Geriausias „Chromebook 2020“ VPT – visada saugokite savo duomenis!

Šiame sparčiai besivystančiame pasaulyje, kuriame dabar vyrauja skaitmeninis kosmosas, reikia naujų technologijų, kad mums, žmonėms, gyvenimas būtų paprastesnis. Atsižvelgdama į tai, „Google“ sukūrė garsųjį „Chromebook“, kuris yra nebrangus nešiojamasis kompiuteris, ypač garsus biudžeto sąmoningumo, keliautojų ir studentų tarpe. Nepaisant to, kokią platformą / aparatinę įrangą naudojate, priklausomybė nuo internetinių paslaugų kelia keletą abejonių dėl privatumo, nes visi duomenys gali būti nutekėję ar vyriausybės stebimi. Čia pasirodo geriausias VPN, pateikiantis geriausių „Chromebook“ VPT sąrašą, kad būtų galima panaudoti aukščiausią anonimiškumo lygį internete.!

Kas yra „Google Chromebook“?

„Chromebook“ yra naujos kartos nešiojamieji kompiuteriai, kurie pateko į rinką 2011 m. Birželio 15 d. Jis yra neįtikėtinai lengvas, mažai energijos vartojantis įrenginys, siūlantis greitį, kad būtų galima akimirksniu atlikti skaičiavimo užduotis. Naudojama „Chrome“ OS, ji taip pat yra skirta naudoti pirmiausia internetui, nes dauguma jo dokumentų ir programų gyvena ir veikia debesyje. Tai yra visai kita nešiojamųjų kompiuterių veislė, kuri suteikia jums geriausią „Google“’s galimybes vos vienu mygtuko paspaudimu.

Kas yra „Google Chromebook“?

Kuo „Google Chromebook“ skiriasi nuo kitų nešiojamųjų ir nešiojamųjų kompiuterių?

Palyginti su „Mac“ ir „Windows 10“ nešiojamaisiais kompiuteriais, „Chromebook“ yra visiškai kita kategorija. Tai yra CLOUD mašinos, turinčios savo klasę, iš esmės garsėjančias dėl savo mobilumo ir greičio. Kita vertus, standartiniai nešiojamieji kompiuteriai ir nešiojamieji kompiuteriai veikia griežtai neprisijungus. Vėliau jie klasifikuojami pagal skirtingus kriterijus. Kuo „Chromebook“ kompiuteris toks ypatingas?

Kuo „Google Chromebook“ skiriasi nuo kitų nešiojamųjų ir nešiojamųjų kompiuterių?

Viskas iš tikrųjų! Šie puikūs prietaisai yra beveik „ultrabook“ knygų dydžio, pasižymintys plonu dizainu, turinčiu ilgą funkcijų sąrašą. Jie yra geras pasirinkimas pirmą kartą nešiojamųjų kompiuterių savininkams ir dažnai yra aukštai švietimo pasaulyje. Prekės ženklai, siūlantys „Chromebook“, yra „Samsung“, „HP“, „Asus“ ir „Acer“, kurie visi naudoja „Chrome“ OS. Pagrindinės pardavimo vietos yra supaprastintas veikimas, įperkamumas, poliruota sąsaja, „Google“ paslaugos vienoje vietoje ir pagalba „Cortana“..

Ar jūsų duomenys yra saugūs „Chromebook“?

Tai sudėtingas atsakymo klausimas, atsižvelgiant į tai, kad, nepaisant to, kokią platformą naudojate, jei norite padidinti saugumą - tai prasideda nuo to, kaip JŪS tvarkote savo duomenis. „Chromebook“ įrenginiuose reikia tinkamai apsaugoti savo „Google“ paskyrą, nes kiekvienas mažas veiksmas ir užduotis atliekami per ją. Todėl turite pridėti stiprų slaptažodį, kad galėtumėte maksimaliai apsaugoti, taip pat nustatyti dviejų faktorių autentifikavimą, kuriam prisijungti reikia „Google Authenticator“ programos kodo..

Ar „Chromebook“ yra saugus

Norėdami dar labiau padidinti savo saugumą ir privatumą, turite naudoti daugybę patarimų ir konfigūracijų. „Chromebook“ nustatymuose apribokite prisijungimą tik su viena paskyra, kad pašaliniai asmenys niekada negalėtų pasiekti jūsų nešiojamojo kompiuterio ar jame esančių duomenų. Taip pat galite pasirinkti suteikti „Google“ mažiau informacijos perjungdami numatytąją naršyklę į dabar garsiąją „DuckDuckGo“, į privatumą orientuotą paieškos variklį, kuris nestebi jūsų duomenų ir neprisijungia jokios ryšio / sesijos informacijos.

