Labākais VPN pārlūkam Chrome 2020 – iekļauti VPN Chrome paplašinājumiem

Vispopulārākais pārlūks Google Chrome jau vairākus gadus ir izvēlējies maksu. Tas ir ātrs, nervozs un padara pārvietošanos internetā par vērtīgu pieredzi. Labākā daļa no visiem: pārlūku var pat pielāgot atbilstoši jūsu vēlmēm un lietošanas vajadzībām “Chrome paplašinājumi”.

Starp šiem vērtīgajiem pārlūka rīkiem ir arī labākie VPN produkti, kuriem ir izšķiroša nozīme tiešsaistes drošības un privātuma uzlabošanā, tādējādi papildinot pārlūkošanas pieredzi kā nevienam citam. Sākot ar tiešsaistes TV atbloķēšanu un IP aizsardzību, izmantojot Torrenting, Chrome VPN paplašinājumi var sniegt neskaitāmas priekšrocības piekļuvei neierobežotam internetam.

Tomēr ir svarīgi izvēlēties pareizo paplašinājumu. Lai uzzinātu vairāk par šo, iepazīstieties ar šo visaptverošo labāko VPN pārlūkam Chrome, ko piedāvā BestVPN.Co, kurā ir vismodernākie apmaksātie un bezmaksas VPN paplašinājumi, iestatīšanas ceļveži, bieži uzdotie jautājumi par FAQ!

labākais vpn par hromu

Contents

Kāds ir labākais VPN pārlūkam Chrome?

Kopš Google Chrome parādīšanās tas ir kļuvis par būtisko pārlūku gandrīz visās OS platformās un valstīs. Pārlūka vieglais raksturs ļauj nemanāmi izmantot internetu, sniedzot ieguldījumu pārlūkā Chrome’s varas pieaugums.

Tomēr, tāpat kā visas citas skaitļošanas tehnikas universālajā programmatūrā, piemēram, Windows un Android, lielākajā daļā ļaunprātīgas programmatūras aktīvistu pārlūks Chrome iztukšo savu triku maisu. Pārlūks var inficēties, izmantojot manipulējošus skriptus un ļaunprātīgu programmatūru.

Tas kavē visu pārlūkošanas pieredzi, jo jums ir jārisina mulsinošie vietņu novirzīšanas gadījumi, neatbilstošās uznirstošās reklāmas / paziņojumi un automātiskās iniciācijas. Lai arī labākais līdzeklis, lai pasargātu jūs no šādu problēmu upuriem, ir izvairīties no saitēm un lejupielādēm, kas inficētas ar ļaunprātīgu programmatūru, VPN nav pārāk tālu.

VPN kalpo ļoti daudziem mērķiem, piemēram, aizsargājot jūsu anonimitāti tiešsaistē, aizsargājot jūsu vērtīgos datus no nesankcionētas uzlaušanas, atbloķējiet ģeogrāfiski ierobežotu saturu un maskējiet IP adresi. Tomēr šos pakalpojumus lieliski padara tas, ka tagad jūs pat varat tos iegūt kā Chrome paplašinājumus, garantējot drošāku pārlūkošanu.

Tiem no jums, kas don’Vēl nezinu, pārlūkam Chrome ir paplašinājumi tāpat kā Android viedtālruņiem, un iOS ir lietotnes un īpašs veikals. Šie paplašinājumi ļauj jums izveidot vairāk funkcionalitātes un pievienot mazliet pielāgošanu pārlūkprogrammā, lai tā kalpotu jūsu vajadzībām. Vai vēlaties uzzināt, kādas priekšrocības jums nodrošinās Chrome VPN? Turpiniet lasīt!

Labākās Google Chrome VPN priekšrocības:

Uzticams, augstas kvalitātes VPN var paplašināt jūsu Chrome versiju’darba spējas un nodrošinās jums daudzpusīgāku iespēju droši un anonīmi izpētīt internetu. Šeit’Kā VPN var uzlabot jūsu pārlūkošanas pieredzi pārlūkā Chrome:

 1. Atbloķējiet tiešsaistes TV
 2. Nodrošiniet augstākās klases drošību, izmantojot šifrēšanu un vairāku protokolu atbalstu
 3. Ietaupiet naudu e-komercijas vietnēs, krāpjot savu IP
 4. Ļaujiet jums būt drošiem pret ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumiem
 5. Reklāmu bloķēšanas funkcijas padara pieredzi mazāk nomāktu

Kas jāņem vērā, izmantojot labāko VPN pārlūkam Chrome? Mūsu vērtēšanas kritēriji

Lai gan jebkuru VPN var savienot pārī ar pārlūku Chrome, ne visi no tiem spēs nodrošināt tādu pieredzi, kas vislabāk piemērota platformai. Kad mēs pārskatījām simtiem VPN, iesniedzot šo pārskatu par Labākais VPN pārlūkam Chrome, šeit’s, cik lielu svaru katram koeficientam piešķīra (mums ir 5 zvaigžņu augšējā robeža):

Labi izstrādāts paplašinājums - (2 zvaigznes)

Vissvarīgākie VPN vērtēšanas kritēriji, kas jāiekļauj šajā Chrome pārlūka labāko VPN sarakstā, bija funkcionējoša un netraucēta paplašinājuma pieejamība..

Saderīgas lietotnes vai paplašinājumus vienmēr ir grūti izstrādāt, un vēl grūtāk tos optimizēt, lai nodrošinātu nevainojamu lietotāja pieredzi. Slikti izstrādāti paplašinājumi var palēnināt jūsu pārlūkprogrammu un pārvērst pārlūka Chrome pieredzi murgā!

No 2 zvaigznēm viena ir paredzēta funkcionējoša Chrome VPN paplašinājuma pieejamībai, bet otra - saderības pakāpei un paplašinājuma netraucētai integrācijai..

Drošība - (1 zvaigzne)

Ja VPN nav drošs, tas nav privātuma rīks, tā ir mānīšana. Ir daudz faktoru, kas turpina padarīt VPN drošu, un starp tiem, mūsuprāt, ir nepieciešami:

 1. Šifrēšanas līmenis - AES 256 šifrēšana (to nevar sadalīt, ja vien kāds neiegulda triljonus dolāru)
 2. Vairāku protokolu atbalsts - jāatbalsta OpenVPN un L2TP (visdrošākie protokoli)
 3. Kill Switch - aizsargā jūsu privātumu pēkšņas atvienošanas gadījumā
 4. DNS un IPV6 aizsardzība pret noplūdēm - IP noplūdes ir nepareizs nosaukums, un mēs to nedarām’t viņiem piedot

Citas izvēles funkcijas, piemēram, dalītā tunelēšana, sīpolu pārsniegšana-VPN un dubultā VPN, var vēl vairāk uzlabot jūsu drošību un noteikti uzlabos VPN’s vērtējums.

Ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķēšana - (1 zvaigzne)

Saskaņā ar neseno ziņojumu piekļuve ģeogrāfiski ierobežotam saturam joprojām ir galvenais iemesls VPN iegūšanai. Chrome lietotājiem vislabākajam pārlūka Chrome pārlūka VPN ir jāspēj ignorēt šos satura ierobežojumus, nodrošinot stabilu servera bāzi, ļaujot jums skatīties jebko no jebkuras vietas.

Nulles žurnālu politika - (1 zvaigzne)

Google, Facebook un valdības aģentūras jau gatavojas sniegt jums informāciju par visa veida datiem, un VPN pakalpojumam, kas atbilst viņu pieprasījumiem, nekad netiek sniegti īkšķi no mūsu puses. Jebkura veida žurnāli neatkarīgi no tā, vai tie ir savienojuma laika zīmogi, IP adreses, joslas platuma izmantošana vai pat personas dati, var sagādāt lietotājam nepatikšanas, ja tie tiek glabāti ar jebkādiem līdzekļiem.

Dati par Chrome lietotāju sesijām ir vēl vērtīgāki, jo jūsu pārlūkošanas vēsture un vietņu apmeklējumu saraksts ir potenciāls zelta ieguvums jebkuram snaiperim vai hakerim. VPN ar skaidri noteiktu nulles žurnālu politiku ir tas, ko mēs gaidām šajā vislabākajā pārlūka Chrome pārlūka VPN pārskatā.

Labākais VPN pārlūkā Chrome 2018. gadā:

Ciktāl tas attiecas uz apmaksātiem VPN, varat justies pārliecināti, ka visos aspektos varēsit izmantot labu vērtību salīdzinājumā ar to bezmaksas kolēģiem. Labs VPN pakalpojums varētu maksāt naudu, taču tas piedāvās nepārspējamas funkcijas un uzticamību, piem. mēs nezinām nevienu bezmaksas VPN pakalpojumu, kas varētu atbloķēt Netflix US no jebkuras vietas pasaulē.

Apmaksātiem VPN lietotājiem, kas darbojas pārlūkā Chrome, atradīsit labākos VPN paplašinājumus un ļaus jums izmantot drošāku un mazāku privātās pārlūkošanas pieredzi. Augstas kvalitātes drošības nodrošināšana, nulles žurnālu politika, bezmaksas izmēģinājumi, plašs jaunu iespēju klāsts un, pats galvenais, saderīgi paplašinājumi ar Chrome.

Šeit ir 5 labākie apmaksātie labākie VPN Chrome paplašinājumiem 2018. gadā:

Pakalpojumu sniedzēji Cena (USD) Funkcijas Vērtējums Atlaide Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

 1. Surfshark

  Surfshark

  USD 11,951,99Mēnesī

  • 800+ serveri 50+ valstīs
  • AES-256-GCM šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticams 83% atlaižu apmeklējums vietnē
  Lasīt pārskatu

 2. PureVPN

  PureVPN

  USD 10,952.91Mēnesī

  • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 5 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticama 73% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  USD 12,958.32Mēnesī

  • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 Tiešsaistes tērzēšana
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticami 35% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 4. Bezdarbība

  Bezdarbība

  USD 9,952.25Mēnesī

  • 1000 un vairāk serveru 100 vietās
  • 256 bitu standarta militāras pakāpes šifrēšana
  • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir lielisks
  • Nulles žurnālu nodrošinātājs
  • Pieejami 5 multi-logins
  • Windows, Mac, Android, iOS lietotnes un Chrome paplašinājums

  Uzticami 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2.75Mēnesī

  • 3700 serveri 60 valstīs
  • 256 bitu AES šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Stingra politika bez žurnāla
  • 7 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

1. ExpressVPN - labākais jūsu Chrome pārlūka VPN

Šis ir viens uzvarētais VPN’Nevar atrasties nevienā no labākajiem VPN sarakstiem neatkarīgi no platformas, un arī šeit lietas nav pārāk atšķirīgas. ExpressVPN gadiem ilgi ir ticis uzskatīts par augstākās klases pakalpojumu, un atšķirībā no daudziem citiem līdzīgiem vienaudžu VPN pakalpojumu sniedzējiem nav zināmi šī pakalpojuma slīdēšanas gadījumi..

Saskaņā ar mūsu labāko VPN pārskatu, ExpressVPN’s Chrome papildinājumu var bez problēmām izmantot operētājsistēmās Windows, Mac un pat Linux OS. Tās lietotāja saskarne un UX ir veidotas tā, lai visas funkcijas būtu ērti sasniedzamas. Tā paplašinājums ir piemērots mobilajām ierīcēm, padarot to par galveno izvēli, lai aizsargātu jūsu ierīci ar uzticamu VPN operētājsistēmai Chrome Android.

ExpressVPN pārlūkam Chrome

Ikviens, sākot no amatiera un beidzot ar profesionāli, var viegli pārslēgties uz jebkuru no 148 serveriem, kas atrodas 94 valstīs, vienlaikus nodrošinot aizsardzību ar iznīcināšanas slēdzi, AES 256 šifrēšanu, DNS noplūdes aizsardzību, WebRTC bloķēšanu un nulles žurnālu politiku. Tas pat atbloķē visu veidu ģeogrāfiski ierobežotas vietnes jebkurā laikā un vietā, padarot to par vienu no tiem pakalpojumiem, kas faktiski var apgalvot, ka sniedz šo pakalpojumu lietotājiem.

Tā atrodas Britu Virdžīnu salās, kas ir datiem draudzīga valsts, un līdztekus ārkārtas drošības funkcijām ExpressVPN lietotāji var piekļūt arī 24 stundas diennaktī notiekošajai tiešajai tērzēšanai, ja rodas nepatikšanas. Mēneša abonēšana jums izmaksās USD 12,95, savukārt 6 mēnešu plāns jums atgriezīs 59,95 USD vienreizēju rēķinu. Vislabākais ExpressVPN plāns tomēr ir gada plāns, kura maksa ir vienreiz samaksāta - 99,95 USD. (Izlasiet mūsu detalizēto expressvpn pārskatu)

Visiem plāniem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija, un Chrome paplašinājumu var lejupielādēt šeit. ExpressVPN neparastajam Chrome paplašinājumam ir piecas zvaigznes.

Plusi

 1. Īpašs Chrome papildinājums
 2. Nulles žurnālu politika
 3. Atrodas valstī, kas ir draudzīga datiem
 4. Pieejams tūlītējs klientu atbalsts
 5. Automātiskais nogalināšanas slēdzis un NAT ugunsmūris
 6. Pieejams ierobežots bezmaksas izmēģinājuma pakalpojums
 7. 30 dienu naudas atdošanas garantija apmaksātiem starteriem.
 8. Militārās pakāpes 256 AES šifrēšana

Mīnusi

 1. Cenas joprojām ir dārgas, salīdzinot ar līdzīgiem pakalpojumiem
 2. Pieejami tikai 3 vienlaicīgi ierīces savienojumi

Iegūstiet ExpressVPN

2. NordVPN - viegls Chrome paplašinājums, kas lieliski piemērots drošai pārlūkošanai

Karstās drošības funkcijas un lieliskā platformas savietojamība padara NordVPN’s Chrome paplašinājums, viena no labākajām iespējām tur esošajiem lietotājiem. Tā Chrome paplašinājums ir neticami viegls un to nedara’t pārāk palēniniet pārlūka ātrumu, lai sabojātu visu pieredzi.

