Geriausias „Amazon Prime 2020“ VPT – nepamirškite žiūrėti „Amazon Prime US“

„Amazon Prime“ yra momentinio vaizdo transliavimo paslauga, kurią siūlo vienas iš Amazon.com’populiariausi internetiniai mažmenininkai. Tačiau, kaip ir kitos populiarios srautinio perdavimo svetainės, „Amazon Prime“ siūlo skirtingas bibliotekas skirtingų šalių vartotojams. Žiūrovai JK gali peržiūrėti JAV biblioteką tik tuo atveju, jei jie gali atblokuoti geografinius apribojimus naudodamiesi geriausiu VPN. Norėdami padėti atblokuoti, čia yra Geriausio „Amazon Prime“ VPN vadovas, kuriame pateikiami sąrankos vadovai, geriausiai apmokami ir nemokami VPN, palaikomi įrenginiai ir dar daugiau, kuriuos pateikė „BestVPN.co“.!

geriausias vpn skirtas „Amazon Prime“

Kas yra „Amazon Prime“?

„Amazon.com“ yra ne tik internetinė elektroninės prekybos parduotuvė, bet ir interneto milžinas, siūlantis platų paslaugų spektrą, pavyzdžiui, debesų infrastruktūros palaikymą, logistiką ir dar daugiau. Panašiai „Amazon Prime Video“ yra skirta „Amazon.com“ transliacijos paslauga, siūlanti specialią turinio biblioteką, susidedančią iš tūkstančių filmų, TV laidų ir originalių serialų, kurie privalo patraukti jūsų dėmesį.

Šią paslaugą galite žiūrėti bet kurioje pasaulio vietoje, jei perkate „Prime Video“ prenumeratą, tačiau vis tiek laimėjote’negalėsite žiūrėti visko, ko galima rasti svetainėje, dėl turinio geografinių apribojimų. Geografiniai apribojimai yra didelis realybės patikrinimas, kai kalbama apie internetinio srautinio perdavimo paslaugas, tokias kaip „Amazon Prime“, atimant iš vartotojų galimybę žiūrėti mėgstamą turinį, jei jie’negyvenate toje vietoje, kur yra turinio.

Pvz., „Amazon Prime“ vartotojas JAV pamatys visiškai kitokią vaizdo įrašų biblioteką, palyginti su „Amazon Prime“ vartotoju Singapūre. Nepaisant to, tikrai yra kelias aplink. Geriausias „Amazon Prime“ VPN gali leisti jums išpūsti šiuos geografinius turinio apribojimus ir padaryti jūsų transliacijos vertę naudingą. Norėdami daugiau sužinoti apie tai, skaitykite toliau šį vadovą, skirtą „2018 m. Geriausio„ Amazon Prime “VPN peržiūrai.

Geriausias „Amazon Prime 2018“ VPT

Pagrindinės srautinio perdavimo paslaugos, tokios kaip „Netflix“ ir „Hulu“, naudojasi VPN blokavimu, kad vartotojai negalėtų žiūrėti turinio, kurio neturėtų’negali būti prieinamas jiems pagal autorių teisių įstatymus. „Amazon Prime Video“ šiuo atžvilgiu niekuo nesiskiria ir jis ėmėsi pavyzdžių vykdydamas VPN blokavimą, todėl dauguma teikėjų savo platformoje tapo nenaudingi..

Tačiau vis dar yra keletas geriausių VPN paslaugų, kurios gali peržengti turinio kliūtis ir pasiūlyti transcendentinę ir holistinę patirtį savo vartotojams, jei jie nori atblokuoti JAV „Amazon Prime“. „BestVPN.co“ tiki, kad išbandysime dalykus patys ir rekomenduosime juos savo vartotojams.

