Roku VPN – kā iestatīt un instalēt labāko VPN Roku

Dzīve dažreiz var kļūt patiesi garlaicīga un blāva. Ilgu darba stundu izdzīvošana šajā straujajā pasaulē prasa lielāko daļu jūsu enerģijas, atstājot tikai vienu iespēju izklaidei: filmām / TV šoviem. Tomēr, tā kā nekas parasti nenotiek pēc vienkāršā cilvēka noteikumiem, jums ir jāsaskaras ar daudzām pirātisma un autortiesību problēmām, lai piekļūtu dažāda veida saturam vai īpašiem nosaukumiem. Tas pats attiecas uz ierīcēm, piemēram, Roku. Lai arī kanālos ir daudz iespēju, daži var neatklāt visu pieejamo nosaukumu datu bāzi.

Tas padara izšķirošu Roku VPN abonēšanu. Izlasiet šo rokasgrāmatu no labākā VPN, lai uzzinātu labākās iespējas tirgū šobrīd kanālu atbloķēšanai Roku:

8 labākais VPN Roku

 1. Kā iestatīt Roku VPN
 2. Kanāli, kurus var skatīties Roku ierīcēs
 3. Kā pievienot kanālus Roku
 4. Vai VPN var palīdzēt straumēt vairāk satura vietnē Roku?
 5. Labākais RNN VPN 2018. gadā
 6. Bezmaksas VPN Roku

Kas ir Roku?

Ja jūs’tu esi dzīvojis zem klints vai vispār neesi’labi pārzinot milzīgo izklaides produktu klāstu, sīkāk izpētīsim, kas patiesībā ir Roku. Roku ir visā pasaulē slavens ar savu ērtības un ērtumu, un tas ir straumējošs TV un multivides atskaņotājs, kas tika izlaists 2008. gadā. Tas ir pieejams daudzās formās, tostarp kā viedais TV, portatīvie straumēšanas nūjas un televizora pierīces..

Roku VPN

Ir pat Roku ierīces vecākiem televizoriem, kas izmanto A / V kabeļus, kas nozīmē, ka tas ir pilnīgs risinājums visiem’s izklaides vajadzībām. Labākā daļa no visiem: Roku nodrošina novērotājiem piekļuvi gan pieprasījumam, gan straumēšanas saturam, izmantojot kanālus, kurus var izvēlēties, izmantojot tālvadības pulti. Pieejamā satura netrūkst, jo jums pat ir iespēja piekļūt Amazon, Hulu un Netflix!

Kā darbojas Roku?

Dažādiem Roku pieejamajiem produktiem ir atsevišķi savienojuma režīmi. Tomēr galvenos pievienojiet televizoram, izmantojot HDMI kabeli, no Roku ierīces līdz televizoram. Kad savienošana pārī un konfigurēšana ir pabeigta, Roku izveido savienojumu ar internetu, izmantojot bezvadu / vadu savienojumu, lai piekļūtu jūsu mājas tīklam. Ierīce darbojas, lejupielādējot video saturu no interneta un pēc tam nodrošinot to jums televizorā.

Kā darbojas Roku

Kopš Roku “straumēm” tieši lejupielādējot failus, tie nav jāsaglabā, līdz ar to notiek Netflix process, līdz ar to arī tiek saglabāti lielie kešatmiņas faili. Lietotāji var ielādēt lietotnes vai kanālus, lai piekļūtu noteiktām filmām / TV šoviem, līdzīgi kā dažādu lietotņu instalēšana viedtālrunī vai planšetdatorā. Izmantojot pareizo kanālu kolekciju, jūs varēsit baudīt straumēšanas pieredzi kā vēl nekad!

Kas ir Roku

Roku dod jums iespēju izlemt, kuras izrādes un kad vēlaties skatīties. Tas ir gandrīz tā, it kā jūs iegūtu visu “pēc pieprasījuma”, kas ne tikai liek justies labi, bet arī atstāj iespaidu uz citiem pārmērīgiem skatītājiem un viesiem, kas apmeklē jūsu māju. Vēl viena lieliska lieta par Roku ir tā, ka OS tiek pastāvīgi atjaunināta ar interfeisa labojumiem, funkciju papildinājumiem, drošības atjauninājumiem un kļūdu labojumiem..

