PureVPN Netflix – Netflix ABD’nin Engellemesini Kaldırma Gerçekten Gerçekten Mi?

Netflix dünya’TV şovları, filmler, çocuk içeriği ve çok daha fazlası için en iyi koleksiyonu sunan şu anda en büyük akış hizmeti. Ancak Netflix'in coğrafi olarak kısıtlı olduğunu ve farklı ülkelerde farklı içerik katalogları sunduğunu biliyor musunuz??

o’doğru, Netflix değil’t Her ülkede aynıdır ve hizmet tarafından sunulan en iyi kütüphane ABD kütüphanesidir. Ancak coğrafi olarak kısıtlanmış ve Netflix de sitede bir VPN yasağı uyguladığından, yalnızca en iyi VPN hizmeti Netflix ABD'nin güvenli bir şekilde engellenmesine izin verebilir.

Bu sefer Netflix'te ne kadar iyi çalıştığına dair bir PureVPN incelemesi yapıyoruz ve bu popüler sağlayıcıyı kontrol ediyoruz’sadece Netflix ABD'nin engellemesini kaldırmamıza izin vermekle kalmıyor, aynı zamanda sınırsız bant genişliği, özel VPN istemcileri ve çok daha fazlası gibi diğer kullanıcı dostu özellikler.

Hizmetin daha ayrıntılı bir analizi için’bir Netflix VPN performansı, işte 2019 için kapsamlı PureVPN Netflix incelememiz:

Netflix VPN'i Neden Yasaklıyor??

VPN yasaklarının gerçekte ne olduğunu ve neden var olduklarını bilmeyenleriniz için, öncelikle orada bulunan neredeyse tüm akış web sitelerinde bulunan içeriğin genellikle telif hakkı yasalarına bağlı olduğunu bilmeniz gerekir..

Bu telif hakkı yasaları, içeriğin yasal olarak yayınlanabileceği veya kullanıma sunulabileceği bölgeleri ve bölgeleri belirler ve tanımlar. Bu içeriğe, bulunduğu bölgelerin dışından erişme girişimleri, telif hakkı yasalarının ihlali olarak görülür.

Netflix gibi akışlı web siteleri, içeriğe eşlik eden telif hakkı yasalarını korumanın yasal çerçevelerinde kendilerini korumak için içeriğe coğrafi kısıtlamalar koyuyor.

Ancak VPN'ler bu coğrafi kısıtlamaları atlamak için kolayca kullanılabileceğinden, birçok akışlı web sitesi, web sitelerinde bir “VPN yasağı”. Bu VPN yasağı VPN'ye izin vermez, internet bağlantılarının bu web sitelerindeki coğrafi kısıtlı içeriğe erişmesini sağlar ve telif hakkı yasalarını iyi koruma amacına hizmet eder.

Bu VPN yasağı oldukça yeni bir fenomendir ve çoğunlukla 2015'ten sonra büyük akış siteleri tarafından başlatılmıştır. Ancak bu akış sitelerinin hiçbirinin Netflix kadar güçlü bir VPN yasağı yoktur ve haklı olarak, çünkü Netflix uzaktan, dünya’en büyük akış sitesi ve telif hakkı yasaları ile coğrafi olarak kısıtlanan binlerce film, şov ve filme ev sahipliği yapıyor.

Netflix VPN yasağı, VPN özellikli internet bağlantılarını tanımada son derece karmaşıktır ve böyle bir yasağın etkili bir şekilde uygulanmasına ilişkin çok fazla teknik olmasına rağmen, bu yasağın büyük kısmı tek bir sunucudan veya çok benzer bir IP'den kaynaklanan çok fazla bağlantı tanımlayarak çalışır adresler.

Purevpn netflix

Çoğu kişi, Netflix'in internet bağlantısını kullanıcınınkiyle eşleştirmek için kullanıcı kayıt verilerini, ödeme ayrıntılarını ve diğer kişisel araçları bile kullandığından şüphelenir’VPN'nin yasaklanmasını daha güçlü hale getirmek için gerçek konumu olmalı, ancak şu ana kadar bu sadece konuşma ve hiç kimsenin bunun kanıtı yok.

VPN yasağını uygulamak için Netflix tarafından tanımlama noktaları olarak kullanılan sunuculara geri dönersek, bu adım hemen hemen tüm diğer VPN sağlayıcılarını Netflix ABD veya Netflix İngiltere ve benzerlerinin engellemesinde yararsız hale getirdi..

Bu, coğrafi olarak kısıtlanmış Netflix ABD içeriğine erişmek için güvenebileceğiniz çok az VPN sağlayıcısı bırakır ve bu adlar arasında PureVPN gibi sağlayıcılar vardır..