Ar jums tikrai reikia geriausio „Chromebook“ VPN??

Dabar jūs žinote, kaip padidinti „Chromebook“ įrenginių saugumą. Vis dėlto, ar aukščiau paminėtas pakeitimas garantuoja ir visišką saugumą internete? Ne visai! Štai kodėl jūs turite investuoti į VPN sprendimą, kad padidintumėte savo anonimiškumą internete ir sumažintumėte duomenų nutekėjimo tikimybę. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kodėl jums reikia geriausio VPN, skirto „Chromebook“, skaitykite toliau:

 • Užkirsti kelią stebėjimui / stebėjimui - Daugelyje šalių galioja griežti interneto įstatymai, todėl vyriausybės privalo šnipinėti jūsų asmeninę veiklą. IPT turi teisę teisėtai stebėti ir registruoti visus jūsų duomenis be jūsų leidimo. Jei naudosite geriausią „Chromebook“ naudojamą VPN, užtikrinsite, kad jūsų duomenys bus visiškai paslėpti!
 • Apsaugo viešuosius „Wi-Fi“ tinklus - „Chromebook“ kompiuteriams reikalingas interneto ryšys, kad būtų galima naudotis visomis jo galimybėmis. Jei esate keliautojas ir naudojatės viešuoju belaidžiu internetu’Daug kas, kad būtų užkirstas kelias šnipinėti ar įsilaužti, naudojant geriausią „Chromebook“ naudojamą VPN, reikia užtikrinti, kad jūsų duomenys išliktų saugūs visuomenės akyse..
 • Akimirksniu atblokuokite srautinių svetainių blokavimą - Jei norite transliuoti tam tikrą filmą / TV laidą „Chromebook“, dažnai galite patekti į svetaines, kuriose taikomi geografiniai apribojimai. Geriausias „Chromebook“ kompiuterio VPN padeda atblokuoti šias „premium“ svetaines, suteikdamas prieigą prie pilnų turinio bibliotekų.
 • Įsitraukite į P2P / „Torrenting“ - Autorių teisių pažeidimų įstatymai neleidžia vartotojams užsiimti bet kokia „P2P“ ar „torrenting“ veikla „Chromebook“ įrenginiuose ar bet kuriame kitame interneto prietaise. VPT užmaskuoja jūsų IP adresą, užmaskuodami jūsų tapatybę, kad būtų lengviau saugiai atsisiųsti torrentus.

Funkcijos, kurias reikia ieškoti naudojant geriausią „Chromebook“ VPN

Kai reikia rasti geriausią „Chromebook“ VPN, rinkoje galite sutikti didžiulį variantų, tiek mokamų, tiek NEMOKAMŲ, sąrašą. Tačiau jūs negalite tiesiog prisiregistruoti naudotis jokia paslauga ir turite atlikti savo deramą patikrinimą. Tam reikia žinoti apie tam tikras „Chromebook“ kompiuterių naudojimo funkcijas, tarp kurių yra:

 • Suderinamumas - Palyginti su kompiuterio VPN, ne kiekvienas teikėjas pasiūlys „Chromebook“ palaikymą. Kadangi operacinė sistema pagrįsta „Linux“, tačiau jos dizainas yra labai skirtingas, jūs negalite tiesiog atsisiųsti „Linux“ versijos. Nepamirškite prisiregistruoti pas tiekėją, kuris siūlo specialią „Chrome“ OS programą.
 • Medienos ruoša - Jei VPT užsiima registravimo veikla, įrašydama jūsų ryšio / sesijos informaciją, tai visų pirma nubrėžia visą tikslą - prisiregistruoti su jais. Įsitikinkite, kad geriausiu jūsų pasirinktu „Chromebook“ VPN pasigirsta griežta jokių žurnalų politika, kad būtų užtikrinta maksimali apsauga internete.
 • Greitis - Paskutinis dalykas, kurio jums reikia, yra mažas greitis, kai „Chromebook“ naudojate internetą. Tai ne tik erzina, bet ir užduotis atsisiųsti / transliuoti užduotis kelia nepaprastai daug streso. Pasirinkite tik „Chromebook“ naudojamą VPN, turintį gerą našumo ir greitų serverių reputaciją.
 • Serveriai - „Chromebook“ vartotojai yra paplitę visame pasaulyje, todėl jūsų pasirinktas teikėjas gali pasigirti didžiule serverių duomenų baze, turinčia daugybę vietų visame pasaulyje. Tai leidžia lengviau pasiekti geografiškai ribotas svetaines naudojant geriausią „Chromebook“ VPN.

