Labākie bezmaksas VPN pakalpojumi 2019. gadā

Ja vēlaties VPN bez maksas, jo maksas pakalpojumu sniedzēji to nedara’Atbilstoši jūsu budžetam, tad varat virzīties uz priekšu, taču rīkojieties piesardzīgi.

Bezmaksas VPN ir sarežģīti pakalpojumi, un zem virsmas ir paslēptas daudzas lietas, kas jums varētu potenciāli kaitēt.

Lai nodrošinātu, ka jūs dodaties uz priekšu tikai ar drošāko VPN bezmaksas lejupielādei, jums būs jāizlasa mūsu ceļvedis.

Es sniegšu jums īsu informāciju par faktoriem, kas jums jāņem vērā, pirms abonējat noteiktus pakalpojumus, un sniegšu jums iespēju izmantot labāko bezmaksas VPN 2019. gadam..

Šeit ir īss kopsavilkums par mūsu 5 labākajiem bezmaksas VPN pakalpojumiem 2019. gadā

# 1: Surfshark: 1. ieteiktais VPN ar 30 bezriska izmēģinājuma periodu.
Labākais plāns: USD 1,99 mēnesī (2 gadu piedāvājums)
# 2: ProtonVPN: Bezmaksas joslas platuma ierobežojumi
# 3: paslēpt.Me: Bezmaksas VPN, kas to nedara’t saglabāt žurnālus
# 4: Windscribe: Izmantojiet līdz 15 GB / mēnesī bez maksas
# 5: OperaVPN: Atbloķē Netflix ASV bez maksas

Liela daļa bezmaksas VPN nespēj piedāvāt pat pamata privātumu, tādējādi baseins, no kura mēs varētu izvēlēties, bija ļoti ierobežots.

Tomēr joprojām mēs cenšamies iekļaut pakalpojumus šajā sarakstā, kurus jūs varat pilnīgi droši izmantot jebkurā laikā..

Šeit mēs’ve apkopojis 5 ļoti drošu VPN pakalpojumu sarakstu, kurus varat izmantot kā bezmaksas VPN.

Surfshark - ļoti ieteicams nodrošinātājs ar 30 dienu bezmaksas VPN izmēģinājumu

Surfshark ir visaugstākais VPN pakalpojums, kas piedāvā spēcīgāko drošību, kā arī augstākās kvalitātes funkcijas, taču tas arī ir’s nav pilnībā bezmaksas pakalpojums.

Kāpēc mēs to izvēlējāmies, lai top šajā bezmaksas VPN sarakstā?

Tas’s tāpēc Surfshark piedāvā lietotājam draudzīgu 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu kurā bez bažām varat izmantot pakalpojumu ar visām pieejamajām funkcijām.

Ja jūs don’jums nepatīk palikt pie pakalpojuma, iesniedziet vienkāršu atmaksas pieprasījumu, izmantojot tiešsaistes tērzēšanas atbalstu, un jūs saņemat savu naudu atpakaļ. Jā, tas ir tik vienkārši.

Surfshark ir vistuvāk bezmaksas VPN pakalpojumam ar ļoti lētiem cenu piedāvājumiem. 2 gadu abonements jums tikai maksās USD 1,99 mēnesī.

Labākie bezmaksas VPN pakalpojumi 2019. gadā

Un pakalpojumu sniedzējs sniedz dažus diezgan pamatotus iemeslus, lai samaksātu šo summu un paliktu kopā ar pakalpojumu pēc bezmaksas izmēģinājuma perioda.

Netflix ASV katru reizi sadarbojas ar Surfshark neatkarīgi no tā, kur atrodaties pasaulē.

Torrenting atbalsta 800+ spēcīgais serveru tīkls, un to nodrošina DNS aizsardzība pret noplūdi.

Jūs varat izmantot tā pakalpojumu visās lielākajās platformās, izmantojot pakalpojumu sniedzēja piedāvātās ērti lietojamās lietotnes.

Tiešraides tērzēšana vienmēr ir paredzēta, lai palīdzētu jums, ja iestrēdzat vai jums ir jādara, izmantojot šo VPN iestatīšanu, bez problēmām.

Ātrumi visu laiku ir nemainīgi un ātri, un arī joslas platumam nav ierobežojumu.

