PureVPN Netflix – je skutečně schopen odblokovat Netflix v USA?

Netflix je svět’je největší streamovací služba v současné době, která nabízí nejlepší sbírku televizních pořadů, filmů, obsahu pro děti a mnoho dalšího. Ale víte, že Netflix je geograficky omezený a nabízí různé katalogy obsahu v různých zemích?

Že’je správné, Netflix není’Totéž v každé zemi a nejlepší knihovnou nabízenou touto službou je americká knihovna. Ale protože jeho geo-omezené a Netflix také vynutil zákaz VPN na webu, pouze nejlepší VPN služba vám umožní spolehlivě odblokovat Netflix USA.

Tentokrát provádíme PureVPN přezkoumání toho, jak dobře se na Netflixu probudí, a prověřování tohoto populárního poskytovatele’s možnostmi, které nám umožňují nejen odblokovat Netflix USA, ale také poskytují další uživatelsky přívětivé funkce, jako je neomezená šířka pásma, vyhrazené VPN klienty a mnoho dalšího.

Pro podrobnější analýzu služby’s výkonem jako VPN Netflix, zde je naše komplexní recenze PureVPN Netflix za rok 2019:

Proč Netflix zakazuje VPN?

Pro ty z vás, kteří si nejsou vědomi zákazů VPN ve skutečnosti a proč existují, musíte nejprve vědět, že obsah téměř všech streamingových webů tam venku je obvykle vázán autorskými zákony.

Tyto zákony o autorských právech stanoví a definují území a regiony, na nichž lze obsah legálně vysílat nebo zpřístupňovat. Jakékoli pokusy o přístup k tomuto obsahu mimo oblasti, které jsou k dispozici, jsou považovány za porušení autorských zákonů.

Streamování webových stránek, jako je Netflix, stanoví geo-omezení obsahu tak, aby se udržely v zákonném rámci ochrany autorských zákonů, které obsah doprovázejí.

Protože však VPN lze snadno použít k obejití těchto geo-omezení, mnoho streamingových webů zahájilo na svých webech další blokádu známou jako “Zákaz VPN”. Tento zákaz VPN zakazuje VPN umožnit internetovým připojením přístup k geo-omezenému obsahu na těchto webech, což slouží k dobré ochraně zákonů o autorských právech.

Tento zákaz VPN je zcela nový jev a byl většinou iniciován po roce 2015 hlavními streamingovými weby. Ale žádný z těchto serverů pro streamování nemá tak silný zákaz VPN jako Netflix a správně, protože Netflix je z dálky svět’je největší web pro streamování a hostí tisíce titulů, pořadů a filmů, které jsou geo-omezeny autorskými zákony.

Zákaz sítě Netflix VPN je mimořádně sofistikovaný v rozpoznávání připojení k internetu podporovaného sítí VPN a přestože při účinném vymáhání tohoto zákazu je spousta technických aspektů, hlavní část tohoto zákazu funguje tak, že identifikuje příliš mnoho připojení vycházejících z jednoho serveru nebo velmi podobné adresy IP. adresy.

Purevpn netflix

Většina lidí má podezření, že Netflix dokonce používá registrační údaje uživatele, platební údaje a další osobní prostředky, aby své internetové připojení porovnal s tím, co uživatel’skutečná poloha by měla být, aby byl zákaz VPN silnější, ale dosud je to jen povídání a nikdo o tom nemá důkaz.

Vrátíme-li se tedy na servery, které používá Netflix jako identifikační body pro vynucení zákazu VPN, tento krok způsobil, že téměř každý další poskytovatel VPN byl k odblokování Netflixu v USA nebo Netflixu ve Velké Británii a podobně apod..

To ponechává velmi málo poskytovatelů VPN, kterým můžete věřit v přístup k geo-omezenému obsahu Netflix USA v USA, a mezi těmito jmény jsou poskytovatelé jako PureVPN..

