19 geriausias „Opera“ VPN – naudodamiesi „Opera VPN“ atlikite geografinius apribojimus

Naršyklės yra numatytosios interneto prieigos šliuzai, todėl jos yra būtinos visiems norintiems naršyti po internetą. „Opera“ siūlo vieną iš populiariausių ir lengvai naudojamų naršyklių, turinčių platų papildomų funkcijų pasirinkimą, kad būtų galima supaprastinti patirtį. Nepaisant to, kad „Opera“ naršyklė yra nepaprastai naudinga, ji nėra visiškai saugi. Gero VPN įsigijimas iš VPN sąrašo yra vienintelis jūsų saugaus naršymo ir duomenų katastrofos buferis..

19 Geriausias „Opera 2018“ VPT

 1. Opera išjungia savo integruotą VPN paslaugą
 2. „Opera“ naršyklių privatumo problemos 2018 m
 3. Kodėl „Opera“ naršyklės VPT yra privalomas kiekvienam Netizen
 4. Geriausias „Opera 2018“ VPT
 5. Geriausias VPN, skirtas „Opera Free“
 6. Kaip naudotis „Opera VPN“
 7. Geriausias „Opera“ „VPN“, esantis „Android“
 8. Neveikia „Opera“ naršyklės VPN
 9. Geriausias „Opera“ DUK VPT
 10. „Opera“ naršyklės VPN apžvalgos
 11. 6 populiariausi „Opera VPN“ priedai 2018 m

Norėdami jums sužinoti daugiau apie tai, kodėl jums reikia geriausio „Opera“ VPN, čia yra išsamus šios temos vadovas, kuriame pateikiami išsamūs populiariausių naršyklės VPN sąrašai, naujienos „Opera“’integruotas VPN, su tuo susijęs privatumo klausimas ir dar daugiau.

Geriausias „Opera“ VPN

Opera išjungia savo integruotą VPN paslaugą

Bet kokio pobūdžio interneto prieigos programinės įrangos įmontuoti VPT visada yra be galo naudingi. Taip pat „Opera“, kuri yra viena populiariausių interneto naršyklių, dar visai neseniai teikė įmontuotą nemokamą VPN paslaugą. Tačiau dabar ji priėmė sprendimą uždaryti savo VPN paslaugą kaip skirtą programą „Android“ ir „iOS“ platformose.

Žiniatinklio naršyklėms skirtas integruotas VPN vis tiek išliks, tačiau dabar kaip atskiras plėtinys. Nepaisant to, kad „Opera“ nepateikė jokių konkrečių priežasčių, kodėl žengė šį žingsnį, daugelis pramonės atstovų spėlioja, ar jie tai padarė siekdami reklamuoti „SurfEasy“ VPN ir racionalizuoti savo VPN pasiūlymus.

„SurfEasy VPN“ yra populiari paslauga, siūlanti daugiau funkcijų nei „Opera“’integruotą VPN ir „Opera“ įsigijo dar 2015 m.

„Opera“ naršyklės VPN

Opera’„VPN“ paslauga buvo nemokama, tačiau ji siūlė mokamą versiją už 29,99 USD per metus, vadinamą „Opera VPN Gold“. Ši papildoma paslauga pasiūlė geresnį greitį ir daugiau serverių. Dabar, jei turite „Opera VPN Gold“ prenumeratą, automatiškai perkelsite į metinę prenumeratą pagal „SurfEasy Ultra“ planą. Bet kadangi „SurfEasy“ vis dar nėra įmontuota VPN parinktis, naršyklėje dabar trūksta suderinamų saugos parinkčių.

Taigi, jei norite įsigyti saugesnę, lengvai naudojamą naršyklę, pateikiame keletą rekomendacijų šiuo klausimu.

 1. „Google Chrome“ - pasaulis’s Populiariausia naršyklė su keliomis VPN plėtinių suderinamumo galimybėmis
 2. „Mozilla Firefox“ - gerai priimta, saugi naršyklė su prieinamais VPN priedais

Jei vis dar norite daugiau dėmesio skirti saugumui, tada pažvelkite į tokias naršykles kaip „Tor“, „Comodo Dragon“ & „Yandex“, kurie sukurti papildomai apsaugai.

„Opera“ naršyklių privatumo problemos 2018 m

Be VPN apsaugos šiais laikais beveik visos populiarios naršyklės yra pažeidžiamos, nesvarbu, ar tai būtų „Chrome“, „Firefox“, ar tai, apie ką mes čia kalbame, t. Y. „Opera“. Taip yra todėl, kad šiuolaikiniai įsilaužėliai įgauna sugebėjimą atsekti bet kurį asmenį ir visus, neapsaugotus dirbančius tokiose naršyklėse..

