Labākais VPN operētājsistēmai Chromebook 2020 – vienmēr saglabājiet savus datus drošībā!

Šajā straujajā pasaulē, kurā tagad dominē digitālais kosmoss, ir vajadzīgas jaunas tehnoloģijas, lai mums, cilvēkiem, padarītu dzīvi vienkāršāku. Ņemot vērā iepriekš minēto, Google izveidoja slaveno Chromebook datoru, kas ir lēts klēpjdators, un tas ir ārkārtīgi slavens gan budžeta izpratnes, gan ceļotāju, gan studentu vidū. Tomēr neatkarīgi no tā, kādu platformu / aparatūru izmantojat, paļaušanās uz tiešsaistes pakalpojumiem rada dažas bažas par privātumu, jo visi dati ir pakļauti noplūdes vai valdības uzraudzībai. Šeit tiek piedāvāts labākais VPN, nodrošinot jums labāko Chromebook datoru VPN sarakstu, lai tiešsaistē izmantotu visaugstāko anonimitātes līmeni.!

Kas ir Google Chromebook dators?

Chromebook dators ir jaunas paaudzes klēpjdatori, kas tirgū nonāca 2011. gada 15. jūnijā. Tas ir neticami viegls, ar mazu enerģijas patēriņu, piedāvājot ātru ātrumu, lai uzreiz veiktu skaitļošanas uzdevumus. Darbību nodrošina operētājsistēma Chrome OS, un tā ir paredzēta galvenokārt izmantošanai internetam, jo ​​lielākā daļa dokumentu un lietojumprogrammu dzīvo un darbojas mākonī. Tā ir atšķirīga klēpjdatoru šķirne, kas dod jums vislabāko no Google’ar dažu pogu pieskārienu.

Kas ir Google Chromebook dators?

Kā Google Chromebook atšķiras no citiem klēpjdatoriem un piezīmjdatoriem?

Salīdzinājumā ar Mac un Windows 10 klēpjdatoriem Chromebook dators kopumā ietilpst citā kategorijā. Tās ir CLOUD mašīnas ar savu klasi, galvenokārt slavenas ar savu mobilitāti un ātrumu. No otras puses, standarta klēpjdatori un piezīmjdatori darbojas stingri bezsaistē. Pēc tam viņi tiek vērtēti pēc atšķirīgiem kritērijiem. Kas padara Chromebook datoru tik īpašu?

Kā Google Chromebook atšķiras no citiem klēpjdatoriem un piezīmjdatoriem?

Viss patiesībā! Šīs ievērojamās ierīces ir gandrīz tikpat lielas kā ultragrāmatas, tās var lepoties ar plānu dizainu, ar lielu funkciju sarakstu. Tās ir laba izvēle pirmo reizi klēpjdatoru īpašniekiem, un tās bieži vien ir augstas izglītības pasaulē. Starp zīmoliem, kas piedāvā Chromebook datorus, ietilpst Samsung, HP, Asus un Acer, kuri visi darbojas ar Chrome OS. Racionalizēta darbība, pieejamība, kā arī pulēts interfeiss, vienvietīgi Google pakalpojumi un Cortana palīdzība ir viņu galvenie pārdošanas punkti..

Vai jūsu dati ir droši Chromebook datorā??

Šis ir sarežģīts jautājums, uz kuru jāatbild, ņemot vērā, ka neatkarīgi no izmantotās platformas, ja vēlaties palielināt labu drošību - tas sākas ar to, kā jūs pats pārvaldāt savus datus. Chromebook datoru gadījumā jums ir pareizi jānosargā savs Google konts, jo visas mazās darbības un uzdevumi tiek veikti caur to. Tāpēc maksimālai aizsardzībai jāpievieno spēcīga parole, kā arī divu faktoru autentifikācijas iestatīšana, kurai pieteikšanās laikā no Google autentifikatora lietotnes ir nepieciešams kods.

Vai Chromebook ir drošs

Lai vēl vairāk uzlabotu savu drošību un privātumu, ir jāizmanto vairākas korekcijas un konfigurācijas. Chromebook datora iestatījumos ierobežojiet pierakstīšanos tikai ar vienu kontu, lai nepiederošas personas nekad nevarētu piekļūt jūsu klēpjdatoram vai tajā esošajiem datiem. Varat arī izvēlēties sniegt Google mazāk informācijas, pārslēdzot noklusējuma pārlūku uz tagad slaveno, uz konfidencialitāti vērstu meklētājprogrammu DuckDuckGo, kas neizseko jūsu datus un nereģistrē jebkādu savienojuma / sesijas informāciju.

