Labākais iPad VPN – pilnīgs drošības ceļvedis, izmantojot bezmaksas iPad VPN

Apple’Kopš 2. tūkstošgades mijas produkti ir nikni, un populārie zīmoli, piemēram, iPod un iPhone, ir palielinājuši pārdošanas apjomus miljonos pārdoto vienību gadā. Bet, pieaugot iOS darbināmo zīmolu popularitātei, palielinājās arī pret to vērstie draudi tiešsaistes domēnā.

Viedie hakeri vienmēr tiek pārbaudīti, lai ielauztos jūsu iPad un ļautu viņiem piekļūt jūsu datiem. Labākais VPN ir jūsu drošākā likme, lai liktu jūsu iPad sasniegt drošības līmeni, kas nepieciešams, lai novērstu šādus bīstamus draudus.

Šeit ir BestVPN.co visaptverošais ceļvedis labākajam iPad VPN, kura mērķis ir padarīt jūs ar visu informāciju, lai pieņemtu pareizo lēmumu, izvēloties vispiemērotāko un iPad draudzīgāko VPN..

Labākais ipad VPN

Kas ir VPN IPad

IPad piedāvā saviem lietotājiem daudz vairāk iespēju un funkcionalitātes ziņā nekā visi citi tirgū pieejamie planšetdatori. IPad parādīšanās uzsāka jaunu savienojamības vecumu, ko darbina ierīce, kas ļauj jums darīt visu, ko varētu darīt jūsu darbvirsma, atskaitot parasto datoru neērtības..

iPads var izmantot jebkur. Sākot no soliņa parkā līdz paša guļamistabai, iPads ir ļāvis lietotājiem izjust plašu piekļuvi. Tā kā, izmantojot iPad, vienmēr ir izveidots savienojums ar internetu, lai veiktu neskaitāmas darbības, piemēram, straumēšanu, tiešsaistes spēļu spēlēšanu, iepirkšanos, lasīšanu un pat mācīšanos, jūsu sensitīvie dati var tikt viegli kompromitēti..

Kas ir VPN IPad?

Tas prasa veikt atbilstošus drošības pasākumus. Piemēram, VPN iPad var ļaut jums iegūt papildu drošības buferi tiešsaistē, būt drošam pret ļaunprātīgu programmatūru, vīrusiem, krāpniekiem un pat sociāli izveidotiem surogātpastu ziņojumiem. Bet priekšrocības vienkārši nedod’t tur beidzas. Mūsdienu labākie VPN var ļaut jums apskatīt un atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu.

Torrenting laikā viņi pat slēpj jūsu IP no autortiesību troļļiem, šifrējot sensitīvus datus, piemēram, kredītkaršu numurus un citu. Tāpēc VPN ātri kļūst neaizstājami visās ierīcēs, taču to nozīme kļūst daudzveidīgāka, ja jūs uztraucaties tādu ierīci kā iPad, kuru tiešsaistes iedzīvotāji izmanto daudz mežonīgāk..

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN uz IPad

iPads ir progresīvākas un ļoti attīstītas planšetdatoru versijas un ir viena no populārākajām piekļuves ierīcēm, kas izmanto internetu. Tomēr šodienas internets nāk ar taisnīgu risku, saistību un ierobežojumu daļu, kuru lielāko daļu var neitralizēt, izvietojot VPN..

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN IPad?

Piem. Netflix ir populārs straumēšanas pakalpojums pēc pieprasījuma, taču tas piedāvā dažādas satura bibliotēkas dažādās valstīs. Tātad tas, ko lietotājs var redzēt Netflix New Zealand, pilnīgi atšķirtos no tā, ko Netflix UK ir piedāvājis saviem lietotājiem. Tagad lietotājiem ir nepieciešams VPN, lai apietu šos apslāpējošos ģeogrāfiskos ierobežojumus saturam un pilnībā izbaudītu viņu abonēšanu.

Bez tam, VPN var padarīt to daudz vienkāršāku un drošāku, izmantojot iPad, straumēt, pasargāt jūs no ļaunprātīgas programmatūras draudiem, liegt hakeriem nozagt slepenus datus un nodrošināt jums lielāku anonimitāti tiešsaistē.

