8 geriausi VPN, skirti mokyklai atblokuoti svetaines ir žaidimus

Šiame labai progresuojančiame pasaulyje neįmanoma įsivaizduoti gyvenimo ir bendravimo be interneto. Net su tais draugais, su kuriais jūs leidžiate laiką tam tikrame vakarėlyje ar susibūrę, bendravimui galiausiai reikia naudoti socialinius tinklus ir pasiuntinius. Būtent todėl šių dienų jaunuoliai mėgsta ir puoselėja technologijas, nes be jos nėra galimybės per pertraukas žiūrėti filmų, klausytis muzikos ar žaisti žaidimų. Švietimo institutai akivaizdžiai nustato apribojimus naudoti internetą minėtiems tikslams, tačiau jūs visada galite naudoti „BestVPN.Co“ VPN mokyklai / kolegijai, kad gautumėte visišką skaitmeninę laisvę! Galų gale, tai yra…

Contents

8 geriausi VPN, skirti mokyklai atblokuoti svetaines ir žaidimus

 1. Geriau būti saugiems nei atsiprašau
 2. Kaip atblokuoti legendų lygą mokyklose
 3. Kodėl mokyklos blokuoja internetines svetaines, socialinę mediją ir žaidimus?
 4. Kodėl jums reikia geriausio VPN mokykloms
 5. Geriausias mokyklų VPT 2023 m
 6. Nemokamas geriausias VPN mokyklų kompiuteriams
 7. Ką daryti, jei mokyklos „Wi-Fi“ blokuoja VPN?
 8. Mokyklos atblokavimo įrankiai
 9. Kaip atblokuoti interneto svetaines mokyklose
 10. Kaip atblokuoti svetaines mokykloje „Android“ & „iOS“ įrenginiai
 11. „Proxy Proxy“ palyginti su geriausiu „VPN“ mokyklai
 12. Geriausias DUK skirtas VPN mokykloms

Geriau būti saugiems nei atsiprašau

Žinome, kad jūs jau mėginate geriausiai ieškoti įsilaužimų, kad galėtumėte naudotis socialine žiniasklaida arba pradėti žaisti mėgstamą internetinį žaidimą. Užuot užklupus, ar geriau būti saugiam nei gailėtis? Galų gale, mes mokomės, kad tokia mokomoji veikla kartais tampa šiek tiek monotoniška, ir jūs negalite būti linkę mokytis visada. Kartais tavo smegenys tiesiog nutirpsta. Taigi, norint šiek tiek pasilinksminti nuošalyje, iš tikrųjų nėra jokios žalos.

Geriau būti saugiems nei atsiprašau

Mokyklos užkarda blokuoja prieigą prie svetainių ir socialinės žiniasklaidos? GERAI! Gaukite sau VPN, kad užtikrintumėte savo tapatybę, ir tada mėgaukitės atblokuodami bet ką. Nesvarbu, ar norite pasivyti savo mėgstamus „Vlogus“, nusiųsti pranešimą savo draugui, patikrinti savo socialinę žiniasklaidą ar užsiimti internetiniais žaidimais, VPT yra geriausias sprendimas daryti tai, kas jums patinka, tačiau su ypatingu atsargumu ir anonimiškumu (mirktelėjimas).

Kaip atblokuoti legendų lygą mokyklose

Išleista 2009 m. Spalio 27 d “Legendų lygos” yra žaidimas, kuris mėgaujasi grynomis pramogomis ir linksmybėmis. Jis egzistuoja kaip vienas populiariausių internetinių žaidimų, kuriuos kada nors pristatė pasauliui pažodžiui milijonai žaidėjų visame pasaulyje, įsimylėjęs savo stebuklingą pasaulį, puikią siužetinę liniją ir puikius personažus, suteikiančius gyvenimui bendrą žaidimų patirtį..

Kaip atblokuoti legendų lygą mokyklose

Vis dėlto, kadangi jos populiarumas auga, mokyklos gerai supranta, kad vaikai gali naudoti vietinį „Wi-Fi“, norėdami žaisti žaidimą (panašiai kaip Salemo miestelis ir kiti). Tuo pačiu metu atsidurti misijos viduryje gali būti tikrai erzina, tik atsijungti dėl vėluojančių problemų. Na, jei norite sustabdyti tai, kas vyksta, atėjo laikas gauti VPN paslaugą!

