובת IP מנקודה שהוקצתה למדינה אחרת. לדוגמה, שרת בסין יכול למעשה להיות מארה"ב.

אתה כן מקבל כתובת IP סינית, אך מסלול העקיבה מציין את ניתוב החיבור משרת בארה"ב. זה גורם לתהייה: האם ל- VPN יש שרתים במיקומים אקזוטיים??

במקרים רבים, התשובה היא לא, במיוחד עבור עקבי VPN חינם. עם זאת, מצאתי שירותי פרימיום רבים אשמים בכך, עליהם אדבר בהמשך עם דוגמאות אמיתיות.

האם זה גרוע ששירותים משתמשים במיקומים וירטואליים VPN וירטואלי?

יש סיבה לכך שאני מתקשר לשרתים הווירטואליים האלה “מזויף”. הם גרועים מכיוון שהנתונים שלך עוברים דרך שרתים באזורים שונים בעולם, לפני שהם מגיעים ליעד הסופי.

מה אומר שרתים וירטואליים אלה מאובטחים מפושעי רשת, סוכנויות מודיעין חשאיות או ציידי הפרות זכויות יוצרים? אין אחריות!

יכול להיות שרת נמצא בתחום שיפוט FVEY

כלי מסלול עקבות פשוט יכול להצביע מאיפה מקור ה- IP, ואז תוכל לחפור קצת יותר לעומק כדי למצוא את מרכז הנתונים עבור כתובת ה- IP הספציפית הזו..

בהתבסס על הבדיקות שלי, מרבית המיקומים הווירטואליים מקורם במוקדי נתונים בתחומי שיפוט 5, 9 ו -14 עיניים, המפעילים שירותים משלהם ומוכרים שרתי מתכת או ווירטואלית חשופה..

זה מדאיג להפליא, כפי שמדינות המתויגות כ- “אויבי אינטרנט” אכן כופה חוקים לשמירת נתונים עבור ספקיות ספקיות טלקום ומרכזי נתונים.

כתוצאה מכך, גם אם תנסו להימנע ממתן גישה לנתונים הפרטיים שלכם במדינות אלה, זה עלול בסופו של דבר לניתוב משרת שנמצא ב- FVEY, מה שמאגר יומני פעילויות באתר / פעילויות..

משתמשים עשויים לקבל מהירויות גרועות בגלל מרחק השרת

כשאתה מתחבר לשרת מזויף (וירטואלי), צפה להפחתה אדירה בביצועים ובמהירויות. הסיבה לכך היא שהשרת בפועל יכול להיות רחוק גם מהמיקום אליו אתם מחוברים.

למשל, כשהתחברתי לשרת פקיסטני של VyprVPN, מסלול עקבות שזוהה שהשרת האמיתי מבוסס למעשה בישראל. זה די הרבה מרחק לכיסוי.

מרחק זה עושה את ההבדל בין חיבור VPN שהוא מהיר, יציב ועקבי בהשוואה לחיבור שאינו סדיר וגורם לבעיות קישוריות רבות..

לקוחות משלמים עבור הרשמות רק כדי לגשת לשרתים מזויפים

ספקים עשויים להשתמש בשיווק חזק כדי למכור את רעיון הפרטיות במיקומים מזויפים (וירטואליים), אך האמת נשארת קבועה: לקוחות לא משיגים את מיקומי שרת ה- VPN האמיתיים שהם שילמו עבורם.

כשאתה נרשם לשירות VPN ומתחבר לשרת ספציפי, סביר רק שאתה מאמין שהשרת מבוסס באותה מדינה מסוימת..

אם כן, ספקי VPN שמשקרים למעשה על המיקום האמיתי של SERVER הוא בגידה עצומה של אמון, ועליכם לתת עליהם אחריות על כך, במיוחד אם הם טוענים שהשרתים שלהם כולם מתכת חשופה.!

מדוע ספקי VPN משתמשים בשרתים מזויפים אלה?

