Geriausias „Windows“ VPN – paslėpkite savo tapatybę asmeniniame kompiuteryje / nešiojamajame kompiuteryje!

„Microsoft“ yra pagrindinė operacinių sistemų rinkos dalyvė. Tai “„Windows“” Produktas yra unikalus, siūlo išskirtinį intuityvumą, patogumą vartotojui ir puikų palaikymą.

Su sklandžiai judančiais pusiau skaidriais langais, kurie slenka per ekraną, ir patraukliu dizainu, vartotojai gali lengvai atlikti daugybę su technologijomis susijusių užduočių..

Dėl įprastų verslo programų, tokių kaip „Microsoft Word / Excel“, aprūpintomis geriausiais „Windows“ VPN, operacinė sistema dabar tapo de facto standartu daugumai asmenų / korporacijų.

Ar norite apsaugoti savo „Windows“ OS ir padidinti anonimiškumą internete? Jei taip, tuomet esate tinkamoje vietoje. Aš sukūriau šį išsamų jūsų pagalbos vadovą.

Tikslas yra padėti išsiaiškinti VPN svarbą mūsų žiūrovams, kaip sukonfigūruoti vieną skirtingose ​​„Windows“ versijose ir kokie teikėjai yra geriausi 2019 m.!

Kodėl man reikalingas „Windows“ asmeninio kompiuterio / nešiojamojo kompiuterio VPN??

Nepaisant daugelio šalių, priimančių įstatymus dėl didesnės interneto kontrolės ir iniciatyvų, tokių kaip Saugesnio interneto diena (SID) ir Kibernetinio saugumo supratimo mėnuo, daugelis internetinių asmenų vis dar nežino, kokie vertingi jų duomenys ir internetinis privatumas..

Jei turite gerą mintį apie geografinius apribojimus, autorių teisių pažeidimų įstatymus ir tinklo neutralumo panaikinimą, galite praleisti šį skyrių. Mažiau informuotiems aš sukūriau santrauką apie VPN poreikį pastaruoju metu.

 1. Savo tapatybės slėpimas - Neleidžia interneto paslaugų teikėjui (IPT) sužinoti apie jūsų naršymo internete veiksmus ir jus palikti anonimiškus!
 2. Vyriausybės priežiūra - Šalys, priklausančios keturiolikai / devynioms / penkioms sąjungoms, naudojasi masine priežiūra. VPT apsaugo jus nuo smalsių akių.
 3. Geografinės apgaulės vietos - Aplenkite dirginančio turinio blokus ir geografinius apribojimus, pakeisdami savo buvimo vietą ir pakeisdami savo IP adresą į vietinį.
 4. „Wi-Fi“ apsauga viešose vietose - Barai / Kavinės / Restoranai gali suteikti jums internetą, tačiau jie nėra saugūs. VPT apsaugo jus nuo įsilaužėlių, naudojant viešą „Wi-Fi“ ryšį.
 5. Aplenkti cenzūrą - Vyriausybių, darbo vietų ir mokyklų nustatyti turinio apribojimai gali būti lengvai apeinami naudojant saugią ir galingą VPN paslaugą.
 6. Kankinimas be streso - Įsitraukimas į P2P / „Torrenting“ gali užtraukti dideles baudas iš DMCA pranešimų. Geriausias torrentų VPN slėps jūsų tapatybę, apgaudinėdamas autorių teisių pažeidimus.

Ko ieškoti „Windows“ / nešiojamojo kompiuterio VPN

Atminkite, kad norint rasti tai, kas geriausiai atitinka jūsų poreikius, reikia žinoti įvairius veiksnius. Taigi, aš sukūriau šį daugybę funkcijų, kad galėčiau pasirinkti geriausią „Windows 10“, „8“ ar „7“ VPT,

Jei rankinis procesas atrodo pernelyg bauginantis, mūsų skaitytojai visada gali kreiptis į trečiosios šalies VPN paslaugą. Visada sakau savo žiūrovams, kad rinkdamiesi teikėją atsiprašytų laiko.