PureVPN, Netflix VPN yasağının bir adım önünde kalmak için sürekli olarak yeni sunuculardan gelen bağlantıları yönlendirmeyi sürdürdüğü için abonelerine mükemmel bir engelleme deneyimi sağlama konusunda son derece övgüye değer bir iş yaptı. Yasaklar, sunucular yeterince hızlı taşınıyor ve aktarılıyorsa ve PureVPN bu işi mükemmel bir şekilde yapıyorsa VPN bağlantılarını tanımlayamaz.

Bu, PureVPN'i vpn olarak en iyi yarışmacı yapar, çünkü’Netflix'in engelini kaldırabilecek en iyi VPN'ler arasında en ucuz vpn. Netflix'in güvenli bir şekilde engellenmesinde aynı işlevi sunan diğer VPN sağlayıcılarına kıyasla fiyatları neredeyse yarı hatta daha düşük.

ABD Netflix'i izlemek için PureVPN nasıl edinilir?

Netflix ABD'nin engelini kaldırmak ve izlemek için kullanmak için bir PureVPN aboneliği edinmek oldukça basit bir işlemdir ve bir dakikadan kısa bir sürede bunu yapabilirsiniz. Buraya’s nasıl gidiyor:

PureVPN'i ABD Netflix'i nasıl izleyebilirim?

 • Ziyaret https://www.purevpn.com/netflix-vpn
 • Akışı Şimdi Başlat'ı tıklayın.
 • Üst Menüden Fiyatlandırma Sekmesine gidin

netflix için purevpn prcing

 • Size en uygun fiyatlandırma planını seçin
 • Bir ödeme yöntemi seçin. PureVPN burada birçok seçenek sunuyor, bu nedenle tercih ettiğiniz ödeme seçeneğini kazandı’sorun değil.

Netflix için PureVPN ödeme yöntemleri

 • Örneğin, bir işlemin yürütülmesi için ayrıntılarınızı girin. kredi kartı ile ödeme yapmayı seçtiyseniz, bu formu görürsünüz ve ayrıntılarınızla doldurmanız gerekir
 • Siparişi onayla
 • Şimdi VPN kimlik bilgilerinizi alacaksınız, yani e-posta gelen kutunuzda VPN kullanıcı adınız ve şifreniz
 • İşletim sisteminiz için VPN istemcisini indirin. PureVPN, tüm popüler işletim sistemleri ve birçok niş cihaz için çok çeşitli özel VPN uygulamaları sunar, bu nedenle işletim sisteminiz için olanı bulmak kolay bir iştir
 • VPN istemcisini sisteminize yükleyin ve kullanıcı kimlik bilgilerinizi kullanarak giriş yapın
 • Çalışan bir ABD sunucusuna bağlanın. VPN yasağını açıklarken yukarıda belirtildiği gibi, PureVPN genellikle Netflix ABD'nin engellemesini kaldırmak için ayrılmış sunucularını değiştirmeye devam ediyor, bu nedenle Netflix ABD'nin engellemesini kaldırmak için tam sohbet için canlı sohbet desteğinden isteyebilirsiniz.
 • Netflix.com'u açın ve aralarında en iyi Netflix kütüphanesi olan ABD kütüphanesinden en iyi şovların, başlıkların ve filmlerin keyfini çıkarın!

PureVPN Netflix - Netflix ABD'nin Engellemesini Kaldırma Gerçekten Gerçekten Mi?

PureVPN Özel IP Netflix

Mecbursun’Netflix VPN yasağını şimdiye kadar anladım. Öyleyse, size geçmenin iki yolu olduğunu söyleyeyim.

İlk olarak, PureVPN'i kullanabilirsiniz’Her zamanki Netflix engelleme kaldırma hizmeti, yani orijinal sunucu parkının bir parçası olan özel paylaşılan sunucular aracılığıyla.

İkincisi, kendinize özel bir IP VPN alarak.

Özel bir IP, Netflix'in engellemesini kaldırma gibi amaçlar için daha kullanışlıdır ve’çünkü bu hizmete abone olursanız, yalnızca sizin tarafınızdan kullanılacak bir IP alırsınız ve böylece Netflix'in bir VPN etkin IP olarak tanımlanması şansını azaltırsınız..

PureVPN kullanarak Çin'de Netflix yayınlayabilir misiniz?

Adanmış IP, daha az sorun ve kesintiyle karşılaştıklarından, VPN sitelerinin akışlı sitelerin engelini kaldırmak isteyen insanlar için büyük bir tercih haline geliyor..