Lielākā daļa par NordVPN ir tā spēja atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotas vietnes, piemēram, netflix, izmantojot pārsteidzošo serveru infrastruktūru vairāk nekā 60 valstīs un kopumā piedāvājot 3359 serverus. Tam pat ir SmartPlay funkcija tiešsaistes TV entuziastiem, lai nodrošinātu nepielāgotu skatīšanās pieredzi.

Hroms NordVPN

Papildus AES 256 militārās pakāpes šifrēšanai un vairāku protokolu atbalstam, lietotāji varēs piekļūt arī DoubleVPN, CyberSec, Kill Switch funkcijām. Turpmāk tiek parādīts, cik daudzpusīgu šo pakalpojumu sniedz VPN lietotāji, lai palielinātu, paplašinātu vai dažādotu savu drošību tiešsaistē. (Skatīt šo detalizēto norvpn pārskatu)

NordVPN ir stingra nulles reģistrēšanas politika, un attiecībā uz šo prasību nav ticības pārkāpumu, tāpēc esiet droši - tas ir pietiekami drošs VPN, lai to varētu ieteikt. Divgadu plāns ir visizdevīgākais ienākošajam ienesīgumam, sākot no USD 79, par kuru rēķins jāmaksā vienreiz par 24 mēnešu abonēšanas periodu.

Mēneša plāns ir nedaudz dārgs - 11,95 USD, savukārt var apsvērt arī gada plānu, maksājot jums 69 USD, par kuru jāmaksā vienreiz par 12 mēnešu abonēšanas periodu. No mūsu gala beigām NordVPN ir pelnījis piecas zvaigznes, jo nav nekādu trūkumu attiecībā uz šo VPN pārlūkam Chrome.

Plusi

 1. Īpašs Chrome paplašinājums
 2. Bezmaksas izmēģinājuma periods
 3. Dubultā šifrēšana
 4. 3359 serveri 60+ valstīs
 5. Bitcoin pieņemts
 6. OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP un SSTP protokoli
 7. SmartPlay funkcija vietņu straumēšanai

Mīnusi

 1. Augsta cena ir USD 11,95 mēnesī ar nelielu atlaidi, kas pieejama tikai ilgtermiņa plānos

Iegūstiet NordVPN

3. PureVPN - pieejamu, taču jaudīgu VPN jūsu pārlūka Chrome vajadzībām

Neticami lētākais VPN, kas nodrošina visas augstākās klases funkcijas, PureVPN ir vislabākais Chrome lietotājiem ar lielu budžetu. Piedāvājot visu par pusi no cenas kā citiem VPN ar līdzīgām funkcijām, PureVPN nesen pievienoja Chrome paplašinājumu, lai lietotājiem nodrošinātu integrētāku pieredzi..

Ja jūs meklējāt VPN, kas pēc iespējas optimizētākā veidā no visām vietām varētu atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu, jūsu meklēšana beidzas šeit. PureVPN var ļaut straumēt saturu no vairāk nekā 30 valstīm ar 40 un vairāk atbalstītiem kanāliem.

PureVPN pārlūkam Chrome

PureVPN neatpaliek arī no citām funkcijām, nodrošinot lietotājiem piekļuvi 750+ serveriem 140 valstīs, DDoS aizsardzību, NAT ugunsmūri, dalīto tunelēšanu, AES 256 pakāpes šifrēšanu, vairāku protokolu atbalstu katrā serverī un vēl vairāk..

Tomēr šim pakalpojumam ir tikai viens trūkums. PureVPN patiešām saglabā sava veida žurnālus, piemēram, IP adreses, bet, ja jūs meklējat pakalpojumu, kas tikai atbloķē ģeogrāfiski ierobežotu saturu budžetā un’Ja ļaujaties kaut kam nelikumīgam, tad ar šo pakalpojumu jūs esat drošībā.

Tikai ar 68,88 ASV dolāriem, kas tiek iekasēti vienreiz par pilna mēneša 24 abonementa plānu, PureVPN joprojām ir vislabākais pakalpojums, kas tur ir pieejams, kā arī visas lieliskās iespējas. (Neaizmirstiet pārbaudīt šo purevpn pārskatu)

Plusi

 1. Visiem hroma lietotājiem 750 un vairāk serveru ir vairāk nekā 140 valstīs
 2. Sadalītā tunelēšana
 3. 7 dienu naudas atdošanas garantija
 4. Interneta nogalināšanas slēdzis, NAT ugunsmūris
 5. Neierobežots joslas platums
 6. Atbalsta visus galvenos šifrēšanas protokolus

Mīnusi

 1. Atmaksas politika ir nedaudz sarežģīta

Iegūstiet PureVPN

4. Privāta piekļuve internetam (PIA) - iecienītākais izcilu VPN lietotāju vidū

viņa ir viens VPN, ko lietotāji daudz vairāk iesaka Reddit ziņās un komentāros, nekā tas ir redzams ticamos pārskatu sarakstos. Privātā interneta piekļuve jeb PIA ir VPN, pie kuras sākumā ir grūti pierast, bet darbojas pārsteidzoši labi, tiklīdz esat pieradis pie tā funkcijām.

Pārlūkprogrammas Chrome lietotājiem tas piedāvā īpašu Chrome paplašinājumu, kas izveidots, lai apkalpotu lietotājus, kuri meklē pielāgojamu VPN’t palēnina visu pieredzi. Tas ir aprīkots ar automātiskā savienojuma funkciju, vairāku protokolu atbalstu, pieciem vienlaicīgiem savienojumiem, DNS noplūdes aizsardzību un pat uz vietas joslas ātruma testu..

Privāta piekļuve internetam pārlūkam Chrome

PIA ir pietiekami drošs, lai to ieteiktu salīdzināt ar jūsu Chrome pārlūkprogrammām, un pat tad, ja tas atrodas ASV, kas nav datiem draudzīga valsts, tajā nav zināmu lietotāju žurnālu. Piedāvātā šifrēšana ir visaugstākā klase ar AES 256 standartu, kas vienmēr aizsargā jūsu datu paketes.

Vienīgais trūkums, ko mēs pieredzējām, bija tiešsaistes TV atbloķēšana, un Netflix un Hulu līdzīgie bieži vien tika bloķēti un pārāk lēni, kad atvērti, lai viņiem sniegtu īkšķus no mūsu gala.