Čia yra geriausias „Amazon Prime“ VPN sąrašas, apimantis tik tuos pasirinktinius VPN, kurie iš tikrųjų gali padėti jums apeiti geografinius apribojimus ir padidinti jūsų prenumeratos vertę:

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. „Surfshark“

  „Surfshark“

  11,95 USD1,99Per mėnesį

  • 800+ serverių 50 ir daugiau šalių
  • AES-256-GCM šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • Neribotas vienalaikis ryšys
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 83% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 4. Nevalia

  Nevalia

  9,95 USD2,25Per mėnesį

  • Daugiau nei 1000 serverių 100 vietų
  • 256 bitų standartinis karinio lygio šifravimas
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus
  • Nulio žurnalų teikėjas
  • Galimi 5 prisijungimai
  • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ programos ir „Chrome“ plėtinys

  Patikimas 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 5. „CyberGhost“

  „CyberGhost“

  12,99 USD2.75Per mėnesį

  • 3700 serverių 60 šalių
  • 256 bitų AES šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Griežta politika be žurnalo
  • 7 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

„PureVPN“ - pigiausias „Amazon Prime VPN“

Kada tu’Jūs jau įsigijote „Amazon Prime“ abonemento prenumeratą ir norite mažiau išleisti, kad gautumėte aukščiausios kokybės VPT, tada „PureVPN“ bus tai, kas jums tiks geriausiai.

„PureVPN“, skirta „Amazon Prime“

Be aukščiausio lygio saugumo funkcijų, tokių kaip dvigubas VPN, „Svogūnų per VPN“, „Kelių protokolų palaikymas“, „Splito tunelių nustatymas“ ir dar daugiau, „PureVPN“ teikia specialius IP, kad būtų galima atblokuoti „Amazon Prime US“. Pakvietėme jų klientų palaikymo komandą, kad gautume būtent tokį atsakymą per tiesioginio pokalbio funkciją.

PureVPN’Klientų palaikymo komanda buvo nepaprastai draugiška ir bendradarbiaujanti. Kartą palaikymo komanda skambėjo tiek žmogiškai, kiek turėtų būti. Jie mums pateikė serverio, prie kurio turėsime prisijungti, pavadinimą, jei norėtume atblokuoti „Amazon Prime“ JAV. Šis serveris buvo skirtas dirbti tik Dedicated IP režimu.

Jie tiesiog to nedarė’sustoti, bet taip pat pateikė mums nuorodą į vadovą, kuris parodė mums, kaip įdiegti Dedicated IP režimą, jei mes to nepadarėme’Negalima žinoti apie tai fantastiškame kliento supaprastinimo ekrane.

Geriausias „Amazon Prime 2020“ VPT - nepamirškite žiūrėti „Amazon Prime US“

Be viso šio neįtikėtino palaikymo, jie siūlo fantastiškus, neįtikėtinai pigius ilgalaikius planus, kad galėtumėte tiesiog atsitraukti ir atsipalaiduoti naudodami „Amazon Prime“, išleisdami labai nominalią sumą atblokavimui. Metinio paketo kaina yra patogi - 58,92 USD, o dvejų metų sandoris yra dar geresnis - vos 69,00 USD, nuskaičius vieną kartą.

Argumentai už

 1. Prieinamus planus galima įsigyti kaip „VPN“ „Amazon Prime US“
 2. DDoS apsauga
 3. Dedikuoti P2P ir „Torrent“ serveriai
 4. 750 + serverių 141 šalyje
 5. Nat ugniasienė
 6. Kelių protokolų palaikymas, įskaitant „OpenVPN“ ir „L2Tp“
 7. Leidžia padalinti tunelį

Minusai

 1. Saugo žurnalus
 2. Nėra nemokamo bandymo

Gaukite „PureVPN“

„NordVPN“ - siūlo atskirus serverius, kad būtų lengviau suderinti įrenginius, kaip „Amazon Prime VPN“

Šis VPN turbūt yra vienas geriausių VPN profilių pasaulyje. Dažnai įvertinamas kaip geriausias VPN, tačiau „Nord VPN“ garantuoja aukščiausio lygio veikimą visuose frontuose, kad tai būtų labai rekomenduojama paslauga visų tipų vartotojams..

„Amazon prime“ skirtas „NordVPN“

Greitis yra greitas, o serverio galia yra pakankamai galinga, kad būtų užtikrinta, jog jokie turinio atblokavimo bandymai nesibaigs. Jis taip pat siūlo dvigubą VPN, kad būtų galima papildomai kontroliuoti apsaugą. Tačiau geriausia paslaugos dalis yra tai, kiek nuveikta, kad jos vartotojams būtų lengviau atblokuoti „Amazon Prime Video“, neatsižvelgiant į tai, kokį įrenginį jie naudoja.

