Geriausias „Chrome 2020“ VPT – įtraukiami „Chrome“ plėtinių VPN

Populiariausia naršyklė „Google Chrome“ jau kelerius metus valdo aukščiausią tašką. Tai greitas, žaibiškas ir daro internetą naudingu. Geriausia dalis: naršyklę netgi galite tinkinti pagal savo polinkius ir naudojimo poreikius “„Chrome“ plėtiniai”.

Tarp šių vertingų naršyklės įrankių yra geriausi VPN produktai, kurie yra nepaprastai svarbūs norint padidinti saugumą ir privatumą internete ir taip sustiprinti naršymo patirtį. Nuo internetinės TV atblokavimo iki IP saugumo užtikrinant „Torrenting“, „Chrome“ VPN plėtiniai gali suteikti daugybę pranašumų, norint gauti prieigą prie nevaržomo interneto.

Tačiau labai svarbu pasirinkti tinkamą plėtinį. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, skaitykite šį išsamų „BestVPN.Co“ geriausią „Chrome“ skirtą VPN vadovą, kuriame pateikiami moderniausi mokami ir nemokami VPN plėtiniai, sąrankos vadovai, DUK ir dar daugiau!

geriausias vpn už chromą

Contents

Koks yra geriausias „Chrome“ VPN?

Nuo „Google Chrome“ atsiradimo ji tapo esmine naršykle beveik visose OS platformose ir šalyse. Paprastas naršyklės pobūdis suteikia galimybę sklandžiai naudotis internetu, prisidedant prie „Chrome“’s galios kilimas.

Tačiau, kaip ir visos kitos populiarios kompiuterių programinės įrangos, tokios kaip „Windows“ ir „Android“, atveju „Chrome“ yra ta vieta, kur dauguma kenkėjiškų programų aktyvistų išvalo savo triukų krepšį. Naršyklė gali užkrėsti manipuliaciniais scenarijais ir kenkėjiška programine įranga.

Tai trukdo visam naršymui, nes jūs turite susidurti su nepatogiais tinklalapių peradresavimais, nesvarbiais iššokančiaisiais skelbimais / pranešimais ir automatinėmis iniciacijomis. Nors geriausia priemonė apsaugoti jus nuo tokių problemų aukos yra vengti kenkėjiškų programų užkrėstų nuorodų ir atsisiuntimų, VPN nėra labai atsilikę..

VPT tarnauja daugeliui tikslų, pavyzdžiui, apsaugoti jūsų anonimiškumą internete, apsaugoti vertingus duomenis nuo neteisėto įsibrovimo, atrakinti geografiniu požiūriu ribotą turinį ir užmaskuoti jūsų IP adresą. Tačiau šios paslaugos yra puikios tuo, kad dabar netgi galite jas gauti kaip „Chrome“ plėtinį, užtikrindami saugesnį naršymą.

Tiems iš jūsų, kurie don’Kol kas dar nežinome, „Chrome“ yra plėtinių, kaip ir „Android“ išmanieji telefonai, o „iOS“ turi programas ir tam skirtą parduotuvę. Šie plėtiniai leidžia sukurti daugiau funkcijų ir naršyklėje suteikti šiek tiek pritaikymo jūsų poreikiams patenkinti. Ar norite sužinoti, kokius pranašumus jums suteiks „Chrome“ VPN? Skaitykite toliau!

Geriausi „Google Chrome“ VPN pranašumai:

Patikimas, aukštos kokybės VPN gali išplėsti jūsų „Chrome“’darbingumą ir suteiks daugiau galimybių saugiai ir anonimiškai tyrinėti internetą. Čia’tai, kaip VPT gali patobulinti jūsų naršymą „Chrome“:

 1. Atblokuokite internetinę televiziją
 2. Užtikrinkite aukščiausio lygio saugumą šifravimo ir kelių protokolų palaikymo dėka
 3. Sutaupykite pinigų elektroninės komercijos svetainėse, apgaudinėdami savo IP
 4. Leiskite būti saugiems nuo kenkėjiškų programų atakų
 5. Skelbimų blokavimo funkcijos daro patirtį mažiau varginančią

Į ką reikia atsižvelgti į geriausią „Chrome“ VPN? Mūsų vertinimo kriterijai

Nors bet kurį VPN galima susieti su „Chrome“, ne visi jie galės naudoti tokią patirtį, kuri geriausiai tiktų platformai. Kai peržiūrėjome šimtus VPN pateikdami šią apžvalgą Geriausias „Chrome“ naršyklės VPT, čia’s, kiek svertinis faktorius buvo suteiktas (viršutinė riba yra 5 žvaigždės):

Gerai paruoštas plėtinys - (2 žvaigždutės)

Svarbiausi bet kokio VPN įvertinimo kriterijai, kurie turi būti įtraukti į šį geriausio „Chrome“ naršyklės VPT sąrašą, buvo galimas veikiantis ir sklandus plėtinys..

Suderinamas programas ar plėtinius visada sunku sukurti, o dar sunkiau juos optimizuoti, kad būtų užtikrinta tobula vartotojo patirtis. Blogai suprojektuoti plėtiniai gali sulėtinti jūsų naršyklę ir paversti „Chrome“ naršymo patirtį košmaru!

Viena iš 2 žvaigždučių yra skirta veikiančiam „Chrome“ VPN plėtiniui, o antroji skirta suderinamumo laipsniui ir sklandžiam plėtinio integravimui..

Saugumas - (1 žvaigždė)

Jei VPN nėra saugus, tai nėra privatumo priemonė, tai apgaulė. VPN saugumą daro daugybė veiksnių, tarp kurių, mūsų manymu, yra būtina:

 1. Šifravimo lygis - AES 256 šifravimas (Jei norite investuoti trilijonus dolerių, šito negalima suskaidyti)
 2. Kelių protokolų palaikymas - turi palaikyti OpenVPN ir L2TP (saugiausi protokolai)
 3. „Kill Switch“ - apsaugo jūsų privatumą staigaus atsijungimo atveju
 4. Apsauga nuo DNS ir IPV6 nuotėkio - IP nutekėjimai yra klaidinga informacija, todėl mes to nedarome’t atleisk jiems

Kitos pasirenkamos funkcijos, tokios kaip padalijimas tuneliu, „VPN virš svogūnų“ ir dvigubas VPN, gali dar labiau pagerinti jūsų saugumą ir neabejotinai patobulins VPN.’reitingą.

Geografinio apribojimo turinio atblokavimas - (1 žvaigždė)

Remiantis naujausia ataskaita, prieiga prie riboto geografinio turinio išlieka pagrindine priežastimi įsigyti VPN. „Chrome“ vartotojams geriausias „Chrome“ naršyklės VPT turi sugebėti nepaisyti šių turinio apribojimų, pateikdamas tvirtą serverio bazę, leidžiančią jums žiūrėti bet ką iš bet kurios vietos.

