PureVPN Firestick – Je tato VPN opravdu na splnění úkolu?

Firestick rychle roste jako jedno z nejlepších streamovacích zařízení pro uživatele a umožňuje jim streamovat svůj oblíbený obsah v HD na svých televizních zařízeních po celém světě! Ale víte, že hodnotu, kterou získáte z vašeho Firesticku, můžete zvýšit pouhým přidáním nejlepší VPN?

PureVPN je jedním z nejlepších kandidátů pro tento účel díky své kompatibilní aplikaci, nízkým cenám a rozsáhlému dosahu serveru! Chcete se o tom dozvědět více? Zde je naše specializovaná recenze PureVPN Firestick, která nabízí kritika na specializované aplikaci pro platformu, tvorbu cen a další informace od BestVPN.co!

Proč je PureVPN nezbytný pro Firestick Streaming?

Ať už používáte vyhrazené streamovací zařízení, jako je Firestick, nebo si dopřejte své oblíbené streamovací weby, jako je Netflix, na konvenčním zařízení, např. váš chytrý telefon, VPN se rychle stávají téměř nepostradatelnými v celém schématu věcí.

Hlavními důvody jsou za prvé, několik problémů s autorskými právy na obsah hostovaný na streamingových webech a zadruhé, geo-omezení, která činí tyto velmi streamingové stránky pro průměrného uživatele mimo hranice, čímž omezují dostupné možnosti streamování..

Uživatelé ne’t obvykle kontrolují pozadí obsahu, který si prohlíží např. film, který zkontroluje, zda je ve své zemi dostupný legálně nebo ne. Děje se to většinou na webech a softwaru, které mohou volně streamovat obsah, jako je Popcorn Time, Kodi atd. A i když se to stalo nevědomky, snoopery a autorská práva jsou vždy na pozoru, že taková nedbalost může někomu uškodit pokutu nebo soudní spor.

Trollové a snoopery chránící autorská práva se snaží zjistit vaši IP, pokud ano’Nedávno jste sledovali takový obsah, a pokud se ho zmocní, budou právní upozornění brzy k dispozici. Představte si nepříjemnosti způsobené jen proto, že jste to udělali’Nevím o autorských právech k filmu, který jste pasivně sledovali v líné nedělní odpoledne.

Mnoho webů pro streamování je nyní geograficky omezeno např. Netflix, Hulu, Amazon Prime, MatchTV atd. Buď to udělají’nenabízejí část svého obsahu v zemi, jako je tomu v případě Netflix, nebo prostě nejsou k dispozici v určitém regionu úplně, jako v případě služeb jako Hulu, MatchTV nebo dokonce Amazon Prime.

Streaming Sevices je k dispozici v roce 2018

A i když máte vyhrazené zařízení pro streamování, jako je vaše Firestick, tyto problémy mohou značně pokračovat a celý váš zážitek zhodnotit. Ale je tu jedna věc, která vás může zachránit od všech takových zbytečných obtíží, a to je VPN.

VPN mohou nejen ochránit vaši IP adresu tím, že ochrání vaši online anonymitu, ale mohou vám také pomoci obejít geo-omezení pro streamovací služby, a proto ve velké míře rozšiřují dostupné možnosti zábavy.

Ale mnoho služeb VPN není dostatečně spolehlivé k provedení obou těchto úkolů, protože jejich provádění je mnohem těžší. Streamovací weby nyní doplňují svá geografická omezení zákazy VPN, díky nimž jsou téměř všechny VPN na jejich webu k ničemu. A trollové autorské práva se stále těžší snaží najít novější způsoby výbuchu prostřednictvím ochranného krytu nabízeného VPN.

Uživatel se tím zúžil’Výběrem v odvětví VPN je jen několik vybraných poskytovatelů, kteří uživatelům stále poskytují výkon, který hledají, a mezi nimi je populární poskytovatel s názvem PureVPN. V této příručce jsme’Budu mluvit podrobně o tom, jak vám PureVPN umožní získat mnohem lepší hodnotu a získat větší zážitek z vašeho Firesticku.

PureVPN Firestick

Získejte nyní PureVPN

PureVPN .apk pro Firestick

Soubor .apk se příliš neliší od skutečné aplikace pro Android. Jediným rozdílem je, že soubor .apk není na Google Play k dispozici..

Stejným postupem jako při postoupení aplikace pro Android v aplikaci Firestick stačí vyměnit část aplikace pro Android souborem .apk..

Nejlepší a nejsnadnější způsob instalace aplikace VPN na Firestick prostřednictvím této metody je prostřednictvím aplikace Downloader. Více o této metodě se můžete dočíst v našem Firestick VPN průvodci zde.

