טיפים נוחים לבטיחות באינטרנט למתחילים | BestVPN.co

“כולנו מחוברים עכשיו דרך האינטרנט, כמו נוירונים במוח ענק”


חייב זה לסטיבן הוקינג כי הוא מסכם את הדברים בצורה כה מדויקת, ובכל זאת משאיר כל כך הרבה לדמיון שלנו. מה שהוא אמר על האינטרנט הוא לרוב נכון. חלקם עשויים למצוא את זה ראוי לשבח: ה ‘עולם דיגיטלי’. איזה זמן להיות בחיים, אה? יחד עם זאת, אחרים עשויים להיות סקפטיים לגבי השימוש באינטרנט. אנו ב- BestVPN.co מבינים את שני הצדדים, אך יש לנו כמה מהמחשבות שלנו בנושא.

כמו כל דבר אחר בחיים, ישנם יתרונות / חסרונות מסוימים באינטרנט. זהו משאב למידה מדהים, מספק גישה לבידור מיידי, מקל על עבודות בכלים של SaaS ומסייע בחשיפה כאדם באמצעות מדיה חברתית (הצגת הזדמנויות רבות להפוך לבוס משלך). במקביל, ישנם איומים על הביטחון והפרטיות האישיים שלך, תוך סיכון המשפחה / העסק / הכסף שלך!

Contents

מודעות לביטחון ברשת!

למרבה הצער, ישנם אנשים אשר’אני ינצל את האינטרנט על ידי התעניינות בפעילות פלילית, הונאת משתמשים באמצעות תוכנה זדונית, השגת נתונים באמצעות דיוג או יצירת תוכניות שמרמאות אנשים מכספם. פושעי רשת מתחילים להיות חכמים ומתוחכמים יותר בפעולותיהם תוך שימוש באמצעים יצירתיים כדי לגנוב זהויות, לבצע הונאה, או אפילו לפיגועי סייבר נגד אחרים..

מודעות לביטחון ברשת

אם זה היה’די, האינטרנט מלא באלימות, פיתויים אפלים וחוסר מוסריות עם חברות / אנשים שמחפשים אחר משתמשים באופן פעיל, בכל מקום! ממשלות לא’אני לא רוצה לסמוך על אזרחיהם ולהטיל חוקים באינטרנט המאפשרים מעקב / ציתות על האדם הפשוט. כל אלה גורמים לך להבין כי הישארות מקוונת בטוחה היא כבר לא נתון, אלא פעילות חובה להכרה.

חודש הסוכנות Cybersecurity Awarenes

עכשיו, אנחנו יודעים מה אתה’חושבת מחדש, כל זה נראה גברתי ושטחי, נכון? עם זאת, אנו יכולים להבטיח שזה לא יעשה’t! זו הסיבה לחודש המודעות הלאומי בנושא אבטחת סייבר (NCSAM), אנו’קיבלנו את ההחלטה לצאת לדרך עם לעזור ללקוחות להישאר בטוחים באינטרנט. עם קצת שכל ישר וידע על העשייה’s / don’ts, אתה יכול לגלוש ב- ‘נטו ללא פגע.

אילו בעיות בטיחות באינטרנט אנו מתמודדים כיום?

האינטרנט משמש כלי נפלא לביטוי עצמי, לחיזוק הידע והיכולת להישאר מחוברים לאנשים מרחבי העולם. הזמינות הנרחבת של מכשירים המותאמים לאינטרנט מספקת לכל אחד מסביב לשעון גישה לקניות, שירותי אשראי / פיננסי, בידור מיידי, ניהול מערכות יחסים, עיסוק באינסטינקטים מיניים ואפילו קבלת עזרה / ייעוץ.!