Vai jums tiešām ir nepieciešams labākais Chromebook datora VPN??

Tagad jūs zināt, kā uzlabot savu Chromebook datoru drošību. Tomēr, vai iepriekšminētā korekcija garantē arī pilnīgu drošību tiešsaistē? Ne gluži! Tāpēc jums jāiegulda VPN risinājumā, lai palielinātu savu anonimitāti tiešsaistē un samazinātu datu noplūdes iespējas. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kāpēc jums ir nepieciešams vislabākais Chromebook datoram paredzētais VPN, turpiniet lasīt zemāk:

 • Novērst izsekošanu / novērošanu - Daudzās valstīs ir stingri interneta likumi, kas padara valdībām par obligātu spiegot jūsu personīgo darbību. Interneta pakalpojumu sniedzējiem ir tiesības likumīgi uzraudzīt / reģistrēt visus jūsu datus bez jūsu atļaujas. Izmantojot vislabāko VPN Chromebook datoram, tiek nodrošināta pilnīga jūsu datu paslēpšana!
 • Nodrošina publiskos Wi-Fi tīklus - Chromebook datoriem ir nepieciešams interneta savienojums, lai piekļūtu visām tā iespējām. Ja esat ceļotājs un izmantojat publisko Wi-Fi’Ir ļoti daudz, ja vislabākais VPN ir paredzēts Chromebook datoram, tā ir laba izvēle, lai novērstu jebkādu snoopingu vai hakeru darbību, nodrošinot, ka jūsu dati joprojām ir aizsargāti no sabiedrības acīm..
 • Tūlīt atbloķējiet straumēšanas vietnes - Ja vēlaties straumēt noteiktu filmu / TV pārraidi savā Chromebook datorā, jūs bieži varat sastapties ar vietnēm, kurās tiek noteikti ģeogrāfiski ierobežojumi. Labākais Chromebook datoru VPN palīdz atbloķēt šīs premium vietnes, nodrošinot piekļuvi pilnām satura bibliotēkām.
 • Iesaistieties P2P / Torrenting - Autortiesību pārkāpumu likumi lietotājiem liedz iesaistīties jebkādās P2P / vilinošās darbībās ar Chromebook datoriem vai jebkuru citu ierīci, kas nodrošina internetu. VPN maskē jūsu IP adresi, maskējot jūsu identitāti, atvieglojot straumju drošu lejupielādi.

Funkcijas, kas jāizvēlas labākajā Chromebook datora VPN

Kad jāatrod labākais Chromebook datoru VPN, tirgū jūs varat sastapties ar milzīgu iespēju sarakstu - gan maksas, gan BEZMAKSAS. Tomēr jūs nevarat vienkārši pierakstīties uz jebkuru pakalpojumu, un jums jāveic rūpīga pārbaude. Lai to izmantotu, ir jāapzinās noteiktas funkcijas Chromebook datoros, tostarp, bet ne tikai:

 • Saderība - Salīdzinājumā ar personālo datoru VPN, ne katrs pakalpojumu sniedzējs piedāvās Chromebook datora atbalstu. Tā kā operētājsistēmas pamatā ir Linux, taču tās dizains ir ārkārtīgi atšķirīgs, jūs nevarat vienkārši lejupielādēt Linux versiju. Noteikti pierakstieties pie operatora, kas piedāvā īpašu lietotni operētājsistēmai Chrome OS.
 • Mežizstrāde - Ja VPN iesaistās reģistrēšanas darbībās, reģistrējot jūsu savienojuma / sesijas informāciju, tas vispirms nenozīmē visu pierakstīšanās mērķi. Pārliecinieties, vai vislabākais jūsu izvēlētais Chromebook datoru VPN lepojas ar stingru politiku bez žurnāliem, lai nodrošinātu maksimālu tiešsaistes aizsardzību.
 • Ātrums - Pēdējais, kas jums nepieciešams, ir slikts ātrums, kad Chromebook piezīmjdatorā izmantojat internetu. Tas ne tikai kairina, bet arī padara uzdevumu lejupielādi / straumēšanu neticami saspringtu. Izvēlieties tikai Chromebook piezīmjdatoru VPN ar pierādītu labu veiktspējas un ātru serveru reputāciju.
 • Serveri - Tā kā Chromebook datoru lietotāji ir izplatīti visā pasaulē, jūsu izvēlētajam pakalpojumu sniedzējam noteikti ir milzīga serveru datu bāze ar daudzām vietām visā pasaulē. Tas atvieglo piekļuvi vietnēm ar ierobežotu piekļuvi, izmantojot Chromebook datora labāko VPN.