Jak získat PureVPN pro Amazon Firestick, Fire TV a Fire Cube

Nákup jakékoli VPN je v dnešní době docela jednoduchý úkol a totéž platí i pro PureVPN.

Pokud máte zájem o získání předplatného tohoto výkonného a kompatibilního poskytovatele VPN pro svůj Firestick, musíte postupovat takto:

 1. Návštěva PureVPN.com
 2. Přejděte na možnost tvorby cen na horním panelu nabídekVyberte položku Ceny nahoře
 3. Klikněte na plán cen, který nejlépe vyhovuje vašemu rozpočtuCenové plány PureVPN
 4. Plaťte za cenový plán některým z výše uvedených způsobů platbyPlatební metody PureVPN
 5. Získejte pověření uživatele

Jednou’Mám pověření uživatele, způsob instalace PureVPN pro Firestick je trochu jiný, než jak byste postupovali, pokud byste dostali VPN pro konvenční zařízení, jako je váš Android smartphone. Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli více o podrobném procesu instalace PureVPN ve vašem Firesticku.

Získejte nyní PureVPN

Jak nainstalovat PureVPN pro Amazon Firestick, Fire TV a Fire Cube:

Kompatibilní aplikace VPN pro Firestick jsou darem boha, protože vám poskytují tolik vrozených funkcí a kompatibility. To vám umožňuje výrazně zlepšit způsob interakce s vaší sítí VPN s ohledem na vaše současné potřeby streamování v zařízení Firestick.,

Zde je postupná metoda instalace PureVPN’s Aplikace Firestick ve vašem zařízení za pouhé dvě minuty:

 • Otevřete televizor a připojte k němu zařízení Firestick
 • Spusťte “FireTV” aplikace
 • Nyní se na vaší FireTV objeví úvodní obrazovka. Odtud se musíte rozhodnout “Aplikace”, což lze snadno provést stisknutím tlačítka, které je ve středu vašeho dálkového ovladače FireTV
 • Jakmile jste v obchodě s aplikacemi, přejděte do podnabídky > Kategorie > Nástroj
 • V části utility otevřete panel vyhledávání a zadejte “PureVPN”
 • Oficiální aplikace Firestick od PureVPN se zobrazí ve výsledcích, které následují po vašem vyhledávání
 • Nyní stačí kliknout na “Dostat” a aplikace se začne stahovat a instalovat do vašeho zařízení
 • Zobrazí se upozornění na úspěšnou instalaci aplikace a stačí kliknout na “otevřeno” spusťte aplikaci
 • Nyní budete muset po zakoupení PureVPN zadat své uživatelské jméno a heslo pro VPN, které jste dostali v e-mailu’s předplatné
 • Nyní si vyberte svůj vlastní server nebo klikněte na “Smart Connect” možnost, aby aplikace mohla vybrat server pro vás, a aplikace začne fungovat!
 • Stisknutím tlačítka se vraťte na domovskou obrazovku “Tlačítko Domů” na dálkovém ovladači FireTV a přejděte k libovolné aplikaci pro streamování, kterou chcete odblokovat!

Sideload PureVPN na Amazon Firestick:

Ať už tomu říkáte útěk z vězení nebo Sideload, existuje mnoho dalších způsobů, jak se můžete dostat k používání PureVPN ve vašem Firesticku. A zatímco my opravdu ne’t vidět potřebu udělat, protože PureVPN již nabízí specializované aplikace pro platformu, řekneme vám, jak to udělat stejně.

Sideload PureVPN na Amazon Firestick

Náš upřednostňovaný způsob postranního načtení PureVPN na Firestick je prostřednictvím aplikace pro Android s názvem Apps2Fire a takto:

 • Stáhněte si aplikaci Official Apps2Fire spolu s aplikací PureVPN Android z Obchodu Google Play
 • Po dokončení spusťte FireTV a přejděte na “Nastavení”> “Systém” > “Vývojářské možnosti”
 • Nyní uvidíte možnost s názvem “Povolit aplikace z neznámých zdrojů”. Zapnout.
 • Vraťte se na domovskou obrazovku FireTV
 • Vybrat “Nastavení”> “O” > “Síť”
 • Zde se zobrazí vaše aktuální adresa IP a pro pozdější použití ji musíte poznamenat
 • Zavřete FireTV a otevřete na svém zařízení Android Apps2Fire
 • Vybrat “založit” a zadejte tu stejnou IP adresu, jakou jste dostali na svém FireTV
 • Nyní jděte na “Místní aplikace” vyberte a vyhledejte aplikaci PureVPN a poté se rozhodněte “Nainstalujte”
 • Váš FireTV vám nabídne oznámení, že aplikace byla úspěšně nainstalována na vašem zařízení FireTV
 • Užijte si bezkonkurenční připojení VPN a obejděte georegulace prostřednictvím PureVPN ve vašem Firesticku

Pokud chcete více metod pro sideloading PureVPN ve vašem Firesticku, můžete se podívat na našeho komplexního průvodce VPN pro Firestick..