Geriausias „Chromebook“ VPN

Geriausi 2018 m. „Chromebook“ VPN

Suprantame, kad kartais gali būti nepaprastai liūdna rasti tiekėją, kuris geriausiai atitinka jūsų biudžeto poreikius ir „Chromebook“ reikalavimus, juo labiau, kad internete yra didžiulis variantų sąrašas.. Norėdami sumažinti vargo, mes sudarėme geriausių „Chromebook“ VPN sąrašą, remdamiesi aukščiau minėtais veiksniais, kurie siūlo puikų našumą:

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. „Surfshark“

  „Surfshark“

  11,95 USD1,99Per mėnesį

  • 800+ serverių 50 ir daugiau šalių
  • AES-256-GCM šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • Neribotas vienalaikis ryšys
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 83% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 4. Nevalia

  Nevalia

  9,95 USD2,25Per mėnesį

  • Daugiau nei 1000 serverių 100 vietų
  • 256 bitų standartinis karinio lygio šifravimas
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus
  • Nulio žurnalų teikėjas
  • Galimi 5 prisijungimai
  • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ programos ir „Chrome“ plėtinys

  Patikimas 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 5. „CyberGhost“

  „CyberGhost“

  12,99 USD2.75Per mėnesį

  • 3700 serverių 60 šalių
  • 256 bitų AES šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Griežta politika be žurnalo
  • 7 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

„CyberGhost“ - patikima darbalaukio programa ir „Chrome“ plėtinys

Rumunijoje įsikūrusi „CyberGhost“ siūlo specialią programą „Chrome OS“ vartotojams, kurią yra nepaprastai lengva naudoti ir kuri gali pasigirti patraukliu dizainu. Jis naudoja stiprų „OpenVPN“ šifravimą, kad užtikrintų maksimalų saugumą, ir suteikia galimybę tuo pačiu metu prisijungti prie 5 įrenginių, kartu suteikdamas 30 dienų nemokamų pinigų grąžinimo garantiją ir 7 dienų nemokamą bandomąją versiją. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų išsamų „CyberGhost“ apžvalgos vadovą.

Geriausias „Chromebook“ VPN

Argumentai už

 1. „Chrome“ OS skirta programa.
 2. Galimas „Chrome“ plėtinys.
 3. Pasaulinis aprėptis: 800 serverių.
 4. Keli jungimai 5 įrenginiuose.
 5. Nulinė registravimo politika.

Minusai

 1. Greičiai gali būti greitesni.

Gaukite „CyberGhost“

„ExpressVPN“ - puiki „Chromebook“ naudotojų sauga / privatumas

„ExpressVPN“ gerai tenkina „Chromebook“ naudotojų reikalavimus, nes siūlo neautomatines sąrankos instrukcijas, kaip nustatyti VPN „Chrome“ OS. Yra net „ExpressVPN Chrome“ naršyklė, kuri yra visa darbastalio programa, kuria vartotojai gali naudotis. Į savybes, kurias gausite užsiregistravę, yra trys vienalaikiai ryšiai, „P2P / Torrenting“, „WebRTC“ apsauga ir automatinis užmušimo jungiklis. Donas’nepamirškite perskaityti mūsų atnaujintos „ExpressVPN“ apžvalgos.

„ExpressVPN“, skirtas „Chromebook“

Argumentai už

 1. „Android“ skirta „OpenVPN Chrome“ programa.
 2. Reaktyvus klientų aptarnavimas.
 3. Neautomatiniai „Chromebook“ VPN vadovai.
 4. Serveriai 84 pasaulio šalyse.
 5. Nėra naudojimo žurnalų, kad būtų užtikrintas maksimalus privatumas.