Labākais Chromebook datoru VPN

Labākie VPN Chromebook datoriem 2018. gadā

Mēs saprotam, ka dažreiz var būt neticami uzmundrinoši atrast pakalpojumu sniedzēju, kas vislabāk atbilst jūsu budžeta vajadzībām un Chromebook datoru prasībām, jo ​​īpaši tāpēc, ka internetā ir milzīgs iespēju saraksts.. Lai samazinātu problēmu, mēs esam izveidojuši labāko Chromebook datoru VPN sarakstu, pamatojoties uz iepriekšminētajiem faktoriem, kas kopumā piedāvā ievērojamu veiktspēju:

Pakalpojumu sniedzēji Cena (USD) Funkcijas Vērtējums Atlaide Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

 1. Surfshark

  Surfshark

  USD 11,951,99Mēnesī

  • 800+ serveri 50+ valstīs
  • AES-256-GCM šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticams 83% atlaižu apmeklējums vietnē
  Lasīt pārskatu

 2. PureVPN

  PureVPN

  USD 10,952.91Mēnesī

  • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 5 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticama 73% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  USD 12,958.32Mēnesī

  • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 Tiešsaistes tērzēšana
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticami 35% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 4. Bezdarbība

  Bezdarbība

  USD 9,952.25Mēnesī

  • 1000 un vairāk serveru 100 vietās
  • 256 bitu standarta militāras pakāpes šifrēšana
  • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir lielisks
  • Nulles žurnālu nodrošinātājs
  • Pieejami 5 multi-logins
  • Windows, Mac, Android, iOS lietotnes un Chrome paplašinājums

  Uzticami 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2.75Mēnesī

  • 3700 serveri 60 valstīs
  • 256 bitu AES šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Stingra politika bez žurnāla
  • 7 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

CyberGhost - uzticama darbvirsmas lietotne un Chrome paplašinājums

Rumānijā bāzētais uzņēmums CyberGhost piedāvā īpašu lietojumprogrammu Chrome OS lietotājiem, kas ir neticami viegli lietojama un lepojas ar pievilcīgu dizainu. Tas izmanto spēcīgu OpenVPN šifrēšanu maksimālai drošībai un piedāvā iespēju vienlaikus izveidot savienojumu ar 5 ierīcēm, vienlaikus piedāvājot 30 dienu ilgas naudas atdošanas garantiju un 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu detalizēto rokasgrāmatu par CyberGhost pārskatu.

Labākais Chromebook datoru VPN

Plusi

 1. Specializēta lietotne operētājsistēmai Chrome OS.
 2. Pieejams Chrome paplašinājums.
 3. Globālais pārklājums: 800 serveri.
 4. Vairāki savienojumi 5 ierīcēs.
 5. Nulles reģistrēšanas politika.

Mīnusi

 1. Ātrumi varētu būt ātrāki.

Iegūstiet CyberGhost

ExpressVPN - lieliska drošība / konfidencialitāte Chromebook datoru lietotājiem

ExpressVPN labi atbilst Chromebook datoru lietotāju prasībām, piedāvājot manuālas iestatīšanas instrukcijas VPN iestatīšanai Chrome OS. Ir pat ExpressVPN Chrome pārlūks, kas ir pilna darbvirsmas lietotne, kuru lietotāji var izmantot. Funkcijās, kuras saņemat reģistrējoties, ir trīs vienlaicīgi savienojumi, P2P / Torrenting, WebRTC aizsardzība un Automātiska nogalināšanas slēdzis. Dons’neaizmirstiet izlasīt mūsu atjaunināto ExpressVPN pārskatu.

ExpressVPN Chromebook datoram

Plusi

 1. Android lietotne OpenVPN Chrome.
 2. Atsaucīgs klientu serviss.
 3. Manuāli Chromebook VPN ceļveži.
 4. Serveri 84 pasaules valstīs.
 5. Nav lietošanas žurnālu, lai nodrošinātu maksimālu privātumu.

Mīnusi

 1. Mēreni mēneša plāni.

Iegūstiet ExpressVPN

VyprVPN - teicamas straumēšanas / straumēšanas straumēšanas ātrumi Chromebook datoros

Lai gan VyprVPN nav pieejama neviena lietotne, pakalpojumu sniedzējs piedāvā īpašu L2TP iestatīšanas rokasgrāmatu pārlūkam Chrome OS, kas lieliski darbojas ar tā pakalpojumu. Jūs saņemat piekļuvi serveriem 70 valstīs, kā arī SmartDNS funkciju, un a “Hameleons” slepena tehnoloģija, kas palielina jūsu drošību, īpaši, ja vēlaties apmeklēt tādas vietas kā Irāna vai Ķīna. Jums pat ir pieejama 30 dienu atgriešanas garantija.

