Vislabākais personālo datoru VPN – saderīgs ar sistēmu visiem datoru zīmoliem

Personālie datori tagad pastāv kā neaizvietojamas mūsdienu pasaules sastāvdaļas. Apdzīvojot visur no slimnīcām līdz korporatīvajām mājām, tie lietotājiem ļauj veikt vairākus uzdevumus. Ir gandrīz neiespējami izdzīvot bez datora, kas ir jūsu rīcībā. Tomēr, tā kā to popularitāte turpina pieaugt arvien straujāk, ievērojami palielinās arī risks, ko rada dati, kurus tie glabā un pārsūta. Tas viņiem liek darboties obligāti, izmantojot labāko VPN pakalpojumu. Tātad, sniedzot jums vislabāko iespējamo ceļvedi, šeit ir rokasgrāmata par labāko VPN personālajam datoram.


Vai PC VPN ir droši lietot?

VPN, iespējams, ir drošākais veids, kā anonīmi pārlūkot internetu un saglabāt savu privātumu digitālajā jomā. Mūsdienās VPN ir nepieciešams izmantot aizsardzībai pret hakeriem un privātās dzīves aizskārumiem..

Vai PC VPN ir droši lietot?

Sākot ar ļaunprātīgas programmatūras saitēm ar pikšķerēšanas izkrāpšanu un no noziedzīgām hakeru grupām līdz personām, kuras vēlas izmantot nulles dienas ievainojamības personālajos datoros, draudi ir dažādās pakāpēs, taču katrs no tiem var radīt būtisku kaitējumu jūsu personīgajiem un biznesa datiem..

Pretēji izplatītajam uzskatam, VPN ne tikai krāpj jūsu IP un pārvirza tikai jūsu tiešsaistes trafiku. Mūsdienu VPN pakalpojumi var nodrošināt jūs ar īpaši drošām tīmekļa piekļuves funkcijām, piemēram, iznīcināšanas slēdžiem, IPV6 noplūdes novēršanu, vairāku protokolu atbalstu, augstas kvalitātes šifrēšanu un vēl daudz vairāk, lai garantētu, ka snooperiem ir diezgan grūti piekļūt jūsu datiem..

Vai ir likumīgi izmantot PC VPN??

Izņemot dažus ļoti represīvus režīmus un tādas pasaules valstis kā Irānā un Ķīnā, VPN ir pilnīgi likumīgi izmantot un izvietot visā pasaulē. Interneta iedzīvotāji tādos reģionos kā ASV, Eiropas Savienība, Lielā Āzija un Tuvie Austrumi ir visredzamākie lietotāji pasaulē.

Vai PC VPN lietošana ir likumīga?

Un tā kā viss attīstās un mēs atrodam jaunus lietu izmantošanas veidus, VPN nozare neatšķiras, jo tagad viņi sniedz tik daudz ekskluzīvu pakalpojumu, nekā viņi darīja dažus gadus atpakaļ.

Piem. tiem no mums, kuriem patīk straumēt mūsu iecienītāko tiešsaistes video saturu, uzticams PC VPN var mums palīdzēt atbloķēt un piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Lietotājiem, kas dzīvo Lielbritānijā, tagad nav problēmu piekļūt šovam, kas paredzēts tikai ASV auditorijai, ja viņi izmanto labu PC VPN pakalpojumu.

VPN ir indivīda brīvības un kontroles izpausme, padarot tos ne tikai juridiski, bet arī morāli pieņemamus un ieteiktus.

Vai ir droši lietot PC VPN visās ierīcēs??

Tāpat kā visās pasaules produktu un pakalpojumu kategorijās, arī PC VPN pasaulē ir krāpniecības un krāpšanās. Galvenokārt jums ir jānovērš bezmaksas VPN pakalpojumi un tie, kas pastāv Android sfērā & iOS lietotņu ekosistēma.

Vai ir droši lietot PC VPN visās ierīcēs?