PureVPN odvedl mimořádně chvályhodnou práci tím, že poskytl svým předplatitelům hvězdné odblokování, protože neustále udržuje směrování připojení z novějších serverů, aby zůstal o krok napřed před zákazem Netflix VPN. Zákaz nemůže identifikovat připojení VPN, pokud jsou servery přesunuty a přeneseny dostatečně rychle a PureVPN tuto práci dokonale provádí.

Díky tomu je PureVPN nejlepším konkurentem jako vpn hlavně proto, že je’je nejlevnější vpn mezi všemi špičkovými VPN, které mohou skutečně odblokovat Netflix. Její ceny jsou téměř o polovinu nebo dokonce nižší než ceny ve srovnání s jinými poskytovateli VPN, kteří nabízejí stejnou funkcionalitu při spolehlivém odblokování Netflixu.

Jak získat PureVPN ke sledování US Netflix?

Získání předplatného PureVPN za účelem jeho použití k odblokování a sledování Netflix USA je docela přímočarý proces a můžete s ním udělat za méně než minutu. Tady’jak to jde:

Jak získat PureVPN pro sledování US Netflix?

 • Navštivte https://www.purevpn.com/netflix-vpn
 • Klikněte na Start Streaming Now.
 • V hlavní nabídce přejděte na kartu Ceny

purevpn prcing pro netflix

 • Vyberte cenový plán, který vám nejlépe vyhovuje
 • Vyberte platební metody. PureVPN zde nabízí mnoho možností, takže vyhraje preferovanou platební možnost’t být problém.

Platební metody PureVPN pro netflix

 • Vyplňte své údaje pro provedení transakce, např. Pokud jste se rozhodli pro platbu kreditní kartou, uvidíte tento formulář a budete jej muset vyplnit svými údaji
 • Potvrďte objednávku
 • Nyní získáte své přihlašovací údaje pro VPN, tj. Vaše uživatelské jméno a heslo pro VPN do vaší e-mailové schránky
 • Stáhněte si klienta VPN pro svůj operační systém. PureVPN nabízí širokou škálu specializovaných VPN aplikací pro všechny populární OS a mnoho specializovaných zařízení, takže najít ten pro váš OS je jednoduchý úkol
 • Nainstalujte klienta VPN do svého systému a přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů
 • Připojte se k funkčnímu americkému serveru. Jak bylo uvedeno výše, když jsem vysvětloval zákaz VPN, PureVPN často mění své servery, které jsou určeny pro odblokování Netflix USA, takže by bylo skvělé, kdybyste mohli požádat o podporu živého chatu přesný server pro odblokování Netflix USA
 • Otevřete Netflix.com a užijte si ty nejlepší pořady, tituly a filmy z americké knihovny, která je nejlepší knihovnou Netflix mezi všemi!

PureVPN Netflix - je skutečně schopen odblokovat Netflix v USA?

PureVPN Vyhrazené IP Netflix

Musíš’Už jsem pochopil zákaz Netflix VPN. Dovolte mi tedy říci, že existují dva způsoby, jak to obejít.

Nejprve můžete použít PureVPN’obvyklá služba odblokování Netflix, tj. prostřednictvím exkluzivních sdílených serverů, které jsou součástí původního serverového parku.

Zadruhé, získáním vyhrazené IP VPN pro sebe.

Vyhrazená IP je užitečnější pro účely, jako je odblokování Netflixu a podobně’s, protože pokud se přihlásíte k odběru této služby, získáte IP, kterou budete používat výhradně vy, čímž se sníží šance Netflixu identifikovat ji jako IP VPN.

Můžete streamovat Netflix v Číně pomocí PureVPN

Dedikovaná IP se rychle stává velkou preferencí pro lidi, kteří chtějí odblokovat streamingové weby pomocí zákazů VPN, protože se s tím setkávají s méně problémy a přerušeními..

Ano, to’Je to trochu dražší získat jednu, protože přichází jako doplněk k běžným plánům, ale výše spolehlivosti, kterou získáte, je nesrovnatelná.

