100+ מדיניות רישום VPN שנחשפו – 37 VPN שמרו על יומני 15 ו- 15 Don & rsquo; t

בקצב המהיר “דיגיטלי” עולם שיצרנו, “פרטיות” הוא לרוב דאגה שכיחה. האמת, כל מה שאתה עושה באינטרנט, משאיר טביעת רגל דיגיטלית הגורמת לזה לסימן במשך עשרות שנים.

האינטרנט לעולם לא שוכח דבר ותהיה טיפשי לצפות אחרת. אם זה לא הספיק, יש לך ממשלות, סוכנויות חשאיות והאקרים שכולם מרגלים עליך.

מדינות על מדינות, יתווספו למדינה “דוחות ללא גבולות” רשימה, שכותרתה מה שאנחנו מכנים “אויבי אינטרנט”, להתמכר לפעילויות פיקוח המוניות על אזרחים.

זו הסיבה שהשימוש ב- VPN הופך לפופולרי כדי לשמור על זהותך מוסתרת ופעילויות מקוונות אנונימיות. עם זאת, שירותים אלה של צדדים שלישיים עשויים להיות לא בדיוק בטוחים מדי.

ספקי VPN שונים מתפנקים בפעילות רישום או סובלים מבעיות של דליפות המסכנים את פרטיותך. לאור זאת, Bestvpn.co יצר מדריך מקיף זה הנוגע ליומנים. מקווה שזה יענה על כל השאלות שלך!

Contents

37 VPN שמרו את יומניכם & 15 דון’t

 1. סוגי יומני VPN
 2. מדוע VPNs רושמים נתונים
 3. VPNs מבהירים המאחסנים מידע רישום
 4. VPNs אמין עם קפדנות “אין יומנים” מדיניות

סוגי יומני VPN

לפני שאעבור לעומק להסביר את הסוגים השונים של יומני רשת מוגנים באמצעות וירטואלי, הרשו לי להבהיר כי כל הספקים אכן מתמכרים להקלטה / אחסון של מידע כלשהו. היו רק כמה מקרים נדירים שבהם ספקיות הועמדו למבחן, ואימות את טענותיהם ב- LOGLESS.

עד שתתרחש אירוע בנושא זימון זימון מהממשלה, אינך יכול לדעת באמת אם VPN מסוים אינו בטוח או לא. זה לא אומר שתפסיקו להשתמש בהם לחלוטין, רק שייתכן שלא כל שמש וקשתות גשם, אפילו עם מוצר אמין..

סוגי יומני VPN

כמובן שיש כמה VPNs שקופים לגבי מידע הכניסה שהם רושמים. בלי קשר, יש לקבל כי כשאתה נרשם ל- VPN, יתכן שאתה עדיין תחת פיקוח. פשוט לא מהממשלה, אלא מהספק עצמו.

זה יכול להיות מסיבות רבות (עליהן אדבר בהמשך). עד אז, אם אנו מדברים על סוגי יומני VPN, ישנם שני: יומני פעילות / שימוש ויומני חיבור. הראשון מעניק פלישה גדולה יותר לפרטיות, ואילו האחרון נוטה להיות לא מזיק יחסית (נמחק לאחר 1-15 יום).

יומני פעילות / שימוש

כפי שמשתמע מהשם, יומני VPN אלה מתייחסים לכל הנתונים שנאספו בעת השימוש באינטרנט. זה כולל את כל הפעילויות המקוונות שלך, שהיא אוסף של מטא נתונים, כתובות IP, זמני חיבור ויומני תנועה כמו היסטוריית גלישה, הודעות שנשלחו, קבצים שהורדו, רכישות שנעשו ותוכנה המשמשת..

ספקים מסוימים עשויים לרשום רק היבטים ספציפיים של הפעילות / שימוש שלך. אחרים שהם פחות אמינים יכולים לאחסן את כל המידע שהוזכר לעיל. ניטור והקלטה זו של נתוני שימוש עלולים להוכיח פגיעה מבחינת פרטיות ומביס את מטרת השימוש ב- VPN מלכתחילה.

הרשו לי להבהיר, מרבית שירותי ה- VPN העוסקים ברישום פעילויות מסוג זה נוטים להיות בחינם. קח בחשבון ששירותים אלה צריכים לשלם עבור מרכזי נתונים, הרחבת שרתים, עדכוני תוכנה, תמיכה טכנית והוצאות אתר. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא למכור את המידע שלך לשירותי צד ג '.

נתונים שתורמים לבניית פרופיל סביב משתמשים מגוונים הם רווחיים ביותר. דמיין את הערך של מידע אישי שהודלף. אם אתה גר בתחום השיפוט של 5/9/14, מידע זה יכול להימסר גם לרשויות ממשלתיות או סודיות.

על פי החוק, רוב “אויבי אינטרנט” הפוך את חובה לספקיות האינטרנט לאחסן את הנתונים שלך בכל מקום בין 6 חודשים לשנתיים. זו הסיבה שאני תמיד ממליץ למשתמשים ללכת על שירותי VPN בתשלום המאומתים, מכיוון שהם הופכים נתונים אלה לבלתי נראים, תוך הימנעות משיטות רישום הנמצאות במקבילים בחינם..

יומני חיבור

היכן שיומני פעילות יכולים ממש להרוס את האנונימיות המקוונת שלך, יומני החיבורים אינם מזיקים פחות. אם כי, הקלטה של ​​מידע כזה צריכה להיות מוצדקת על ידי ספק ה- VPN תוך נימוק תקף. שלא לדבר על השירות צריך להבהיר את משך המחיקה של יומני VPN אלה.

יומני חיבור כוללים בדרך כלל כתובות IP, זמן חיבור, תאריך ומיקום. אלה הם היומנים הנרשמים ביותר על ידי מרבית ספקי ה- VPN. למרות שהם לא חושפים ישירות את זהותך, ניתן להשתמש יחד בתאריכי חיבור, בזמנים ובמיקום שלך.

כמה דוגמאות ל- VPN ששומרות על יומני חיבור, למרות הטענה לאחסון NONE הן TunnelBear, Windscribe, PureVPN, Betternet ו- ProtonVPN. החלק הטוב הוא יומני החיבורים המאוחסנים באופן זמני בלבד. הם נשמרים בכל מקום בין 15-15 יום, תלוי בשירות.

חלקם עשויים אפילו להאריך את המשך. לדוגמה, HideMyAss שומר על מידע זה למשך 6 חודשים. מנקודת מבט פרטיות, רישום זה רק פולשני מעט, וייתכן שקשה ליצור מחדש את הפעילות המקוונת שלך באמצעותן.

כנריות מתחייבות

ב- 5/9/14 תחומי שיפוט העיניים ומדינות אחרות, ספקי שירותי אינטרנט ושירותי VPN יכולים לקבל “צווי סודי” בצורה של מכתבי ביטחון לאומי או זימונים ממשלתיים. כתבי אופציה אלו מאפשרים לרשויות אכיפת החוק לדרוש כל מידע על לקוחותיהם לצורך בירור.

רוב כתבי האופציה הללו מגיעים עם צו איסור פרסום. זה מונע משירות ה- ISP או VPN להודיע ​​על היעד ליפול כפוף למעקב. זה המקום אליו נכנסות צריחי האויב (Warrant Canaries), שאינם קשורים לחלוטין למידע על פעילויות / חיבור רישום.

דפי נחיתה אלו המפורסמים על ידי ספקים מסייעים בשמירה על פרטיותם. הם פרסמו הצהרות באופן קבוע בדף ספציפי, המאשרים כי השירות לא קיבל צו סודי. אם דף מפסיק לפרסם הצהרות רגילות, ההצהרה הקנרית מוסרת.

זה מאותת על כך שזמנת זימון, ואסור ל- VPN לדווח עליה. ככאלה, משתמשים המודעים לפרטיות יכולים לנקוט בצעדים הנדרשים כדי להבטיח שזהותם תישאר בטוחה. אמנם השימוש הזה בא “אחריות כנרית” אכן מעלה מערכת שאלות משלה לספקים.

אם VPN טוען שהוא ספק ללא יומני, הם לא היו צריכים לדאוג ביצירת דף כזה, נכון? כמו כן, העובדה שהם מתעדכנים רק פעם בחודש מסוג זה הופכת אותם לחסרי תועלת. עם זאת, היה חשוב לספק תובנה ונדון בספקים רלוונטיים בפוסט שלהלן.

מדוע רשויות VPN רושמות נתוני משתמשים והולכות כנגד הבטחתן לפרטיות?

הודות ליוזמות כמו חודש המודעות בנושא סייבר ויום אינטרנט בטוח יותר (SID), הרשתות ברחבי העולם מבינות את ערך הנתונים המקוון שלהן. משתמשים בעלי מודעות פרטית מתחילים להשתמש בשירותי VPN באופן מיידי, אך מאוחר יותר מתמודדים עם דילמות עקב אחסון יומנים.

מדוע רשויות VPN רושמות נתוני משתמשים והולכות כנגד הבטחתן לפרטיות

אז השאלה שרוב האנשים צריכים לענות עליה היא; מדוע VPNs רושם נתוני משתמש? האם זה לא נוגד את הבטחתם לפרטיות? החלטתי לספק מעט נימוקים, לאחר שהתקשרתי עם מספר שירותי VPN באימייל (כמובן שרק מעטים הודו כי אחסנו יומנים מלכתחילה).

פתרון בעיות הקשורות ל- VPN

הסיבה הנפוצה ביותר לרישום VPN היא לתקן בעיות בשירות שלהם. לדוגמה, משתמשים מסוימים עשויים להיתקל בבעיות קישוריות, או אפילו להתמודד עם דליפות WebRTC של DNS.

אחסון נתונים כאלה יכול להועיל בעת ביצוע אופטימיזציה של רשת שירותי VPN. לרוב, פתרון הבעיות מצריך תחזוקת יומני חיבור מינימליים.

הגבלת חיבורים סימולטניים

אני באופן אישי חושב שהסיבה הזו מנוגדת, במיוחד עבור “אין יומנים” שירותי VPN. כל הספקים מטילים מגבלות על מספר החיבורים בו זמנית.