VyprVPN Chromebook datoram

Plusi

 1. L2TP Chromebook datora iestatīšanas rokasgrāmata.
 2. Lepojas ar savu serveru infrastruktūru.
 3. “Hameleons” Tehnoloģijas.
 4. Nav savienojuma / sesijas žurnālu.
 5. 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Mīnusi

 1. Neatbalsta Bitcoin.

Iegūstiet VyprVPN

Buferēts - ievērojama anonimitāte nefiltrēta interneta izpētē

Līdzīgi kā citiem pakalpojumu sniedzējiem, nav arī speciālas Chrome OS lietotnes, ko varētu izmantot Chromebook datorā. Tomēr pakalpojums piedāvā L2TP atbalstu rokasgrāmatu veidā. Ir pat a “Ostas atklāšana” funkcija, kas ļauj uzreiz pieteikties Wi-Fi lidostās un viesnīcās. Ir pieejama arī bezmaksas izmēģinājuma versija un 30 dienu naudas atdošanas garantija. Labākā daļa no visiem: jūs izmantojat ātru ātrumu!

Buferēts Chromebook datoram

Plusi

 1. L2TP atbalsts operētājsistēmai Chrome OS.
 2. Automātiskais nogalināšanas slēdzis.
 3. Serveri 41 valstī.
 4. Live Chat atbalsts 24 stundas diennaktī.
 5. Ātri savienojuma ātrumi.

Mīnusi

 1. Daži savienojuma žurnāli

Iegūstiet buferizētu VPN

NordVPN - uz privātumu vērsta VPN lietotne Chromebook datoru lietotājiem

Panamā esošais NordVPN, iespējams, ir visdrošākais risinājums Chromebook datoru lietotājiem, kuri nevēlas, lai viņu informācija tiktu reģistrēta vai noplūda valdības aģentūrās. Visi dati ir aizsargāti Panamā’patērētāju tiesību aizsardzības akts. Tālāk jūs saņemat spēcīgu drošību: “Double Hop” pakalpojums, kas novirza jūsu VPN uz diviem dažādiem serveriem, lai uzlabotu privātumu. Izlasiet mūsu visaptverošo NordVPN pārskatu.

NordVPN Chromebook datoram

Plusi

 1. Pieejams Chrome papildinājums.
 2. 30 dienu atmaksas politika.
 3. Seši vienlaicīgi savienojumi.
 4. Nulles žurnālu nodrošinātājs.
 5. 4189 serveri 62 valstīs.

Mīnusi

 1. Dārga cena.

Iegūstiet NordVPN

Vislabākie VPN bez Chromebook datora

Ja jūs meklējat labākos Chromebook datoru VPN, taču nevarat atļauties iepriekš minēto augstākās kvalitātes pakalpojumu izmaksas, vienmēr varat paļauties uz bezmaksas pakalpojumu sniedzējiem. Protams, jūs nesaņemsit tādu pašu drošības un privātuma līmeni, taču ir daži BEZMAKSAS VPN, kas sniedz papildu jūdžu, piegādājot jums kvalitatīvu produktu. Tie ietver, bet ne tikai:

 1. Vējraksts.
 2. TunnelBear.
 3. Paslēp mani.

Labākie Chromebook datoru VPN paplašinājumi

Lai arī daudz prātīgāk ir paļauties uz speciālu Chrome OS operētājsistēmas VPN lietotni, daudziem lietotājiem ir ērtāk izmantot pārlūka paplašinājumu. Tas ir tiem lietotājiem, kuri vēlas uzreiz atbloķēt vietnes un pārslēgt serverus tieši no savas pārlūkprogrammas. Tālāk ir sniegti daži ieteikumi, ja meklējat labākos Chrome pārlūka VPN paplašinājumus.

 1. ExpressVPN.
 2. NordVPN.
 3. PureVPN.
 4. PrivātsVPN.
 5. IPVanish.
 6. ZenMate.
 7. Vējraksts.
 8. CyberGhost.
 9. Pārlūkot
 10. Privāta piekļuve internetam (PIA).