Kanāli, kurus var skatīties Roku ierīcēs

Kad Roku 2008. gadā ienāca izklaides ierīču tirgū, lietotājiem bija ierobežots kanālu klāsts. Tomēr pēc tam, kad ātri pieauga līdz slavai, ierīce ir pārgājusi no viena līdz vairāk nekā 3000 kanāliem. Roku varat viegli atrast saturu no apraides tīkliem, piemēram, NBC, CBS, ABC un Fox’s Hulu VoD vai CBS piekļuves kanāli. Šie ir tikai daži nosaukšanas vārdi, bet zemāk ir saraksts ar citiem Roku pieejamajiem populārākajiem kanāliem, kas jūs satrauks:

 1. Filmas un TV šovi - PBS, Crackle TV, HBO GO, Disney, M-GO, VUDU, Sling TV, Amazon Instant Video / Prime, Hulu TV, Netflix, Google Play veikals un citas!
 2. Sports - UFC Online, WWE tīkls, WatchESPN, NFL Now, NHL Game Center, NBA League Pass, MLB.TV un vairāk.
 3. Jaunumi - ABC, CBS, NBC, Fox, Sky News, Weather Nation, The Blaze un dažādas citas.
 4. Internets - Vimeo, Break, YouTube un citas slavenas tiešsaistes video platformas.
 5. Plex multivides serveris - Visas Roku ierīces atbalsta Plex Media Server, kas ir labākais veids, kā vienuviet apskatīt personīgo saturu un visas jūsu iecienītās filmas / TV šovus.!

Kā pievienot kanālus Roku

Kanālu instalēšana Roku neprasa nekādas zināšanas par raķešu zinātni. Ierīces lietošana ir neticami vienkārša, jo OS ir diezgan intuitīva un lietotājam draudzīga. Vienkārši ritiniet uz leju līdz “Straumēšanas kanāli” mājas izvēlnē un nospiediet purpursarkanu “labi” uz tālvadības pults, jūs tiksit novirzīts uz Roku kanālu veikalu, kur varat atrast instalēšanai pieejamās premium / bezmaksas lietotnes. Izmantojiet “Meklēt kanālos” funkciju, lai atrastu meklēto un dotos uz instalēšanas lapu.

Kā pievienot kanālus Roku

Vai VPN var palīdzēt straumēt vairāk satura vietnē Roku?

Runājot par dažāda veida satura straumēšanu Roku, ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ dažreiz var rasties kļūda, kas neļauj piekļūt kanālam. Ja esat avid straumēšanas vai P2P / Torrenting ventilators, iespējams, jums ir ideja par to, kāpēc dažādi kanāli to var darīt. Tas viss izriet no autortiesību pārkāpumu politikas un pretpirātisma likumiem. Dažādām filmām / TV šoviem ir jāsaņem atbilstoša licence no producentu namiem, lai nodrošinātu saturu dažādām valstīm.

Rezultātā, ja licencēšana netiek iegūta un tiek ierobežota tikai dažās konkrētās valstīs, cilvēki, kas atrodas citās pasaules vietās, nevarēs piekļūt savām iecienītākajām filmām / TV šoviem, izmantojot dažādus kanālus. Tāpēc ikvienam straumēšanas ventilatoram ir ārkārtīgi svarīgi abonēt VPN pakalpojumu, jo Roku pats izmanto Geo-IP izsekošanu, lai noteiktu jūsu atrašanās vietu. Tā kā jūsu IP adrese ir jūsu virtuālais ID, piekļuvei dažādiem kanāliem var piekļūt tikai pareizais.

Tātad, kā VPN var palīdzēt Roku lietotājiem iziet ārā? Slēpjot savu IP adresi un liekot tai parādīties tā, it kā jūs pavisam dzīvotu citā valstī. VPN pakalpojumiem ir iespēja šifrēt jūsu savienojumu, lai aizsargātu ienākošo / izejošo trafiku, neļaujot jums aizrauties no valdības aģentūru un pretpirātisma firmu acīm. Vissvarīgākais ir tas, ka tie palīdz apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, nekavējoties mainot atrašanās vietu. Jūs varat sēdēt Japānā, taču joprojām varat piekļūt visam ASV saturam, izveidojot savienojumu ar vietējo serveri!

* Mūsu testos Nord VPN strādāja vislabāk, lai atbloķētu straumes no dažādām Roku vietām.

