Labākais Amazon Prime 2020 VPN – nemanāmi skatieties Amazon Prime US

Amazon Prime ir tūlītējs video straumēšanas pakalpojums, ko piedāvā Amazon.com - viena no pasaules valstīm’populārākie tiešsaistes mazumtirgotāji. Tomēr, tāpat kā citas populāras straumēšanas vietnes, Amazon Prime piedāvā dažādas bibliotēkas lietotājiem dažādās valstīs. Skatītāji Lielbritānijā var apskatīt ASV bibliotēku tikai tad, ja viņi var atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus, izmantojot labāko VPN. Lai palīdzētu jums atbloķēt, šeit ir ceļvedis labākajam Amazon Prime VPN, kas satur iestatīšanas ceļvežus, vislabāk apmaksātos un bezmaksas VPN, atbalstītās ierīces un citu, ko piedāvā BestVPN.co!

labākais vpn Amazon Prime

Kas ir Amazon Prime?

Amazon.com nav tikai tiešsaistes e-komercijas veikals, bet arī interneta gigants, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, piemēram, mākoņa infrastruktūras atbalstu, loģistiku un daudz ko citu. Tāpat Amazon Prime Video ir īpašs straumēšanas pakalpojums, ko nodrošina Amazon.com un kas piedāvā īpašu satura bibliotēku, kas sastāv no tūkstošiem filmu, TV šovu un oriģinālās sērijas, kurām noteikti jāpievērš jūsu uzmanība.

Šo pakalpojumu varat skatīties jebkur pasaulē, ja iegādājaties Prime Video abonementu, taču tomēr jūs uzvarējāt’t nevarētu skatīties visu, kas pieejams vietnē, ņemot vērā satura ģeogrāfiskos ierobežojumus. Ģeogrāfiskie ierobežojumi ir liela realitātes pārbaude, kad runa ir par tiešsaistes straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Amazon Prime, liedzot lietotājiem skatīties savu iecienīto saturu, ja viņi’nedzīvo apgabalā, kur ir pieejams saturs.

Piemēram, Amazon Prime lietotājs ASV redzētu pavisam citu video bibliotēku, salīdzinot ar Amazon Prime lietotāju Singapūrā. Tas nozīmē, ka noteikti ir kāds veids, kā to mainīt. Labākais Amazon Prime VPN var ļaut jums izpētīt šos satura ierobežojumus un padarīt jūsu straumēšanas pieredzi vērtīgu. Lai uzzinātu vairāk par to, lasiet šo rokasgrāmatu mūsu pārskatam par labāko VPN Amazon Prime 2018. gadā.

Labākais VPN Amazon Prime 2018

Lielākie straumēšanas pakalpojumi, piemēram, Netflix un Hulu, atļauj VPN bloķēšanu, lai lietotājiem neļautu skatīties saturu, kuram nevajadzētu’viņiem nav jābūt pieejamiem saskaņā ar autortiesību likumiem. Šajā ziņā Amazon Prime Video neatšķiras, un tas ir rīkojies līdzīgi VPN bloķēšanas ieviešanai, padarot lielāko daļu pakalpojumu sniedzēju savā platformā bezjēdzīgu..

Tomēr joprojām ir pieejami daži populārākie VPN pakalpojumi, kas var izlauzties cauri satura šķēršļiem un piedāvāt lietotājiem pārredzamu un holistisku pieredzi, ja viņi vēlas atbloķēt ASV Amazon Prime. Vietnē BestVPN.co mēs ticam, ka paši pārbaudām lietas un pēc tam iesakām tās lietotājiem.