Kā izvēlēties labāko VPN iPad

Kad esat nolēmis izvēlēties VPN pakalpojumu, lai nodrošinātu jūsu iPad drošības pārklājumu, ir daži svarīgi faktori, kas jums jāņem vērā pirms norēķināšanās ar noteiktu pakalpojumu sniedzēju. Zemāk ir saraksts ar funkcijām, kuras pakalpojumu sniedzējam vajadzētu piedāvāt, lai tā pakalpojumu uzskatītu par labāko VPN iPad.

Kā izvēlēties labāko VPN iPad

Šeit ir saraksts ar funkcijām, kuras pakalpojumu sniedzējam vajadzētu piedāvāt, lai tā pakalpojumu uzskatītu par labāko VPN iPad

Spēcīga šifrēšana:

Datu aizsardzība tiek veikta, šifrējot to caur internetu. Ja šifrēšana ir pietiekami spēcīga, pat ja kāds izseko un iegūst jūsu datus, viss, ko viņi redz, ir juceklis, ko viņi ieguva’t nevar atšifrēt. Labākais šifrēšanas veids ir AES 256 klase, ko izmanto valdības aģentūras, militārpersonas un citas sensitīvu datu instalācijas.

Vairāku protokolu atbalsts:

Kamēr jūsu dati tiek šifrēti, tas tiek darīts’vienmēr ir labāk nodrošināt, ka neviens to pat nevar dabūt, kamēr tas atrodas tranzītā internetā. Tas tiek darīts, izlaižot to caur “Protokols”, kas ir sava veida šifrēts tunelis, kurā neviens nevar iekļūt. Populārākie VPN piedāvā vairāku protokolu atbalstu, kas ietver īpašu atbalstu OpenVPN, PPTP, L2TP un citam.

Servera infrastruktūras noturība:

Uz izklaidi orientētām ierīcēm, piemēram, iPad, jums ir nepieciešams VPN, kas var nodrošināt maksimālu serveru skaitu vairākās vietās vienādi. Jo vairāk serveru ir, jo lielākas ir jūsu iespējas viegli atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu.

Daži populārākie VPN nodrošina pat īpašus serverus tādām darbībām kā Torrenting, P2P, apmulsinātus serverus un daudz ko citu, tāpēc tas var būt pievienots plus.

Saderība ar iPad:

Apple’ierīces nav tik draudzīgas lietotnēm un resursiem, kuru izcelsme ir ārpus uzticama izstrādātāja’s kopiena. Lai VPN būtu labs iPad, tam ir jānodrošina augsta ierīces saderības pakāpe. Daudzi VPN piedāvā īpašas iOS lietotnes tieši šīs vajadzības apkalpošanai.

Ekskluzīvas iespējas:

Populārākie VPN’t vienkārši piedāvā pamata funkcijas, kā tas nebūtu’t attaisno viņu visaugstāk vērtētos asarus VPN pasaulē. Ekskluzīvās iespējas var būt dažādas - sākot no izslēgšanas slēdžiem līdz dubultā VPN un pat sīpolu izmantošanai VPN, tas viss lietotājiem var ļaut palielināt drošības līmeni uz viņu iPad.

labākais vpn ipad

Labākais iPad VPN - uzticamas un pārbaudītas lietotnes ar godīgu klasifikāciju

iOS parasti ir ļoti droša platforma, taču hakeri ātri kļūst ārkārtīgi sarežģīti uzbrukumos pret šādām ierīcēm. IOS entuziasti ir ārkārtīgi lojāli, runājot par viņu ierīcēm, un tas padara platformas, piemēram, iPad, tik vilinošas uzbrukumiem datiem.

Vislabākie VPN ir paredzēti, lai pasargātu jūs no tieši tādām mulsinošām datu noplūdēm, kas var glābt jūs no liela finanšu un personisko datu postījumiem. Papildus tam VPN nodrošina arī ārkārtas pieklājību, ļaujot jums apiet cenzūru un piekļūt saturam, kas ierobežots ar ģeogrāfiski ierobežotu saturu.

Šīs jūsu iPad ierīcē šīs funkcijas var ļaut jums uzlabot ierīces darbības un garantēt izcilu pieredzi, ko nodrošina augšējais VPN. Šeit ir mūsu kuponēto un aizspriedumu bezmaksas saraksts Labākais iPad VPN kas satur cenu pārskatus, saderības rokasgrāmatas, serveru skaitu un svarīgākus faktorus.

