Labākais Windows VPN – paslēpiet savu identitāti datorā / klēpjdatorā!

Microsoft ir bijis lielākais ieguldītājs operētājsistēmu tirgū. Tā “Windows” produkts ir vienreizējs, piedāvājot izcilu intuitīvo spēju, draudzīgumu lietotājam un ievērojamu atbalstu.

Izmantojot nemanāmi pārvietojamos, daļēji caurspīdīgos logus, kas slīd pāri ekrānam, un pievilcīgo dizainu, lietotāji var viegli veikt vairākus ar tehnoloģiju saistītus uzdevumus.

Pateicoties tādām izplatītām biznesa lietojumprogrammām kā Microsoft Word / Excel, kas aprīkotas ar labākajiem Windows VPN, operētājsistēma lielākajai daļai privātpersonu / korporāciju ir kļuvusi par de facto standartu..

Vai vēlaties aizsargāt savu Windows OS un palielināt savu anonimitāti tiešsaistē? Ja tā, tad jūs esat pareizajā vietā. Es jums esmu izveidojis šo visaptverošo rokasgrāmatu.

Mērķis ir palīdzēt noskaidrot VPN nozīmi mūsu skatītājiem, kā to konfigurēt dažādās Windows versijās un kādi pakalpojumu sniedzēji ir labākā izvēle 2019. gadam.!

Kāpēc man ir nepieciešams VPN manam Windows PC / klēpjdatoram??

Neskatoties uz to, ka daudzās valstīs ir pieņemti likumi, lai nodrošinātu lielāku kontroli internetā, un tādas iniciatīvas kā Drošāka interneta diena (SID) un Kiberdrošības izpratnes mēnesis, daudzi interneta lietotāji joprojām nezina, cik vērtīgi ir viņu dati un tiešsaistes privātums..

Ja jums ir laba ideja par ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, autortiesību pārkāpumu likumiem un tīkla neitralitātes atcelšanu, varat šo sadaļu izlaist. Mazāk informētiem es pēdējā laikā esmu izveidojis kopsavilkumu par VPN nepieciešamību.

 1. Jūsu identitātes slēpšana - Neļauj jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam (ISP) uzzināt par jūsu tiešsaistes pārlūkošanas darbībām, padarot jūs anonīmu!
 2. Valdības uzraudzība - Valstis, kas ietilpst četrpadsmit / deviņās / piecās aliansēs, izmanto masu uzraudzību. VPN aizsargā jūs no ziņkārīgo acīm.
 3. Ģeogrāfiski spoofu atrašanās vietas - Apiet kairinošā satura blokus un ģeogrāfiskos ierobežojumus, mainot savu atrašanās vietu un mainot IP adresi uz vietējo.
 4. Wi-Fi aizsardzība publiski - Bāri / Kafejnīcas / Restorāni var nodrošināt jūs ar internetu, taču tie nav droši. VPN aizsargā jūs no hakeriem, izmantojot publiskos Wi-Fi savienojumus.
 5. Apiet cenzūru - Valdību, darba vietu un skolu noteiktos satura ierobežojumus var viegli apiet, izmantojot drošu un jaudīgu VPN pakalpojumu.
 6. Mocīšana bez stresa - Ļaujoties P2P / aizraušanās gadījumam, DMCA paziņojumi var izraisīt milzīgus naudas sodus. Torrentiem vislabākais VPN slēps jūsu identitāti, viltojot autortiesību pārkāpumu medniekus.

Ko meklēt sava Windows PC / klēpjdatora VPN?

Paturiet prātā, ka, lai atrastu vienu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, ir jāapzinās dažādi faktori. Es izveidoju šo funkciju kopu, lai atlasītu labāko VPN operētājsistēmai Windows 10, 8 vai 7,

Ja manuālais process šķiet pārāk biedējošs, mūsu lasītāji vienmēr var meklēt trešās puses VPN pakalpojumu. Es vienmēr saku skatītājiem, izvēloties pakalpojumu sniedzēju, ņemt savu laiku.