Roku VPN - kā iestatīt un instalēt labāko VPN Roku

Labākais RNN VPN 2018. gadā

Lai atbloķētu kanālus Roku, ir jāizmanto VPN, kas piedāvā uzlabotas funkcijas / rīkus ģeogrāfisko ierobežojumu apiešanai, vienlaikus aizsargājot jūsu identitāti no autortiesību troļļiem un pretpirātisma aģentūrām. Ja VPN nepiedāvā pietiekami spēcīgu šifrēšanu vai cieš no DNS / IP noplūdēm, jūs nevarēsit baudīt netraucētu atbloķēšanu. Šī iemesla dēļ mēs esam pievienojuši 2018. gada labāko Roku VPN sarakstu, pamatojoties uz veiktspēju, uzticamību, atbalstu, cenu noteikšanu un funkcijām:

Pakalpojumu sniedzēji Cena (USD) Funkcijas Vērtējums Atlaide Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

 1. NordVPN

  NordVPN

  USD 11,953,49Mēnesī

  • 5200+ serveri 60 valstīs
  • 6 vienlaicīgi savienojumi
  • Sadarbojas ar ASV / Lielbritāniju / JP Netflix
  • Lielisks P2p / straumējošs sniegums
  • Dubultā VPN un sīpolu virs VPN
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Vietne Reliabile 70% ar atlaidi
  Lasīt pārskatu

 2. ExpressVPN

  ExpressVPN

  USD 12,958.32Mēnesī

  • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 Tiešsaistes tērzēšana
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticami 35% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 3. PureVPN

  PureVPN

  USD 10,952.91Mēnesī

  • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 5 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticama 73% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 4. IPVanish

  IPVanish

  10 USD6.49Mēnesī

  • PPTP, L2TP / IPSec & OpenVPN protokoli
  • 25 000+ IP & 225+ serveri 60+ valstīs
  • 5 Vairāki pieteikumi
  • 7 dienu naudas atdošanas garantija
  • Līdz 256 bitu šifrēšanai

  Uzticams 69% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

Roku NordVPN

Pamatā Panamai, NordVPN ierindojas visdrošāko pakalpojumu tirgū, kas lietotājiem piedāvā pilnīgu aizsardzību, pateicoties valsts saudzīgajiem datu aizsardzības likumiem. Īpaši straumēšanai / atbloķēšanai pakalpojumu sniedzējs pat piedāvā “Viedā spēle” tehnoloģija, kas ļauj apiet 400+ ģeogrāfiski ierobežotas platformas, no Roku kanāliem pārklājot milzīgu riecienu.

Labākais RNN VPN 2018. gadā

Ja ar to nebūtu pietiekami, NordVPN pat pārspēj citus pakalpojumu sniedzējus ar savu pārsteidzoši ātro ātrumu, kas uzlabo kopējo straumēšanas pieredzi Roku. Visi serveri darbojas atzinīgi vērtējamā konsekvencē, un tiem, kas veido tālsatiksmes savienojumus, ir dažas problēmas. Pat ja jums ir pieeja vairāk nekā 4205 serveriem 62 valstīs, kas padara atlases procesu diezgan vienkāršu Roku kanālu atbloķēšanai..

Plusi

 1. 4205 serveri 62 valstīs.
 2. Nulles žurnālu nodrošinātājs ātrai vilkšanai
 3. Maksimāla aizsardzība tiešsaistē, izmantojot DoubleVPN
 4. Īpašajiem serveriem iespējota P2P / Torrenting
 5. DDoS aizsardzība un automātiskais nogalināšanas slēdzis

Mīnusi

 1. Dārgas mēneša cenas

apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

ExpressVPN Roku

Pateicoties tās ārkārtas attīstības komandai un ievērojami ātrajiem serveriem, kas ir lieliski piemēroti filmu / TV šovu straumēšanai HD formātā, ExpressVPN pārvaldītais bauda ievērojamu klātbūtni tiešsaistē visās BEST VPN kategorijās. Tas arī piedāvā nepārspējamu privātumu un anonimitāti tiešsaistē - tādu, kas Turcijas varasiestādēm pat laikā no pakalpojumu sniedzēja neko nespēja iegūt, negadījumā ar VPN.

Vai VPN var palīdzēt straumēt vairāk satura vietnē Roku

ExpressVPN diezgan ātri nosaka ātruma lejupielādes un augšupielādes joslu, tāpēc tas bauda mūsu ranga augšdaļu. Tas jo īpaši attiecas uz straumēšanas vai P2P / Torrenting cienītājiem. Rezultātā varat būt drošs, ka saņemsit maksimālo ātrumu, atbloķējot dažādus kanālus, lai straumētu iecienīto saturu. Lai izveidotu savienojumu, jums ir piekļuve 2000+ VPN serveriem 148 VPN serveru vietās un 94 valstīs.