Vienintelis būdas juos atitolinti ir nenukreipti į jūsų kelią yra apsunkinti jūsų sekimą, o tai galite padaryti tik naudodamiesi geriausiu VPN, kuris ne tik užšifruoja jūsų duomenis, bet ir seka juos pateikdamas saugų tų duomenų gabenimo protokolą. duomenis per internetą, teikiantį sluoksniuotą apsaugos sistemą.

Galbūt operos šarvuose nėra daugybės linksmybių, tačiau pasaulis vis labiau užgniaužiamas visomis naujomis stebėjimo kampanijomis ir duomenų būriais, kuriuos tvarko ir valdžios institucijos, ir korporacijos.

Kodėl „Opera“ naršyklės VPT yra privalomas kiekvienam Netizen

Dabar „Opera“ naršyklė priklauso Kinijos konsorciumui, pavadinimu „Golden Brick Capital Private Equity“. Atsižvelgiant į tai, kad „Opera Browser“ tam tikru mastu saugo duomenis ir kad patronuojanti įmonė yra Kinijoje, Kinijos valdžios institucijos gali bet kada patekti į jūsų duomenis dėl jų griežtų duomenų saugojimo įstatymų.

„Opera“ naršyklės VPN yra buferis, kurio reikia norint apsaugoti savo slaptus duomenis nuo tokių prievartos grėsmių. Šis naujas žiniatinklio pasaulis nebėra pakankamai saugi vieta, kur vartotojai gali eiti neapsaugoti. Turite patys pasirūpinti savo privatumu įsigydami „Opera“ naršyklės VPN, prieš tai taip pat likdami sugadinti, kaip milijonai, kai iškyla duomenų nutekėjimo skandalai, panašūs į „Cambridge Analytica“ JAV skandalą..

Geriausias operos VPN

Geriausias „Opera 2018“ VPT

Kaip jau buvo minėta šioje apžvalgoje, bet koks geras įsilaužėlis gali lengvai įsilaužti į jūsų sistemą per „Opera“ naršyklę, jei ji’s neapsaugotas. Geriausias VPT yra jūsų privatumo ir anonimiškumo apsauga, tačiau ne kiekvienas VPT tinkamas darbui, kurį norite atlikti per jį. Geriausias „Opera“ naršyklės VPT turi turėti daugybę funkcijų, pasiūlyti didelį serverių skaičių, turėti geriausius šifravimo standartus ir, svarbiausia, būti patikimas, kad niekada nepadarytų pavojaus jūsų internetiniam privatumui..

Čia panaikinta „2018“ geriausio „VPN for Opera“ naršyklė:

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. „Surfshark“

  „Surfshark“

  11,95 USD1,99Per mėnesį

  • 800+ serverių 50 ir daugiau šalių
  • AES-256-GCM šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • Neribotas vienalaikis ryšys
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 83% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 4. Nevalia

  Nevalia

  9,95 USD2,25Per mėnesį

  • Daugiau nei 1000 serverių 100 vietų
  • 256 bitų standartinis karinio lygio šifravimas
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus
  • Nulio žurnalų teikėjas
  • Galimi 5 prisijungimai
  • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ programos ir „Chrome“ plėtinys

  Patikimas 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 5. „CyberGhost“

  „CyberGhost“

  12,99 USD2.75Per mėnesį

  • 3700 serverių 60 šalių
  • 256 bitų AES šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Griežta politika be žurnalo
  • 7 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

„ExpressVPN“ - siūlo 148 serverio vietas kaip „Opera“ naršyklės VPN

Kartais jums reikia ne tik saugumo internete. Augant srautinių transliacijų paslaugų populiarumui, dabar turite prenumeruoti tik tuos VPN, kurie gali atblokuoti daugumą geografiškai apriboto turinio svetainių, tokių kaip „Netflix US“..

„ExpressVPN“ yra vienas iš geriausių „Opera“ naršyklės VPT, teikiantis precedento neturinčias atblokavimo funkcijas. Nesvarbu, ar norite žiūrėti „Amazon Prime US“, ar naudojate „Popcorn Time“, šį VPN’148+ serverių vietos niekada jūsų nenuvils.

„ExpressVPN“, skirta „Opera“ naršyklei

Paslauga yra supaprastinta, ji beveik neveikia, siūlo greitą greitį ir jos neveikia’Per daug neperkraukite naršyklės, kad paveiktumėte jos našumą. Turėdami prenumeratos planą, gausite prieigą prie kelių suderinamų programų ir modernizuotos interneto saugumo infrastruktūros, apimančios AES 256 šifravimo standartus, kelių protokolų palaikymą ir griežtą nulinių žurnalų politiką. Tačiau planai kainuoja šiek tiek aukščiau, jų geriausias planas kainuoja 99,95 USD už metinę prenumeratą..

