Spolupracuje CyberGhost s Netflixem? Nejlepší řešení CyberGhost Netflix

V dnešní době byl svět pohlcen šílenstvím Netflixu. Jako streamovací web’s předplatným stoupajícím přes střechu, lidé mohou’t dostatek webu a jeho úžasné úložiště nejlepších televizních pořadů a filmů.

Ale víš co? Ani ty tisíce hodin obsahu, který je k dispozici, stále nestačí k nasytí lidí’touhy; proto nyní hledají služby VPN, které mohou odblokovat Netflix USA, aby měli přístup k ještě většímu obsahu než kdykoli předtím!

Ne všechny VPN však spolupracují s Netflixem a naším posláním je informovat uživatele o tom, kteří pracují a kteří ne’t, a dnes se chystáme přezkoumat CyberGhost Netflix, abychom zjistili, zda’s Nejlepší VPN pro Netflix nebo ne!

Začněme, můžeme?

Spolupracuje CyberGhost s Netflixem? - Obsah

 1. Jak se dívat na Netflix s CyberGhostem?
 2. Funguje aplikace CyberGhost Desktop App s Netflixem?
 3. Funguje CyberGhost Mobile App s Netflixem?
 4. Jak mohu odblokovat Netflix USA a další knihovny pomocí CyberGhost VPN?
 5. Proč Don’t Netflix Práce s Cyberghostem?
 6. Měl bych si koupit CyberGhost VPN pro Netflix nebo ne?
 7. Nejlepší řešení VPN CyberGhost Netflix VPN

Jak se dívat na Netflix s CyberGhostem?

Netflix má geo-omezené knihovny pro případ, že to neuděláte’nevím. Takže obsah dostupný ve vaší zemi’zvítězila verze Netflixu’t být stejný jako ten nabízený v jiných zemích. Některé pořady a filmy budou chybět v každém státě, takže nejlepším řešením je připojení k Netflixu USA, který nabízí největší úložiště pro televizní pořady a filmy na světě.

To však není’t tak snadné, jak to zní, a to’je to proto, že Netflix na svém webu vynutil zákaz VPN, aby zabránil lidem přejít do jejich knihoven v jiných zemích, čímž by většina VPN byla na platformě neúčinná..

Dnes testujeme CyberGhost’s možnostmi proti zákazu Netflix VPN zkontrolovat, zda je tato VPN vhodná pro uživatele, kteří se chtějí přihlásit k odběru služby pro tuto příčinu.

Za tímto účelem jsme si stáhli klienta Windows od CyberGhost’to, co jsme našli:

 • Netflix USA se odblokoval, ale stává se to pouze třikrát z každých pěti pokusů v průměru.
 • Rychlosti streamování byly dostatečně dobré, aby podporovaly vysoce kvalitní streamování.
 • Poruchy v provozu byly vzácné.

Funguje aplikace CyberGhost Desktop App s Netflixem?

Ano, aplikace Desktop, se kterou jsme primárně testovali CyberGhost pro Netflix, fungovala dost dobře na odblokování Netflixu.

Obávaná chyba proxy se ukázala minimálně a lze ji rychle odstranit pouhým opětovným připojením jednoho ze dvou maxim.

Pokud chcete používat Netflix s desktopovou aplikací CyberGhost, pak zde’jak to můžete udělat:

 • Přejít na CyberGhost’s webová stránka a koupit jeho předplatné
 • Ujistěte se, že máte přihlašovací údaje VPN a poté pokračujte ve stahování aplikace pro počítače
 • Po stažení nainstalujte aplikaci do systému a po dokončení zadejte přihlašovací údaje uživatele
 • Nyní se rozhodněte pro volbu s názvem ‘Odblokujte streamování” (Tato možnost funguje pouze na prémiovém účtu)

Odblokování streamování aplikace CyberGhost

 • Klikněte na Odblokovat Netflix a užijete si svůj oblíbený obsah v USA Netflix v žádném okamžiku!odblokovat Netflix

Poskytovatel má v tuto chvíli také rozprávkovou halloweenskou dohodu, která za 2 roky plánuje cenu pouhých 3,5 $ / měsíc!

CyberGhost Halloween obchod

Zde jsou podrobnosti o všech jejích cenových plánech:

 • Měsíční plán: 12,99 $
 • Roční plán: 6,49 $ / měsíc
 • Dvouletý plán: 3,5 $ / měsíc

Cenové plány CyberGhost

Funguje CyberGhost Mobile App s Netflixem?

