Nemokamas „iPhone“ VPT – geriausios „iOS“ įrenginių programos, kurios tikrai veikia

Priešingai populiariam suvokimui, „Apple“ įrenginiai turi būti apsaugoti taip pat, kaip ir kiti įrenginiai. Daugelis „iPhone“ vartotojų daro klaidą, kad neapsaugo savo kibernetinio saugumo internete ir moka kainą, kai jų prietaisai įsiterpia. Šiuolaikiniai kibernetiniai įsilaužėliai naudoja ypač gudrius būdus, kaip tai padaryti: MITM išpuoliai, sukčių sukčiavimas, kenkėjiškos nuorodos ir kt..

Geriausias būdas apsaugoti „iPhone“ nuo tokių grėsmių yra gauti VPN. Tačiau dauguma vartotojų, rinkdamiesi geriausią VPN, bando ieškoti nemokamų. Tai suprantama, nes nemokamos paslaugos yra labiau viliojančios, palyginti su aukščiausios kokybės paslaugomis, tačiau ar jos yra tokios pat saugios?

Ne visai. Nemokama VPN paslauga dažniausiai nėra labai saugi, nes jei jie negaus pajamų iš jūsų abonentinio mokesčio, jie imsis kitų priemonių, kad užpildytų savo esamas linijas..

Buvo žinoma, kad daugybė nemokamų VPT parduoda vartotojo duomenis, įsibrovė į vartotojo įrenginius ir diegia juos kaip mazgus „botnet“ tinkle, užgrobia vartotojo pralaidumą tarp kitų tokių nemandagių veiklų..

Taigi, jei ketinate naudotis „iPhone“ VPN, nemokami yra nepatikimiausi. Tačiau „Mac“ VPN yra daug saugesni ir siūlo daug skirtingų funkcijų, kurių dažnai nėra nemokamose. Leisti’s ištirti juos išsamiau.

Trūkumai nėra’t čia baigiasi. Peržiūrėję mūsų „iPhone“ skirtą VPN programos vadovą, galėsite sužinoti daugiau apie tai, kaip mokamos veikia visiškai kitoje aplinkoje nei jų nemokami kolegos, kaip ir nemokamas „Android“ skirtas VPN.

Kas yra nemokamas „iPhone VPN“’t Daryk?

Laimėjo nemokami VPT’t turi būti tas pats kaip aukščiausios kokybės, tai’Tai yra duotas dalykas, tačiau ar turite kokių nors idėjų, koks akivaizdus šis skirtumas gali būti?

Štai visi dalykai, kuriuos laimėjo jūsų nemokamas VPT’t negali:

 1. Nemokami VPN’t siūlo greitą greitį.
 2. Nemokami VPN’t dažnai siūlo neribotą pralaidumą.
 3. Nemokami VPN’t neturi pakankamai serverių.
 4. Nemokami VPN’t palaikyti „OpenVPN“ protokolą.
 5. Dažniausiai nemokami nemokami VPT’t neturi karinio laipsnio šifravimo.
 6. Nemokami VPN negali atblokuoti geografiškai ribotų srautinių svetainių, tokių kaip „Netflix US“ ir kt.
 7. Nemokami VPN’t gerai dirba Kinijoje.
 8. Nemokamuose VPN gali nutekėti DNS arba WebRTC.
 9. Nemokami VPN dažnai negali palaikyti „Torrenting“.

VPN funkcijos ir priedai

Nepaisant to, kad pagrindinis tikslas yra užšifruoti srautą ir užmaskuoti jūsų IP vietą, VPT jums padeda įvairiais būdais.

Pirmiausia galite pasirinkti bet kurį šalių serverį ir atrodys, kad esate ten. Pavyzdžiui, tu’vėl Vokietijoje, bet jums reikia prisijungti prie šios svetainės’pasiekiama tik Omane, jungiantis prie Omano’serveris leis jums prie jo prieiti.