VPN ir kapitāli ietilpīgi produkti, jo tiem ir nepieciešama infrastruktūra, piemēram, globālo serveru sistēmas, protokolu atbalsta funkcijas un tamlīdzīgi, tāpēc vairums bezmaksas pakalpojumu uztur savas naudas plūsmas, vai nu pārdodot lietotāju datus, surogātpastu reklāmas vai implantējot izsekošanas kodus ierīcēs..

Labākais personālo datoru VPN, ko mēs pieminēsim vēlāk šajā pārskatā, ir ļoti uzticami, un to vienīgais mērķis ir nodrošināt lietotājiem maksimālu tiešsaistes drošību. Šie VPN pakalpojumu sniedzēji varētu būt dārgi, taču varat būt pārliecināti, ka tos var droši lietot visās ierīcēs, t.i., planšetdatoros, viedtālruņos, personālajos datoros un citur..

Personālo datoru zīmolu atbalstītais VPN

Praktiski nav datoru zīmolu, kas nenodrošina atbalstu VPN. Tas ir tāpēc, ka personālo datoru zīmoli tikai nodrošina aparatūru, un parasti tie netiek piegādāti’t neierobežo piekļuvi jebkuras noteiktas programmatūras instalēšanai viņu sistēmās.

Neatkarīgi no tā, vai jums ir HP klēpjdators vai jūs izmantojat jaunu Lenovo ražotu sistēmu, VPN noteikti darbosies pie tā. Apple, Acer, Razer, Samsung, Dell, Asus, Microsoft un vairāk ir visi populārākie datoru zīmoli pasaulē, un tie visi atbalsta VPN..

Tomēr dažas OS apgrūtina instalēšanu un VPN, piemēram, piem. kodētājiem, kas nav kodētāji, var būt grūti uzstādīt VPN tieši savās sistēmās.

No otras puses, VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā īpašas lietotnes izmantošanai citās populārākajās operētājsistēmās, piemēram, Windows un Mac, padarot vēl vieglāku gandrīz jebkura abonēta VPN pakalpojumu sniedzēja lejupielādi un iestatīšanu..

Datora operētājsistēmas atbalstītais VPN

Tā kā VPN popularitāte turpina pieaugt tāpēc, ka cilvēki atrod daudz vairāk jaunu priekšrocību to izmantošanai, gandrīz visas OS ir sākušas iedzimtu programmatūras atbalstu. Tādas populārākās OS kā Windows, Android, iOS un Mac ir iekļautas lielākajā daļā VPN, izmantojot speciālas platformu lietotnes.

Tomēr sarežģītākas OS, piemēram, UNIX un Linux, nesaņem tām paredzētās lietotnes no VPN pakalpojumu sniedzēju puses, jo šīm operētājsistēmām ir daudz izplatījumu un konfigurāciju, tāpēc vienreizējas lietotnes izstrādāšana platformām ir grūts uzdevums..

Bet nevajag noklīst, jo tie, kuri izmanto tādas platformas kā Linux, galvenokārt pieder tehniskajai jomai un darbojas tādās profesijās kā kodēšana, programmēšana, datu drošība un tamlīdzīgi, tāpēc viņi zina savu ceļu ap tik sarežģītām instalācijām.

No otras puses, ir pieejami daudzi sīki izstrādāti ceļveži, izmantojot top VPN, kas ārkārtīgi viegli iziet daudzus sarežģītus iestatījumus..

Populārākais VPN PC sarakstam

Šeit ir visaptverošs saraksts ar 10 labākajiem VPN datoriem:

 1. ExpressVPN
 2. PureVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. PrivātsVPN
 6. Inacy VPN
 7. TunnelBear
 8. CyberGhost
 9. TorGuard VPN
 10. Privāta piekļuve internetam (PIA)

Labākais VPN PC 2018

Nepietiek tikai ar adekvātu VPN pasauli, jo mūsdienu patērētājs pieprasa papildu funkcijas un jaunu lietojamību, ja viņš maksā par pakalpojumu.

VPN, kas tik tikko atbilst ātrākā VPN kritērijiem, piemēram, ierobežotu serveru piedāvāšana, vidēja datu drošība un iespējams klientu atbalsts, tirgū varētu izdzīvot, taču tam nav vietas mūsu labāko VPN personālajam personālam 2018 sarakstā.