 1. Pakalpojuma sniedzēja atrašanās vieta - Atkarībā no konkrētās valsts’Datu likumos noteikts, ka VPN sniedzējs var vai nevar piedāvāt pilnīgu jūsu datu aizsardzību. Tas ir neatkarīgi no nulles reģistrēšanas politikas.
 2. Vairāki pieteikumi - VPN ir ērts rīks, taču, ja jūs to varat izmantot tikai vienā platformā, lietas kļūst nedaudz sarežģītas. Meklējiet pakalpojumu sniedzēju, kas nodrošina vienlaicīgus savienojumus vairākās ierīcēs / OS.
 3. Serveru atrašanās vietas - Dodieties uz VPN pakalpojumu, kas piedāvā daudzas pieejamās servera vietas. Tas ļauj jums vieglāk apiet vietnes, kurās ir ierobežots ģeogrāfiskais izvietojums.
 4. Ierobežojumi - Izvairieties no pakalpojumu sniedzējiem, kas nepiedāvā P2P / Torrenting atbalstu, neuzliek joslas platuma ierobežojumu vai trūkst uzlaboto / vispārīgo funkciju pilnīgas privātuma uzlabošanai..
 5. Mežizstrāde - Lietotājiem, kas apzinās privātumu, pievērsiet īpašu uzmanību nulles žurnālu nodrošinātājiem. Labākajiem pakalpojumu sniedzējiem būs skaidrs par savu praksi, neveicot sīkas drukāšanas klauzulas.
 6. Šifrēšana - Militārā līmeņa AES-256-CBC šifrēšana ir pašreizējais VPN zelta standarts ar pilnīgu priekšu noslēpumu.
 7. Ātrums - Pirms galīgā lēmuma pieņemšanas pārbaudiet dažādu pakalpojumu sniedzēju veiktspēju. VPN jau samazina savienojuma ātrumu, jo tīklam tiek pievienots papildu šifrēšanas slānis.
 8. Cena - Uzticami pakalpojumu sniedzēji piedāvā līdzsvaru starp rentabilitāti un vērtību. Viņi ir arī godīgi attiecībā uz atmaksām, bezmaksas izmēģinājuma periodiem, atbalstu un pieejamajām atlaidēm.

Kādi ir labākie VPN pakalpojumi manam Windows datoram?

Ja esat mazliet lietpratējs, jūs droši vien zināt, ka operētājsistēma Windows 10 patiešām ir saistīta ar privātuma problēmām. Informācijas sinhronizācija ar Microsoft serveriem, Cortana palīga pievienošana un integrēta reklāma palīdz personalizēt jūsu pieredzi.

Tajā pašā laikā tie izjauc robežu starp privātumu un drošību. Microsoft klauzula’Privātuma politikā noteikts, ka korporācijai ir iespēja piekļūt, atklāt vai pat saglabāt personas datus, ieskaitot saturu privātajās mapēs un e-pasta adresēs..

Tagad jūs varat atspējot lielāko daļu šo ievainojamību. Tomēr joprojām ir daži, kuriem nepieciešama papildu palīdzība. Šeit noder VPN, anonimizējot visas jūsu tiešsaistes aktivitātes.

Tāpēc, bez papildu pievēršanās, apskatiet labāko Windows VPN sarakstu, kuram es ievēroju, pamatojoties uz uzticamību, veiktspēju, atbalstu, servera pieejamību, konfidencialitāti un funkcijām.

NordVPN - uz privātumu vērsts Panamas nodrošinātājs

NordVPN - uz privātumu vērsts Panamas nodrošinātājsPlusi: Atbloķē tādus VoD kā ASV Netflix un BBC iPlayer. Piedāvā milzīgu 5396 serveru datu bāzi 61 pasaules valstī. Atbalsta sešus vienlaicīgus savienojumus.

Reklāmu / ļaunprātīgas programmatūras / izsekotāju bloķētājs. Pieejams bezmaksas izmēģinājums. P2P / failu koplietošana ir atļauta ar pieejamiem specializētiem torrenting serveriem. Piedāvā lietotnes visām platformām / ierīcēm, ieskaitot Android TV.

Mīnusi: Mēneša plāns ir dārgs. Atmaksa var ilgt vēl 30 dienas.

Galīgais spriedums: Par savām Windows iespējām NordVPN no BestVPN.co nopelna retu piecu zvaigžņu novērtējumu. Tas piedāvā intuitīvu klientu, kas lepojas ar spēcīgu šifrēšanu un piedāvā ļoti daudz noderīgu privātuma funkciju.

Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet šo 2019. gada NordVPN pārskatu!

ExpressVPN - universāls ar lielisku maršrutētāja savietojamību

ExpressVPN - universāls ar lielisku maršrutētāja savietojamībuPlusi: Atrodas Britu Virdžīnu salās. Apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus ASV Netflix un citiem VoD. Piedāvā vairāk nekā 2000 serveru tīklu 94 valstīs un 148 vietās visā pasaulē.