Evet’Düzenli planlarla bir eklenti olarak bir tane almak biraz pahalı, ancak alacağınız güvenilirlik miktarı eşlenemez.

Netflix'in engellemesini kaldırmak için PureVPN tarafından eklenti olarak özel bir IP'ye abone olmak için fiyatlandırma planları şunlardır:

purevpn adanmış ip netflix

PureVPN’s Özel IP'ler aşağıdaki ülkelerde mevcuttur ve her biri ayrı olarak satın alınmalıdır:

 1. Avustralya
 2. Kanada
 3. Almanya
 4. Hong Kong
 5. Malta
 6. UK
 7. Singapur
 8. Amerika Birleşik Devletleri

PureVPN Netflix Düzgün Çalışıyor nasıl kontrol edilir?

PureVPN Netflix Düzgün Çalışıyor nasıl kontrol edilir

Benzer talimatlar içeren diğer birçok VPN sitesi, bir VPN'in Netflix ABD'de çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için DNS testleri ve diğer teknik testler yapmanız gerektiğini söylese de,’böyle şeyler önermiyoruz, çünkü zamanınızı boşa harcayacaklar.

İşte PureVPN'deki ABD sunucusuna bağlandığım zaman. Aşağıdaki görüntüde bağlantımın New York, ABD'den kolayca yönlendirildiğini görebilirsiniz..

Şimdi, PureVPN veya başka bir VPN'nin ABD'nin engellemesini kaldırmak için mükemmel bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için sadece bir şey yapmanız gerekir, yani ABD dışında bulunmayan içeriği arayın. Arama sırasında gelir ve mükemmel bir şekilde iyi oynuyorsa, PureVPN mükemmel çalışıyor.

purevpn netflix ip adresi

Size şu anda Netflix'te ABD kütüphanesinde olup olmadığınızı belirlemenize yardımcı olacak şovların ve filmlerin bir listesini vereyim:

 1. Quantico
 2. Peaky Blinders
 3. Dory Bulma
 4. mucize’s Temsilcisi

Aşağıdaki bu resimde, PureVPN'den bir ABD sunucusuna bağlanmadan Quantico'yu aradığımızda şovun’t arama sonuçlarını döndürme.

Netflix şovları

Ve aynı sorgu için arama sonuçlarının bir görüntüsü, ancak PureVPN'i açtıktan sonra! Quantico şimdi arama sonuçlarını gösteriyor.purevpn netflix gerçek test

ISS'niz tarafından Netflix Kısıtlamasını Atlama?

İnterneti kullanırken bağlantınızın yapma hissini yaşadınız’t Belirli bir hızdan yukarı çıkmak? Bu eşik, İSS'lerin çıtayı internet hızınıza erişebildiği yerdir.

Azaltma benim için en büyük serserilerden biri ve özellikle de akış sırasında birçok insan var. o’çünkü internet bağlantısının hızı yavaşsa, akış da dahil olmak üzere internet deneyimi en azını söylemek acınası olur.

Netflix'i kullanırken hız azaltmayı ISS'ler tarafından atlamak, HD video kalitesi sağlamak için akış yüksek hız gerektirdiğinden daha da önem kazanıyor.

Ama yapma’Endişelenmeyin, çünkü PureVPN internet bağlantınızı şifreleme yoluyla koruduğu için azaltmayı kolayca atlamanıza izin verebilir. Bu, ISS'nizi Netflix kullanıp kullanmadığınızı izlemekten aciz kılar, böylece’t İnternet bağlantınızı kısıtlayın.

Neden PureVPN Netflix kullanıyorsunuz??

Benim gibi’Daha önce bu incelemede de söylediğimiz gibi, PureVPN en iyi VPN hizmetidir ve abonelerine sadece Netflix ABD için değil, coğrafi olarak kısıtlanmış diğer akış siteleri için de yıldız engelleme engelleme özellikleri sunmanın övgüye değer bir işidir..

Elbette bu VPN, önceki kullanıcılarının çoğunun hizmetini hayal kırıklığına uğratmasına neden olan tartışmalar ve guffaws'tan adil bir pay aldı. Ancak, büyük kredisiyle, PureVPN özellikle son bir yıl içinde geri dönüyor.

Neden PureVPN Netflix kullanıyorsunuz?

PureVPN hızlarını yükseltmek, özel müşteri listesini artırmak ve daha fazlasını yapmak için çalışmalarını sürdürdü, pazardaki en iyi 5 VPN hizmetinden biri olarak yerini tekrar kazandı.