Argumentai už

 1. Įvairi serverio infrastruktūra, kad būtų galima palaikyti kaip „Opera Browser“ VPN
 2. Specialios programos ir naršyklių plėtiniai
 3. Griežtas karinio laipsnio šifravimas
 4. Kelių protokolų palaikymas
 5. Nulinių žurnalų politika

Minusai

 1. Nėra skirtų P2P serverių
 2. Planai yra gana brangūs ir juos reikia švelninti

Gaukite „ExpressVPN“

„NordVPN“ - siūlo lengvą mobiliųjų programų palaikymą kaip „Opera“ naršyklės VPN

Šis teikėjas yra viena iš geidžiamiausių paslaugų VPN pasaulyje. Jei ieškote atsiskaitymo už VPN, siūlantį visas reikiamas funkcijas ir dar daugiau, už priimtiną kainą, tada čia reikia baigti paiešką. „NordVPN“ didžiausią dėmesį skiria saugumo frontui ir siūlo dvigubą VPN, „Onion over VPN“ ir net dedikuotus IP, kad galėtų patenkinti įvairius vartotojų privatumo poreikius.

„Opera“ naršyklės „NordVPN“

Jis taip pat nėra blokuojantis priekyje ir yra viena iš nedaugelio paslaugų, žinomų apeinant VPN draudimus tokiose svetainėse kaip „Netflix US“. Jei esate „Opera“ naršyklės vartotojas Kinijoje, tada „NordVPN“ leis jums apeiti griežtus apribojimus ir liūdnai pagarsėjusią Didžiąją ugniasienę, kad vartotojui būtų užtikrinta netrukdoma patirtis..

Vienintelis šios paslaugos trūkumas išlieka tas, kad jūs negalite tiesiogiai naudotis tiesioginiu klientų aptarnavimo skyriumi. Svetainėje yra palaikymo mygtukas, tačiau tai yra tam tikra vidinė paieškos sistema, kuri pateikia atsakymus iš vadovo ir trikčių šalinimo saugyklos. Jie turi pridėti tiesioginio palaikymo funkciją. „NordVPN“ yra suderinamas su visomis populiariomis OS per savo kiekvienai platformai skirtų klientų programų liniją. Jis naudoja AES-256 šifravimui ir siūlo daugialypį protokolų palaikymą, įskaitant OpenVPN ir L2TP protokolus.

Yra įdomus riboto laiko pasiūlymas, kurį galite įsigyti trejų metų prenumeratai už tik $ 99.00 ir kurią galite įsigyti naudodamiesi geriausiomis funkcijomis už nedidelę kainą..

Argumentai už

 1. Geriausias „Opera“ naršyklės VPN, skirtas „Android“ OS
 2. Nulinis įsipareigojimas 3 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis
 3. Galimas dvigubas šifravimas
 4. 3359 serveriai 60 ir daugiau šalių
 5. Keli mokėjimo būdai
 6. „OpenVPN“, „IKEv2 / IPSec“, L2TP / IPSec, PPTP ir SSTP protokolai
 7. „SmartPlay“ funkcija srautinėms svetainėms

Minusai

 1. Brangus mėnesio planas

Gaukite „NordVPN“

„TorGuard.net“ - slapto tarpinio serverio funkcija kaip „Opera“ naršyklės VPN

Kaip ir labai saugi „Tor“ naršyklė, pavadinta jos vardu, šis VPT turi vieną iš geriausių į privatumą orientuotų funkcijų, skirtų vartotojams iš visų VPN. Naudodami „TorGuard“, įsilaužėliams tikrai bus sunku įsilaužti į jūsų naršyklę.

Taip atsitiks, nes šis VPN siūlo neįtikėtiną slaptą VPN funkciją, kuri ne tik priverčia jūsų VPN pasirodyti kaip įprastas srautas ir neleidžia jūsų IPT jus išskirti, bet taip pat padidins šifravimo sluoksnius aplink jūsų duomenų paketus..

„Torguard“ VPN, skirtas operai

Be to, jie turi labiausiai reaguojančią klientų palaikymo tarnybą, kuri visada prieinama greitai atsakant į bet kokius jūsų klausimus, susijusius su problemomis, trikčių šalinimu, kliento problemomis ir dar daugiau. „Torguard“ siūlo neribotą greitį ir pralaidumą, kartu su penkiais vienalaikiais ryšiais, 3000 ir daugiau serverių ir „OpenVPN“ protokolo palaikymu. Vienintelis dalykas, su kuriuo jie turi dirbti dabar, yra painūs kainų planai, kuriuose kiekvienas rinkinys siūlo skirtingą funkcijų rinkinį su skirtingomis kainomis. Jei jie supaprastintų šią dalį, tada „Torguard“ galėtų dar labiau pagerinti savo rezultatą.