Nulinių žurnalų politika - (1 žvaigždutės)

„Google“, „Facebook“ ir vyriausybinės agentūros jau stengiasi melstis jums dėl visų rūšių duomenų, o VPN paslauga, kuri patenkina jų prašymus, niekada neduos mums nykščių. Bet kokie žurnalai, nesvarbu, ar tai yra ryšio laiko žymos, IP adresai, pralaidumo naudojimas ar net asmeniniai duomenys, gali sukelti vartotojui problemų, jei jie yra saugomi bet kokiomis priemonėmis.

„Chrome“ vartotojų seansų duomenys yra dar vertingesni, nes naršymo istorija ir svetainių apsilankymų sąrašas yra potencialus aukso kasykla bet kuriam šnipinėti ar įsilaužėliui. VPN su aiškiai nurodyta nulio žurnalų politika yra tai, ko mes laukiame šioje geriausio „Chrome“ naršyklės VPN apžvalgoje..

Geriausias 2018 m. „Chrome“ VPN:

Kalbant apie mokamus VPT, galite būti tikri, kad naudosite gerą vertę visais aspektais, palyginti su nemokamais kolegomis. Gera VPN paslauga gali jums kainuoti pinigus, tačiau ji pasiūlys nepakartojamas funkcijas ir patikimumą, pvz. nežinome nė vienos nemokamos VPN paslaugos, galinčios atblokuoti „Netflix US“ iš bet kurios pasaulio vietos.

„Chrome“ vartotojams mokamus VPN rasite ten, kur rasite geriausius VPN plėtinius ir galėsite naudoti saugesnį bei mažesnį privataus naršymo įspūdį. Aukščiausio lygio saugumas, nulio žurnalų politika, nemokami bandymai, daugybė naujų funkcijų ir, svarbiausia, suderinami plėtiniai su „Chrome“.

Čia pateiktas 5 populiariausių mokamų geriausių „Chrome“ plėtinių VPN 2018 m. VPN:

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. „Surfshark“

  „Surfshark“

  11,95 USD1,99Per mėnesį

  • 800+ serverių 50 ir daugiau šalių
  • AES-256-GCM šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • Neribotas vienalaikis ryšys
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 83% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 4. Nevalia

  Nevalia

  9,95 USD2,25Per mėnesį

  • Daugiau nei 1000 serverių 100 vietų
  • 256 bitų standartinis karinio lygio šifravimas
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus
  • Nulio žurnalų teikėjas
  • Galimi 5 prisijungimai
  • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ programos ir „Chrome“ plėtinys

  Patikimas 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 5. „CyberGhost“

  „CyberGhost“

  12,99 USD2.75Per mėnesį

  • 3700 serverių 60 šalių
  • 256 bitų AES šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Griežta politika be žurnalo
  • 7 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

1. „ExpressVPN“ - geriausias „Chrome“ naršyklės VPN

Tai yra vienas VPN, kuris laimėjo’nepatekti į aukščiausio lygio VPN sąrašą, nepriklausomai nuo platformos ir čia taip pat viskas nėra labai skirtinga. „ExpressVPN“ jau daugelį metų yra patikima, kad yra aukščiausio lygio paslauga, ir nebuvo žinoma, kad ši paslauga paslėpta, priešingai nei daugelis kitų panašių bendraamžių VPT teikėjų..

Remiantis „Best VPN“ apžvalga, „ExpressVPN“’„Chrome“ priedą galima sklandžiai naudoti „Windows“, „Mac“ ir net „Linux“ OS. Jos UI ir UX yra pritaikytos tam, kad visos funkcijos būtų lengvai pasiekiamos. Jo plėtinys yra patogus naudoti mobiliesiems įrenginiams, todėl tai yra geriausias pasirinkimas norint apsaugoti jūsų įrenginį patikimu VPN, skirtu „Chrome Android“.

„ExpressVPN“, skirta „Chrome“

Kiekvienas, nuo mėgėjo iki profesionalaus, gali lengvai persijungti į bet kurį iš 148 serverių, esančių 94 šalyse, tuo pačiu metu būdamas apsaugotas su žudymo jungikliu, AES 256 šifravimu, DNS nuotėkio apsauga, „WebRTC“ bloku ir nulio registravimo politika. Tai netgi atrakina visų tipų geografiškai ribotas svetaines bet kur ir bet kada, todėl tai yra viena iš tų paslaugų, kuri iš tikrųjų gali teigti, kad teikia šią paslaugą vartotojams.

Jo buveinė yra Britanijos Mergelių salose, kuri yra draugiška duomenims. „ExpressVPN“ vartotojai kartu su išskirtinėmis saugumo funkcijomis taip pat gali naudotis 24/7 tiesioginiais pokalbiais, jei jiems iškyla problemų. Mėnesio prenumerata jums kainuos 12,95 USD, o 6 mėnesių planas grąžins jums 59,95 USD sąskaitą, kurią turėsite sumokėti vieną kartą. Geriausias „ExpressVPN“ planas vis dėlto yra metinis planas, kainuojantis 99,95 USD, už kurį atsiskaitoma vieną kartą. (Perskaitykite mūsų išsamią „expressvpn“ apžvalgą)

Visiems planams suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, o „Chrome“ plėtinį galite atsisiųsti iš čia. Ypatingas „ExpressVPN“ „Chrome“ plėtinys įvertintas 5 žvaigždutėmis.

Argumentai už

 1. Specialus „Chrome“ priedas
 2. Nulinių žurnalų politika
 3. Įsikūrusi duomenų draugiškoje šalyje
 4. Galimas greitas klientų aptarnavimas
 5. Automatinis užmušimo jungiklis ir NAT ugniasienė
 6. Galima ribotos galimybės nemokama bandomoji versija
 7. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija mokamiems startuoliams.
 8. Karinio laipsnio 256 AES šifravimas

Minusai

 1. Kainų nustatymas išlieka brangus, palyginti su panašiomis paslaugomis
 2. Galimi tik 3 vienu metu jungiami įrenginiai

Gaukite „ExpressVPN“

2. „NordVPN“ - lengvas „Chrome“ plėtinys, puikiai tinkantis saugiam naršymui

Griežtos saugos savybės ir puikus platformos suderinamumas daro „NordVPN“’„Chrome“ plėtinys, viena iš geriausių parinkčių vartotojams. Jo „Chrome“ plėtinys yra neįtikėtinai lengvas ir jo nereikia’t. per daug sulėtinkite naršyklės greitį, kad sugadintumėte visą patirtį.