Tomēr cenas ir ārkārtīgi draudzīgas klientiem un ir tikai USD 69,95 par divu gadu plānu, un tas noteikti turpinās palielināties un pieaugt pārdošanas apjomiem. Pat gada plāns ir diezgan draudzīgs budžetam, salīdzinot ar pārējo pakalpojumu, kas tiek piegādāts par ļoti saprātīgiem 39,95 ASV dolāriem, par kuriem jāmaksā vienreiz par pilnu 12 mēnešu abonementu..

PIA saņem 3 ½ zvaigžņu vērtējumu no mūsu puses kā speciālu Google Chrome VPN.

Plusi

 1. Vairākas maksājuma iespējas, ieskaitot Bitcoin hroma pārlūkam.
 2. Plaša servera izplatība lielākajās valstīs
 3. Neglabā nekādus žurnālus
 4. Specializētas lietotnes visdažādākajām OS
 5. Nodrošina vadošos protokolus un militāras pakāpes šifrēšanu
 6. Diennakts klientu atbalsts
 7. Pieejama 7 dienu atmaksa
 8. 3284+ serveri 24 valstīs

Mīnusi

 1. Nav pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija
 2. Dažos serveros ātrums kavējas
 3. Nav’t labi darbojas tiešsaistes TV atbloķēšanā

Iegūstiet privātu piekļuvi internetam

5. PrivateVPN - augstākās pakāpes drošība ar jūsu Chrome VPN pārlūku

Lai gan šis VPN pakalpojumu sniedzējs joprojām nenodrošina īpašu Chrome paplašinājumu, tas var piedāvāt vērtīgu aizsargājošu pārlūkošanas pieredzi, ja tas tiek palaists caur tam paredzēto OS lietotņu repertuāru. Atbloķēšanas pusē tas vislabāk darbojas, piekļūstot saturam no ASV, un, ja jūs esat Netflix ASV entuziasts, tad šis ir tieši jums ideāli piemērots..

PrivateVPN pārlūkam Chrome

Izmantojot plašo serveru bāzi, kas atrodas vairāk nekā 56 valstīs, un piedāvājot vairāku protokolu atbalstu, varat būt pārliecināti, ka PrivateVPN uzvarēja’t sabojāt pārlūku Chrome’veiklība, kad runa ir par sērfošanu tiešsaistē.

PrivateVPN ievēro skaidri noteiktu nulles žurnālu politiku, un līdz šim tas nav bijis iesaistīts nevienā datu pieprasīšanas atbilstības skandālā, padarot to par uzticamu pakalpojumu sniedzēju, kas uzticas jūsu datiem ar.

Un ar visām šīm funkcijām tas arī nebūs pārāk ciets kabatā. 12 mēnešu plāns vietnē PrivateVPN maksā 50,40 USD, kā arī ar abonēšanas mēnesi jūs saņemsit bezmaksas.

Plusi

 1. 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
 2. 98% uptime rekords
 3. Nulles ātruma droseļvārsts
 4. Nekad neesmu pieredzējis datu pārkāpumu
 5. 56 serveru atrašanās vietas
 6. 2048 bitu šifrēšana ar AES 256
 7. Protokolos ietilpst Open VPN, PPTP, L2TP, Ikev2 & IpSec
 8. IPv6 aizsardzība pret noplūdi

Mīnusi

 1. Nav pieejams ilgtermiņa cenu plāns
 2. Lietotnes UX sākumā ir nedaudz grūti pierast

Iegūstiet PrivateVPN

Populārākais bezmaksas VPN pārlūkam Chrome

* (Bezmaksas VPN uzvarēja’t tiek vērtēts kā apmaksāts VPN) - bezmaksas VPN lielākoties ir mīnusi, kas piedāvā bezmaksas pakalpojumus, lai nokopētu jūs no jūsu vērtīgajiem datiem vai darbotos kā līdzeklis ļaunprātīgas programmatūras sakārtošanai. Bezmaksas VPN pasaulē ir grūti atrast uzticamību, tomēr joprojām ir daži nosaukumi, kas tagad ir labi pazīstami zīmoli, kas piedāvā slavējamus pakalpojumu standartus.

Tomēr neatkarīgi no tā, cik labs ir bezmaksas VPN, tas uzvarēja’t nespēj saskaņot apmaksātu pakalpojumu sniedzēju funkciju, piemēram, praktiski neviens Chrome bezmaksas VPN piedāvā neierobežotu joslas platumu. Tātad, ja jūs meklējat augstākās klases funkcijas, izvēlieties Maksas VPN pakalpojumu.

Citiem, kuri joprojām vēlas uzzināt, kuri Chrome bezmaksas VPN nodrošinās viņiem vislabāko pieredzi, apvienojot tos ar pārlūku Chrome, ir saraksts ar 5 labākajiem bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzējiem pārlūkam Chrome 2018. gadā:

1. TunnelBear - lielisks bezmaksas VPN pārlūkam Chrome, kas nodrošina maksimālu drošību

Bezmaksas VPN var būt ēnas, taču TunnelBear nav’t viens no tiem. Zīmola, kas izturējis laika pārbaudi ticamības ziņā, nodrošinātājs ir lieliska izvēle, kā bezmaksas VPN savienot ar jūsu Chrome pārlūku..

Labākais bezmaksas VPN pārlūkam Chrome

Šim VPN ir mērķtiecīgi izveidots Chrome paplašinājums, kas ir pietiekami ātrs, lai nodrošinātu vienmērīgu pieredzi visās jūsu operētājsistēmās.

Vienīgais mīnuss šeit ir tā datu izmantošanas maksimālā robeža, kas noapaļota tikai ar 500 MB mēnesī, ar ko pietiek, ja jūs tikai meklējat pārlūku vai pārlūkojat tīmekli un neveicat nekādas datu ietilpīgas darbības.

Plusi

 1. Bezmaksas Chrome paplašinājums
 2. Vienlaicīgi var savienot 5 ierīces
 3. Stingra šifrēšana
 4. Nulles žurnālu politika
 5. Vienkārši un viegli izvietojami

Mīnusi

 1. Lietošanas vāciņš ir pārāk zems
 2. Nav’t atbalsta vienādranga vai P2P

2. Hide.Me - piedāvā plašu funkciju klāstu kā bezmaksas VPN pārlūkam Chrome

Tikai daži bezmaksas VPN var sasniegt ātrumu, ko nodrošina Hide.Me. Viens no labākajiem Chrome VPN, kas tur pieejams, Hide.Me nodrošinās jums iespaidīgu datu ierobežojumu - 2 GB / mēnesī, kas ir pietiekami vieglas un vidējas intensitātes pārlūkošanas vajadzībām.

Pārbaudot vietni Hide.Me, nebija DNS noplūžu, un tās programmatūrā nebija ļaunprātīgas programmatūras vai vīrusu infekcijas parakstu, padarot to par drošu bezmaksas VPN, ko ieteikt mūsu Chrome lietotājiem.