Šiuo metu jie siūlo keturių rūšių planus, tačiau geriausias jų planas išlieka “Anoniminis VPT” planą, kuris kainuoja 9,99 USD / mėn. ir apima visas reikiamas funkcijas. „Torguard“ taip pat teikia specialų saugos paketą el. Pašto apsaugai, kurio kaina - 6,95 USD / mėn.

Argumentai už

 1. Naujas gyvenamojo IP pasiūlymas kaip „Opera“ naršyklės VPT
 2. Stiprus šifravimo lygis
 3. Slapta VPN apsaugos funkcija
 4. 3000+ VPN serverių 50 šalių
 5. Dedikuotas IP adresas

Minusai

 1. Naršymas programose / svetainėje / kainodaros planuose gali sukelti painiavą pradedantiesiems

Gaukite „TorGuard“ VPN

„PrivateInternetAccess“ - integruotas gebėjimas blokuoti skelbimus ir kenkėjiškas programas „Asana Opera“ naršyklės VPT

Privati ​​interneto prieiga arba VIP yra supaprastinta, tačiau galinga VPN paslauga, kuri dabar tapo vartotojų mėgstamiausia. Atrodo, kad jos paslauga niekada nenutrūks, neatsižvelgiant į tai, kiek duomenų pralaidumo naudojate per jį ar kokį greitį naudojate, todėl šiuo metu tai yra smulkus VPN, kurį turite turėti, jei transliuojate mėgėją. Perskaitykite atnaujintą privačios interneto prieigos apžvalgą.

Šis VPN yra viena iš nedaugelio paslaugų, kurioje galite būti tikri, kad visos jums pažadėtos funkcijos veiks nuostabiai. Nepaisant to, kad įsikūrusi JAV, kuri jokiu būdu nėra mėgstama duomenų privatumo šalis, PIA niekada nepatyrė gėdingo duomenų registravimo skandalo. Tai pasako daugybę paslaugų’sąžiningumas, siekiant apsaugoti visus savo vartotojus, nukreipiančius juos į internetą.

Joje siūlomi 5 vienu metu jungiami ryšiai, kelios kliento programos kiekvienai platformai, skirtas P2P palaikymas, AES 256 šifravimas ir kelių protokolų palaikymas, įskaitant L2TP ir OpenVPN. Tačiau vis tiek PIA trūksta labiau subrendusių saugos funkcijų, tokių kaip „Double VPN“, ir padalijimo tuneliu, kuris neabejotinai yra kliūtis. Geriausias jų planas, kalbant apie kainodarą, yra 2 metų sandoris, kainuojantis vos 69,95 USD. VIP taip pat siūlo metinę prenumeratą už 39,95 USD, nuskaičiuojamą kartą.

Argumentai už

 1. Panaikina „Netflix“ JAV ir kitų srautinių svetainių blokavimą kaip „Opera VPN“
 2. Palaikomi „OpenVPN“, „L2TP / IPsec“
 3. Galimas „P2P“ palaikymas
 4. Nulis rąstų
 5. 5 Vienalaikiai ryšiai
 6. Neribotas pralaidumas

Minusai

 1. Tam skirtas programas šiek tiek sunku naudoti pradedantiesiems

Gaukite privačią prieigą prie interneto

„PureVPN“ - siūlo išskirtinę padalijimo tunelio funkciją, skirtą optimizuotai „Opera VPN“ palaikymui

Kol „Opera“ naršyklė to nedaro’Siūlant daug palaikymo teikiant suderinamus VPN priedus, kaip ir kitas naršykles, atrodo, kad „PureVPN“ išsprendžia šią problemą teikdama puikią „Split Tunneling“ funkciją, leidžiančią paleisti tik pasirinktines programas su savo VPN, paliekant kitas. Tai gali optimizuoti jūsų „Opera“ naršymą, kaip joks kitas VPN negali.

„PureVPN“, skirtas „Opera“ naršyklei

Be to, „PureVPN“ siūlo nepriekaištingą saugos funkciją, tokią kaip dvigubas VPN ir svogūnas per VPN. Jis taip pat turi AES 256 šifravimą ir kelių protokolų palaikymą maksimaliam vartotojo patogumui remti. Šis VPN taip pat geriausiai veikia su atblokavimo paslaugomis ir gali leisti prisijungti prie „Netflix US“ ar bet kurios kitos panašios paslaugos, nepriklausomai nuo to, kur esate šiuo metu pasaulyje. Be to, ši paslauga nėra’t visai brangu. Greičiau, pigiausias VPN ir tik 69 USD už 2 metų prenumeratą, niekas net negali priartėti prie kainos ir kokybės santykio..