כיוון שכך, אין ספק שהאינטרנט אכן שינה / שיפר את חיינו בכל כך הרבה דרכים, שכעת אי אפשר לדמיין עולם בלעדיו. עם זאת, רק כאשר אתה מבין כמה דברים מסוכנים יכולים להופיע באינטרנט, אתה דואג לפרטיות / אבטחה. להלן נדון בכמה סיכוני בטיחות אישיים רציניים, שבסופו של דבר תוכלו להיתקע בהם:

אנו מתמודדים היום עם בעיות בטיחות באינטרנט

 • כופרה - תוכנה זדונית המשתמשת בצ'יטובירולוגיה, משתלטת על המחשב האישי שלך ומאיימת לפרסם את הקורבן’נתונים עד לתשלום כופר. דוגמאות בולטות כוללות Fusob, WannaCry, Petya, Bad Rabbit ו- SamSam, אשר כל אלה נמצאו באמצעות דפוסים דומים להצפנת קבצי משתמשים.
 • גניבת זהות - דין’אני לא חושב שזה אפשרי? זה קורה בכל זאת! מתחזים עשויים להשתמש בטכניקות כמו דיוג או נטיעת תוכנות זדוניות כדי לשטות בכם כדי לחשוף את המידע הכספי שלכם, בו הם משתמשים כדי לבצע הונאה על ידי התחזותכם. חרא פוגע בתקרה במהירות רבה!
 • מעבר Cyberstalking - פשע חמור מאוד, שבגללו נשים רבות צריכות לסבול באמצעות הטרדה ועינויים נפשיים! בתרחיש זה, תוקף משתמש שוב ושוב בתקשורת אלקטרונית כדי להפחיד או להפחיד קורבן. זה עשוי לכלול גם לשון הרע, לשון הרע, לשון הרע, והאשמות שווא.
 • Sextortion - חשבתי שהעולם האמיתי הוא ב ** צ'? העולם הדיגיטלי גרוע יותר! חלק מפושעי הסייבר מנסים לרמות את המשתמשים לשלוח תמונות עירום / מיניות של עצמם. בהמשך, תמונות אלה משמשות לסחיטת הכסף או לטובות מיניות מהקורבן, מה שעלול להוביל לדיכאון / חרדה קשה!
 • בריונות ברשת - חשיפה קלה לאלימות, תמונות / סרטונים גרפיים ופוליטיקה קטנונית זה משהו שהתקשורת החברתית מפורסמת בו למדי! עם זאת, הדברים פשוט מקבלים תפנית רצינית, כשאנשים משתמשים בעולם הדיגיטלי לצורך בריונות אנשים ברשת. זה עשוי לכלול השמצה, זיכרונות ויראליים ועוד!
 • חיזוי מקוון - האינטרנט הוא מקום מסוכן במיוחד לילדים, מכיוון שיש להם את היכולת להתחבר לאנשים פעמיים / שלוש גילם. ישנם מתבגרים חפים מפשע שעשויים להפוך לקורבן למניפולציה / כפייה מצד טורפים מקוונים, שיש להם מניעים פוגעים / מינית.
 • דואר זבל - לעיתים קרובות, כשאתה מצטרף לאתר או לאתר חדש ברשת המדיה החברתית, אתה יכול ללחוץ למקום בו היית’זה לא אמור, וזה גורם לך להתמודד עם מאות ואלפי פרסומי דואר זבל, הודעות בתפזורת לא רצויות, שפותחת את הדלת לתוכנות זדוניות והתחזות.!
 • תועבה מגונה - בעוד שהאינטרנט יכול להיות מקום שמח עבור רבים, הוא יכול להיות גם חשוך ומסוכן להפליא. יש טונות של תוכן מגונה זמין בצורה של מידע / תמונות / קטעי וידאו המכילים פיצוצים בגרעינים / הרוגים / פצצות ותכנים לא נעימים אחרים.

סוגיות בטיחות באינטרנט

כיצד משתמשים יכולים למנף הגנה מקסימלית ברשת?

אנחנו’תהיו בטוחים שקראו על הסכנות שלמעלה’יש לך קצת נטוי! אחרי הכל, מי יכול’אבל אי פעם, דברים כאלה קורים גם כן, נכון? למה יכול’אנשים פשוט לומדים להיות תרבותיים ולא להיות כאבים ב- $ עבור אחרים? אנו מניחים שזה דבר שאיש לא יכול לענות עליו, אבל אם יש דבר אחד ש- BestVPN.co יכול, הוא למנף הגנה מקסימלית ברשת כדי להגן על עצמך מפני איומים מקוונים כאלה.!