 1. Teikėjo vieta - Priklauso nuo konkrečios šalies’Duomenų įstatymai, VPN teikėjas gali arba negali pasiūlyti visiškos jūsų duomenų apsaugos. Nepriklausomai nuo nulio registravimo politikos.
 2. Keli prisijungimai - VPT yra patogus įrankis, tačiau, jei galite naudoti tik vienoje platformoje, viskas pasidaro šiek tiek sudėtinga. Ieškokite teikėjo, teikiančio vienalaikius ryšius keliuose įrenginiuose / OS.
 3. Serverio vietos - Kreipkitės į VPN paslaugą, siūlančią daugybę galimų serverio vietų. Tai leidžia jums lengviau apeiti svetaines, kurioms taikomi geografiniai apribojimai.
 4. Apribojimai - Venkite paslaugų teikėjų, kurie nesiūlo „P2P“ / „Torrenting“ palaikymo, nenustato pralaidumo viršutinės ribos arba trūksta pažangių / bendrųjų funkcijų, užtikrinančių visišką privatumą..
 5. Medienos ruoša - Privatiems vartotojams atkreipkite papildomą dėmesį į nulio žurnalų teikėjus. Geriausiems teikėjams bus aišku apie jų praktiką be vengiančių smulkių spausdinimo sąlygų.
 6. Šifravimas - Karinis, AES-256-CBC šifravimas yra dabartinis auksinis VPN standartas, pateiktas kartu su puikia pirmyn paslaptimi..
 7. Greitis - Prieš priimdami galutinį sprendimą, išbandykite skirtingų teikėjų veiklą. Dėl tinklo papildomo šifravimo sluoksnio VPN jau sumažėja ryšio greitis.
 8. Kaina - Patikimi paslaugų teikėjai siūlo pusiausvyrą tarp ekonominio efektyvumo ir vertės. Jie taip pat sąžiningai atsižvelgia į grąžinamąsias išmokas, nemokamus bandymų laikotarpius, palaikymą ir galimas nuolaidas.

Kokios yra geriausios „My Windows“ kompiuterio VPN paslaugos?

Jei esate šiek tiek išmanantis techniką, tikriausiai žinote, kad „Windows 10“ iš tikrųjų kyla su visais privatumo klausimais. Informacijos sinchronizavimas su „Microsoft“ serveriais, „Cortana“ asistento įtraukimas ir integruota reklama padeda individualizuoti jūsų patirtį.

Tuo pačiu metu jie panaikina ribą tarp privatumo ir saugumo. „Microsoft“ išlyga’Privatumo politikoje teigiama, kad korporacija turi galimybę pasiekti, atskleisti ar net išsaugoti asmeninius duomenis, įskaitant turinį privačiuose aplankuose ir el..

Dabar galite išjungti didžiąją dalį šių spragų. Tačiau vis dar yra keletas, kuriems reikalinga papildoma pagalba. Čia naudingi VPT, anonimizuodami visą jūsų veiklą internete.

Taigi, daugiau nesigilindami, pažiūrėkite į geriausių „Windows“ VPN, kurių laikiausi, sąrašą, pagrįstą patikimumu, našumu, palaikymu, serverio prieinamumu, privatumu ir savybėmis..

„NordVPN“ - į privatumą orientuotas Panamos paslaugų teikėjas

„NordVPN“ - į privatumą orientuotas Panamos paslaugų teikėjasArgumentai už: Panaikina tokius „VoD“ kaip JAV „Netflix“ ir „BBC iPlayer“. Siūlo didžiulę 5396 serverių duomenų bazę 61 pasaulio šalyje. Palaiko šešis vienu metu veikiančius ryšius.