Geriausia „NordVPN“ dalis yra tai, kad ji gali atblokuoti tokias geografiškai ribotas svetaines kaip „netflix“ per savo stebinančią serverių infrastruktūrą, esančią daugiau nei 60 šalių ir iš viso siūlančią 3359 serverius. Jis netgi turi „SmartPlay“ funkciją, skirtą internetinės televizijos entuziastams, kad suteiktų nepataisytą žiūrėjimo įspūdį.

Chromo „NordVPN“

Be AES 256 karinio lygio šifravimo ir kelių protokolų palaikymo, vartotojai taip pat gaus prieigą prie „DoubleVPN“, „CyberSec“, „Kill Switch“ funkcijų. Toliau parodoma, kiek universalumo ši paslauga suteikia VPN vartotojams, norint padidinti, išplėsti ar paįvairinti savo saugumą internete. (Žr. Šią išsamią „norvpn“ apžvalgą)

„NordVPN“ turi griežtą nulinio žurnalo politiką ir pasitikėjimo šiuo ieškiniu nebuvo pažeista, todėl būkite tikri, kad tai yra pakankamai saugus VPN, kurį reikia rekomenduoti. Dviejų metų planas yra geriausias kainos ir kokybės santykis, kai tik 24 USD abonentinio laikotarpio sąskaita apmokestinama 79 USD.

Mėnesio planas yra šiek tiek brangesnis - 11,95 USD, tuo tarpu galima atsižvelgti ir į metinį planą, kuris jums kainuos 69 USD, kai bus sumokėta kartą per 12 mėnesių prenumeratos laikotarpį. „NordVPN“ nusipelno visų 5 žvaigždučių nuo mūsų pabaigos, nes nėra jokių trūkumų, susijusių su šiuo „Chrome“ skirtu VPN..

Argumentai už

 1. Specialus „Chrome“ plėtinys
 2. Nemokamas bandymo laikotarpis
 3. Dvigubas šifravimas
 4. 3359 serveriai 60 ir daugiau šalių
 5. Bitcoin priimta
 6. „OpenVPN“, „IKEv2 / IPSec“, L2TP / IPSec, PPTP ir SSTP protokolai
 7. „SmartPlay“ funkcija srautinėms svetainėms

Minusai

 1. Aukštos kainos - 11,95 USD / mėn., Su galimybe atsipalaiduoti tik pagal ilgalaikius planus

Gaukite „NordVPN“

3. „PureVPN“ - prieinamas, tačiau galingas VPN jūsų „Chrome“ naršymo poreikiams

Neįtikėtinai pigiausias VPN, teikiantis visas aukščiausio lygio funkcijas, „PureVPN“ yra geriausias „Chrome“ vartotojams, turintiems biudžetą. Siūlydamas viską už pusę kainos, kaip kiti VPN su panašiomis funkcijomis, „PureVPN“ neseniai pridėjo „Chrome“ plėtinį, kad vartotojams būtų teikiama labiau integruota patirtis..

Jei ieškojote VPN, kuris iš visų vietų galėtų atrakinti geografiškai ribotą turinį optimaliausiu įmanomu būdu, tada jūsų paieška baigiasi čia. „PureVPN“ gali leisti jums transliuoti turinį iš daugiau nei 30 šalių su daugiau nei 40 palaikomų kanalų.

„PureVPN“, skirtas „Chrome“

„PureVPN“ taip pat neatsilieka nuo kitų funkcijų, suteikiant vartotojams prieigą prie daugiau nei 750 serverių 140 šalių, DDoS apsaugą, NAT ugniasienę, „Split Tunneling“, AES 256 laipsnio šifravimą, kelių protokolų palaikymą kiekviename serveryje ir dar daugiau..

Tačiau yra tik vienas šios paslaugos trūkumas. „PureVPN“ saugo tam tikrus žurnalus, tokius kaip IP adresai, bet jei jūs ieškote paslaugos, kuri tik atblokuoja geografiškai ribotą turinį biudžete ir’Nesinaudokite kuo nors neteisėtu, todėl su šia paslauga esate saugūs.

Vos už 68,88 USD, per mėnesį išrašytą už mėnesio 24 prenumeratos planą, „PureVPN“ išlieka geriausia paslauga, nes yra prieinama kartu su visomis puikiomis funkcijomis. (Nepamirškite patikrinti šios „purevpn“ apžvalgos)

Argumentai už

 1. 750 ir daugiau serverių, esančių daugiau nei 140 šalių, visiems chromo vartotojams
 2. Padalintas tunelis
 3. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija
 4. Interneto žudymo jungiklis, NAT ugniasienė
 5. Neribotas pralaidumas
 6. Palaiko visus pagrindinius šifravimo protokolus

Minusai

 1. Grąžinimo politika yra šiek tiek sudėtinga

Gaukite „PureVPN“

4. Privati ​​prieiga prie interneto (VIP) - mėgstamiausių tarp VIPT geriausių vartotojų

jo yra vienas VPN, kurį daug labiau rekomenduoja „Reddit“ žinučių ir komentarų vartotojai, nei jis rodomas patikimuose apžvalgų sąrašuose. Privati ​​interneto prieiga arba VIP yra VPN, prie kurio iš pradžių sunku priprasti, tačiau jis veikia nuostabiai gerai, kai pripratai prie jo funkcijų..

„Chrome“ vartotojams jis siūlo specialų „Chrome“ plėtinio tikslą, sukurtą tarnauti vartotojams, ieškantiems nepritaikomo VPN’t sulėtina visą patirtį. Jis aprūpintas automatinio prisijungimo funkcija, kelių protokolų palaikymu, penkiais vienu metu veikiančiais ryšiais, apsauga nuo DNS nuotėkio ir net vietoje pralaidumo greičio testas..

„Chrome“ privati ​​interneto prieiga

VIP yra pakankamai saugus, kad jį būtų galima rekomenduoti derinti su „Chrome“ naršyklėmis ir net būdamas JAV, kuri nėra tinkama naudoti duomenis, joje nėra žinomų vartotojų žurnalų. Pateiktas šifravimas yra aukščiausios klasės, naudojant AES 256 standartą, visą laiką saugantį jūsų duomenų paketus.

Vienintelis trūkumas, kurį patyrėme, buvo atblokuoti internetinę televiziją, o „Netflix“ ir „Hulu“ pamėgimai dažnai buvo blokuojami ir per lėti, kai jie buvo atviri, kad jiems būtų suteikta nykščio galva nuo mūsų pabaigos..