Šeit ir mūsu Amazon Prime labāko VPN saraksts, kurā iekļauti tikai tie selektīvie VPN, kas faktiski var jums palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un palielināt jūsu abonementa vērtību:

Pakalpojumu sniedzēji Cena (USD) Features Rating Atlaide Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

 1. Surfshark

  Surfshark

  USD 11,951,99Mēnesī

  • 800+ serveri 50+ valstīs
  • AES-256-GCM šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticams 83% atlaižu apmeklējums vietnē
  Lasīt pārskatu

 2. PureVPN

  PureVPN

  USD 10,952.91Mēnesī

  • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 5 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticama 73% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  USD 12,958.32Mēnesī

  • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 Tiešsaistes tērzēšana
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticami 35% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 4. Bezdarbība

  Bezdarbība

  USD 9,952.25Mēnesī

  • 1000 un vairāk serveru 100 vietās
  • 256 bitu standarta militāras pakāpes šifrēšana
  • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir lielisks
  • Nulles žurnālu nodrošinātājs
  • Pieejami 5 multi-logins
  • Windows, Mac, Android, iOS lietotnes un Chrome paplašinājums

  Uzticami 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2.75Mēnesī

  • 3700 serveri 60 valstīs
  • 256 bitu AES šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Stingra politika bez žurnāla
  • 7 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

PureVPN - vispieejamākais Amazon Prime VPN

Kad jūs’Ja esat jau iegādājies abonementu savam Amazon Prime kontam un vēlaties tērēt mazāk, lai iegūtu augstākās kvalitātes VPN, tad PureVPN ir tas, kas jums būs vislabākais.

PureVPN Amazon Prime

Papildus augstākās klases drošības funkcijām, piemēram, Double VPN, Sīpolu pār VPN, Vairāku protokolu atbalsts, Sadalītā tunelēšana un daudz ko citu, PureVPN nodrošina īpašus IP Amazon Prime US atbloķēšanai. Mēs pamudinājām viņu klientu atbalsta komandu nolūkā iegūt tieši šo atbildi, izmantojot tiešraides tērzēšanas funkciju.

PureVPN’Klientu atbalsta komanda bija ārkārtīgi draudzīga un sadarbīga, un vienreiz atbalsta komanda izklausījās tikpat cilvēcīga, cik tai patiesībā vajadzētu būt. Viņi mums sniedza servera nosaukumu, pie kura mums vajadzētu pieslēgties, ja mēs vēlamies atbloķēt Amazon Prime ASV. Šis serveris bija paredzēts darbam tikai Dedicated IP režīmā.

Viņi vienkārši to nedarīja’neapstāties, bet arī nodrošināja mums saiti uz ceļvedi, kas parādīja, kā izvietot Dedicated IP režīmu, ja mēs to nedarījām’t par to nevar uzzināt fantastiskā klientu informēšanas displejā.

Labākais Amazon Prime 2020 VPN - nemanāmi skatieties Amazon Prime US

Papildus visam šim neticamajam atbalstam viņi piedāvā fantastiskus, neticami lētus ilgtermiņa plānus, lai jūs varētu vienkārši atspēlēties un atpūsties kopā ar savu Amazon Prime, iztērējot ļoti nominālu summu atbloķēšanai. Gada paketes cena ir ērti - USD 58,92, savukārt 2 gadu darījums ir vēl labāks - tikai 69,00 USD, par ko jāmaksā vienreiz.

Plusi

 1. Pieejamie plāni kā VPN pieejami Amazon Prime US
 2. DDoS aizsardzība
 3. Specializēti P2P un Torrent serveri
 4. 750 + serveri 141 valstī
 5. Nat Firewall
 6. Vairāku protokolu atbalsts, ieskaitot OpenVPN un L2Tp
 7. Ļauj sadalīt tuneli

Mīnusi

 1. Uztur žurnālus
 2. Nav bezmaksas izmēģinājuma versijas

Iegūstiet PureVPN

NordVPN - piedāvā atsevišķus serverus vienkāršākai ierīču saderībai kā Amazon Prime VPN

Šim VPN, iespējams, ir viens no labākajiem profiliem VPN pasaulē. Bieži vien tas tiek augstu novērtēts kā labākais VPN, Nord VPN garantē visaugstāko veiktspēju visās frontēs, padarot to par ļoti ieteiktu pakalpojumu visiem lietotājiem.

NordVPN for amazon prime

Ātrums ir ātrs, un servera spēks ir pietiekami jaudīgs, lai nodrošinātu, ka satura atbloķēšanas mēģinājumi neizpaliek. Tas arī piedāvā Double VPN papildu drošības kontrolei. Tomēr labākā pakalpojuma daļa ir tas, cik daudz darba tas ir paveicis, lai lietotājiem būtu vieglāk atbloķēt Amazon Prime Video, neatkarīgi no tā, kuru ierīci viņi izmanto.