לפני שנתחיל, הרשו לי בבקשה פשוט לשים את זה שם. זה לא’אחד המדריכים המקוונים הקלישאים, מנוסחים מחדש, שבהם הטיפים היחידים שתקבל לשמירה על פרטיותך סובבים משיטות מיושנות. תוך כדי מחקר, ממש נדהמנו מסוג התכנים המיותרים הזמינים באינטרנט. לכן, אנו מקווים שתמצאו את המחקר שלנו מרשים, כשאנחנו מנסים ללכת קצת יותר רחב!

טיפים נוחים לבטיחות באינטרנט למתחילים | BestVPN.co

טיפים בנושא בטיחות באינטרנט: כללים בסיסיים

 1. בדומה לאופן שבו אתה נמנע מללכת משכונות מוצלות, להתחמק מביקור באתרים מסוכנים ברשת, מכיוון שהם עשויים להכיל תוכנות כופר, וירוסים או תוכנות זדוניות..
 2. הגבל תמיד את כמות המידע שאתה חושף באופן מקוון. מעסיקים ולקוחות פוטנציאליים לא’אני לא צריך לדעת את כתובת הבית שלך או את מצב היחסים האישיים שלך (נכון!).
 3. הימנע מהורדת תוכנות / יישומים של צד שלישי, מכיוון שהם עשויים להכיל תוכנה זדונית או עשויים לנסות לגנוב מידע. עבור לאפליקציות / תוכנה שאושרו / אומתו על ידי הרשויות הרלוונטיות.
 4. האינטרנט לא’לא צריך מפתח מחיקה. לאחר שפורסם, הוא לנצח ממשיך בבעלות הברית העמוקות והכהות ביותר של מטמון או עותקים שאנשים אחרים עשויים להכין, מבלי שאתה יודע על זה.
 5. אם אתה מקלט’כבר לא יש לי אחד, השתמש בקוד אבטחה בטלפון שלך. זה יכול להיות סיסמה, מספר זיהוי אישי, או דפוס ביטול נעילה. ללא קשר למה שתבחר, השימוש באחד נחוץ לפרטיות מקוונת!
 6. ודא שחשבונות המדיה החברתית שלך הם פרטיים. רק המשפחה והחברים הקרובים שלך צריכים להיות מסוגלים לראות משהו עליך. הדבר האחרון שאתה צריך זה cyberstalker!
 7. עדכן את מערכת ההפעלה והתוכנה שלך באופן קבוע כדי למנוע מפושעי רשת לנצל באגים ופרצות ישנות באבטחתך, מה שעלול לגרום לאובדן של כל הנתונים האישיים..
 8. לעולם אל תתחבר לרשתות Wi-Fi ציבוריות בבתי קפה או במסעדות מבלי להשתמש בשירות VPN, מכיוון שמקומות אלה הם היכן שסביר להניח שאתה נוכל להיבלע / לפרוץ / להערים על ידי פושעי רשת חכמים..
 9. שינון כל הסיסמאות שלך יכול להיות כאב עצום בישבן אלא אם כן’יש לנו כישורי זיכרון חריגים בזיכרון. לג'וי הממוצע אנו ממליצים להשתמש בתוכנית לניהול סיסמאות.
 10. הימנע מכתיבת הודעות שנאה או להתמכר לסוג כלשהו של התנשפות / גזענות / אלימות שכן הדבר עלול לגרום לך לצרות רציניות. פשוט כתיבת הודעה מאיימת יכולה להכניס אותך לטרחה משפטית!