Atblokuoti legendos lygą

Kodėl mokyklos blokuoja internetines svetaines, socialinę mediją ir žaidimus?

Jei būsime visiškai nešališki, protingas sprendimas nustatyti apribojimus tam tikroms svetainėms, socialinei žiniasklaidai ir žaidimams. Galų gale laikas, praleistas mokyklos valandomis, turėtų reikšti, kad studentai visą dėmesį skiria savo studijoms. Tačiau dauguma mokyklų / kolegijų nesuvokia, kad internete yra daug teisėtų šaltinių, kurie padeda mokiniams daugiau sužinoti ir patobulinti įgūdžius..

Kodėl mokyklos blokuoja internetines svetaines, socialinę mediją ir žaidimus

Taip, „YouTube“ galite rasti šimtus / tūkstančius mokymo vaizdo įrašų apie kiekvieną dalyką. Tuo pat metu internetas suteikia studentams galimybę bendrauti su skirtingais grupės nariais pristatymų ir projektų metu. Taigi, nors gali būti protinga pasirūpinti, kad studentai būtų jiems pavaldūs “Priimtinas naudojimas” apribojimų, mes vis dar manome, kad dabar reikia sumažinti atšiaurumą.

mokyklos vpn apk

Be pramogų, daugelyje užblokuotų platformų yra daugybė švietimo turinio. Ir net naudodami blokus, studentai vis tiek ieškos kitų sprendimų, leidžiančių jiems daryti tai, ką jie nori padaryti. Taigi geriau duoti laisvą ranką, tačiau būkite atsargūs dėl įtartinų svetainių, nes nenorėtumėte, kad jūsų mokyklos vaikai per daug nukryptų nuo savo studijų!

Kodėl jums reikia geriausio VPN mokykloms

Nėra abejonės, kad drakoniški apribojimai gali padaryti daugiau blogo nei gero. Užuot blokavusios informaciją, o ne mokyklos, jos turėtų skatinti ir suteikti nemokamą prieigą studentams. Kadangi tai užtruks šiek tiek laiko, galite pasikliauti tik VPT, kad suteiktumėte visišką laisvę internete. Štai kaip VPN naudingi mokyklose:

 • Privatus naršymas – Visos mokyklos / kolegijos / universitetai registruoja ir stebi jūsų veiklą prisijungę prie savo vietinio tinklo. Tai reiškia, kad švietimo institutų administratoriai ir IT specialistai tiksliai žino, ką ketinate naudoti internete. VPT saugo jūsų naršymą anonimiškai ir nuo smalsių akių, taigi garantuoja, kad niekas negali stebėti jūsų internetinės veiklos. Peržiūrėkite mūsų geriausios „vpn“ naršyklės vadovą, kad suprastumėte, kuri naršyklė geriausiai veikia jūsų VPN.
 • Didesnis saugumas – Nors jūsų švietimo institutas’s „Wi-Fi“ greičiausiai bus apsaugotas slaptažodžiu. Jis vis dar nėra visiškai saugus. Tiesą sakant, kenksmingi pašaliniai asmenys gali surengti „medaus puodo“ išpuolį, dėl kurio visi duomenys gali būti prarasti, taigi jie gali jus užfiksuoti ar net nulaužti jūsų telefoną ar internetinę kamerą. VPT padidina saugumą šifruodami visą gaunamą / išeinantį srautą!
 • Atblokuoti svetaines – Deja, daugelį mokyklų blokuoja socialinės žiniasklaidos platformos, vaizdo transliacijų svetainės ir žaidimų programos. Nors draudimo priežastys yra suprantamos, kai kuriems studentams gali prireikti skubiai gauti prieigą prie tam tikro turinio. Čia VPN leidžia vartotojams pakeisti savo buvimo vietą, apeidami turinio apribojimus ir atblokuodami svetaines.
  Geriausias „VPN Europa“ - valdykite anonimiškumą internetu naudodamiesi „Europa VPN Free“ Šiaurės šalių regione

Geriausias VPN mokyklai

Geriausias mokyklų VPT 2023 m

Kai reikia rasti geriausius VPN mokykloms, būtina atlikti reikiamą kruopštumą. Galų gale jūs nenorėtumėte, kad mokyklos administratorius ateitų į jūsų klasę ir pasakytų, kad jūs naudojate internetą neteisėtiems tikslams. Taigi vienintelis būdas būti saugiems yra rasti geriausius VPN mokykloms, siūlančius nepaprastą patikimumą, palaikymą, našumą ir serverio prieinamumą. Tarp geriausių „BestVPN.co“ peržiūrėtų ir išanalizuotų įrašų:

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. „Surfshark“

  „Surfshark“

  11,95 USD1,99Per mėnesį

  • 800+ serverių 50 ir daugiau šalių
  • AES-256-GCM šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • Neribotas vienalaikis ryšys
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 83% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 4. Nevalia

  Nevalia

  9,95 USD2,25Per mėnesį

  • Daugiau nei 1000 serverių 100 vietų
  • 256 bitų standartinis karinio lygio šifravimas
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus
  • Nulio žurnalų teikėjas
  • Galimi 5 prisijungimai
  • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ programos ir „Chrome“ plėtinys

  Patikimas 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 5. „CyberGhost“

  „CyberGhost“

  12,99 USD2.75Per mėnesį

  • 3700 serverių 60 šalių
  • 256 bitų AES šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Griežta politika be žurnalo
  • 7 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

„NordVPN“

„NordVPN“ yra Panamos paslaugų teikėjas, o tai reiškia, kad jis yra visiškai saugus nuo privalomų duomenų saugojimo įstatymų, nustatytų 14 „Eyes“ aljanso ir kitų šalių, kuriose taikomi griežti interneto įstatymai. Tai reiškia, kad mokykloje jūs naudojate visišką anonimiškumą. Funkcijos, tokios kaip apsauga nuo DNS nuotėkio, automatinis užmušimo jungiklis ir dinaminiai IP, dar labiau padidina jūsų saugumą. Geriausia dalis: VPT saugo ZERO LOGS! (Daugiau skaitykite „NordVPN“ apžvalgoje)

Geriausias VPN mokykloms

Argumentai už

 1. „DoubleVPN“ – maksimali apsauga.
 2. 4205 serveriai 62 šalyse.
 3. Įjungta „P2P / torrenting“.
 4. DDoS apsauga.
 5. Nulio žurnalų teikėjas.

Minusai

 1. Brangi mėnesinė kainodara.

Gaukite „NordVPN“

VyprVPN

Šveicarijoje įsikūrusi „VyprVPN“ yra dar viena svarbi paslauga, siūlanti privatumą užtikrinantį produktą, užtikrinantį visišką anonimiškumą, kai naudojamasi jūsų vietiniu mokyklų tinklu. Jis siūlo 700 itin greitų serverių, išplatintų visame pasaulyje, parką, kurį galite naudoti svetainėms atblokuoti. Jūs netgi turite tokias privilegijas kaip „Chameleon“ protokolą ir NAT užkardą, kuri padeda išvengti IPT, mokyklinių užkardų pašalinimo ir, svarbiausia, yra įvertinta kaip geriausias srautinio perdavimo vaizdo įrašų MPN..

VyprVPN mokyklai

Argumentai už

 1. Chameleono protokolas dėl privatumo.
 2. DPI apsauga ir NAT ugniasienė.
 3. Galimas 3 dienų nemokamas bandymas.
 4. Penki vienalaikiai ryšiai.
 5. Nuostabūs tempai, skirti torrenting / žaidimams / transliacijai.

Minusai

 1. Nepriima kriptovaliutos.

Gaukite „VyprVPN“

„Express VPN“

„ExpressVPN“ yra Didžiosios Britanijos Mergelių salų tiekėja, kuri rinkoje sukūrė didžiulę reputaciją dėl to, kad yra nepaprastai nukreipta į anonimiškumą. Tai griežtas jokių žurnalų tiekėjas ir tai buvo įrodyta Turkijos valdžios institucijų byloje. Be to, teikėjas siūlo palaikymą 24 valandas per parą, tiesioginius pokalbius, 1 500 serverių daugiau nei 148 vietose ir puikų šifravimą su nepriekaištinga slaptumo žyma! (Skaitykite išsamią „ExpressVPN“ apžvalgą)

„ExpressVPN“ mokyklai

Argumentai už

 • 1 500 serverių 148 vietose.
 • 256 bitų AES šifravimas.
 • Intuityviosios vietinės programos.
 • 30 dienų grąžinimo politika.
 • Sertifikuotas logless tiekėjas.