Tačiau kainos yra išskirtinai palankios klientams ir siekia tik 69,95 USD už dvejų metų planą. Tai tikrai padės išlaikyti vis didesnį pardavimą. Net ir metinis planas yra gana draugiškas biudžetui, palyginti su likusia paslauga, teikiama už labai pagrįstą kainą - 39,95 USD, už kurią atsiskaitoma vieną kartą už visą 12 mėnesių abonementą..

PIA gauna 3 ½ žvaigždučių įvertinimą iš mūsų pusės kaip specialus „Google Chrome“ VPN.

Argumentai už

 1. Kelios mokėjimo parinktys, įskaitant „Bitcoin“, skirtą „Chrome“ naršyklei.
 2. Platus serverių paplitimas pagrindinėse šalyse
 3. Nelaiko jokių žurnalų
 4. Specialios programos, skirtos daugybei OS
 5. Teikia pagrindinius protokolus ir šifruoti kariškiams
 6. Klientų palaikymas visą parą
 7. Galimas 7 dienų grąžinimas
 8. 3284+ serveriai 24 šalyse

Minusai

 1. Nėra nemokamos bandomosios versijos
 2. Kai kuriuose serveriuose greitis vėluoja
 3. doesn’● gerai sekasi atblokuoti internetinę televiziją

Gaukite privačią prieigą prie interneto

5. „PrivateVPN“ - aukščiausios klasės sauga naudojant „Chrome“ VPN naršyklę

Nors šis VPT teikėjas vis dar nepateikia tam skirto „Chrome“ plėtinio, jis gali pasiūlyti vertingos apsauginės naršymo patirties, jei vykdomas per tam skirtų OS programų repertuarą. Iš atblokavimo pusės jis geriausiai veikia pasiekiant turinį iš JAV, o jei esate „Netflix“ JAV entuziastas, tada šis jums tiesiog tinka.

„Chrome“ skirtas „PrivateVPN“

Turėdami plačią serverių bazę, esančią 56 šalyse, ir siūlantys daugialypį protokolų palaikymą, galite būti tikri, kad „PrivateVPN“ laimėjo’t sugadinti „Chrome“ naršyklę’Vikrumas, kai kalbama apie naršymą internete.

„PrivateVPN“ laikosi aiškiai nurodytos nulinės registravimo politikos, o nuo šiol ji nebuvo įtraukta į jokius duomenų reikalavimo atitikties skandalus, todėl patikimu paslaugų teikėju galite pasitikėti jūsų duomenimis su.

Dėl visų šių savybių jis taip pat nebus per sunkus. 12 mėnesių „PrivateVPN“ planas kainuoja 50,40 USD, be to, su juo nemokamai gausite mėnesio prenumeratą.

Argumentai už

 1. 30 dienų nemokamas bandymas
 2. 98% veiksnumo rekordas
 3. Nulis greitis
 4. Niekada nepatyrė duomenų pažeidimų
 5. 56 serverių vietos
 6. 2048 bitų šifravimas naudojant AES 256
 7. Protokolus sudaro „Open VPN“, PPTP, L2TP, „Ikev2“ & „IpSec“
 8. IPv6 apsauga nuo nuotėkio

Minusai

 1. Nėra ilgalaikio kainų plano
 2. Programos UX yra šiek tiek sunku priprasti prie pradžios

Gaukite „PrivateVPN“

Populiariausias nemokamas „Chrome“ VPN

* (Laimėjo nemokami VPT)’negali būti vertinami kaip mokami VPN) - nemokami VPN dažniausiai yra minusai, siūlantys nemokamą paslaugą, kad pašalintų jūsų vertingus duomenis arba būtų priemonė kenkėjiškam programiniam įrankiui diegti. Nemokamų VPT pasaulyje sunku rasti patikimumą, tačiau vis dėlto yra keletas pavadinimų, kurie dabar yra gerai žinomų prekės ženklų, siūlantys pagirtinus paslaugų standartus..

Vis dėlto, kad ir koks geras būtų nemokamas VPT, jis laimėjo’negalėsite suderinti mokamų paslaugų teikėjų funkcijos, pvz. faktiškai nė vienas „Chrome Free VPN“ nesiūlo neriboto pralaidumo. Taigi, jei jūs ieškote aukščiausios kokybės funkcijų, rinkitės mokamą VPN paslaugą.

Kitiems, kurie vis dar nori žinoti, kurie „Chrome Free VPN“ suteiks jiems geriausios patirties kartu su „Chrome“, pateikiame 5 populiariausių nemokamų VPN teikėjų, skirtų „Chrome“ 2018 m., Sąrašą:

1. „TunnelBear“ - puikus nemokamas „Chrome“ VPN, užtikrinantis maksimalų saugumą

Nemokami VPN gali būti neryškūs, tačiau „TunnelBear“ nėra’t vienas iš jų. Prekės ženklas, išlaikęs laiko patikimumo testą, teikėjas yra puikus pasirinkimas sujungti nemokamą VPN su „Chrome“ naršykle..

Geriausias nemokamas „Chrome“ skirtas VPT

Šis VPN turi specialiai tam pritaikytą „Chrome“ plėtinį, kuris yra pakankamai greitas, kad suteiktų sklandžią patirtį bet kurioje jums priklausančioje OS.

Vienintelis neigiamas aspektas yra duomenų naudojimo viršutinė riba, suapvalinta tik 500 MB per mėnesį, o to pakanka, jei jūs tik ieškote naršyklės ar naudojatės žiniatinkliu ir nesileidžiate į jokią daug duomenų reikalaujančią veiklą..

Argumentai už

 1. Nemokamas „Chrome“ plėtinys
 2. 5 įrenginius galima vienu metu sujungti
 3. Tvirtas šifravimas
 4. Nulinių žurnalų politika
 5. Paprasta ir lengva įdiegti

Minusai

 1. Naudojimo dangtelis per žemas
 2. doesn’t palaikyti bendraamžius ar P2P

2. „Hide.Me“ - siūlo platų funkcijų pasirinkimą kaip nemokamą „Chrome“ VPT

Keletas nemokamų VPT gali atitikti „Hide.Me“ teikiamą greitį. Vienas iš geriausių „Chrome“ VPN, nemokamų ten, „Hide.Me“ suteiks jums įspūdingą duomenų kaupiklį - 2 GB per mėnesį, kurio pakanka lengvo ir vidutinio intensyvumo naršymo poreikiams..

Tikrinant „Hide.Me“ nebuvo jokių DNS nutekėjimų, o programinėje įrangoje nebuvo jokių kenkėjiškų programų ar virusų infekcijų parašų, todėl tai buvo saugus nemokamas VPN, kurį rekomenduoti „Chrome“ vartotojams..

