Pracovní seznam serverů ExpressVPN Netflix pro přístup k Netflix v USA a Velké Británii

Hlídači nárazů Netflixu jsou si dobře vědomi; VoD ukládá geo-omezení a omezuje tituly televizních pořadů / filmů dostupné uživatelům mimo USA, Spojené království nebo Japonsko.

Jak asi víte, tato tři umístění jsou hostiteli nejrozsáhlejších knihoven Netflix, ke kterým není možné přistupovat, pokud si předplatíte VPN pro Netflix, jako je ExpressVPN..

Připojením k jinému umístění se můžete chovat jako místní a přistupovat ke kompletní databázi Netflix USA, Netflix UK a Netflix JP-EN..

Takže, bez dalšího povzbuzení, přečtěte si tohoto podrobného průvodce, abyste zjistili, jaké nejlepší dostupné servery Expressfp Netflix jsou k dispozici, a děkuji později &# 55357;&# 56841;

Ale nejdřív…

Funguje ExpressVPN vůbec s Netflixem?

VPN samozřejmě funguje s Netflixem, ale existují i ​​určité tipy, které je třeba sledovat. Začněte tím, že pokaždé, když chcete získat přístup k jiné verzi Netflixu, je nutné vymazat všechna data prohlížeče.

Obvykle to dělám; použití “Google Chrome” pro mé běžné úkoly procházení, Facebooking, Youtubing a pracovní úkoly a udržovat samostatný prohlížeč, tj. Mozilla Firefox čistě pro Netflix.

ExpressVPN je bezpečné a bezproblémové řešení pro streamování videa na vyžádání. S ExpressVPN můžete získat filmy a pořady Netflix v kvalitě HD a HD z více míst na 3 současných připojeních.

Kdykoli chci odblokovat určitou televizní show / film, ujistěte se, že jsem z prohlížeče Mozilla Firefox odstranil všechna data prohlížeče, která zahrnují:

 1. Procházení & Historie stahování
 2. Data webových stránek offline
 3. Předvolby webu
 4. Formulář & Vyhledávání
 5. Aktivní přihlášení
 6. Soubory cookie
 7. Mezipaměti

Až se vymažu tato data, připojím se k serveru ExpressVPN Netflix, přihlásím se ke svému účtu Netflix a odblokuji televizní show / film, který chci sledovat.

Níže vidíte snímek obrazovky, kde jsem přijal stejný postup a připojil se k americkému serveru, abych měl přístup “Avengers: Infinity War” (k dispozici pouze v knihovně Netflix v USA).

Servery ExpressVPN netflix odblokují pomstitele

Přichází ExpressVPN s účtem Netflix?

ExpressVPN je jistě všestranný na trhu VPN, ale to neznamená, že vám nabízí účet Netflix. Poskytovatel pouze poskytuje řešení, které doplní váš stávající účet Netflix pro odblokování televizních pořadů / filmů z americké, britské nebo japonské knihovny..

Účet ExpressVPN můžete použít pouze pro přístup k různým serverům po celém světě. Jeho možnosti nejsou omezeny pouze na Netflix. Uživatelé mohou dokonce používat své aplikace pro odblokování BBC iPlayer UK, Amazon Prime, Hulu a dalších populárnějších VoD pro online streaming.

Nejlepší ExpressVPN Netflix servery

Řezačky šňůr a buldozery, kteří používají služby VoD, jako je Netflix, často hledají přesné informace o pracovních serverech pro Netflix USA v Austrálii nebo jiných verzích, jako jsou USA, Velká Británie nebo JP..

Vyloučil jsem potíže uživatelům, kteří si mohli vyzkoušet různé servery, provedením komplexní analýzy sám. To by vám mělo usnadnit proces odblokování Netflixu. Následuje souhrnná podoba seznamu serverů ExpressVPN Netflix, která poskytuje přístup k nejvíce show a filmům Netflix..

Umístění serveru Kvalita poskytovaná
USA - Los Angeles 5 Ultra HD
USA - Los Angeles 4 Ultra HD
USA - New Jersey 3 HD
USA - New Jersey 2 HD
USA - New York 2 Ultra HD
UK - Berkshire 2 Ultra HD
Velká Británie - Wembley HD
Velká Británie - Londýn HD
Velká Británie - Berkshire HD
Japonsko - Tokio 1 HD
Japonsko - Tokio 3 HD

Netflix USA

Verze Netflix v USA má ve své knihovně 1761 pořadů a 4091 filmů (celkem 5 852 titulů). Chcete-li jej odblokovat, klikněte na ikonu vodorovného hamburgeru a zobrazte více míst.

