CyberGhost Netflix ile çalışır mı? En İyi CyberGhost Netflix Geçici Çözümü

Bu günlerde dünya Netflix çılgınlığı tarafından yutuldu. Akış sitesi olarak’s abonelikler çatıda skyrocket, insanlar can’t Web sitesinden ve en iyi TV şovlarının ve filmlerinin muhteşem depolarından yeterince yararlanın.

Ama biliyor musun? Binlerce saatlik kullanılabilir içerik bile insanları doyurmak için yeterli değil’s arzuları; bu nedenle, artık Netflix ABD'nin engellemesini kaldırabilecek VPN hizmetlerini arıyorlar, böylece her zamankinden daha fazla içeriğe erişebiliyorlar!

Ancak, tüm VPN'ler Netflix ile çalışmaz ve misyonumuz kullanıcıları hangi ve hangilerinin çalıştığını bilgilendirmektir’t ve bugün CyberGhost Netflix'i gözden geçireceğiz.’s Netflix için En İyi VPN mi, değil mi!

Başlayalım, olur mu?

CyberGhost Netflix ile çalışır mı? - İçerik tablosu

 1. CyberGhost ile Netflix Nasıl İzlenir?
 2. CyberGhost Masaüstü Uygulaması Netflix ile çalışır?
 3. CyberGhost Mobil Uygulaması Netflix ile çalışır?
 4. CyberGhost VPN kullanarak Netflix ABD ve diğer Kütüphanelerin engellemesini nasıl kaldırabilirim??
 5. Neden Don’t Netflix Cyberghost ile çalışma?
 6. Netflix için CyberGhost VPN satın almalı mıyım?
 7. En İyi CyberGhost Netflix VPN Geçici Çözümü

CyberGhost ile Netflix Nasıl İzlenir?

Netflix'te, kullanmamanız durumunda coğrafi olarak kısıtlanmış kitaplıklar bulunur’bilmiyorum. Ülkenizdeki mevcut içerik’s Netflix sürümü kazandı’t diğer ülkelerde sunulanla aynı değildir. Bazı gösteriler ve filmler her eyaletten eksik olacak, bu nedenle buna karşı en iyi dönüş, dünyadaki TV şovları ve filmler için en büyük depoları sunan Netflix ABD'ye bağlanmaktır.

Ancak, bu değil’t göründüğü kadar kolay ve’Çünkü Netflix, insanların diğer ülkelerdeki kütüphanelerine gitmesini durdurmak için sitesinde bir VPN yasağı uyguladı ve böylece VPN'lerin çoğunu platformda etkisiz hale getirdi.

Bugün CyberGhost'u test ediyoruz’'in Netflix VPN yasağına karşı yetenekleri, bu VPN'nin bu nedenle bir hizmete abone olmak isteyen kullanıcılar için uygun olup olmadığını kontrol etme.

Bu amaçla Windows istemcisini CyberGhost'tan indirdik ve burada’s bulduklarımız:

 • Netflix ABD'nin engellemesi kaldırıldı, ancak ortalama olarak her beş denemeden sadece 3 katında oluyor.
 • Akış hızları Yüksek Kaliteli Akışı destekleyecek kadar iyiydi.
 • Hizmetteki arızalar nadirdi.

CyberGhost Masaüstü Uygulaması Netflix ile çalışır?

Evet, Netflix için öncelikle CyberGhost'u test ettiğimiz Masaüstü uygulaması Netflix'in engellemesini kaldıracak kadar iyi çalıştı.

Korkunç proxy hatası minimal olarak ortaya çıktı ve maksimum iki kereden birini yeniden bağlayarak hızlı bir şekilde ortadan kaldırılabilir.

Netflix'i CyberGhost masaüstü uygulamasıyla kullanmak istiyorsanız, o zaman burada’bunu nasıl yapabilirsiniz:

 • CyberGhost şehrine git’s İnternet sitesi ve aboneliğini satın alın
 • VPN kimlik bilgilerine sahip olduğunuzdan emin olun ve ardından masaüstü uygulamasını indirmeye devam edin
 • İndirdikten sonra, uygulamayı sisteminize yükleyin ve tamamlandıktan sonra kullanıcı kimlik bilgilerinizi girin
 • Şimdi adlı bir seçeneği tercih edin ‘Akışı engellemeyi kaldır” (Bu seçenek yalnızca premium hesapta çalışır)

CyberGhost uygulamasının engellemesini kaldır

 • Netflix'in Engellemesini Kaldır'ı tıkladığınızda en sevdiğiniz ABD Netflix içeriğinin keyfini hiç vakit kaybetmeden çıkaracaksınız!engellemeyi kaldır Netflix

Sağlayıcı ayrıca şu anda devam eden muhteşem bir Cadılar Bayramı anlaşmasına sahip, bu da fiyatını 2 yıllık plan için sadece 3,5 $ / ay!