במנוי בודד, ספקים מסוימים מאפשרים 3, 5, 6 או אפילו ריבוי כניסות ללא הגבלה. מעשה זה עדיין דורש צורת רישום כלשהי (כדי להבין כמה מכשירים מחוברים).

לכן, שאלו תמיד את שירות ה- VPN שאליו נרשמתם, כיצד הם נוטים לאכוף את מגבלות החיבור הללו תוך טענות לא אחסן יומנים..

ה- VPN היחידים שעד כה עוקבים אחר מדיניות רישום אפס מחמירה ומאפשרים למשתמשים חיבורים בו זמנית ללא הגבלה הם Perfect Privacy ו- Surfshark.

ללא יומנים = ללא הגבלות. זה כל כך פשוט!

הטלת מגבלות רוחב פס

בדיוק כמו פרטי VPN של שירותי VPN להגבלת ריבוי כניסות, הם יכולים גם להטיל מגבלות על רוחב הפס. זה עשוי לכלול הקלטה של ​​יומני VPN של פעילות / שימוש, וזה די מסוכן.

זו הסיבה שאף פעם אני לא סומך על ספקים שמטילים מגבלות רוחב פס, אפילו לא על מנויים בתשלום. כלומר, זה מתריס נגד כל המטרה של שימוש ב- VPN. אני רוצה הגנה בכל פעם שאני משתמש באינטרנט.

והכי חשוב, אני רוצה למנף מהירויות טובות לזרם ולהורדת סיקור. לכן, אם VPN כלשהו מטיל מגבלות וטענות כאלה “אין יומנים”, אל תסמוך עליהם.

כמה דוגמאות לשירותי VPN שעושים זאת כוללות Windscribe ו- TunnelBear, שתיהן מציעות “ניסויים בחינם” זה מגביל את רוחב הפס.

רישום עם שרתי השכרה (VPS)

זה נוהג מוצל, אך ספקים רבים משתמשים בשרתים להשכרה בימינו. הם שוללים משתמשים במחשבה שיש להם מרכזי נתונים הנמצאים ברחבי העולם, אך למעשה משתמשים רק בשרתים פרטיים וירטואליים (VPS).

הם נוטים להיות vpn הזול ביותר מאשר שרתי מתכת חשופים. עם זאת, הם אינם מציעים את אותה רמת פרטיות. ספקי VPS ישמרו לרוב יומני פעילות של שרתים.

המשמעות היא שאתה לא רק צריך לדאוג למידע על הקלטת ה- VPN שלך, אלא שמספר ספקי VPS יוכלו להשיג את הנתונים הפרטיים שלך.

במקביל, השימוש ב- VPS אכן מציע הגנה מצד הרשויות המקומיות, אשר בעבר היו פונים ישירות למרכז הנתונים כדי להשיג את כל מה שהם צריכים.

בקשות לחוקים ומשרדי מודיעין של ממשלות

מדינות שחלק מחמש העיניים, תשע וארבע עיניים בפרט מטילות חוקים נוקשים המחייבים חברות לרשום ו / או למסור מידע על משתמשים פרטיים..

לדוגמה, הצעת החוק לחוק סמכויות בבריטניה מחייבת אחסון בולי עץ ותחזוקתם למשך 12 חודשים. זה באמת יכול להפריע לפרטיות שלך.

ה- NSA ו- GCHQ ריגשו אפילו חברות טק בארה"ב, בריטניה ומדינות אחרות, כחלק מתוכנית PRISM שלה מאז 2010.

הם פשוט דורשים קבצי רישום על ידי הנפקת א “סדר איסור פרסום”. זה עושה את זה בלתי חוקי עבור כל חברת טק אז לא לחשוף את המידע הנדרש.

קשר בין מדיניות רישום ותחומי שיפוט

אתה מבין, יש השלכות של הרשמה עם ספק, בהתבסס על תחום שיפוט מסוכן. מדינות שונות מטילות על עצמן חוקים לשמירת נתונים ומעקב.

כאשר חלקם בוחרים לכבד את פרטיות המשתמשים, אחרים מנסים כמיטב יכולתם לפקח על כל דבר! תוכל ללמוד את כל מה שאתה רוצה על מדינות אלה במדריך זה. חלקם אף עוסקים בשיתוף מודיעין בין מדינות כדי לרגל זה אחר זה’אזרחים.

כעת, אם VPN מבוסס בתחום שיפוט שכותרתו כאויב אינטרנטי, אתה יכול להיות בטוח שהם מטילים חוקים המחייבים רישום נתונים לספקי שירותי אינטרנט, ספקי טלקום ו- EVEN VPNs..

אין דרך לעקוף זאת. גם אם הם נמנעים מתשומת לב, זימון עם צו איסור פרסום מאת NSA, GCHQ או FBI הוא כל מה שיידרש כדי שהם ישתפו פעולה. לאחר מכן, ספקים אלה חייבים באופן טבעי לרשום את כל נתוני המשתמשים, ולכן אתה צריך להיזהר מפני המדינה שלך’חוקים באינטרנט.

אם אתה מתגורר באיחוד האירופי, למשל, יש מדינות שחלק מ -14 בריתות העיניים וגם כאלה שאינן יכולות להיחשב “ידידותי לאינטרנט”.

ללא קשר למקום מגוריכם בדיוק, תקבלו הגנה על ידי תקנת EUR (General Protection Protection Regulation) (GDPR), המקדמת הגנה על נתונים ופרטיות לכל המשתמשים באיחוד האירופי! אני בטוח שלא ידעת זאת עד עכשיו, נכון?

VPNs מבהירים המאחסנים מידע רישום

נכון לעכשיו, אני מקווה שיש לך מושג ברור לגבי סוגי היומנים שהוקלטו על ידי VPNs, מדוע הם מוקלטים, והקשר בין רישום לשטח השיפוט.

VPNs מבהירים המאחסנים מידע רישום

על החלק החשוב יצרתי ניתוח מעמיק על מדיניות הרישום VPN של 100 ספקי ++. להלן תקבל מידע על 24 ספקים העוקבים אחר אחסון נתונים וצריך להימנע מהם.

1. סמנכ"ל אסטריל - מטה בסיישל

למרות שהאיי סיישל הוא מקום בטוח, הרחק מבריתות העיניים 5/9/14, הם עדיין אשמים ברישום יומני חיבור. זה גם מצחיק!

כשאתה מבקר בדף מדיניות הפרטיות שלהם, הם טוענים תחילה כי הם מטילים מדיניות VPN ללא יומני. לאחר קריאת הנקודות הראשונות הם קובעים:

“המערכת שלנו עוקבת אחר פעילויות באתר - זמן חיבור, כתובת IP, סוג מכשיר וגרסת יישומי VPN של Astrill במהלך משך ה- VPN שלך. בנוסף לכל זה אנו מקיימים 20 רשומות חיבור אחרונות הכוללות: זמן חיבור, משך חיבור, מדינה, סוג מכשיר ומספר גרסת יישום לקוח Astrill.”

על פי הצהרה זו, “בפועל” יומנים שנאספו על ידי Astrill: חותמות זמן של חיבור, המדינה שלך, המכשיר שלך ואפילו כתובת ה- IP שלך.

בסעיפי השאלות הנפוצות שלו, הספק טוען שהוא עושה זאת רק עבור פעילויות באתר ACTIVE, על מנת לעקוב אחר מספר החיבורים בו זמנית ממנוי יחיד..

הם טוענים להסיר את היומנים האלה מייד לאחר סיום ההפעלה. האם אתה באמת יכול לשמור על המילה שלהם, במיוחד לאחר ששקלת איך הם טענו לראשונה להיות “ללא התחברות”?

2. AnonVPN - שבסיסה בארה"ב

בהתבסס בארה"ב, AnonVPN כבר מאבדת את מרבית אמינותה (אם קיימת). הספק הוא חלק ממדינה שהיא המייסדת של חמש העיניים (הסכם UKUSA).

כיוון שכך, הממשלה דורשת מ- ISPs ו- VPN לאחסון יומנים. כמובן, AnonVPN טוען זאת “אנו לא מקפידים על יומני זמני חיבור, פעילות או מקור IP. מה שאנחנו לא’לא ניתן לבקש איסוף.”

עם זאת, אינני יכול להאמין לאמירה זו, כאשר יש להם גם כנרית מתחייבת המצהירה כי אין לה פקודות איסור פרסום. למה לעבור את הטרחה של להזכיר את זה, כשאתה לא שומר על יומנים?

אם אתה מבקר אצלם “תנאי השירות” יש הצהרה שמבהירה, “לא ניתן להבטיח שאמצעי תקשורת אחרים (למשל דואר, פקס, ושירות טלפון קולי) יהיו מאובטחים במאה אחוז. ולכן אנו ממליצים תמיד להשתמש בשכל ישר.”

3. Anonymizer - שבסיסה בארה"ב

Anonymizer הוא חלק ממדינה שתויגה כ- “אויב אינטרנט” מהכתבים ללא גבולות. זה עוקב אחר חוקים של ממשלה המעורבת בבריתות 5/9/14.

המשמעות היא שהספק כבר מאחסן יומנים, למקרה שיונפקו זימון להזמנה איסור פרסום - הם לא יוכלו לסרב בשום פנים ואופן - כי זה יהיה בלתי חוקי. התנאים של עמוד השירות הוסרו, אך תמונת מצב קודמת מבהירה באמירה זו:

“במידה המרבית המותרת על פי החוק החל, אנונימייזר רשאית לפקח על דואר אלקטרוני, או על תקשורת אלקטרונית אחרת ועלולה לחשוף מידע כזה במקרה שיש לו סיבה בתום לב להאמין שהוא הכרחי למטרות להבטיח את עמידתך בהסכם זה, וכן הגנה על הזכויות, הרכוש והאינטרסים של צדדי האנימוניזציה או כל לקוח של צד אנונימיזר.”

בקיצור, ספק שבסיסו בארה"ב רושם את כל מה שהם יכולים, תוך שהוא מצחיק את כולם על ידי הצהרה, “אתה’לעולם לא אצטרך לדאוג לעקוב אחר השימוש או החיבורים שלך” בדף הבית שלהם. איזו צביעות?!