כללי בטיחות באינטרנט

טיפים בנושא בטיחות באינטרנט: הגן על עצמך מפני Ransomware

 1. לפעמים החיים פשוט ממשיכים לתת לך לימונים ושם’שום דבר שאתה לא יכול לעשות בקשר לזה. כופרה’זה מסובך, אז אתה צריך להפוך את זה להרגל לגבות את הנתונים שלך על בסיס קבוע.
 2. השתמש בתוכנה אנטי-וירוס או אנטי-תוכנה זדונית המקנה לך את היכולת להגדיר את החיפוש לסריקת קבצים בארכיון ודחוס, ככזו’כך רוב תוכנות הכלי להשתלט על המערכת שלך.
 3. זה לא’לא משנה אם אתה מבקר באתר כלשהו, ​​אתה ניגש לתוכנה או פשוט עיין במשחקים / תוכנות שונות, הקפד לשמור על חומת האש שלך כל הזמן..
 4. הקפד להתקין עדכונים באופן קבוע עבור מערכת ההפעלה שלך ותוכנת אנטי-וירוס / תוכנות זדוניות, כך שיהיה לך קושחה מעודכנת שיכולה להתנגד לכל קובץ חשוד.!
 5. חובה שהמשתמשים יהיו ערניים במיוחד בעת לחיצה על קישורים או קבצים מצורפים, בפרט כאלה שנראים חשודים. נתח את הקישור כדי לקבל רעיון טוב יותר לפני שאתה לוחץ עליו.

טיפים נוחים לבטיחות באינטרנט למתחילים | BestVPN.co

טיפים לבטיחות באינטרנט: הישארו מוגנים מגניבת זהות

 1. זכור תמיד לא להשתמש באפליקציות P2P / Sharing File אם הם לא עושים זאת’אני לא מציע אבטחת מידע ופרטיות. הקפד להשתמש בשירות VPN אם כן, שכן הדבר ישמור על זהותך אנונימית בכל עת.
 2. כאמור, לעולם אל תרכוש מחנויות מקוונות שיש להן מוניטין גרוע, במיוחד כאלה עם היסטוריה של סבל מהפרות נתונים ב ‘לאחרונה’ עבר.
 3. חובה להיות פרואקטיבי בכל הקשור למידע הכספי שלך. בצע בדיקת נאותות בבדיקת דפי הבנק וכרטיסי האשראי שלך מדי חודש כדי לזהות במהירות אי סדרים.
 4. אחת הדרכים הטובות ביותר לשמור על זהותך ומידעך בכל עת היא שינוי הסיסמאות של חשבונותיך הפיננסיים על בסיס קבוע. הפרות לרוב אינן מורגשות במשך שבועות!
 5. דאג שתשלח תמיד את כל הדוא"ל וההודעות עם קידוד מקצה לקצה או תשתמש ב- IP ייעודי משירות VPN כדי למנף שכבת אבטחה בלתי ניתנת לשבירה בכל עת.

טיפים נוחים לבטיחות באינטרנט למתחילים | BestVPN.co

טיפים בנושא בטיחות באינטרנט: למד כיצד להתמודד עם עקיצות Cyber

 1. אם עוברים לך רשת, חשוב מאוד לשמור את כל התקשורת עם העבריין לצורך ראיות. זה אולי נשמע קשה, אבל אתה צריך לדווח על כך לרשויות אכיפת החוק.
 2. אם אתה נפרד מבן זוג אינטימי, וודא שאתה מאפס את כל חשבונות הדואר האלקטרוני, המדיה החברתית ומידע הבנקאות שלך, כך שלא יוכלו לתפעל אותך בשום דרך.
 3. כשמדובר בשימוש במדיה חברתית, אימיילים או חדרי צ'אט, חובה שתקפידו על המידע שתשתף, אחרת, תוכלו להקל על אנשים שעובדים אחר איסוף התמונות / הפוסטים שלכם.!
 4. אם זה לא חובה, הימנע ממילוי שדות שמבקשים את המידע האישי שלך כמו תאריך הלידה שלך בעת ההרשמה / הרשמה למשהו באינטרנט. מי יודע כיצד ניתן להשתמש במידע זה!
 5. כשאתה מפרסם תמונה באופן מקוון (במיוחד אם יש לך ספק אם אתה עוסק ברשת), וודא שהיא לא חושפת את המיקום שלך. לכו על אחד עם רקע רגיל.