Slėpti.Man „Chrome“

Slėpti.Man nėra’t palaikyti P2P arba atblokuoti geografiniu požiūriu ribotą turinį, tačiau tai’Tai nėra toks blogas dalykas, nes tai yra išskirtinės paslaugos, kurių nemokamas VPN negali palaikyti. Taip nėra’Neturite „Chrome“ plėtinio, tačiau jis siūlo tarpinio serverio plėtinį su savo paslauga „Chrome“ vartotojams.

Argumentai už

 1. Nemokamas „Chrome“ plėtinys visoms chromo versijoms
 2. Neįtikėtini šifravimo standartai
 3. Aiškiai išdėstyta nulinės žurnalų politika.
 4. Klientų aptarnavimas yra puikus
 5. Suteikia didelį greitį
 6. Didelė duomenų pakuotė

Minusai

 1. Serveriai tik 3 šalyse
 2. Netinka naudoti riboto turinio atrakinimui.

3. „ZenMate“ VPN - patikimas nemokamas „Chrome“ VPN

Tai yra vienas VPN, kuriuo anksčiau galėjo naudotis daugybė žmonių, net ir tie, kurie nesinaudoja’Apie VPT pramonę apskritai daug nežinoma. „ZenMate“ VPN paslauga jaučiasi egzistuojanti ištisoms kartoms, tačiau per tą laikotarpį jos paslauga niekada nesutriko.

Šis VPN daro viską - nuo socialinės žiniasklaidos svetainių atblokavimo ribojančiuose režimuose iki vientiso IP kanalo „Chrome“ naršyklėje. Jei norite gauti aukštos kokybės „Chrome VPN Free“, pasinaudokite šia paslauga ir jūs laimėjote’t nusivilti.

„Zenmate“, skirta „Chrome“

Ką’Dar daugiau yra tai, kad jis siūlo specialų „VPN Chrome“ plėtinį, užtikrinantį greitą ir vientisą ryšį žiniatinklio naršyklėje. Tai netgi siūlo atnaujintą „Premium“ sąskaitą su visomis teisingomis funkcijomis, jei norite pažinti ryšį su tarnyba dar vieną žingsnį.

Geriausias VPN paslaugų teikėjas „ZenMate“ yra bene geriausias pasirinkimas šiame sąraše toms „Chrome“ nemokamoms įmonėms.

Argumentai už

 1. Neribotas pralaidumo diapazonas naudojant nemokamą chromo plėtinį
 2. Galimas „Chrome“ plėtinys
 3. Serverių skaičius yra didelis

Minusai

 1. Pateikiami skelbimai
 2. Neaiški medienos ruošos politika

4. „Windscribe“ VPN - naujokas, užimantis geriausius nemokamus „Chrome“ VPN

Turėdama 10 GB / mėn. Duomenų dangtelį, „Windscribe VPN“ yra nemokama mūsų paslauga, skirta atblokuoti geografiniu požiūriu ribotą turinį, kai tik šiek tiek sumažėja mūsų mokamo paslaugų teikėjo.

„Windscribe“ VPN yra palyginti naujas vardas, palyginti su kitomis šio sąrašo paslaugomis, tačiau per tokį trumpą laiką jis užsitarnavo sau vardą, kad užtikrintų neprilygstamą greitį su labai maža prastova..

„Chrome“ skirtas „WindscribeVPN“

Šio teikėjo serveriai niekada nebūna perpildyti, kad nutrauktų jūsų ryšį su žiniatinkliu. Be to, jis turi specialų „Chrome“ plėtinį, kad jo vartotojai galėtų lengvai būti kartu su naršyklės paslauga..

Pridėkite „Adblocker“, užkardą, „P2P“ palaikymą, 11 serverių vietų ir neribotus ryšius, o „Windscribe“ pasirodo kaip vienas iš geriausių „Chrome Free VPN 2018“ VPN sąrašų..

Argumentai už

 1. Aprašykite nemokamą „chromo“ programą
 2. Neribotas prietaiso ryšys
 3. 10 GB duomenų dangtelis
 4. Priskiriama skelbimų blokavimo priemonė ir ugniasienė
 5. Palaiko P2P

Minusai

 1. doesn’t palaikymas Atidarykite VPN
 2. Klientų palaikymas yra lėtas

Blogiausias „Chrome“ VPN

Ne kiekvienas VPT yra tas pats, todėl svarbu žinoti ir suprasti su tuo susijusią riziką, jei pasirinksite netinkamą VPN. Neteisingas pasirinkimas VPT pasaulyje gali žymiai padidinti riziką prarasti vertingus duomenis ir pakenkti jūsų internetiniam privatumui.

Šioje apžvalgoje blogiausi „Chrome“ VPN nėra pasirenkami vien dėl to, kad trūksta kai kurių kokybės funkcijų, tačiau mes manome, kad VPN blogas tik tuo atveju, jei jis užsiima klientų plėšimu klastingai vykdant veiklą, pavyzdžiui, bandydamas įdiegti stebėjimo kodus per savo programinę įrangą. Vartotojas’s sistema.

Neatsisakykite šių paslaugų ar kitaip jie gali sugadinti visą jūsų sistemą per „Chrome“ naršyklę, jei bus suteikta galimybė tai padaryti..

Čia yra „BestVPN.co“ blogiausio „Chrome 2018“ VPT sąrašas

1. „HolaVPN“ - nėra užfiksuota serverio infrastruktūra ir kenkėjiška programinė įranga

Net VPN, kuris investavo į plataus suderinamų programų, įskaitant „Chrome“ plėtinį, repertuaro kūrimą, kartais gali pasirodyti nestabili. „HolaVPN“, turintis labai havajietišką skambų vardą, nėra tiekėjas, kurį turėtumėte pasirinkti bet kada.

blogiausias vpn už chromą

Įsikūręs Izraelyje, „HolaVPN“ to nedaro’Net neturi savo serverių infrastruktūros, o naudoja tik savo vartotojų sistemas ir paverčia jų IP mazgais, todėl visa tai atrodo kaip galinga serverio infrastruktūra, net jei realybėje jų nėra..

Kita vertus, ji taip pat turi kenkėjiškų programų ir stebėjimo kodus, jei norėjote kitų priežasčių atsiriboti nuo „Chrome“ šios paslaugos plėtinio. Tai geriausiu atveju yra tas, kuris turėtų būti vengiamas bet kokia kaina „Chrome“ vartotojams.

Argumentai už

 1. Keli OS suderinamumas.

Minusai

 1. doesn’Turi savo serverius, o veikia per mazgą paremtą tinklą, net chromo naršyklėse.
 2. Pateikiami skelbimai
 3. Parduoda vartotojo duomenis
 4. Neaiški medienos ruošos politika
 5. Gali būti daug žalingiau „Torrent“ vartotojams

2. „Betternet VPN“ - užsiima melžimu ir „Chrome“ vartotojų duomenų pardavimu

Dažniausiai blogi VPN yra savarankiškos paslaugos, tačiau jei tiekėjas, turintis gana gerą mokamą paslaugą, dvigubai padidina tokią pat blogą nemokamos versijos paslaugą, jos reikia visiškai vengti..