Minusai

 1. Brangi kainodara.

Gaukite „ExpressVPN“

„CyberGhost“

„CyberGhost“ yra Rumunijoje įsikūręs VPN paslaugų teikėjas, garsus dėl lengvai naudojamų kryžminių platformų programų, patrauklaus tinklalapio dizaino, stipraus „OpenVPN“ šifravimo ir didžiulės serverių duomenų bazės. Tai suteikia didelį saugumą užtikrinant jūsų tapatybės saugumą mokykloje, tuo pat metu lengvai apeinant geografinius ir turinio apribojimus. Geriausia dalis: jūs turite 7 dienų nemokamą bandomąją versiją ir grąžinimą už 30 dienų. Donas’nepamiršk perskaityti mūsų nešališkos „CyberGhost“ apžvalgos.

„CyberGhost“ koledžui

Argumentai už

 1. Tarpvalstybinis palaikymas.
 2. 800+ serverių visame pasaulyje.
 3. Nulinė registravimo politika.
 4. Galimas „Chrome“ plėtinys.
 5. 5 vienalaikiai ryšiai.

Minusai

 1. Greičio gerinimas.

Gaukite „CyberGhost“

PureVPN

Honkonge įsikūręs „PureVPN“ yra puikus paslaugų teikėjas, norint apeiti turinio apribojimus sėdint mokykloje. Pažymėtas geriausiu JAV VPN, jame pateikiamos pagrindinės funkcijos, kurias turi turėti VPT. „Premium“ plane pateiktas didžiulis pažangių funkcijų, užtikrinančių maksimalų saugumą, sąrašas, įskaitant automatinį užmušimo jungiklį, NAT ugniasienę, „WebRTC / IPv6 / IPv4“ nuotėkio prevenciją, padalijimo tuneliu funkciją ir SOCKS5 tarpinį serverį. Jūs netgi galite pasiekti 790 ir daugiau serverių daugiau nei 140 šalių. Donas’Nepamirškite patikrinti mūsų išsamios „PureVPN“ apžvalgos prieš ją registruodamiesi.

„PureVPN“ aukštosioms mokykloms

Argumentai už

 1. 790 ir daugiau serverių 140 ir daugiau šalių.
 2. Geriausias biudžetą palaikantis teikėjas.
 3. 5 vienalaikiai ryšiai.
 4. Kelių platformų palaikymas.
 5. Išplėstinis uosto ekspedijavimas.

Minusai

 1. Tam tikras sesijų registravimas.

Gaukite „PureVPN“

Nemokamas geriausias VPN mokyklų kompiuteriams

Daugeliui mokyklų, kolegijų / universitetų studentų gali neužtekti lėšų išleisti VPT teikėjui, ypač turint galvoje, kad dauguma turi brangų mėnesio planą, kurio vertė yra prieinama tik tuo atveju, jei pasirenkate jų aukščiau esančius paketus. Čia įsijungia NEMOKAMAI VPT. Nors jūs ir negalite gauti tos pačios vertės, jūs gaunate gana daug, nemokėdami nė cento. Tarp geriausių variantų yra:

Aprašymas

Kanadoje įsikūrusi „Windscribe“ yra patikima NEMOKAMA VPT paslauga, siūlanti gerąsias svetainių atblokavimo ir saugumo padidinimo funkcijas prisijungiant prie vietinės mokyklos „Wi-Fi“. Jis siūlo 10 GB pralaidumo ribą per mėnesį kaip standartą, tuo pačiu suteikdamas galimybę perjungti aštuonias skirtingas serverio vietas. Norėdami pradėti naudoti VPN, turite susikurti sąskaitą. Kai tai padarysite, Tweeting apie VPN gausite papildomus 5 GB ir 1 GB kiekvieną kartą, kai pakviesite draugą prisiregistruoti.

Nemokamas geriausias VPN mokyklų kompiuteriams

Argumentai už

 1. 10 GB pralaidumo riba.
 2. „Chrome“ naršyklės plėtinys.
 3. Reaktyvus klientų aptarnavimas.
 4. Greitas greitis naudojant „IKEv2“ šifravimą.
 5. Lengvai naudojamos vietinės programos.

Minusai

 1. Nėra gyvų pokalbių.

„Hotspot Shield Free“

Įsikūręs JAV, „Hotspot Shield“ yra dar vienas puikus pasirinkimas nemokamam vartotojui. Jis siūlo suderinamumą tarp platformų ir „Google Chrome“ plėtinį, kad būtų galima greitai atblokuoti. Jūs turite 750 MB duomenų limito per dieną, o tai nėra daug, bet pakankamai gerai, kad tiesiog patikrintumėte užblokuotas svetaines. Yra net įmontuota ugniasienė ir skelbimų blokavimo priemonė, leidžianti suteikti jums papildomą saugumą ir privatumą internete.