Garantējam serveru infrastruktūru, kas izplatīta desmitos valstu un satur tūkstošiem IP, nodrošinot īpaši drošu šifrēšanu un protokolu atbalstu, kas spēj atbloķēt jebko no Netflix US līdz HotStar India un spēj darbināt pat daudz vairāk, nekā šeit, šeit ir mūsu saraksts populārākais VPN PC 2018:

Pakalpojumu sniedzēji Cena (USD) Funkcijas Vērtējums Atlaide Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

 1. Surfshark

  Surfshark

  USD 11,951,99Mēnesī

  • 800+ serveri 50+ valstīs
  • AES-256-GCM šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticams 83% atlaižu apmeklējums vietnē
  Lasīt pārskatu

 2. PureVPN

  PureVPN

  USD 10,952.91Mēnesī

  • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 5 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticama 73% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  USD 12,958.32Mēnesī

  • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 Tiešsaistes tērzēšana
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticami 35% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 4. Bezdarbība

  Bezdarbība

  USD 9,952.25Mēnesī

  • 1000 un vairāk serveru 100 vietās
  • 256 bitu standarta militāras pakāpes šifrēšana
  • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir lielisks
  • Nulles žurnālu nodrošinātājs
  • Pieejami 5 multi-logins
  • Windows, Mac, Android, iOS lietotnes un Chrome paplašinājums

  Uzticami 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2.75Mēnesī

  • 3700 serveri 60 valstīs
  • 256 bitu AES šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Stingra politika bez žurnāla
  • 7 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

ExpressVPN - visaugstākais VPN, īpaši datoriem

Atrodoties datu draudzīgajā Britu Virdžīnu salas reģionā un lepojoties ar vairāk nekā 2000 serveriem 148 vietās, kas atrodas visā pasaulē, ExpressVPN attaisno to, ka tā ir “Uzticamākais VPN pasaulē” diezgan trāpīgi.

Labākais VPN PC 2018

Tas nekad nav saglabājis un ieslēdzis lietotāju žurnālus. Kā liecina nesena lieta Turcijā. Express VPN demonstrē izcilu integritāti patērētāju privātuma aizsardzībā.

Pilnīga informācija par šo atjaunināto expressvpn pārskatu.

Papildus tam tas šifrē datu paketes no saviem serveriem AES 256 kategorijas šifrēšanā, nodrošina atbalstu visiem īpaši drošiem protokoliem, piemēram, Open VPN, atbloķē gandrīz visas ģeogrāfiski ierobežotas straumēšanas un satura vietnes un pat piedāvā īpašu atbalstu caur vietējām lietotnēm plašs platformu repertuārs.

Vienīgie šī pakalpojuma trūkumi ir tādi, ka, pirmkārt, tas piedāvā tikai trīs vienlaicīgus savienojumus, bet, otrkārt, tas to nedara’t nāk lēti. Gada plāns maksā USD 99,95 vienreiz, bet divreiz gadā plānā jums būs jāizsedz 69,95 USD vienreiz..

Plusi

 1. Specializētas lietotnes saderīgā PC OS
 2. Vairāku norēķinu iespēju atbalsts
 3. Augsti šifrēšanas standarti
 4. Plašs protokola atbalsts
 5. Nulles žurnālu politika

Mīnusi

 1. Nav īpašu P2P serveru
 2. Dārgi cenu plāni

apmeklēt-expressvpn

PureVPN - piedāvā personālajiem datoriem īpaši saderīgu, ērti lietojamu lietotni

Atrodoties Honkongā, PureVPN ir pakalpojums, kas vienmēr ir devis papildu soli, lai apkalpotu klientus un sniegtu viņiem milzīgu vieglumu attiecībā uz visām pakalpojuma izmantošanā iesaistītajām pusēm. Vienalga’Tā kā ļoti pieņemami cenu plāni vai paplašināts vietējais atbalsts / lietotnes vairākām platformām, PureVPN joprojām ir ceļš nesošs pakalpojums.