Seši vienlaicīgi savienojumi. P2P / torrent atbalsts. Lietotājiem ir pieejama pat 30 dienu kompensācija. Neizmantoti serveri ģeogrāfisko ierobežojumu apiešanai tādās valstīs kā Kanāda.

Mīnusi: Nav opcijas Ostas pāradresācija. Kopumā dārgs pakalpojums.

Galīgais spriedums: BVI bāzēts pakalpojumu sniedzējs var lepoties ar žurnālu neesamības politiku, kas pat satricināja Turcijas iestādes. Pateicoties spēcīgajai lietotāju bāzes un maršrutētāja savietojamībai, tā iegūst 4.5 zvaigžņu novērtējumu no BestVPN.co.

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā savu maršrutētāja lietotni. Tas Windows lietotājiem ļauj vieglāk konfigurēt drošu tīklu visai mājsaimniecībai. Arī ātrumi ir pārsteidzoši!

Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet šo 2019. gada ExpressVPN pārskatu!

PureVPN - lieliska izvēle straumēšanai

PureVPN - lieliska izvēle straumēšanaiPlusi: Atrodas Honkongā (drošā atrašanās vietā). Automātiska nogalināšanas slēdzis, reklāmu bloķēšana, dalītā tunelēšana, NAT ugunsmūris un DNS / IPv6 aizsardzība pret noplūdi. Vienlaicīgi savienojumi piecās ierīcēs.

300 000 + IP & 2000 + serveri 140 valstīs. Pieejami optimizēti straumēšanas serveri. Sadalītā tunelēšana un SOCKS5 starpniekserveris, lai uzlabotu veiktspēju.

Mīnusi: Retas savienojamības problēmas operētājsistēmā Windows. Nav pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija.

Galīgais spriedums: PureVPN, ko pārvalda GZ Systems un atrodas Honkongā (viens no drošākajiem interneta centriem pasaulē), ir labas un sliktas dienas..

VPN ir daži neapmierināti klienti, taču tas nodrošina lielisku lejupielādes un augšupielādes ātrumu vienmērīgi, ar minimālu ātruma zudumu. Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet šo PureVPN 2019. gada pārskatu!

CyberGhost - nodrošinātājs, kas visu atbloķē!

CyberGhost - nodrošinātājs, kas visu atbloķē!Plusi: Atrodas Rumānijā (drošā vietā). 7 dienu izmēģinājuma un 45 dienu atmaksas garantija (sniedzēja USP). Milzīga 2850+ serveru kolekcija vietņu un VoD atbloķēšanai.

Vairākkārtēja pieteikšanās piecās ierīcēs. Mozilla un Chrome pārlūka papildinājumi. Droša Wi-Fi funkcija publiskai drošībai. Automātiska nogalināšanas slēdzis un DNS / IP noplūdes aizsardzība.

Mīnusi: Nav pieejama ostas pāradresācija. Mac klientā atrastas noplūdes.

Galīgais spriedums: CyberGhost saviem lietotājiem piedāvā lielisku daudzpusību. Tam ir dažādi režīmi, piemēram, sērfot anonīmi, atbloķēt straumēšanu, drošu Wi-Fi tīklāju, torrent anonīmi un atbloķēt vietnes.

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā arī lielisku sniegumu straumēšanas / straumēšanas darbībām. Labākā daļa no lietotājiem: pakalpojuma pārbaudei ir pieejama 45 dienu naudas atdošanas garantija.

Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet šo CyberGhost pārskatu 2019!

Surfshark - labākais lētā VPN nodrošinātājs ar lielu vērtību

Surfshark - labākais lētā VPN nodrošinātājs ar lielu vērtību

Plusi: Atrodas Britu Virdžīnu salās (VPN draudzīgā jurisdikcija). Budžetam draudzīgas izmaksas (USD 47,76 uz 2 gadiem). Mantotie vienlaicīgie savienojumi (bez ierobežojumiem - sniedzēja USP)

Mīnusi: MultiHop funkcija anonimitātes uzlabošanai. CleanWebTM (reklāmu / izsekotāju / ļaunprogrammatūru bloķētājs). Automātiska slepenā slēdža un Wi-Fi aizsardzība, lai jūs sabiedrībā paliktu anonīms.