Hide.Me for Chrome

Paslēpties.Man nav’t neatbalsta P2P vai atbloķē ģeogrāfiski ierobežotu saturu, bet tas’Tā nav tik slikta lieta, jo šie ir ekskluzīvi pakalpojumi, kuru sniegšanu bezmaksas VPN nevar atbalstīt. Tā nav’Lai arī jums nav Chrome paplašinājuma, taču tas piedāvā starpniekservera paplašinājumu ar savu pakalpojumu Chrome lietotājiem.

Plusi

 1. Bezmaksas Chrome paplašinājums visām hroma versijām
 2. Neticami šifrēšanas standarti
 3. Precīzi noteikta nulles žurnālu politika.
 4. Klientu atbalsts ir lielisks
 5. Nodrošina lielu ātrumu
 6. Liela datu pakete

Mīnusi

 1. Serveri tikai 3 valstīs
 2. Nav piemērots ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķēšanai.

3. ZenMate VPN - uzticams bezmaksas VPN pārlūkam Chrome

Šis ir viens VPN, ko daudzi cilvēki, iespējams, jau ir izmantojuši, pat tie, kuri don’t neko daudz nezina par VPN nozari kopumā. ZenMate VPN pakalpojums jūtas kā tas ir pastāvējis vairākām paaudzēm, taču tā pakalpojums šajā laika posmā nekad nav izgāzies.

Sākot ar sociālo multivides vietņu atbloķēšanu ierobežojošos režīmos un beidzot ar bezšuvju IP kanālu izveidi pārlūkā Chrome, šis VPN to visu dara. Lai iegūtu augstas kvalitātes Chrome VPN Free, izmantojiet šo pakalpojumu un jūs uzvarējāt’t vilties.

Zenmate pārlūkam Chrome

Kas’Vēl jo vairāk, ka tas piedāvā īpašu VPN Chrome paplašinājumu, lai nodrošinātu ātru un netraucētu savienojumu tīmekļa pārlūkā. Tas pat piedāvā modernizētu Premium kontu ar visām piemērotajām funkcijām, ja vēlaties attiecības ar pakalpojumu vēl soli tālāk.

Labākais VPN pakalpojumu sniedzējs ZenMate, iespējams, ir labākā izvēle šajā sarakstā tiem Chrome bezmaksas piedāvātājiem, kas tur atrodas.

Plusi

 1. Neierobežots joslas platums bezmaksas hroma paplašinājumā
 2. Pieejams Chrome paplašinājums
 3. Serveru skaits ir liels

Mīnusi

 1. Tiek rādītas reklāmas
 2. Neskaidra mežizstrādes politika

4. Vējonis VPN - jaunpienācējs, kas ierindojas labāko pārlūka Chrome bezmaksas VPN sarakstā

Ar datu ierobežojumu 10 GB / mēnesī Windscribe VPN ir mūsu bezmaksas pakalpojums, lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotu saturu ikreiz, kad mūsu maksas pakalpojumu sniedzējs nedaudz pazeminās.

Windscribe VPN ir salīdzinoši jauns nosaukums, salīdzinot ar pārējiem pakalpojumiem šajā sarakstā, tomēr tik mazā laikā tas ir ieguvis sev vārdu, lai nodrošinātu nepārspējamu ātrumu ar ļoti nelielu dīkstāvi..

WindscribeVPN pārlūkam Chrome

Šī pakalpojumu sniedzēja serveri nekad nav pārāk pieblīvēti, lai pārtrauktu jūsu savienojumus ar tīmekli, un tam ir arī īpašs Chrome paplašinājums, lai lietotāji varētu ērti atrasties vienā pārlūka pakalpojumā..

Pievienojiet Adblocker, ugunsmūri, P2P atbalstu, 11 serveru atrašanās vietas un neierobežotus savienojumus, un Windscribe parādās kā viens no mūsu labākā 2018. gada VPN saraksta VPN bezmaksas sarakstam..

Plusi

 1. Nosūtiet bezmaksas hroma lietotni
 2. Neierobežots ierīces savienojums
 3. 10 GB datu vāciņš
 4. Piedāvā reklāmas bloķētāju un ugunsmūri
 5. Atbalsta P2P

Mīnusi

 1. Nav’t atbalsts Atvērt VPN
 2. Klientu atbalsts ir lēns

Sliktākais pārlūka Chrome VPN

Ne katrs VPN ir tas pats, un ir svarīgi zināt un izprast ar to saistītos riskus, ja izvēlaties nepareizu VPN. Nepareiza izvēle VPN pasaulē var ievērojami palielināt jūsu vērtīgo datu pazaudēšanas risku un apdraudēt tiešsaistes privātumu.

Sliktākie Chrome VPN šajā pārskatā nav izvēlēti tikai tāpēc, ka trūkst dažu kvalitātes funkciju, bet mēs uzskatām, ka VPN ir slikts tikai tad, ja tas ir iesaistīts klientu izvilkšanā ar mānīgu darbību, piemēram, mēģinot izsekot izsekošanas kodus caur viņu programmatūru lietotājs’s sistēma.

Izvairieties no šiem pakalpojumiem vai citādi tie var sabojāt visu jūsu sistēmu, izmantojot pārlūku Chrome, ja viņiem ir iespēja to darīt..

Šeit ir vietnes BestVPN.co sliktākais VPN pārlūkam Chrome 2018 saraksts

1. HolaVPN - nav inficēta servera infrastruktūra un ļaunprātīga programmatūra

Pat VPN, kas ir ieguldījis plaša saderīgu lietotņu repertuāra veidošanā, ieskaitot Chrome paplašinājumu, dažreiz var izrādīties ēnas. HolaVPN ar ļoti havajiešu skanīgu vārdu nav pakalpojumu sniedzējs, kuru jums vajadzētu izvēlēties drīzumā.

sliktākais vpn par hromu

Izraēlā HolaVPN nav’t pat nav savas serveru infrastruktūras, drīzāk tas tikai izmanto savu lietotāju sistēmas un pārvērš viņu IP mezglos, padarot to visu līdzīgu jaudīgai serveru infrastruktūrai pat tad, ja patiesībā tāda nav..

No otras puses, tajā ir arī ļaunprātīga programmatūra un izsekošanas kodi, ja vēlaties, lai citi iemesli apturētu prom no šī pakalpojuma Chrome paplašinājuma. Tas labākajā gadījumā ir noārdīšanās iespēja, no kuras Chrome lietotājiem vajadzētu par katru cenu izvairīties.

