Netflix ABD ve İngiltere’ye Erişmek İçin ExpressVPN Netflix Sunucularının Çalışma Listesi

Netflix'in aşırı izleyicileri farkındalar; VoD, ABD, İngiltere veya Japonya dışındaki kullanıcılar için TV şovlarını / film başlıklarını sınırlandırarak coğrafi kısıtlamalar uygular.

Muhtemelen bildiğiniz gibi, bu üç konum, ExpressVPN gibi Netflix için bir VPN'ye abone olmadıkça erişilemeyen en geniş Netflix kütüphanelerine ev sahipliği yapıyor.

Farklı bir konuma bağlanarak yerel gibi davranabilir ve tüm Netflix ABD, Netflix İngiltere ve Netflix JP-EN veritabanına erişebilirsiniz.

Daha fazla uzatmadan, mevcut En İyi ExpressVPN Netflix Sunucularını bulmak için bu derinlemesine kılavuzu okuyun ve daha sonra bana teşekkür edin &# 55357;&# 56841;

Ama önce…

ExpressVPN Netflix ile Hiç Çalışıyor mu?

Tabii ki, VPN Netflix ile çalışır, ancak takip etmeniz gereken bazı ipuçları da vardır. Başlangıç ​​olarak, Netflix'in farklı bir sürümüne her erişmek istediğinizde, tüm tarayıcı verilerinin temizlenmesi zorunludur.

Genelde yaptığım şey; kullanım “Google Chrome” düzenli tarama, Facebooking, Youtubing ve işle ilgili görevlerim için ve ayrı bir tarayıcı, yani Mozilla Firefox için yalnızca Netflix için.

ExpressVPN, isteğe bağlı video hizmetini akış için güvenli ve gazsız bir çözümdür. ExpressVPN ile aynı anda 3 bağlantıda birden fazla yerden Ultra HD ve HD kalitesinde Netflix filmleri ve şovları alabilirsiniz. ExpressVPN30 Gün Para İade Garantisini Ziyaret Edin

Belirli bir TV şovunun / filminin engellemesini kaldırmak istediğimde, aşağıdakileri içeren tüm tarayıcı verilerini temizlediğimden emin olun:

 1. Tarama & İndirme Geçmişi
 2. Çevrimdışı Web Sitesi Verileri
 3. Site Tercihleri
 4. Form & Arama
 5. Aktif Girişler
 6. Kurabiye
 7. Önbellek

Sadece bu verileri temizledikten sonra, bir ExpressVPN Netflix sunucusuna bağlanıyor, Netflix hesabımda oturum açıyor ve izlemek istediğim TV şovunun / filmin engelini kaldırıyorum.

Aşağıda, aynı uygulamayı benimsediğim ve bir ABD Sunucusuna bağlandığım, böylece erişebileceğim bir ekran görüntüsü görebilirsiniz. “Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı” (yalnızca Netflix ABD kütüphanesinde bulunur).

Avengerlerin engelini kaldırma ExpressVPN netflix sunucuları

ExpressVPN bir Netflix Hesabıyla Geliyor mu?

Şüphesiz, ExpressVPN VPN pazarında çok yönlüdür, ancak bu size bir Netflix hesabı sunduğu anlamına gelmez. Sağlayıcı yalnızca ABD, İngiltere veya Japonya kitaplığındaki TV şovlarının / Filmlerin engellemesini kaldırmak için mevcut Netflix hesabınızı tamamlayacak bir çözüm sunar.

ExpressVPN hesabınızı yalnızca dünyanın farklı sunucularına erişmek için kullanabilirsiniz. Yetenekleri tamamen Netflix ile sınırlı değildir. Kullanıcılar, uygulamalarını BBC iPlayer UK, Amazon Prime, Hulu ve çevrimiçi akış için diğer popüler VoD'lerin engelini kaldırmak için bile kullanabilirler.

En İyi ExpressVPN Netflix Sunucuları

Netflix gibi VoD hizmetlerini kullanan kablo kesiciler ve tıkırtı izleyiciler genellikle Avustralya'daki Netflix ABD'deki çalışma sunucuları veya ABD, İngiltere veya JP gibi diğer sürümler hakkında doğru bilgi ararlar.

Kullanıcıların kendileri kapsamlı bir analiz yaparak farklı sunucuları test etme zorluğunu ortadan kaldırdım. Bu, Netflix'in engellemesini kaldırma işlemini sizin için çok daha kolay hale getirmelidir. Aşağıda, çoğu Netflix şovuna ve filmine erişim sağlayan ExpressVPN Netflix sunucularının özetlenmiş bir liste formu bulunmaktadır.

Sunucu Konumları Kalite Oluşturuldu
Amerika Birleşik Devletleri - Los Angeles 5 Ultra HD
Amerika Birleşik Devletleri - Los Angeles 4 Ultra HD
Amerika Birleşik Devletleri - New Jersey 3 HD
Amerika Birleşik Devletleri - New Jersey 2 HD
Amerika Birleşik Devletleri - New York 2 Ultra HD
İngiltere - Berkshire 2 Ultra HD
İngiltere - Wembley HD
İngiltere - Londra HD
İngiltere - Berkshire HD
Japonya - Tokyo 1 HD
Japonya - Tokyo 3 HD

Netflix ABD

Netflix ABD sürümü, kütüphanesinde 1761 şov ve 4091 film içeriyor (toplam 5.852 başlık). Blokeyi kaldırmak için, daha fazla yer göstermek üzere yatay hamburger simgesini tıklayın.