4. Ace VPN - שבסיסו בארה"ב

אני אתמנע מלחזור על זה שוב, אך ל- VPN של אייס יש את המטה שלה בארה"ב. לכן, זה כבר חלק מהבעיה, ועושה ZINCH למען פרטיותך בפועל.

בחוכמה רבה הם מציינים בדף מדיניות הפרטיות שלהם, “איננו רושמים תנועת VPN. איננו מרגלים אחר המשתמשים שלנו ואינם עוקבים אחר רוחב הפס או השימוש באינטרנט. שרתי ה- VPN שלנו אינם מאחסנים מידע מזהה אישי (PII).”

עם זאת, במקביל, הם מודים בכך “איסוף מידע אישי המסופק על ידי משתמשי האתר. “מידע אישי” כולל את שמך, כתובת, מספר טלפון, פרטי כרטיס אשראי או חיוב, כתובת דואר אלקטרוני, תאריך לידה, כתובת IP”

כלומר, פשוט להיות כנה שאתה אכן מאחסן יומנים. אולי השקיפות תביא יותר לקוחות במקום לשקר באופן בוטה כדי להטעות את הסיכויים שלך?

5. AirVPN - שבסיסה באיטליה

מכיוון שאיטליה היא מדינה עם 14 עיניים, AirVPN מאבדת לצערה את אמינותה בשוק. הספק הוא למעשה די מדהים, ומספק ביצועים מדהימים, אמינות ותמיכה.

עם זאת, אי אפשר פשוט לסמוך על אף מדינה ב -14 תחומי השיפוט של העיניים. הם עדיין מחייבים פעילויות לשמירת נתונים ומעקב, ששירותי VPN לא יכולים להילחם בהן.

ב שאלות נפוצות, AirVPN נשאלה שאלה, “האם אתה שומר יומני הפעלה או כל סוג אחר של יומנים שניתן להשתמש בהם כדי לעקוב אחר זהות ופעילות נטו?”

הם השיבו באמירה, “לא אנחנו לא’לא לשמור יומנים מהסוג הזה”. עם זאת, כאשר אתה בודק את שלהם מדיניות פרטיות, הם טוענים “שרתי אוויר ונהלי תוכנה רוכשים רק נתונים אישיים הנחוצים בהחלט לתפקוד הטכני של השירות, למשל כתובת IP”

הם מספקים דגש כי הנתונים מצטברים בצורה אנונימית ואינם יכולים להיות משויכים למשתמש בודד. האם זה באמת נכון? איש אינו יודע עד שיועמדו למבחן כאשר הוענק זימון זימון או צו איסור פרסום!

6. VPN של אבירה פנטום - מבוסס בגרמניה

גרמניה היא ארץ עיניים נוספת וייתכן שהיא לא המיקום הבטוח ביותר לשירות VPN. Avira Phantom עשוי להיות טוב בשמירה על האנונימיות שלך באופן מקוון.

עם זאת, זו המדינה’חוקים שאני לא יכול לסמוך עליהם. כמו שהוזכר אינספור פעמים בעבר, VPNs מסוג זה יצטרך לשתף פעולה עם הממשלה, כאשר ידרשו זאת.

גם אבירה פנטום טוענת שהם לא מאחסנים יומני פעילות / שימוש. בדיוק כמו רוב הספקים, הם כן מאחסנים יומני חיבור, כולל רוחב הפס המשמש ונתוני אבחון.

אמנם זה לא עשוי להפריע בהכרח לפרטיותך, אך אין מידע המצביע על מחיקת יומנים אלה. לכן אינני יכול לראות את אבירא פנטום כשירות VPN בטוח.

7. מאופץ - שבסיסו בגיברלטר

Buffered, שבסיסה בגיברלטר, הוא שירות VPN בטוח, מכיוון שמיקומו אינו חלק מבריתות העיניים 5/9/14. הספק גם לא מחזיק ביומני תנועה כלשהם, כך שזה יתרון נוסף.

הבעיה היחידה היא שהם אוספים: כתובת ה- IP שלך, מערכת OP, דפדפן, נתוני רוחב פס וחותמות זמן של חיבור, יחד עם מידע כללי אחר.

יומני חיבורים אלה עשויים להיות פחות מסוכנים, אך עדיין מזיקים לפרטיות הדיגיטלית שלך. על פי ה- TOC שלהם, כתובת ה- IP האמיתית שלך, רוחב הפס שנצרך ומשך החיבור נשמרים במשך 30 יום!

כמובן, מכיוון שמאוחדת אינה מבוססת ב- “אויב אינטרנט” מיקום, אתה יכול להאמין שהם בטוחים. שלא לדבר על כך, הם לא שיקרו ביומיהם ולמעשה היו שקופים.

אז אולי אני לא אוהב את הקלטת יומני החיבור, אבל כל VPN מתמכר לאיזושהי רישום. החלק החשוב היחיד הוא להיות כנה לגבי זה, וכי זה ה- VPN Buffered!

8. BolehVPN - שבסיסה במלזיה

מכיוון שלבולהוופנו יש את המטה שלה במלזיה, הוא נכלל תחת “סמכות בטוחה”. זה נותן לו יתרון על פני שירותי VPN אחרים. עם זאת, זה לא מצליח לשמור על זהותך. אם אתה מבקר בדף ה- TOC שלהם, הם טוענים:

“BolehVPN לא שומר יומני פעילות או גישה למשתמשים. אנו מקפידים על יומני התפוקה הכללית של השרתים שלנו בכדי לברר טעינה ושימוש בשרתים שלנו אך לא ברמה פרטנית. עם זאת אם אנו מבחינים בפעילות חריגה בשרתים שלנו (טעינת רוחב פס גבוהה, מספר חיבורים גבוה או שימוש במעבד) אנו עשויים להפעיל יומנים באופן זמני כדי לזהות שימוש לרעה בשירותים שלנו (כגון DDoS או דואר זבל דרך השרתים שלנו).”

לפני עדכון זה “מדיניות רישום” כותרת, BolehVPN אפילו טען שזה קרה “קומץ פעמים בשנות הפעילות הרבות שלנו.” מה שמרמז הוא שהספק יכול אפילו לשתף פעולה אם הוא יקבל זימון זימון לחשיפת יומני יעדים ספציפיים.

9. Betternet - שבסיסה בקנדה

בהתבסס בקנדה, בטרטנט אולי הוליכה שולל את רבים עם “VPN בחינם” להסתובב, אך פעילויות כריית הנתונים שלהם ייחשפו במוקדם או במאוחר.

מיקומה כבר מעכב את הפרטיות, שכן קנדה היא חלק מברית חמש העיניים. לאחר מכן, השירות מאחסן עוד יותר “יומני תנועה” כגון כתובת ה- IP שלך ופעילות הגלישה שלך.

מדיניות הפרטיות שלהם אכן קובעת זאת “Betternet לא אוספת, רושמת, מאחסנת, חולקת שום יומן נתונים השייך למשתמשים.” עם זאת, באותה עת נמצא כי ה- VPN צובר נתונים על אתרים שביקרו בהם.

אם לשפוט כי השירות הוא “חינם” וכביכול פועל על פי מודל הכנסות ממודעות, בטוח גם להניח שהם מוכרים יומנים ומידע פרטי לצדדים שלישיים.

10. FlyVPN - שבסיסה בארה"ב

FlyVPN הוא שירות נוסף בארה"ב. זה מצמצם אוטומטית את אמינותו, שכן הספק אכן צריך לאחסן יומנים, חוק שהחובה חובה על ידי הממשלה.

עם זאת, מה שאני אוהב בספק הוא שהם לא משקרים לגבי פרטי הכניסה שלהם. הם מציינים בגלוי בדף ה- TOC שלהם, “כשאתה משתמש ב- FlyVPN, אנו נרשום את המידע הבא:

 • ה- IP המקומי שלך
 • שמך המלא
 • כתובת המייל שלך
 • מספר הטלפון שלך
 • חותמות זמן חיבור
 • מספר יציאה שהוקצה
 • כתובת IP שהוקצתה
 • חותמות זמן של ניתוק

ככאלה, הם אשמים באחסון שניהם: יומני פעילות / שימוש וקישוריות, כולל ה- IP שלך, חותמות זמן, IP היעד ומספר היציאה, שיכולים לקשר אליך באופן מיידי בחזרה..

11. Faceless.me - עם מטה קפריסין

קפריסין אינה חלק מתחומי שיפוט העיניים 5, 9 ו- 14. זה נותן ל- Faceless.me יתרון טוב בשוק, אך למרבה הצער הם רושמים מידע על משתמשים.

בהצהרה משאלות השאלות הנפוצות שלהם, טוענת Faceless.me “אנחנו רק עקוב אחר השימוש בנתונים שלך סך הכל שלך כתובת ה - IP, הנדרש לצורך הנהלת החשבונות הפנימית שלנו. ואפילו נתונים אלה נשמרים בשרתים שלנו למשך זמן מוגבל.”

במקביל, הם מתגאים בכך שמדיניות VPN ללא יומני VPN ומצהירים בגאווה בדף הבית שלהם, “אנחנו’אתה לא שומר יומני על הפעילות שלך, כך שבמקרה ש- FBI ישאל - שם’זה כלום.”

זה מצחיק עד כמה מפליא שירותי VPN אלה וההצהרות הסותרות שלהם. דבר אחד בטוח, Faceless.me אינה בחירה בטוחה!

12. VPN זרימה - שבסיסה בקנדה

מבוסס על קנדה (חלק מ- Five Eyes Alliance), FlowVPN פיתחה את המוניטין בשוק. עם זאת, ממש כמו רבים, זה לא מצליח להגן על זהותך באופן מקוון.

אם אתה מבקר בדף ה- TOC שלהם, מציין הספק, “אנו שומרים לעצמנו את הזכויות לרישום פרטי מנויים (כולל הפניות לעסקה), חיבור כתובת IP, בקשות אימות, נתוני הפעלה (IP מוקצה, תאריך חיבור, זמן, משך זמן וכו ')“

הצהרה זו מוסתרת היטב, כך ש- Flow VPN יכול להטעות את הלקוחות שלה. עם זאת, זה לא החלק הגרוע ביותר. הם ממשיכים בהמשך ואומרים:

“כדי לעמוד בדרישות של ספקי רוחב הפס שלנו אנו שומרים לעצמנו את הזכות לרשום פעילות ברחבי הרשת שלנו ולהשתמש במערכות אוטומטיות כדי לפקח על פעילות ברשת בגלל שימוש לרעה (כגון שימוש ב- BitTorrent ושיתוף קבצים דומים-לעמית עמיתים)..”