Plusi

 1. Vienkārša Roku kanālu atbloķēšana
 2. Vairāk nekā 2000 VPN serveru 90 valstīs
 3. Nulles tīkla trafika reģistrēšana
 4. 30 dienu naudas atmaksas garantija
 5. VPN lietotnes personālajam datoram, Mac, iOS un Android

Mīnusi

 1. Mērens mēneša plāns

apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

PureVPN Roku

PureVPN, kas atrodas Honkongā, iepriekš tirgū piedzīvoja diezgan lielu triecienu, pateicoties tam, ka tas atklāja informāciju valdības institūcijām izsekošanas lietā, kurā redzēja, ka jaunu meiteni mocīja kiberkriminali. Lai gan vietne vienmēr bija pieminējusi savu mežizstrādes praksi, tā tika pakļauta lielam ugunim. Kopš tā laika PureVPN ir diezgan daudz uzlabojis savu piedāvājumu.

Kā iestatīt VPN Roku

Papildus cenu samazināšanai VPN piedāvā ievērojamu funkciju klāstu, kas ietver vietējās lietotnes visām populārajām platformām, 2000+ serverus vairāk nekā 140 valstīs visā pasaulē, sadalītu tunelēšanu maksimālai drošībai, straumējot pirātisku saturu vai iesaistoties P2P / torrenting, 256 bitu AES šifrēšana, portu pāradresācija, DDoS aizsardzība, lai palielinātu jūsu iespējas atbloķēt Roku kanālus!

apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

IPVanish Roku

Tā atrodas ASV, tāpēc daudzi var izvēlēties palikt prom no IPVanish tā atrašanās vietas dēļ. Tomēr viena no labākajām pakalpojumu sniedzēja lietām ir tā, ka tā garantē pilnīgu anonimitāti, neraugoties uz stingrajiem valsts obligātajiem datu saglabāšanas likumiem. Nav bijis neviena gadījuma, kad VPN sniegtu jebkāda veida informāciju valdības iestādēm, kas nodrošina to, ka viņu atbloķēšanas lietotne Roku ir pilnīgi droša..

IPVanish par roku

Lietotājiem ir milzīgs 1000 serveru tīkls 60 pasaules valstīs. Jums pat ir vietējās lietotnes, kas pieejamas visām platformām - Linux, iOS, Android, Mac un Windows. Cenu noteikšana sākas ar USD 10 mēnesī, bet jums ir 7 dienu atgriešanas garantija. P2P / Torrenting maksimālai anonimitātei ir pat SOCKS5 starpniekserveris, un VPN piedāvā iespēju vienlaikus izveidot 10 savienojumus..

Plusi

 1. 40 000+ IP’s un vairāk nekā 1000 VPN serveru
 2. 7 dienu naudas atdošanas garantija
 3. SOCKS5 Starpniekserveris un Kill Switch
 4. Pieņem kriptovalūtas
 5. Vietējās lietotnes visām platformām

Mīnusi

 1. Atrodas ASV

apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

Roku privātā interneta piekļuves (PIA) VPN

Teds Kims un Endrjū Lī 2010. gadā dibināja privāto interneta piekļuvi (PIA), kas ir ASV dibināts VPN pakalpojumu sniedzējs. Tādējādi tai ir jāsaskaras ar daudziem jautājumiem par tās spēju piedāvāt pilnīgu privātumu. ASV ir daļa no Piecu un Četrpadsmit Acu aliansēm, kas regulāri apmainās ar informāciju un ļaujas masveida uzraudzībai. Tāpēc daudzi cilvēki uzticas pakalpojumam.

Roku privātā interneta piekļuves (PIA) VPN

Tomēr PIA nekad nav atklājusi nekādu informāciju valdības iestādēm. Lai gan jūs nevarat uzticēties tam par jūsu privātumu, jūs joprojām varat to izmantot, lai atbloķētu roku kanālus vai vienkārši apietu roku ģeogrāfiskos ierobežojumus. Pēc reģistrēšanās jums ir piekļuve 3500 serveriem 32 valstīs. Saņemtajās funkcijās ietilpst portu pāradresācija, maršrutētāja atbalsts, portu izvēle, SOCKS5 starpniekserveris, 5 multi-logins un reklāmu / izsekotāju bloķētājs!