Dört bölgeden, “Amerika” ve ardından listesini genişlet “Amerika Birleşik Devletleri”. ABD'de ExpressVPN'de bulunan tüm sunucuları görebilmeniz gerekir.

Netflix için ExpressVPN ABD Sunucuları Listesi

İçin bir liste oluşturdum “Çalışma” Netflix'in engellemesini kaldıran sunucular. ABD kütüphanesine erişmek istediğinizde, aşağıdakilere bağlanmanız yeterlidir:

 1. Amerika Birleşik Devletleri - Los Angeles 5 (Ultra HD)
 2. Amerika Birleşik Devletleri - Los Angeles 4 (Ultra HD)
 3. Amerika Birleşik Devletleri - New Jersey 3 (HD)
 4. Amerika Birleşik Devletleri - New Jersey 2 (HD)
 5. Amerika Birleşik Devletleri - New York 2 (Ultra HD)

Aşağıda bağlandığımı görebilirsiniz “Los Angeles - 5” ve engellemeyi kaldırabildi “Thor: Ragnarok” sorunsuz bir şekilde, yalnızca Netflix ABD kitaplığında bulunur.

Express Ragp Engellemeyi kaldır Thor Ragnarok

Netflix İngiltere

Netflix UK sürümü, kütüphanesinde 1699 şov ve 3906 film içeriyor (toplamda 5.605 başlık). Blokeyi kaldırmak için ExpressVPN'e erişin’s uygulaması üzerinden tam sunucu listeleri.

Dört bölgeden, seçmek “Avrupa” ve ardından listesini genişlet “Birleşik Krallık”. İngiltere'de ExpressVPN'de bulunan tüm sunucuları görebilmeniz gerekir.

ExpressVPN Netflix İngiltere Sunucu Listesi

İçin bir liste oluşturdum “Çalışma” Netflix İngiltere engelini kaldıran sunucular. İngiltere kütüphanesine erişmek istediğinizde, aşağıdakilere bağlanmanız yeterlidir:

 1. İngiltere - Berkshire - 2 (Ultra HD)
 2. İngiltere - Wembley (HD)
 3. İngiltere - Londra (HD)
 4. İngiltere - Berkshire (HD)

Aşağıda, ekran görüntüsüne bağlandığım bir ekran görüntüsü görebilirsiniz. “İngiltere - Berkshire - 2” Sunucuya erişebilmem için “Poldark” (yalnızca Netflix İngiltere kütüphanesinde bulunur).

UK Poldark'ın Engelini Kaldırma ExpressVPN

Netflix JP

Netflix için ExpressVPN Asia sunucuları arayan çoğu kişi bunu, JP-EN sürümüne erişmek için yapar. 1308 şovlar ve 4326 filmler (Toplam 5,634 kitap), tüm bölgesel kütüphaneler arasında ikinci en fazla kitap.

Kütüphaneye erişmek için “Asya Pasifik” Konumlar menüsünde seçin ve “Japonya”.

ExpressVPN Netflix Japonya Sunucuları

İçin bir liste oluşturdum “Çalışma” Netflix JP engellemeyi kaldıran sunucular. JP kitaplığına erişmek istediğinizde, aşağıdakilere bağlanmanız yeterlidir:

 1. Japonya - Tokyo 1 (HD)
 2. Japonya - Tokyo 3 (HD)

Aşağıda bağlandığımı görebilirsiniz “Japonya - Tokyo - 1” ve engellemeyi kaldırabildi “Suşi Jiro Rüyalar” sadece Netflix JP kütüphanesinde bulunan inanılmaz derecede sorunsuz.

ExpressVPN Engellemeyi Kaldırma JP Jiro Suşi Düşleri

SSS

ExpressVPN Netflix ile Çalışmıyor?

Netflix'e ExpressVPN üzerinden erişmeyle ilgili sorunlar yaşıyorsanız, bu sadece bir sunucu hatası olabilir. Bu kılavuzu yaratmamın nedeni budur; böylece kullanıcılar dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar Netflix ile çalışan en iyi ExpressVPN sunucularına erişebilirler!

ExpressVPN Netflix'e Alternatif Var Mı?

VoD hizmetinin engellemesini kaldırmak için sayısız VPN hizmetini test ettim, ancak sadece iki isim en güvenilir olma eğilimindedir. Biri ExpressVPN, ikincisi Netflix için NordVPN'dir. Eğer ikincisinden memnun değilseniz, ikincisini deneyin!

Şeyleri Sarmak

Bununla, bu Best ExpressVPN Netflix Sunucuları kılavuzunun sonuna geldim. Amacı, kullanıcıların hakkında bilgi edinmelerine yardımcı olmaktır. “Çalışma” ABD, İngiltere ve Japonya'ya erişim için sunucular.

Ne olursa olsun, herhangi bir sorun / sorunla karşılaşırsanız, aşağıya yorum bırakmaktan çekinmeyin. Ayrıca, bu kılavuzu diğer akışlı fanatiklerle paylaşarak bir kardeşe yardım edin!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me