Kai paprašėme jos klientų palaikymo, kad pateiktų geriausią arba skirtą IP, kad būtų galima atblokuoti „Amazon Prime US“, jie pateikė mums atskirtą IP sąrašą, kurį galėtume naudoti priklausomai nuo to, ar mes naudojame asmeninius kompiuterius, ar „Smartphone“ / „SmartTV“..

Nors mėnesio planas, esantis „NordVPN“, yra įkainotas, metinis planas, kurio sąskaitos apmokestinamos 83,38 USD, o trejų metų sandoris - 124,64 USD, o sąskaitos faktūros yra tikrai priimtinos, kad vartotojai galėtų lengvai užsiprenumeruoti..

Argumentai už

 1. Teikia skirtuosius serverius, skirtus įvairiam įrenginių palaikymui, kaip „VPN“ „Amazon Prime“
 2. Skirtas P2P ir kankinantis palaikymas
 3. Nemokamas bandymo laikotarpis
 4. „SmartPlay“ funkcija srautinėms svetainėms
 5. Galimas dvigubas šifravimas
 6. 3359 serveriai 60 ir daugiau šalių
 7. Bitcoin ir Mokėjimo siena priimta
 8. „OpenVPN“, „IKEv2 / IPSec“, L2TP / IPSec, PPTP ir SSTP protokolai

Minusai

 1. Brangūs trumpalaikiai planai

Gaukite „NordVPN“

„ExpressVPN“ - greičiausias „Amazon Prime VPN“ greitis

Jei už VPN imamas didesnis mokestis, tačiau jame pateikiamos atitinkamos funkcijos, šis sandoris nebėra užkabinamas. „ExpressVPN“ yra brangus, palyginti su likusiais geriausiais VPT teikėjais, tačiau jis gali garantuoti geriausią našumą kiekviename fronte, todėl yra puikus greitasis VPN..

„Express Prime“ „VPN“, skirta „Amazon Prime“

„Amazon Prime“, ne tik kaip atjungti transliacijos svetainę JAV, „ExpressVPN“ siūlo didelius spartus, leidžiančius mėgautis „Amazon Prime“.’vaizdo įrašų biblioteka, nebijant per daug buferio. Nėra jokių gedimų ar atsijungimų ir net serveriai teikia tinkamas paslaugas, kad būtų išvengta DNS nutekėjimo. Čia’klientų aptarnavimą, atsakydami į mūsų užklausą, ar jų tarnyba veikė atblokuojant „Amazon Prime US“.

Planai prasideda nuo 12,95 USD per mėnesį’verta prenumeratos, tačiau geriausias planas yra metinis prenumeratos planas, kainuojantis vartotojams 99,95 USD, nuskaičius vieną kartą.

Argumentai už

 1. Neįtikėtinai greitai kaip „Amazon Time“ VPN
 2. Kelių mokėjimo parinkčių palaikymas
 3. Specialios suderinamų OS programos
 4. Aukšti šifravimo standartai
 5. Platus protokolo palaikymas
 6. Nulinių žurnalų politika

Minusai

 1. Nėra skirtų P2P serverių
 2. Brangūs kainų planai

Gaukite „ExpressVPN“

„Torguard.net“ - padidinta „Amazon Prime“ VPN saugumo apsauga

„Tor“ naršyklė yra galbūt viena saugiausių naršyklių, todėl mes rekomendavome ją kaip alternatyvą vartotojams, norintiems padidinti internetinę saugą. „Torguard.Net“ yra pavyzdinis ir labai saugus, jei naudojate tą patį modelį ir atkartojate jį VPN..

„Torguard“ VPN, skirtas „Amazon Prime“

Svogūnų nukreipimo modelis yra žymiai pranašesnis už kitus vidutinio lygio VPN saugumo modelius, kurie apima tik šifravimą ir saugius tunelius. Vis dėlto mes to nedarėme’tikėtis, kad šis VPN veiks „Amazon Prime Unblocking“. Kai paklausėme jo palaikymo, ar jų VPT galėtų atblokuoti „Amazon Prime Video“, jų atsakymas buvo geriausias, kurį įsitikinome peržiūros metu..