Kad mēs lūdzām tā klientu atbalstam nodrošināt vislabāko vai speciālo IP Amazon Prime US atbloķēšanai, viņi sniedza mums nošķirtu IP sarakstu, ko mēs varētu izmantot atkarībā no tā, vai mēs izmantojam personālos datorus vai viedtālruni / SmartTV.

Kaut arī mēneša plāns šeit, NordVPN, tiek pārdots pārmērīgi, gada plāns par USD 83,38, par kuru jāmaksā vienreiz, un par 3 gadu darījumu, ar USD 124,64, par kuru jāmaksā vienreiz, noteikti ir pieļaujamās robežās, lai lietotāji varētu ērti abonēt.

Plusi

 1. Nodrošina speciālus serverus daudzveidīgam ierīces atbalstam kā VPN Amazon Prime
 2. Specializēts P2P un vilinošs atbalsts
 3. Bezmaksas izmēģinājuma periods
 4. SmartPlay funkcija vietņu straumēšanai
 5. Pieejama dubultā šifrēšana
 6. 3359 serveri 60+ valstīs
 7. Bitcoin un Maksājumu siena pieņemta
 8. OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP un SSTP protokoli

Mīnusi

 1. Dārgi īstermiņa plāni

Iegūstiet NordVPN

ExpressVPN - ātrākais ātrums kā Amazon Prime VPN

Ja VPN iekasē vairāk, bet nodrošina funkcijas, kas tai atbilst, darījums vairs nepaliek uz āķa. ExpressVPN ir dārgs salīdzinājumā ar pārējiem labākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, tomēr tas var garantēt vislabāko sniegumu visās frontēs, padarot to par lielisku visapkārt ātrāko VPN.

Express VPN Amazon Prime

Vietnei Amazon Prime papildus straumēšanas vietnes atbloķēšanai ASV ExpressVPN piedāvā lielu ātrumu, kas ļauj jums izbaudīt Amazon Prime’Video bibliotēka, nebaidoties no pārāk lielas buferizācijas. Nav pārtraukumu vai atvienojumu, un pat serveri nodrošina atbilstošu nodrošinājumu, lai novērstu DNS noplūdes. Šeit’viņu klientu atbalsts, atbildot uz mūsu vaicājumu par to, vai viņu dienests strādāja pie Amazon Prime US atbloķēšanas.

Plāni sākas no USD 12,95 mēnesī’abonēšanas vērts, taču labākais plāns ir gada abonēšanas plāns, kas lietotājiem izmaksā USD 99,95 vienreiz.

Plusi

 1. Neticami ātri kā Amazon Time VPN
 2. Vairāku norēķinu iespēju atbalsts
 3. Īpašas lietotnes saderīgai OS
 4. Augsti šifrēšanas standarti
 5. Plašs protokola atbalsts
 6. Nulles žurnālu politika

Mīnusi

 1. Nav īpašu P2P serveru
 2. Dārgi cenu plāni

Iegūstiet ExpressVPN

Torguard.net - paaugstināta Amazon Prime VPN drošības aizsardzība

Tor pārlūks, iespējams, ir viens no drošākajiem pārlūkprogrammām, un mēs to esam ieteikuši kā alternatīvu lietotājiem, kuri vēlas palielināt savu tiešsaistes drošību līdz iecirtumam. Tas pats modelis un tā atkārtošana VPN padara Torguard.Net par izcilu un ļoti drošu.

Torguard VPN Amazon Prime

Sīpolu maršrutēšanas modelis ir daudz pārāks par citiem vidējiem VPN drošības modeļiem, kas ietver tikai šifrēšanu un drošus tuneļus. Tomēr mums nebija’t gaidot, ka šis VPN darbosies vietnē Amazon Prime Unblocking. Kad mēs jautājām tās atbalstu jautājumam par to, vai viņu VPN varētu atbloķēt Amazon Prime Video, viņu atbilde bija vislabākā, kuru mēs pārliecinājāmies pārskata laikā.