Galīgais spriedums: Surfshark ir jaunpienācējs, kas ātri spārnos ir noplicinājis lētākā VPN tirgū. Tās veiktspēja, uzticamība un privātums piešķir BestVPN.co 4,2 vērtējumu.

Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet šo 2019. gada Surfshark pārskatu!

Buferēts - uz Holandi balstīts straumēšanas fokuss VPN

Buferēts - uz Holandi balstīts straumēšanas fokuss VPNPlusi: Atrodas Gibraltārā (drošs VPN mezgls). Apiet Netflix Us VoD pakalpojuma satura ierobežojumus. Piedāvā veiktspējas serverus vairāk nekā 39 pasaules valstīs.

Savienojumi ar 5 ierīcēm vienlaicīgi. Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir pieejams un diezgan atsaucīgs. Funkcijas, piemēram, automātiskais savienojums, ugunsmūra pamatā esošais Kail Switch un Port Discovery.

Mīnusi: Dārgi abonēšanas plāni. MacOS klientā atrastas noplūdes.

Galīgais spriedums: Buferēts ir caurspīdīgs, lai reģistrētu dažus sesijas / savienojuma jautājumus sadarbībai ar valdību juridiskās lietās ar orderi.

Šie žurnāli tiek izdzēsti 30 dienu laikā. Es novērtēju godīgumu, ko VPN piešķir produktam, jo ​​tas ir labāk nekā vēlāk šokēt / pārsteigt.

Ivacy VPN - augsta veiktspēja straumēšanai / straumēšanai

Ivacy VPN - augsta veiktspēja straumēšanai un straumēšanaiPlusi: Atrodas Singapūrā (VPN draudzīga jurisdikcija). Plašs 1000 serveru saraksts vairāk nekā 100 vietās. Apiet VoD satura ierobežojumus. Ir pieejami optimizēti P2P serveri.

Mīnusi: Nav TOR savietojamības. Netflix straumēšanas nav.

Galīgais spriedums: Ivacy, kas dibināts Singapūrā, ir vēl viens drošs un drošs VPN pakalpojums. Tā atrašanās vieta ir plus, pateicoties ērtiem datu saglabāšanas un cenzūras likumiem.

Personas datu aizsardzības komisijā visi dati ir droši, garantējot jūsu anonimitāti no vietējiem ISP un valdībām. Mēneša cenas sākas ar USD 11,95.

VyprVPN - VPN, kas nodrošina ātru ātrumu

VyprVPN - VPN, kas nodrošina ātru ātrumuPlusi: Galvenā mītne atrodas Šveicē. Vairāk nekā 700 serveru 70 pasaules valstīs. Pieejams daudzplatformu, vairāku protokolu atbalsts. Vienlaicīgi savieno līdz 5 ierīcēm.

Ļauj lietotājiem ļauties P2P / Torrenting. Pieejams ierobežots bezmaksas konts ar neierobežotu joslas platumu straumēšanai / straumēšanai. Nulles žurnālu nodrošinātājs.

Mīnusi: Nav pamata plāna StealthVPN protokola. Veiktspējas konsekvences jautājumi.

Galīgais spriedums: VyprVPN ir ieguvis ātru slavu tirgū, pateicoties straujajam straumēšanas ātrumam un P2P / Torrenting. Tas arī lepojas ar stingru privātuma politiku.

IPVanish - ideāli piemērots, lai izvairītos no cenzūras

IPVanish - ideāli piemērots, lai izvairītos no cenzūrasPlusi: Pakalpojumam ir plaša izplatība, kurā ir vairāk nekā 1200 VPN serveru vairāk nekā 60 valstīs. Tas arī piedāvā 40 000+ dalītu IP identitātes maskēšanas pabeigšanai.

Jūs pat varat izveidot savienojumus 10 dažādās ierīcēs. Piekļuve tādām funkcijām kā Kill Switch, IPv6, DNS aizsardzība pret noplūdi, SOCKS5 tīmekļa starpniekserveri. 7 dienu naudas atdošanas garantija.

Mīnusi: Nav pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija.

Galīgais spriedums: IPVanish ir Floridā izveidots VPN pakalpojums, kas piedāvā augstu drošības līmeni, solot padarīt jūsu reālo IP neizsekojamu vietējiem ISP un valdības aģentūrām..

