Geriausias „iPad“ VPN – išsamus saugos vadovas, naudojantis nemokamą „iPad“ VPN

„Apple“’Produktai buvo įniršę nuo 2-ojo tūkstantmečio pradžios, o populiarūs prekės ženklai, tokie kaip „iPod“ ir „iPhone“, per metus padidino milijonus vienetų. Tačiau augant „iOS“ varomų prekės ženklų populiarumui, išaugo ir tam skirtos grėsmės internetiniame domene.

Intelektualūs įsilaužėliai visada stebi, kad įsilaužtų į jūsų „iPad“ ir gautų ranką iš jūsų duomenų. Geriausias VPN yra jūsų saugiausias lažybas, kad jūsų „iPad“ pasiektų saugumo lygį, reikalingą tokioms pavojingoms grėsmėms išvengti.

Čia pateiktas išsamus „BestVPN.co“ vadovas „Geriausiam„ iPad “VPT“, skirtas tam, kad turėtumėte visą informaciją, kad galėtumėte priimti teisingą sprendimą, kai reikia pasirinkti tinkamiausią ir „iPad“ tinkantį VPN..

Geriausias „ipad“ VPN

Kas yra VPN „IPad“

„IPad“ savo vartotojams siūlo daugiau funkcijų ir funkcionalumo nei visi kiti rinkoje esantys planšetiniai kompiuteriai. „IPad“ atėjimas įžengė į naują jungiamumo, kurį teikia įrenginys, amžių, kuris leidžia daryti viską, ką gali padaryti jūsų darbalaukis, atėmus įprastų kompiuterių nepatogumus..

„iPad“ galima naudoti bet kur. Nuo parke esančio suoliuko iki savo miegamojo „iPads“ leido vartotojams patirti didžiulį prieinamumą. Kadangi per „iPad“ visada esate prisijungę prie interneto, kad galėtumėte atlikti daugybę įvairių veiklų, pavyzdžiui, transliuoti, žaisti internetinius žaidimus, apsipirkti, skaityti ir net mokytis, jūsų neskelbtini duomenys gali būti lengvai pažeisti..

Kas yra „VPN“ „iPad“?

Tam reikia imtis tinkamų saugumo priemonių. Pvz., „VPN“ „iPad“ gali leisti jums įgyti papildomą saugumo saugyklą internete, būti saugiems nuo kenkėjiškų programų, virusų, sukčių ir netgi socialiai sukurtų šlamšto pranešimų. Bet privalumai tiesiog neturi’t ten baigiasi. Šiuolaikiniai geriausi VPN gali leisti peržiūrėti ir atblokuoti geografiniu požiūriu apribotą turinį.

Jie netgi slepia jūsų IP nuo autorių teisių pažeidimų, kai „Torrenting“ užšifruoja neskelbtinus duomenis, pavyzdžiui, kreditinių kortelių numerius ir dar daugiau. Štai kodėl VPN greitai tampa būtini kiekviename įrenginyje, tačiau jų svarba vis labiau auga, kai jums rūpi toks įrenginys kaip „iPad“, kurį internetiniai gyventojai naudoja daug nuožmiau..

Kodėl jums reikia VPN „IPad“

„iPad“ yra pažangesnės ir labai išsivysčiusios planšetinių kompiuterių versijos ir yra vienas iš populiariausių prieigos įrenginių, skirtų keliauti internete. Tačiau šių dienų internetas aprėpia savo riziką, įsipareigojimus ir apribojimus, kurių didžiąją dalį galima neutralizuoti įdiegiant VPN..

Kodėl jums reikia VPN „IPad“?

Pvz. „Netflix“ yra populiari srautinio perdavimo paslauga pagal pareikalavimą, tačiau ji siūlo skirtingas turinio bibliotekas skirtingose ​​šalyse. Taigi tai, ką vartotojas gali pamatyti naudodamas „Netflix New Zealand“, visiškai skirtųsi nuo to, ką „Netflix UK“ pasiūlė savo vartotojams. Dabar vartotojams reikia VPN, kad būtų galima apeiti šiuos užgniaužtus geografinius turinio apribojimus ir naudotis visomis jų prenumeratos galimybėmis.

Be to, VPN gali padaryti jus daug lengviau ir saugesnius, kad galėtų kankintis „iPad“, apsaugoti jus nuo kenkėjiškų programų grėsmių, atidėti įsilaužėliams vagiant jūsų neskelbtinus duomenis ir suteikti jums didesnį anonimiškumą internete..