„BetternetVPN“ kenkia chromui

CSIRO tyrime nustatyta, kad „Betternet VPN“ skleidžia ir parduoda vartotojo duomenis, o tai, ko gero, yra didžiausia priežastis išvengti šios paslaugos. Netgi dėl šifravimo ir saugos standartų nėra ko rašyti namuose, turint įprastą DNS nutekėjimą ir mažą greitį.

Jis turi „Chrome“ plėtinį, tačiau patariame neleisti ten esančio „Chrome“ įrenginio atlikti visiškai priešingai, nei numatyta..

Argumentai už

 1. Kaina yra gana žema
 2. Nėra pralaidumo apribojimo

Minusai

 1. Saugo „chromo“ vartotojų žurnalus
 2. Pranešta apie DNS nutekėjimą
 3. Trečiųjų šalių stebėjimo programinė įranga yra leidžiama
 4. Lėtas ryšio greitis

3. „Hotspot Shield“ - kelia didelę riziką vartotojų internetinei saugai

Šis vardas neturėtų būti’Nebuvote čia atsižvelgę ​​į tai, kad galbūt tai yra vienas iš labiausiai atpažįstamų prekių ženklų VPN pasaulyje, nemokamais ar kitokiais. Tačiau pastaruoju metu jos infrastruktūros saugumo spragos tapo vis dažnesnės.

„HotSpot Shield“ yra žemesnis už chromo vidurkį

Pvz. Informacijos atskleidimo klaida tarnyboje gali leisti įsilaužėliams lengvai nustatyti jūsų tikrąjį IP adresą. „Chrome“ vartotojams tokia klaida gali būti niokojanti dėl jūsų saugumo priežasties, be to, dėl silpnų serverio mechanizmų darbe gali atsirasti daugybė gedimų atblokuojant geografiškai riboto turinio ir svetaines..

Mes rekomenduojame jums atsiriboti nuo to laiko, kol „HotSpot Shield“ pavyks atnaujinti savo paslaugą ir vėl atgaus savo patikimumą..

Argumentai už

 1. Sklandžiai integruojasi visuose įrenginiuose

Minusai

 1. Infrastruktūra yra silpna, todėl chromo naršyklėje gali būti lengvai suteikiamos IP dovanos
 2. Lėti greičiai
 3. Pateikia nepatogumų skelbimus

Geriausias „Chrome“ atsisiuntimo VPN

Geriausia, jei pasirinksite VPN, siūlantį suderinamą „Google Chrome“ VPN plėtinį, nes tai leis sutaupyti daug laiko ir pastangų atsisiunčiant ir įdiegiant programinę įrangą..

Čia’Kaip atsisiųsti „Chrome“ naršyklės VPN, jei yra plėtinys:

 1. Pasirinkite patikimą VPN paslaugą ir prisiregistruokite gauti naują sąskaitą nurodydami savo el. Pašto adresą
 2. Pasirinkite kainodaros planą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius
 3. Saugūs vartotojo kredencialai
 4. Dabar tiesiogiai pereikite į „VPN“ teikėjo „Chrome“ plėtinio atsisiuntimo nuorodą’svetainėje arba eikite į „Chrome“ internetinę parduotuvę ir ieškokite savo VPN paslaugos platformos plėtinyje.
 5. Atsisiųskite ir pradėkite diegimą
 6. Paspauskite internete naudodamiesi apsauginiu skydu, atveriančiu visus žiniatinklio kampus!

Kaip įdiegti geriausią „Google Chrome“ VPN

Daugelis, jei ne visi, „Chrome“ vartotojai mano, kad nėra galimybės įdiegti plėtinio į „Chrome“, išskyrus „Chrome“ internetinę parduotuvę. Nepaisant to, kad kūrėjai pastaraisiais metais bandė priveržti varžtus, jie vis tiek susitvarkė palikdami mažą angą, kad kiekvienas galėtų įdiegti plėtinį, bet jo nerodytų „Chrome“ internetinėje parduotuvėje..

„Chrome“ VPN vartotojams, jei žinote, kad VPN siūlo plėtinį, bet negalite jo rasti „Chrome“ internetinėje parduotuvėje, čia’Kaip lengvai jį įdiegti:

 1. Atsisiųskite CRX failą, kurį pasiūlė jūsų VPT
 2. Dabar atidarykite „Chrome“ naršyklę ir eikite į „Chrome: // extensions“, viršutinėje juostoje įvedę šį adresą
 3. Patikrinkite kūrėjo režimo parinktį, esančią naršyklės dešinėje
 4. Dabar jums reikės įdiegti CRX Extractor, kad galėtumėte tęsti toliau. Tai yra norint išskleisti atsisiųstą CRX failą ir leisti paversti jį ZIP failu
 5. Išpakuokite šį failą ir grįžkite į anksčiau atidarytą „Chrome“ plėtinių puslapį. Norėdami pradėti diegimo procesą, pasirinkite mygtuką Įkelti neišpakuotą plėtinį

Viena svarbi vartotojams skirta pastaba yra tai, kad daugumoje šių neleistinų CRZ failų gali būti kenkėjiškų programų ar stebėjimo kodų, todėl geriausia arba laikytis „Chrome“ internetinės parduotuvės VPN plėtinių, arba naudoti tik tokius failus labai ribotai..

Kaip nustatyti VPN „Chromebook“

Jums reikia apsaugos ir privatumo net „Chromebook“ įrenginyje, nes nedaug VPN naudoja’Kadangi vis dar nesiūlote tam skirtų programų, turite įdiegti šioje VPN VPN naudodami rankinio nustatymo procesą.