Vienintelis „PureVPN“ nuosmukis yra tas, kad jame yra ribotas vartotojų žurnalas, tačiau galite pasitikėti tarnyba nepakenkdami jūsų informacijai, nebent užsiimkite kokia nors nusikalstama veikla..

Argumentai už

 1. Naudokite platų funkcijų spektrą kaip „Opera“ naršyklės VPN geriausiomis kainomis
 2. DDoS apsauga
 3. Speciali srautinio perdavimo palaikymas
 4. P2P ir Torrent serveriai
 5. 750 + serverių 141 šalyje
 6. VPN viešosios interneto prieigos taškas
 7. Nat ugniasienė
 8. Kelių protokolų palaikymas, įskaitant „OpenVPN“ ir „L2Tp“
 9. Leidžia padalinti tunelį

Minusai

 1. Saugo kai kuriuos žurnalus
 2. Nemokamas bandomasis laikotarpis negalimas

Gaukite „PureVPN“

Geriausias VPN, skirtas „Opera Free“

Nemokamos paslaugos visada buvo karšto pyrago savybės, nepriklausomai nuo pramonės šakos, ir tas pats pasakytina ir apie nemokamus VPN. Mokamos paslaugos gali būti daug geresnės našumo, patikimumo ir didelių funkcijų rinkinių prasme, tačiau nemokamų VPT vilionė yra tiesiog per sunki, kad kartais atsispirtų.

Tačiau jei nesate pakankamai atsargūs, nemokamas VPT tikrai gali pasirodyti rizikingas įsigijimas. Tai’todėl, kad nemokamos paslaugos turi kažkaip užsidirbti pinigų, ir daugelis jų pradeda mėgdžioti tokias nekontroliuojamas veiklas kaip registravimas ir vartotojų duomenų pardavimas bei kliento programų panaudojimas kenkėjiškų programų agentams sodinti, kad suskambėtų pinigų varpai..

Tai palieka labai ribojamą langą, kalbant apie patikimas nemokamas VPT paslaugas, kurias vartotojai gali pasirinkti. Bet don’nesijaudink, mes visa tai sutvarkėme už jus. Čia yra geriausių VPN, skirtų „Opera Free“, sąrašas, įskaitant tik patikimiausius teikėjus, turinčius neįtikėtiniausias funkcijas:

„Windscribe“ - siūlo 10 GB duomenų kaip „Opera“ naršyklės VPT

Nemokami VPN retai būna dosnūs ir dažnai ieškant gero nemokamo VPT, jūs susidursite su paslaugomis. Kita vertus, „Windscribe“ to nedaro ir yra toks dosnus, kokį gali gauti nemokamas VPT.

Aprašykite „VPN“, skirtą „Opera“ naršyklei

Jūs gaunate 10 GB pralaidumo ribą per mėnesį ir netgi galite pridėti papildomus 5 GB, jei tvitruojate apie paslaugą. Šis VPN taip pat siūlo precedento neturinčias 8 serverių vietas ir neribotas įrenginių jungtis.

Jei planuojate naudoti šį VPN lengviems naršymo seansams „Opera“ naršyklėje, tada - „Windscribe“’pasiūlymo tikrai pakaks visą mėnesį. Vienintelis paslaugos trūkumas yra tai, kad ji gali būti linkusi į dažnai gedimus, todėl kartais ji gali būti neprisijungusi ilgą laiką..

Argumentai už

 1. Gausūs nemokami VPN planai, skirti „Opera“ naršyklei
 2. Neribotas prietaiso ryšys
 3. Yra skelbimų blokavimo priemonė ir ugniasienė
 4. Palaiko P2P / „Torrenting“

Minusai

 1. Atidaryti VPN protokolą negalima
 2. Suskirstymai dažni

„HotSpotShield“ - vienas iš patikimiausių „Opera“ naršyklės VPT

Naudojamas didžiulių 550 milijonų vartotojų visame pasaulyje, „HotspotShield VPN“ nereikia pristatyti. Net tie, kurie turi prieglobstį’t daug bendravo su VPN pasauliu, girdėjo šio VPN vardą dėl jo masinio pasiekiamumo. Tai buvo vienas iš geriausių vartotojų pasirinkimo būdų, kaip apeiti valdžios institucijų griaunamus apribojimus.