Tačiau skirtingai nuo kitų VPN, siūlančių atblokavimo galimybes pagal įprastus VPN planus, „Torguard“ siūlo specialų IP planą, skirtą prieigai prie geografiškai apriboto turinio, pavyzdžiui, „Amazon Prime“. Dedikuoto IP planas kainuoja 7,99 USD / mėn. Arba 54,99 USD / metus ir yra geriausias tiems, kurie nori atblokuoti geografiškai riboto turinio.

Dedikuotų IP skaičius yra nuostabus ir jame yra labai daug vietų, kurios gana gerai gali teikti atblokavimo paslaugas iš bet kurios šalies į daugelį pasaulio šalių. Mes prieglobstį’Nebuvo matę geresnės paslaugos, susijusios ne tik su „Amazon Prime“ atblokavimu, bet ir su holistiniu sprendimu siekiant patenkinti didesnius atblokavimo poreikius..

Argumentai už

 1. VPN su slapta funkcija „Amazon Prime Unblocking“
 2. Stiprus šifravimo lygis
 3. Veikia pagal svogūnų maršruto modelį
 4. 3000+ VPN serverių 50 šalių
 5. Dedikuotas IP adresas

Minusai

 1. Planai yra labai brangūs
 2. Funkcijų paketai gali kelti painiavą

Gaukite „TorGuard“ VPN

Geriausias „Amazon Prime Free“ VPN

Jei norite atblokuoti „Amazon Prime US“, tada nemokama VPN paslauga nėra puiki išeitis, nes pagal mūsų apžvalgą nėra vienos nemokamos VPN paslaugos, kuri tai padarytų. Taip, yra keletas labai patikimų paslaugų, kurios yra nemokamos, tačiau atblokuojamas riboto turinio geografinis turinys, ypač srautinio transliavimo paslauga nėra būdinga jų galimybėms.

Tai’todėl, kad srautinio transliavimo paslaugų teikėjai, tokie kaip „Amazon Prime“, naudoja VPN blokavimą, kad neleistų vartotojams žiūrėti turinio, kurio galbūt nėra jų rajone. Tik aukščiausios kokybės „Amazon Prime VPN“, kad mes’Mūsų sąraše esantys asmenys tai gali padaryti. Nemokamos paslaugos don’neturi specialių IP, tokių kaip „Torguard“ teikia arba turi galingus serverius, kurie gali apeiti „Amazon Prime“’s VPN blokuojanti siena.

Tai’Šias funkcijas paleisti brangu ir nemokamos paslaugos’t neturi pinigų dalyvauti teikiant tokias savybes. Kita vertus, daugelis nemokamų VPT siūlo mažą spartą (dėl to, kad dažniausiai teikia pirmenybę savo mokamų paslaugų planams), mažas duomenų pralaidumo apribojimas (vidutiniškai nuo 500 MB iki 2 GB / mėn.) Ir mažas serverių skaičius, visi o tai negali leisti jums turėti geros patirties naudojant „Amazon Prime“.

Blogiausias VPN, kurie neturi’t Atblokuokite „Amazon Prime Video“

Nors dauguma VPN negali atblokuoti „Amazon Prime Video“, išskyrus keletą iš jų, yra keletas, kurie ne tik nesugeba pateikti tinkamo funkcijų rinkinio, bet ir yra pavojingi įdiegti dėl nuolatinių grėsmių, pavyzdžiui, kenkėjiškų programų, įdėtų stebėjimo kodus ir kt..

Čia’tai greitas blogiausių blogiausių VPN, kurių nereikia, panaikinimas’Atblokuokite „Amazon Prime“:

 1. „Hot Spot“ skydas
 2. „SurfEasy“ VPN
 3. „Opera“ naršyklės VPN (nebegalioja)

Kaip žiūrėti „Amazon Prime“ už JAV ribų

Iš esmės norint atblokuoti bet kurią svetainę iš tam tikro regiono, pvz. norėdami atblokuoti „Amazon Prime US“, kol gyvenate JK, turite dvi galimybes. Pirmasis naudoja VPN, o kitas diegia tarpinį serverį. Jie abu eina tuo pačiu keliu, kad atblokuotų geografiškai riboto turinio. Jie apgaudinėja jūsų intelektinę nuosavybę, kad ji atrodytų kaip kilusi iš JAV.