Ir pieejama militāra līmeņa šifrēšana un OpenVPN protokols, lai jūs varētu iegūt necaurlaidīgu interneta drošības pieredzi.

Surfshark ir labākā bezmaksas VPN izvēle’Ja vēlaties izmantot pakalpojumu īslaicīgām vajadzībām, piemēram, mēnesi.

ProtonVPN: nav bezmaksas joslas platuma ierobežojumu

Šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā retu funkciju - neierobežotu joslas platuma izmantošanu kā bezmaksas VPN pakalpojumu.

Dons’Neņemiet vērā šo iespēju, jo bezmaksas VPN domēnā sastapsieties ar tikpat stingriem joslas platuma ierobežojumiem kā 500 MB / mēnesī..

ProtonVPN bezmaksas

Tādējādi jūs varat izmantot šo bezmaksas VPN bez reģistrācijas vai jaunināšanas jautājumiem tik ilgi, cik vēlaties.

Šis VPN nodrošinātājs’Bezmaksas versija piedāvā visaugstāko drošību, kas to nedara’t nemaz neapdraud lietotāju datus. Šifrēšanas līmenis ir augsts, un testēšanā netika konstatētas IP noplūdes.

Vienīgā problēma ar to ir tā, ka ātrumi dažkārt ir līdzīgi gliemežiem, t.i., absolūti lēni.

Bet tas ir sagaidāms, jo visi bezmaksas VPN noteikti ierobežojumi dažām premium funkcijām un ProtonVPN’Šajā gadījumā tas samazina ātrumu, vienlaikus neļaujot straumēt vai Torrent.

Lietotnes tiek piedāvātas visām lielākajām platformām, piemēram, Windows, Mac, iOS un Android. Un, ja vēlaties kādreiz jaunināt, tā apmaksātā versija vienmēr ir pieejama, lai piedāvātu daudz labāku pieredzi.

Hide.Me: Bezmaksas VPN, kas ievēro stingru nulles žurnālu politiku:

Vēl viens ļoti drošs VPN pakalpojums Hide.Me atrodas Malaizijā, drošā jurisdikcijā.

Hide.Me Free

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā labu ātrumu visos 5 serveros, kurus tas piešķir savā bezmaksas pakalpojumā.

Tā nav’t nekādā veidā neturiet žurnālus par jūsu darbībām un ja mēs to savienojam ar labu šifrēšanu, un jūs’ve bez maksas saņēmāt augsta līmeņa VPN aizsardzību.

Hide.Me ir arī savas negatīvās puses, galvenokārt ierobežojuma dēļ katru mēnesi lietotājiem piešķirt tikai 2 GB datu..

Zemais datu izmantošanas ierobežojums arī padara pakalpojumu sniedzēju nepiemērotu straumēšanai un Torrenting vai citām datu ietilpīgām darbībām.

Šo pakalpojumu varat izmantot visās populārajās ierīcēs un dažās nišās, kā arī FireTV. Tas piedāvā arī Firefox paplašinājumu.

Vējraksts: Izmantojiet līdz 15 GB / mēnesī / Torrenting draudzīgi

Ja jūs don’Lai ņemtu vērā joslas platuma un servera ierobežojumus, starp Windscribe nav būtiskas atšķirības’bezmaksas un maksas pakalpojumi.

Abonējot šo pakalpojumu, jūs varat izmantot viņu reklāmu bloķētāju, kas ir īpaša funkcija un kas neticami labi darbojas, lai izskaustu nevajadzīgas neērtības tīmeklī..

Tas padara 10 GB / mēnesī joslas platuma ierobežojumu daudz noderīgāku, jo jūs netērējat dārgo joslas platumu reklāmās’t negrib redzēt.

Windscribe Bezmaksas

Jūs varat pievienojiet papildu 5 GB turklāt ar tvītu par pakalpojumu.

Šis noteikti nav slikts darījums, jo tas nodrošina to, ka varat izmantot šo VPN bez maksas neierobežotā veidā, ja jūs vienkārši regulāri pārlūkojat.

Pakalpojumu sniedzējam tomēr ir problēma ar ātrumu, taču tā ir’s ne droseļvārsta dēļ tā bezmaksas pakalpojuma dēļ.