Tomēr atšķirībā no citiem VPN, kas piedāvā atbloķēšanas iespējas to parasto VPN plānu ietvaros, Torguard piedāvā Dedicated IP plānu piekļuvei ģeogrāfiski ierobežotam saturam, piemēram, Amazon Prime. Dedicated IP plāns maksā 7,99 USD mēnesī vai 54,99 USD gadā, un tas ir labākais tiem, kas vēlas atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu.

Dedicated IP skaits ir pārsteidzošs, un tajā ir fantastisks vietu skaits, kas diezgan spēj sniegt atbloķēšanas pakalpojumus no jebkuras valsts daudzās pasaules valstīs. Mums ir patvērums’Nav redzējis labāku pakalpojumu, nekā tas, atbloķējot ne tikai Amazon Prime, bet nodrošinot holistisku risinājumu lielākām atbloķēšanas vajadzībām.

Plusi

 1. VPN ar Maskēšanās funkciju Amazon Prime atbloķēšanai
 2. Spēcīgs šifrēšanas līmenis
 3. Darbojas ar sīpolu maršrutēšanas modeli
 4. 3000+ VPN serveri 50 valstīs
 5. Īpaša IP adrese

Mīnusi

 1. Plāni ir ļoti dārgi
 2. Piedāvājumu paketes var mulsināt

Iegūstiet TorGuard VPN

Labākais VPN Amazon Prime Free

Ja vēlaties atbloķēt Amazon Prime US, tad bezmaksas VPN pakalpojums nav lieliska iespēja, jo saskaņā ar mūsu pārskatu nav neviena bezmaksas VPN pakalpojuma, kas to dara. Jā, ir daži ļoti uzticami pakalpojumi, kas ir bezmaksas, taču ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķēšana, jo īpaši straumēšanas pakalpojums ir ārpus to raksturīgajām iespējām.

Tas’tāpēc, ka straumēšanas pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Amazon Prime, izmanto VPN bloķēšanu, lai lietotājiem neļautu skatīties saturu, kas, iespējams, nav pieejams viņu apgabalā. Tikai piemaksu labākais Amazon Prime VPN, ka mēs’To var izdarīt, ja esat iekļauts mūsu sarakstā. Bezmaksas pakalpojumi don’t nav īpašu IP, piemēram, Torguard nodrošina, vai arī tiem ir jaudīgi serveri, kas var apiet Amazon Prime’s VPN bloķējošā siena.

Tā’Šīs funkcijas un bezmaksas pakalpojumi nav dārgi’t nav naudas, ko iesaistīt šādu iespēju nodrošināšanā. No otras puses, daudzi bezmaksas VPN piedāvā lēnu ātrumu (tāpēc, ka lielāko daļu laika prioritizē savus maksas pakalpojumu plānus), zemus datu joslas platuma ierobežojumus (vidēji no 500 MB līdz 2 GB mēnesī) un mazu serveru skaitu, visu kas nevar ļaut jums iegūt labu pieredzi ar Amazon Prime.

Sliktākie VPN, kas to nedara’t atbloķējiet Amazon Prime Video

Lai gan vairums VPN nespēj atbloķēt Amazon Prime Video, izņemot dažus no tiem, ir daži, kas ne tikai nespēj nodrošināt pareizo funkciju kopumu, bet ir arī bīstami instalēt pastāvīgu draudu, piemēram, ļaunprātīgas programmatūras, izsekošanas kodu iegulšanas utt. Dēļ..

Šeit’ātrs noliegums sliktākajos VPN, kas to nedara’t atbloķējiet Amazon Prime:

 1. Karstās vietas vairogs
 2. SurfEasy VPN
 3. Opera pārlūka VPN (beidzies derīguma termiņš)

Kā skatīties Amazon Prime ārpus ASV

Būtībā, lai atbloķētu jebkuru vietni noteiktā reģionā, piemēram, ja vēlaties atbloķēt Amazon Prime US, kamēr dzīvojat Lielbritānijā, jums ir pieejamas divas iespējas. Pirmais izmanto VPN, bet otrs - starpniekservera izvietošana. Abas no tām parasti iet vienā un tajā pašā maršrutā, lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotu saturu. Viņi krāpj jūsu IP, lai liktos, ka tā izcelsme ir ASV.