Kaip pasirinkti geriausią „iPad“ VPN

Kai nusprendėte pasirinkti VPN paslaugą, kad užtikrintumėte „iPad“ apsaugą, yra keletas svarbių veiksnių, į kuriuos turite atsižvelgti prieš atsiskaitydami su tam tikru teikėju. Žemiau yra sąrašas funkcijų, kurias teikėjas turėtų pasiūlyti, kad jos paslaugos būtų laikomos geriausiu „iPad“ VPN:

Kaip pasirinkti geriausią „iPad“ VPN

Čia yra sąrašas funkcijų, kurias teikėjas turėtų pasiūlyti, kad jos paslauga būtų laikoma geriausiu „iPad“ VPT

Stiprus šifravimas:

Duomenų apsauga vykdoma šifruojant juos, kai jie pereina per internetą. Jei šifravimas yra pakankamai stiprus, net jei kažkas seka ir tvarko jūsų duomenis, viskas, ką jie mato, yra žvilgsnis, kad jie laimėjo’t negali iššifruoti. Geriausias šifravimo būdas yra AES 256 klasė, kurią naudoja vyriausybinės agentūros, kariuomenė ir kiti neskelbtini duomenys.

Kelių protokolų palaikymas:

Kol jūsų duomenys užšifruojami’Visada geriau užtikrinti, kad niekas net negalėtų jo suvaldyti, kai jis keliauja per internetą. Tai atliekama praleidžiant pro “Protokolas”, kuris yra savotiškas užšifruotas tunelis, į kurį niekas negali patekti. Populiariausiuose VPN siūlomas kelių protokolų palaikymas, įskaitant specialų palaikymą „OpenVPN“, PPTP, L2TP ir dar daugiau.

Serverio infrastruktūros patikimumas:

Į pramogus orientuotuose įrenginiuose, tokiuose kaip „iPad“, reikia VPT, kuris vienodai paskirstytų maksimalų serverių skaičių keliose vietose. Kuo daugiau serverių, tuo didesnė tikimybė, kad lengvai atblokuosite riboto turinio geografinį turinį.

Kai kuriuose svarbiausiuose VPN netgi yra skirti serveriai, skirti tokiai veiklai kaip „Torrenting“, „P2P“, užmaskuoti serveriai ir dar daugiau, taigi tai gali būti dar vienas pliusas.

Suderinamumas su „iPad“:

„Apple“’įrenginiai nėra tokie malonūs programoms ir ištekliams, kurie kyla iš jo patikimo kūrėjo išorės’bendruomenės. Kad VPN būtų tinkamas „iPad“, jis turi užtikrinti aukštą prietaiso suderinamumo laipsnį. Daugelis VPT siūlo specialias „iOS“ programas, skirtas aptarnauti būtent šį poreikį.

Išskirtinės savybės:

Populiariausi VPN’tiesiog tiesiog pasiūlykite pagrindines savybes, kaip kad to nereikėtų’nepateisina jų aukščiausio rango ešerių viršūnės VPN. Išskirtinės savybės gali būti nuo perjungimo iki dvigubo VPN ir net svogūnų per VPN, visa tai vartotojams leis padidinti savo „iPad“ apsaugą..

geriausias vpn ipad

Geriausias „iPad“ VPN - patikimų ir patikrintų programų sąžiningas reitingas

„iOS“ paprastai yra labai saugi platforma, tačiau įsilaužėliai sparčiai tampa ypač modernūs puolant tokius įrenginius. „IOS“ entuziastai yra nepaprastai lojalūs kalbėdami apie savo įrenginius, ir tai daro platformas, tokias kaip „iPad“, tokias, kurios vilioja dėl atakų prieš duomenis.

Geriausi VPT yra skirti apsaugoti jus nuo tiksliai tokių gėdingų duomenų nutekėjimų, kurie gali jus išgelbėti nuo didelės finansinės ir asmeninės informacijos žalos. Be to, VPT taip pat suteikia išskirtinį mandagumą leisdami jums apeiti cenzūrą ir pasiekti geografiškai ribotą turinį.

„IPad“ įrenginyje šios funkcijos gali padėti pagerinti jūsų įrenginio galimybes ir garantuoti aukščiausios kokybės patirtį, teikiamą geriausio VPN. Čia yra mūsų kuruojamas ir šališkas sąrašas Geriausias „iPad“ VPN kuriame yra kainų apžvalgos, suderinamumo vadovai, serverių skaičius ir svarbesni veiksniai.