כיצד להתמודד עם Cybererstalking - -

טיפים בנושא בטיחות באינטרנט: שמרו על המשמר לגבי Sextortion

 1. תסבי הרקע אינם מוגבלים רק לגברים מבוגרים, אלא שגם בני נוער נמצאו אשמים במעשים מסוג זה. אקסים קנאים עשויים להפוך את החיים לגיהינום חי. דון’אל תהסס לדווח עליהם מייד!
 2. האינטרנט מלא בגאדג'טים ואפליקציות שיש להם את השימושים המוזרים ביותר. האם ידעת שיש גם יישומי ריגול? שפר את בטיחותך באופן מקוון על ידי התקנת תוכנית נגד ריגול. עדכן אותו מדי יום!
 3. חובה שתבינו את הלקח החשוב הזה: אנשים יכולים להעמיד פנים שהם חלקם’לא כל. היה בררן לגבי האנשים שאתה בוחר להוסיף למדיה החברתית שלך.
 4. כאמור, ההורים צריכים להיות מעורבים בחיי ילדיהם. החלט אילו אפליקציות ופלטפורמות SM מתאימות להן, ובדוק באופן קבוע את פעילותן על כולם.
 5. הפוך את הרגל לכבות מכשירים אלקטרוניים ומצלמות רשת, במיוחד כשאתה לא משתמש בהם. האקרים / פושעי רשת עשויים לפרוץ למצלמה, להקליט סרטונים ואז לסחוט אותך!

הישאר על המשמר לגבי Sextortion

טיפים בנושא בטיחות באינטרנט: כיצד לטפל בבריונות ברשת

 1. זה’חשוב שלאנשים עצמם יהיה מצפן מוסרי. אם אתה רואה מישהו שאתה מכיר שהוא קורבן לבריונות ברשת, אל תעשה זאת’לא לשבת בשקט! דווח למבוגר בהקדם האפשרי.
 2. בעת שימוש במחשב ציבורי או במישהו אחר’כדי לגשת לחשבונות / הדוא"ל של המדיה החברתית שלך, הקפד להתנתק, מכיוון שהם יכולים להשתמש בחשבונך למניעים נסתרים משלהם..
 3. הימנע מחלוקת הסיסמאות ומידע החשבון שלך עם מישהו, מכיוון שהם יכולים לנצל את טוב לבך ולהתמכר לפעילויות שעלולות לנשוך את הישבן שלך בהמשך.!
 4. אנשים חיוניים להיות מודעים להשלכות של מה שהם כותבים או מפרסמים ברשת. הימנע מלשתף כל דבר שעלול לפגוע / להביך אותך בעתיד. האינטרנט הוא מקום מבולגן!
 5. כמונו’אני רוצה לפרוק את התסכול והכעס שלנו על אנשים ששולחים מסרים מאיימים ופוגעניים, זה חיוני להיות סובלניים ולא לתת שני חריפות. שום דבר לא יכול לפגוע יותר מאשר לחסום אותם באופן מיידי.

כיצד לטפל בבריונות ברשת

טיפים בנושא בטיחות באינטרנט: למד למנוע חיזוי מקוון

 1. היו ערניים במיוחד ומעורבים עם ילדיכם במיוחד אם הם משתמשים במדיה חברתית. שאל אותם אם שם’כל מי שגורם להם להרגיש לא בנוח ברשת, כדי שתוכלו לדווח על אותו פרט בהקדם האפשרי!
 2. כשאנחנו מדברים על כך שההורים מקפידים במיוחד על צפייה בילדיהם במדיה החברתית, אנחנו לא עושים זאת’זה לא אומר שאתה צריך לפלוש לפרטיות שלהם. פשוט פיקח על השימוש שלהם במכשירים המחוברים לאינטרנט.
 3. אמור לילדיך שלעולם לא לדבר עם אנשים שנראים בגילאים מבוגרים יותר ולהימנע מפתיחה / הורדה של תמונות שנשלחו על ידי אנשים שהם לא עושים’לא יודע.
 4. חובה שתלמדו את הילדים לעשות זאת’s ודון’Ts של מדיה חברתית, הכוללת הימנעות מאנשים זרים. הבהירו כי אסור להם להיפגש פנים אל פנים עם מישהו מהאינטרנט!
 5. לאמן את ילדיכם להיות חכמים לגבי שיתוף המידע האישי שלהם. למדו אותם לעולם לא לדבר על בית הספר שלהם, על הבית ועל דברים אישיים אחרים. עליהם לסיים את השיחה מייד.