פירוש הדבר ישירות שכאשר אתה נרשם לשירות, אתה מסכים לאחסן את היומנים שלך. אני בספק אם ה- VPN הזה יכול להיחשב מאובטח מכל זווית אפשרית.

13. חופש-IP - שבסיסה בצרפת

ל- Freedom-IP יש את משרדה בצרפת, שהיא מדינה עם עיניים 14, המפורסמת במדיניות המחמירה שלה סביב השימוש באינטרנט. המיקום כבר מעניק ל- VPN די רושם שלילי.

במקום בו ניתן לחשוב שהם יטעו לקוחות, הם באמת כנים לגבי מדיניות הכניסה שלהם. הצהרה מדף הפרטיות שלהם מבהירה כי הם לא מקליטים תוכן של תקשורת.

עם זאת, הם די פשוטים ביחס לאילו נתונים הם אוספים במהלך כל מפגש, הכולל הרבה מידע מדאיג הניתן לעקוב אחריכם:

 • כתובת IP של חיבור
 • זמן התחלה של ההפעלה
 • זמן סיום ההפעלה
 • הנתונים שהתקבלו מההפעלה
 • הנתונים נשלחו מההפעלה
 • חותמת זמן של חיבור

14. HolaVPN - המטה בישראל

ישראל אולי אינה חלק מבריתות העיניים 5, 9 ו- 14, אך הן נחשבות לבעלות ברית. ככאלה, המיקום אינו מקום בטוח עבור VPNs, במיוחד אם אתה מחפש פרטיות.

בדיוק כמו רוב הספקים, כך קובע ה- VPN, “איננו חולקים את המידע האישי שלך עם צדדים שלישיים אלא בהסכמה ספציפית על פי מדיניות פרטיות זו או אם נדרש על פי חוקים או צו בית משפט“.

עם זאת, כשאתה מקפיד על מדיניות הפרטיות שלהם, ה- VPN טוען שהם רושמים מידע, כמו המזהה הייחודי שנוצר מהמכשיר שלך, מספר הנייד, זמני הגישה והתאריכים, אתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר, זמן בילוי בדפים אלה, סוג הדפדפן ו- IP כתובת.

“אנו משתמשים בנתונים כאלה בצורתם המצטברת ואינם משולבים במידע אישי כלשהו.” ברור שמספר טלפון הוא PII, וכך למעשה כתובת IP.

15. HideMyAss - שבסיסה בבריטניה

בריטניה היא המייסדת הרשמית של הסכם UKUSA. בהחלט לא ניתן לסמוך על המיקום ושירותי ה- VPN שלהם כדי להשאיר את זהותך.

חוקים ממשלתיים והוראות איסור פרסום מאת GCHQ וסוכנויות מודיעין סודיות אחרות, הופכות את חובה לספקים כמו HMA לאחסן יומנים..

כמובן שהספק מפריך טענות כאלה ומוכר את אותו סיפור, “איננו מאחסנים פרטים או משאבים אחר המשאבים (כולל אתרים) שאליהם אתה מתחבר או לאף אחד מהנתונים שנשלחו או התקבלו דרך הרשת שלנו, או מנטרים אותם.”

עם זאת, הספק נתפס תוך הקלטת חותמות זמן של חיבור, נתוני רוחב פס, כתובת IP אמיתית וכתובת VPN. עוד בשנת 2011, HMA היה מעורב בתיק של ה- FBI, שם העבירו את הפרטים הללו ממש לסוכנות הביון כדי לאתר את האקר LulzSec!

16. סמנכ"ל HideIP - מטה הראשי במולדובה

מולדובה היא מקום בטוח, מכיוון שהיא אינה חלק מהברית הפולשנית או מתויגת ככזו “אויב אינטרנט”. לרוע המזל, ה- VPN עצמו מתגלה כבלתי בטוח, תוך התייחסות לזכותך לפרטיות.

מדינות ה- TOC שלהם, “HideIPVPN לא יפקח באופן מכוון על הודעות דואר אלקטרוני פרטיות שנשלחו או יתקבלו על ידי לקוחותיה אלא אם כן יידרש לכך על פי חוק, רשות ממשלתית, או כאשר ביטחון הציבור מונח על כף המאזניים..”

המשמעות היא שהן חברה שיתופית ועושות יומני חנויות למסירת במקרי חירום. החלק הגרוע מכל הוא חוסר האמון שלהם ביכולותיו כספק.

תוך כדי בדיקת מדיניות הפרטיות שלהם מצאתי את ההצהרה המצחיקה למדי, “HideIPVPN קורא ללקוחותיה להניח שכל התקשורת המקוונת שלהם אינה בטוחה”.

17. מגן נקודה חמה - שבסיסה בשוויץ

הרחק מהבריתות הסודיות, ובכל זאת שירות לא בטוח כל כך. מגן הנקודה החם התחיל לטובה ממש, אך עד מהרה צנח כלפי מטה - כאשר פעילותם המוצלת הובאה לאור.

כמובן, ה- VPN טוען שהם “אוספים רק נתונים אנונימיים מצטברים על אתרים שבהם המשתמשים שלנו מבקרים ואילו אפליקציות המשתמשים שלנו משתמשים”

עם זאת, הדבר שגוי גרידא מכיוון שמחקר של CSIRO הוכיח כי Hotspot Shield משתמש בקודי מעקב לצורך איסוף מידע על משתמשים כדי למכור אותם למפרסמים..

קבוצת הסנגור לפרטיות גבתה גם את ה- VPN בתלונה, כחלק מפעילותן המפוקפקת, הכרוכות בהפניית תנועה דרך קישורי שותפים עצמאיים..

18. IPVanish - שבסיסה בארה"ב

הימצאותה בארצות הברית זה לא מספיק גרוע, אבל IPVanish גם נמצאה אשמה בהדלפת מידע לרשויות השלטון. כן, אלה חדשות עצובות אבל הספק לא אמין.

כמובן, ה- VPN טען הכי הרבה זמן, “המדיניות המחמירה שלנו ביומני אפס שומרת על זהותך. אנו לא רושמים אף פעילות מהפעילות שלך בזמן שאתה מחובר ליישומים שלנו על מנת לשמור על זכותך האזרחית לפרטיות.”

עם זאת, הדבר לא נכון ביותר, שכן ה- VPN העביר יומנים למחלקה לביטחון פנים של ארה"ב (DHS), במקרה שעסק בהתעללות בילדים ובפורנוגרפיה כבר בשנת 2016..

קרא מידע נוסף על תצהיר פלילי זה, שם תוכל לראות יומני IPVanish המוחזקים של החשודים’ כתובת IP, חותמות זמן של חיבור / ניתוק, שם מלא, כתובת דוא"ל, שם משתמש, מצב חשבון ונתונים שונים המאפשרים זיהוי אישי.

19. IPredator - שבסיסה בקפריסין

קפריסין היא מקום בטוח, מכיוון שממשלתה אינה עוברת חוקים לשמירת נתונים חובה. שלא לדבר על כך, הם מאמינים בזכות לפרטיות המשתמשים.

מכשיר ה- IPredator זוכה לתהילה בשוק מסיבה זו בדיוק, אך על פי שלהם “משפטי” בדף, הספק מתמכר לכניסה מסוימת.

“אנו ממזערים את השימוש ביומנים בתוך המערכות שלנו ומעניקים גישה אליהם רק למספר נבחרים של צוות לצורך ניפוי באגים כאשר איכות השירות הינה בעיה.”

המידע שנאסף על ידי המספק כולל את שמך, מספר הטלפון, כתובת הדואר האלקטרוני ונתוני התשלום שלך. נתוני הפעלה אחרים נרשמים רק לפתרון בעיות.

20. IPinator - שבסיסה בארה"ב

מבוסס בארצות הברית, IPinator מאבד אוטומטית את רוב גורם האמון שלו. המדינה מטילה חוקים לשמירת נתונים חובה, ש VPNs כמו IPinator צריכים לבצע.

אם תבדוק את שלהם “תנאי השירות” בדף, הם טוענים תחילה שלא לשמור על יומנים. הם מציינים שהם אינם תומכים בשיתוף מידע פרטי לצדדים שלישיים.

עם זאת, אם הם מקבלים דרישות כלשהן מהממשלה, הספק יעשה את הנדרש על פי החוק. הצהרה זו עומדת בסתירה “אין יומני תוכן”.

הם ממשיכים בהמשך, “IPinator.com עשויה לעקוב אחר היבטים מסוימים של הרשת לניהול שימוש לרעה, תחזוקה ו / או שיפור השירות”. זה מצביע על כך שהם רושמים מידע על פעילויות באתר.

21. IronSocket - ממטה בהונג קונג

הונג קונג היא סמכות שיפוט בטוחה מבחינת פרטיות, אך IronSocket עצמה מוצאת אשמה ברישום הן: יומני פעילות וקישוריות..

כמובן שהם כן קובעים את זה “איננו מתעדים או מתעדים בשום דרך את התוכן שאליו אתם ניגשים בזמן השימוש בשירות שלנו” בדף מדיניות הפרטיות שלהם.

עם זאת, במקביל, לטענתם בעת שימוש בשירותים, הם מחברים מידע על פעילויות במשך 72 שעות לפני שהם מנקים. המידע כולל:

 • שעה ותאריך החיבור והניתוק
 • כתובת IP אמיתית ואלה שהוקצו לפי השרת
 • ייצוג מספרי המראה רוחב פס שנצרך בכל הפעלה

22. PureVPN - המטה בהונג קונג

עם בסיס הונג קונג, PureVPN מצליחה להתרחק מסוכנויות הביון הפולשניות של מדינות חמש, תשע וארבע עיניים, מה שנותן לה את היתרון למדי.

הספק הארוך ביותר טען שיש לו “מדיניות אפס יומנים”. עם זאת, כאשר העבירו נתונים במקרה של ה- FBI לפני שנתיים, הם איבדו את כל המוניטין שלהם.