Pakalpojumu sniedzēji Cena (USD) Funkcijas Vērtējums Atlaide Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

 1. Surfshark

  Surfshark

  USD 11,951,99Mēnesī

  • 800+ serveri 50+ valstīs
  • AES-256-GCM šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticams 83% atlaižu apmeklējums vietnē
  Lasīt pārskatu

 2. PureVPN

  PureVPN

  USD 10,952.91Mēnesī

  • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 5 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticama 73% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  USD 12,958.32Mēnesī

  • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 Tiešsaistes tērzēšana
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticami 35% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 4. Bezdarbība

  Bezdarbība

  USD 9,952.25Mēnesī

  • 1000 un vairāk serveru 100 vietās
  • 256 bitu standarta militāras pakāpes šifrēšana
  • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir lielisks
  • Nulles žurnālu nodrošinātājs
  • Pieejami 5 multi-logins
  • Windows, Mac, Android, iOS lietotnes un Chrome paplašinājums

  Uzticami 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2.75Mēnesī

  • 3700 serveri 60 valstīs
  • 256 bitu AES šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Stingra politika bez žurnāla
  • 7 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

ExpressVPN - visu kārtu veiktspēja iPad ierīcēs:

Izcils nosaukums starp VPN, ExpressVPN piedāvā vienu no labākajām funkciju pakotnēm, kas piedāvā augstākas kvalitātes ērtības lietotājiem.

Papildus ārkārtīgi ērtajam un īpaši ērti lietojamajam iOS lietotņu klientam tas var piedāvāt vairāk nekā 2000 serverus, nulles joslas platuma ierobežojumu, ātras pūtītes, kas nav’t nav pierima ar servera sastrēgumiem, AES 256 līmeņa šifrēšanu un citām ekskluzīvām funkcijām, piemēram, dalītu tunelēšanu papildu drošībai.

Pārliecinieties, lai pārbaudītu pilnu expressvpn pārskatu.

EpressVPN iPad

Šis VPN varētu būt nedaudz dārgāks nekā tā vienaudži, taču tas piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju tiem, kas don’Pēc sākotnējās lietošanas nevēlaties palikt pakalpojumā. Bet tas reti notiek.

Izmantojot Express VPN iPad, tiek piedāvāti trīs dažādi plāni. Mēneša plāns ir USD 12,95 vērtībā, kas ir pārāk pārmērīgs, lai apsvērtu, 6 mēnešu plāns maksā 59,95 USD, par ko rēķins tiek izrakstīts vienreiz, taču viņu labākais plāns paliek ikgadējais plāns, kurš maksā tikai USD 99,95.

Plusi

 1. Populārāko pārnesumu ātrums kā iPad VPN
 2. Īpašas lietotnes un paplašinājumi pārlūkprogrammām
 3. Grūta, militāras pakāpes šifrēšana
 4. Vairāku protokolu atbalsts
 5. Nulles žurnālu politika

Mīnusi

 1. Nav īpašu P2P serveru
 2. Dārgi salīdzinājumā ar konkurējošajiem pakalpojumiem

Iegūstiet ExpressVPN

PureVPN - zemu izmaksu VPN ar visām iPad funkcijām:

Protams, viens no vispieejamākajiem VPN, kas pieejams tur, PureVPN piedāvā visu, ko piedāvā labākie VPN, par nelielu daļu no izmaksām. Ja domājat iegādāties VPN, kas var atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotus straumēšanas pakalpojumus, tad PureVPN jums var piedāvāt tieši to.

Iepazīstieties ar mūsu detalizēto purevpn pārskatu.

PureVPN iPad

Jūs varat skatīties Hulu, Netflix un Amazon Prime jebkurā reģionā, izmantojot PureVPN’Pārsteidzošie 750 serveri, kas ir izplatīti visā pasaulē. Bez tam PureVPN abonements garantē jums tiesības uz tādām funkcijām kā Split Tunneling, Sīpols virs VPN, vairāku protokolu atbalsts un daudz kas cits.

Tikai par USD 69,12 par divu gadu abonēšanas plānu abonements ir pārāk grūti ignorējams, izmantojot PureVPN.