Jūs izmantojat neierobežotu joslas platumu, izmantojot dažas no labākajām vietņu atbloķēšanas funkcijām, lai piekļūtu Netflix, Amazon Prime un BBC iPlayer. Sniedzējs arī neglabā žurnālus, lai ievērotu lietotāja anonimitāti.

TorGuard - nodrošina spēcīgu anonimitāti tiešsaistē

TorGuard - nodrošina spēcīgu anonimitāti tiešsaistēPlusi: Sniedzējs ir draudzīgs P2P. Tas piedāvā plašu 3000 serveru tīklu vairāk nekā 50 pasaules valstīs. Lietotāji var vienlaikus izveidot savienojumus piecās ierīcēs.

Stealth starpniekserveris nejaušu vietņu atbloķēšanai. Pieejama divu faktoru atļauja. MITM uzbrukuma aizsardzība. SOCKS5 / SSH / HTTP / SSL un dažādi citi protokoli.

Mīnusi: Windows klienta lietotne dažreiz kavējas. Nav bezmaksas izmēģinājuma versijas.

Galīgais spriedums: Atrodoties ASV, lietotāji, iespējams, neatrod TorGuard uzticamu pakalpojumu. Tomēr tas nekad nav ticis atklāts, atklājot privātos datus.

VPN piedāvā arī spēcīgu OpenVPN šifrēšanu, kas ļauj VoDs atbloķēt. Vienīgais panākums ir tas, ka lietotājiem būs jāiegulda īpašā IP, lai piesaistītu lielāko daļu VPN pakalpojuma.

Citas mazāk izslavētas iespējas, kas jāņem vērā

Iepriekš uzskaitītajiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū jau ir diezgan laba reputācija. Lietotājiem, kuri vēlas kaut ko unikālu, es esmu izveidojis atsevišķu sarakstu ar dažām mazāk pazīstamām opcijām.

Tā mērķis ir sniegt manai auditorijai skaidru priekšstatu par dažādiem “piemērots” viņu Windows klēpjdatoru / personālo datoru iespējas. Es ceru, ka tie palīdzēs atvieglot lēmumu pieņemšanas procesu:

Privāta piekļuve internetam (PIA) - Mičiganā bāzētais pakalpojumu sniedzējs ir slavens vārds. Tas piedāvā milzīgu 3236 serveru sarakstu 29 valstīs. Tas pat atbalsta visus protokolus, ieskaitot PPTP, SSTP, L2TP / IPSec un OpenVPN. Konfidencialitātes politika ir neticami caurspīdīga, apstiprinot, ka VPN ir pilnīgi droša lietošanai.

Avast SecureLine VPN - Populārais pretvīrusu programmu veidotājs ir paveicis papildu jomu, piedāvājot VPN produktu, kas šifrē un nodrošina jūsu interneta trafiku. Pakalpojumu sniedzējs atbalsta vairākas atrašanās vietas, tostarp ASV, Lielbritāniju, Turciju, Poliju, Krieviju, Meksiku, Čehiju un Vāciju.

Norton Wi-Fi privātuma VPN - Norton by Symantec ir vēl viens slavens pretvīrusu pakalpojums, kas piedāvā VPN produktu. Wi-Fi privātums ir vienreizējs, kas garantē visaugstāko privātuma līmeni, nodrošinot jūsu internetu ar bankas līmeņa šifrēšanu..

Cryptostorm VPN - Atrodoties Islandē un Kanādā, Cryptostorm ir VPN pakalpojums, kas iegūst arvien lielāku impulsu. Tā ir vēlamā izvēle daudziem, kas koplieto failus, mēdz būt privātuma freaks vai vēlas sērfot DARK WEB. Tāpēc varat būt drošs, ka pakalpojumu sniedzējs neveic savienojumu / sesiju žurnālus.

HideMyAss! (HMA) - Lai gan HideMyAss ir ļoti populārs VPN nodrošinātājs, daudzi lietotāji to novērš. Iemesls ir viņu sadarbība ar juridiskām iestādēm un žurnālu sniegšana. Neskatoties uz to, ja jūs tikai meklējat VPN pakalpojumu sniedzēju, lai atbloķētu vietnes, pakalpojumu sniedzējs nav slikta izvēle.

UnoTelly VPN - UnoTelly VPN, kas atrodas Grieķijā, ir kļuvis par lielu daudznacionālu organizāciju. Pakalpojumu sniedzējs neizmanto Google DNS serverus. Tas izmanto fizisko aparatūru, lai nodrošinātu jūs ar visaugstāko aizsardzības līmeni. Klients piedāvā ārkārtas iespējas, piemēram, slepkavības slēdzi un iebūvētu vecāku kontroli.

