NordVPN Firestick – Průvodce nastavením 3 minuty pro Amazon Fire TV

Společnost NordVPN se sídlem v Panamě nashromáždila v odvětví VPN docela úžasné následky díky svému výjimečnému soukromí, pozoruhodným funkcím a obrovské databázi serverů po celém světě. VPN dokonce nabízí vynikající kompatibilitu a poskytuje aplikace pro téměř všechna zařízení / platformy. Jedinou oblastí, ve které chybí, je nabídka aplikace NordVPN Firestick, a proto proč společnost BestVPN.co věnovala nějaký čas hledání řešení, jak získat VPN na vaší Fire TV. Chcete-li se dozvědět více o poskytovateli, přečtěte si tuto podrobnou recenzi společnosti NordVPN.

Funguje NordVPN na programu Firestick?

Přestože je NordVPN jednou z nejznámějších služeb VPN na trhu, zatím nevydala oficiální aplikaci pro televizory Firestick / Fire. Necítíte se však zklamaní, pokud jde o to, kde je problém, vždy můžete najít řešení, zejména s tech-geky, jako jsme my v okolí.

BestVPN.co přišel na způsob, jak dostat aplikaci na zařízení Firestick, minus potíže a stres. Můžete přeskočit dopředu do instalační sekce a zjistit věci, nebo pokračovat ve čtení a dozvědět se více o tom, zda děláte správné rozhodnutí s NordVPN!

NordVPN Firestick Review

Nyní již víme, že Amazon Firestick je úžasné zařízení, které je neuvěřitelně snadné nastavit pro vaše potřeby zábavy. Minuty po rozbalení se můžete ponořit do záchvatu s popcornem a munchies. Novější verze dělají věci ještě jednodušší, protože si užíváte integraci Amazon Alexa, a umožňují televizi s vámi komunikovat.

NordVPN Firestick

Vše je v pořádku se samotným zařízením, tak proč potřebujete VPN a co je nejdůležitější, proč byste měli jít na NordVPN? Pokud chcete odpovědět na první z nich, VPN vám může poskytnout možnost obejít geografická omezení a chránit vaši identitu, pokud streamujete pirátský obsah. Pokud jde o posledně jmenované, musíte se podívat na níže uvedené důvody (které jsou samozřejmě zcela přesvědčivé):

 1. Ochrana před dráždivými / spamovými reklamami - Pokud používáte vestavěný prohlížeč pro Firestick, pravděpodobně se můžete vztahovat k obrovskému počtu reklam, které trápí vaše zážitky na každém webu. Naštěstí vám NordVPN nabízí funkci CyberSec. Tímto způsobem okamžitě zablokujete veškerá dráždivá vyskakovací okna, automaticky přehrávaná videa a další spamový obsah, čímž se zrychlí načítání webových stránek.
 2. Zabezpečení před útoky typu phishing, botnety a DDoS - Zařízení, o kterém si myslíte, že je nejméně zranitelné, má vždy nejvyšší šanci na hackování. Mějte na paměti, že jsme dosáhli digitální éry, kdy i televizory jsou náchylné k hackerům prostřednictvím falešných webových stránek. NordVPN vám poskytuje maximální zabezpečení / ochranu okamžitou detekcí hrozeb a blokováním komunikace mezi televizí a řídicím serverem!
 3. Blokuje nebezpečné webové stránky okamžitě - Funkce CyberSec pravidelně prohledává adresy webových stránek podle populárních seznamů, které vás chrání před jakýmkoli falešným webem, který vás chce oklamat při koupi nebo odhalením osobních údajů. Nejen, že to zajistí, že navštívíte relevantní / bezpečné webové stránky, ale také vás ochrání před viry / malwarem atd.
 4. Výjimečné možnosti odblokování / streamování - Jednou z nejlepších věcí, které se týkají používání zařízení NordVPN v zařízeních Firestick, je to, že získáváte bezkonkurenční schopnost streamování při vysokých rychlostech a zároveň získáváte možnost odblokování webů VoD s omezeným přístupem na celém světě. Testovali jsme službu pro odblokování US Netflix pomocí služby nordvpn netflix a fungovalo to hladce jako peklo!

NordVPN Firestick Review

NordVPN Firestick - Průvodce nastavením 3 minuty pro Amazon Fire TV

NordVPN APK pro Firestick

Hack, o kterém jsme mluvili dříve pro získání NordVPN na Firesticku, zahrnuje stažení souboru .apk. Na Firesticku je k dispozici nějaký software třetích stran, který umožňuje načítání / instalaci aplikací pro Android, a tím vám usnadňuje využití dobrého zabezpečení a anonymity online. Zde je přímý odkaz ke stažení do souboru Android .apk NordVPN.