Plusi

 1. Pieejami VPN plāni planšetdatoriem iPad
 2. DDoS aizsardzība
 3. Īpašs straumēšanas atbalsts
 4. P2P un Torrent serveri
 5. 750 + serveri 141 valstī
 6. VPN tīklājs
 7. Nat Firewall
 8. Vairāku protokolu atbalsts, ieskaitot OpenVPN un L2Tp
 9. Ļauj sadalīt tuneli

Mīnusi

 1. Uztur dažus žurnālus
 2. Bezmaksas izmēģinājuma versija nav pieejama

Iegūstiet PureVPN

Privāta piekļuve internetam (PIA): nepārspējama aizsardzība kā iPad VPN:

Ar 3030 serveriem 28 valstīs un uz klientiem orientētām funkcijām, piemēram, īpašu P2P atbalstu un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanu, PIA joprojām ir viens no labākajiem iPad iPad VPN. Šis VPN ir lietotāju iecienīts, ja runa ir par funkciju noturīgumu. Tas uztur nulles žurnālus, piedāvā vairākus VPN vārtejas, piedāvā reklāmas un ļaunprātīgas programmatūras bloķētāju.

Dons’neaizmirstiet izlasīt mūsu privāto piekļuvi internetam

Privāta piekļuve internetam iPad

PIA piedāvā arī ļoti saderīgu lietotni lietošanai iOS platformās, piemēram, iPad. Un tas arī nav tik dārgs, jo gada plāns maksā 39,95 USD, savukārt to top plāns, kas piedāvā abonēšanu 24 mēnešiem, tiks iekasēts 69,95 USD vērtībā..

Plusi

 1. Uzlabota drošības kontrole kā VPN iPad
 2. Atbalstīts OpenVPN, L2TP / IPsec
 3. Pieejams P2P atbalsts
 4. Nulles žurnālu nodrošinātājs
 5. 5 vienlaicīgi savienojumi
 6. Neierobežots joslas platums

Mīnusi

 1. Vietējo lietotņu lietotāja interfeiss ir nedaudz sarežģīts

Iegūstiet privātu piekļuvi internetam

NordVPN - pilnībā drošas funkcijas garantētai anonimitātei iPad:

NordVPN joprojām koncentrējas uz VPN visvienkāršākās funkcijas piedāvāšanu, t.i., īpaši augstas kvalitātes drošību, vislabākajā iespējamajā veidā.

Papildus standarta 256 šifrēšanai un vairāku protokolu atbalstam, izmantojot NordVPN, varat pievienot papildu drošības slāņus’Tādas ekskluzīvas iespējas kā Double VPN, Onion over Tor, CyberSec, IPv6 aizsardzība pret noplūdi un daudz kas cits.

Pārbaudiet mūsu atjaunināto nordvpn pārskatu

NordVPN iPad

Tomēr tas nenozīmē, ka tas nevar apiet ģeogrāfiski ierobežotu saturu. NordVPN ir Netflix draudzīgs, un jūsu iPad ierīcē jums nebūs grūti piekļūt saturam, kura sākotnēji nebija paredzēts jūs sasniegt.

Plāni ir nedaudz augstāki, tomēr gada plāns maksā 83,38 USD. Tomēr vislabāko piedāvājumu var iegūt, ja izmantojat viņu 36 mēnešu abonēšanas plānu, kas jums atmaksās tikai USD 125.64.

Plusi

 1. Bezmaksas izmēģinājuma periods
 2. Pieejama dubultā šifrēšana
 3. 3359 serveri 60+ valstīs
 4. Vairāki maksājuma veidi
 5. OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP un SSTP protokoli
 6. SmartPlay funkcija straumējošām vietnēm

Mīnusi

 1. Dārgi mēneša plāni

Iegūstiet NordVPN

TorGuard - Maskēšanās aizsardzības funkcija paaugstinātai privātumam iPad:

TorGuard ir gājis vienu soli priekšā pārlūkā, piedāvājot lietotājiem drošību un privātumu. Neskatoties uz to, ka tiek piedāvātas maz papildu funkcijas, izņemot pamata funkcijas, TorGuard ir ekskluzīvs VPN tiem, kuri savā iPad parasti neuzņemas risku ar savu anonimitāti.

Torguard VPN iPad

Ātrums ir nedaudz lēns šo ļoti drošības pasākumu dēļ, taču ne pārāk daudz, lai sabojātu jūsu pieredzi. Izmantojot TorGuard abonementu, jūs iegūsit arī neierobežotu joslas platumu, slepenu aizsardzības funkciju, 5 vienlaicīgus savienojumus un vēl daudz vairāk..