OverPlay VPN - Atrodoties Lielbritānijā, OverPlay ir salīdzinoši jauns pakalpojumu sniedzējs tirgū, kas īpaši koncentrējas uz privātumu. Tam ir liels serveru kopums aptuveni 50 pasaules valstīs, vienlaikus nodrošinot ievērojamu anonimitāti, tas atbalsta neierobežotu P2P / Torrenting un pat piedāvā ātrumu pat 6 Mbps.

WiTopia VPN - WiTopia ir vēl viens slavens vārds VPN pakalpojumu sniedzēju vidū. Tas piedāvā milzīgu serveru bāzi, kas nodrošina piekļuvi vairāk nekā 40 valstīm visā pasaulē. Lietotāji pat palielina ātrumu no 30 Mbps līdz 35 Mb / s ar 50 Mb / s savienojumu - atkarībā no serveru un jūsu piekļuves vietņu tuvuma.

VikingVPN - Uzņēmums VikingVPN, kas atrodas ASV, ir salīdzinoši jauns VPN tirgū. Tas lepojas ar vienu no dārgākajiem cenu plāniem, sākot no USD 14,95 mēnesī. Par augsto cenu pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā neko atšķirīgu, bet nodrošina labu un drošu vispārējo pakalpojumu.

Boxpn - Kas atrodas Seišelu salās, Boxpn ir vidējas klases VPN pakalpojums, kas piedāvā kompetentu pakalpojumu, ļoti ātru ātrumu un labu servera pieejamību. Jūs saņemat vairāk nekā 7 Mbps lejupielādei un straumēšanai, kas ir pietiekami labi, lai piesaistītu izklaidi filmu / TV šovu veidā..

Manuāla VPN konfigurēšana dažādās Windows versijās!

Kaut arī šī rokasgrāmata ir par “Labākais Windows VPN”, Es vienmēr izvēlos uzlabot savu skatītāju tehnisko kompetenci. Pierakstīties un instalēt programmu ir viegli. Iedziļināšanās specifikā palīdz labāk izprast VPN darbības aspektus.

Tātad, es nolēmu, kāpēc nepalīdzēt jums, puišiem, meklēt rokasgrāmatas instrukcijas. Zemāk jūs varat atrast soli pa solim VPN iestatīšanu dažādās Windows versijās. Tajos ietilpst draņķīgi Windows 10, 8 un 7. Es arī darītu XP, taču tas būtu pārāk novecojis.

Kā es varu iestatīt VPN operētājsistēmā Windows 10

 1. Klikšķis “Tīkls” ikona, kas atrodas Windows uzdevumjoslā.
 2. (Blakus pulkstenim joslas labajā apakšējā stūrī).
 3. Izvēlieties “Tīkla iestatījumi”, virs “Lidmašīnas režīms”.Labākais Windows VPN
 4. Izvēlieties VPN zem tīkla & Interneta nosaukums.
 5. Klikšķis ieslēgts “Pievienojiet VPN savienojumu”.
 6. Atzīmējiet ja nepieciešams, papildu opcijas.Kā es varu iestatīt VPN operētājsistēmā Windows 10
 7. Tagad jums to prasīs ievadiet kāda informācija.
 8. Mēs nodibināta PPTP konfigurācija no freevpnaccess.com.
 9. Tas ir labs resurss manuāli iestatīt VPN.Kāpēc man ir nepieciešams VPN manam Windows datoram un klēpjdatoram?
 10. Klikšķis uz “Saglabāt” pēc visas detaļas aizpildīšanas.
 11. Atgriezties uz iepriekšējo izvēlni, klikšķis uz savienojuma pogas.
 12. Izbaudi izmantojot VPN, izmantojot PPTP protokola metodi!

Manuāla VPN konfigurēšana dažādās Windows versijās

Kā es varu konfigurēt VPN manā Windows 8 OS??