CyberGhost Cadılar Bayramı fırsatı

İşte tüm fiyatlandırma planlarının detayları:

 • Aylık Plan: $ 12.99
 • Yıllık Plan: 6,49 $ / ay
 • İki Yıllık Plan: 3,5 ABD doları / ay

CyberGhost Fiyatlandırma planları

CyberGhost Mobil Uygulaması Netflix ile çalışır?

Hayal kırıklığı yaratan, Netflix'e erişmek veya engelini kaldırmak istiyorsanız CyberGhost'un Mobil Android uygulaması önerilmez. Olmadı’t Beklentilere göre performans gösterir ve 13 denemede sitenin engellemesini kaldırmayı başardı, bu da ciddi bir şekilde sınırların dışında.

Android'de Netflix'in engellemesini kaldırmak isteyenler için, elinizdeki seçimler hakkında daha fazla bilgi edinmek için Netflix için En İyi VPN hakkındaki kılavuzumuzu okumalısınız.!

CyberGhost VPN kullanarak Netflix ABD ve diğer Kütüphanelerin engellemesini nasıl kaldırabilirim??

CyberGhost’Windows istemci uygulaması altı özel özellik düğmesiyle birlikte gelir, her biri belirli bir amaca hizmet etmek için ayrılmıştır ve orada’orada akışı için bir tane.

Üzerine tıklarsanız, istemcinin sizin için anında engellemeyi kaldıracağı sitelerin bir listesi açılır..

Netflix genellikle listede ilk olan, bu yüzden önce açmak için tıkladık.

Şimdi Netflix'i ziyaret ettik ve “Ex Machina” ve “Yıldız Savaşları: Son Jedi” çünkü bunlar genellikle yalnızca Netflix ABD sürümünde bulunan başlıklardır

Bu iki film bizim için mevcuttu, bu yüzden CyberGhost Netflix'in işe yaradığını güvenle söyleyebiliriz. Performansı 10/10 olmasa da,’Kabul edilebilir çünkü Netflix ABD'nin bir kez engellemesini kaldırmak bile bir başarı değildir ve sağlayıcı, kullanıcılarına böyle bir tesis sunabildiği için krediyi hak etmektedir..

Sunucuyu ABD'den mevcut herhangi bir konuma değiştirebilirsiniz. “Netflix” uygulama içinden seçenek.

CyberGhost sunucusunu değiştir

Neden Don’t Netflix Cyberghost ile çalışma?

Biz’Daha önce de bahsetmiştim, CyberGhost kazandı’t Tüm denemelerinizde Netflix'in engellemesini kaldırın (ücretsiz uygulamalar bile). Birkaç isabet ve ıskalama olacak, ancak genel olarak performans tatmin edici değil, ancak sadece Masaüstü uygulamasında.

Netflix'in engellemesini kaldırma üzerindeki bu özledikler, Netflix'in engellemesini kaldırabilen hemen hemen her En İyi VPN ile gerçekleşir ve bunun nedeni, Netflix'teki coğrafi kısıtlamaları ve VPN yasağını aşmanın diğer sitelerde yapmaktan daha karmaşık olmasıdır. Bir VPN, tüm bu blokları atlatmak için çok çalışmalıdır. Yani’Netflix tarafından durdurulması kaçınılmaz’s arada bir coğrafi kısıtlamalar.

Netflix için CyberGhost VPN satın almalı mıyım?

Bunun cevabı, servisin kendisinden ziyade kullandığınız cihaza bağlıdır. Ve şu’çünkü CyberGhost, Netflix'in Windows gibi masaüstü cihazlardaki en iyi engelini kaldırır. Ama o’neredeyse mobil cihazlarda korkunç yanında, bu yüzden arama sizin. Netflix'i masaüstü cihazlarda izlemeyi seviyorsanız, CyberGhost'a gidebilirsiniz, kesinlikle öneririz.

Ama yapma’Siteyi mobil cihazdan akış olarak izlemek istiyorsanız, bunun için gitmeyin.

En İyi CyberGhost Netflix VPN Geçici Çözümü:

Bir VPN'in Netflix Aren üzerindeki engelini kaldırma seçenekleriniz’t Sadece CyberGhost ile sınırlı, çünkü gidebileceğiniz birkaç iyi seçenek var. Eğer yapmazsan’CyberGhost gibi’Netflix ile düşük performans gösteriyorsa, CyberGhost Netflix VPN Geçici Çözümü olarak çalışabilecek bazı En İyi VPN'ler şunlardır:

 • Netflix için ExpressVPN
 • Netflix için NordVPN
 • PureVPN
 • Torguard

Sonuç:

CyberGhost mükemmel bir VPN hizmetidir ve masaüstü sağlayıcısıdır’s Netflix sizin için engelini kaldırmak için en iyi bahis. Eğer Netflix çılgın kullanıcılarından biriyseniz’Tüm bu muhteşem şovları ve filmleri izlemeye yetecek kadar CyberGhost'a gidebilir ve Netflix'teki deneyiminizi daha da güçlendirebilirsiniz..

Performansı beklentilerinize uygun değilse, paranızı geri almak için geri ödemeyi kullanmaya devam edebilirsiniz!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me