Plusi

 1. Vairāku OS saderība.

Mīnusi

 1. Nav’Tiem ir savi serveri, drīzāk darbojas caur mezglu balstītu tīklu pat hroma pārlūkprogrammās.
 2. Tiek rādītas reklāmas
 3. Pārdod datus par lietotājiem
 4. Neskaidra mežizstrādes politika
 5. Var būt daudz kaitīgāks Torrent lietotājiem

2. Betternet VPN - nodarbojas ar Chrome lietotāju datu slaukšanu un pārdošanu

Galvenokārt sliktie VPN ir patstāvīgi pakalpojumi, bet, ja pakalpojumu sniedzējs, kuram ir diezgan labs maksas pakalpojums, dubultojas ar tikpat sliktu pakalpojumu savā bezmaksas versijā, no tiem pilnībā jāizvairās..

BetternetVPN slikti ietekmē hromu

Betternet VPN CSIRO pētījumā atklāja lietotāju datu noplūdi un pārdošanu, kas, iespējams, ir lielākais iemesls, lai izvairītos no šī pakalpojuma tiešas lietošanas. Pat ar šifrēšanas un drošības standartiem nav par ko rakstīt mājās, ar izplatītu DNS noplūdi un mazu ātrumu.

Tam ir Chrome paplašinājums, taču mēs iesakām pārlūkprogrammā Chrome nepiemērot kaut ko, kas tajā atrodas, un darbotos tieši pretēji tam, ko tam patiesībā vajadzētu darīt..

Plusi

 1. Cena ir diezgan zema
 2. Nav joslas platuma ierobežojuma

Mīnusi

 1. Uztur hroma lietotāju žurnālus
 2. Ziņots par DNS noplūdēm
 3. Trešo personu izsekošanas programmatūra ir atļauta
 4. Lēns savienojuma ātrums

3. Hotspot vairogs - paaugstina lietotāja tiešsaistes drošību

Šim vārdam nevajadzētu’Mēs šeit esam bijuši, ņemot vērā faktu, ka šis, iespējams, ir viens no visvairāk atpazīstamajiem VPN zīmoliem pasaulē vai bez tā. Bet pēdējā laikā tās infrastruktūras drošības ievainojamības ir kļuvušas aizvien izplatītākas.

HotSpot vairogs ir zem hroma vidējā līmeņa

Piem. Informācijas atklāšanas kļūda pakalpojumā var ļaut hakeriem viegli pamanīt jūsu īsto IP adresi. Pārlūkprogrammas Chrome lietotājiem šāda kļūda var būt postoša jūsu drošības cēloņiem, un tā var izraisīt arī vairākas kļūmes ģeogrāfiski ierobežota satura un vietņu atbloķēšanā sakarā ar vājiem servera mehānismiem darbā.

Mēs iesakām jums palikt prom no tā, līdz brīdim, kad HotSpot Shield izdodas uzlabot savu pakalpojumu un atkal atgūst savu gadu uzticamību.

Plusi

 1. Vienmērīgi integrējas dažādās ierīcēs

Mīnusi

 1. Infrastruktūra ir vāja, un tas var izraisīt ērtu IP atdošanu hroma pārlūkā
 2. Lēni ātrumi
 3. Tiek rādītas traucēkļu reklāmas

Labākais VPN pārlūka Chrome lejupielādei

Vislabāk ir izvēlēties VPN, kas piedāvā saderīgu Google Chrome VPN paplašinājumu, jo tas palīdzēs jums ietaupīt daudz laika un pūļu, lejupielādējot un instalējot programmatūru..

Šeit’Kā varat lejupielādēt VPN pārlūkam Chrome, ja ir pieejams paplašinājums:

 1. Izvēlieties uzticamu VPN pakalpojumu un reģistrējieties jaunam kontam, norādot savu e-pasta adresi
 2. Izvēlieties cenu plānu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām
 3. Droši lietotāja akreditācijas dati
 4. Tagad vai nu tieši pāriet uz Chrome paplašinājumu lejupielādes saiti uz VPN pakalpojumu sniedzēju’vietnē vai dodieties uz Chrome interneta veikalu un meklējiet sava VPN pakalpojuma platformas paplašinājumu.
 5. Lejupielādējiet un sāciet instalēšanu
 6. Izmantojiet internetu, izmantojot aizsargājošu vairogu, paverot visus tīmekļa stūrus!

Kā instalēt labāko Google Chrome VPN

Daudzi, ja ne visi, Chrome lietotāji uzskata, ka pārlūkā Chrome nav iespējams instalēt paplašinājumu, izņemot no Chrome interneta veikala. Bet, neskatoties uz to, ka izstrādātāji pēdējos gados mēģināja pievilkt skrūves, viņi joprojām sabremzējās, atstājot nelielu atveri, lai ikviens varētu instalēt paplašinājumu, bet tas netiek parādīts Chrome interneta veikalā.

Chrome VPN lietotājiem, ja zināt, ka VPN piedāvā paplašinājumu, bet jūs to nevarat atrast Chrome interneta veikalā, šeit’Kā jūs to varat viegli instalēt:

 1. Lejupielādējiet CRX failu, kuru piedāvāja jūsu VPN
 2. Tagad atveriet pārlūku Chrome un dodieties uz pārlūku Chrome: // paplašinājumi /, augšējā joslā ierakstot šo adresi
 3. Pārbaudiet izstrādātāja režīma opciju, kas atrodas pārlūka labajā pusē
 4. Tagad jums būs jāinstalē CRX Extractor, lai turpinātu. Tas ir paredzēts, lai iegūtu CRX failu, kuru lejupielādējāt, un ļautu jums to pārveidot par zip failu
 5. Atbrīvojieties no šī faila un dodieties atpakaļ uz iepriekš atvērto Chrome paplašinājumu lapu. Šeit izvēlieties pogu Ielādēt neiepakotu paplašinājumu, lai sāktu instalēšanas procesu

Svarīga piezīme lietotājiem šeit ir tā, ka lielākajā daļā šo neatļauto CRZ failu var būt ļaunprātīga programmatūra vai izsekošanas kodi, tāpēc vislabāk ir pieturēties pie Chrome interneta veikala VPN paplašinājumiem vai izmantot tikai šādus failus ļoti ierobežoti.

Kā iestatīt VPN Chromebook datorā

Jums ir nepieciešama aizsardzība un konfidencialitāte pat Chromebook datorā, un kopš tā laika maz VPN to nedara’Lai joprojām nepiedāvātu platformai paredzētas lietotnes, šajā operētājsistēmā ir jāinstalē VPN, izmantojot manuālās iestatīšanas procesu.