לא הרבה ספקים חושפים שהם משתמשים במיקומים פיקטיביים. מרביתם טוענים כי הם משתמשים בשרתי מתכת חשופה לצורך עמידה בדרישות ההונאה הגיאוגרפית של לקוחותיהם.

עם זאת, הדבר משתנה בהתאם לספק. לדוגמה, חלקם כנים לגבי שימוש במיקומים וירטואליים, כלומר ExpressVPN, PureVPN, VyprVPN והסתרת התחת שלי.

לאחר שבדקתי ובדקתי את השרתים שלהם, נודע לי ששימוש בשרתים מזויפים כאלה מועיל למדי לספקים. להלן כמה סיבות כיצד:

חסכוני - חוסך המון כסף

הסיבה הראשונה והראשונה לכך שספקים משקיעים במיקומים וירטואליים היא לחסוך MONEY. העלויות עבור שרתי מתכת חשופות יכולות להיות יקרות למדי, במיוחד אם אתה זקוק להן במספר מיקומים.

כתוצאה מכך ספקי VPN למיקור חוץ למרכזי נתונים במדינות שונות קונים תוכניות לשרתים וירטואליים. השימוש בשרת אחד לגישה למספר מיקומים מזויפים מפחית משמעותית את העלויות.

הפעלת VPN עצמה היא די יקרה, מכיוון שספקים צריכים לשלם עבור עדכוני אפליקציה / פיתוח, תמיכה טכנית, הרחבת שרתים וכו '. אז, איזה ספק לא ירצה לחסוך כסף?

גימיק שיווקי - שרתים נוספים = ערעור גבוה

ספקים רבים עשויים להכחיש זאת, אך הם קונים שרתים מזויפים (וירטואליים) בכדי להקטין את העלויות כדי להשיג דחיפה באמינות ולקבל יותר לקוחות. שוב, זו בגידה באמון שלך.

אם ספק משתמש במיקומים מזויפים, עליהם להיות כנים בקשר לזה, בדומה ל- ExpressVPN - שאף מפרט את כל 3% השרתים הווירטואליים (המהווים 1% מהתנועה הכוללת שלו).

אחרת, פרסום מספר מיקומי שרתי VPN הוא רק טקטיקה שיווקית כדי להפוך את המוצר ליותר מושך עבור netizens, מה שבסופו של דבר ימכור יותר מנויי VPN..

בקשות לקוחות - שרתים במקומות קשים!

אין זה הכרחי שכל ספק שמשקיע במיקומים וירטואליים ייחשב כמוצל. לאחר שלמדתי יותר על חוקים במדינות מגוונות, הבנתי שקבלת שרתים היא למעשה משימה קשה.

לקוחות אכן מבקשים מספקים כל העת ליישם שרתים במדינות עם חוקים קשוחים באינטרנט כמו איראן, עירק, טורקיה, בנגלדש, איחוד האמירויות, מצרים, רוסיה וסין.

אם ספק לא יכול לקבל גישה לשרת טוב, הם מספקים מיקום שרת וירטואלי בכדי לתת ללקוחות כתובת IP באזור הקצה הרצוי. הנה מה שיש ל- ExpressVPN לומר:

ל- ExpressVPN יש תקנים מחמירים לשרתים כדי להבטיח שתוכלו להתחבר בצורה מאובטחת, אמינה ובמהירות מהירה בעקביות. במדינות מסוימות זה יכול להיות קשה למצוא שרתים העומדים בכישורים אלה. מיקומי שרת VPN וירטואליים מאפשרים לך להתחבר למדינות כאלה, תוך שאתה מספק את איכות החיבור שאתה מצפה מ- ExpressVPN.

בדיקת ספקים ומיקומי שרת ה- VPN שלהם

עם כל כך הרבה חוסר וודאות ביחס לשרתים פיזיים ווירטואליים, זה רק חכם שמשתמשים יבצעו בדיקה ראויה לקביעת האמת. עשיתי אותו דבר והתוצאות היו מרתקות!