Plusi

 1. 3500 serveri 32 pasaules valstīs
 2. DNS un IPv6 aizsardzība pret noplūdi
 3. Funkcija Internet Kill Switch
 4. Ostas pāradresācija un atlase
 5. AES 256 bitu šifrēšana

Mīnusi

 1. Atrodas ASV

Bezmaksas VPN Roku

Vietnē BestVPN.co mēs stingri iesakām mūsu lietotāju bāzei neiekļūt bezmaksas VPN slazdā, jo lielākajai daļai viņu pēdas būs dziļa sakņošanās ēnainā biznesa praksē, lai apmaksātu servera uzturēšanu, lietotņu atjauninājumus, klientu atbalstu un citas izmaksas uz VPN mitināšanu. Tomēr, tā kā ne visi vēlas investēt piemaksu nodrošinātājos, un maksāt par pakalpojumu var būt nedaudz nomākti, ja domājat to izmantot tikai uz laiku - bezmaksas VPN ir laba izvēle neatkarīgi no tā.

Voku raksts par Roku

Windscribe ir Kanādas balstīts pakalpojums, kas, neskatoties uz to, ka ir BEZMAKSAS, piedāvā labi izstrādātu vietni, kas nodrošina piekļuvi intuitīvām lietotnēm, lai maksimāli palielinātu drošību. Lai arī 10 GB joslas platuma ierobežojums ir bezmaksas plāna standarts, pārbaudot pakalpojumu sniedzēju četros pamata serveros, mēs saņēmām diezgan pārsteidzošu ātrumu. Tas izmantoja BEZMAKSAS serverus, nevis augstākās klases serverus. Tātad, mēs noteikti iesakām izmantot Windscribe!

Bezmaksas VPN Roku

Plusi

 1. 10 GB joslas platuma ierobežojums
 2. Chrome pārlūka paplašinājums
 3. Atsaucīgs klientu atbalsts
 4. Ātri ātrumi, izmantojot IKEv2 šifrēšanu
 5. Viegli lietojamas vietējās lietotnes

Mīnusi

 1. Nav tiešraides

Roku karstā punkta vairogs

Hotspot Shield ir ASV dibināts VPN pakalpojumu sniedzējs, kas turpina gūt slavu un zaudēt slavu daudzo problēmu dēļ ar savu VPN lietotni. Tomēr, ja tas ir paredzēts tikai īslaicīgai lietošanai, kāds ir vairums BEZMAKSAS VPNS, tad tā ir lieliska izvēle masām. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā ievērojamu straumēšanas un P2P / Torrenting ātrumu ar mazu latentumu. Vienīgā problēma ir tā, ka jums ir 750 MB datu ierobežojuma dienā.

Roku karstā punkta vairogs

Plusi

 1. 750 MB dienas nauda
 2. Automātiskais nogalināšanas slēdzis
 3. Netika atklāta neviena DNS noplūde
 4. Chrome paplašinājums
 5. Pieejams dalītais tunelis

Mīnusi

 1. Lēns klientu atbalsts

Paslēpt.me Roku

Hide.me piedāvā gan maksas, gan bezmaksas pakalpojumus, tāpat kā iepriekš minētie vārdi. Vienīgā atšķirība ir tā, ka tas dod jums 2 GB datu mēnesī, ar kuriem spēlēties. Citas funkcijas, ko saņemat, izmantojot BEZMAKSAS plānu, ietver trīs serveru atrašanās vietas (Nīderlande, Kanāda un Singapūra), savienojumu ar vienu ierīci, lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, Android, iOS un pat Google Chrome.

Paslēpt.me Roku

Plusi

 1. Chrome pārlūka paplašinājums
 2. 35 serveri 28 valstīs
 3. Automātiska Wi-Fi aizsardzība
 4. Platformu lietotnes
 5. Nulles žurnālu nodrošinātājs

Mīnusi

 1. Vājš ātrums

Kā iestatīt Roku VPN

VPN izvēle ir tikai daļa no procesa, kurā tiek baudīta netraucēta atbloķēšana. Arī Roku ierīcē jāiestata lētākais VPN, kas var atšķirties atkarībā no vecākas vai jaunākas Roku ierīču paaudzes. Tomēr, ja ir viena lieta, jūs nevarat izmantot pašu Roku aparatūru, lai izveidotu VPN savienojumu. Tā vietā jums jebkurā laikā būs jāatspējo VPN savienojums, lai Roku atskaņotājam varētu piekļūt!