Problēma pastāv arī šī pakalpojuma apmaksātajā versijā.

Tiešraides tērzēšanu pārsteidzoši piedāvā Windscribe un kaut arī tā’tas nav top-notch, tas’Joprojām ir pietiekami labs, lai atrisinātu galvenos tehniskos jautājumus.

Varat izmantot šo VPN bez maksas operētājsistēmām Windows, Mac un pārlūkprogrammām, ļaujot bez maksas iegūt stabilu VPN savienojumu, izmantojot vienkāršu iestatīšanas un reģistrācijas procesu..

Windscribe neatbalsta mobilo tālruni.

OperaVPN - atbloķē Netflix:

Vienīgais bezmaksas VPN, kas var atbloķēt Netflix, OperaVPN darbojas tikai kā pārlūka Opera paplašinājums.

OperaVPN bez maksas

Mēs parasti don’t neiesaka izvēlēties šo VPN, jo tam ir vairākas problēmas ar IP noplūdi un reģistrēšanu, padarot to nepiemērotu Torrenting, pārlūkošanai un citām līdzīgām darbībām.

Bet, ja vēlaties bez maksas noskatīties Netflix ASV versiju, varat izvēlēties šo pakalpojumu.

6 svarīgi faktori, lai izvēlētos labāko bezmaksas VPN pakalpojumu

Mēs don’Neizvēlieties pakalpojumu sniedzējus mūsu labākajam bezmaksas VPN sarakstam.

Ir daži ļoti svarīgi faktori, pēc kuriem mēs novērtējam visus bezmaksas pakalpojumu sniedzējus un pārbaudām, kuri no tiem izceļas, un pārbaudām šo atbilstoši šiem faktoriem:

Joslas platuma vāciņš

Datu daudzums, ko varat izmantot katru mēnesi, iespējams, ir viskritiskākais faktors, izvēloties bezmaksas VPN pakalpojumu.

Tas ir tāpēc, ka joslas platuma ierobežojumi ir saprotami ar bezmaksas VPN, jo tie nevar piedāvāt visu, ko dara apmaksāti pakalpojumu sniedzēji. Bet, kad šis ierobežojums nokrītas zem pieļaujamā līmeņa, tas padara VPN nelietojamu, lai cik labs tas arī nebūtu.

Lielisks piemērs tam ir Tunnelbear, iespējams, visdrošākais bezmaksas VPN no visiem tiem.

Tomēr tas vienkārši piedāvā 500 MB joslas platuma katru mēnesi, kas ir vienkārši patētisks un nav pat pietiekami labs, lai jūs izturētu pāris dienas pat ar pamata pārlūkošanu.

Ātrums

Tā’Ir stulbi gaidīt, ka bezmaksas VPN piedāvās tikpat ātru ātrumu kā viņu apmaksātie kolēģi.

Ātra ātruma piedāvājums prasa resursus un ir dārgs uzņēmums, padarot šo funkciju pilnīgi pieejamu bezmaksas VPN.

Tomēr ātruma stabilitāte mums šeit ir neticami svarīga, tāpēc pat tad, ja VPN piedāvā bezmaksas pakalpojumus ar nelielu ātrumu, šiem ātrumiem jābūt nemainīgiem vai tas sabojā lietotāja pieredzi vēl vairāk.

Servera atrašanās vieta

Bezmaksas VPN don’t nepiedāvā visus serverus, kas atrodas viņu serveru parkā.

Bieži vien bezmaksas VPN plānos piedāvātais serveru skaits ir diezgan mazs un diapazonā no 2-10 serveriem.

Un pat tad serveri lielākoties nav optimizēti, lai piedāvātu ātru ātrumu, atbalstītu Torrenting vai apietu Netflix’s ģeogrāfiskie bloki.

Šīs problēmas galvenokārt pastāv bezmaksas VPN, tāpēc tām lielākoties tiek piešķirta caurlaide, bet pēc tam tiek pārbaudīts, vai piedāvātie serveri ir bez IP noplūdēm vai nē.

Šajā sarakstā piedāvātie labākie bezmaksas VPN nav nepieciešami’t vispār neplūst jūsu IP caur viņu serveriem, un to ātrums ir stabils, ja ne ātrs.