המקרה חשף כי ל- PureVPN יש רשומות של כל הנתונים הנוגעים לשמך, כתובת הדוא"ל, מספר הטלפון, כתובת ה- IP, צריכת רוחב הפס וחותמות זמן של חיבור.

כך הצליח ה- FBI לזהות את האחראית לסיבוב ברשת ובריונות ברשת של ילדה תמימה. בעוד שהתיק אכן מעלה שאלה מוסרית: כמה עינויים יותר ילדה הייתה עוברת, אלמלא נסגר התיק?

זה גם מעלה חשש מאמון הצרכנים. מקרה כזה בעל פרופיל גבוה בהחלט לא היה טוב לעסקים, ואני יכול לראות את PureVPN מנסה להחזיר את אמונו מהמשתמשים.

למען האמת, השירות הוא למעשה די טוב, רק אם היו שקופים מול הלקוחות שלהם מלכתחילה, PureVPN אולי היה הופך את זה למשהו חיובי!

23. proXPN - מבוסס בארצות הברית

לפני כמה שנים הייתי סומך על שירות מבוסס ארה"ב. עם זאת, זה היה לפני שאדוארד סנודן הדליף מסמכים שחשפו פרטים על בריתות העיניים 5, 9 ו- 14.

מאז שקראתי על הסוכנויות במדינות הללו, אני פשוט לא יכול להמליץ ​​להשתמש בספק שממוקם בארצות הברית.

ל- proXPN יש אמנם תדמית חזקה מאוד בשוק. ה- VPN מעולם לא נתפס וחושף נתונים לסוכנויות הביון האמריקאיות, ומדיניות הפרטיות שלהם די מפורטת.

הם גם מציינים באומץ בדף הבית שלהם, “proXPN’תוכנת VPN מאפשרת לך לגלוש באינטרנט כפי שהיא נועדה: “באופן אנונימי וללא רישום ומעקב אחר הפעילות שלך”

עד כה לא מצאתי שום מידע הקשור לאחסון יומני פעילות / שימוש או קישוריות. בסופו של דבר, ההחלטה על הרשמה עם הספק היא על פי סיכויים.

24. PrivateVPN - מבוסס בשבדיה

לרוע המזל, PrivateVPN לא יכול להיחשב כספק בטוח, מכיוון שיש לה מטה בתחום השיפוט של ארבע עשרה. כמובן שוודיה עשויה להקל מבחינת פרטיות המשתמשים.

עם זאת, אם יש אירוע דומה לזה ש ExpressVPN ו- PIA היו חייבים להיתקל בו, PrivateVPN לא יוכל להתקפות נגד.

זימון של הממשלה המלווה בצו איסור פרסום הוא כל מה שנדרש כדי לספק לספק מידע רישום.

כמובן, PrivateVPN אכן מכחיש אחסון יומנים, אך ממש כמו רוב הספקים ברשימה זו. הם מאחסנים יומני חיבור מינימליים, אשר עשויים / לא עשויים לקשר אליך!

25. ProtonVPN - מבוסס בשוויץ

מבוסס בשוויץ, אפשר לחשוב ש- ProtonVPN הוא שירות VPN בטוח. זה מדהים, כי טוב, זה בחינם. וזה בדיוק מה שגרם לי לחפור לספק.

מתברר, ה- VPN נלחם בימים אלה נגד ההאשמות שקשורות לחברת כריית נתונים הידועה בכינויה “טסונט”, שאף חתמה על אפליקציית האנדרואיד שלהם בחנות Google Play.

כמובן, ProtonVPN’דף הבית של מדינות, “כספק VPN שוויצרי, איננו רושמים פעילות משתמש או משתפים נתונים עם צדדים שלישיים”. עם זאת, ההאשמות הללו הופכות את המצב למעט מסובך.

בהמשך לעיון במדיניות הפרטיות שלהם, נודע לי כי ProtonVPN אכן שומרת על חותמות זמן של חיבור ללא הגבלת זמן, שעשויות להיות מקושרות לחשבונות משתמש או IPs בפועל..

26. Seed4.me - שבסיסה בטייוואן

למרות ש- Seed4.me לא מתבסס ב “אויב אינטרנט” בתחום השיפוט, הם עדיין מנהלים יומנים. זה בדיוק מה שאני מנסה לפרט בכל מקום אליו אני הולכת. לא משנה מה השירות, הם ייכנסו לאתר!

אין דרך לעקוף את זה. שירות VPN אכן מתמכר לסוג של רישום כניסה, ובמקרה של Seed4.me - הם מאוד כנים לגבי זה.

בבלוג, Seed4.me קובע, “לעתים קרובות אנו נשאלים: “האם אתה שומר יומנים?” והתשובה היא “כן אנחנו כן”. זהה לשאר ספקי ה- VPN בעולם!”

הם ממשיכים בהמשך, “אם מישהו אומר שחברת VPN לא מחזיקה יומנים כלשהם, הם משקרים”. Seed4.me אמנם מקליט כמה יומני קישוריות, אך מידע זה נמחק לאחר 7 ימים.

זה גם מעניין לראות שלספק אין מדיניות פרטיות או TOC. הם מתייחסים לכל השאלות הקשורות ל- VPN בפוסט הבלוג שבישרתי קישור קודם.

לספק זה אין מדיניות פרטיות ואינו מכסה יומני בהצהרת ה- TOS שלו. במקום זאת, הוא מתייחס לסוגיית היומנים בפוסט בבלוג.

27. SunVPN - שבסיסה בארצות הברית

בהתבסס על תחום שיפוט 5-עיניים, SunVPN אכן רושמת מידע קישוריות וכתובות IP. הם גם מצהירים באופן גלוי על שיתוף הפעולה שלהם עם גורמי אכיפת החוק בכל צורך.

“אם יש לנו עילה סבירה לחשוד שמשתמש קצה מעורב בפעילות פלילית מקוונת, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להודיע ​​לגורמי אכיפת החוק.”

מדיניות הפרטיות שלהם מפורטת מאוד ועם זאת תמציתית, ומפרטת את כל המידע שנרשם על ידי הספק בצורת רשימה הכוללת כתובת IP, חותמות זמן ורוחב פס שנצרך..

28. StrongVPN - שבסיסה בארה"ב

לא אעבור לעומק ולהסביר מדוע StrongVPN נחשב לספק לא בטוח. אם אני מנסח את זה במילים פשוטות, מדובר בספק מבוסס ארה"ב, שפשוט לא ניתן לסמוך עליו.

כמובן, מדיניות הפרטיות של הספקים טוענת, “StrongVPN לא אוספת או רושמת שום תנועה או שימוש בשירות הרשת הפרטית הווירטואלית שלה”

עם זאת, איש אינו יכול להיות בטוח עד אשר תאמת טענות אלה מכל סיבה שהיא. עד אז, הייתי משאיר בפני לקוחות פוטנציאליים להחליט אם הם רוצים לסמוך על השירות או לא.

29. SaferVPN - שבסיסה בארה"ב

SaferVPN הוא שירות אחר בארה"ב. עם זאת נאמר, לעולם לא ניתן להפסיק לדאוג שה- NSA ו- FBI ירגלו אחריהם.

ל- VPN עצמו אין מוניטין חזק במיוחד בשוק וזה מצמצם עוד יותר את אמינותו כבחירה אמינה או בטוחה.

עם זאת, הספק די ברור במידע אילו מטא נתונים הם רושמים בדף הפרטיות שלהם. זה כולל חיבור מיקום שרת, רוחב פס נצרך וחותמות זמן של חיבור / ניתוק.

הם רושמים עוד מאיזו מדינה התחברת, תוך שהם טוענים באומץ שהם לא מקליטים כתובת IP. אני לא מאמין בזה. יכול באותה מידה להיות גימיק לסמוך עליהם!

30. TunnelBear - המטה בקנדה

קנדה נכנסת לרשימת המדינה הראשונה, שאליה הוארך הסכם UKUSA, ובסופו של דבר הוסיפה עוד שניים להקים את ברית חמש העיניים..

עם זאת, TunnelBear מבוסס בקנדה הוא כמעט לא סימן חיובי. שלא לדבר, זה מוכר אותו דבר “VPN ללא יומני חינם” להסתובב, שהוא למעשה מסוכן יותר.

הספק’מדיניות הפרטיות שלה אכן טוענת שהיא לא אוספת יומני תנועה או מנטרת פעילות משתמש כלשהי. עם זאת, הם אוספים מידע אודות, גרסת מערכת הפעלה, גרסת אפליקציית TunnelBear, פעילה לחודש (1 או 0) ושימוש ברוחב פס חודשי.

למען ההגינות, TunnelBear בהקלטת מידע זה נראה כאילו הם משחקים “משחקי מילים” כשמדובר ביומנים, להסתיר את הצבעים האמיתיים שלהם. לא הייתי ממליץ על הספק אם הפרטיות היא מה שאתה חושק בו!

31. TorGuard - שבסיסה בארה"ב

הייתי קצת דו-ערכית לגבי הוספת TorGuard לרשימה הזו. במיוחד בהתחשב בכך שהספק מציע כלי פרטיות יוצאי דופן, יחד עם רשימת ה- IP הייעודית המדהימה להפליא.

עם זאת, רק בגלל שהם ממוקמים בארה"ב, אני מרגיש קצת לא בטוח לגבי ההרשמה עם הספק - לשמירה על האנונימיות שלי באופן מקוון.

מדיניות הפרטיות שלהם לרוב הייתה ברורה ולא הייתה מלאה בסתירות. TorGuard טוען זאת “לא שומר או רושם תנועה או שימוש כלשהו מהרשת הפרטית הוירטואלית (VPN) או ה- Proxy שלה.”

עם זאת, ניתן לאמת זאת רק אם הם נתקלים בצו זימון או איסור פרסום מסוכנות מודיעין או מהממשלה. עד אז הייתי משאיר לסמוך על הספק בפני לקוחות פוטנציאליים!

32. TigerVPN - המטה בסלובקיה

TigerVPN הוא הספק הבטוח למדי מבחינת תחום השיפוט. משתמשים לא יצטרכו לדאוג שהספק ישתף פעולה עם סוכנויות הביון במדינות אחרות.