Ļaujiet’s iet cauri, kā tas’darīts šeit:

 1. Kad esat pierakstījies savā Chromebook datorā, dodieties uz sava konta fotoattēlu.
 2. Tagad atveriet iestatījumus
 3. Izvēlēties “Tīkls”
 4. Izvēlieties “Pievienojiet savienojumu”
 5. Tagad būs iespēja “Pievienojiet OpenVPN / L2TP”. Noklikšķiniet uz tā.
 6. Tiks piedāvāta veidlapa. Aizpildot visus laukus šajā formā, ir jāturpina darbs.
 7. Servera resursdators: aizpildiet ar savu pašreizējo IP adresi
 8. Pakalpojuma nosaukums: Tas ir pēc jūsu izvēles. Nosauciet to visu, ko vēlaties, piem. “ABC VPN”
 9. Piegādātāja tips: lietotājiem, kuriem ir ieejas frāze vai personiskā atslēga, pēc tam atlasiet L2TP / IPsec + iepriekš koplietota atslēga. Ja jūsu sertifikāti nāk no tīkla administratora, tad izvēlieties nākamo iespēju, t.i., L2TP / IPsec + lietotāja sertifikāts
 10. Iepriekš dalīšanas atslēga: Don’Nevainojiet to par savu personīgo paroli. Šī ir atslēga, ko izmanto, lai apstiprinātu jūsu VPN savienojumu.
 11. Servera CA sertifikāts: Jūsu instalētais servera VPN sertificētais jāizvēlas no šeit redzamā saraksta
 12. Lietotājvārds: ievadiet savus VPN konta akreditācijas datus
 13. Parole: ievadiet VPN konta akreditācijas datus
 14. OTP: ģenerējiet paroli, izmantojot savu OTP karti vai VPN marķieri, un ierakstiet to šeit
 15. Grupas nosaukums: Ja strādājat ar personīgo sistēmu, izlaidiet to
 16. Atliek tikai noklikšķināt uz “Pievienojieties”
 17. Ja jūsu informācija bija pareiza, tad to noteikti būsit savienojis ar sava Chromebook datora VPN serveru tīklu

Pārskats par Chrome VPN starpniekserveri

Starpniekserveris nekad nevar būt VPN aizstājējs, jo to, ko tas dara, vislabāk var raksturot kā “ÏP Lēcieni”. VPN ir daudz holistiskāki drošības pakalpojumi, jo tie uzlabo aizsardzību, izmantojot tādas funkcijas kā datu pakešu šifrēšana un protokolu pārtraukumi.

Starpniekserveri, pat pārlūkam Chrome, nekad nav ieteicami, jo vairums no tiem ir pietiekami slikti, lai novirzītu jums reālu IP pat visvairāk hakeru amatieru. Torrenting lietotāji pārāk labi zina, cik bīstami starpniekserveri var būt un cik viegli viņi var pieķerties varas iestādēm, lai lejupielādētu torrent failus, ja viņi izmanto starpniekserveri.

Nekad nepārlieciet pārlūku Chrome ar starpniekserveri’s farss labākajā gadījumā.

Labākais Google Chrome VPN Reddit 2018

Reddit atsauksmes ir lielisks lietotāju noskaņojuma rādītājs jebkurā produktu kategorijā. Ciktāl tas attiecas uz labāko VPN pārlūka Chrome paplašinājumiem, lietotāja viedoklis šķietami krasi atbalsta divus pakalpojumus, t.i., NordVPN un privāto piekļuvi internetam..

Viens lietotājs komentēja, ka NordVPN’s Chrome’S paplašinājums ir ļoti ieteicams un piedāvā slavējamu sniegumu. Kopš abonēšanas NordVPN, kas runā par pakalpojumu, lietotājs ir pārtraucis lietot jebkuru citu trešo personu pakalpojumu’s uzticamība.

labākās hroma vpn reddit atsauksmes

Cits lietotājs ieteica gan NordVPN, gan privāto piekļuvi internetam un norādīja uz faktu, ka abi šie pakalpojumi ir lētāki, ja izvēlaties to ilgtermiņā saistīt..

chrome vpn reddit balsojumi

Privāta piekļuve internetam, kā norādīts mūsu pārskatā iepriekš, iespējams, ir viens no 3 populārākajiem VPN, kas tur tiek uzskatīti, un reddit komentāri ir šī fakta apliecinājums..

Lietotājs izteiksmīgi izmantoja šo pakalpojumu, tāpat kā neskaitāmus citus, un atzīmēja visu tā funkciju, piemēram, nemainīgu ātrumu un nulles droseles, augsto uzticamību. Tika arī atzīmētas īpašas lietotnes, kamēr lietotājs paturēja savus labākos vārdus Chrome paplašinājumam, to saucot “Ļoti satriecoši”.(Lai iegūtu vairāk atsauksmju, skatiet labāko reddit VPN)

chrome VPN reddit komentāri

Labākais bezmaksas VPN Chromebook datoram

 1. Protonu VPN

Jūs diezgan viegli atpazīsit vārdu “Protons” ja tu’jūs kādreiz esat interesējis tādas lietas kā šifrēšana vai drošs pasts. Tas’s tāpēc, ka šī VPN firma ir slavena, jo tā’s pasaules īpašnieks’lielākais drošā e-pasta tīkls, t.i., ProtonMail.

labākais bezmaksas vpn uz chromebook

Tas ir diezgan nesen ienācis VPN pasaulē, piedāvājot gan bezmaksas, gan apmaksātus plānus atkarībā no tā, kādām funkcijām lietotājs vēlas piekļūt no pakalpojumu sniedzēja.

Ciktāl tas attiecas uz bezmaksas versiju, tā drošība ir diezgan uzticama ar militāras pakāpes šifrēšanu, OpenVPN protokola atbalstu, nav zināmu noplūžu vai inficētu klientu.

Tās joslas platuma piedāvājums ir diezgan dāsns, jo tajā nav nekādas maksimālās robežas, tāpēc varat to izmantot kā labu papildinājumu Chromebook datoram gadījumos, kad jūsu maksas pakalpojums samazinās..

Vienīgais šī pakalpojuma jautājums ir tas, ka tā ātrums ir šausmīgi lēns un tik lēns, ka tas spēj tikai atbalstīt pārlūkošanas darbības. Straumēšana vispār nav ieteicama.

Tomēr tur’s nozveja šeit. Tā kā Chromebook dators ir tik niša operētājsistēma, ne daudzi pakalpojumu sniedzēji piedāvā tam īpaši veltītus klientus, pat ne daudzi no apmaksātajiem, nemaz nerunājot par bezmaksas pakalpojumu sniedzējiem..

Tātad, jums būs vai nu jāizjauc ProtonVPN Android lietotne, lai tā darbotos jūsu Chromebook datorā, vai arī tas jāinstalē manuāli, izmantojot tā OpenVPN konfigurācijas failus.

Jā, bezmaksas VPN ir ierobežojumi’tāpēc, ka, lai VPN darbotos vislabākajā formā, ir nepieciešams liels kapitāla daudzums, no kura bezmaksas pakalpojumi tiek novirzīti’t piemīt.

Es sirsnīgi iesaku izvēlēties apmaksātos tikai tad, ja vēlaties augstāku pieredzi savā Chromebook datorā vai arī jums paliks sarūgtināts par vilšanos ar nepietiekamiem resursiem un nepietiekami aprīkotu bezmaksas VPN savienojumu..