Şahsen ve hizmeti test etme yolu ile Netflix engelleme gereksinimleriniz için PureVPN kullanmanızı tavsiye ederim. Bunu neden yaptığımın nedenlerini bilmek istiyorsanız, PureVPN tarafından sunulan ve Netflix VPN için mükemmel bir seçim olmasını sağlayan aşağıdaki özellikleri okuyun:

 1. Birden çok özel müşteri, neredeyse tüm popüler ve niş cihazlarda Netflix'in engellemesini kaldırmak için VPN'yi kolayca çalıştırmanıza izin verecektir. Windows uygulamasından Firestick uygulamasına kadar, PureVPN tarafından kullanıcı kolaylığı için uyumluluğa güç sağlama konusunda seçim sıkıntısı yok
 2. PureVPN sınırsız bant genişliği sunarak VPN'den çıkma korkusu olmadan istediğiniz kadar gösteri ve film çekmenizi sağlar’s kapsamı
 3. İhtiyacınız olabilecek her türlü sorun giderme desteğini almanızı sağlayacak mükemmel canlı sohbet desteği özelliği sunar. Örneğin; Netflix ABD'nin engellemesini kaldırmak için çalışan ABD sunucusunu bilmek istiyorsanız, canlı sohbet desteğinden istediğiniz zaman isteyebilirsiniz
 4. Orada’tüm fiyatlandırma planlarında sunulan 31 günlük para iade garantisi’Hizmet veya performans gibi, paranızı kolayca geri alabilirsiniz

PureVPN Netflix - Netflix ABD'nin Engellemesini Kaldırma Gerçekten Gerçekten Mi?

PureVPN Netflix Çalışmıyor:

Bazen, PureVPN kullanarak Netflix ABD'nin engellemesini kaldırmaya çalışırken sorun yaşayabilirsiniz. Bu sorunlar ve sorunlar oldukça yaygındır ve’t Herhangi bir endişe verici durumu işaret eder. Diğer VPN'leri kullanırken bile, aynı sorunların çoğuyla karşılaşacaksınız.

Netflix Çalışmıyor gibi sık karşılaşılan sorunların bir listesi ve akışa geri dönmek için nasıl geçici olarak çözüleceği:

Netflix akışını çalışır durumda tutmak için mallarının yeterli olup olmadığını görmek için internet hızınızı kontrol edin. Eğer yavaş bir hız alıyorsanız, Netflix’s web sitesi açılacak ve şovlara ve film dosyalarına göz atabileceksiniz ancak oynatmayacaklar. Hız düştüğünde, internet servis sağlayıcınızdan bağlantıda herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol etmesini isteyin

Uygulama içindeki bildirimleri kontrol ederek PureVPN VPN istemcinizi güncelleyin

Canlı sohbet desteğine Netflix'in engellemesini kaldırmak için ayrılmış ABD sunucusunu değiştirip değiştirmediklerini sorun. Evetse, yeni sunucu bilgilerini alın ve bu bilgilere bağlanın

VPN bağlantınızı engelleyebileceği için virüsten koruma programınızı veya çalıştırdığınız diğer güvenlik yazılımlarını devre dışı bırakın

SSS

PureVPN kullanarak Çin'de Netflix yayınlayabilir misiniz??

PureVPN genel olarak tüm dünyada Netflix'in engellemesini kaldırmayı başarıyor ve hatta Çin'de yapıyor. Ancak, ülkeye girmeden önce PureVPN'i Çin dışından indirmeniz gerektiğini unutmayın, çünkü sağlayıcı’s sitesi ülkede yasaklandı

PureVPN çalışmıyorsa hangi VPN Netflix ile çalışır??

PureVPN Netflix ile çalışır, ancak alternatif arıyorsanız, bu görev için en iyi bazı hat sağlayıcıları ExpressVPN Netflix, NordVPN Netflix, Surfshark ve diğerleri. Zenmate, Romanya Sunucusu üzerinden Netflix'in engellemesini kaldıran tek ücretsiz VPN'dir

PureVPN Proxy veya Unblocker'ı nasıl kapatabilirim?

Chrome Uzantısı üzerinden PureVPN proxy kullanıyorsanız, tarayıcınızın sağ üst tarafındaki simgesini tıklayın ve bağlantı düğmesini “KAPALI” proxy'yi kapatmak için

Sonuç

Kısaca PureVPN Netflix incelememizi sonuçlandıralım. PureVPN çok yönlü bir VPN hizmetidir ve Netflix engelleme gereksinimleriniz için neredeyse mükemmeldir. Netflix sitesindeki VPN yasağı gün geçtikçe daha sıkı ve sofistike hale geliyor, bu yüzden Netflix ABD kütüphanesine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek istiyorsanız doğru sağlayıcıya güvenmek bir zorunluluktur..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me