Skelbimų / kenkėjiškų programų / stebėjimo priemonių blokavimo priemonė. Galimas nemokamas bandomasis laikotarpis. P2P / failų bendrinimas leidžiamas naudojant turimus specializuotus torrenting serverius. Siūlo programas visoms platformoms / įrenginiams, įskaitant „Android TV“.

Minusai: Mėnesio planas yra brangus. Grąžinimas gali užtrukti papildomas 30 dienų.

Galutinis verdiktas: „NordVPN“ už savo „Windows“ galimybes uždirba retą 5 žvaigždučių įvertinimą iš „BestVPN.co“. Tai siūlo intuityvų klientą, kuris gali pasigirti stipriu šifravimu ir siūlo daugybę naudingų privatumo funkcijų.

Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite šią 2019 m. „NordVPN“ apžvalgą!

„ExpressVPN“ - universalus, puikiai suderinamas maršrutizatorius

„ExpressVPN“ - universalus, puikiai suderinamas maršrutizatoriusArgumentai už: Įsikūręs Britų Mergelių salose. Apeina JAV „Netflix“ ir kitų „VoD“ geografinius apribojimus. Siūlo daugiau nei 2000 serverių tinklą 94 šalyse ir 148 vietose visame pasaulyje.

Šeši vienu metu jungiami ryšiai. P2P / kankinantis palaikymas. Vartotojams galioja net 30 dienų grąžinimas. Panaikinti serveriai, skirti apeiti geografinius apribojimus tokiose šalyse kaip Kanada.

Minusai: Nėra uosto persiuntimo parinkties. Bendra brangi paslauga.

Galutinis verdiktas: BVI pagrįstas teikėjas gali pasigirti jokių žurnalų politika, kuri net sukrėtė Turkijos valdžios institucijas. Dėl savo tvirto vartotojo ir maršrutizatoriaus suderinamumo „BestVPN.co“ uždirba 4,5 žvaigždučių įvertinimą.

Teikėjas siūlo savo maršrutizatoriaus programą. Tai leidžia „Windows“ vartotojams lengviau sėkmingai sukonfigūruoti saugų tinklą visam namų ūkiui. Greičiai taip pat stebina!

Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite šią 2019 „ExpressVPN“ apžvalgą!

„PureVPN“ - puikus pasirinkimas transliacijai

„PureVPN“ - puikus pasirinkimas transliacijaiArgumentai už: Įsikūręs Honkonge (saugi vieta). Automatinis užmušimo jungiklis, skelbimų blokavimas, dalomasis tunelis, NAT ugniasienė ir DNS / IPv6 apsauga nuo nutekėjimo. Vienu metu jungiami penki įrenginiai.

300 000 + IP & 2000 + serverių 140 šalių. Galimi optimizuoti skirti srautiniai serveriai. „Split Tunneling“ ir „SOCKS5“ tarpinis serveris pagerina našumą.

Minusai: Retos ryšio galimybės sistemoje „Windows“. Nėra nemokamos bandomosios versijos.

Galutinis verdiktas: „PureVPN“, kurį valdo „GZ Systems“ ir įsikūręs Honkonge (vienas saugiausių interneto mazgų pasaulyje), yra gerų ir blogų dienų..

VPT turi keletą nepatenkintų klientų, tačiau nuosekliai teikia didelį atsisiuntimo ir įkėlimo greitį, prarandant labai mažą greitį. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite šią „PureVPN 2019“ apžvalgą!

„CyberGhost“ - tiekėjas, atjungiantis viską!

„CyberGhost“ - tiekėjas, atjungiantis viską!Argumentai už: Įsikūrusi Rumunijoje (saugi vieta). 7 dienų bandomoji versija ir 45 dienų grąžinimo garantija (teikėjo USP). Didžiulė 2850 serverių kolekcija, skirta tinklalapių ir „VoD“ atblokavimui.