Funguje NordVPN na programu Firestick

NordVPN Firestick - Průvodce nastavením 3 minuty pro Amazon Fire TV

Jak nainstalovat NordVPN na Amazon FireStick

 1. Zahájení Amazon Fire Stick a klikněte na “Nastavení” z domovské obrazovky.NordVPN Pro Firestick
 2. Jděte doprava a nalézt “přístroj” volba.NordVPN Firestick Reddit
 3. Svitek dolů “Vývojářské možnosti”.Jaký OS je Fire Stick
 4. Umožnit “Aplikace z neznámých zdrojů”.Můžete použít VPN na Amazon Fire Stick
 5. Objeví se vyskakovací zpráva. Vybrat “Zapnout” volba.Jak mohu stáhnout NordVPN na Firestick
 6. Lokalizovat “Downloader” ve Vyhledávání, stiskněte “Dostat” a otevřete aplikaci.Jak nainstalovat NordVPN na Amazon FireStick
 7. Vybrat “Prohlížeč” a zadejte adresu URL ke stažení: https://nordvpn.com/download/android/.NordVPN Amazon FireStick
 8. Vybrat “Stáhněte si APK” možnost a stiskněte “Nainstalujte” knoflík.NordVPN pro Amazon Fire TV
 9. Počkejte na dokončení instalace. Spusťte aplikaci a užívejte si NordVPN na Firestick!NordVPN Firestick - časté dotazy

Firestick Remote App pro ovládání NordVPN

Protože verze NordVPN, kterou instalujete na Firestick, je založena na rozhraní systému Android OS, mohou některá zařízení způsobovat potíže při navigaci nebo pokusu o ovládání aplikace. Chcete-li to obejít, můžete si stáhnout a nainstalovat aplikaci Remote for Fire TV, která je k dispozici v Amazon Store. Jako další alternativu můžete také zvážit vyzkoušení CetusPlay!

Firestick Remote App pro ovládání NordVPN

NordVPN Firestick Reddit

V případech, kdy se musíte dozvědět více o konkrétním produktu / službě nebo potřebujete pomoc při plnění konkrétního úkolu, není lepší volba než konzultovat odborníky společnosti Reddit. U jednotlivců pracujících v různých průmyslových odvětvích můžete vždy očekávat, že najdete informace o všech tématech, včetně požární televize NordVPN. Níže vidíte Redditor, který čelí problémům s výběrem serveru, který se zdá být problémem s navigací. Již jsme dali řešení výše, než použití dálkového ovládání Amazon Fire TV.

[Nápověda] Nord VPN na Firestick-Jak vybrat server? od firetvstick

NordVPN Firestick - Průvodce nastavením 3 minuty pro Amazon Fire TV

NordVPN Firestick - časté dotazy

Při používání produktu NordVPN ve společnosti Firestick můžete narazit na různé problémy / chyby, které mohou vyžadovat řešení problémů. S ohledem na to jsme uvedli několik často kladených otázek založených na zvědavosti uživatelů.

Jaký OS je Fire Stick?

Zařízení Firestick a Fire TV používají vlastní personalizovanou verzi operačního systému Android. Jde o název “Fire OS” nabízí dobré celkové rozhraní, které podporuje intuitivitu a snadné použití, bez ohledu na to, na kterém televizoru jej používáte.

Můžete použít VPN na Amazon Fire Stick?

Ano, s největší pravděpodobností můžete použít VPN na zařízeních Amazon Fire Stick pro odblokování webových stránek a dokonce i streamování pirátského obsahu, pokud je to potřeba. Jediným problémem je, že zatím mnoho poskytovatelů nenabízí specializovanou aplikaci Firestick, kromě ExpressVPN a IPVanish..

Jak mohu stáhnout NordVPN na Firestick?

Pokud si chcete stáhnout NordVPN v Fire TV, budete muset soubor .apk získat z hlavního webu nebo na Google Play. Zařízení Firestick používá Fire OS, který je založen na operačním systému Android, a proto nabízí určitou podporu pro aplikace .apk třetích stran..

Zabalení věcí

Zjistit, jak nainstalovat NordVPN na Firestick, nám trvalo důkladně 2 hodiny, po důkladné a komplexní analýze poskytovatele neúplné. Doufáme, že náš průvodce pomůže vyřešit problém nastavení zařízení NordVPN na zařízeních Firestick, abyste si mohli vychutnat maximální úroveň anonymity / soukromí online. Bez ohledu na to, pokud narazíte na nějaké problémy, neváhejte na komentář níže

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me