אפרט כמה ספקים למטה שיש להם מיקומים וירטואליים ידועים, ואחשוף את התוצאות עבור שרתים פיזיים בפועל. עבור כל VPN השתמשתי בארבעה כלים שונים כדי לאמת מיקומים אמיתיים:

 1. כלי בדיקת הפינג ממוניטור סינתטי של אפליקציות CA
 2. הכלי Traceroute של צג סינטטי של אפליקציות CA
 3. ערכת הכלים של BGP מבית הוריקן שירותי חשמל
 4. כלי שורת הפקודה a.k.a. CMD במערכת Windows 1

כדי להבין כיצד אני משתמש בכלים אלה בשילוב, הדגשתי את תהליך הבדיקה בשלבים שלהלן. אתה יכול לבצע את אותן הוראות לביצוע בדיקות שרת משלך עבור VPNs שונים.

שלב 1: הצמדת השרת ל 90 מיקומים שונים

התהליך מורכב מבדיקת שרת ראשונה באמצעות כלי הפינג. יש לו מעל 90 מיקומים שונים ברחבי העולם, מה שמקל על הניתוח של זמן הלוך ושוב (RTT) במדינות ובערים שונות. ככל שהזמן נמוך יותר (ms) כך השרת קרוב יותר.

למשל, נניח שבדקתי שרת שנמצא באיחוד האמירויות. זמן (ms) במהלך מבחן הפינג אמור להראות RTT נמוך יותר לערים סמוכות כמו דובאי, שארג'ה או אבו דאבי. עם זאת, במציאות זה נוטה להיות גבוה בהרבה בהשוואה למיקום רחוק לחלוטין, בארצות הברית.

אם זמן ה- RTT נמוך בארה"ב, אך גבוה יותר עבור מיקום איחוד האמירויות עצמו - אתה יכול לקבוע שהשרת מבוסס אי שם בארה"ב, ופשוט יש לך גישה לכתובת IP עם יעד הקצה של איחוד האמירויות. אתה משתמש בשרת VIRTUAL.

שלב 2: עקוב אחר השרת באמצעות ASM ו- CMD

כדי לאשר ממצאים אלה, השלב הבא הוא להשתמש בכלי traceroute. זה מאפשר למשתמשים למדוד את המרחק לאורך הרשת לשרת הסופי. לדוגמה, מסלול אירועים באיחוד האמירויות מראה שרת ה- VPN נמצא במרחק של 20 מטר, מה שאומר שהוא ממוקם רחוק.

עם זאת, אם הוא נמצא במרחק של 2 מטרים בלבד, תוכלו לקבל הצצה ברורה שהשרת מבוסס למעשה באיחוד האמירויות. זה המקום בו ה- CMD “tracert” זה שימושי ומאפשר לך להבין היכן מתחיל החיבור לפני הצמדה לכתובת ה- IP של נקודת הקצה.

שלב 3: בדיקת כתובת ה- IP ומיקום מרכז הנתונים שלה

עכשיו, אני פשוט לוקח את ה- IP ואז מדביק אותו בערכת הכלים של BGP מ- Hurricane Electric Services, שהיא ספרייה של כתובות IP המחולקות על ידי ספקי שירותי אינטרנט ברחבי העולם.

אם כתובת ה- IP מגלה שמרכז הנתונים מבוסס בארה"ב, אתה יכול לוודא שאתה משתמש ב FAKE UAE SERVER. זה לא אומר שאתה נתקל בבעיות בביטול חסימת אתרים שמבוססים באיחוד האמירויות.