Keli prisijungimai penkiuose įrenginiuose. „Mozilla“ ir „Chrome“ naršyklės priedai. Saugus „Wi-Fi“ funkcijos saugumas viešai. Automatinis užmušimo jungiklis ir DNS / IP nuotėkio apsauga.

Minusai: Nėra uosto ekspedijavimo. „Mac“ kliente rasta nutekėjimų.

Galutinis verdiktas: „CyberGhost“ vartotojams siūlo didelį universalumą. Jis turi skirtingus režimus, tokius kaip naršymas anonimiškai, atblokuokite srautinį perdavimą, saugų „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos tašką, „torrent“ anonimiškai ir atblokuokite svetaines.

Teikėjas taip pat siūlo puikų srautinės transliacijos / torrentinės veiklos našumą. Geriausia dalis: vartotojams suteikiama 45 dienų pinigų grąžinimo garantija, norint išbandyti paslaugą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite šią „CyberGhost 2019“ apžvalgą!

„Surfshark“ - geriausias pigių VPN tiekėjas, turintis didelę vertę

„Surfshark“ - geriausias pigių VPN tiekėjas, turintis didelę vertę

Argumentai už: Įsikūręs Britų Mergelių salose (VPT draugiška jurisdikcija). Biudžetui palankios išlaidos (47,76 USD 2 metams). Seni sinchroniniai ryšiai (be apribojimų - teikėjo USP)

Minusai: „MultiHop“ funkcija anonimiškumui didinti. „CleanWebTM“ (skelbimų / stebėjimo priemonės / kenkėjiškų programų blokavimo priemonė). Automatinis užmušimo jungiklis ir „Wi-Fi“ apsauga, kad viešumoje būtumėte anonimiški.

Galutinis verdiktas: „Surfshark“ yra naujokas, greitai išskleidęs sparnus pigiausio VPN rinkoje. Jos veikimas, patikimumas ir privatumas suteikia „BestVPN.co“ 4,2 reitingą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite šią 2019 metų „Surfshark“ apžvalgą!

Buferinis - Olandijoje esantis srautiniam vartotojui skirtas VPN

Buferinis - Olandijoje esantis srautiniam vartotojui skirtas VPNArgumentai už: Įsikūrusi Gibraltare (saugus VPN mazgas). Apeina „Netflix Us VoD“ paslaugos turinio apribojimus. Siūlo našumo serverius daugiau nei 39 pasaulio šalyse.

Prijungimas prie 5 prietaisų vienu metu. Tiesioginių pokalbių palaikymas yra prieinamas ir gana reaguojantis. Funkcijos, tokios kaip automatinis ryšys, užkarda pagrįsta „Kill Switch“ ir „Port Discovery“.

Minusai: Brangūs prenumeratos planai. „MacOS“ kliente rasta nutekėjimų.

Galutinis verdiktas: Buferis yra skaidrus, kai reikia įrašyti kai kuriuos sesijos / prisijungimo klausimus, kad būtų galima bendradarbiauti su vyriausybe teisminiais atvejais su orderiu.

Šie žurnalai ištrinami per 30 dienų. Aš vertinu sąžiningumą, kurį VPT teikia produktui, nes jis yra geriau nei vėliau šokiruotas / nustebintas.

Ivacy VPN - aukštas našumas srautiniam / torrenting

Ivacy VPN - didelis našumo srautiniam srautui perdavimasArgumentai už: Įsikūręs Singapūre (VPT draugiška jurisdikcija). Išsamus 1000 ir daugiau kaip 100 serverių sąrašas. Aplenkia „VoD“ turinio apribojimus. Galimi optimizuoti P2P serveriai.

Minusai: Nėra TOR suderinamumo. Nėra „Netflix“ srautinio perdavimo.

Galutinis verdiktas: Įkurta Singapūre, „Ivacy“ yra dar viena saugi ir saugi VPT paslauga. Dėl patogaus duomenų saugojimo ir interneto cenzūros įstatymų jo vieta yra pliusas.