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. „Surfshark“

  „Surfshark“

  11,95 USD1,99Per mėnesį

  • 800+ serverių 50 ir daugiau šalių
  • AES-256-GCM šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • Neribotas vienalaikis ryšys
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 83% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 4. Nevalia

  Nevalia

  9,95 USD2,25Per mėnesį

  • Daugiau nei 1000 serverių 100 vietų
  • 256 bitų standartinis karinio lygio šifravimas
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus
  • Nulio žurnalų teikėjas
  • Galimi 5 prisijungimai
  • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ programos ir „Chrome“ plėtinys

  Patikimas 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 5. „CyberGhost“

  „CyberGhost“

  12,99 USD2.75Per mėnesį

  • 3700 serverių 60 šalių
  • 256 bitų AES šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Griežta politika be žurnalo
  • 7 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

„ExpressVPN“ - visapusiškas našumas „iPad“:

Išskirtinis vardas tarp VPN, „ExpressVPN“ siūlo vieną didžiausių funkcijų paketų, siūlantį aukščiausio lygio vartotojo patogumą.

Be nepaprastai patogaus ir ypač lengvai naudojamo „iOS“ programos kliento, jis gali pasiūlyti daugiau nei 2000 serverių, nulio pralaidumo apribojimą, didelius spartos pūslelius’Neįsiterpkite dėl serverio kliūčių, AES 256 lygio šifravimo ir kitos išskirtinės savybės, tokios kaip padalintas tunelis, kad būtų užtikrintas papildomas saugumas.

Būtinai patikrinkite visą „expressvpn“ apžvalgą.

„EpressVPN“, skirtas „iPad“

Šis VPT gali būti šiek tiek brangesnis nei jo bendraamžiai, tačiau jis siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją tiems, kurie don’nenorite likti su paslauga po pirmojo naudojimo. Bet taip nutinka retai.

„IPad“ „Express VPN“ yra trys skirtingi planai. Mėnesio planas yra 12,95 USD, o tai per daug sudėtinga, kad galėtumėte apsvarstyti, 6 mėnesių planas kainuoja 59,95 USD, už kurį išrašoma vieną kartą, tačiau geriausias jų planas išlieka metiniu planu, kuris kainuoja tik 99,95 USD..

Argumentai už

 1. Populiariausios „Gear“ spartos kaip „iPad“ VPN
 2. Specialios programos ir naršyklių plėtiniai
 3. Griežtas karinio laipsnio šifravimas
 4. Kelių protokolų palaikymas
 5. Nulinių žurnalų politika

Minusai

 1. Nėra skirtų P2P serverių
 2. Brangios palyginti su konkuruojančiomis paslaugomis

Gaukite „ExpressVPN“

„PureVPN“ - pigių VPN su visomis „iPad“ funkcijomis:

Be abejo, vienas iš labiausiai prieinamų VPN ten yra „PureVPN“, siūlantis viską, ką gali padaryti geriausi VPN, už nedidelę dalį kainos. Jei galvojate įsigyti VPN, kuris gali atblokuoti geografiškai ribotas transliacijos paslaugas, tada „PureVPN“ gali jums pasiūlyti būtent tai.

Peržiūrėkite mūsų išsamią „purevpn“ apžvalgą.

„PureVPN“, skirtas „iPad“

Galite žiūrėti „Hulu“, „Netflix“ ir „Amazon Prime“ bet kuriame regione, kuriame yra „PureVPN“’Nuostabūs 750 serverių, pasklidusių visame pasaulyje. Be to, „PureVPN“ prenumerata suteikia jums teisę naudotis tokiomis funkcijomis kaip „Split Tunneling“, „Onion over VPN“, kelių protokolų palaikymas ir dar daugiau.

Tik 69,12 USD už dvejų metų prenumeratos planą yra labai sunku ignoruoti naudojant „PureVPN“.