 1. Galva meklēšanas joslā un ierakstiet “VPN”.
 2. Izvēlieties “Pārvaldiet virtuālos privātos tīklus (VPN)”.Kā es varu konfigurēt VPN manā Windows 8 OS?
 3. Klikšķis uz “+” poga, lai pievienotu VPN savienojumu.Ko meklēt sava Windows PC VPN?
 4. Aizpildiet izsniedziet nepieciešamo informāciju.
 5. Atrodi pakalpojumu sniedzējs, kas atbalsta L2TP / IPSec protokolus.Kādi ir labākie VPN pakalpojumi manam Windows datoram
 6. Ar peles labo pogu noklikšķiniet ieslēgts “Tīkls” Windows uzdevumjoslā.
 7. Izvēlieties “Tīkla un interneta iestatījumi”.Vai Windows VPN ir nelikumīgi ASV?
 8. Klikšķis ieslēgts “Mainiet adaptera iestatījumus” no “Statuss” izvēlne.Vai ir pareizi VPN izmantot krekinga Windows versiju?
 9. Jūs atradīsit izveidoto VPN savienojumu.
 10. Ar peles labo pogu noklikšķiniet to un atlasīt “Īpašības”.Vai ir kāds bezmaksas VPN datoram?
 11. Klikšķis uz “Drošība” cilne.
 12. Izvēlieties L2TP / IPSec no “VPN tips”.Kā iestatīt VPN operētājsistēmā Windows 8 OS

Kā iestatīt VPN manā Windows 7 personālajā datorā / klēpjdatorā

 1. Galva uz “Tīkla un koplietošanas centrs” izvēlne.
 2. Klikšķis uz “Iestatiet jaunu savienojumu vai tīklu” opcija.Kā iestatīt VPN manā Windows 7 personālajā klēpjdatorā (1)
 3. Izvēlieties “Izveidojiet savienojumu ar darba vietu” lai palaistu savienojuma vedni.Kā iestatīt VPN manā Windows 7 personālajā klēpjdatorā (2)
 4. Klikšķis ieslēgts “Izmantot manu interneta savienojumu (VPN)” lai sāktu procesu.Kā iestatīt VPN manā Windows 7 personālajā klēpjdatorā (3)
 5. Veids jūsu VPN pakalpojuma IP adrese.
 6. Ievadiet savienojuma nosaukums.
 7. Klikšķis uz “Nākamais” opcija.Kā iestatīt VPN manā Windows 7 personālajā klēpjdatorā (4)
 8. Ievadiet attiecīgais Lietotājvārds un parole.
 9. Atzīmējiet “Ja nepieciešams, atcerieties šo paroli.
 10. Nospiediet “Pievienojieties” pogu!Kā iestatīt VPN manā Windows 7 personālajā klēpjdatorā (5)

Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)

Vai Windows VPN ir nelikumīgi ASV??

Lai arī ASV ir daļa no piecu acu alianses un nosaka stingru datu saglabāšanas un interneta cenzūras politiku, valdība vēl nav aizliegusi VPN pakalpojumus. Jūs varat viegli lejupielādēt un instalēt jebkuru paplašinājumu, neuztraucoties par juridiskām problēmām.

Vai ir pareizi VPN izmantot krekinga Windows versiju??

Lai gan dažādu VPN uzlauztu versiju izmantošana nekaitē, parasti ieteicams faktiski maksāt prēmiju. Lielākajā daļā uzlauzto failu bieži tiek piegādāts daudz anti-vīrusu un ļaunprātīgas programmatūras, kas var sabojāt visus datus. Tas noteikti nav vērts riskēt.

Vai ir kāds bezmaksas VPN datoram??

Ja nevēlaties tērēt naudu apmaksātā abonementā, jums ir pieejami bezmaksas VPN risinājumi. Dažas no labākajām nesenajām iespējām ir Windscribe, Hide.Me un TunnelBear. Lai uzzinātu vairāk iespēju, skatiet šo bezmaksas VPN for Windows rokasgrāmatu.

Lietu iesaiņošana

Es ceru, ka šī rokasgrāmata palīdzēs jums atrast labāko VPN operētājsistēmai Windows, pamatojoties uz jūsu vajadzībām un prasībām. Katrs pieminētais vārds ir pievienots pēc plašiem pētījumiem un analīzes.

Es cenšos būt pēc iespējas precīzāks savās rokasgrāmatās, bet, ja jūs domājat, ka ir labāki risinājumi vai rodas kādi jautājumi / problēmas, nevilcinieties, iemetot komentāru zemāk!

Es atbildēšu personīgi un centīšos sniegt pēc iespējas lielāku palīdzību. Palīdziet arī brālim, daloties šajā rokasgrāmatā, ja tas jums šķiet noderīgs. Paldies jau iepriekš

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me