Vis dėlto laimėjome’t nerekomenduojate naudoti tarpinio serverio, nes, pirma, jis tiesiog sugadina jūsų IP, paliekant jūsų DNS paketus veikiančius šnipinėti, antra, jie gali ne visada veikti.

VPN yra greitesni, saugesni ir labai patikimi teikdami atblokavimo paslaugas. Jokie autorių teisių troliai negali būti nukreipti į jus, jei naudojatės geriausiu „Amazon Prime VPN“ atblokuoti JAV versiją.

„VPN“ „Amazon Prime“

„Amazon Prime“ vaizdo įrenginių apžvalga:

„Amazon Prime Video“ siūlo aukštą suderinamumo parinktį, ją palaiko daugybė įrenginių. Čia’apleistas įrenginys, kurį galite naudoti žiūrėdami „Amazon Prime“ vaizdo įrašą:

 1. Visi kompiuteriai ir naršyklės, pavyzdžiui, „Windows“ ir „Mac“
 2. Išmanieji televizoriai
 3. „Blu-ray“ grotuvai
 4. Televizorių priedėliai („Roku“, „Google TV“, „TiVo“, „Nvidia Shield“)
 5. „Amazon Fire TV“
 6. „Fire Fire Stick“ / Telefonas / Tabletės
 7. Žaidimų pultai („PlayStation“, „Xbox“, „Wii“)
 8. Įrenginiai, veikiantys „Android“ ir „iOS“

Taip pat galite žiūrėti „Amazon Prime“ naudodami „Chromecast“, jei turite įdiegtą „Chrome“ naršyklių plėtinį. Tai taip pat veikia Kodi per Krypton saugyklą.

Kaip nustatyti „Amazon Prime“ per televizorių

Filmų ir laidų žiūrėjimas per televizorių yra patirtis, kurios niekada negali suderinti su jokiu kitu įrenginiu. Šiuolaikiniai išmanieji televizoriai siūlo HD kokybę vartotojams, kad jie galėtų žiūrėti savo mėgstamą turinį plačiaekraniame ekrane, taip suteikdami fantastišką patirtį.

Ir tai’Ne taip sunku nustatyti paslaugą televizoriuje. Čia’Kaip galite valdyti „Amazon Prime“ savo išmaniajame televizoriuje:

Jei tu’jau įsigijote „Amazon Prime Video“ paskyrą, tada eikite į „Google Play“ parduotuvę „Android“ TV arba į „Samsung Apps“ savo „Samsung Smart TV“

 1. Ieškoti “Pagrindinis vaizdo įrašas” ir atsisiųskite programą
 2. Paleiskite diegimą ir, kai jūsų bus paprašyta, įveskite savo vartotojo kredencialus (vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojote prisiregistruodami „Amazon Prime“)
 3. Dabar, kai programa bus parengta ir paleista, pasirinkite bet kurį filmą, TV laidą ar programą ir leiskite linksmybėms pradėti!

Geriausias „Amazon Prime Reddit“ VPT

Nors daug geriausių vpn reddit teikėjų’Geriausiuose VPN diskusijų temose „Reddit“ vardai išaugo, o vartotojams nerekomenduojama tiekėjų atjungti „Amazon Prime US“..

Išskyrus keletą „NordVPN“ paminėjimų, tokių kaip mes’čia minėjote, jūs laimėjote’Nerandate daugybės rekomendacijų ir geriausia jų laikytis’išbandėme ir išbandėme jūsų geriausiame VPN, kad atblokuotumėte JAV „Amazon Prime“.

Komentaras iš diskusijos ContiGhostwood’komentarą iš diskusijos "VPN ir „Amazon Prime Video“".

„Amazon“ momentinis vaizdo įrašas palyginti su „Amazon Prime Video“

Nors „Amazon“ neseniai supaprastino savo paslaugą ir pervadino „Amazon Instant Video“ į tik „Amazon Video“ ir „Amazon Prime Video“ į „Amazon Prime“, paslaugos vis dar gana supainiotos tiek pradedantiesiems, tiek pradedantiesiems..