Kā instalēt VPN Chromebook datorā

Ja atrodat īpašu lietotni Chrome, piemēram, no vietnes CyberGhost, VPN iestatīšana ir tikpat vienkārša kā vietējās programmatūras lejupielāde un tad instalēšanas pogas noklikšķināšana. Tomēr, ja vēlaties Chromebook piezīmjdatorā manuāli instalēt VPN, jums jāpiedzīvo sarežģīts process. Zemāk mēs izceļam visas darbības VPN instalēšanai Chromebook datorā:

Labākais bezmaksas Chromebook datoru VPN

 • Iegūstiet CA sertifikātu no sava VPN pakalpojumu sniedzēja un glabājiet to vietējā krātuvē.
 • Atveriet jaunu cilni pārlūkā Chrome adreses joslā ievadiet chrome: // iestatījumi / sertifikāti.
 • Lapas augšdaļā noklikšķiniet uz “Iestādes” un pēc tam noklikšķiniet uz “Importēt” pogu.
 • Parādīsies uznirstošais lodziņš, lai pārliecinātos, ka jūs “Patiesība šo sertifikātu”. Nospiediet pogu Labi.
 • Gaidiet sertifikāta importēšanu un instalēšanu. Izbaudiet VPN lietošanu.

Google VPN pakalpojums salīdzinājumā ar labāko Chromebook datoru VPN

Visi Chromebook datori ir aprīkoti ar Google “Wi-Fi palīgs”, kas lietotājiem ļauj nekavējoties un droši izveidot savienojumu ar tīkliem. Google VPN ir daļa no šī pakalpojuma, kas šifrē jūsu interneta savienojumu, neļaujot snooperiem un hakeriem viltot tūlītēju Wi-Fi, izmantojot pakešu sniffing vai saiti ar en “Ļaunais dvīnis” karstais punkts. Lai arī pakalpojums ir pieejams BEZMAKSAS, tam trūkst daudzo priekšrocību, ko piedāvā trešo personu pakalpojumu sniedzēji, tostarp:

Labākie Chromebook datoru VPN paplašinājumi

 • Ģeogrāfiska jūsu atrašanās vietas noteikšana.
 • Iesaistīšanās P2P / Torrenting aktivitātēs.
 • Jūsu interneta darbību slēpšana no interneta pakalpojumu sniedzējiem un valdības aģentūrām.

Labākais Chromebook datoru VPN

Labākais FAQ par Chromebook datoru VPN

Ja runājat par Chromebook piezīmjdatora labāko VPN izmantošanu, var rasties daudz domu par to, kā tas var aizsargāt jūsu identitāti vai uzlabot jūsu drošību. Starp visbiežāk sastopamajiem jautājumiem, kas mums tiek uzdoti, ir:

Vai Chromebook dators atbalsta Android VPN lietotnes?

Tā kā Chromebook datori darbojas operētājsistēmā Chrome OS, tās ir ļoti ierobežotas atbalstīto Android VPN lietotņu iespējas. Kaut arī klēpjdators atbalsta divus svarīgus protokolu veidus: OpenVPN un L2TP / IPSec, platformai joprojām ir tāls ceļš, lai sāktu pieņemt Android lietotnes.

Vai ir droši lietot Chromebook datorā bezmaksas VPN??

Parasti bezmaksas pakalpojumiem ir sabojāta reputācija, jo tie sedz serveru un atbalsta izmaksas, izmantojot citas metodes, piemēram, reklāmas un izsekotājus. Tomēr joprojām ir dažas drošas iespējas, kas patiesībā ir papildu jūdzes, lai jūsu darbība būtu privāta un droša.

Kā pārvietot cilni no Chromebook datora uz Chromecast?

Atveriet pārlūku Chrome un noklikšķiniet augšējā labajā stūrī “Vairāk dalībnieku”. Parādīsies uznirstošais lodziņš, kurā jums tiks lūgts izvēlēties ierīci, kuru nosūtīt “Lomās” uz. Kad tas ir atlasīts, izvēlieties, vai vēlaties kopīgot visu ekrānu vai tikai pašreizējo pārlūka Chrome cilni. Tā vienkāršība ir Chromecast.

Lietu iesaiņošana

Ja Chromebook datora lietošanas laikā vēlaties saglabāt savu identitāti, ir svarīgi izmantot VPN pakalpojumu. Mēs ceram, ka mūsu labākais Chromebook datoru VPNs palīdzēs jums atrast piemērotu variantu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un prasībām. Neatkarīgi no tā, ja jums ir kādi jautājumi vai jums ir kādi labāki ieteikumi, nevilcinieties, iemetot komentāru zemāk. Jūtieties brīvi dalīties rakstā ar draugiem un ģimenes locekļiem!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me