„Hotspot Shield“ mokyklų kompiuteriams

Argumentai už

 1. 750 MB dienos pašalpa.
 2. Automatinis užmušimo jungiklis.
 3. Neaptikta jokių DNS nutekėjimų.
 4. „Chrome“ plėtinys.
 5. Galima naudoti dalijamąjį tunelį.

Minusai

 1. Lėtas klientų aptarnavimas.

Paslėpk mane

Hide.me siūlo ir mokamas, ir nemokamas paslaugas, kaip ir aukščiau paminėti vardai. Skirtumas tik tas, kad jis suteikia jums 2 GB duomenų per mėnesį, su kuriais galima žaisti. Kitos funkcijos, kurias gausite naudodamiesi NEMOKAMU planu, apima tris serverio vietas (Nyderlandai, Kanada ir Singapūras), prisijungimą prie vieno įrenginio, programas, skirtas „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ ir net „Google Chrome“..

„Hide.me“ mokyklų kompiuteriams

Argumentai už

 1. „Chrome“ naršyklės plėtinys.
 2. 35 serveriai 28 šalyse.
 3. Automatinė „Wi-Fi“ apsauga.
 4. Kelių platformų programos.
 5. Nulio žurnalų teikėjas.

Minusai

 1. Prastas greitis.

Ką daryti, jei mokyklos „Wi-Fi“ blokuoja VPN?

Daugelis mokyklų / kolegijų / universitetų naudoja stiprias ugniasienes, kurios priima giluminių paketų tikrinimą (DPI), kad analizuotų kiekvieno paketo tikslą ir tipą. Tai padeda IT administratoriams padėti nustatyti, kas naudojasi neribotomis interneto svetainėmis per VPN, tada jas visiškai apriboti, apriboti ar blokuoti. Norėdami to išvengti, vartotojai turėtų pasirinkti teikėjus, kurie naudojasi “Slaptas VPN” technologija.

Ši technologija gali užmaskuoti / užmaskuoti visą gaunamą ir išeinantį VPN srautą į įprastą žiniatinklio srautą, taigi užmaskuoti jūsų tapatybę, kai jums taikoma „Deep Packet Inspection“ (DPI). Norėdami suaktyvinti slaptą režimą, apsvarstykite 443 prievado paleidimą „OpenVPN“ protokolu. Tai vartotojams leis lengvai slinkti per DPI ugniasienes. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „OpenVPN“ prievado 443 jungtį, susisiekite su teikėjo, su kuriuo esate prisijungę, palaikymo komanda. Jei tai neveikia, apsvarstykite galimybę naudoti išplėstinį užtemimą.

Šis procesas apima dvigubo šifravimo sluoksnio pridėjimą prie savo VPN tinklo, todėl jis tampa praktiškai nebeblokuojamas ir anonimiškas, nes viskas gali būti pasiekiama. „OpenVPN“ sukonfigūravimas pasiekti „Tor“ yra vienas iš ryškiausių užtemimo būdų, tačiau, laimei, jūs turite paslaugų, kurios siūlo įmontuotą „VPN-Over-Tor“ palaikymą. Tarp žinomiausiųjų galima paminėti „NordVPN“, „AirVPN“, „PrivateVPN“, PIA ir „TorVPN“.

Mokyklos atblokavimo įrankiai

Jei ieškote VPN alternatyvų, kaip atblokuoti svetaines, socialinę mediją ir žaidimus savo mokykloje / universitete / kolegijoje, tuomet turite sužinoti apie „Tor“ ir „SchoolTunnel“. „Tor“ yra labai saugus anonimiškumo internete panaudojimo būdas, kuris užšifruoja jūsų interneto ryšį ir leidžia jį pereiti per tūkstančius mazgų visame pasaulyje..

Tai vaidina svarbų vaidmenį ir tinklo užmaskavime, suteikiant galimybę padvigubinti jūsų ryšio su VPN saugumą. Kaip kitą variantą galbūt norėsite išbandyti „SchoolTunnel“ – specialią paslaugą, leidžiančią atblokuoti prieigą prie bet kurios jūsų švietimo instituto svetainės. Tai yra tarpinio serverio paslauga, siūlanti net pagalbą neribotai pasiekti socialinę mediją ir „YouTube“ vaizdo įrašus.