טיפים נוחים לבטיחות באינטרנט למתחילים | BestVPN.co

טיפים בנושא בטיחות באינטרנט: זה’הגיע הזמן להיפטר מדואר זבל

 1. השתמש בכתובת דוא"ל משנית בזמנים שבהם אינך בטוח לגבי ביקור במדריך ציבורי מסוים, ברשת המדיה החברתית או בחדר הצ'אט כדי להימנע מקבלת דואר זבל בתעודת המקור המקורית שלך..
 2. משתמשים רבים אינם’אני מודע לכך אך ישנן דרכים להימנע מקבלת דואר זבל. אחד הפריצים החשובים והמוכחים ביותר כולל התקנת כלי סינון דואר זבל.
 3. שולחי דואר זבל מסובכים מאוד עם הטקטיקות שלהם לשלוח יותר ספאם. לעולם אל תלחץ על “לבטל את המנוי” קישור בדוא"ל בכל מחיר, מכיוון שהם יכולים לאשר שכתובת הדוא"ל שלך פעילה.
 4. דון’אל תתן את כתובת הדוא"ל שלך כמעט לכל אחד. פרטים אלה צריכים להיות פרטיים ולהימסר רק לאותם אנשים שאתה סומך עליהם באופן מוחלט ועיוור.
 5. בעת ההרשמה לשירותים שונים, הקפד לשמור את כתובת הדוא"ל שלך מוסתרת על ידי קביעת התצורה של ההגדרות ושינוי החשיפה ל “רק אני” או משהו דומה.

טיפים נוחים לבטיחות באינטרנט למתחילים | BestVPN.co

טיפים בנושא בטיחות באינטרנט: חסום תוכן פוגע / מגונה

 1. אין דבר יותר מעצבן מלבקר באתר רק כדי למצוא תמונות עירומות ותכנים מגונים אחרים בצורה של מודעות. כדי להיפטר מהם, השתמש בכלי לחסימת מודעות.
 2. אם אתה רוצה לחסום תוצאות חיפוש מפורשות מכיוון שיש לך ילדים בבית או פשוט שונא את החשיפה הבלתי רצויה של תוכן כזה, חכם להפעיל אותו “חיפוש בטוח” בגוגל.
 3. אם אתה מוצא תוכן שעשוי להיתקל כפוגע / גזעני / גנאי, זה התפקיד שלך לדווח מיד למנהל הרלוונטי כדי להימנע מפיזור נוסף של דיבור שנאה..
 4. המדיה החברתית עמוסה בתמונות מגונות, תמונות פורנוגרפיות, ולעיתים תוכן ענק. דווח עליהם מייד כדי להוריד את הפוסטים, ובמקביל לבטל תוצאות דומות.
 5. זה עלול להקשות על אנשים להיזהר מתכנים פוגעניים / מגונים באתרים מאחר שהם צצים בצורה כל כך לא צפויה. זוהי אפשרות חכמה להתקין כלי סינון אינטרנט.

טיפים נוחים לבטיחות באינטרנט למתחילים | BestVPN.co

טיפים בנושא בטיחות באינטרנט: זיהוי מזויף ממציאות (דיוג)