Jūs varat rīkoties divējādi. Pirmais ir saistīts ar VPN savienojuma kopīgošanu klēpjdatorā ar ierīci Roku, izveidojot tīklāju. Lai arī ātrums var samazināties, jūs varat viegli baudīt atbloķēšanu. Kad savienojums ir izveidots, veiciet IP pārbaudi, lai pārliecinātos, vai esat izveidojis veiksmīgu ārēja servera tīklu. Otrais ir saistīts ar iebūvēta VPN, DD-WRT vai Tomato maršrutētāja izmantošanu!

Iestatiet Roku VPN ar virtuālā maršrutētāja metodi

Kā minēts iepriekš, Roku ierīcē varat ērti izmantot VPN, izveidojot savienojumu ar virtuālo maršrutētāju, ko izveidojis klēpjdators / personālais dators / viedtālrunis. Wi-Fi tīklāji ir lielisks veids, kā koplietot internetu ar citiem, pat izmantojot VPN savienojumu. Lai sāktu, rīkojieties šādi:

 1. Pierakstīties ar ieteikto VPN nodrošinātāju.
 2. Abonējiet piemērotu plānu un lejupielādējiet atbilstošo programmatūru.
 3. Nospiediet instalēšanas pogu. Tādējādi tiks izveidots jauns adapteris “Tīkla savienojumi”.
 4. Sarakstā atrodiet savu VPN savienojumu un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz “Īpašības”.
 5. Noklikšķiniet uz “Dalīšanās” cilni un pārbaudiet “Atļaut citiem tīkla lietotājiem” opcija.
 6. Pievienojiet Roku ierīci datoram’s Wi-Fi tīklājs.

Iestatiet Roku VPN pēc DD-WRT / Tomato Router metodes

VPN iestatīšana DD-WRT vai Tomato maršrutētājos ir sarežģīts process, kas prasa lielas tehniskās zināšanas. Jums ir jāizpilda pilns instrukciju saraksts, lai nodrošinātu, ka VPN veiksmīgi kontrolē interneta savienojumu, ļaujot lietotājiem visā mājsaimniecībā izbaudīt atbloķēšanu vai savas atrašanās vietas maiņu bez jebkādas lietotnes. NordVPN piedāvā integrētus VPN maršrutētājus, kurus varat iegādāties šeit. Lai iestatītu VPN DD-WRT vai Tomato, ievērojiet šo rokasgrāmatu.

Kā iestatīt VPN Roku, izmantojot koplietotā datora VPN savienojumu

 1. Atvērt jūsu Windows PC un galva uz meklēšanas joslu
 2. Veids “cmd” parādīt komandu uzvedni
 3. Izvēlieties “Izpildīt kā administratoram” un tips sekojošais:
 4. netsh wlan iestatīt hostednetwork mode = atļaut ssid = NETWORKNAME atslēga = PASSWORD
 5. Vārds savu virtuālo maršrutētāju, iestatot šādas vērtības:
 6. ssid = [jūsu tīkla nosaukums] taustiņš = [jūsu tīkla parole]
 7. Sist “Ievadiet” un jūs saņemsit vairākus ziņojumus, kuros teikts:
 8. “Tīkla režīms ir iestatīts, lai to atļautu”
 9. “Izmitinātā tīkla SSID ir veiksmīgi mainīts”
 10. “Hostinātā tīkla lietotāja atslēgas ieejas frāze ir veiksmīgi mainīta”
 11. Sākt savu virtuālo maršrutētāju, ievadot: netsh wlan sākt hostednetwork CMD
 12. Jūs saņemsit ziņojumu, kurā teikts “Sācis mitinātu tīklu izveidošana”
 13. Atvērt “Tīkla un koplietošanas centrs” un dodieties uz “Mainiet adaptera iestatījumus”
 14. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz iepriekš izveidoto VPN savienojumu un dodieties uz “Īpašības”
 15. Klikšķis uz “Dalīšanās” cilni un ķeksītis gan “Atļaut citiem tīkla lietotājiem” iespējas
 16. Pagriezieties savā Roku ierīcē un galva uz “Iestatījumi” izvēlne
 17. Izvēlieties Tīkls > Bezvadu (Wi-Fi) > Iestatiet jaunu Wi-Fi savienojumu.
 18. Pievienojieties uz Wi-Fi tīklu, kuru tikko izveidojāt operētājsistēmā Windows!