ספקים המשתמשים במיקומים וירטואליים

  1. מיקומי שרת VyprVPN
  2. מיקומי שרת ExpressVPN
  3. מיקומי שרת Surfshark
  4. מיקומי שרת HideMyAss
  5. מיקומי שרת PureVPN

VyprVPN

VyprVPN, שבסיסה בשוויץ ומופעלת על ידי גולדן צפרדע, עשתה את דרכה לשוק בשנת 2009. במהלך תקופה זו היא הצליחה לפתח מוניטין חזק למהירות ואמינות..

כמו כן, יש להם מדיניות ללא יומנים מאומתת, מבוקרת על ידי קבוצת אבטחת לויתן. הספק אינו מכחיש שימוש במיקומים וירטואליים ויש לו דף ייעודי בנושא.

כתובות שרת VyprVPN

בסופו של דבר, ההרשמה לספק מספקת את הצרכנים, אני רק מראה כיצד נראה שרת וירטואלי. לשם כך, לראשונה קיבלתי גישה לכתובות שרת VyprVPN מדף התמיכה שלהם.

בחרתי את השרת הפקיסטני-קראצ'י שלהם לבדיקה: pk1.vpn.goldenפרm.com. העתקתי והדבקתי את השרת הזה לכלי בדיקת הפינג מ- ASM.

מבחן פינג VyprVPN ASM - שרת פקיסטני

הכלי הצמיד את השרת ליותר מ 90 מיקומים שונים, אך אף אחד מהם לא היה בסמיכות למדינות בדרום אסיה או אפילו למדינה השכנה, הודו..

זכור שככל שה- RTT נמוך יותר, כך השרת קרוב יותר. וכן, המינימום מהשרת הפקיסטני הגיע ממיקום ישראלי - קריית מטלון.

מבחן פינג VyprVPN ASM - שרת פקיסטני 2

כדי לאמת זאת, ערכתי לראשונה מסלול שרת בשרת בפקיסטן, אך ה- RTT היה די גבוה. לאחר מכן החלטתי לבצע טרייטרו נוסף, אך הפעם מישראל - קרית מטלון.

כפי שתוכלו לראות למטה, זמני הפינג היו מהירים להפליא, והציגו נמוכה (ms) מכתובת ה- IP של ישראל - קרית-מטלון. זה מאשר כי השרת אכן מבוסס בישראל.

מבחן VyprVPN ASM Traceroute - שרת פקיסטני

לצורך אימות נוסף ביצעתי בדיקת Traceroute נוספת מכלי ה- CMD ישירות דרך “tracert” פקודה. זה מקל על הבנת כל תהליך הפינגינג לשרת.

מבחן VyprVPN CMD Traceroute - שרת פקיסטני

אני פשוט לוקח את כתובת ה- IP, לפני הפינג הסופי ועכשיו משתמש בערכת הכלים של BGP מ- Hurricane Electric Services כדי לקבוע את מיקום מרכז הנתונים.

אם אתה תוהה מדוע חסרות כתובות IP במבחן הפינג, טשטשתי אותן כדי להגן על פרטיותי ומיקומי, אך התוצאות של BGP מאמתות את כל הבדיקות שלנו:

מבחן ערכת כלים VyprVPN BGP - שרת פקיסטני בישראל

כך בודקים את האותנטיות של השרתים והאם הם מבוססים במיקום שהם טוענים. השרת הפקיסטני הוא מיקום וירטואלי עם השרת הפיזי שנמצא בישראל.

עבור VyprVPN, הם למעשה חושפים את השימוש במיקומים וירטואליים ברשימת השרתים של שרת ה- VPN שלהם, כך שהכל טוב. בנוסף לשרת הפקיסטני שלהם, הנה שאר מיקומי שרת ה- VPN הבדיוניים שנמצאו עם VyprVPN.