„Opera“ naršyklės „Hotspot“ VPN

Tačiau pastaruoju metu „HotspotShield“ išgyveno daug ginčų, kurie rimtai pakenkė jos patikimumui. Tačiau nuo tų įvykių teikėjas sunkiai dirbo, kad atkurtų savo įvaizdį ir vėl įtvirtintų savo vietą kaip vieną geriausių nemokamų VPT visame pasaulyje. Jis siūlo dvi skirtingas versijas, t. Y. Nemokamą VPN paslaugą ir jos mokamą ekvivalentą „Hotspot Shield Elite“. Buvęs gauna 500 MB nemokamų duomenų per dieną ir siūlo tik vieną serverio vietą JAV.

Argumentai už

 1. 500 MB duomenų dangtelio per dieną „Opera“ naršyklei
 2. Pateikiama JAV serverio vieta
 3. Galimos suderinamos programos

Minusai

 1. doesn’nesiūlyti daugiau nei vieno ryšio
 2. Įtariama, kad dažnai paslysta tarnyboje

Tunnelbear - saugo nulinius žurnalus kaip „Opera“ naršyklės VPN

Pateikdami labai saugų, patikimą nemokamą VPN planą, „Tunnelbear“ yra viena iš mūsų įprastų funkcijų geriausių VPN sąraše. Jos suderinamos programos puikiai veikia visose platformose ir OS, todėl jų nereikia naudoti’t per daug sulėtinkite arba sumažinkite pralaidumą. „Opera“ naršyklei šis VPN pagerina jūsų naršymą ir leidžia išlikti dar saugesniems naudojant aiškiai nurodytą nulinio žurnalo politiką..

„Opera“ naršyklės „TunnelbearVPN“

Tai suteikia 500 MB duomenų viršutinės ribos per mėnesį kartu su nemokamu planu, tačiau visada galite jį atnaujinti, kad pasiektumėte neribotą pralaidumą, užsisakydami mokamą planą. Su geriausiu planu, kuris kainuoja 59,88 USD per metus’verta prenumeratos, galite atblokuoti geografiškai ribotas srautinių svetainių versijas, pasiekti 20 serverių vietų ir būti apsaugoti nuo aukštų šifravimo standartų..

Argumentai už

 1. Geriausia nemokama VPN paslauga, skirta „Opera“ naršyklei
 2. Galimi 5 vienu metu jungiami įrenginiai
 3. Galingas šifravimas
 4. Besiūlė ir gerai suapvalinta vartotojo sąsaja

Minusai

 1. Duomenų limitas yra 500 MB / mėn
 2. doesn’t palaikyti bendraamžius ar P2P

6 populiariausi „Opera VPN“ priedai 2018 m

Aukščiau pateiktose antraštėse sužinojote apie VPN, kurie yra tinkamiausi aktyvinimui „Opera“ naršyklės išorėje / viduje. Tačiau daugelyje mokamų skyrių paminėti variantai gali būti šiek tiek brangūs, todėl manėme, kad mes’d pridėkite dar vieną sąrašą mūsų kolegoms operos mėgėjams. Žemiau yra 10 geriausių „Opera VPN“ priedų sąrašas, atsižvelgiant į jų vertinimą čia. Būtinai patikrinkite juos!

 1. „ZenMate“ VPN
 2. Virtualus skydas
 3. „Privatix“ už operą
 4. Hola Geresnis internetas
 5. „TunnelBear“ VPN
 6. „WebRTC“ valdymas

Kaip naudotis „Opera VPN“

„Opera“ naršyklė ne’nesuteikia daug palaikymo, kalbant apie suderinamą VPN plėtinį, palyginti su kitomis naršyklėmis, tokiomis kaip „Chrome“ ir „Mozilla“, turinčiose daugybę naršyklės priedų ir plėtinių, kuriuos sukūrė patys VPN teikėjai..

Taigi, jei norite įsigyti „Opera“ naršyklės VPN apsaugą, turite ją gauti naudodami su sistema suderinamas programas, kurias teikia patys VPN. Čia’Kaip su tuo susitvarkyti:

 1. Eikite į bet kurį geriausią VPN’nusipirkę prenumeratos planą, atsisiųskite labiausiai suderinamą sistemos kliento programą.
 2. Įdiekite jį savo sistemoje.
 3. Kai būsite paraginti, įveskite savo vartotojo kredencialus (t. Y. Įveskite savo VPN vartotojo vardą ir slaptažodį).
 4. Dabar pasirinkite serverį, prie kurio norite prisijungti, ir paleiskite VPN paslaugą.
 5. Dabar jūs vykdote visą internetinę veiklą naudodamiesi savo „VPN“ naudodami „Opera“ naršyklę.