PureVPN pc

Tas abonentiem piedāvā visu, kas saistīts ar tādām ekskluzīvām funkcijām kā iznīcināšanas slēdzis, NAT ugunsmūris, DNS noplūdes aizsardzība, DDoS aizsardzība, straumēšanas vietņu atbloķēšanas iespējas, dalīta tunelēšana, sīpolu pārsūtīšana pa VPN un vēl vairāk.

Pilnu informāciju lasiet šajā Pure VPN pārskatā.

Trūkst izklaides un atbilstības datu izdošanas iestāžu pieprasījumiem. Tomēr esiet droši, ka gadījumos, kad tika noskaidrots, ka pakalpojums uztur lietotāju žurnālus, bija iesaistīts noziedzīgs nodoms.

Citām interneta brīvības darbībām, piemēram, ierobežota satura straumēšanai vai straumēšanai, PureVPN nespēlēs snitch un nepārvērsīs jūsu datus.

Šis pakalpojums ir draudzīgs budžetam. Divu gadu abonements ar PureVPN jums izmaksās tikai USD 69,12, par kuru jāmaksā vienreiz, savukārt gada abonements nav’t, ka dārgi, un prasa samaksāt 59,04 USD vienreiz.

Plusi

 1. DDoS aizsardzība darbojas visās PC OS.
 2. Specializēti P2P un Torrent serveri
 3. 750 + serveri 141 valstī
 4. VPN tīklājs
 5. Nat Firewall
 6. Vairāku protokolu atbalsts, ieskaitot OpenVPN un L2Tp
 7. Ļauj sadalīt tuneli

Mīnusi

 1. Uztur dažus žurnālus
 2. Bezmaksas izmēģinājuma versija nav pieejama

Apmeklējiet vietni PureVPN

NordVPN - nodrošina personālajiem datoriem visaugstākās kvalitātes drošību

Ar vienu no visātrākajiem pārskatīšanas ātrumiem visās platformās, NordVPN ir ārkārtīgi uzticams un piedāvā plašus risinājumus visu veidu VPN lietotājiem. Šis pakalpojumu sniedzējs jau no paša sākuma nav pārpilns, taču tikai daži var saskaņot tā drošības funkcijas un neticamo serveru skaitu kopumā 3359 serveros 60+ valstīs.

NordVPN pc

Panamā esošais NordVPN piedāvā sešus vienlaicīgus savienojumus, vairāku protokolu atbalstu, ekskluzīvu SmartPlay funkciju straumēšanas vietnēm, piemēram, netflix, un dubultu šifrēšanu papildu drošībai. Tomēr priekšrocības neaprobežojas, jo jūs varat paļauties uz to, ka pakalpojumu sniedzējam ir vislielākais darbspējas laiks, vienlaikus saskaroties ar minimāliem, ja tādi ir, traucējumiem pakalpojuma turpināšanā..

Neaizmirstiet pārbaudīt mūsu atjaunināto nordvpn pārskatu.

Iepriekš tas bija viens no dārgākajiem pakalpojumiem, bet tagad tas atrodas pieejamu cenu logā, maksājot tikai USD 125,64 par trīs gadu abonēšanas plānu.

Plusi

 1. Visu datoru modeļiem OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP un SSTP protokoli.
 2. Dedicated P2P un Torrenting.
 3. Tor ar pieejamo VPN
 4. Bezmaksas izmēģinājuma periods
 5. Pieejama dubultā šifrēšana
 6. 3359 serveri 60 un vairāk valstīs
 7. Bitcoin un Maksjumu siena pieemta
 8. SmartPlay funkcija straumējošām vietnēm

Mīnusi

 1. Mēneša plāns ir dārgs - USD 11,95 mēnesī

Vislabākais personālo datoru VPN - saderīgs ar sistēmu visiem datoru zīmoliem

IPVanish - piedāvā viengabalainu atbalstu straumēšanas vietnēm personālajiem datoriem

Ja jūs meklējat VPN pakalpojumu sniedzēju, kas nesabojā jūsu straumēšanas satura HD kvalitāti, kā arī neļauj buferizācijas ikonai lielāko daļu laika aizsegt ekrānu, tad savu spēli varat satikt ar IPVanish.