Plusi

 1. Ir atļauts neierobežots joslas platums
 2. Pietiekami laba privātuma infrastruktūra

Mīnusi

 1. Lēns ātrums
 2. Atļauts tikai viens savienojums

2. Paātrināt

Tāpat kā norāda nosaukums, šis VPN ir vislabākais tiem, kuri vēlas sazināties ar bezmaksas pakalpojumu sniedzēju, bet nevēlas kompromisus par ātrumu. Un tā nav maza lieta, it īpaši bezmaksas VPN domēnā. Tas’tāpēc, ka vairums bezmaksas pakalpojumu sniedzēju parasti pazemina jūsu ātrumu līdz minimālam minimumam, kas ir zemāks par to, ko viņi nodrošina savos apmaksātajos plānos.

paātrināt vpn hroma

Turklāt viņi to nedara’t arī nav nekādu ierobežojumu jūsu piekļuvei serveru sarakstam. Jūs varat izmantot visus 30+ serverus un 5 vienlaicīgus savienojumus.

Vienīgā problēma, kuru es identificēju ar šo Chromebook datoru bezmaksas VPN, ir ļoti ierobežota datu robeža. Pirmajā mēnesī varat iegūt 4 GB datu, bet pēc šī mēneša tas samazinās tikai līdz 1 GB. Nemaz noteikti. Jūs to varat vienkārši veikt pārlūkošanā’s viss.

Plusi

 1. Ātri bezmaksas VPN ātrumi
 2. 30+ serveri
 3. 5 Vairāki pieteikumi

Mīnusi

 1. Zems datu ierobežojums
 2. Lietotņu klienti nav draudzīgi lietotājam

3. Pron VPN

Nav plaši pazīstams VPN, bet ļoti efektīvs, ja meklējat pietiekami labu bezmaksas VPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, PronVPN ir lielisks pakalpojums, ja viss, ko vēlaties darīt, ir atbloķēt video straumēšanas vietnes.
Tā nav’t ievērojami palēnina ātrumu un ļauj slīdēt pa vietām ar minimālu satraukumu.
Chrome paplašinājums ir viegls, un, lai sāktu, no jūsu gala nav nepieciešama reāla informācija. Viena klikšķa pakalpojums, kuru lietotāji patiesi var saglabāt pārlūkprogrammās, ja viņu apmaksāts pakalpojums vēl nav’t strādā, un viņiem kaut kas steidzami jāatbloķē.

Plusi

 1. Neierobežots joslas platums
 2. Ērta piekļuve cenzētās vietnēm
 3. Pieejama atrašanās vietas noteikšana

Mīnusi

 1. Mežizstrādes politika ir neskaidra
 2. Par šifrēšanu vai protokoliem netiek atbalstīta informācija

Labākais FAQ par Chrome VPN

Vai Google Chrome ir VPN?

Nē, Google Chrome nav VPN, un to vajadzētu sajaukt ar vienu. Chrome ir bezmaksas tīmekļa pārlūkprogramma, kuru varat izmantot, lai piekļūtu internetam, lai iegūtu un nosūtītu informāciju.

Vai varat izmantot VPN Chromebook datorā??

Chromebook ir speciāli izstrādāta operētājsistēma, kuru izstrādājuši arī pārlūka Chrome pārlūks. Šī sistēma darbojas operētājsistēmā Google Chrome OS un ir labs aizstājējs tādām populārām operētājsistēmām kā Windows un Mac.

VPN var izmantot jebkurā operētājsistēmā, un Chromebook dators nav izņēmums, taču, tā kā ne daudziem pakalpojumu sniedzējiem ir speciālas lietotnes šai konkrētajai operētājsistēmai, jums tas jāinstalē, izmantojot manuālo procesu, kuru mēs iepriekš detalizēti pieminējām..

Kā es varu izmantot starpniekserveri ar Chrome??

Vissvarīgākais Chrome pārlūkā ir tas, cik viegli tas lietotājam nodrošina piekļuvi dažādām funkcijām. Starpniekservera iestatīšana nav’Pārāk sarežģīti pārlūkā Chrome. Lai sāktu starpniekservera iestatīšanas procesu, rīkojieties šādi:

 1. Klikšķis uz ikonas ar trim paralēlām joslām pārlūkprogrammas labajā augšējā stūrī. Šī ir vieta, kur jūs varat doties, ja vēlaties pielāgot vai kontrolēt savu pieredzi ar Chrome
 2. Izvēlieties “Iestatījumi” un tad ritināt uz leju līdz jūs sasniedzat iespēju “Papildu iestatījumi”
 3. Tagad šeit jums jāiedziļinās atlasīt opcija nosaukta “Tīkla iestatījumi”
 4. Mēs’re gandrīz tur. Skat opcija sakot “Mainīt starpniekservera iestatījumus”. Klikšķis uz tā
 5. Tagad pirms jums tiks atvērts interneta rekvizītu logs
 6. Šī loga labajā pusē labajā pusē ir opcija ar nosaukumu “LAN iestatījumi”. Izvēlieties
 7. Pēc noklusējuma opcija “Automātiski noteikt iestatījumus” tiks ieslēgts. Pagriez to izslēgt, atceļot to
 8. Tagad pārbaudīt kaste, kurā teikts “Izmantojiet starpniekserveri ar savu LAN”
 9. Ievadiet tā starpniekservera IP adrese, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu, tukšā laukā “Adrese” un starpniekservera porta numuru otrā lauka nosaukumā “Osta”
 10. Klikšķis Labi, lai sāktu savienojumu, izmantojot starpniekserveri, un vēlreiz noklikšķiniet uz Labi, lai saglabātu izmaiņas
 11. Ja vēlaties noņemt starpniekservera savienojumu, vienkārši noņemiet atzīmi “Izmantojiet starpniekserveri ar savu LAN” opcija un atlasīt “Automātiski noteikt iestatījumus” opcija

Lietu iesaiņošana

Chrome entuziastiem tiešsaistes drošība kļūst par visaugstāko problēmu, ņemot vērā faktu, ka daudzi lielie uzņēmumi mēģina nozagt jūsu datus. Nesenais Cambridge Analytica skandāls ir apliecinājums tam, ka tieši tas, cik daudz jūsu dati ir vērts, un to, cik svarīgi ir tos aizsargāt no nepamatotas izmantošanas.

Mūsu galvenā prioritāte joprojām ir informēt mūsu lietotājus par labākajiem VPN pakalpojumiem visās kategorijās, lai viņus informētu par katras ierīces un OS labāko izvēli. Šīs atsauksmes paliks objektīvas un atvērtas ierosinājumiem, ja mūsu lietotāji uzskatīs, ka viņiem ir kaut kas vērtīgs, ar ko dalīties vai pievienot mūsu pārskatus.

Nekautrējieties patikt, kritizēt, diskutēt un novērtēt mūsu 2018. gada labāko VPN pārskatu par Chrome paplašinājumu komentāros!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me