אוסטרליה (דרך סינגפור) גרמניה (דרך הולנד) פורטוגל (דרך הולנד)
אוסטריה (דרך הולנד) אינדונזיה (דרך סינגפור) פולין (דרך הולנד)
ארגנטינה (דרך ארה"ב) איטליה (דרך הולנד) הפיליפינים (דרך סינגפור)
אלג'יריה (דרך ישראל) איסלנד (דרך ארה"ב) פנמה סיטי (דרך ארה"ב)
ברזיל (דרך ארה"ב) הודו (דרך איחוד האמירויות) קטאר (דרך איחוד האמירויות)
בחריין (דרך איחוד האמירויות) אירלנד (דרך ארה"ב) רוסיה (דרך הולנד)
בולגריה (דרך הולנד) לטביה (דרך סינגפור) רומניה (דרך הולנד)
בלגיה (דרך הולנד) לוקסמבורג (דרך הולנד) ספרד (דרך הולנד)
צ'כיה (דרך הולנד) ליטא (דרך הולנד) סלובקיה (דרך הולנד)
קוסטה ריקה (דרך ארה"ב) ליכטנשטיין (דרך הולנד) סלובניה (דרך הולנד)
קולומביה (דרך ארה"ב) מלזיה (דרך סינגפור) שבדיה (דרך הולנד)
דנמרק (דרך הולנד) מקסיקו (דרך ארה"ב) ערב הסעודית (דרך איחוד האמירויות)
מצרים (דרך ישראל) האיים המלדיביים (דרך סינגפור) טייוואן (דרך הונג קונג)
צרפת (דרך הולנד) מקאו (דרך הונג קונג) טורקיה (דרך הולנד)
פינלנד (דרך הולנד) איי מרשל (דרך סינגפור) תאילנד (דרך סינגפור)
יוון (דרך ישראל) נורווגיה (דרך הולנד) אוקראינה (דרך הולנד)
וייטנאם (דרך סינגפור)

הדבר היחיד החשוד ב- VyprVPN’מיקומם הוא שרובם מתגוררים בהולנד ובסינגפור עם מרכזי הנתונים שלהם בארצות הברית.

לאחר ניתוח כתובות IP רבות של נקודות קצה במספר שרתים, שמות כמו SoftLayer, Data Foundry ו- Powerhouse Management עלו שוב ושוב.

קחו בחשבון שמרכזי נתונים בארצות הברית צריכים לעמוד בחוקי שמירת נתונים חובה. שלא לדבר על, המדינה היא ברית FVEY.

ExpressVPN

מבוסס על איי הבתולה הבריטיים, ExpressVPN קיים כל הסבב בשוק VPNs, ומציע למשתמשים תכונות / כלים יוצאי דופן, ביצועים, אמינות ואנונימיות למשתמשים..

בדומה ל- VyprVPN, ExpressVPN לא מסתיר שהוא משתמש במיקומים וירטואליים. למעשה, יש להם דף ייעודי המספק את כל המידע אודות השרתים שלהם.

עבור פחות מ- 3% מ- ExpressVPN’מספר השרתים, כתובת ה- IP הרשומה תואמת את המדינה אליה בחרת להתחבר, בעוד השרת ממוקם פיזית במדינה אחרת, בדרך כלל בקרבת מקום. אלה נקראים מיקומי שרת VPN וירטואלי והם עוזרים להבטיח שהחיבור שלך מהיר, מאובטח ואמין.

עדיין בחנתי אותם כדי להודיע ​​למשתמשים שלא משנה כמה שירות אמין / פופולרי, אתה עדיין יכול לצפות מהם להתמכר לפרקטיקות מוצלות שונות כדי לשמור על הפעלת המוצר שלהם.

לשם כך התחברתי לחשבון ExpressVPN ולחצתי “הגדר את ExpressVPN” כפתור ואז “תצורה ידנית”. כאן תוכלו למצוא כתובות שרת עבור OpenVPN ו- PPTP & חיבורי L2TP / IPSec.

כתובות שרת ExpressVPN

כתובות שרת זמינות כבר עבור PPTP & חיבורי L2TP / IPSec. לכן, אם ברצונך לבדוק שרת, פשוט בחר מיקום אחד והשתמש בכלי Ping ASM כדי לבדוק את זמני הנסיעה הלוך ושוב..