Kaip atblokuoti interneto svetaines mokyklose

 1. Aukščiau pateiktame sąraše pasirinkite VPN teikėją.
 2. Iš jų svetainės atsisiųskite atitinkamą savo prietaiso programą.
 3. Įdiegę atidarykite VPN programą.
 4. Raskite serverį, prie kurio norite prisijungti.
 5. Pasirinkite prisijungimui skirtą VPN protokolą.
 6. Įgalinti “Automatinis užmušimo jungiklis”.
 7. Paspauskite “Prisijungti” mygtuką ir mėgaukitės svetainių atblokavimu!

Atblokuokite svetaines

Kaip atblokuoti svetaines mokykloje „Android“ & „iOS“ įrenginiai

 1. Iš aukščiau paminėtų vardų pasirinkite VPT teikėją
 2. Prisiregistruokite naudotis VPN paslauga užsiprenumeruodami bet kokį papildomą / nemokamą planą
 3. Dabar atsisiųskite programą iš „Android“ įrenginio iš „Google Play“ parduotuvės & „iOS“ įrenginyje iš „iTunes“
 4. Prisijunkite prie VPN programos naudodamiesi prisijungimo duomenimis
 5. Prisijunkite prie bet kurio VPN serverio visame pasaulyje & atblokuoti svetaines mokykloje

„Proxy Proxy“ palyginti su geriausiu „VPN“ mokyklai

Nors tiek VPT, tiek tarpiniai serveriai vartotojams suteikia galimybę sklandžiai atblokuoti svetaines, tarp jų yra keletas labai rimtų skirtumų. Pvz., Tarpiniai serveriai neužtikrina saugumo ir privatumo, kad apsaugotų jūsų internetinę tapatybę, o tai reiškia, kad kiekvienas gali atsekti jūsų IP adresą atgal į jūsų įrenginį, taigi tai nėra atsakingas sprendimas, norint apeiti turinio apribojimus jūsų mokykloje / kolegijoje / universitetas.

Kita vertus, VPN aprūpinti daugybe šifravimo / šifrų, kurie padidina bendrą jūsų tinklo saugumą. Tuo pačiu metu jie prideda didžiulį sąrašą pažangių funkcijų, tokių kaip NAT ugniasienė, automatinis užmušimo jungiklis, padalintas tunelis, DDoS atakos prevencija, DPI apsauga, SOCKS5 tarpinis serveris ir daugybė kitų dalykų, kurie yra nepaprastai svarbūs norint panaudoti visišką anonimiškumą internete.!

Geriausias DUK skirtas VPN mokykloms

Kai reikia rasti geriausius VPN mokyklai, rinkoje galite rasti daugybę pasirinkimo galimybių ir didžiulį neatsakytų klausimų sąrašą. Žemiau pateikiame jums labiausiai paplitusius atsakymus.

Kokį VPN naudoti mokykloje?

Remdamiesi patikimumu, našumu, palaikymu, serverio prieinamumu ir kainodara, mes išanalizavome didžiulį VPN teikėjų sąrašą ir paminėjome iškiliausius aukščiau esančiame sąraše. Pasirinkite bet kurį iš „NordVPN“, „ExpressVPN“, „VyprVPN“, „CyberGhost“ ir „PureVPN“.

Kaip atblokuoti interneto svetaines mokykloje?

Procesas yra nepaprastai paprastas ir nereikalauja jokių raketų mokslų. Norėdami pradėti atblokuoti svetaines, viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisiregistruoti naudojant VPN paslaugą, atsisiųsti savo prietaiso gimtąją programą, perjungti serverius į savo pasirinkimą ir paspausti prisijungimo mygtuką.!

Suvyniokite daiktus

Tikimės, kad šis vadovas padės rasti geriausius VPN mokykloms, leidžiančius lengvai atblokuoti svetaines, socialinę mediją ir žaidimus. Nepaisant to, jei susiduriate su kokiais nors klausimais ar turite kokių rekomendacijų, galėtumėte pateikti žemiau esančią komentarą. Be to, nedvejodami pasidalykite vadovu su savo mokyklos draugais, kuriems atsibodo spręsti šiuos erzinančius apribojimus!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Geriausios nemokamos VPN paslaugos 2023 m