IPVanish pc

Ar dīvaino vārdu dienests ir noturējis savas pozīcijas pret vairāk iedibinātiem konkurentiem. IPVanish piedāvā AES 256 līmeņa šifrēšanu, vairāku protokolu atbalstu, zippy ātrumu, mazu atskaites laiku, 1000+ serverus un daudz ko citu,

Bet tas, ko vietnē BestVPN.co visvairāk mīlam par šo pakalpojumu, ir tas, ka tā UX speciālajās lietotnēs ir ārkārtīgi plūstošs un viegli orientējams, tāpēc vislabāk ir izmēģināt pirmos taimerus..

Plusi

 1. Pieejams neierobežots joslas platums, kas tiek atbalstīts visiem datoru tīkla LAN.
 2. OpenVPN un L2TP / IPsec VPN protokoli
 3. Tiek atbloķēts ģeogrāfiski ierobežots saturs
 4. Nulles žurnālu politika
 5. Vairāk nekā 40 000 koplietotu IP adrešu

Mīnusi

 1. Klientu atbalsts ir lēns
 2. Nav bezmaksas izmēģinājuma versijas

Apmeklējiet IPVanish

PrivateVPN - vienkāršs un ērti lietojams VPN datoram

Vislabākais jebkura pakalpojuma vai produkta elements ir tā vienkāršība un nepatika pret sarežģītību. PrivateVPN ir mūsu saraksta augšgalā par īpaši drošu, bet arvien modernizētu pakalpojumu, kas ārkārtīgi vienkāršā veidā piedāvā visu, sākot no Netflix atbloķēšanas un beidzot ar augstākās klases drošības piekļuvi..

PrivateVPN pc

Lai gan pakalpojumam patiešām ir jāpalielina tā serveru skaits no tikai 80 serveriem, pašreizējie nekad netiek bloķēti vai pārāk jaudināti, lai novirzītu ātrumu līdz nelietojamam līmenim.

Turklāt PrivateVPN neuzglabā jūsu žurnālus, šifrēs jūsu datus ar AES 256 kategorijas šifrēšanas profilu, piedāvās daudzveidīgu protokola atbalstu un garantēs piekļuves un atbalsta vieglu pieejamību visās platformās, izmantojot vietējās lietotnes..

Cenu plāni ir nedaudz netradicionāli atbilstoši nozares standartiem, jo ​​ilgtermiņa abonēšana nav pieejama. Par 13 mēnešu abonēšanas plānu jums būs jāmaksā 50,40.

Plusi

 1. 2048 bitu šifrēšana ar AES 256 katra datora drošībai.
 2. 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
 3. Nulles ātruma droseļvārsts
 4. 56 Serveru atrašanās vietas
 5. Protokolos ietilpst Open VPN, PPTP, L2TP, Ikev2 & IPSec
 6. IPv6 aizsardzība pret noplūdi

Mīnusi

 1. Nav pieejams ilgtermiņa cenu plāns
 2. Sarežģīta UX saskarne vietējās lietotnēs

Apmeklējiet privāto VPN

Labākais VPN PC bez maksas

Bezmaksas pakalpojumi vienmēr vilina lietotājus no visa spektra, tomēr mūsdienās’Tā kā tā ir ultramodernā, augsto tehnoloģiju pasaule, jums jābūt uzmanīgam attiecībā uz to, ko reģistrējaties, jo īpaši bezmaksas pakalpojumu sniedzējiem.

Bezmaksas VPN lielākoties neuzticas, jo, ja viņi par jums nepieprasa maksu, iespējams, viņi gūst ieņēmumus no citām straumēm. Šis scenārijs var būt diezgan riskants VPN lietotājiem, jo, uzticoties kādam, lai aizsargātu jūs un jūsu datus, un tā vietā, lai mēģinātu domāt par tā peļņas gūšanu, rezultāti bieži vien var būt pilnīgi kaitīgi.

Tomēr joprojām ir daži bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji, kas ļauj turpināt interneta aktivitātes zem viņu uzmanības un drošā pārklājuma, nekad nemēģinot tevi kaut kā izvilināt..