Vienīgais, kas izslēdz šo pakalpojumu, ir tā mulsinoši plāni. Bet, lai glābtu jūs no šī apgrūtinājuma, mēs iesakām jums izmantot viņu Anonīmo VPN plānu gadam tikai par 59,99 USD. Nākamais labākais plāns maksās 99,99 USD par 24 mēnešu abonēšanu, izmantojot pilnu abonēšanas periodu.

Plusi

 1. StealthVPN aizsardzības līdzeklis kā iPad VPN
 2. Spēcīgi šifrēšanas līmeņi
 3. Darbojas ar sīpolu maršrutēšanas modeli
 4. 3000+ VPN serveri 50 valstīs
 5. Īpaša IP adrese

Mīnusi

 1. Plāni ir ļoti dārgi
 2. Funkciju komplekti var būt mulsinoši

Iegūstiet TorGuard VPN

Labākais VPN iPad bezmaksas

Pašlaik VPN ir ļoti maz bezmaksas pakalpojumu, kas piedāvā lielisku pieredzi, vienlaikus ir ļoti uzticami. Pēdējos gados, kad tika nozvejoti daudzi bezmaksas VPN pakalpojumi, nelikumīgi izmantojot lietotāju datus vai pārdodot tos tiešsaistē, patērētāju uzticība tiem bija lielā mērā mazinājusies..

Bez tam bezmaksas VPN nevar nodrošināt visas ekskluzīvās iespējas, piemēram, maksas pakalpojumus, piem. ir ļoti maz bezmaksas pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā neierobežotu joslas platumu vai labu serveru skaitu.

Tomēr, ja jūs joprojām vēlaties iegūt vienu savam iPad, mēs esam veiksmīgi izveidojuši labāko bezmaksas VPN iPad sarakstu, kas sastāv no pakalpojumu sniedzējiem, kuri ir ne tikai uzticami, bet arī var iepakot perforatoru, ja runa ir par funkcijām un veiktspēju. Šeit ir mūsu saraksts ar labākajiem bezmaksas VPN, kurus 2018. gadā varat izmantot kopā ar savu iPad:

WindscribeVPN - labākais VPN iPad ar P2P atbalstu

Bezmaksas VPN parasti apslāpē savas iespējas līdz minimumam, bet Windscribe to nedara. Faktiski šis VPN sniedzējs ir viens no visdāsnākajiem VPN, ko mēs’esat saskārušies bezmaksas kategorijā. Izmantojot 10 GB joslas platuma ierobežojumu mēnesī, Windscribe lietotājiem ir piecas reizes vairāk piemērots, nekā citiem bezmaksas VPN..

Vējraksts ipad

Bet priekšrocības nav’neapstājieties, jo jūs saņemat arī 11 serveru atrašanās vietas, īpašu P2P atbalstu, reklāmu bloķētāju un ugunsmūra funkciju. Tas ir viens no labākais VPN iPad bezmaksas ja esat lietotājs, kas to nedara’t samierināties ar mazāk.

Plusi

 1. IPad bezmaksas VPN ir pieejami 11 serveri
 2. Neierobežots ierīces savienojums
 3. Piedāvā reklāmas bloķētāju un ugunsmūri
 4. Atbalsta P2P / Torrenting

Mīnusi

 1. Atklātais VPN protokols nav pieejams
 2. Sadalījumi bieži

TunnelBear VPN: Pastāvīgi stabils ātrums kā iPad VPN

TunnelBear ir ļoti uzticams bezmaksas pakalpojums, kurā ir iemīļotas lāča karikatūras, kas atrodas visās tā lietotāja saskarnēs. Vislabākā ir tā nekomplicētā iOS lietotne iPad’Tas ir tikpat vienkārši kā plug and play.

Izlasiet mūsu atjaunināto pārskatu par tuneļkāju

Tuneļa lāpstiņa iPad

Vienīgais mīnuss šeit ir zemais joslas platuma ierobežojums, sasniedzot tikai 500 MB mēnesī. Tomēr, ja jūs čivināt par pakalpojumu, jūs saņemat papildu 1 GB datu.