Tomēr mēs uzvarējām’t nav ieteicams izmantot starpniekserveri, jo, pirmkārt, tas tikai krāpj jūsu IP, atstājot jūsu DNS paketes pakļautas snooperiem, un, otrkārt, tās, iespējams, nedarbosies vienmēr.

VPN ir ātrāki, drošāki un ļoti uzticami, nodrošinot atbloķēšanas pakalpojumus. Neviens autortiesību troļlis nedrīkst jūs mērķēt, ja jūs izmantojat labāko Amazon Prime VPN, lai atbloķētu ASV versiju.

VPN Amazon Prime

Pārskats par Amazon Prime video ierīcēm:

Amazon Prime Video piedāvā augstas saderības iespējas, un to atbalsta ļoti dažādas ierīces. Šeit’ir nolietotas ierīces, kuras varat izmantot, lai skatītos Amazon Prime video:

 1. Visi personālie datori un pārlūkprogrammas, piemēram, Windows un Mac
 2. Viedie televizori
 3. Blu-ray atskaņotāji
 4. Televizora pierīces (Roku, Google TV, TiVo, Nvidia Shield)
 5. Amazon Fire TV
 6. Ugunsdzēšanas TV nūja / tālrunis / planšetdatori
 7. Spēļu konsoles (PlayStation, Xbox, Wii)
 8. Ierīces, kas darbojas operētājsistēmās Android un iOS

Varat arī skatīties Amazon Prime vietnē Chromecast, ja jums ir instalēts paplašinājums Chrome pārlūkprogrammām. Tas darbojas arī uz Kodi caur Krypton krātuvi.

Kā iestatīt Amazon Prime televizorā

Filmu un šovu skatīšanās televizorā ir pieredze, kuru nekad nevar pieskaņot nevienai citai ierīcei. Mūsdienu viedie televizori lietotājiem piedāvā HD kvalitāti, lai skatītu iecienīto saturu platekrānā, tādējādi piedāvājot fantastisku pieredzi.

Un tā’Nav tik grūti iestatīt pakalpojumu televizorā. Šeit’Kā jūs varat palaist Amazon Prime savā Smart TV:

Ja jūs’Jūs jau esat iegādājies kontu Amazon Prime Video, pēc tam dodieties uz Google Play veikalu savā Android TV vai uz Samsung Apps savā Samsung Smart TV.

 1. Meklēt “Prime Video” un lejupielādējiet lietotni
 2. Palaidiet instalēšanu un ievadiet savus lietotāja akreditācijas datus (lietotājvārds un parole, kuru izmantojāt, lai reģistrētos Amazon Prime), kad tas tiek prasīts
 3. Kad lietotne darbojas un darbojas, atlasiet jebkuru filmu, TV šovu vai programmu un ļaujiet jautrībai sākties!

Labākais VPN Amazon Prime Reddit

Lai gan liels skaits labāko vpn reddit sniedzēju’Vārdi Reddit parādījās labākajās VPN diskusiju tēmās, tāpēc lietotājiem nav ieteikts daudz pakalpojumu sniedzēju, lai atbloķētu Amazon Prime US..

Izņemot dažus NordVPN pieminēšanas gadījumus kā mēs’jūs šeit pieminējāt, jūs uzvarējāt’Mēs atrodam daudzus ieteikumus un labākos, lai pieturētos pie tiem, kurus mēs’esam izmēģinājuši jūs mūsu labākajā VPN, lai atbloķētu ASV Amazon Prime.

Komentārs no diskusijas ContiGhostwood’komentārs no diskusijas "VPN un Amazon Prime Video".

Tūlītējs Amazon video un Amazon Prime Video

Kaut arī Amazon nesen vienkāršoja savu pakalpojumu un pārdēvēja Amazon Instant Video, lai apzīmētu tikai Amazon Video un Amazon Prime Video, lai Amazon Prime, pakalpojumi joprojām ir diezgan mulsinoši pirmavotiem un iesācējiem..