Šeit ir mūsu populārākais bezmaksas VPN personālo datoru saraksts 2018. gadam:

TunnelBear VPN - piedāvā lielisku lietotņu saskarni datoram

Iespējams, ka visuzticamākais bezmaksas VPN, ar kuru mēs jebkad esam saskārušies vietnē BestVPN.co, TunnelBear piedāvā priekšzīmīgu drošību un piekļuvi serverim (kā tas ir apspriests šajā tunelbear pārskatā). Tā kā preču zīme Bear ir apzīmogota visā to lietotāja saskarnē speciālajās lietotnēs, šis VPN ir tik viegli lietojams, ka ikviens, pat tie, kuriem iepriekš nav bijusi pieredze ar VPN, var to izmantot kā profesionālu.

Labākais VPN PC bez maksas

Veicot ātruma testus, tas diezgan labi apsvēra faktu, ka piedāvā pakalpojumu bez maksas. Tomēr vislabākais no viņiem ir viņu atvērtība. Bezmaksas VPN ir zināmi diezgan ierobežojoši, taču TunnelBear piedāvā piecus vienlaicīgus savienojumus, kas ļauj jums sakopot visu ierīci zem tā aizsargapvalka, pārraidot aktivitātes tiešsaistē.

Tomēr tas, kur mūs izslēdz šis pakalpojums, ir tā 500 MB datu joslas platuma ierobežojums, kas liekas, ka kaut kas ir tik labi, bet lietošanas ierobežojumu dēļ jums tā vairāk nevar būt.

Plusi

 1. Katrā personālā datora operētājsistēmā var vienlaikus pievienot 5 ierīces.
 2. Jaudīga šifrēšana
 3. Lietotāja saskarne ir neticami ērta

Mīnusi

 1. Zems datu ierobežojums
 2. Neatbalsta P2P / Torrenting

Hide.Me - ļoti droša jūsu datu šifrēšana

Bezmaksas VPN, kurā netiek rādītas reklāmas, jau ir ieguvējs. Hide.me kādu laiku un tajā laikā ir bijis kā populārākais bezmaksas VPN datoram; tas ir ieguvis reputāciju kā ātrs, drošs pakalpojumu sniedzējs.

Paslēpt.me pcSimtiem tūkstošu pakalpojuma lietotāju var galvot par faktu, ka šis VPN ir ļoti drošs attiecībā uz lietotāju privātuma aizsardzību un ka tas neizraisa nevienu smieklīgu biznesu, piemēram, izsekošanas kodu iegulšanu vai lietotāju datu pārdošanu..

Tas nāk ar 2 GB joslas platuma ierobežojumu bezmaksas krātuvēm, kas ir pietiekami, ja ņemat vērā nelielas pārlūkošanas konsekvences. No vienas puses, pakalpojumam varat pievienot tikai vienu ierīci, kas noteikti ir bummer, taču mēs to varam paņemt tik ilgi, kamēr pakalpojums būs tik labs, cik tas ir tagad..

Plusi

 1. Neticami šifrēšanas pc standarti
 2. Precīzi noteikta nulles žurnālu politika.
 3. Liels ātrums

Mīnusi

 1. Serveri tikai 3 valstīs
 2. Nav piemērots ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķēšanai
 3. Ir pieejams tikai ierīces savienojums

ZoogVPN - ļauj P2P atbalstu personālajiem datoriem

Lai arī nosaukums izklausās pietiekami savdabīgi, pakalpojums ir kas cits. BestVPN.co augstu vērtē ZoogVPN kā bezmaksas VPN personālajam personālam, jo ​​viņiem nav nepatiesu solījumu un tiek nodrošināta maksimāla visu bezmaksas funkciju nodrošināšana..

ZoogVPN pc

Tas ir viens no nedaudzajiem bezmaksas VPN, kas lietotājiem ļauj ļauties P2P savienojumam, neizlaižot tos no joslas platuma sagām. Šifrēšana ir 128 bitu, un to noteikti var uzlabot, taču ir diezgan droši apsargāt savas aktivitātes tiešsaistē.