הם טוענים שהם מחויבים לפרטיותך ב- TOC שלהם, ומבטיחים שהם לא אוספים או רושמים נתוני תנועה. עם זאת, הדבר אינו נוגע ליומני קישוריות.

“אנו מחויבים לפרטיותך ואינם אוספים או רושמים נתוני תנועה או פעילות גלישה ממשתמשים פרטיים המחוברים ל- VPN שלנו.”

הספק אכן שומר על חותמות זמן של חיבור / ניתוק ומידע על רוחב פס. הדבר הטוב הוא ש- VPN לא אוגר כתובות IP אמיתיות של משתמשים.

ככאלה, אתה עדיין די בטוח עם שירות VPN. כמובן, ההרשמה עם הספק היא לגמרי על סיכויים. אני רק המודיע!

33. VPNSecure - שבסיסה באוסטרליה

ל- VPNSecure יש את המרכז הראשי שלה באוסטרליה שהיא מדינה של חמש עיניים. ככזו, יתכן שזו אינה האופציה האמינה ביותר, מכיוון שהמדינה מתמכרת למעקב המוני ושיתוף מודיעיני.

עובדה זו הופכת את חובה לשירותי ספקיות האינטרנט, הטלקום וה- VPN לשמור נתונים, אשר הממשלה או הגורמים הסודיים יכולים לגשת אליהם בכל עת, על ידי הוצאת צו זימון או איסור פרסום..

הספק עצמו מנסה להבטיח שלא יאחסן מידע אישי כלשהו ולהבטיח שהוא לא יומן את כתובת ה- IP שלך, חותמות הזמן, רוחב הפס המשמש או בקשות DNS..

עם זאת, אף על פי שלא נרשמו יומנים, הם נהגו להציע “אחריות כנרית”, אשר נותן כרגע “אנחנו יכולים’נראה כי לא תמצא את הדף שאתה’מחדש מחפש” שגיאה, המצביעה על כך שהשירות עשוי להוציא צו זימון או איסור פרסום על ידי הממשלה או DIO, ASD, ASIO או ASIS.

34. VPN Unlimited - ממטה בארצות הברית

סמוך לתחום שיפוט של 5 עיניים, VPN Unlimited הניתן על ידי KeepSolid Inc, עשוי לא להיות אופציה בטוחה עבור רבים. המיקום עצמו מטיל חוקים לשמירת נתונים חובה.

כמובן, VPN Unlimited טוען אחרת בדף מדיניות הפרטיות שלהם, ממש כמו השמות שלמעלה. עם זאת, המציאות שונה לגמרי.

“KeepSolid Inc. אינה אוספת ורושמת פעילויות משתמש כלשהן תוך כדי שימוש באחד משירותי ה- VPN שלהם, למעט הסכום הכולל של תעבורת האינטרנט עבור כל מפגש ותאריכי הפעלה, לצורך הצגתם למשתמש.’ארון האינטרנט שבתוך יישומי לקוח VPN.”

הצהרה זו עומדת בסתירה “לא אוסף ויומן” טוענים, שכן הם עדיין מאחסנים מידע על תנועה באינטרנט, חותמות זמן של חיבור, סוג מכשיר וסוג הצפנה.

35. שער VPN - מטה יפן

שער VPN עשוי להיות ממוקם ביפן, אך הם לא מתייחסים ברצינות לפרטיות המשתמשים. עם זאת, הדבר הטוב הוא שהם פתוחים ביחס למדיניות הרישום שלהם.

אם אתה מבקר בדף המדיניות שלהם בנושא שימוש לרעה נגד שימוש לרעה, טוען הספק “אנו תמיד שומרים על יומני חיבורי VPN של שרתי ממסר VPN Gate Public Public במשך שלושה חודשים או יותר.”

המידע שנרשם על ידי השירות כולל חותמות זמן של חיבור, כתובת IP, שרת VPN יעד, IP גולמי ושם מארח של הלקוח וכו '..

36. Windscribe - מטה הראשי בקנדה

מכיוון ש- Windscribe יש את מטהה בתחום שיפוט חמש עיניים, היא לא יכולה להיחשב כאופציה בטוחה, במיוחד אם ברצונך למנף פרטיות דיגיטלית מלאה..

יש להם תוכניות בחינם ושילמו. אצל הראשונים הם רושמים את כמות הרוחב הפס הכוללת שנצרכה בתקופה של חודש.

עם זאת, הספק נמצא גם מקליט חותמות זמן של משתמשים. לטענתם, מידע זה אינו מקושר לחשבונות או לכתובות IP, אך אנו לעולם לא נדע בוודאות.

הם מפרסמים בקשות נתונים בזמן אמת מרשויות אכיפת החוק בדף דוחות השקיפות שלהם. עם זאת, אין הרבה מידע לגבי הודעות אלה.

37. ZenMate - שבסיסה בגרמניה

מבוסס בגרמניה, ZenMate מאבדת את אמינותה, בגלל קשורה למדינה של 14 עיניים. הספק בדיוק כמו הרבים לעיל טוען כי הוא פועל באמצעות מדיניות ללא כניסה.

עם זאת, בהתחשב בכך שיש להם תוכנית חינמית זמינה, זה סוג של קשה להאמין. הם עשויים לשמור על יומני תנועה ורוחב פס למעקב.

בדף מדיניות הפרטיות שלהם הם מזכירים גם הקלטה של ​​כתובות IP, אך מציינים שהם מעובדים רק באופן זמני. בסופו של דבר, אמון ב- VPN תלוי בסיכויים.

ספקים אמינים עם מדיניות VPN קפדנית ללא יומנים

עכשיו כשאתה מודע לאילו שירותי VPN להימנע. הנחתי שחשוב לתת לך מידע על ספקים שהם פחות מסוכנים מבחינת רישום.

VPNs אמין עם קפדני ללא יומני & rdquo; מדיניות

כמובן, ישנם רק מעטים עם אימות “אין יומנים” מדיניות, כך שיהיו יותר מעמיקים. מקווה שאתה מעריך את המאמץ, כי לקח לי 72 שעות לסיים את המחקר והכתיבה הזו!

1. Avast SecureLine - מבוסס בצ'כיה

Avast SecureLine, הרחק מ- 5, 9 ו- 14 תחומי שיפוט העיניים, נמצא במטה שלה בצ'כיה, שהיא מדינה ידידותית לאינטרנט. זה מגביר את אמינותו בשוק.

כמובן שגם הספק עצמו מדהים למדי, ומציע חבילה של כלי פרטיות כדי לשמור על זהותך מוסתרת בשוק.

האם VPN של Avast שומר ביומנים? בשמחה, הספק בטוח מכל יומני פעילות / שימוש. הדבר היחיד שהם רושמים הוא זמן ומיקום הרשת של חיבורי VPN.

מידע זה נמחק לאחר 30 יום ולא באמת יקשר בחזרה לזהות שלך. לכן אתה יכול לשקול Avast כאפשרות בטוחה לפרטיותך המקוון.

המתן רגע: קרא את סקירת ה- VPN Avast SecureLine VPN שלנו לפרטים נוספים.

2. CyberGhost - מבוסס ברומניה

CyberGhost, ככל הנראה אחד ה- VPNs הבטוחים ביותר בשוק, נמצא במטה ברומניה, שהוא מיקום ידידותי לאינטרנט. כזו שמאמינה בפרטיות המשתמשים (די נדירה).

כיוון שכך, לספק עצמו אין כל חובה לאחסן יומני משתמשים. זה מאפשר להם לממש את הבטחתם לפרטיות, וזה אולי מה שכל אחד מהם חושק בהם.

במדיניות הפרטיות שלה, CyberGhost משרה,

באמצעות מדיניות ה- no-logs המחמירה שלנו, אנו מבטיחים כי לא נעקוב אחר תנועת משתמשים המבוצעת בתוך מנהרת ה- VPN של CyberGhost כגון: היסטוריית גלישה, יעד תנועה, העדפות חיפוש, תוכן נתונים, כתובות IP או שאילתות DNS..

הדבר היחיד שהם רושמים זה “ניסיונות חיבור” כדי לקבוע אם הם הצליחו או לא. עם זאת, אפילו מידע זה אינו קשור לחשבונות משתמש. אין ספק, CyberGhost היא בחירה מצוינת למשתמשים המודעים לפרטיות ברחבי העולם!

3. ExpressVPN - מבוסס באיי הבתולה הבריטיים

אני באופן אישי רואה את ExpressVPN כבחירה הבטוחה ביותר בשוק. VPN שלא’לא לשמור יומנים והוא רחוק “אויב אינטרנט” תחומי שיפוט, בהחלט נופלים תחת “מכבד את פרטיות המשתמש” קטגוריה.

בינואר 2017 פשטו הרשויות הטורקיות על מרכזי נתונים ExpressVPN כדי לחקור את התנקשותו של אנדריי קרלוב (שגריר רוסיה בטורקיה), שאירע ב -19 בדצמבר 2016 על ידי מבולט מרט אלטנטאש (גורם משטרתי חובה).

למרות שהרבה מאוד ברור, החקירה לא נעצרה. הרשויות ניסו למצוא קישורים לאנשים אחרים המעורבים, רק כדי לברר את קצין המשטרה’פייסבוק ו- Gmail נמחקו.

עקבות דיגיטליות שנחשפו, הפעולה נעשתה באמצעות חיבור פרטי, שהופעל על ידי ExpressVPN. לאחר תפיסת השרת המדובר ובדיקה מעמיקה, לא נחשף מידע שימושי.

זה אילץ את החוקרים ליצור קשר ישיר עם ExpressVPN לצורך יומני רישום. הספק הזכיר את מדיניות NO LOGS שלו, כשהוא עומד בחזית לפרטיות בשוק ה- VPNs.

בהמלצה, שירות ה- VPN כותב,

כפי שציינו לרשויות בטורקיה בינואר 2017, ExpressVPN לא ומעולם לא היה ברשותם יומני חיבור לקוחות אשר יאפשרו לנו לדעת איזה לקוח משתמש ב- IP הספציפי שצוטט על ידי החוקרים..