Minusai

 1. Brangūs mėnesio planai.

Gaukite „ExpressVPN“

„VyprVPN“ - puikus spartos srautas / torrentas „Chromebook“ įrenginiuose

Nors iš „VyprVPN“ nėra jokios programos, teikėjas siūlo „Chrome“ OS skirtą L2TP sąrankos vadovą, kuris puikiai veikia su jo paslauga. Jūs gaunate prieigą prie serverių 70 šalių kartu su „SmartDNS“ funkcija ir a “Chameleonas” slapta technologija, kuri padidina jūsų saugumą, ypač jei norite aplankyti tokias vietas kaip Iranas ar Kinija. Jūs netgi turite 30 dienų grąžinimo garantiją.

„VyprVPN“, skirtas „Chromebook“

Argumentai už

 1. „L2TP Chromebook“ sąrankos vadovas.
 2. Gali pasigirti savo serverio infrastruktūra.
 3. “Chameleonas” Technologija.
 4. Nėra ryšio / sesijos žurnalų.
 5. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Minusai

 1. Nepalaiko „Bitcoin“.

Gaukite „VyprVPN“

Buferis - puikus nefiltruoto interneto tyrinėjimo anonimas

Panašiai kaip ir kiti teikėjai, nėra specialios „Chrome OS“ programos, kurią galėtumėte naudoti „Chromebook“. Tačiau paslauga siūlo L2TP palaikymą kaip vadovą. Yra net “Uosto atradimas” funkcija, leidžianti iškart prisijungti prie „Wi-Fi“ tinklo oro uostuose ir viešbučiuose. Taip pat yra nemokamas bandymas ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Geriausia dalis: jūs naudojate greitą greitį!

Buferis skirtas „Chromebook“

Argumentai už

 1. „Chrome“ OS L2TP palaikymas.
 2. Automatinis užmušimo jungiklis.
 3. Serveriai 41 šalyje.
 4. 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas.
 5. Greitas ryšio greitis.

Minusai

 1. Kai kurie ryšio žurnalai

Gaukite VPN

„NordVPN“ - į privatumą orientuota VPN programa, skirta „Chromebook“ vartotojams

Panamoje įsikūręs „NordVPN“ yra tikriausiai saugiausias pasirinkimas „Chromebook“ vartotojams, kurie nenori, kad jų informacija būtų registruojama ar nutekėtų į vyriausybines agentūras. Visi duomenys yra saugomi Panamoje’vartotojų apsaugos aktas. Be to, jūs gaunate stiprų saugumą “Dvigubas apynys” paslauga, kuri nukreipia jūsų VPN į du skirtingus serverius, kad padidintumėte privatumą. Perskaitykite išsamią „NordVPN“ apžvalgą.

„Chromebook“ skirtas „NordVPN“

Argumentai už

 1. Galimas „Chrome“ priedas.
 2. 30 dienų grąžinimo politika.
 3. Šeši vienalaikiai ryšiai.
 4. Nulio žurnalų teikėjas.
 5. 4189 serveriai 62 šalyse.

Minusai

 1. Brangi kainodara.

Gaukite „NordVPN“

Geriausi nemokami „Chromebook“ VPN

Jei ieškote geriausių „Chromebook“ skirtų VPN, tačiau negalite sau leisti sumokėti už aukščiau paminėtas aukščiausios kokybės paslaugas, visada galite pasikliauti nemokamais teikėjais. Žinoma, jūs negausite tokio paties lygio saugumo ir privatumo, tačiau yra keletas NEMOKAMŲ VPT, kurie suteikia papildomos mylios, tiekiant jums kokybišką produktą. Tai apima, bet neapsiriboja:

 1. Aprašymas.
 2. „TunnelBear“.
 3. Paslėpk mane.

Geriausi „Chromebook“ VPN plėtiniai

Nors daug protingiau pasikliauti specialia VPN programa, skirta „Chrome“ OS, daugeliui vartotojų patogiau naudotis naršyklės plėtiniu. Tai yra tiems vartotojams, kurie nori akimirksniu atblokuoti svetaines ir perkelti serverius tiesiai iš savo naršyklės. Toliau pateikiami keli pasiūlymai, jei ieškote geriausių „Chrome“ naršyklės VPN plėtinių:

 1. „ExpressVPN“.
 2. „NordVPN“.
 3. PureVPN.
 4. „PrivateVPN“.
 5. „IPVanish“.
 6. „ZenMate“.
 7. Aprašymas.
 8. „CyberGhost“.
 9. Naršytic
 10. Privati ​​interneto prieiga (VIP).