Kā instalēt VPN Roku, izmantojot koplietojamu Mac VPN savienojumu

 1. Atvērt jūsu Mac klēpjdators un galva uz “Sistēmas preferences” Izvēlne
 2. Klikšķis ieslēgts “Dalīšanās” un no kreisā paneļa atlasīt “Interneta koplietošana”
 3. Komplekts šie iestatījumi, lai veiksmīgi kopīgotu savu VPN ar Roku:
 4. Kopīgojiet savu savienojumu no: [tikko izveidotais VPN savienojums]
 5. Datoriem, kas izmanto: atzīmējiet izvēles rūtiņu “Bezvadu internets” ērtākai savienojamībai
 6. Atvērt Wi-Fi iespējas, ievadiet tīkla nosaukums un atlasīt kanāls
 7. Izmantojiet WPA2 personāla drošībai un ievadiet pēc tam noklikšķiniet uz Labi
 8. Pagriezieties Internetā koplietošana no izvēlnes un klikšķis ieslēgts “Sākt”
 9. Atvērt savu Roku ierīci un galva uz “Iestatījumi” izvēlne
 10. Klikšķis tīklā > Bezvadu internets > Iestatiet jaunu Wi-Fi savienojumu
 11. Pievienojieties uz Wi-Fi tīklu, kuru tikko izveidojāt operētājsistēmā Mac

Roku alternatīvu VPN

VPN patiesībā ir tikai “Virtuālie privātie tīkli” un nevis kāda īpaša tehnoloģija. Kā tādas tam nav pieejamas alternatīvas. Varētu apgalvot, ka starpniekservera pakalpojumi ir diezgan līdzīgi, taču tie neintegrē jebkāda veida šifrēšanu. Tas fizisko privāto tīklošanu (PPN) atstāj par vienīgo alternatīvu, taču šai opcijai nav komerciālu pakalpojumu sniedzēju. Ja vēlaties vienkārši atbloķēt, tad laba iespēja ir izmantot starpniekservera pakalpojumu Roku Web pārlūkā X!

Labākie Roku Media straumētāji

Tagad daudzi to zina, bet, kā minēts iepriekš, Roku ir dažādu formu / izmēru / veidu. Atlasīt VPN ir tikpat grūti, kā atrast jums labāko multivides straumētāju. Tomēr, tā kā BestVPN.co mērķis ir aptvert visus nemanāmās Roku pieredzes baudīšanas aspektus, lai straumētu iecienītās filmas / TV pārraides, zemāk mēs esam snieguši informāciju par visiem jaunākajiem Roku multivides straumētājiem:

Labākie Roku Media straumētāji

Roku Ultra

Roku Ultra ietilpst zīmola augstākā līmeņa ierīcēs, kuru cena ir 130 USD. Tas ir televizora pierīce, kurā tiek izmantota augstākās klases aparatūra un visspēcīgākais visu Roku ierīču procesors. Tas lietotājiem ļauj atskaņot video no ārējiem diskdziņiem, atbalstot formātus HFS +, NTFS, FAT32 un pat FAT16. Ir balss tālvadības pults, kurā jūs nospiedat pogu un sakāt virsrakstu, lai meklētu ierīcē.

Roku Ultra

Mēs eksperimentējām ar šo funkciju un vienmēr saņēmām precīzus rezultātus, kas nodrošina, ka tā nav mārketinga viltība. Tas padara dzīvi vēl vieglāku nekā iepriekš, it īpaši, ja atrodat filmu / TV šovu, kuru skatīties. Tālvadības pultī ir pat izsekotājs, kurš sāk pīkstēt, kad tiek nospiesta poga Roku Ultra augšpusē. Ierīce pat atbalsta 720p, 1080p un 4K UHD ar HDR video ar 60 kadri sekundē.

Roku straumēšanas nūja

Kā norāda nosaukums, labs Roku Ultra straumēšanas nūja ir vienkāršs USB formas izstrādājums, kas pievienots jūsu televizoram, izmantojot HDMI kabeli. Salīdzinot ar Ultra, Roku straumēšanas nūja ir neticami lētāka, nodrošinot jūs tikai par 50 ASV dolāriem. Ethernet ports nav pieejams, tāpēc interneta savienojuma iestatīšanai būs nepieciešams bezvadu maršrutētājs.