Geriausias „Opera“ „VPN“, esantis „Android“

„Android“ vartotojų kas dieną daugėja ir todėl, kad ši kompiuterių programinė įranga yra viena iš labiausiai mobiliesiems skirtų įsilaužėlių taikomų mobiliųjų OS, apsaugos poreikis didėja. Jei esate vienas iš tų, kurie naudojasi žiniatinkliu naudodamiesi „Android“ naršyklės „Opera“ naršykle, čia yra geriausi „Android“ skirti VPN, kurie neabejotinai gali suteikti jums reikalingą išskirtinę apsaugą: Išsamus vadovas “Geriausias „Android“ VPN” už vertingesnę informaciją.

 1. „IPVanish“ VPN
 2. „PrivateVPN“
 3. „CyberGhost“ VPN
 4. IvacyVPN
 5. „AirVPN“
 6. „VPNUnlimited“
 7. „Android“ skirtas „OpenVPN“
 8. VyprVPN
 9. „MullvadVPN“
 10. Betternet VPN

Geriausias „Android“ „VPN“, skirtas „Opera“

Neveikia „Opera“ naršyklės VPN

„Opera“, kaip ir bet kuri programinė įranga, turi gana didelę dalį problemų, klaidų, įšaldymų ir strigčių, tačiau jų nėra’t problema, kuriai nėra sprendimų.

Čia yra 3 populiariausios klaidos, kurias galite patirti naudodamiesi „Opera“ su patikrintais, veikiančiais sprendimais:

„Opera 10“ naršyklė neveikia ir neveikia

Jei jūsų „Opera“ naršyklė neveikia „Windows 10“ ar naujesnėse versijose, turite patikrinti, ar įdiegėte naujausią galimą versiją, ar ne.

Norėdami tai išspręsti, eikite į „Opera“ meniu ir spustelėkite apie „Opera“. Čia pamatysite, ar yra kokių nors atnaujinimų. Leiskite įdiegti naujinimą ir problema tikrai bus išspręsta. Šis sprendimas taip pat gali veikti ir kitoms problemoms, tokioms kaip užšalimas ir gedimai.

Opera atidaroma, bet ji’daugiau neina, t. y. nekelia puslapių

Norėdami išspręsti šią problemą, atnaujinkite naršyklę arba tiesiog sustabdykite visų sunkių papildinių, tokių kaip „Flash“, veikimą. Tikroji problema yra ta, kad šie papildiniai gali lengvai užkrėsti kenkėjišką programą ir sustabdyti naršyklės veikimą.

Dėl avarijų

Norėdami išspręsti šią problemą, naudokite abu aukščiau išvardintus sprendimus, tačiau, jei tai vis tiek išlieka, turite kuo greičiau atsisakyti antivirusinės programinės įrangos, nes tai dažnai gali trukdyti daugelio programų veikimui ir sukelti konfliktą..

„Opera“ naršyklės VPN apžvalgos

„BestVPN.co“ visada manome, kad svarbiausia yra faktinių tam tikrų paslaugų vartotojų nuomonė ir jiems tikrai turėtų būti suteikta svarba kiekvienoje apžvalgoje. Į šią apžvalgą, be įprastų „Reddit“ peržiūros rodiklių, mes įtraukėme „Quora“ naudotojų apžvalgų skyrių, kad vartotojams būtų teikiamos visapusiškesnės paslaugos:

Geriausias „Opera Reddit“ VPN

„Reddit“ egzistuoja kaip viena didžiausių internetinių bendruomenių, kur galima gauti informacijos apie viską, kas vyksta iš technologijų, sveikatos apsaugos, gyvenimo būdo ir įvairių kitų pramonės sričių. Tarp jų yra geriausios „vpn reddit“ paslaugos, būtinos išlikimui šiame pasaulyje, kuriame interneto apribojimai didėja kiekvieną dieną. Žemiau yra keletas klientų atsiliepimų apie geriausius „Opera“ VPN:

Čia galime pamatyti vartotoją kalbantį apie „OpenVPN“ protokolo patikimumą ir kaip jį nustatyti rankiniu būdu. Jis pataria nesinaudoti nemokamomis VPN paslaugomis. Nors mes sutinkame su šiuo klausimu, vis dar yra keletas NEMOKAMŲ vardų, kurie nueina papildomą mylią (minėta aukščiau). Galiausiai, jis pateikia nuorodą į daugybę VPN, apimančių populiariausius vardus „NordVPN“, „PureVPN“, „PIA“, „ExpressVPN“ ir „TorGuard“..

Komentaras iš diskusijos redditspider64’komentarą iš diskusijos "Opera VPN alternatyva".