Argumentai už

 1. Įperkami „iPad“ VPN planai
 2. DDoS apsauga
 3. Speciali srautinio perdavimo palaikymas
 4. P2P ir Torrent serveriai
 5. 750 + serverių 141 šalyje
 6. VPN viešosios interneto prieigos taškas
 7. Nat ugniasienė
 8. Kelių protokolų palaikymas, įskaitant „OpenVPN“ ir „L2Tp“
 9. Leidžia padalinti tunelį

Minusai

 1. Saugo kai kuriuos žurnalus
 2. Nemokamas bandomasis laikotarpis negalimas

Gaukite „PureVPN“

Privati ​​interneto prieiga (VIP): neprilygstama „iPad“ VPN apsauga:

Su 3030 serverių 28 šalyse ir į klientą orientuotų funkcijų, tokių kaip specialus P2P palaikymas ir geografinių apribojimų atblokavimas, PIA išlieka vienu geriausių „iPad“ VPT. Šis VPN yra vartotojų mėgstamas, kai kalbama apie funkcijų tvirtumą. Jame nėra nulio žurnalų, yra keli VPN šliuzai, yra skelbimų ir kenkėjiškų programų blokavimo priemonė.

Donas’Nepamirškite perskaityti mūsų išsamios privačios interneto prieigos apžvalgos

„IPad“ privati ​​interneto prieiga

VIP taip pat siūlo labai suderinamą programą, skirtą naudoti „iOS“ platformose, tokiose kaip „iPad“. Ir tai nėra taip brangu, nes metinis planas kainuoja 39,95 USD, o jų aukščiausią planą, siūlantį prenumeratą 24 mėnesiams, apmokestins 69,95 USD..

Argumentai už

 1. Patobulintos saugos valdymo priemonės kaip „iPad“ VPN
 2. Palaikomi „OpenVPN“, „L2TP / IPsec“
 3. Galimas „P2P“ palaikymas
 4. Nulio žurnalų teikėjas
 5. 5 vienalaikiai ryšiai
 6. Neribotas pralaidumas

Minusai

 1. Savųjų programų vartotojo sąsaja yra šiek tiek sudėtinga

Gaukite privačią prieigą prie interneto

„NordVPN“ - visiškai saugios garantuoto anonimiškumo savybės „iPad“:

„NordVPN“ vis dar stengiasi pasiūlyti pačią pagrindinę VPN funkciją, t. Y. Ypač aukštos kokybės apsaugą, geriausiu įmanomu būdu.

Be standartinio 256 laipsnio šifravimo ir kelių protokolų palaikymo, naudodami „NordVPN“ galite pridėti papildomų saugumo lygių’Išskirtinės funkcijos, tokios kaip dvigubas VPN, „Onion over Tor“, „CyberSec“, IPv6 apsauga nuo nuotėkio ir dar daugiau.

Patikrinkite mūsų atnaujintą „nordvpn“ apžvalgą

„IPad“ skirtas „NordVPN“

Tačiau tai nereiškia, kad jis negali apeiti geografiškai apriboto turinio. „NordVPN“ yra draugiškas „Netflix“ ir jūsų „iPad“ įrenginyje jums nebus sunku pasiekti bet kokį turinį, kuris iš pradžių neturėjo jūsų pasiekti.

Planai yra šiek tiek aukštesnėje pusėje, tačiau metinis planas kainuoja 83,38 USD. Tačiau galite gauti geriausią pasiūlymą, jei pasinaudosite jų 36 mėnesių prenumeratos planu, kuris grąžins jums tik 125,64 USD.

Argumentai už

 1. Nemokamas bandymo laikotarpis
 2. Galimas dvigubas šifravimas
 3. 3359 serveriai 60 ir daugiau šalių
 4. Keli mokėjimo būdai
 5. „OpenVPN“, „IKEv2 / IPSec“, L2TP / IPSec, PPTP ir SSTP protokolai
 6. „SmartPlay“ funkcija srautiniams tinklalapiams

Minusai

 1. Brangūs mėnesio planai

Gaukite „NordVPN“

„TorGuard“ - padidintos privatumo apsaugos „iPad“ funkcija:

„TorGuard“ žengė vieną žingsnį priekyje naršyklės teikdamas vartotojams saugumą ir privatumą. Nepaisant to, kad siūlo nedaug papildomų funkcijų, išskyrus pagrindines, „TorGuard“ yra išskirtinis VPN tiems, kurie paprastai nesinaudoja savo anonimiškumu prisijungę prie savo „iPad“..

„Torguard“ VPN, skirtas „iPad“

Greitis yra šiek tiek lėtas dėl šių labai saugumo priemonių, tačiau ne per daug, kad sugadintumėte patirtį. „TorGuard“ prenumerata taip pat gausite neribotą pralaidumą, slaptą apsaugos funkciją, 5 vienalaikius ryšius ir dar daug daugiau..