אם אתה מוריד קובץ .ovpn, אתה יכול פשוט להפעיל אותו באמצעות דפדפן Chrome כדי למצוא את כתובת השרת. התהליך די פשוט ואינו דורש מאמץ נוסף.

ExpressVPN .ovpn זיהוי כתובת שרת

לבדיקה שלי בחרתי תחילה שרת אינדונזי מה- PPTP & קטגוריית L2TP / IPSec. כתובת השרת היא כדלקמן: אינדונזיה- אובונטו-l2tp.xvnet.net.

הדבקתי את כתובת השרת במבחן הפינג של Synthetic Monitor של היישום וחיכיתי עד שהכלי הצמיד את השרת ליותר מ 90 מיקומים שונים ברחבי העולם.

מבחן פינג של ASV ExpressVPN - שרת אינדונזי

לגבי התוצאות הצפויות, אם אני בודק שרת באינדונזיה, עליו להיות ממוקם במדינה. עם זאת, ה- RTT’זה מראה סיפור אחר לגמרי.

למרות שה- RTT פחות פחות עבור אינדונזיה מאשר לרוב המדינות בעולם, התוצאות הבולטות שקיבלתי היו מזמרת פינג מסינגפור.

מבחן פינג ASV של ExpressVPN - שרת אינדונזי 2

אם תראה בהמשך, תבחין בזמני המינימום, הממוצע והמקסימום הלוך ושוב לשרת האינדונזי בסינגפור הרבה פחות מאשר באינדונזיה עצמה.

במקום בו אינדונזיה נגעה בשעה 15.904 עד 16.683 (ms) לכל היותר, הפינג לשרת בסינגפור נגע במהירות 2.042 עד 2.208 (ms) לכל היותר.

מבחן Ping של ExpressVPN ASM - שרת אינדונזי 3

המשמעות היא שהשרת ממוקם בסינגפור והדרך היחידה לאמת זאת היא לערוך מסלול שרת מ- ASM ו- CMD.

ב- ASM, ניהלתי בעצם טרייסרוט מסינגפור. כפי שאתה יכול לראות, המסילה מציינת שה- RTT (ms) מסינגפור כמעט ולא לוקח בערך 1.877.

מבחן ExpressVPN ASM Traceroute - שרת אינדונזי

ב- CMD, אתה יכול לראות שבלי להזין לאן לנהל את המסלול, נקודת הקצה של ה- IP זהה ממבחן ASM Traceroute: 174.133.118.131.

מבחן ExpressVPN CMD Traceroute - שרת אינדונזי

לצורך אימות נוסף, אני מדביק את כתובת ה- IP הזו בערכת הכלים של BGP מ- Hurricane Electric Services כדי לקבוע את מיקום מרכז הנתונים.

התוצאות מאשרות את השערות שלנו. ExpressVPN’השרת האינדונזי הוא למעשה VIRTUAL, מנותב מסינגפור אך דרך מרכז נתונים מארה"ב: http://www.softlayer.com.

ExpressVPN BGP Toolkit - שרת אינדונזי בארה

בנוסף לאינדונזיה, הנה מיקומים אחרים של שרת VPN VPN (שהם פיקטיביים). הרשימה משתרעת על 33 שרתים המהווים 3% מהספקים’ שרתים כוללים ברחבי העולם.