Kitas „Redditor“ toje pačioje gijoje prašo alternatyvų „Opera VPN“, kai naršyklė uždarė tarnybą programoje. VPT yra MIT ir CERN mokslininkų sukurtas produktas. Taigi galite jaustis lengvai gavę didelį anonimiškumą internete, laisvai ir nepertraukiamai tyrinėdami internetą. Įsitikinkite, kad einate su priemokos planu, o ne nemokamai.

Komentaras iš diskusijos TomNotMike’komentarą iš diskusijos "Opera VPN alternatyva".

Geriausio „Opera Twitter“ VPN peržiūra

Dėl nepakankamo suderinamumo, kurį naršyklė įgalino VPN, „Twitter“ tinkle nebuvo daug tiesioginių „Best Opera VPN“ rekomendacijų. Daugelis vartotojų gyrė integruotą VPN paslaugą, kuri šiuo metu nebenaudojama. Vėliau mūsų aukščiau pateiktas vadovas yra pats tinkamiausias su sistema suderinamų VPN paslaugų rinkinys, skirtas patobulinti naršyklę’saugumas.

Geriausias „Opera Quora“ VPN

Kalbant apie „Quora“, dauguma vartotojų ir pramonės ekspertų, kurių atsakymus mes išsamiai išsiaiškinome, laikėsi nuomonės, kad „Opera“ naršyklės įmontuotas VPN nėra VPN. Jie šį VPN pažymėjo kaip labiau įgaliotojo serverio nei VPN. Viename iš geriausių atsakymų, kuriuos surinkome iš platformos, buvo paminėta, kad „Opera VPN“ nėra saugus pasirinkimas vartotojams ir kad viskas, ką jis padarė, buvo nukreipti interneto srautą iš vartotojų per jų įmonę’serveriai. Visai netinka, jei esate rimtas privatumo gerbėjas.

Ar „Opera“ naršyklė (su integruotu VPN) yra tikras VPN?

Geriausias „Opera“ DUK VPT

Kaip įjungti VPN operoje?

„Opera“ naršyklė’Didžiausias trūkumas yra tai, kad to nepadarė’Negana to, kad įgimtas suderinamumas su VPN yra skirtingas nuo kitų panašiai populiarių naršyklių. Norėdami geriausiai įjungti VPN naršyklėje, turite atsisiųsti su sistema suderinamas OS programas iš VPN teikėjų.

Ar „Opera“ naršyklę galima saugiai naudoti?

Nors taip nėra’Šiuo metu, matyt, nėra jokių svarbių saugumo problemų, tačiau dabartiniu laikotarpiu bet kuris sudėtingas įsilaužėlis gali lengvai patekti į naršyklę ir pastebėti jūsų IP, sekti jūsų veiklą, sifonuoti naudodamas neskelbtinus duomenis ir netgi naudoti tai kaip būdą kenkėjiškajai programai kurti..

Kiek kainuoja SurfEasy?

„SurfEasy“ yra labai nebrangi paslauga. Šiuo metu siūlomi 3 planai. Pirmasis yra visiškai nemokamas su 500 MB duomenų pralaidumo riba per mėnesį. Mokami planai prasideda nuo 3,99 USD / mėn. Už neribotą duomenų paketą, o kitas planas - nuo 6,49 USD per mėnesį su tomis pačiomis funkcijomis, kaip ir ankstesnis paketas, taip pat su papildomomis 12 šalių ir „torrent“ apsauga. Tačiau jei buvote „Opera Gold VPN“ abonentas, tuomet „SurfEasy“ galite gauti nuolaidų.

 

Išvada

„BestVPN.co“ svetainėje stengiamės užtikrinti griežčiausią visų formų vartotojo privatumo laikymąsi. Mūsų tikslas yra sukurti geriausių visų populiarių platformų vadovų saugyklą, kaip geriausiai jas apsaugoti nuo visų galimų iš išorės kylančių grėsmių..

VPN naudojimo skatinimas nėra mūsų tikslas, o priemonė siekiant tikslo, kad vartotojai visą laiką jaustųsi saugūs ir saugūs. Mes įtraukiame geriausius įmanomus tyrimus, turimus faktus, sąžiningų paslaugų teikėjų apžvalgas ir sumaišome su mūsų turinio gairėmis, kad visada būtume užtikrinti geriausią kokybę, tačiau jei yra kokių nors paslydimų ar jei ne’Kaip ir bet kuris iš mūsų ataskaitų teikimo standartų, visada galite kreiptis į mus su savo vertinga kritika ir padėti mums tapti geresniais.

Mes labiausiai vertiname savo vartotojus ir visada atvirus jų nuomonei. Laukiame jūsų bendravimo toliau pateiktuose komentaruose.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me