Zde jsou cenové plány pro přihlášení k vyhrazené IP jako doplňku PureVPN pro odblokování Netflixu:

purevpn vyhrazené ip netflix

PureVPN’s Určené adresy IP jsou přítomny v následujících zemích a každá z nich musí být zakoupena samostatně:

 1. Austrálie
 2. Kanada
 3. Německo
 4. Hongkong
 5. Malta
 6. Spojené království
 7. Singapur
 8. USA

Jak zkontrolovat správnou funkci PureVPN Netflix?

Jak zkontrolovat správnou funkci PureVPN Netflix

I když mnoho jiných webů VPN, které obsahují podobné pokyny, vám řekne, že je třeba provést testy DNS a další technické testy, abyste mohli zkontrolovat, zda VPN pracuje pro Netflix v USA, či nikoli,’Doporučuji takové věci, protože ztratí čas.

Tady je, když jsem se připojil k americkému serveru na PureVPN. Na obrázku níže vidíte, že moje spojení bylo nyní snadno směrováno z New Yorku v USA.

Nyní, abyste zkontrolovali, zda PureVPN nebo jakákoli jiná VPN pracuje dokonale na odblokování USA, stačí udělat jen jednu věc, tj. Vyhledat obsah, který není k dispozici mimo USA. Pokud se objeví při hledání a hraje dokonale dobře, pak PureVPN funguje dokonale.

purevpn netflix ip adresa

Dovolte mi, abych vám zde uvedl seznam pořadů a filmů, které vám pomohou při určování, zda se na Netflixu v současné době nacházíte v americké knihovně:

 1. Quantico
 2. Peaky Blinders
 3. Hledá se Dory
 4. Zázrak’s agentem

Na následujícím obrázku vidíte, že když jsme hledali Quantico bez připojení k americkému serveru od PureVPN, show’t zapněte výsledky vyhledávání.

Netflix ukazuje

A zde je obrázek výsledků vyhledávání pro stejný dotaz, ale po zapnutí PureVPN! Quantico se nyní zobrazuje výsledky vyhledávání.purevpn netflix skutečné testování

Jak obejít Netflix Throttling vaším ISP?

Už jste někdy zažili ten pocit při používání internetu, který vaše připojení nefunguje’t jít z určité rychlosti? Tento práh je místo, kde poskytovatelé internetových služeb uvádějí ukazatel rychlosti internetu, který máte k dispozici.

Throttling je pro mě a pro mnoho dalších lidí venku jedním z největších bummerů, zejména při streamování. Že’s, protože pokud je rychlost internetového připojení pomalá, stává se internetový zážitek, včetně streamování, přinejmenším ubohý.

Když používáte Netflix, zvyšuje se rychlost obtokového omezení poskytovateli internetových služeb ještě větší důležitost, protože streamování vyžaduje vysokou rychlost, aby vám poskytlo kvalitu videa HD.

Ale ne’Neboj se, protože PureVPN vám může snadno umožnit obejít škrticí klapku, protože zajišťuje vaše připojení k internetu prostřednictvím šifrování. To způsobí, že váš poskytovatel internetových služeb není schopen sledovat, zda používáte Netflix, nebo ne, takže může’t škrtit vaše připojení k internetu.

Proč používat PureVPN Netflix?

Jak já’Také jsem vám říkal dříve v této recenzi, PureVPN je špičková služba VPN a dělá chvályhodnou práci tím, že poskytuje svým předplatitelům možnosti hvězdného odblokování, a to nejen pro Netflix USA, ale i pro jiné geograficky omezené streamingové weby..

Jistě, tato VPN má svůj spravedlivý podíl na kontroverzích a guffaws, které způsobily, že mnoho z jejích předchozích uživatelů bylo ze své služby zklamáno. PureVPN se však ke svému velkému kreditu silně odrazil, zejména za poslední rok.

Proč používat PureVPN Netflix?

PureVPN odvedl práci na zvyšování rychlosti, rozšiřování seznamu specializovaných klientů a dalších, opět získává svůj prostor jako jedna z 5 nejlepších VPN služeb na trhu.