4. FrootVPN - מבוסס בשבדיה

מכיוון של FrootVPN יש את המטה שלה בתחום שיפוט 14 עיניים, זה לא יכול להיחשב כשירות אמין. הספק יצטרך לשתף פעולה עם הרשויות בחשיפת יומנים כשתידרש.

אין שום עבודה סביב זה, ולכן אני תמיד ממליץ למשתמשים להתרחק “אויב אינטרנט” מיקומים. הם פשוט לא שווים את זה.

FrootVPN קובע כמובן באומץ למדי שהם לא מאחסנים יומנים,

אכפת לנו מפרטיות האינטרנט שלך. הפרטים שלך לעולם לא ישותפו עם צד שלישי כלשהו.

עם זאת, הם שוכחים להבהיר אם הם ישתפו מידע כלשהו עם רשויות ממשלתיות או גורמי מודיעין, בעת הוצאת צו זימון או צו איסור פרסום.!

עמוד הכניסה שלהם ומדיניות הפרטיות הם גם די מעורפלים ורק מציינים כי אין יומני חיבור כמו חותמות זמן המאוחסנות. מה לגבי מידע אחר המאפשר זיהוי אישי (PII)?

5. HIDE.me - מבוסס במלזיה

מלזיה היא תחום שיפוט אינטרנטי בטוח, הרחק מבריתות העיניים 5, 9, 14. זה נותן Hide.me יתרון למדי על שמות אחרים בשוק. ה- VPN מכבד את המשתמשים’ זכות לפרטיות.

ככאלה, זה לא שומר על יומני תנועה או מפקח על פעילות המשתמשים. כמובן, הדברים שונים אם נרשמים לתכנית החינמית שלהם, שמגיעה עם מגבלת רוחב פס של 2 ג'יגה-בייט.

לאחר מכן, הספק אכן מקיים יומני פעילות (נמחק לאחר מספר שעות). עם זאת, אם תירשם לתוכנית הפרימיום, אתה יכול לצפות לבטיחות טובה יותר מהספק.

אתה יכול להציג את האישור שלהם שהונפק על ידי מנתח אבטחה עצמאי שמאמת את טענתו ללא יומני. בפנים, תוכלו לראות בקשות רבות במהלך השנים.

הספקים’ התגובה לכל בקשה הייתה:

hide.me אינו יכול ואינו מנהל יומני; מכאן שלא נוכל לספק לך מידע נוסף בנושא זה.

6. IVPN - מבוסס בגיברלטר

גיברלטר גם תחת תחומי שיפוט באינטרנט בטוחים. היא אינה מטילה על אזרחים כל חוקים לשמירת נתונים או מפנקים בפעילות פיקוח המונית.

זה עצמו מעניק ל- IVPN יד על העליונה בשוק, שבה מתגוררים למעלה מ 80- ספקים “אויב אינטרנט” תחומי שיפוט. אם לא די בכך, IVPN מטיל מדיניות קפדנית ללא רישום.

הספק לא אוגר נתוני הפעלה / חיבור, כגון חותמות זמן, שימוש ברוחב הפס או נתוני פעילות / שימוש, כמו אתרים שביקרו בהם, כתובת IP וכו '..

לא הייתה אפילו מקרה אחד של IVPN שמדלף מידע לשום ממשלה או סוכנות מודיעין. לפרטים נוספים על רישום הרישום שלהם, תוכלו לעיין במידע זה “מדיניות פרטיות” עמוד!

7. Ivacy - מבוסס בסינגפור

Ivacy, שהוקמה בשנת 2007, הייתה בחזית הפרטיות, עוד לפני שהפכה להיות דבר. מבוסס בסינגפור, ספק הוא די בטוח מפני מעקב פולשני ושמירת נתונים.

אנו בקפדנות לא מבצעים רישום או פיקוח על פעילויות גלישה מקוונות, יומני חיבורים, כתובות IP של VPN שהוקצו, כתובות IP מקוריות, היסטוריית גלישה, תנועה יוצאת, זמני חיבור, נתונים שאליהם הגשת ו / או שאילתות DNS שנוצרו בסוף..

המידע היחיד שספק ה- VPN רושם הוא שמך, כתובת הדוא"ל ואמצעי התשלום שלך בעת ההרשמה. כמובן שאתה יכול להשתמש בזיהוי שמות ושמות בכדי להשאיר את זהותך עוד יותר.

כל זה מאפשר למשתמשים להישאר בטוחים באופן מקוון, מכיוון שאף נתונים אינם יכולים לקשר לפעילויות הספציפיות של משתמש מסוים בשירותם. למידע נוסף תוכלו לקרוא את פירוטם “מדיניות פרטיות”.

8. Mullvad - מבוסס בשבדיה

למרות שמולווד מבוסס על תחום שיפוט של 14 עיניים, מעולם לא נמצא שהוא מוסר יומנים לרשויות ממשלתיות. הספק לרוב מסתיר את זהותך.

אין בו כל יומני מידע המאפשר זיהוי אישי (PII). עם זאת, לאחר ניתוח שלהם “מדיניות פרטיות”, גיליתי שמולווד אכן עוקב אחר מדדים אחרים.

זה כולל רוחב פס כולל לשרת, עומס מעבד לליבה, ומספר כולל של חיבורים נוכחיים, שאף אחד מהם לא יכול לקשר בחזרה לזהותך.

ככזו, אני מחשיב את מולווד כספק בטוח, אך שוב הבחירה בהרשמה תלויה בסיכויים. אמון הוא גורם חשוב מאוד בבחירת VPN.

9. NordVPN - מבוסס בפנמה

אני באופן אישי רואה את NordVPN כאחד השירותים הטובים ביותר ל- VPN No Logs בשוק. מבוסס ברומניה, הספק זוכה ליתרון אסטרטגי על פני שמות אחרים.

המיקום מאובטח מאוד ושיפוט ידידותי לאינטרנט. האם VP VPN יומן? לא, הם “מבטיחים מדיניות ללא יומני קפדנית”, אשר מאומת על ידי חברת רואי חשבון גדולה.

ביקורת אבטחה הושלמה בנובמבר 2018 ובמהלכה “גדול 4” לחברת חשבון הייתה גישה לשרתי NordVPNs, מסדי נתונים, בדיקת תצורות, פעולות צופים ועובדים.

התוצאות חשפו כי NordVPN לא מאחסן יומני תנועה, כתובות IP, יומני חיבור או כל מידע על פעילות אינטרנט שיכול לקשר חזרה למשתמש.

מכיוון שהספק מטיל מגבלת שישה חיבורים בו זמנית, יש להם כמה מנגנונים לפיקוח. עם זאת, איש מהם אינו מהווה איום על פרטיות המשתמש או על אבטחתו.

10. פרטיות מושלמת - מבוסס בשוויץ

שירות ה- VPN מבוסס שוויץ מציע תכונות אנונימיות מתקדמות ואבטחה. המיקום עצמו היה בעבר “ידידותי לאינטרנט” גם בתחום השיפוט.

עם זאת, לאחר אישור חוק חדש בספטמבר 2017, כעת ניתן לראות בשוויץ ככזו “שיתופי” סמכות שיפוט, שתעסוק במעקב ממוקד.

זה לא משפיע על הפרטיות המושלמת ועל המחויבות שלך לשמור על אנונימיות. הספק מפעיל את כל השרתים שלהם במצב דיסק RAM, כפי שהם מסבירים בעמוד מדיניות היומן שלהם.

הם גם לא מקליטים / מאחסנים מידע כלשהו, ​​מלבד השימוש הכולל בשרתים. החלק הטוב מכל: התביעות הללו מאומתות. באוגוסט 2016 תפסו הרשויות בהולנד את אחד משרתי הספקים ברוטרדם, הולנד.

למרות שהסיבה לתפיסת השרת מעולם לא ניתנה, Perfect Privacy אישרה כי לא נמסרו נתונים צרכניים:

מכיוון שאיננו רושמים נתונים כלשהם, אין כרגע שום סיבה להאמין כי נתוני משתמש כלשהם נפגעו ... כעת אנו יכולים להסיק כי שום מידע על לקוחות לא נפגע עקב ההתקף. מיקום רוטרדם ימשיך לפעול באמצעות שרתי ההחלפה.

11. גישה לאינטרנט פרטי (PIA) - מבוסס בארצות הברית

PIA הוא שירות VPN מבוסס ארה"ב שמציע חוויה זולה וידידותית למשתמש. זה גם הספק היחיד עם המטה שלו בארצות הברית, שלדעתי הוא בחירה בטוחה.

ללא קשר לחוקי שמירת נתונים ומעקב חובה, PIA הוכיחה את עצמה כ “אין יומנים” ספק, לא פעם אחת אלא פעמיים בארבע השנים האחרונות.

“אנו יכולים לקבוע באופן חד משמעי כי לחברתנו אין ועדיין אינה מקיימת יומני מטא נתונים לגבי מתי מנוי ניגש לשירות VPN, כמה זמן נרשם’השימוש בו היה ומהי כתובת ה- IP שמקורו של מנוי. יתר על כן, מערכת ההצפנה אינה מאפשרת לנו להציג וכך לרשום את כתובות ה- IP שהמנוי מבקר או ביקר בהן.”

התיק הראשון בבית המשפט משנת 2016 כלל את ה- FBI במתן זימון להזמנה לספק בדרישה לוגי יומן של משתמש, שלכאורה ביצע איומי פצצה תוך כדי שימוש ב- VPN של ה- PIA.

על פי מסמכי בית המשפט הרשמיים, המידע היחיד שהספק יכול היה לספק הוא כי נעשה שימוש באשכול כתובות IP מעלות המזרח של ארה"ב..

“זימון זיכרון נשלח ל- London Trust Media [גישה לאינטרנט פרטי] והמידע היחיד שיכלו לספק הוא כי מקבץ כתובות ה- IP בהן נעשה שימוש היה מהחוף המזרחי של ארצות הברית.”

המקרה השני משנת 2018 היה מעורב בהאקר מקוון רוס מ. קולבי, המואשם בשלושה מעשי עוולה ושתי עבירות הקשורות לפריצות מחשב לכאורה..

ה- FBI אישר כי החשוד משתמש בשירותי VPN או PIA בפרט בכדי לבצע פעילות בלתי חוקית זו, ודרש יומנים מהספק, אך לא קיבל דבר בתמורה.