ארמניה (דרך הולנד) לאוס (דרך סינגפור)
אנדורה (דרך הולנד) מקדוניה (דרך הולנד)
ברוניי (דרך סינגפור) מונטנגרו (דרך הולנד)
בהוטן (דרך סינגפור) מונאקו (דרך הולנד)
בלארוס (דרך הולנד)) מיאנמר (דרך סינגפור)
בנגלדש (דרך סינגפור) מונגוליה (דרך סינגפור)
בוסניה והרצגובינה (דרך הולנד) מלטה (דרך הולנד)
קמבודיה (דרך סינגפור) נפאל (דרך סינגפור)
אקוודור (דרך קולומביה) פרו (דרך קולומביה)
גואטמלה (דרך קולומביה) הפיליפינים (דרך סינגפור)
אינדונזיה (דרך סינגפור) פקיסטן (דרך סינגפור)
האי מאן (דרך הולנד) סרי לנקה (דרך סינגפור)
הודו (דרך בריטניה) * טורקיה (דרך הולנד)
ג'רזי (דרך הולנד) אורוגוואי (דרך ארגנטינה)
קזחסטן (דרך סינגפור) וייטנאם (דרך סינגפור)
ליכטנשטיין (דרך הולנד) ונצואלה (דרך ברזיל)

כריש גולש

Surfshark, שבסיסו נמצא באיי הבתולה הבריטיים, הוא שירות VPN חדש, שעושה את דרכו לשוק באביב 2018. במהלך התקופה הקצרה הזו, הספק הפך למפורסם למדי.

הוא מציע אפליקציות לכל הפלטפורמות / המכשירים, כלים מתקדמים לפרטיות, תמיכה טכנית חזקה וכל מה שהיית מצפה משירות VPN מכה. למרות זאת, Surfshark אינו כן.

מיקומים וירטואליים של Surfshark - תמלול צ'ט

פניתי לתמיכה בצ'אט החי שלהם כדי ללמוד עוד על הצעות שרתים וירטואליים / פיזיים, אך הנציג הכחיש לחלוטין שיש להם מיקומים פיקטיביים.

זה היה שקר, מכיוון ש Surfshark אכן עושה שימוש בשרתים וירטואליים. ערכתי בדיקה בשרת ההודי שלהם in-mum.prod.surfshark.com תחילה באמצעות ASM’s כלי בדיקת פינג.

מבחן פינג של Surfshark ASM - שרת הודי

בדומה לתוצאות הבדיקה שלעיל, ה- RTT בהודו - מומבאי עצמו היה גבוה יותר מה- RTT בהולנד - אמסטרדם. מדוע אחרת זה היה קורה, אם השרת לא היה מבוסס בהולנד?

מבחן פינג של Surfshark ASM - שרת הודי 2

בדוק את ההבדל בזמני הפינג מעל ומתחת. עבור הודו, מומבאי (מיקום השרת), ה- RTT ממוצעים בין 118.977 (ms) ו- 119.709 (ms), אך עבור הולנד הוא 3.349 (ms) ו- 5.066 (ms).

מבחן פינג של Surfshark ASM - שרת הודי 3

כעת, הייתי צריך לערוך בדיקת טרצ'ו-ארט כדי לקבוע אם זה נכון, והתוצאות שלהלן מראות כי טרצ'וטו מהולנד (אמסטרדם) להודו הוא למעשה די קרוב יותר.

מבחן Surfshark ASM Traceroute - שרת הודי

הפעלתי גם פקודה על Tracert ב- CMD. אם תסתכל על צילום המסך שלמטה, תבחין ש- IP של נקודת הסיום זהה לזה ב- Tracert ASM (למרות שלא ציין מאיפה לנהל את המסלול).

מבחן Traceroute CMD של Surfshark - שרת הודי

לאחר הדבקת כתובת ה- IP הזו: 5.225.86.229 בערכת הכלים של BGP מ- Hurricane Electric Services, התברר כי מיקום מרכז הנתונים היה בהולנד.

ערכת כלי Surfshark BGP - שרת הודי בהולנד

תוצאות הבדיקה שלנו מראות כי השרת ההודי למעשה וירטואלי עם השרת החשוף (פיזי) המצוי במרכז נתונים שנמצא בהולנד. זה אומר, Surfshark’הטענות שקריות.

אפילו שאלתי אותם אם זה ערובה לכך שכל השרתים שלהם הם פיזיים והם אמרו “כן”, אך תוצאות הבדיקות הללו מראות אחרת. למרבה המזל, זה היה מיועד רק לשני שרתי.