Amazon Prime faktiski bija viss darījums, kas par USD 79 bija pieejams tikai ASV klientiem, un piedāvāja gada paketi, kas lietotājiem nodrošina bezmaksas piegādi 2 dienu laikā visu gadu, kā arī Amazon Prime Video abonementu..

Bet 2016. gada aprīlī Amazon Prime Video pirmos sešus mēnešus sāka piedāvāt atsevišķi - USD 2,99 mēnesī, un pēc tam tā cena bija USD 5,99 mēnesī. Tur’s ir pieejams arī viena mēneša bezmaksas izmēģinājums. Tā’Tas ir fiksētas maksas piedāvājums, kurā varat skatīties neierobežotu saturu.

Tomēr Amazon Instant vairāk atgādina modeli, kurā jāmaksā par skatīšanos, kur jums jāmaksā par katru video, seansu vai filmu atsevišķi un tas’s ir pieejams kā atsevišķs pakalpojums cilvēkiem ASV, kā arī ārpus ASV.

Amazon Prime ir pieejams tikai ASV klientiem’s mēs iesakām izvietot Labākais VPN, lai atbloķētu ASV Amazon Prime, lai varētu izmantot pakalpojumu un baudīt jaunāko pieejamo saturu.

VPN Amazon Prime

Labākais VPN Amazon Prime bieži uzdotajiem jautājumiem

Amazon Prime video nedarbojas?

Galvenokārt, atsākot interneta savienojumu vai pārtraucot jebkādu citu darbību, kas prasa daudz datu, jūsu Prime Video var atkal ieslēgties. Pretējā gadījumā, ja tas joprojām nenotiek’strādājiet, pārbaudiet, vai jūsu ierīce nav atjaunināta ar jauninājumiem vai arī jūsu lietotne Prime Video ir jaunināta.

Vai man tiešām ir nepieciešama Amazon Prime dalība, lai straumētu Amazon Video?

Nē, jūs don’t to vajag. Amazon Video prasa atsevišķi iegādāties TV šovus, filmas vai citu video saturu pa gabalu. Pašlaik Amazon Prime dalība tiek piedāvāta 2,99 USD mēnesī mēnesī pirmajos sešos mēnešos pēc reģistrēšanās un tad no jums tiks iekasēta USD 5,99 mēnesī..

Vai mēs varam Amazon Amazon izmantot vairāk nekā vienā ierīcē vienlaikus??

Jā, jūs varat, bet tāpēc jums būs jāizveido Amazon mājsaimniecība. Lai sāktu, rīkojieties šādi:

 • Amazon vietnē piesakieties savā kontā un pēc tam dodieties uz “Mans Konts” Iespēja
 • Iet uz “Pārvaldiet savu saturu un ierīces” > Iestatījumi > Mājsaimniecības un ģimenes bibliotēka > Uzaicināt pieaugušo
 • Tagad izveidojiet jaunu kontu vai izmantojiet esošu kontu, lai atkal pieteiktos un sāktu kopīgu savienojumu ar Amazon Prime no citas ierīces

Kā es varu atrast Amazon Prime video lietotni?

Varat tieši doties uz vietni Prime Video’oficiālajā vietnē vai apmeklējiet Google Play veikalu, lai lejupielādētu Android Amazon Prime video lietotni, un iTunes veikalu, lai lejupielādētu iOS lietotni.

Secinājums

Amazon Prime ir viens no labākajiem straumēšanas pakalpojumiem tiešsaistē šobrīd, un, pieaugot interneta TV popularitātei, pakalpojums nākamajos laikos noteikti piedāvā dažus iespaidīgus šovus..

Vietnē BestVPN.co mēs iestājamies par iespēju bez maksas izmantot internetu visiem bez jebkādiem ierobežojumiem vai ierobežojumiem, taču, tā kā draudi un aizliegumi turpina pieaugt, labākais veids, kā padarīt jūsu interneta pieredzi patiešām brīvu, ir izmantot labāko VPN un baudīt labāko iespējamo. Internets ir pieejams jūsu sirdī’s saturs.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me