Mežizstrādes politika

Lietotāju darbību žurnāli ietver slepenu informāciju, un tos nekad nevajadzētu glabāt, jo tie ir lietotāja privātuma pārkāpumi.

Turklāt, ja VPN uztur žurnālus, tur’Ir liela iespēja, ka tā pārdos tās rīcībā esošos datus.

Šajā maršrutā iet daudz bezmaksas VPN’Tāpēc pakalpojumu sniedzēji, kas ievēro stingru nulles žurnāla politiku, tika iekļauti ieteicamajā bezmaksas VPN sarakstā.

Noplūdes

Paredzēts, ka VPN slēpj jūsu reālo IP, lai tiešsaistē uzturētu jūsu anonimitāti.

Tomēr šo anonimitāti var apdraudēt, ja VPN ir nosliece uz DNS, WebRTC vai līdzīgām IP noplūdēm.

IP noplūdes ir bīstamas, jo īpaši tādu sensitīvu darbību laikā kā Torrenting un valsts cenzūras apiešana. Populārākajiem bezmaksas VPN nekad nevajadzētu noplūst jūsu reālais IP.

Lai to pārbaudītu, mēs veica vairākus noplūdes testus un parādīja tikai tos VPN, kas tos visus izturēja bez lielām problēmām.

Lietotājdraudzīgums

Pat vislabākās VPN piedāvātās iespējas var kļūt bezjēdzīgas, ja platforma, kurā tie tiks izmantoti, nav lietotājam draudzīga.

Galvenokārt uz pakalpojumu sniedzēja piedāvātajām lietotnēm attiecas lietotājam draudzīgums un, ja lietotne’s UI un UX ir neveikli izdarīti, lietotni ir grūti izmantot, tā bieži avarē vai ilgstoši nereaģē, mēs’t vispār neieteiktu pakalpojumu sniedzēju.

Vai visi bezmaksas VPN pakalpojumi ir droši lietojami?

Galvenokārt NĒ!

Bezmaksas VPN bieži ir vai nu nekontrolējami pakalpojumi vai samazinātu apmaksātu VPN pakalpojumu versijas, kas tur ir liktas lietotājam pirkt faktisko VPN.’abonements.

Pēdējie, t.i., tie, kurus piedāvā maksas pakalpojumu sniedzēji, joprojām ir kārtībā, jo tiem ir ierobežojumi, taču tie nav pietiekami uzticami, lai pierakstītos.

Tomēr atsevišķie bezmaksas pakalpojumi ir tie, kas nepavisam nav īpaši uzticami.

Tie, kā jau minēts iepriekš, lielākoties ir medus slazdi, kas pievilina klientus, piedāvājot bezmaksas pakalpojumus, un pēc tam fonā veic nepatīkamas darbības.

Bezmaksas VPN ir aizķērušās ar ļaunprātīgas programmatūras inficētām lietotnēm, datu tirdzniecību, joslu platuma sifonēšanu un daudz problemātiskākām darbībām.

Tas’Tāpēc mēs vienmēr atkārtojam, ka bezmaksas VPN nav ieteicami mums, jo pastāv liela iespēja, ka tie nav privāti un nav pietiekami droši, lai vispārējie lietotāji varētu tos abonēt..

Kāpēc bezmaksas VPN nekad nebūs labākie VPN?

Bezmaksas VPN jebkurā gadījumā netiek piedāvāti bez ierobežojumiem.

Dažos gadījumos jūs varētu būt izslēgts no visa pakalpojumu sniedzēja piedāvātā serveru skaita, savukārt dažos gadījumos datu ierobežojums ir mazāks, lai pat uzskatītu par pietiekami labu pārlūkošanu.

Paši VPN pakalpojumu sniedzēji ļoti ātri samazina ātrumus bezmaksas pakalpojumiem, un pastāv visas šādas problēmas un šķēršļi, lai nodrošinātu, ka izvēlaties viņu apmaksātās versijas..

Ir sena sakāmvārds, ka pasaulē nav bezmaksas pusdienu,

Izmantojot bezmaksas VPN, šķiet, ka jūs saņemat produktu tieši tāpat.