 1. הדיוג הוא מסובך להפליא, מכיוון שהוא משתמש בעותקים של אתרים רשמיים כדי להטעות את הלקוחות במתן המידע שלהם. התקן תוכנה נגד פישינג או סיומת דפדפן כדי להתריע באופן מיידי על אתרים כאלה!
 2. כלל אגודל: אף פעם בחיים שלך לא שולחים בדוא"ל את הפרטים הכספיים שלך לכל אדם באמצעות הדוא"ל, ללא קשר כמה אתה סומך עליהם. פשוט מכיוון שזו לא דרך בטוחה להעביר מידע כזה.
 3. רוב האנשים אינם’אני לא מודע לכך, עד שהם ממש מתעתעים בלחיצה על קישור קופץ. חלק מהקופצים המוחשבים האלה הם בדרך כלל ניסיונות דיוג. היכה תמיד קרוב כדי למנוע כל אירוע.
 4. כשמדובר במינוף האבטחה העליונה מפני התקפות דיוג, עליכם להשתמש בתוכנת חומת אש חזקה. זה ימנע מהם גישה לרשת / למחשב שלך.
 5. אם אתה לא’אל תכיר את השולח ששלח אליך דוא"ל, הימנע מלחיצה על קישורים והכי חשוב DON’T להוריד קבצים כלשהם, אם גלויים. אין להתעסק בשולחים לא מהימנים!

טיפים נוחים לבטיחות באינטרנט למתחילים | BestVPN.co

טיפים לבטיחות באינטרנט: הרס תוכנות זדוניות והגן על הנתונים שלך!

 1. אם אתה רוצה לשמור על הטלפון החכם / המחשב הנייד / המחשב שלך בכל עת, התקן תוכנת אנטי-וירוס / אנטי-תוכנה חזקה לאיתור ומחיקה מיידית של איומים..
 2. לעולם אל תתחבר לאתרים שלא’לא להשתמש HTTPS. ה “ס” בסוף זה בטוח. השתמש ב- HTTPS בכל מקום עבור אתרים שלא תורמים להם’לא ליישם את זה. זה ישמור על תקשורת מקוונת שלך מאובטחת!
 3. מה שרוב האנשים עושים לאחר התקנת תוכנת אנטי-וירוס / אנטי-תוכנה זדונית הוא לשכוח שהם היו אי פעם. דון’לא יהיה אותו אדם רשלני ודאג לבצע סריקות בפרקי זמן קבועים.
 4. קישורים מסוימים עשויים לקחת אותך לדף אתר שנראה זהה למקור. היזהר מטקטיקות הנדסיות חברתיות כמו דיוג. הקפד לקרוא תמיד את כתובת הקישור כדי לקבל מושג טוב יותר.
 5. שנה את ברירת המחדל של SSID (שם רשת ה- Wi-Fi שלך) והשתמש בהצפנת WPA2 כדי למנוע ממשתמשים לא מורשים לגשת לחיבור שלך ולשתול כל דבר חשוד..

טיפים נוחים לבטיחות באינטרנט למתחילים | BestVPN.co

טיפים בנושא בטיחות באינטרנט: דון’t לקבל טיפשים על ידי הונאות מקוונות

 1. זה אולי נשמע מעט קשה, בהתחשב במדיה החברתית מיועדת לרשתות, אך הימנע מכדי ליצור חברים מיותרים (במיוחד עם אנשים שאתה מקלט בהם’לא נפגשתי או אין לי שום ידע על).
 2. זה לא’לא משנה אם יש לך חבר טכנאי או מישהו שמכיר אדם אחר, האדם היחיד שצריך לאפשר לו גישה מרחוק למחשב שלך הוא ספק האינטרנט המקומי שלך..
 3. ישנם המון אתרים חדשים למסחר אלקטרוני שנפתחים בימינו, אך לא כולם מאובטחים. רק להתמכר לקניות מקוונות ממשאבים לגיטימיים כמו eBay, Ali Express או Amazon!
 4. רמאים יכולים לזייף בקלות תעודות זיהוי מתקשרים ולהטעות אתכם בכדי למסור את המידע הכספי שלכם. אם מישהו מתקשר ומבקש את נתוני האשראי שלך, נתק והתקשר שוב כדי לבדוק אם המתקשר אמיתי.
 5. לעולם אל תבטח בשירותים מקוונים שהם יכולים לספק הקלה בחובות וסיוע במשכנתא בלחיצת כפתור. ככל הנראה מדובר בשירותי הונאה, לכן הימנע מטעות בתשלום מראש!