Já osobně a prostřednictvím testování služby vám doporučuji používat PureVPN pro vaše potřeby odblokování Netflix. Pokud chcete znát důvody, proč to dělám, přečtěte si následující funkce nabízené společností PureVPN, díky kterým je ideální volbou pro síť Netflix VPN:

 1. Více dedikovaných klientů vám umožní snadno spustit VPN pro odblokování Netflixu na téměř všech populárních a specializovaných zařízeních. Od aplikace Windows po aplikaci Firestick neexistuje žádná drastická volba, pokud jde o napájení kompatibilitu pro snadné ovládání pomocí PureVPN
 2. PureVPN nabízí neomezenou šířku pásma, což vám umožní překonat tolik pořadů a filmů, kolik chcete, beze strachu, že vám dojde VPN’s pokrytím
 3. Nabízí vynikající funkci podpory živého chatu, která vám umožní získat všechny druhy podpory při řešení problémů, které byste mohli potřebovat. Například Pokud chcete vědět, k jakému funkčnímu serveru v USA se chcete připojit pro odblokování Netflixu v USA, můžete o něj kdykoli požádat o podporu živého chatu.
 4. Tam’s 31 denní záruka vrácení peněz je nabízena ve všech jejích cenových plánech, takže v případě, že si to nedáte’Stejně jako služba nebo její výkon, můžete své peníze snadno získat zpět

PureVPN Netflix - je skutečně schopen odblokovat Netflix v USA?

PureVPN Netflix nefunguje:

Někdy můžete narazit na potíže při pokusu o odblokování Netflix USA pomocí PureVPN. Tyto problémy a problémy jsou celkem běžné a ne’t poukazují na jakoukoli alarmující situaci. I při používání jiných sítí VPN se setkáte s mnoha stejnými problémy.

Zde je seznam takových běžných problémů, které Netflix nefunguje, a jak je vyřešit, jak se vrátit ke streamování:

Zkontrolujte rychlost internetu a zjistěte, zda je jeho zboží dost na to, aby bylo možné streamovat Netflix v provozu. Pokud máte pomalou rychlost, Netflix’s webová stránka se otevře a budete moci procházet pořady a filmové soubory, ale nebudou přehrát. Je-li rychlost snížena, požádejte poskytovatele internetových služeb, abyste zkontrolovali, zda se vyskytly potíže s připojením nebo ne

Aktualizujte svého klienta PureVPN VPN kontrolou oznámení v aplikaci

Zeptejte se podpory live chatu, zda změnili americký server vyhrazený pro odblokování Netflix. Pokud ano, získejte nové informace o serveru a připojte se k nim

Zakažte antivirový program nebo jakýkoli jiný bezpečnostní software, který používáte, protože může narušovat připojení VPN

FAQs

Můžete streamovat Netflix v Číně pomocí PureVPN?

PureVPN se podařilo odblokovat Netflix napříč celým světem obecně, a to dokonce i v Číně. Nezapomeňte však, že před odjezdem do země musíte PureVPN stáhnout z ciziny, protože poskytovatel’s web je v zemi zakázán

Která VPN pracuje s Netflixem, pokud PureVPN není?

PureVPN pracuje s Netflixem, ale pokud hledáte alternativní řešení, pak mezi některé hlavní poskytovatele této úlohy patří ExpressVPN Netflix, NordVPN Netflix, Surfshark a další. Zenmate je jedinou bezplatnou VPN, která odblokuje Netflix prostřednictvím jeho Rumunského serveru

Jak vypnu server PureVPN Proxy nebo Unblocker?

Pokud používáte proxy server PureVPN prostřednictvím rozšíření Chrome, jednoduše klikněte na jeho ikonu v pravé horní části prohlížeče a otočením tlačítka připojení “VYPNUTO” pro vypnutí proxy

Závěr

Pojďme uzavřít krátce naši recenzi PureVPN Netflix. PureVPN je dobře zaokrouhlená služba VPN a je téměř dokonale vhodná pro vaše potřeby odblokování Netflix. Zákaz VPN na webu Netflix se každým dnem stává stále přísnějším a sofistikovanějším, takže důvěřovat správnému poskytovateli, jako je PureVPN, je nutné, pokud chcete získat přístup k americké knihovně Netflix odkudkoli na světě.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me