Aplikace CyberGhost pro mobilní Android se bohužel nedoporučuje, chcete-li k ní přistupovat nebo odblokovat Netflix. To se nestalo’• Podle 13 očekávání se nám podařilo odblokovat stránku pouze dvakrát, což je ve 13 pokusech, což je vážně mimo hranice.

Pro ty z vás, kteří chtějí odblokovat Netflix na Androidu, si musíte přečíst našeho průvodce Nejlepší VPN pro Netflix, abyste získali lepší přehled o možnostech, které máte po ruce!

Jak mohu odblokovat Netflix USA a další knihovny pomocí CyberGhost VPN?

CyberGhost’s Klientská aplikace pro Windows je dodávána se šesti vyhrazenými funkčními tlačítky, z nichž každé je vyhrazeno pro určitý účel, a tam’Je to také pro streamování tam.

Kliknete na něj a otevře se seznam webů, které pro vás klient okamžitě odblokuje.

Netflix je obvykle první v seznamu, takže jsme na něj klikli, abychom jej zapnuli jako první.

Nyní jsme navštívili Netflix a hledali “Ex Machina” a “Star Wars: The Last Jedi” protože se jedná o tituly, které jsou obvykle k dispozici pouze ve verzi Netflix v USA

Tyto dva filmy jsme měli k dispozici, takže můžeme bezpečně říci, že CyberGhost Netflix funguje. I když jeho výkon není 10/10, ale to’Je to přijatelné, protože i odblokování Netflix USA jednou není průměrný výkon a poskytovatel si zaslouží kredit za to, že je schopen svým uživatelům poskytnout takové zařízení.

Server můžete změnit z USA na jakékoli jiné dostupné místo kliknutím na šipku dolů na “Netflix” možnost z aplikace.

změnit server CyberGhost

Proč Don’t Netflix Práce s Cyberghostem?

Jako my’Také jsem se zmínil dříve, CyberGhost vyhrál’• Odblokujte Netflix ve všech vašich pokusech (i bezplatné aplikace ano). Bude několik zásahů a chybí, ale celkově je výkon nad uspokojivý, avšak pouze v aplikaci pro počítače.

K těmto chybám při odblokování Netflixu dochází téměř u všech ostatních nejlepších VPN, které mohou Netflix odblokovat, a to proto, že obcházení geo-omezení a zákazu VPN pro Netflix je komplikovanější než to na jiných webech. VPN musí tvrdě pracovat, aby obešla všechny tyto bloky. Tak, že’Je nevyhnutelné, že to zastaví Netflix’s geo-omezení jednou za čas.

Měl bych si koupit CyberGhost VPN pro Netflix nebo ne?

Odpověď na to závisí spíše na zařízení, které používáte, než na samotné službě. A to’protože CyberGhost odblokuje Netflix to nejlepší na stolních zařízeních, jako je Windows. Ale to’Téměř téměř hrozné na mobilních zařízeních, takže hovor je na vás. Pokud jste ten, kdo rád sleduje Netflix na stolních zařízeních, můžete jít na CyberGhost, důrazně doporučujeme.

Ale ne’t jít za to, pokud chcete streamovat web na mobil.

Nejlepší řešení VPN CyberGhost Netflix VPN:

Vaše možnosti pro VPN k odblokování Netflix aren’Omezeno pouze na CyberGhost, protože existuje několik dalších dobrých možností, které můžete využít. Pokud ne’Nemám rád CyberGhost’s nedostatečnou výkonností s Netflixem, zde uvádíme několik nejlepších VPN, které mohou fungovat jako řešení VPN CyberGhost Netflix:

 • ExpressVPN pro Netflix
 • NordVPN pro Netflix
 • PureVPN
 • Torguarde

Závěr:

CyberGhost je vynikající služba VPN a její desktop je poskytovatelem’Nejlepší sázka pro odblokování Netflixu pro vás. Pokud jste jedním z těch šílených uživatelů Netflixu, kteří to dokážou’Pokud máte dostatek binge-sledování všech těch úžasných pořadů a filmů, pak můžete jít na CyberGhost a nechat to zesílit vaše zážitky na Netflix ještě více.

Pokud jeho výkon neodpovídá vašim očekáváním, můžete stále použít vrácení peněz a získat zpět své peníze!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me