Roku straumēšanas nūja

Līdzīgi kā Roku Ultra, arī šī versija nodrošina piekļuvi vairāk nekā 3000 kanāliem. Vienīgā atšķirība starp abām ir tā, ka tālvadības pultī nav funkcijas Balss meklēšana vai Finder. Jūs arī nevarat straumēt 4K kvalitātē, ja vien jūs iegādājaties Roku Streaming Stick Plus, kas pieejams par 70 USD. Tas arī piedāvā vairāk Wi-Fi diapazona, kas darbojas par labu, ja maršrutētājs atrodas tālu no televizora.

Roku pirmizrāde un pirmizrāde+

Vispirms noskaidrosim, ka Roku Premiere un Premiere + ir divas dažādas ierīces. Abas ierīces spēj straumēt 4K UHD ar HDR video ar 60 kadri sekundē. Tie ir televizora pierīces, kas nozīmē, ka varat tos ar Ethernet kabeļa starpniecību tieši savienot ar internetu, nodrošinot labāku straumēšanas ātrumu iecienīto filmu / TV šovu skatīšanai..

Roku pirmizrāde

Salīdzinot ar Roku Ultra, Premiere + ir par 23% lētāks, pieejams tikai par 99 USD. Tas ir par aptuveni 30 ASV dolāriem lētāk, kas ir labs risinājums, īpaši, ja esat informēts par budžetu. Vienīgā šīs ierīces problēma ir tā, ka aizmugurē esošais Ethernet ports atbalsta tikai ātrumu līdz 1000Mbps. Jūs nevarat saņemt gigabita ātrumu, kas var nedaudz traucēt straumēšanu!

Roku Express un Express+

Roku ieviestie kā sākuma līmeņa produkti, Roku Express un Express + piedāvā saderību lietotājiem, kuri joprojām paļaujas uz vecākiem televizoriem. Viņi var strādāt ar kompozītajiem A / V kabeļiem, kuros tiek izmantotas tradicionālās sarkanās, baltās un dzeltenās krāsas, kas bija diezgan slavenas pirms HDMI parādīšanās un popularitātes maksimālā ērtības līmenī..

Roku ekspresis

Labākais VPN Roku FAQ

Kā darbojas Roku Stick?

Roku izveido savienojumu ar internetu, izmantojot bezvadu / vadu savienojumu, lai piekļūtu jūsu mājas tīklam. Ierīce darbojas, lejupielādējot video saturu no interneta un pēc tam nodrošinot to jums televizorā. Kopš Roku “straumēm” tieši lejupielādējot failus, tie nav jāsaglabā, kas novērš smago kešatmiņas failu saglabāšanu.

Cik maksā Roku kanāli?

Kanāla pievienošana neiztukšo kabatas! Parasti jūs atradīsit visus kanālus, kurus, iespējams, vēlēsities instalēt straumēšanai BEZMAKSAS, taču, ja neveicat kompensācijas, maksimālā cena svārstās no 0,99 USD līdz 1,99 USD. Tas izslēdz kanāla abonēšanas izmaksas.

Cik maksā Roku lietošana?

Kā minēts iepriekš, Roku piedāvā daudzveidīgu produktu klāstu. Tādējādi cena var atšķirties atkarībā no jūsu vajadzībām. Roku Ultra televizora pierīce maksā ap 130 USD, Premiere un Premiere + cenu zīme ir 99 USD un 109 USD, Streaming Stick ir pieejama tikai par 50 USD, bet Express un Express + var iegādāties par 29,99 USD un 39,99 USD..

Kādi kanāli ir bezmaksas Roku

Ir milzīgs saraksts ar bezmaksas kanāliem, kas pieejami instalēšanai Roku. Daži no slavenākajiem ietver Plutona TV, Crackle, Roku kanālu, CW lietotni, PBS Kids, Comet, Newson, Tubi, Twitch, YouTube, Vimeo un Break.

Lietu iesaiņošana

Tādas ierīces kā Roku ir glābšanas līdzekļi, kas padara neticami ērtu un ērtu piekļuvi visam iecienītākajam saturam no visas pasaules. Izmantojot piekļuvi tādiem pakalpojumiem kā BBC iPlayer, Hulu, Netflix, Amazon Prime un vēl vairāk, izmantojot vienu saskarni, nekas nevar pārspēt Roku straumēšanas pieredzi. Pievienojiet to VPN, kas apiet visus ģeogrāfiskos ierobežojumus, un nedēļas nogalēs jūs nekad nedrīkstat atstāt savas mājas masīvas binge-watch atkarības dēļ!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me