Ze čtyř oblastí vyberte “Americas” a poté rozbalte seznam “Spojené státy”. Měli byste mít možnost vidět všechny servery dostupné v ExpressVPN v USA.

Seznam serverů ExpressVPN v USA pro netflix

Vytvořil jsem níže uvedený seznam “pracovní” servery, které odblokují Netflix. Kdykoli budete chtít získat přístup do americké knihovny, jednoduše se připojte k následujícímu:

 1. USA - Los Angeles 5 (Ultra HD)
 2. USA - Los Angeles 4 (Ultra HD)
 3. USA - New Jersey 3 (HD)
 4. USA - New Jersey 2 (HD)
 5. USA - New York 2 (Ultra HD)

Níže vidíte, že jsem připojen “Los Angeles - 5” a byl schopen odblokovat “Thor: Ragnarok” hladce, která je k dispozici pouze v knihovně Netflix v USA.

ExpressVPN Odblokování Thora Ragnaroka

Netflix UK

Verze Netflix UK obsahuje ve své knihovně 1699 pořadů a 3906 filmů (celkem 5 605 titulů). Chcete-li jej odblokovat, otevřete ExpressVPN’s kompletní výpisy serverů prostřednictvím aplikace.

Ze čtyř regionů, vybrat “Evropa” a poté rozbalte seznam “Spojené království”. Měli byste mít možnost vidět všechny servery dostupné z ExpressVPN ve Velké Británii.

Seznam serverů ExpressVPN Netflix UK

Vytvořil jsem níže uvedený seznam “pracovní” servery, které odblokují Netflix UK. Kdykoli chcete vstoupit do britské knihovny, jednoduše se připojte k následujícímu:

 1. Velká Británie - Berkshire - 2 (Ultra HD)
 2. Velká Británie - Wembley (HD)
 3. Velká Británie - Londýn (HD)
 4. Velká Británie - Berkshire (HD)

Níže vidíte snímek obrazovky, kde jsem se připojil k “UK - Berkshire - 2” Server, abych měl přístup “Poldark” (k dispozici pouze v knihovně Netflix UK).

ExpressVPN Odblokování UK Poldark

Netflix JP

Většina lidí hledajících servery ExpressVPN Asia pro Netflix tak činí pro přístup k verzi JP-EN, která má 1308 pořadů a 4326 filmů (Celkem 5 634 titulů), druhý nejvyšší počet titulů ve všech regionálních knihovnách.

Pro přístup do knihovny klikněte na “Asie a Tichomoří” oblast v nabídce umístění ExpressVPN a rozbalte seznam “Japonsko”.

Servery ExpressVPN Netflix Japan

Vytvořil jsem níže uvedený seznam “pracovní” servery, které odblokují Netflix JP. Kdykoli chcete přistupovat k knihovně JP, jednoduše se připojte k následujícímu:

 1. Japonsko - Tokio 1 (HD)
 2. Japonsko - Tokio 3 (HD)

Níže vidíte, že jsem připojen “Japonsko - Tokio - 1” a byl schopen odblokovat “Jiro Dreams of Sushi” neuvěřitelně hladce, což je k dispozici pouze v knihovně Netflix JP.

ExpressVPN Odblokování JP Jiro Dreams of Sushi

FAQs

ExpressVPN nepracuje s Netflixem?

Pokud narazíte na problémy s přístupem k Netflixu přes ExpressVPN, může to být jen chyba serveru. To je důvod, proč jsem vytvořil tuto příručku; takže uživatelé mají přístup k nejlepším serverům ExpressVPN, které pracují s Netflixem, ať už jsou kdekoli na světě!

Existují nějaké alternativy k ExpressVPN Netflix?

Pro odblokování služby VoD jsem testoval bezpočet služeb VPN, ale nejspolehlivější bývají pouze dvě jména. Jedním z nich je ExpressVPN a druhým je NordVPN pro Netflix. Zkuste to druhé zkusit, pokud nejste s prvním z nich spokojeni!

Zabalení věcí

Tím jsem dosáhl konce této příručky Best ExpressVPN Netflix Servers. Cílem je pomoci uživatelům získat informace o nich “pracovní” servery pro přístup k Netflixu v USA, Velké Británii a Japonsku.

Bez ohledu na to, pokud narazíte na nějaké problémy / problémy, neváhejte a vypusťte komentář níže. Také pomozte bratrovi tím, že se o tohoto průvodce podělíte s dalšími fanatiky!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me