Tam ir nulles žurnālu politika un tas ļauj lietotājiem savienot vienu ierīci, lai katru mēnesi patērētu līdz 2 GB datu joslas platuma..

Plusi

 1. 2 GB datu vāciņš visiem datora lietotājiem.
 2. Nodrošina samērā spēcīgu šifrēšanu
 3. Ātrie serveri

Mīnusi

 1. Klientu atbalsts prasa pārāk daudz laika
 2. Ir pieejams vienas ierīces savienojums

Vējonis VPN - vispārīgs datu joslas platuma ierobežojums personālajiem datoriem

Salīdzinoši ar citiem pakalpojumu sniedzējiem šajā sarakstā, Windscribe ir viens no labākajiem bezmaksas VPN pakalpojumiem starp pašreizējā tirgus piedāvātajiem pakalpojumiem..

WindscribeVPN pc

Lielākā daļa no šī pakalpojuma ir tā dāsnums, kas ļāva sasniegt vēl nebijušu 10 GB lielu datu vāciņu, neierobežotu ierīču savienojumu, īpašu P2P atbalstu un pat piedāvāto reklāmu bloķētāju..

Mēs tikām izslēgti tikai ar VPN, jo bieži tika pārtraukti pakalpojumu nepārtrauktība. Pat klientu atbalsta komandas reaģēja lēnām, taču, ņemot vērā faktu, ka tā ir jauna, mēs varam tai dot laika priekšrocību, lai uzlabotu šīs problēmas un pielāgotu tās atbilstoši lietotāju vēlmēm..

Plusi

 1. 10 GB datu vāciņš katram datora zīmolam.
 2. Neierobežots ierīces savienojums
 3. Funkcijas Ad-Blocker un Firewall
 4. Atbalsta P2P / Torrenting

Mīnusi

 1. Neatbalsta OpenVPN
 2. Sadalījumi Bieži

Labākais VPN PC bezmaksas lejupielādei

Lai lejupielādētu jebkuru personālo datoru lietotni personālajiem datoriem, viss, kas jums jādara, ir lejupielādēt šīs nodrošinātāja saites (saraksts ir sadalīts starp Vislabāk apmaksātiem un Vispopulārākajiem bezmaksas VPN datoriem):

Apmaksātākais VPN personālajiem datoriem:

 • https://www.expressvpn.com/vpn-software
 • https://www.purevpn.com/download
 • https://nordvpn.com/download/
 • https://www.ipvanish.com/vpn-setup/
 • https://privatevpn.com/why-privatevpn/our-vpn-features/apps/

Populārākais bezmaksas VPN personālajiem datoriem:

 • https://www.tunnelbear.com/apps/windows
 • https://hide.me/lv/software
 • https://zoogvpn.com/vpn-apps
 • https://windscribe.com/download

Secinājums

Sākot ar iespaidīgo 40 miljardu dolāru tirgus lielumu, VPN nozare var eksponenciāli augt un sasniegt tirgus, kura vērts ir milzīgs, 70 miljardu dolāru vērts tirgus, graujot arvien pieaugošās cilvēku zināšanas par VPN izvietošanas raksturīgo vērtību..

VPN nav tikai iedomātas drošības ierīces, kuras jāuztver kā jaunums, bet mūsu pastāvīgo datu sazvērestību, piemēram, Cambridge Analytica skandāla, laikmetā tiešsaistes lietotājiem ir jāpārdomā priekšstats par to, kādas priekšrocības var radīt labs VPN pakalpojums..

Personālajiem datoriem, kas glabā un pārsūta lielāko daļu jūsu personisko, finanšu un biznesa datu, VPN ir neaizstājamas preces. Ja jūs esat lietotājs, kurš lasa šo pārskatu 2018. gadā, tad jums tas ir jāiegūst vai arī ir risks, ka jūs varētu piedalīties lielākos un vairāk postošos datu skandālos, no kuriem daži var tikai novest pie tā, ka jūsu dzīvībai nodarīs vairāk kaitējuma, nekā jūs varētu jebkad iedomājies.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me