Realitāte ir atšķirīga, jo jūs varētu būt produkts. Daudzi lietotāji mums ir teikuši, ka bezmaksas VPN ir nozaguši viņu personisko informāciju un pārdevuši to trešajām personām.

Tā rezultātā rodas vēl viena problēma.

Lai arī bezmaksas VPN vajadzētu palīdzēt jums palikt anonīmam, to dara tikai ļoti labi pakalpojumi. Diemžēl ar daudziem bezmaksas VPN tiem ir drošības risks.

Jūsu datus var pārdot tikai tad, ja tie ir saglabāti.

Daudziem bezmaksas pakalpojumiem nav tā saucamās nepierakstīšanās politikas. Tas nozīmē, ka datus var izsekot, un tas ir risks jūsu privātumam. Bezmaksas pakalpojumi ir bēdīgi slaveni arī ar surogātpastu, reklāmām un ļaunprātīgu programmatūru.

Bezmaksas VPN pret apmaksātu VPN

Kā jums jau tagad bija jāsaprot, bezmaksas VPN vilina, taču viņi nevar piedāvāt tādas veiktspējas iespējas, kādas var piedāvāt maksas pakalpojumu sniedzēji.

Bezmaksas VPN, pat ja tie ir ļoti droši un nav nepieciešami’t reģistrējiet savus datus (Tas notiek ļoti reti), don’Jums nav daudz ko piedāvāt, izņemot dažus pamata līmeņa atbloķēšanu un nelielu tiešsaistes anonimitāti.

Gandrīz vienmēr ir joslas platuma ierobežojumi, tie nevar iziet no stingrajiem VPN aizliegumiem tādās vietnēs kā Netflix US, viņi bieži vien’t atbalsts Torrenting, atbalsts neeksistē, ātrums tiek samazināts un dažām galvenajām platformām un OS netiek piedāvātas lietotnes.

Ja jums ir pareizi ar šiem ierobežojumiem un vēlaties izmantot šo VPN versiju, kurai noņemta versija, tad to dariet’ir labi, bet, ja jūs don’Tāpat kā šie ierobežojumi, jums būs jāizvēlas maksas pakalpojumu sniedzējs.

Maksas pakalpojumu sniedzēji piedāvā spēcīgāko šifrēšanas un tunelēšanas līmeni’t reģistrējiet savus datus, piedāvājiet lietotnes lielākajām platformām, tām ir labs ātrums, atbloķējiet Netflix un atbalstiet drošu Torrenting.

Daži labākie pakalpojumu sniedzēji pat piedāvā augstākās klases drošības funkcijas, piemēram, Double VPN un Onion over VPN, kuras jūs nekad neredzēsit bezmaksas VPN piedāvājumus.

Tomēr, ja esat mazliet nobažījies par lielajām izmaksām, kas jums varētu nākties segt, dodoties uz apmaksātu pakalpojumu sniedzēju, tad neņemiet vērā’t daudz jāuztraucas.

Šeit ir pieejams daudz pieejamu VPN ar neticamu veiktspēju un stabilitāti, lai atbilstu jūsu vajadzībām.

Labākais un lētākais VPN pakalpojums šobrīd ir Surfshark.

Jūs varat saņemt abonementu uz diviem gadiem tikai par USD 1,99 mēnesī.

Tas piedāvā 800+ serverus, Android, Mac, Windows, iOS un FireTV lietotnes, militārā līmeņa šifrēšanu, Torrenting optimizētus serverus, Netflix atbloķēšanas iespējas, tiešsaistes tērzēšanas atbalstu un OpenVPN tunelēšanas protokola noklusējuma atbalstu.

Turklāt, Surfshark piedāvā 30 dienu bezriska izmēģinājumu, tāpēc, ja jums patīk pakalpojums, varat palikt pie tā, bet, ja jūs to nevēlaties’t, jūs varat viegli lūgt savu naudu atpakaļ.

Visaugstāk apmaksāti pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Surfshark, ļoti nopietni uztver jūsu privātumu un nodrošina, ka nav nepilnību, caur kurām jūsu anonimitāte varētu tikt apdraudēta..

Šādi apmaksāti pakalpojumu sniedzēji augstu vērtē arī lietotāju pieredzi.