Asmens duomenų apsaugos komisijoje visi duomenys yra saugūs ir garantuoja jūsų anonimiškumą iš vietinių IPT ir vyriausybių. Mėnesio kainos prasideda nuo 11,95 USD.

„VyprVPN“ - greitą greitį užtikrinantis VPT

„VyprVPN“ - greitą greitį užtikrinantis VPTArgumentai už: Buveinė yra Šveicarijoje. Daugiau nei 700 serverių 70 pasaulio šalių. Galima naudoti kelių formų, kelių protokolų palaikymą. Vienu metu galima jungti iki 5 įrenginių.

Leidžia vartotojams mėgautis P2P / „Torrenting“. Ribota nemokama sąskaita su neribotu pralaidumu srautui / torrent. Nulio žurnalų teikėjas.

Minusai: Nėra pagrindinio plano „StealthVPN“ protokolo. Veiklos suderinamumo problemos.

Galutinis verdiktas: „VyprVPN“ pelnė greitą šlovę rinkoje dėl greito transliavimo greičio ir „P2P / Torrenting“. Tai taip pat gali pasigirti griežta privatumo politika.

„IPVanish“ - puikiai tinkamas norint sulaukti cenzūros

„IPVanish“ - puikiai tinkamas norint sulaukti cenzūrosArgumentai už: Ši paslauga yra plačiai paplitusi daugiau nei 1200 VPN serverių daugiau nei 60 šalių. Tai taip pat siūlo daugiau nei 40 000 bendrai naudojamų IP, kad būtų galima užpildyti asmens tapatybę.

Jūs netgi galite užmegzti ryšius 10 skirtingų įrenginių. Prieiga prie tokių funkcijų kaip „Kill Switch“, „IPv6“, DNS apsauga nuo nuotėkio, „SOCKS5“ žiniatinklio tarpinis serveris. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Minusai: Nėra nemokamos bandomosios versijos.

Galutinis verdiktas: „IPVanish“ yra Floridoje įsikūrusi VPN paslauga, siūlanti aukštą saugumo lygį, žadant padaryti jūsų tikrąjį IP neatskiriamą vietos IPT ir vyriausybinėms agentūroms..

Jūs naudojate neribotą pralaidumą naudodamiesi geriausiomis svetainių atblokavimo funkcijomis, kad pasiektumėte „Netflix“, „Amazon Prime“ ir „BBC iPlayer“. Teikėjas taip pat neturi žurnalų, kad gerbtų vartotojo anonimiškumą.

„TorGuard“ - internete pateikia tvirtą anonimiškumą

„TorGuard“ - internete pateikia tvirtą anonimiškumąArgumentai už: Teikėjas yra „P2P-Friendly“. Jis siūlo platų 3000 serverių tinklą daugiau nei 50 pasaulio šalių. Vartotojai gali vienu metu užmegzti ryšius penkiuose įrenginiuose.

Slaptas įgaliotinis atsitiktinėms svetainėms atblokuoti. Galimas dviejų veiksnių leidimas. Apsauga nuo MITM atakos. „SOCKS5 / SSH / HTTP / SSL“ ir įvairius kitus protokolus.

Minusai: „Windows Client“ programa kartais vėluoja. Nėra nemokamo bandomojo laikotarpio.

Galutinis verdiktas: Įsikūrę JAV, vartotojai gali nerasti patikimos „TorGuard“ paslaugos. Nepaisant to, ji niekada nebuvo pagauta atskleidžiant privačius duomenis.

VPN taip pat siūlo stiprų „OpenVPN“ šifravimą, kuris leidžia „VoDs“ atblokuoti. Vienintelis laimėjimas yra tas, kad vartotojai turės investuoti į tam skirtą IP, kad galėtų panaudoti didžiąją dalį VPN paslaugų.