VPN taip pat padeda atsikratyti IPT greičio mažinimo kartu su daugeliu saugos funkcijų, tokių kaip nužudymo jungiklis, dvigubas perėjimas ir aukštas šifravimo lygis..

Kuris nemokamas „iPhone“ VPT, kuris tikrai veikia 2019 m?

Kaip jau minėjome anksčiau, nemokamos paslaugos nėra patikimos, todėl rekomenduojame kreiptis tik į mokamą, jei norite aukščiausios kokybės našumo ir saugumo.

Tačiau jei vis tiek norite naudotis nemokama, čia yra keletas saugos paslaugų teikėjų, kuriuos galite įsigyti savo „iPhone“.

„TunnelBear“

„TunnelBear“ apžvalga 2019 mTikriausiai saugiausia nemokama paslauga ten, kur jūs ieškote nemokamo VPN už savo „iPhone“, pirmiausia naudokitės „Tunnelbear“..

Neseniai ji atnaujino savo privatumo politiką ir sumažino anksčiau atlikto prisijungimo prie vartotojų skaičių, todėl tapo daug anonimingesnė. Dabar to nėra’t nerenkate savo vardo, kai registruojatės, taip pat neregistruojate viso jūsų ryšio su paslauga.

Tačiau yra daug nemokamų paslaugų apribojimų, nes vartotojui nemokamai suteikiama tik 500 MB pralaidumo kiekvieną mėnesį..

Bet jūs galite juos pašalinti bet kada, atnaujinę prie mokamų planų. Geriausias jų planas yra metinis sandoris, kainuojantis tik 4,99 USD / mėn.

parsisiųsti: „TunnelBear“ nemokama „iOS“ programa

„Hotspot“ skydas „iPhone“, „iPad“ ir visiems „iOS“ įrenginiams

„Hotspot-Shield“ apžvalgaŠi paslauga yra turtingesnė, palyginti su „Tunnelbear“, kaip nemokama paslauga, suteikianti galimybę pasirinkti iš 15 šalių serverių, apsaugoti nuo karinio lygio šifravimo ir dar daugiau.

„Hotspot“ skydas yra senas VPN pramonės pavadinimas, bėgant metams įgavęs vartotojų pasitikėjimą ir patikimumą.

Jis taip pat siūlo 500 MB pralaidumo kiekvieną dieną, o tai sudaro maždaug 15 GB nemokamų paslaugų ribą kiekvieną mėnesį. Vis dėlto laimėjai’neturite prieigos prie daugelio kitų funkcijų, pavyzdžiui, kelių prisijungimų ar pokalbių palaikymo, nebent planuojate naudoti papildomą kainą.

Nemokamą šios paslaugos versiją palaiko skelbimai.

Parsisiųsti: „HotSpot Shield Free“ „iOS“ programa

Aprašymas „iPhone“ ir „iPad“

Nemokamas „iPhone“ VPT - geriausios „iOS“ įrenginių programos, kurios tikrai veikia

Kitas saugus nemokamas VPN, „Windscribe“, yra šiek tiek naujas, tačiau jis buvo puikus spektaklio priekyje ir pasižymėjo stabilumu.

Tai leidžia vartotojams kiekvieną mėnesį patirti 10 GB nemokamą pralaidumą, tačiau galite padidinti šią ribą iki 15 GB, jei nutiks apie tai tviteryje..

Į nemokamą planą įtrauktos 8 serverių vietos, tačiau laimėtas greitis’Nebūkite optimizuotas arba kuo greičiau pasiekiamas aukščiausios kokybės paslaugos variantas.

Parsisiųsti: Nemokama „iOS“ programa „Windsribe“

Mokama, kurią galite naudoti nemokamai

Be visiškai nemokamų, ten taip pat yra priemokų tiekėjų, kurie leidžia ribotą laiką nemokamai naudotis jų paslaugomis, kad galėtumėte sužinoti apie jų veikimą prieš mokėdami už jų planus.