Leisti’s pereiti kaip tai’čia padaryta:

 1. Kai prisijungsite prie „Chromebook“, eikite į savo paskyros nuotrauką.
 2. Dabar atidarykite nustatymus
 3. Pasirinkti del “Tinklas”
 4. Pasirinkite “Pridėti ryšį”
 5. Dabar bus galimybė “Pridėti „OpenVPN / L2TP“”. Spustelėkite jį.
 6. Bus paraginta forma. Norėdami tęsti toliau, užpildykite visus šios formos laukus.
 7. Serverio pagrindinis vardas: įrašykite savo dabartinį IP adresą
 8. Paslaugos pavadinimas: Tai galite padaryti savo nuožiūra. Pavadinkite tai, ką norite, pvz. “ABC VPN”
 9. Teikėjo tipas: vartotojams, turintiems slaptafrazę ar asmeninį raktą, pasirinkite L2TP / IPsec + iš anksto bendrintą raktą. Jei jūsų sertifikatus pateikė tinklo administratorius, tada pasirinkite kitą parinktį, t. Y. L2TP / IPsec + vartotojo sertifikatą
 10. Išankstinio bendro naudojimo raktas: Don’Negalima klaidinti savo asmeninio slaptažodžio. Tai yra raktas, naudojamas jūsų VPN ryšiui patvirtinti.
 11. Serverio CA sertifikatas: jūsų įdiegtą serverio VPN sertifikuotą reikia pasirinkti iš čia pateikto sąrašo
 12. Vartotojo vardas: įveskite savo VPN paskyros kredencialus
 13. Slaptažodis: įveskite savo VPN paskyros kredencialus
 14. OTP: sugeneruokite slaptažodį per savo OTP kortelę arba VPN prieigos raktą ir įveskite jį čia
 15. Grupės pavadinimas: Jei dirbate su savo asmenine sistema, praleiskite tai
 16. Dabar liko tik spustelėti “Prisijungti”
 17. Jei jūsų informacija buvo teisinga, tuomet tikrai būsite ją prijungę prie „VPN“ serverio tinklo „Chromebook“ įrenginyje

„Chrome“ VPN tarpinio serverio peržiūra

Tarpinis serveris niekada negali būti VPN pakaitalas, nes tai, ką jis daro, galima geriausiai apibūdinti kaip “ÏP Peršokimas”. VPT yra kur kas holistinės saugos paslaugos, nes padidina apsaugą tokiomis funkcijomis kaip duomenų paketų šifravimas ir protokolų pabėgimai..

Niekada nerekomenduojami tarpiniai serveriai, net „Chrome“, nes dauguma jų yra pakankamai blogi, kad realų IP galėtų išpūsti net labiausiai mėgėjams įsilaužėliams. „Torrenting“ vartotojai per daug gerai žino, kokie pavojingi gali būti tarpiniai serveriai ir kaip lengvai valdžios institucijos gali juos sugauti, jei jie atsisiunčia torrent failus, jei jie naudoja tarpinį serverį.

Niekada nesusieskite „Chrome“ su tarpiniu serveriu’ai farsas geriausiu atveju.

Geriausias „Google Chrome“ VPN „Reddit 2018“

„Reddit“ apžvalgos yra puikus vartotojo požiūrio į bet kurią kategoriją rodiklis. Geriausio „Chrome“ plėtinių VPN klausimu, vartotojo nuomonė atrodė smarkiai nukreipta į dviejų paslaugų, t. Y. „NordVPN“ ir privačios interneto prieigos, palaikymą..

Vienas vartotojas pakomentavo, kad „NordVPN“’„Chrome“’„S“ plėtinys yra labai rekomenduojamas ir pasižymi puikiu našumu. Nuo tada, kai užsiprenumeravo „NordVPN“, vartotojas nustojo naudoti bet kurią kitą trečiosios šalies paslaugą, kurioje kalbama apie šią paslaugą’patikimumas.

geriausios chromo vpn reddit apžvalgos

Kitas vartotojas rekomendavo tiek „NordVPN“, tiek „Privačią interneto prieigą“ ir atkreipė dėmesį į tai, kad abi šios paslaugos yra pigesnės, jei nuspręsite su jumis bendrauti ilgalaikėje perspektyvoje..

chromo vpn reddit balsai

Privatus interneto ryšys, kaip pažymėta aukščiau esančioje apžvalgoje, tikriausiai yra vienas iš 3 populiariausių VPT, pasak vartotojų, o reddit komentarai yra šio fakto įrodymas..

Vartotojas iškalbingai kalbėjo apie šią paslaugą, kaip ir daugybė kitų, ir pažymėjo, kad visos jos funkcijos, tokios kaip pastovus greitis ir nulinis droselis, yra labai patikimos. Taip pat buvo atkreiptas dėmesys į skirtas programas, o vartotojas pasisakė geriausius žodžius „Chrome“ plėtiniui, vadindamas jį “Nepaprastai nuostabu”.(Norėdami pamatyti daugiau apžvalgų, žiūrėkite geriausią „reddit“ VPN)

„chrome VPN reddit“ komentarai

Geriausias nemokamas „Chromebook“ VPT

 1. Protonų VPN

Jūs gana lengvai atpažinsite vardą “Protonas” jei tu’jūs kada nors domėjotės tokiais dalykais, kaip šifravimas ar saugus paštas. Tai’Todėl, kad už šį VPN yra garsi įmonė’s pasaulio savininkas’didžiausias saugių el. pašto tinklas, t. y. ProtonMail.

geriausias nemokamas vpn skirtas „chromebook“

Gana neseniai prisijungęs prie VPN pasaulio siūlo tiek nemokamus, tiek mokamus planus, atsižvelgiant į tai, kokias funkcijas vartotojas nori pasiekti iš teikėjo.

Kalbant apie nemokamą versiją, jos saugumas yra gana patikimas naudojant karinio lygio šifravimą, „OpenVPN“ protokolo palaikymą, nežinomų nutekėjimų ar užkrėstų klientų.

Jos pralaidumo pasiūla yra gana dosni, nes joje nėra dangtelio, todėl galite naudoti ją kaip gerą papildomą elementą „Chromebook“ įrenginyje tais atvejais, kai sumažėja jūsų mokama paslauga..

Vienintelė šios paslaugos problema yra ta, kad jos greitis yra siaubingai lėtas, toks lėtas, kad ji gali tik palaikyti naršymo veiklą. Nerekomenduojama tiesiogiai transliuoti.

Vis dėlto ten’čia laimikis. Kadangi „Chromebook“ yra tokia nišinė OS, ne vienas tiekėjas siūlo tam skirtus klientus, net ne daug tarp mokamų, jau nekalbant apie nemokamus teikėjus..

Taigi, jūs turėsite įkalinti „ProtonVPN“ skirtą „Android“ programą, kad ji veiktų „Chromebook“, arba turite ją įdiegti rankiniu būdu, naudodami „OpenVPN“ konfigūracijos failus..

Taip, yra nemokamų VPT apribojimų’todėl, kad VPN veikimas geriausios formos reikalauja didelių lėšų, kurias nemoka nemokamos paslaugos’t turi.

Aš nuoširdžiai rekomenduoju pasirinkti tik mokamus, jei norite geresnės patirties naudodamiesi „Chromebook“ arba jei liksite nusivylę nepakankamai išteklių turinčiu nemokamu VPN ryšiu..