„Amazon Prime“ iš tikrųjų sudarė visą sandorį, kurio kaina buvo 79 USD tik JAV klientams, ir pasiūlė metinį paketą, kuris vartotojams suteikia nemokamą 2 dienų pristatymą visiems metams kartu su „Amazon Prime Video“ prenumerata..

Tačiau 2016 m. Balandžio mėn. „Amazon Prime Video“ pradėjo siūlyti atskirai po 2,99 USD / mėn. Už pirmus šešis mėnesius, o po to imamas 5,99 USD / mėn. Ten’Taip pat galima įsigyti vieno mėnesio nemokamą bandomąją versiją. Tai’Tai fiksuoto mokesčio pasiūlymas, kuriame galite žiūrėti neribotą kiekį turinio.

Tačiau „Amazon Instant“ yra labiau panašus į mokesčio už peržiūrą modelį, kai jūs turite mokėti už kiekvieną vaizdo įrašą, laidą ar filmą atskirai ir’teikiamos kaip atskira paslauga žmonėms tiek JAV, tiek už jos ribų.

„Amazon Prime“ yra prieinama tik JAV klientams’rekomenduojame diegti Geriausias VPN atblokuoti JAV „Amazon Prime“, kad būtų galima naudotis paslauga ir mėgautis naujausiu turiniu.

„VPN“ „Amazon Prime“

Geriausias VPN, skirtas „Amazon Prime“ DUK

„Amazon Prime“ vaizdo įrašas neveikia?

Dažniausiai atnaujinę interneto ryšį arba nutraukę bet kokią kitą duomenų reikalaujančią veiklą „Prime“ vaizdo įrašas vėl bus įjungtas. Kitaip, jei vis tiek to nepadarys’Neveikite, patikrinkite, ar jūsų įrenginyje nėra atnaujinimų, ar atnaujinta jūsų „Prime Video“ programa.

Ar man tikrai reikia „Amazon Prime“ narystės, norint srautiniu būdu transliuoti „Amazon Video“?

Ne, tu ne’nereikia. „Amazon Video“ reikalauja, kad atskirai įsigytumėte TV laidas, filmus ar bet kokį kitą vaizdo įrašo turinį. Šiuo metu „Amazon Prime“ narystė siūloma mokėti 2,99 USD / mėn. Per pirmuosius šešis mėnesius po prisijungimo ir tada jums bus mokama 5,99 USD / mėn..

Ar galime „Amazon Prime“ naudoti keliuose įrenginiuose vienu metu??

Taip, galite, bet tam jums reikės sukurti „Amazon“ namų ūkį. Norėdami pradėti, atlikite šiuos veiksmus:

 • „Amazon“ svetainėje prisijunkite prie savo paskyros ir eikite į “Mano sąskaita” Pasirinkimas
 • Eiti į “Tvarkykite savo turinį ir įrenginius” > Nustatymai > Namų ūkiai ir šeimos biblioteka > Pakvieskite suaugusįjį
 • Dabar sukurkite naują paskyrą arba naudokite esamą abonementą, kad vėl prisijungtumėte ir inicijuotumėte bendrą ryšį su „Amazon Prime“ iš kito įrenginio

Kaip rasti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų programą?

Galite tiesiogiai kreiptis į „Prime Video“’oficialioje svetainėje arba eikite į „Google Play“ parduotuvę, norėdami atsisiųsti „Android Amazon Prime“ vaizdo įrašų programą, ir „iTunes“ parduotuvę, kad atsisiųstumėte „iOS“ programą.

Išvada

„Amazon Prime“ yra viena iš geriausių transliacijos paslaugų internetu šiuo metu, o augant interneto TV populiarumui ateinančiais laikais tikrai bus teikiama įspūdingų laidų..

„BestVPN.co“ rekomenduojame nemokamą interneto patirtį visiems be jokių apribojimų ar ribų, tačiau kadangi grėsmių ir draudimų ir toliau daugėja, geriausias pasirinkimas norint padaryti internetinę patirtį tikrai nemokamą yra naudoti geriausią VPN ir mėgautis geriausiu geriausiu. internetas siūlo jūsų širdžiai’turinys.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me