Vieninteliai išjungti šią paslaugą yra painūs planai. Tačiau norėdami jus išgelbėti nuo šio vargo, mes siūlome jums už jų Anoniminį VPT planą metams įsigyti tik už 59,99 USD. Kitas geriausias planas kainuos 99,99 USD už visą 24 mėnesių trukmės prenumeratą.

Argumentai už

 1. „StealthVPN“ apsaugos funkcija kaip „iPad“ VPN
 2. Stiprus šifravimo lygis
 3. Veikia ant svogūnų maršruto modelio
 4. 3000+ VPN serverių 50 šalių
 5. Dedikuotas IP adresas

Minusai

 1. Planai yra labai brangūs
 2. Funkcijų paketai gali kelti painiavą

Gaukite „TorGuard“ VPN

Geriausias „VPN for iPad“ nemokamai

Šiuo metu VPN yra labai mažai nemokamų paslaugų, kurios teikia didelę patirtį, tačiau yra ir labai patikimos. Pastaraisiais metais, kai buvo sugauta daugybė nemokamų VPT paslaugų, neteisėtai naudojant vartotojų duomenis arba parduodant juos internete, vartotojų pasitikėjimas jomis labai sumažėjo..

Be to, nemokami VPN negali suteikti visų išskirtinių funkcijų, tokių kaip mokamos paslaugos, pvz. yra labai mažai nemokamų paslaugų teikėjų, siūlančių neribotą pralaidumą ar gerą serverių skaičių.

Tačiau jei vis tiek norite įsigyti savo „iPad“, mes sėkmingai sukūrėme geriausio nemokamo „iPad“ VPT sąrašą, kurį sudaro tiekėjai, kurie nėra tik patikimi, bet gali supakuoti perforatorių, kai kalbama apie funkcijas ir našumą. Čia yra populiariausių nemokamų VPN, kuriuos galite naudoti su „iPad“ 2018 m., Sąrašas:

„WindscribeVPN“ - geriausias „iPad“ VPN su P2P palaikymu

Nemokami VPT paprastai slopina savo galimybes iki minimumo, tačiau „Windscribe“ to nepadaro. Tiesą sakant, šis VPT teikėjas yra vienas iš dosniausių VPN, kurį mes naudojame’susidūrėte su nemokama kategorija. Esant 10 GB pralaidumo ribai per mėnesį, „Windscribe“ yra 5 kartus daugiau pritaikyta vartotojams nei kiti nemokami VPN..

Aprašykite „ipad“

Bet pranašumai neturi’Nesustokite, nes taip pat gausite 11 serverių vietų, skirtą „P2P“ palaikymą, skelbimų blokavimo funkciją ir ugniasienės funkciją. Tai vienas iš geriausias „VPN for iPad Free“ jei esate vartotojas, kuris to nedaro’t atsiskaityk už mažiau.

Argumentai už

 1. „IPad“ nemokamame VPN galima rasti 11 serverių
 2. Neribotas prietaiso ryšys
 3. Yra skelbimų blokavimo priemonė ir ugniasienė
 4. Palaiko P2P / „Torrenting“

Minusai

 1. Atidaryti VPN protokolą negalima
 2. Suskirstymai dažni

„TunnelBear“ VPN: pastovus, kaip „iPad“ VPN, greitis

„TunnelBear“ yra labai patikima nemokama paslauga, kurioje yra mieli meškučių animaciniai filmai, įsiterpę į visas jo vartotojo sąsajas. Geriausia dalis apie tai yra nesudėtinga „iOS“ programa, skirta „iPad“’tai taip paprasta, kaip prijungti ir žaisti.

Perskaitykite mūsų atnaujintą tunelių apžvalgos apžvalgą

„Tunelbear“ skirtas „iPad“

Vienintelis neigiamas dalykas yra mažas pralaidumo apribojimas, pasiekiantis tik 500 MB per mėnesį. Tačiau jei tvitruojate apie paslaugą, gausite papildomą 1 GB duomenų.

Dėl „Tunnelbear“ VPN greičio ir saugumo jis netgi gali leisti sumokėtiems VPT paleisti savo pinigus. „Tunnelbear“ yra puikus lengvų naršymo sesijų „iPad“ įrenginiuose.