“לונדון Trust Media מפעילה את המותג Private Internet Access (PIA), שבבעלותו מספר כתובות IP המשמשות לפריצה של Embarcadero Media. גישה לאינטרנט פרטי אינה רושמת את פעילות המשתמשים, למשל לאילו קבצים הם ניגשו או שינויים שהם ביצעו באתר.”

נשמע לי כמו מדיניות אפס יומני די מוצקה, במיוחד בהתחשב בעובדה ש- PIA מצליח לשמור על המשתמשים שלהם מוגנים, גם כשמגיעים סוכנויות ביון כמו ה- FBI!

12. Trust.Zone - מבוסס בסיישל

מכיוון ש Trust.Zone פועל מחוץ לסיישל, הם כבר משיגים יתרון להתבסס ב “ידידותי לאינטרנט” שיפוט. הספק עצמו מתמקד גם במתן אנונימיות מלאה.

“כל שרתי ה- VPN שלנו ברחבי העולם לא מאחסנים קבצי יומן כלשהם כדי לשמור על פרטיותך. כל נתוני השימוש אינם אנונימיים ואינם קשורים לכתובת ה- IP הציבורית האמיתית שלך”

אף כי טרם מאומתים טענות אלה, Trust.Zone לרוב נראה כשירות בטוח. אני חושד שהם מאחסנים צורה כלשהי של יומני הפעלות, אך כאלה שאינם מקשרים חזרה למשתמש.

13. VyprVPN - מבוסס בשוויץ

שבסיסה בשוויץ, צפרדע הזהב’s VyprVPN השקיע מאמץ רב בלהפוך לספק אמין. גם המיקום תרם חיובי לספק.

בשנת 2010, בית המשפט העליון הפדרלי של שוויץ הכיר בכתובות IP כמידע אישי, שלא ניתן לעקוב אחריו, מבלי ליידע את המעורב.

זה נתן ל- VyprVPN יד על העליונה. שוויץ’חוקי הפרטיות החיוביים, הבטיחו גם אבטחה עליונה לספק ולמשתמשיה. עם זאת, בספטמבר 2017 נכנס לתוקף חוק חדש.

החוק הזה, על פי Swissinfo.ch, מאפשר ל- FIS להתמכר למעקב ממוקד, תקלות בנכסים פרטיים, קווי טלפון ומחשבי האזנות סתר, אשר בעבר לא הורשו..

במהלך תקופה זו, VyprVPN רשם נתוני חיבור (כולל כתובות IP), שנשמרו במשך 30 יום. עם זאת, הספק רוצה לעבוד קשה יותר להגן על פרטיות המשתמשים כעת.

כתוצאה מכך, בספטמבר 2018, VyprVPN החלה לעבוד עם קבוצת אבטחת לויתן לביקורת וייעוץ לצורך העברת השירות שלהם למלואו “אין יומנים” שירות VPN.

בניגוד לביקורת של NordVPNs, זו שבוצעה ב- VyprVPN זמינה לניתוח על ידי הציבור וניתן להפנות אותה על ידי שיתוף הקישור. להלן קטע מהדו"ח:

“בחנו את כל מרכיבי הפרויקט על פי הערכת האיום. צפרדע גולדן פעלה כדי לתקן את כל הממצאים שאינם קשורים ליומן במקביל להערכה. לאחר שהשלים את זה ביצענו בדיקה מחדש ואימתנו שכל התיקונים יעילים.”

14. VPNArea - מבוסס בבולגריה

הרחק מתחומי השיפוט 5, 9 ו- 14, VPNArea מבוסס בולגריה הוא בחירה נהדרת עבור משתמשים המחפשים להשיג אנונימיות ברשת.

מדיניות הפרטיות שומרת על עמדת רישום אפסית ומבטיחה למשתמשים שפעילותם נשארת בטוחה בעת השימוש ב- VPNArea - במיוחד אם אתם גרים במדינה עם חוקים באינטרנט קשוחים..

“איננו מפקחים, מקליטים או מאחסנים יומנים עבור אף לקוח יחיד’פעילות VPN. איננו מפקחים, רושמים או מאחסנים תאריכי התחברות, חותמות זמן, כתובות IP נכנסות ויוצאות, נתונים סטטיסטיים על רוחב פס או כל מידע אחר שניתן לזהות כל משתמשי VPN המשתמשים בשרתי ה- VPN שלנו..”

היו גם אפס מקרים נגד הספק, מה שמאמת עוד יותר את טענותיו. מתעבורה, חיבור, ליומני כתובות IP, VPNArea לא רושם שום נתוני PII.

15. ZoogVPN - מבוסס באי מאן

ZoogVPN פועלת באי מאן, שהיא תחום שיפוט אינטרנטי בטוח. המדינה’החוקים אינם מחייבים שמירת נתונים או פיקוח המוני על אזרחים.

הספק גם טוען שהוא מציע אפס רישום,

“אנו לא אוספים או שומרים מידע כלשהו על פעילות המשתמש, האתרים או האפליקציות שהמשתמש משתמש בהם, כתובות IP של המשתמש או פעילויות כניסה / יציאה של משתמשים..”

אם תבדוק את שלהם מדיניות פרטיות, ZoogVPN גם נוטה להיות מאוד מפורשת לגבי מה שהיא עושה ולא עוקבת אחריה. אכן, יש לנו ספק אחר יומני אפס.

הדבר היחיד שהם מבצעים רישום הוא השימוש ברוחב הפס הכולל בשרתים שלו. משתמשים / לקוחות פוטנציאליים אינם צריכים לדאוג לרישום של פעילויות מקוונות או מטא נתונים שיכולים לקשר אליהם.

VPNs שאינם רושמים נתונים חיוניים / מידע!

כעת אתה מכיר 30+ שירותי VPN שניתן לראות בהם “לא אמין” ומעל 15+ המבטיחים אנונימיות מלאה. עם זאת, נותרו עדיין שמות רבים שצריך לקחת בחשבון.

אלה כוללים VPNs שמסתובבים באמצע. ספקים שממוקמים בתחומי שיפוט SAFE אך עדיין רושמים פרטי חיבור מינימליים, אשר אינם בהכרח מקשרים חזרה לזהותך.

אז החלטתי למה לא ליצור רישום נפרד עבורם! להלן תוכלו לראות שמות של ספקים שאינם רושמים מידע / נתונים הניתנים למעקב. ההרשמה איתם תלויה בך לחלוטין.

 1. VPN אנונימי - ממוקם בסיישל
 2. BlackVPN - ממוקם בהונג קונג
 3. BulletVPN - ממוקם באסטוניה
 4. BolehVPN - ממוקם במלזיה
 5. Boxpn - ממוקם בטורקיה
 6. CactusVPN - ממוקם במולדובה
 7. CyberSilent - ממוקם בפולין
 8. CryptoStorm - ממוקם באיסלנד
 9. דאבלופ - ממוקם בסיישל
 10. DotVPN - ממוקם בהונג קונג
 11. DathoVPN - ממוקם בפנמה
 12. DefenceVPN - ממוקם בברבדוס
 13. CitizenVPN - ממוקם בדנמרק
 14. EarthVPN - ממוקם בקפריסין
 15. IP קל להסתיר - ממוקם בסיישל
 16. חופש F-Secure - ממוקם בפינלנד
 17. אני - ממוקם בקפריסין
 18. FinchVPN - ממוקם במלזיה
 19. HideIPVPN - ממוקם במולדובה
 20. ibVPN - ממוקם ברומניה
 21. בתחפושת - ממוקם בבליז
 22. IdentityCloaker - צ'כיה
 23. IronSocket - ממוקם בהונג קונג
 24. Keenow Unblocker - ממוקם בישראל
 25. קפארד - ממוקם במולדובה
 26. Le VPN - ממוקם בהונג קונג
 27. LimeVPN - ממוקם בהונג קונג
 28. הרשת הפרטית שלי - הונג קונג
 29. nVPN - ממוקם בבוסניה
 30. NoodleVPN - ממוקם במלזיה
 31. OneVPN - ממוקם בהונג קונג
 32. Privatoria - ממוקם בצ'כיה
 33. PandaPow - ממוקם בהונג קונג
 34. sh - ממוקם בסיישל
 35. סמנכ"ל SpyOFF - ממוקם בסן מרינו
 36. SmartVPN - ממוקם בסיישל
 37. SecurityKISS - ממוקם באירלנד
 38. SwissVPN - ממוקם בשוויץ
 39. VPNLUX - ממוקם בבליז
 40. AC - ממוקם ברומניה
 41. VPN Baron - ממוקם ברומניה
 42. ht - ממוקם בבליז
 43. VersaVPN - ממוקם בפיליפינים
 44. אסיה - ממוקם בבליז
 45. VPNBook - ממוקם בשוויץ
 46. ZenVPN - ממוקם בדומיניקה
 47. ZorroVPN - ממוקם בבליז
 48. ZPN - ממוקם באיחוד האמירויות

עטוף דברים

כנראה שיש לך רעיון טוב עכשיו לגבי הווריאציות במדיניות הכניסה לשירותי VPN. כאשר רובם טוענים כי הם חסרי רישום, הם נמצאים אוספים מידע המאפשר זיהוי אישי (PII).

כמובן שחלקם מתורבתים יותר ועם חפירה עמוקה יותר הם רק רושמים מידע מינימלי על חיבור. עם זאת, אם אנו מדברים על אנונימיות מלאה. רק מעטים מוכיחים שהם למעשה חסרי לוג.

ניסיתי לספק מידע רב ככל האפשר עבור VPNs בכל הקריטריונים האלה’s. הסיבה לכך היא שאני יודע שלפעמים זה יכול להתקשות להבין את התוספות והיציאות של מדיניות רישום.

מלבד האסטרטגיות השונות, לספקים יש דרכים מגוונות לתקשר מדיניות זו למשתמשים, ולעיתים קרובות מסתירים את הצבעים האמיתיים שלהם מאחורי משחק מילים מסובך..

בכל מקרה, מקווה שמדריך זה יתגלה כמועיל בכדי להבין את האמת. האם להגיב למטה, אם יש לך שאלות / חששות. אני אגיב באופן אישי. קדימה יום מקסים וחסר התחברות!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me