Získejte nyní PureVPN

Jak zvýšit PureVPN’s Rychlost na Firestick změnou nastavení protokolu?

Ke zvýšení rychlosti PureVPN na Fire TV Stick je potřeba několik drobných vylepšení.

Aplikace PureVPN na Firesticku obecně běží na protokolu OpenVPN, ale málo lidí ví, že v samotném protokolu OpenVPN si mohou vybrat ze dvou dalších možností, tj. UDP a TCP. A zatímco jsem vyhrál’t jít do technických podrobností o tom, co’je skutečný rozdíl mezi těmito dvěma, ale stále budete překvapeni, když víte, že změna na některou z nich může mít významný dopad na vaše rychlosti na Firesticku.

Chcete-li mezi nimi přepínat, spusťte v aplikaci Firestick aplikaci PureVPN a odpojte ji, pokud je aktuálně připojena k serveru. Nyní v pravém horním rohu obrazovky uvidíte ikonu ve tvaru ozubeného kola označující možnosti nastavení. Klikněte na něj a poté vyberte možnosti “Vyberte Protokol”.

Nyní existují dvě možnosti uvnitř, UDP a TCP. Pro uživatele Firesticku, u kterých dochází k rychlému zpoždění, je vysoce doporučený přechod na UDP jako jeho vysoce bezpečný, ale lehký, což umožňuje mnohem lepší rychlosti než TCP.

Jak se odhlásit ze svého účtu PureVPN na Firestick?

My ne’• Doporučujeme, abyste se z aplikace odhlásili z jakéhokoli nepřiměřeného důvodu, jako to děláte na jiných zařízeních. Důvodem je to, že je poměrně obtížné zadat přihlašovací údaje pokaždé pomocí dálkového ovladače na zařízení Firestick pokaždé, když chcete aplikaci používat..

Kromě toho jsou zařízení Firestick většinou personalizována, takže ne mnoho lidí by se na to chtělo snoopovat a existuje jen velmi omezených způsobů, jak někdo může zneužít aplikaci PureVPN na Firesticku, zatímco její levá strana je bez dozoru.

Jakmile je aplikace nainstalována, obvykle zůstane připojena automaticky, pokud se uchýlíte k jejímu vynucení.

Pokud ale přesto chcete pokračovat v procesu odhlášení z účtu PureVPN na Firestick, stačí spustit PureVPN, kliknout na ikonu ve tvaru ozubeného kola a přejít na nastavení. Jakmile se objeví podnabídka pro nastavení, přejděte dolů na konec seznamu a budete mít možnost pro “Odhlásit se”. Stačí kliknout na něj pomocí dálkového ovladače FireTV a budete odhlášeni.

Chcete-li aplikaci znovu použít později, budete muset znovu zadat přihlašovací údaje.

Je PureVPN kompatibilní pro Firestick?

Jedním z nejdůležitějších aspektů kompatibility VPN s Firestick je to, že poskytuje specializovanou aplikaci pro platformu. Teď to mnoho VPN neudělá, protože Firestick je specializovaná platforma a většina poskytovatelů ne’• Nemáte zdroje nebo odhodlání vytvořit speciální aplikaci, která zajistí lepší kompatibilitu jejich VPN s platformou.

V současné době existuje méně než 5 poskytovatelů, kteří nabízejí specializované aplikace pro Firestick a mezi nimi je PureVPN.

PureVPN se v poslední době věnoval většině svého zaměření na platformě, aby tuto iniciativu chytil brzy, než ostatní dohoní. Jeho aplikace je k dispozici v obchodě s aplikacemi Firestick a instalace je také neuvěřitelně snadná.

Aplikace je poměrně nekomplikovaná, protože nabízí jednoduché, intuitivní UX spolu s vyhrazenou funkcí pro platformu s názvem “Smart Server Connect” To vám umožní automaticky se připojit k nejlepšímu streamingovému serveru v tuto chvíli.

Závěr

PureVPN nabízí přes 2000 serverů na neuvěřitelných 180 místech po celém světě, takže se nikdy nebudete muset obávat geo-omezení pro streamování aplikací v dohledné době. Je to jedna z nejlepších sázek pro zesílení vašeho celkového zážitku z programu Firestick, proto vám důrazně doporučujeme, abyste si jej zvolili a nechali se těšit z dalších možností zábavy na vašem zařízení Firestick.!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me