Tunnelbear VPN ātrums un drošības veiktspēja pat ļauj apmaksātiem VPN darboties par viņu naudu. Tunnelbear ir lieliski piemērots vieglu pārlūkošanas sesiju veikšanai iPad.

Plusi

 1. Nepieciešama tikai e-pasta adrese, lai reģistrētos kā bezmaksas VPN iPad
 2. 2 GB datu vāciņš
 3. Nodrošina samērā spēcīgu šifrēšanu
 4. Ātri serveri

Mīnusi

 1. Lēna klientu reakcijas komanda
 2. Jūs varat izveidot savienojumu tikai ar vienu ierīci

ZoogVPN - anonimitāte tiek garantēta tiešsaistē kā iPad VPN:

Tam varētu būt savdabīgs nosaukums, taču tā apkalpošanas standarti joprojām ir augsti un neatņemami, lai to padarītu a Labākais VPN iPad bezmaksas. ZoogVPN nav bijis ļoti ilgu laiku, tomēr tas joprojām ir ieguvis reputāciju, jo ir ļoti drošs, ka lietotāji var uzticēties saviem datiem ar.

ZoogVPN iPad

Funkcijās ietilpst 3 serveri, 2 GB datu joslas platuma ierobežojums, 128 bitu šifrēšana un zemas intensitātes P2P koplietošana.

Plusi

 1. Ātrie serveri
 2. 2 GB datu vāciņš
 3. P2P / Torrenting
 4. Nodrošina samērā spēcīgu šifrēšanu
 5. Papildfunkcijas, kas pieejamas iPad

Mīnusi

 1. Neatbildīgs klientu atbalsts lielāko daļu laika
 2. Ir pieejams vienas ierīces savienojums

Hide.Me - nulles pielaide datu žurnāliem kā labākais bezmaksas VPN iPad

Šis VPN, kas atrodas ārkārtīgi datiem draudzīgā valstī, t.i., Malaizijā, piedāvā daudzpusīgu drošību un funkcijas, ar kurām lietotāji var mijiedarboties. Tam ir lielisks šifrēšanas standarts plānā un skaidri norādīts, ka tā nav’t nedrīkst glabāt jebkāda veida žurnālus.

Slēpt.me iPad

Ātrumi ir konsekventi, un nebija neviena sadalījuma, DNS noplūdes vai cita tāda, kas attaisnotu mūs no saraksta pamest Hide.me. Datu ierobežojums ir diezgan saderīgs ar iPad 2GB mēnesī.

Plusi

 1. Nekad neuztraucieties par datu saglabāšanas likumiem, kamēr to izmantojat kā VPN iPad
 2. Neticami šifrēšanas standarti
 3. Precīzi noteikta nulles žurnālu politika.
 4. Liels ātrums

Mīnusi

 1. Zems serveru skaits
 2. Nav’t atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotu saturu

Labākais neierobežotais bezmaksas VPN iPad

Bezmaksas VPN parasti ir grūti piedāvāt saviem lietotājiem neierobežotu datu joslas platumu. Tas ir tāpēc, ka VPN ir ļoti kapitālietilpīgi, un, neierobežota datu sniegšana lietotājiem, var nošaut rēķinu par augstu, lai segtu bezmaksas VPN.

Labākais neierobežotais bezmaksas VPN iPad

Bet tomēr daži bezmaksas VPN ir gājuši tālu un faktiski piedāvā neierobežotu datu joslas platumu saviem lietotājiem. Šeit ir saraksts, kurā ir šie apbrīnojamie bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji ar neierobežotiem datu plāniem iPad:

 1. HotSpot vairogs
 2. Zenmate VPN

Kā manuāli iestatīt VPN uz iPad

Vislabākais iPad VPN piedāvā ļoti ērtas, vietējas lietotnes, kas nodrošina vieglu saderību visās iOS platformās. Tos var viegli lejupielādēt no VPN’vietnē vai no iOS veikala, ja jums jau ir konts pie pakalpojumu sniedzēja, tomēr, ja joprojām vēlaties manuāli instalēt VPN savā iPad, šeit’Kā to paveikt brīze:

 1. Abonējiet VPN pakalpojumu, iegādājoties plānu, kas piemērots jūsu vajadzībām un budžeta vajadzībām.
 2. Lejupielādējiet konfigurācijas failus no vēlamā VPN nodrošinātāja. (Vislabāk ir vienmēr lūgt klientu atbalsta komandu sniegt saiti uz šo resursu, jo katram VPN ir atšķirīga vieta, kur viņi to glabā. Tur’nav vienveidības)
 3. Kad VPN profils ir lejupielādēts jūsu iPad, jūsu ierīce liks tos instalēt. “Uzstādīt” ir vieta, kur jums jāpieskaras.
 4. Sistēmas autorizēšanai tagad jums būs jāievada piekļuves kods vai jāievada Touch ID.
 5. Ja jums tagad tiek parādīts brīdinājums, pieskarieties “Uzstādīt”.
 6. Tagad jums vēlreiz jāapstiprina instalēšanas procesa autorizācija, vēlreiz pieskaroties “Uzstādīt”.
 7. Pēc tam, kad ierīce būs pabeigta ar instalēšanu, tā jūs brīdinās. Krāns “Gatavs”
 8. Tagad jums jāizvēlas serveris, ar kuru pāriet, izmantojot VPN.
 9. Lai to izdarītu, iPad jādodas uz Iestatījumi. Kad esat šeit, atlasiet “vispārējs” un pēc tam atlasiet VPN.
 10. Tagad jums tiks piedāvāts ar servera izvēlni, kurā būs VPN serveri, kas pieejami jūsu pakalpojumu sniedzējam.
 11. Pārslēdziet savienojuma statusa slēdzi pa labi, lai sāktu savienojumu, un pēc tam atlasiet serveri.
 12. Tagad darbojas VPN.

Ja vēlaties izslēgt VPN, tad pārslēdziet to pašu savienojuma statusa slēdzi atpakaļ kreisajā pusē, kā rezultātā VPN tiek atvienots..

Kā piekļūt Netflix iPad, izmantojot VPN

Netflix’satura bibliotēkas var ļoti mežonīgi iziet no viena reģiona uz citu, liekot jums izmantot iPad populārāko VPN, lai jūs varētu pilnībā priecāties par savu Netflix abonementu.

Šeit’Kā jūs varat piekļūt Netflix no jebkura reģiona (piemēram, Netflix US) uz jūsu iPad, izmantojot Netflix labāko VPN:

 1. Dodieties uz ierīces iOS veikalu un meklējiet “Netflix”.
 2. Rezultātos izvēlieties “Netflix Inc” un turpiniet instalēt to ierīcē.
 3. Pēc instalēšanas (ja esat jau iegādājies abonēšanas plānu) piesakieties savā Netflix kontā.
 4. Tagad atveriet savu VPN klientu savā iPad (iOS klienta lietotnes parasti ir pieejamas visiem populārajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem ar viegli lietojamām saskarnēm) un, piemēram, atlasiet tās valsts serveri, no kuras vēlaties izmantot Netflix. lai piekļūtu Netflix US, atlasiet ASV serverus.
 5. Ja joprojām varat atbloķēt Netflix no noteikta reģiona, nosūtiet 24 stundas diennaktī klientu atbalstu labākajiem Netflix VPN serveriem, un jūs tiksit vadīts uz priekšu.
 6. Atlasiet serveri un tagad atsvaidziniet Netflix. Ja tas nenotiek’strādājiet, izrakstieties un pēc tam vēlreiz piesakieties, un jūs noteikti būsit izveidojis savienojumu.

Labākais VPN iPad Reddit

Komentāri par Reddit, ar kuriem mēs saskārāmies, lai iegūtu vispiemērotāko VPN iPad, nedaudz atšķīrās no tiem, ar kuriem mēs parasti sastopamies platformā. Šeit neveicās VPN ieteikumi’t izvēlas zemāka līmeņa pakalpojumu sniedzējus, jo iOS platformai nepieciešama VPN stabilitāte un kopumā šo prasīto funkciju stiprumu var nodrošināt tikai vislabākais vpn reddit..

Viens lietotājs ieteica Express VPN, jo viņa to pieredzēja ļoti ātri un Ķīnā labi darbojās. Nekas pārāk atšķirīgs no mūsu pašu pārskata par VPN sniedzēju.

Komentārs no diskusijas chowchowthedog’komentārs no diskusijas "Kas’s ir labākais VPN, ko izmantot ar iOS?".

Kas’s ir labākais VPN, ko izmantot ar iOS? no ābolu

Komentārs no diskusijas OpalHawk’komentārs no diskusijas "Kas’s ir labākais VPN, ko izmantot ar iOS?".