טיפים נוחים לבטיחות באינטרנט למתחילים | BestVPN.co

טיפים בנושא בטיחות באינטרנט: כיצד למנוע צניחת Wi-Fi

 1. למטיילים שמשתמשים לעתים קרובות ברשתות Wi-Fi בחללים ציבוריים כמו פאבים, בתי קפה ומסעדות, הקפד תמיד להשתמש ב- VPN כדי לשמור על זהותך אנונימית וחיבור מוצפן..
 2. כאמור, הימנע מאתרים לא מאובטחים שיש בהם רק “HTTP” לפני הכתובת. וודא שהאתרים שבהם אתה מבקר משתמשים באתר “HTTPS” תגית. זה מצביע על חיבור מאובטח.
 3. בעת שימוש ב- Wi-Fi ציבורי’לעולם אל תשבית את תוכנות האנטי-וירוס, האנטי-תוכנות זדוניות או את חומת האש שלך, מכיוון שיש וירוסים / תוכנות זדוניות רבים שיכולים להיכנס דרך הרשת.
 4. חלק מההאקרים עוברים את הקילומטר הנוסף בכדי להטעות לקוחות באמצעות הקמת נקודות חמות מזויפות של Wi-Fi ליד רשתות ציבוריות לגיטימיות. לאחר מכן הם גונבים נתוני משתמשים וממשיכים להתמכר לגניבת זהות.
 5. השתמש תמיד בנקודות חמות אלחוטיות שאתה יכול לסמוך עליה. שוחח עם המנהל / נציג בבית הקפה או המסעדה כדי ללמוד עוד על אמצעי הבטיחות שלהם כשאתה מחובר לאינטרנט אלחוטי.

טיפים נוחים לבטיחות באינטרנט למתחילים | BestVPN.co

טיפים בנושא בטיחות באינטרנט: שמרו על בטיחות ילדיכם ברשת!

 1. שמור על ילדיך’מחשב והתקנים אחרים המותאמים לאינטרנט באזור משותף, לא חדרי שינה בודדים. זה אולי נשמע מעט קשה, אבל הוא למעשה דרך טובה לפקח על השימוש בהם.
 2. שתף ילדיך חשבון מדיה חברתית או דוא"ל, כדי שתוכל לפקח על הודעות ולבדוק אם הוא / היא לא צופים בתכנים מגונים ב- YouTube Kids או מדברים עם זרים!.
 3. תגיד לילדים שלך את זה’זה אף פעם לא בסדר לקנות משהו מקוון מבלי לשאול אותך קודם! מודעות מסוימות עשויות להערים אותך על ידי הצעת דברים בחינם על מנת לפתות אותך לחשוף את המידע האישי שלך.
 4. עקוב אחר הנחיות הבטיחות של פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ופלטפורמות מדיה חברתית אחרות וודא שהילדים שלך מצטרפים אליהם רק לאחר עמידה בדרישות הגיל המינימליות..
 5. לאמן את ילדיכם להיות חכמים ברשת. למד אותם לעולם לא לפרסם או לסחור בתמונות אישיות, לחשוף מידע אישי, להסכים לפגוש אדם זר או להגיב להודעות מאיימות!

בטיחות באינטרנט לילדים

עטוף דברים

בכך אנו מגיעים לסיום של מדריך הטיפים לאינטרנט בנושא אבטחת סייבר. אנו מקווים שאתה מעריך את תרומתנו להפצת ההודעה על ביטחון באינטרנט. נבהיר שאנחנו לא’לא מכחיש את התועלת והיעילות של האינטרנט.

זה סלל את הדרך להתקדמות חיונית בנופים הכלכליים, הטכנולוגיים והחברתיים. עם זאת, אתה זקוק להגנה גם מהצדדים האפלים של פלטפורמה כזו, וזה בדיוק מה שהמשימה שלנו היא! דון’אל תהסס לשתף את המדריך בהמשך. שיהיה לכם יום נחמד ותיהנו מאינטרנט בטוח יותר!

טיפים נוחים לבטיחות באינטרנט למתחילים | BestVPN.co

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 2 = 12

map