Vissvarīgākais ir tas, ka pastāv daži labi bezmaksas VPN, taču tie vienkārši nav pietiekami labi, lai sniegtu jums visu, ko meklējat.

Papildu izslēgšana ir arī briesmas jūsu privātumam un datiem, ko tās rada.

Datu tirdzniecībā ir iesaistīti daudzi bezmaksas VPN pakalpojumi

Ja šajās dienās būtu jāidentificē lielākā daļa bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēju, tad tam ir jābūt datu tirdzniecības problemātiskajam aspektam, kuram bezmaksas VPN ir uzticējuši.

Kā īkšķa likums, apmaksātie VPN parasti ievēro nulles reģistrēšanas politiku, bet bezmaksas VPN ne tikai reģistrē jūsu datus, bet arī pārdod tos arī trešo personu avotiem, ko mēs uzskatām par nopietnu iebrukumu jūsu kā privātpersonas tiesībās uz privātumu..

Un tā’Nav neskaidri vai mazāk zināmi pakalpojumu sniedzēji, kas to izbauda.

Daži no populārākajiem bezmaksas pakalpojumiem ir atzīti par vainīgiem datu tirdzniecībā.

Vienkārši apsveriet Hotspot Shield, ļoti populāru pakalpojumu sniedzēju, kuru cilvēki uzskata par labāko Android VPN bezmaksas kategorijā.

Fakts, ka tā līdz šim ir ieguvis nepieredzētu pusmiljarda lietojumprogrammu lejupielādi, šim jēdzienam sniedz vēl lielāku ticamību..

Demokrātijas un tehnoloģijas centra pētījums atklāja, ka šis populārais VPN pārdod sensitīvus lietotāju datus saviem trešo pušu filiālēm..

Pārdotajos datos tika iekļautas tādas lietas kā lietotāju vārdi, viņu ierīču numuri un pat izmantotais joslas platums.

Bet tas tā nav’t šeit beidzas kā nenozīmīgs “HolaVPN” tika noķerts, pārdodot joslas platumu no lietotājiem trešajām personām.

Šīs lietas ļoti lielā mērā sagrauj lietotāju uzticību, un tas ir iemesls, kāpēc mēs lūdzam jūs nopietni pārdomāt savu izvēli izvēlēties bezmaksas VPN pakalpojumu.

Pētījumā par VPN nozares tumšo pusi mēs atklājām, ka galvenie vainīgie ir bezmaksas pakalpojumu sniedzēji, kuru problēmas svārstās no vienkārša datu tirdzniecības līdz ļaunprātīgas programmatūras ievietošanai tādu lietotāju ierīcēs kā Betternet.

Secinājums

Ja vēlaties bez maksas iegūt VPN bez maksas, jūs nopietni pakļaujat savu privātumu.

Tas’tāpēc mēs iesakām izvēlēties nākamo labāko alternatīvu bezmaksas VPN, t.i., maksas pakalpojumam, kas ir izcils ar veiktspēju un’t maksā pārāk dārgi.

Mūsu vispopulārākais ieteiktais VPN tam ir Surfshark, jo tas’Tas ir salīdzinoši lēts - 1,99 USD / mēnesī pēc tā labākā plāna, un tam ir labākie drošības un veiktspējas standarti nozarē.

Bet vislielākā priekšrocība šeit ir tā, ka jūs varat izmantot Surfshark bez maksas 30 dienas pirms jūs to apņematies.

Bet, ja jūs joprojām vēlaties izmēģināt bezmaksas piedāvājumus, don’Neizvēlieties nevienu citu pakalpojumu sniedzēju, izņemot tos, kurus mēs iesakām mūsu sarakstā iepriekš, piemēram, ProtonVPN, Windscribe, Hide.Me un OperaVPN.

Ikviens no šiem pakalpojumu sniedzējiem ir labs konkrētam uzdevumam, piemēram, OperaVPN sadarbojas ar Netflix US.

Tāpēc izvēlieties saprātīgi, jo, ja izdarījāt sliktu izvēli, jūs varat ciest no tādām nopietnām sekām kā privātuma iebrukumi, ļaunprātīga programmatūra, datu zādzības un datu tirdzniecība.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me