Citi lietotāji vairāk tiecās uz vēl vienu no mūsu piedāvātajiem populārākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem iOS, t.i., NordVPN. Ieteikumos tika uzrādīti lauri uz VPN par to, ka tie ir brīnišķīgi ieviešanai un lietošanai iOS. (Neaizmirstiet pārbaudīt mūsu labāko vpn for mac guide.)

Komentārs no diskusijas Sebetter’komentārs no diskusijas "Kas’s ir labākais VPN, ko izmantot ar iOS?".

Komentārs no diskusijas marcinsz89’komentārs no diskusijas "Kas’s ir labākais VPN, ko izmantot ar iOS?".

Apple lietotāji parasti ir diezgan lietpratīgi un viņiem ir lojalitātes iezīmes, runājot par zīmoliem, tomēr viņu lojalitāte to nedara’t nāk lēti. Jums jābūt patiešām labam, lai piesaistītu Apple lietotāja uzmanību un lai viņiem patīk ExpressVPN un NordVPN, viņi daudz runā par to, cik labi šie pakalpojumi patiesībā ir..

Labākais VPN for iPad FAQ

Kā es varu noņemt VPN no sava iPad?

Mēs esam sirsnīgi privātuma aizstāvji’Neiesakām sērfot internetā, neaiztiecot pietiekami labu VPN, bet tomēr, ja vēlaties atbrīvoties no VPN no sava iPad, šeit’Kā jūs to varat paveikt:

 1. IPad ierīcē dodieties uz iestatījumiem un pēc tam dodieties uz vietni “Vispārīgi” opcija
 2. Tagad ritiniet uz leju pa izvēlni, līdz tiek parādīta opcija “VPN”
 3. Pieskarieties šai opcijai, kas atvērs saraksta izvēlni
 4. Šeit jūs redzēsit sava VPN konta vārdu. Tagad noklikšķiniet uz “Es” ikona tieši blakus šai opcijai
 5. Tagad, starp iespējām, pieskarieties “Dzēst VPN” un apstipriniet darbību

Kā jūs izmantojat VPN iPad?

Mūsdienu VPN pakalpojumus nav tik grūti izvietot un navigēt, jo īpaši ar vietējām lietotnēm, kuras tie piedāvā katrai OS.

Ļauj apiet VPN izmantošanas darbības, lai iPad nodrošinātu tiešsaistes anonimitāti:

 1. Iegādājieties abonēšanas plānu ar labāko VPN un pēc tam lejupielādējiet viņu dzimto iOS lietotni savam iPad
 2. Instalējiet lietotni un piesakieties ar saviem akreditācijas datiem
 3. Lietotnes saskarnē atlasiet serveri un noklikšķiniet uz savienot
 4. Tagad jūs droši izmantojat savu iPad ar VPN, kas nodrošina drošības pārklājumu tiešsaistē

Secinājums

iPads ir vislabākā koncepcijas izpausme “Kam ir dators plaukstā”. Šīs mašīnas ir ātras, īpaši ērtas, supergudras un, pats galvenais, pārsteidzoši skaistas. Tagad mūsu dzīve griežas ap šādām fantastiskām mašīnām, kas ir atvieglojušas mūsu dzīvi, ļaujot pilnveidot savus uzdevumus un izbaudīt daudz vairāk brīva laika..

Bet par mūsu ierīcēm mēs esam atbildīgi, un to drošības kontrolei vajadzētu būt mūsu rokās. Mums nav tikai jāizvieto VPN uz mūsu iPad, bet arī jāizmanto drošāka privātuma prakse, piemēram, neizpaužot mūsu informāciju sociālo mediju rokturos vai noklikšķinot uz ļaunprātīgām saitēm, lai visiem nodrošinātu drošāku un izturīgāku tiešsaistes mijiedarbību..

Mēs vietnē BestVPN.co cenšamies padarīt internetu drošu visiem, un mēs uzskatām, ka tam ir jābūt visiem visiem bezmaksas interneta lietotājiem kopīgiem spēkiem. Ja jums ir kādi uzlabojumu vai kritikas priekšlikumi, kas var ļaut mums uzlabot mūsu pakalpojumus, jūtieties brīvi sazināties ar mums zemāk esošajos komentāros..

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me