Argumentai už

 1. Leidžiamas neribotas pralaidumas
 2. Pakankamai gera privatumo infrastruktūra

Minusai

 1. Lėtas greitis
 2. Leidžiamas tik vienas ryšys

2. Paspartinkite

Kaip rodo pavadinimas, šis VPN yra geriausias tiems, kurie nori užsisakyti nemokamą paslaugų teikėją, tačiau nenori daryti kompromisų dėl greičio. Tai nėra mažas dalykas, ypač nemokamame VPN domene. Tai’todėl, kad dauguma nemokamų paslaugų teikėjų paprastai sumažina jūsų greitį iki minimumo, mažesnio nei tai, ką jie pateikia savo mokamuose planuose.

paspartinti vpn chromo

Be to, jie neturi’Taip pat neturite jokių apribojimų jūsų prieigai prie serverių sąrašo. Galite naudotis visais 30 ir daugiau serverių kartu su 5 vienu metu veikiančiais ryšiais.

Vienintelė problema, kurią nustatiau naudodama šį nemokamą „Chromebook“ VPT, yra labai griežta duomenų riba. Per pirmą mėnesį galite gauti 4 GB duomenų, tačiau po to kiekvieną mėnesį jis sumažėja iki 1 GB. Nelabai galutinai. Jūs galite tiesiog tai atlikti paprasčiau’viskas.

Argumentai už

 1. Greitas nemokamas VPT greitis
 2. 30 ir daugiau serverių
 3. 5 keli prisijungimai

Minusai

 1. Žemas duomenų limitas
 2. Programos klientams nėra patogios

3. Pron VPN

Nelabai žinomas VPN, tačiau labai efektyvus, jei ieškote pakankamai gero nemokamo „Chrome“ VPN plėtinio, „PronVPN“ yra puiki paslauga, jei viskas, ką norite padaryti, yra atblokuoti vaizdo transliacijos svetaines..
Taip nėra’t labai sulėtinkite greitį ir leidžiate praslysti į svetaines su kuo mažesniu nerimu.
„Chrome“ plėtinys yra lengvas ir, norint pradėti, nereikia jokios tikros informacijos. Vieno paspaudimo paslauga, kurią vartotojai gali iš tikrųjų išlaikyti savo naršyklėse, jei jos mokamos paslaugos neteikia’jie dirba ir jiems reikia skubiai ką nors atblokuoti.

Argumentai už

 1. Neribotas pralaidumas
 2. Lengva prieiga prie cenzūruotų svetainių
 3. Vietos nustatymas galimas

Minusai

 1. Miško ruošos politika yra neaiški
 2. Nėra palaikomos informacijos apie šifravimą ar protokolus

Geriausi „Chrome“ DUK skirti VPN

Ar „Google Chrome“ yra VPN?

Ne, „Google Chrome“ nėra VPN, todėl ją reikėtų klaidingai suplanuoti. „Chrome“ yra nemokama žiniatinklio naršyklė, kurią galite naudoti norėdami pasiekti ir siųsti informaciją internete.

Ar galite naudoti VPN „Chromebook“ įrenginyje?

„Chromebook“ yra specialiai OS sukurta kūrėjų, esančių ir „Chrome“ naršyklėje. Ši sistema veikia „Google Chrome“ OS ir yra geras tokių populiarių OS, kaip „Windows“ ir „Mac“, pakaitalas.

VPT galima naudoti bet kurioje OS, o „Chromebook“ nėra išimtis, tačiau kadangi ne daug teikėjų neturi tam skirtoms OS skirtų programų, jums reikės jas įdiegti atliekant rankinį procesą, apie kurį mes anksčiau išsamiai paminėjome..

Kaip naudoti tarpinį serverį su „Chrome“?

Geriausias dalykas „Chrome“ naršyklėje yra tai, kiek lengva jo vartotojui suteikti palengvinant prieigą prie skirtingų funkcijų. Neįmanoma nustatyti tarpinio serverio’„Chrome“ viskas, kas per sunku. Norėdami pradėti tarpinio serverio sąrankos procesą, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Spustelėkite piktogramoje su trimis lygiagrečiomis juostomis naršyklės viršuje, dešinėje. Čia galite apsilankyti, jei norite tinkinti ar valdyti savo patirtį naudodami „Chrome“
 2. Pasirinkite “Nustatymai” ir tada slinkti žemyn kol pasirinksite “Pažangūs nustatymai”
 3. Dabar čia reikia gilintis į tai pasirinkti variantas pavadintas “Ryšio nustatymai”
 4. Mes’vėl beveik ten. Pamatyti variantas sakydamas “Pakeiskite tarpinio serverio nustatymus”. Spustelėkite ant jo
 5. Dabar prieš jus bus atidarytas interneto ypatybių langas
 6. Šio lango viduryje dešinėje yra parinktis pavadinimu “LAN nustatymai”. Pasirinkite tai
 7. Pagal numatytuosius nustatymus “Automatiškai aptikti nustatymus” bus įjungtas. Pasukite jį išjungti nepažymėjus
 8. Dabar patikrinti dėžutė, kurioje rašoma “Naudokite tarpinį serverį su savo LAN”
 9. Įveskite tarpinio serverio, prie kurio norite prisijungti, IP adresas tuščiame lauke “Adresas” ir tarpinio serverio prievado numeris kito lauko pavadinime “Uostas”
 10. Spustelėkite Gerai, jei norite užmegzti ryšį per tarpinį serverį, ir dar kartą spustelėkite Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus
 11. Jei norite pašalinti tarpinio serverio ryšį, tiesiog nuimkite varnelę “Naudokite tarpinį serverį su savo LAN” variantas ir pasirinkti “Automatiškai aptikti nustatymus” variantas

Suvyniokite daiktus

„Chrome“ entuziastams internetinis saugumas tampa svarbiausiu rūpesčiu, atsižvelgiant į tai, kad daugybė didelių firmų bando pavogti jūsų duomenis. Nesenus „Cambridge Analytica“ skandalas liudija, kad verta tik tiek, kiek jūsų duomenys yra svarbūs, ir svarbu apsaugoti juos nuo neteisėto naudojimo..

Mūsų pagrindinis prioritetas išlieka informuoti savo vartotojus apie geriausias visų kategorijų VPN paslaugas, kad jie būtų informuoti apie geriausius kiekvieno įrenginio ir OS pasirinkimus. Šios apžvalgos išliks nešališkos ir atviros pasiūlymams, jei mūsų vartotojai mano, kad jie turi ką nors vertingo, kad galėtų pasidalinti ar įtraukti į mūsų apžvalgas.

Žemiau esančiuose komentaruose nedvejodami mėgkite, kritikuokite, diskutuokite ir vertinkite mūsų geriausio 2018 m. „Chrome“ plėtinio VPT apžvalgą!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me