Kitos mažiau žinomos galimybės, į kurias reikia atsižvelgti

Aukščiau išvardyti tiekėjai jau turi gana gerą vardą rinkoje. Vartotojams, trokštantiems kažko unikalaus, aš sukūriau atskirą sąrašą, kuriame pateikiamos kelios mažiau žinomos parinktys.

Tikslas yra suteikti mano auditorijai aiškų vaizdą apie įvairius dalykus “tinkamas” jų „Windows“ nešiojamųjų kompiuterių / asmeninių kompiuterių parinktys. Tikiuosi, kad jie padės palengvinti sprendimų priėmimo procesą:

Privati ​​interneto prieiga (VIP) - Mičiganas įsikūręs teikėjas yra garsus vardas. Tai siūlo didžiulį 3236 serverių, esančių 29 šalyse, sąrašą. Tai netgi palaiko visus protokolus, įskaitant PPTP, SSTP, L2TP / IPSec ir OpenVPN. Privatumo politika yra nepaprastai skaidri, patvirtinanti, kad VPN yra visiškai saugus naudoti.

„Avast SecureLine“ VPN - Populiarus antivirusinių programų kūrėjas nuėjo dar daugiau mylių, siūlydamas VPN produktą, kuris užkoduoja ir apsaugo jūsų interneto srautą. Teikėjas palaiko daugybę vietų, įskaitant JAV, JK, Turkiją, Lenkiją, Rusiją, Meksiką, Čekiją ir Vokietiją.

„Norton Wi-Fi“ privatumo VPN - „Norton by Symantec“ yra dar viena garsioji „Anti-Virus“ paslauga, siūlanti VPN produktą. „Wi-Fi“ privatumas yra unikalus, garantuojantis aukščiausią privatumo lygį, saugant internetą banko lygio šifravimu..

„Cryptostorm VPN“ - Islandijoje ir Kanadoje įsikūrusi „Cryptostorm“ yra VPN paslauga, kuri įgauna vis didesnį pagreitį. Tai yra priimtiniausias pasirinkimas tiems, kurie dalijasi failais, dažniausiai yra privatumo keistai ar nori naršyti DARK WEB. Todėl galite būti tikri, kad teikėjas neturi jokių ryšio / sesijų žurnalų.

SlėptiMyAss! (HMA) - Nors „HideMyAss“ yra labai populiarus VPT teikėjas, daugelis vartotojų nuo to atsiriboja. Priežastis yra jų bendradarbiavimas su teisinėmis institucijomis ir žurnalų pateikimas. Nepaisant to, jei jūs tik ieškote VPN teikėjo, kad atblokuotumėte svetaines, teikėjas nėra blogas pasirinkimas.

„UnoTelly“ VPN - Įsikūręs Graikijoje, „UnoTelly“ VPN išaugo į didelę daugianacionalinę organizaciją. Teikėjas nenaudoja „Google“ DNS serverių. Tam, kad būtų užtikrinta aukščiausio lygio apsauga, naudojama fizinė aparatinė įranga. Klientas siūlo išskirtines funkcijas, tokias kaip „kill-switch“ ir įmontuota tėvų kontrolė.

„OverPlay“ VPN - Jungtinėje Karalystėje įsikūrusi „OverPlay“ yra palyginti nauja paslaugų teikėja rinkoje, daug dėmesio skirianti privatumui. Jis turi didelį serverių, esančių maždaug 50 pasaulio šalių, telkinį, pasižymi nepaprastu anonimiškumu, palaiko neribotą P2P / Torrenting ir netgi siūlo net 6 Mbps greitį.

„WiTopia“ VPN - „WiTopia“ yra dar vienas garsus vardas tarp VPN teikėjų. Tai siūlo didžiulę serverių bazę, kuri suteikia prieigą daugiau nei 40 pasaulio šalių. Naudotojai netgi naudoja spartų greitį nuo 30 Mbps iki 35 Mbps 50 Mbps ryšiu - priklausomai nuo serverių ir jūsų pasiekiamų svetainių artumo.