Kaip įdiegti VPN „Chromebook“

Jei radote specialią „Chrome“ programą, tokią kaip „CyberGhost“, nustatyti VPN yra taip paprasta, kaip atsisiųsti savąją programinę įrangą ir paspausti diegimo mygtuką. Tačiau jei norite neautomatiškai įdiegti VPN „Chromebook“ įrenginyje, turite atsisakyti sudėtingo proceso. Žemiau išryškiname visus VPN diegimo „Chromebook“ įrenginyje veiksmus:

Geriausias „Chromebook Free“ VPN

 • Gaukite CA sertifikatą iš savo VPN teikėjo ir saugokite jį savo vietinėje saugykloje.
 • Atidarykite naują skirtuką „Chrome“ naršyklėje, adreso juostoje įveskite „chrome: //“ parametrus / sertifikatus.
 • Puslapio viršuje spustelėkite “Autoritetai” skirtuką ir paspauskite “Importuoti” mygtuką.
 • Pasirodys iššokantis langas, kad patvirtintumėte, jog jūs “Tiesa šį pažymėjimą”. Paspauskite mygtuką Gerai.
 • Palaukite, kol sertifikatas bus importuotas ir įdiegtas. Mėgaukitės naudodamiesi VPN.

„Google“ VPN paslauga, palyginti su geriausiu „Chromebook“ VPN

Visuose „Chromebook“ įrenginiuose yra „Google“ “„Wi-Fi“ padėjėjas”, o tai leidžia vartotojams greitai ir saugiai prisijungti prie tinklų. „Google“ VPN yra šios paslaugos dalis, kuri užšifruoja jūsų interneto ryšį, neleidžiant šnipinėti ir įsilaužėliams apgauti „Wi-Fi“ akimirksniu, pakentant naršymą ar susiejant su en “blogasis dvynys” „Hotspot“. Nors paslauga teikiama NEMOKAMAI, joje trūksta daugybės privalumų, kuriuos siūlo trečiųjų šalių teikėjai:

Geriausi „Chromebook“ VPN plėtiniai

 • Geografinė jūsų vietos apgaulė.
 • Įsitraukimas į P2P / kankinančią veiklą.
 • Internetinės veiklos slėpimas iš IPT ir vyriausybinių agentūrų.

Geriausias „Chromebook“ VPN

Geriausi DUK apie „Chromebook“ VPN

Kai reikia naudoti geriausius „Chromebook“ VPT, gali kilti daug minčių, kaip tai gali apsaugoti jūsų tapatybę ar padidinti jūsų saugumą. Tarp dažniausiai pasitaikančių užklausų yra:

Ar „Chromebook“ palaiko „Android“ VPN programas?

„Chromebook“ įrenginiai veikia „Chrome“ OS, todėl yra labai ribotos palaikomų „Android“ VPN programų parinktys. Nors nešiojamasis kompiuteris palaiko dviejų svarbių tipų protokolus: „OpenVPN“ ir „L2TP / IPSec“, platformai reikia dar daug ką pradėti priimti „Android“ programas..

Ar saugu naudoti nemokamą VPN „Chromebook“?

Paprastai nemokamos paslaugos turi sugadintą reputaciją, nes jos padengia serverių ir palaikymo išlaidas, naudodamos kitus metodus, pvz., Skelbimus ir stebėjimo priemones. Vis dėlto vis dar yra keletas saugių variantų, kurie iš tikrųjų nueina papildomos mylios, kad jūsų veikla būtų privati ​​ir saugi.

Kaip perduoti skirtuką iš „Chromebook“ į „Chromecast“?

Atidarykite „Chrome“ naršyklę ir spustelėkite viršutiniame dešiniajame kampe “Daugiau aktorių”. Pasirodys iššokantis langas, kuriame bus prašoma pasirinkti įrenginį, kurį norite siųsti “Vaidina” į. Pasirinkę pasirinkite, ar norite bendrinti visą ekraną, ar tik dabartinį „Chrome“ skirtuką. Jos paprastumas vadinamas „Chromecast“.

Suvyniokite daiktus

Jei norite apsaugoti savo tapatybę naudodami „Chromebook“, būtina naudoti VPN paslaugą. Tikimės, kad mūsų geriausias „Chromebook“ skirtų VPN vadovas padės rasti tinkamiausią variantą, geriausiai atitinkantį jūsų poreikius ir reikalavimus. Nepaisant to, jei susidūrėte su kokiais nors klausimais ar turite geresnių pasiūlymų, nedvejodami atsisakykite komentaro žemiau. Nesivaržykite pasidalyti straipsniu su draugais ir šeimos nariais!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me