השרת הראשון הוא של הודו, וזה בדיוק חשפתי את הבדיקות עבור. אחד נוסף הוא Surfshark’s וייטנאם - שרת הו צ'י מין העיר, המעביר מבלגיה דרך מרכז נתונים שנמצא בהולנד.

דעתי האישית על מיקומים וירטואליים

אנחה ... כל הבדיקות האלה עייפות אותי ממש. זה גם מגביר את התסכול שלי, במיוחד כשאני נתקל בספקים שאינם כנים לגבי ההצעות שלהם.

עם כל מיקום וירטואלי שמצאתי, אתה יכול לראות את הכלים שבהם השתמשתי שימשו שימוש כדי לחשוף את אותו מיקום, תוך אפילו להראות לך היכן נמצא מרכז הנתונים.

לא משנה לאיזה שרת אתה מתחבר, תמיד יכולים להיות משתנים וכשות שונים בתשתית של רשת וירטואלית וזו יכולה להיות בעיה אם אתה רוצה:

 1. כדי להתרחק ממדינות מסוימות (כמו אלה שממוקמות בתחומי שיפוט העיניים 5, 9 ו- 14).
 2. לקבלת ביצועי VPN טובים, דבר שלא אפשרי אם השרת ממוקם רחוק.
 3. כדי לגשת לתכנים חסומים / מוגבלים, אך אינם יכולים משום שאתה משתמש בשרת מזויף.

והכי חשוב, זה יכול להיות עניין של אכזבה, אם אתה מצפה שהשרת יהיה איפה שה- VPN אומר שהוא נמצא, אבל במציאות, הם בעצם משקרים.

האם מיקומי שרת VPN וירטואלי הולכים להיות מקובלים אי פעם?

האמת, אני לא חושב שמיקומים וירטואליים הם עניין כה גדול. כמובן שיש להם כמה חסרונות, אך הם גם מוכחים כמועילים בנסיבות:

 1. כאשר ספק אינו יכול לקבל גישה לאזורים מרוחקים או למדינות מתפתחות.
 2. שירותי VPN עשויים להיתקל בבעיות המארחות שרתי VPN, בשל חוקים לשמירת נתונים חובה.

לדוגמה, NordVPN הסירה לאחרונה את השרתים הרוסיים שלהם, לאחר שקיבלה הודעה על שיתוף פעולה עם הממשלה וחשפה את כל הנתונים (אם בכלל) משרתי המתכת החשופה שלהם..

בסופו של יום, אני מאמין שזה ממש JONESTY AND TRANSPARENCY. אם אתה משתמש במיקומים וירטואליים, הודע למשתמשים על כך, במקום לשקר באופן בוטה.

באופן זה, המשתמשים עצמם יוכלו לבחור את מיקומי השרת הטובים ביותר עבור VPN ולהחליט אם הם רוצים לסמוך על הנתונים שלהם עם הספק או לא.!

עטוף דברים

בכך אני מסיים את מדריך המיקומים הווירטואליים הזה. הנחת היסוד העיקרית היא ליידע משתמשים מהי כתובת שרת VPN וכיצד לשאול ספקים, לגבי הצעות השרתים הפיזיים והווירטואליים שלהם, לפני שנרשמים..

אחרי הכל, לא תרצי להסתכן בחיבור לשרת במדינה אחת, רק כדי להבין שהוא לא נמצא שם ויכול לסכן את פרטיותך / אנונימיותך.

אם יש לך שאלות / שאלות, אל תהסס להגיב להלן. אני אגיב באופן אישי ואנסה לספק כמה שיותר עזרה.

כמו כן, עזרו לאח על ידי שיתוף מדריך זה לאחרים שרוצים ללמוד עוד על שרתי VPN פיזיים ווירטואליים. תודה ושיהיה לך יום נחמד!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me