„IPhone“ ir visų „iOS“ įrenginių „NordVPN“

„NordVPN“ - į privatumą orientuotas Panamos paslaugų teikėjasŠis teikėjas siūlo daugiau nei 5300 serverių, tai yra daug daugiau nei tai, ką vartotojams kada nors gali pasiūlyti nemokami VPT. Jis taip pat turi neįtikėtinų saugos funkcijų, įskaitant dvigubą VPN, nužudymo jungiklį, svogūnus per VPN ir kt., Taip pat pokalbių palaikymą, greitą greitį ir dar daugiau.

„NordVPN“ galite naudoti visas 7 dienas, naudodamiesi nemokamu bandomuoju pasiūlymu. Tiesiog įveskite savo el. Pašto adresą ir galėsite naudotis paslauga su visomis turimomis funkcijomis.

parsisiųsti: Oficiali „NordVPN iOS“ programa

„ExpressVPN“ „iPhone“ ir visiems „iOS“ įrenginiams

„ExpressVPN“ - universalus, puikiai suderinamas maršrutizatoriusNors „ExpressVPN“ to nedaro’nesiūlo nemokamos bandomosios versijos, tokios kaip „NordVPN“, tačiau siūlo grąžinimo politiką, į kurią nekilo klausimų, kuri galioja visas 30 dienų ir suteikia daug laiko išbandyti paslaugą..

Tai turbūt geriausias VPN pasaulyje šiuo metu su neprilygstamu greičiu, neįtikėtinomis atblokavimo galimybėmis, puikia pokalbių pagalba, ypač saugia privatumo apsauga ir dar daug daugiau.

Mokamas planas siekia 8,32 USD / mėn. (Metinis prenumeratos susitarimas).

parsisiųsti: Oficiali „ExpressVPN iOS“ programa

Kaip nustatyti „VPN“ „iPhone“ - žingsnis po žingsnio vadovas

Nustatyti VPN „iPhone“ yra labai lengva, jei naudojate kliento programinę įrangą, t. Y. Skirtą programą, skirtą IOS, kurią siūlo jūsų VPT teikėjas. Tiesiog atsisiųskite jį iš „iTunes“ parduotuvės ir sumokėkite už tai:

 1. Programa reikalaus jūsų vartotojo kredencialų, kad galėtumėte tęsti toliau (juos siūlo kiekvienas teikėjas, kai jūs prisiregistruojate ar registruojatės; paprastai juose nurodomas jūsų vartotojo vardas ir slaptažodis).
 2. Įvedę savo kredencialus, prisijunkite.
 3. Prisijungę pasirinkite norimą serverį.
 4. Mėgaukitės beribiu srautiniu perdavimu ir saugumu, kad ir kas būtų’vėl ieškote.

Kaip rankiniu būdu nustatyti „VPN“ „iPhone“?

Jei ne’Norite gauti oficialią programą savo „iPhone“, visada galite ją įkelti iš šono. Tačiau atminkite, kad šalutinis įkėlimas yra daug sudėtingesnis nei programos gavimas, nes jums reikia atlikti visus nustatymus patiems. Jei vis tiek norite tęsti toliau, mes’išsamiame „iPhone“ VPN vadove paminėjome kelis šalutinio įkėlimo būdus, kaip nustatyti VPN „iPhone“.

Ar tai įmanoma?? Nemokamas „iPhone“ internetas, naudojantis VPN

Tikrai ne! VPN gali būti naudojamas tik šifruoti jūsų duomenis ir apsaugoti jus nuo įsilaužimo ir kitų tokių pažeidžiamumų.

Apvyniokite

Jei naudojate aukščiau išvardintus nemokamus VPN serverius, kuriuos mes rekomendavome, galite būti tikri, kad turite prieigą prie geriausių funkcijų ir saugumo, kurias nemokamas domenas gali pasiūlyti „iPhone“ vartotojams..

Jei turite mums komentarų ar pasiūlymų, nedvejodami įtraukite juos į žemiau pateiktą komentarų skyrių.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me