„VikingVPN“ - Įsikūręs JAV, „VikingVPN“ yra palyginti naujas VPN rinkoje. Jis gali pasigirti vienu brangiausių kainų planų, pradedant nuo 14,95 USD per mėnesį. Už didelę kainą teikėjas nesiūlo nieko išskirtinio, tačiau teikia geras ir saugias bendras paslaugas.

„Boxpn“ - Seišeliuose įsikūrusi „Boxpn“ yra vidutinės klasės VPN paslauga, siūlanti kompetentingą paslaugą, labai greitą greitį ir gerą serverio prieinamumą. Gaunate daugiau nei 7 Mb / s atsisiuntimui ir srautiniam perdavimui, o tai pakankamai gerai, kad būtų galima panaudoti pramogas kaip filmus / TV laidas..

Rankinis VPN konfigūravimas skirtingose ​​„Windows“ versijose!

Nors šis vadovas yra apie “Geriausias „Windows“ VPN”, Visada renkuosi patobulinti savo žiūrovų techninę kompetenciją. Prisiregistruoti ir įdiegti programą lengva. Įsigilinę į specifiką galite suprasti daugiau aspektų apie tai, ką daro VPN.

Taigi, nusprendžiau nepadėti jūsų, ieškant instrukcijų rankomis. Žemiau rasite nuoseklias instrukcijas, kaip nustatyti VPN skirtingose ​​„Windows“ versijose. Tai apima liūdnai pagarsėjusius „Windows 10“, 8 ir 7. Aš taip pat daryčiau XP, bet tai būtų per daug pasenę.

Kaip galima nustatyti VPN sistemoje „Windows 10“

 1. Spustelėkite “Tinklas” piktogramą, esančią „Windows“ užduočių juostoje.
 2. (Šalia laikrodžio apatiniame dešiniajame juostos kampe).
 3. Pasirinkite “Ryšio nustatymai”, aukščiau “Lėktuvo rėžimas”.Geriausias „Windows“ VPN
 4. Pasirinkite VPN tinkle & Interneto pavadinimas.
 5. Spustelėkite apie “Pridėkite VPN ryšį”.
 6. Pažymėti išplėstinės parinktys, jei reikia.Kaip galima nustatyti VPN sistemoje „Windows 10“
 7. Dabar jums reikės įeiti šiek tiek informacijos.
 8. Mes nustatyta PPTP konfigūracija iš freevpnaccess.com.
 9. Tai yra geras šaltinis rankiniu būdu nustatant VPN.Kodėl man reikalingas „Windows“ asmeninio kompiuterio ir nešiojamojo kompiuterio VPN?
 10. Spustelėkite ant “Sutaupyti” mygtuką, užpildę visą informaciją.
 11. Grįžti į ankstesnį meniu, paspauskite ant jungimo mygtuko.
 12. Mėgautis naudojant VPN naudojant PPTP protokolo metodą!

Rankinis VPN konfigūravimas skirtingose ​​„Windows“ versijose

Kaip aš galiu sukonfigūruoti VPN „My Windows 8“ OS?

 1. Galva į paieškos juostą ir įveskite “VPT”.
 2. Pasirinkite “Tvarkyti virtualius privačius tinklus (VPN)”.Kaip aš galiu sukonfigūruoti VPN „My Windows 8“ OS
 3. Spustelėkite ant “+” mygtuką, norėdami pridėti VPN ryšį.Ko ieškoti „Windows“ kompiuterio VPN
 4. Užpildykite reikalingos informacijos.
 5. Rasti teikėjas, palaikantis L2TP / IPSec protokolus.Kokios yra geriausios „My Windows“ kompiuterio VPN paslaugos
 6. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite apie “Tinklas” „Windows“ užduočių juostoje.
 7. Pasirinkite “Tinklo ir interneto nustatymai”.Ar „Windows“ VPN yra nelegalūs JAV
 8. Spustelėkite apie “Pakeiskite adapterio nustatymus” nuo “Statusas” Meniu.Ar gerai naudoti VPN nulaužytą „Windows“ versiją
 9. Rasite sukurtą VPN ryšį.
 10. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite tai ir pasirinkti “Savybės”.Ar yra koks nors nemokamas VPN kompiuteriui?
 11. Spustelėkite ant “Saugumas” skirtukas.
 12. Pasirinkite L2TP / IPSec iš “VPN tipas”.Kaip nustatyti VPN Windows 8 OS