Argumentai už

 1. Tiesiog reikalingas el. Pašto adresas norint prisiregistruoti kaip nemokamą „iPad“ VPT
 2. 2 GB duomenų dangtelis
 3. Užtikrina gana stiprų šifravimą
 4. Greiti serveriai

Minusai

 1. Lėto klientų reagavimo komanda
 2. Galite prisijungti tik prie vieno įrenginio

„ZoogVPN“ - anonimiškumas garantuojamas internetu kaip „iPad“ VPN:

Tai gali turėti savitą pavadinimą, tačiau jo aptarnavimo standartai išlieka aukšti ir neatsiejami nuo to, ar tai padaryti Geriausias „VPN for iPad“ nemokamai. „ZoogVPN“ nebuvo jau labai seniai, tačiau vis tiek įgijo reputaciją, nes yra labai saugi vartotojams, pasitikėdama savo duomenimis su.

„ZoogVPN“, skirtą „iPad“

Funkcijos apima 3 serverius, 2 GB duomenų pralaidumo apribojimą, 128 bitų šifravimą ir mažo intensyvumo P2P dalijimąsi.

Argumentai už

 1. Greiti serveriai
 2. 2 GB duomenų dangtelis
 3. P2P / „Torrenting“
 4. Užtikrina gana stiprų šifravimą
 5. „IPad“ galimos papildomos funkcijos

Minusai

 1. Neatsakingas klientų palaikymas
 2. Galima prisijungti prie vieno įrenginio

„Hide.Me“ - nulio duomenų žurnalų tolerancija, kaip geriausias nemokamas „iPad“ VPT

Šis VPN, esantis ypač duomenų atžvilgiu draugiškoje šalyje, t. Y. Malaizijoje, siūlo universalų saugumą ir funkcijas, skirtas vartotojams bendrauti. Jis turi puikų šifravimo standartą ir aiškiai nurodo, kad to neturi’t nelaikyti bet kokio žurnalo.

„Hide.me“, skirtas „iPad“

Greitis yra nuoseklus ir nebuvo jokių gedimų, DNS nutekėjimų ar kitų dalykų, dėl kurių mums reikėjo išbraukti „Hide.me“ iš mūsų sąrašo. Duomenų limitas yra gana suderinamas su „iPad“ - 2 GB per mėnesį.

Argumentai už

 1. Niekada nesijaudinkite dėl duomenų saugojimo įstatymų, kai naudojate juos kaip „iPad“ VPN
 2. Neįtikėtini šifravimo standartai
 3. Aiškiai išdėstyta nulinės žurnalų politika.
 4. Didelis greitis

Minusai

 1. Mažas serverių skaičius
 2. doesn’t atrakinti riboto geografinio turinio

Geriausias neribotas nemokamas „iPad“ VPN

Paprastai nemokamiems VPT sunku vartotojams pasiūlyti neribotą duomenų pralaidumą. Taip yra todėl, kad VPT yra labai daug kapitalo reikalaujančios ir vartotojams teikiant neribotus duomenis, sąskaita gali būti per aukšta, kad galėtų padengti nemokamą VPN..

Geriausias neribotas nemokamas „iPad“ VPN

Tačiau vis dėlto kai kurie nemokami VPT nuėjo per toli ir savo vartotojams siūlo neribotą duomenų pralaidumą. Čia yra sąrašas, kuriame yra šie nuostabūs nemokamų VPT teikėjai su neribotais „iPad“ duomenų planais:

 1. „HotSpot“ skydas
 2. „Zenmate“ VPN

Kaip rankiniu būdu nustatyti „VPN“ „iPad“

Geriausias „iPad“ skirtas VPT siūlo labai patogias, vietines programas, skirtas lengvai suderinti visose „iOS“ platformose. Juos galima lengvai atsisiųsti iš VPN’svetainėje arba iš „iOS“ parduotuvės, jei jau turite sąskaitą su teikėju, tačiau jei vis tiek norite rankiniu būdu įdiegti VPN „iPad“ įrenginyje, čia’Kaip tai padaryti galite lengvai:

 1. Prenumeruokite VPN paslaugą nusipirkę planą, tinkantį jūsų poreikiams ir biudžeto poreikiams.
 2. Atsisiųskite konfigūracijos failus iš pageidaujamo VPN teikėjo. (Geriausia visada paprašyti klientų palaikymo komandos pateikti nuorodą į šį šaltinį, nes kiekvienas VPT turi skirtingą vietą, kur juos saugo.’nėra jokio vienodumo)
 3. Kai jūsų „iPad“ įrenginyje bus atsiųstas VPN profilis, jūsų įrenginys paprašys juos įdiegti. “Diegti” yra ta vieta, kur reikia paliesti.
 4. Norėdami gauti sistemos įgaliojimą, dabar turėsite įvesti savo kodą arba nurodyti „Touch ID“.
 5. Jei dabar parodomas įspėjimas, bakstelėkite “Diegti”.
 6. Dabar jūs turite dar kartą patvirtinti diegimo proceso autorizaciją dar kartą bakstelėdami “Diegti”.
 7. Kai įrenginys bus įdiegtas, jis jums apie tai praneš. Bakstelėkite “padaryta”
 8. Dabar jūs turite pasirinkti serverį, kurį galėsite naudoti naudodami VPN.
 9. Norėdami tai padaryti, turite eiti į „iPad“ nustatymus. Kartą čia pasirinkite “bendras” ir tada pasirinkite VPN.
 10. Dabar jūsų paprašys serverio meniu, kuriame bus jūsų paslaugų teikėjo galimi VPN serveriai.
 11. Norėdami pradėti ryšį, perjunkite jungties būsenos jungiklį į dešinę ir pasirinkite serverį.
 12. Dabar veikia VPN.

Jei norite išjungti VPN, tada perjunkite tą patį Ryšio būsenos jungiklį atgal į kairę pusę, todėl VPN bus atjungtas..

Kaip pasiekti „Netflix“ naudojant „iPad“ naudojant VPN

„Netflix“’turinio bibliotekos gali labai laukiškai keistis iš vieno regiono į kitą, todėl jums reikia naudoti „iPad“ populiariausią VPN, kad galėtumėte visiškai pasidžiaugti savo „Netflix“ prenumerata..

Čia’Tai, kaip galite pasiekti „Netflix“ iš bet kurio regiono (pvz., „Netflix US“) „iPad“, naudodami geriausią „netflix“ VPN:

 1. Eikite į „iOS“ parduotuvę savo įrenginyje ir ieškokite “„Netflix“”.
 2. Rezultatuose pasirinkite “„Netflix Inc“” ir pradėkite diegti jį į savo įrenginį.
 3. Įdiegę (jei jau nusipirkote prenumeratos planą) prisijunkite prie savo „Netflix“ paskyros.
 4. Dabar atidarykite savo VPN klientą savo „iPad“ („iOS“ kliento programos dažniausiai prieinamos visiems populiariems VPT tiekėjams su lengvai naudojamomis sąsajomis) ir pasirinkite šalies, iš kurios norite naudoti „Netflix“, serverį, pvz. norėdami pasiekti „Netflix US“, pasirinkite JAV serverius.
 5. Jei vis tiek galite atrakinti „Netflix“ iš tam tikro regiono, praneškite 24 valandas per parą veikiančiam klientų palaikymo centrui už geriausius „Netflix“ VPN serverius ir būsite nukreipti į priekį.
 6. Pasirinkite serverį ir dabar atnaujinkite „Netflix“. Jei taip nėra’Dirbkite, atsijunkite ir vėl prisijunkite, ir jūs tikrai būsite prisijungę.

Geriausias „iPad Reddit“ VPT

Komentarai apie „Reddit“, su kuriais susidūrėme dėl tinkamiausio „iPad“ VPN, šiek tiek skyrėsi nuo to, ką mes dažniausiai patiriame platformoje. VPN rekomendacijos to nepadarė’Pasirinkti žemesnės klasės paslaugų teikėjus, nes „iOS“ platformai reikalingas tam tikrų VPN tvirtumas ir paprastai tik geriausias „vpn reddit“ gali suteikti reikiamą funkcijų stiprumą..

Vienas vartotojas rekomendavo „Express VPN“, nes patyrė, kad jis yra ypač greitas ir gerai veikia Kinijoje. Nieko per daug nesiskiria nuo mūsų pačių VPT teikėjo apžvalgos.

Komentaras iš diskusijos chowchowthedog’komentarą iš diskusijos "Ką’Tai geriausias VPN, kurį galima naudoti su „iOS“?".

Ką’yra geriausias VPN, kurį galima naudoti su „iOS“? iš obuolių

Komentaras iš diskusijos OpalHawk’komentarą iš diskusijos "Ką’Tai geriausias VPN, kurį galima naudoti su „iOS“?".

Kiti vartotojai buvo labiau linkę į dar vieną iš mūsų geriausių „iOS“ VPN teikėjų, t. Y. „NordVPN“. Šios rekomendacijos skleidė laurus ant VPN, nes tai yra nesudėtinga diegti ir naudoti „iOS“. (Nepamirškite patikrinti geriausio „Mac“ vadovo VPN.)

Komentaras iš diskusijos Sebetter’komentarą iš diskusijos "Ką’Tai geriausias VPN, kurį galima naudoti su „iOS“?".

Komentaras iš diskusijos marcinsz89’komentarą iš diskusijos "Ką’Tai geriausias VPN, kurį galima naudoti su „iOS“?".

„Apple“ vartotojai paprastai yra pakankamai išmintingi ir dalijasi lojalumo bruožais, kai kalbama apie prekės ženklus, tačiau jų lojalumas to neturi’t pigiau. Turite būti tikrai geri, kad atkreiptumėte „Apple“ vartotojo dėmesį ir kad jiems patinka „ExpressVPN“ ir „NordVPN“, daug kalbama apie tai, kaip geros yra šios paslaugos iš tikrųjų.

Geriausias „iPad“ VPN VPN

Kaip iš savo „iPad“ pašalinti VPN??

Būdami nuoširdūs privatumo gynėjai, mes ne’Nerekomenduojame naršyti internete, nesinaudodami pakankamai geru VPN, bet vis tiek, jei norite atsikratyti savo VPN iš savo „iPad“, čia’Kaip jūs galite tai išgyventi:

 1. „IPad“ eikite į nustatymus ir tada eikite į “Generolas” variantas
 2. Dabar slinkite žemyn per meniu, kol pamatysite parinktį “VPT”
 3. Bakstelėkite šią parinktį, kuri atidarys sąrašo meniu
 4. Čia pamatysite savo VPN sąskaitos pavadinimą. Dabar spustelėkite “Aš” piktogramą dešinėje, be šios parinkties
 5. Dabar, tarp parinkčių, bakstelėkite “Ištrinti VPN” ir patvirtinkite veiksmą

Kaip jūs naudojate VPN „iPad“?

Šiuolaikines VPN paslaugas nėra taip sunku įdiegti ir jose naršyti, ypač naudojant savąsias programas, kurias jos siūlo kiekvienai OS.

Leidžia nuginčyti atliekant veiksmus, kaip naudojant VPN suteikti anonimiškumą internete „iPad“:

 1. Pirkite prenumeratos planą su geriausiu VPN ir atsisiųskite jų „iOS“ programą savo „iPad“
 2. Įdiekite programą ir prisijunkite naudodami savo kredencialus
 3. Programos sąsajoje pasirinkite serverį ir spustelėkite prisijungti
 4. Dabar jūs saugiai naudojate savo „iPad“ su VPN, užtikrinančiu apsaugą internete

Išvada

„iPad“ yra geriausias „Google“ koncepcijos pasireiškimas “Turėdamas kompiuterį delne”. Šios mašinos yra greitos, ypač patogios, ypač protingos ir, svarbiausia, nuostabiai gražios. Dabar mūsų gyvenimas sukasi apie tokias fantastines mašinas, kurios palengvino mūsų gyvenimą, nes leidome mums supaprastinti savo užduotis ir mėgautis daugiau laisvo laiko..

Bet už mūsų įrenginius esame atsakingi ir jų saugumo kontrolė turėtų būti mūsų rankose. Turime ne tik diegti VPN savo „iPad“ įrenginiuose, bet ir naudotis saugesne privatumo praktika, pavyzdžiui, neatskleisti mūsų informacijos socialinės žiniasklaidos rankenose ar spustelėti kenksmingas nuorodas, kad visiems būtų užtikrinta saugesnė ir patikimesnė sąveika..

Mes, „BestVPN.co“, stengiamės, kad internetas būtų saugus visiems, ir manome, kad tai turi būti visų nemokamo interneto vartotojų bendros pastangos. Jei turite pasiūlymų dėl patobulinimų ar kritikos, kurie galėtų mums padėti pagerinti mūsų teikiamas paslaugas, nedvejodami susisiekite su mumis toliau pateiktuose komentaruose..

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me