Kaip nustatyti "Windows 7" asmeninį kompiuterį / nešiojamąjį kompiuterį?

 1. Galva į “Tinklo ir dalinimosi centras” Meniu.
 2. Spustelėkite ant “Nustatykite naują ryšį ar tinklą” variantas.Kaip sukonfigūruoti VPN „My Windows 7“ nešiojamajame kompiuteryje (1)
 3. Pasirinkite “Prisijunkite prie darbo vietos” paleisti ryšio vedlį.Kaip sukonfigūruoti VPN „My Windows 7“ nešiojamajame kompiuteryje (2)
 4. Spustelėkite apie “Naudoti mano interneto ryšį (VPN)” pradėti procesą.Kaip sukonfigūruoti VPN „My Windows 7“ nešiojamajame kompiuteryje (3)
 5. Tipas IP adresas iš jūsų VPN paslaugos.
 6. Įveskite ryšio pavadinimas.
 7. Spustelėkite ant “Kitas” variantas.Kaip sukonfigūruoti VPN „My Windows 7“ nešiojamajame kompiuteryje (4)
 8. Įveskite atitinkamą vartotojo vardą ir slaptažodį.
 9. Pažymėti “Jei reikia, atsiminkite šį slaptažodį.
 10. Paspauskite “Prisijungti” mygtuką!Kaip sukonfigūruoti VPN „My Windows 7“ nešiojamajame kompiuteryje (5)

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Ar „Windows“ VPN yra nelegalūs JAV?

Nors JAV yra „penkių akių“ aljanso dalis ir taiko griežtą duomenų saugojimo ir interneto cenzūros politiką, vyriausybė dar neuždraudė VPT paslaugų. Galite lengvai atsisiųsti ir įdiegti bet kurį plėtinį, nesijaudindami dėl teisinių rūpesčių.

Ar gerai naudoti VPN nulaužytą „Windows“ versiją?

Nors naudojant nulaužtas skirtingų VPN versijas nėra jokios žalos, paprastai patariama iš tikrųjų sumokėti priemoką. Daugelyje nulaužtų failų dažnai būna daugybė antivirusinių ir kenkėjiškų programų, kurios gali sugadinti visus duomenis. Tikrai neverta rizikuoti.

Ar yra koks nors nemokamas VPN kompiuteriui??

Jei nenorite švaistyti pinigų už mokamą abonementą, turite nemokamus VPN sprendimus. Keletas geriausių pastarojo meto variantų yra „Windscribe“, „Hide.Me“ ir „TunnelBear“. Norėdami sužinoti daugiau parinkčių, žiūrėkite šį nemokamą „Windows“ VPN.

Suvyniokite daiktus

Tikiuosi, kad šis vadovas padės jums rasti geriausią „Windows“ VPN, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir reikalavimus. Kiekvienas paminėtas vardas buvo pridėtas atlikus išsamius tyrimus ir analizę.

Stengiuosi būti kuo tikslesnis savo vadovuose, tačiau jei manote, kad yra geresnių sprendimų arba susiduriate su problemomis / problemomis, nedvejodami palikite komentarą žemiau!

Aš atsakysiu asmeniškai ir stengsiuosi suteikti kuo daugiau pagalbos. Taip pat padėkite broliui pasidalyti šiuo vadovu, jei jums tai bus naudinga. Ačiū iš anksto

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me