8 labākie VPN skolām, lai atbloķētu vietnes un spēles

Šajā ļoti progresīvajā pasaulē nevar iedomāties dzīvo un socializēties bez interneta. Pat ar tiem draugiem, ar kuriem jūs sarunājaties kādā noteiktā ballītē vai kopā sanākot, saziņai galu galā ir jāizmanto sociālie tīkli un kurjeri. Tieši tāpēc mūsdienu jaunieši mīl un lolo tehnoloģijas, jo bez tā pārtraukumos nav iespējas skatīties filmas, klausīties mūziku vai spēlēt spēles. Izglītības institūti acīmredzami ierobežo interneta izmantošanu minētajiem mērķiem, taču jūs vienmēr varat izmantot BestVPN.Co labāko VPN skolai / koledžai, lai iegūtu pilnīgu digitālo brīvību! Galu galā tas ir…

8 labākie VPN skolām, lai atbloķētu vietnes un spēles

 1. Labāk būt drošam nekā piedot
 2. Kā atbloķēt Leģendu līgu skolās
 3. Kāpēc skolas bloķē vietnes, sociālos medijus un spēles?
 4. Kāpēc jums ir nepieciešams vislabākais VPN skolām?
 5. Labākais skolu VPN 2018. gadā
 6. Bezmaksas labākais VPN skolu datoriem
 7. Ko darīt, ja skolas Wi-Fi bloķē VPN?
 8. Skolas atbloķēšanas rīki
 9. Kā atbloķēt tīmekļa vietnes skolās
 10. Kā atbloķēt tīmekļa vietnes skolā operētājsistēmā Android & iOS ierīces
 11. Skolas starpniekserveris salīdzinājumā ar labāko skolas VPN
 12. Labākais FAQ par skolu VPN

Labāk būt drošam nekā piedot

Mēs zinām, ka jūs jau cenšaties vislabāk meklēt hacks, lai izmantotu sociālos saziņas līdzekļus vai sāktu spēlēt savu iecienīto tiešsaistes spēli. Tā vietā, lai pieķertu, vai nav labāk būt drošam, nekā žēloties? Galu galā, mēs iegūstam, ka šīs stilistiskās aktivitātes dažreiz var kļūt nedaudz vienmuļas, un jūs vienmēr nevarat mācīties. Dažreiz jūsu smadzenes vienkārši sastindzina. Tātad, nedaudz izklaidējoties no malas, faktiski nav kaitējuma.

Labāk būt drošam nekā piedot

Skolas ugunsmūris bloķē piekļuvi vietnēm un sociālajiem medijiem? LABI! Iegūstiet sev VPN, lai nodrošinātu savu identitāti, un pēc tam varēsiet atbloķēt visu, ko vēlaties. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties sekot līdzi iecienītajiem Vlogiem, nosūtīt ziņu draugam, pārbaudīt savus sociālos medijus vai iesaistīties tiešsaistes azartspēlēs, VPN ir vislabākais risinājums, lai darītu jums tīkamās lietas, taču ar īpašu piesardzību un anonimitāti (acumirklis).

Kā atbloķēt Leģendu līgu skolās

Izlaists 2009. gada 27. oktobrī “leģendu Līga” ir spēle, kurā baudāmas tīras izklaides un jautrības. Tā pastāv kā viena no populārākajām tiešsaistes spēlēm, ko jebkad pasaulei piedāvājuši burtiski miljoni spēlētāju visā pasaulē, kas iemīlas savā maģiskajā pasaulē, lieliskajā sižetā un ievērojamajās personāžās, kas dzīvi atdzīvina vispārējā spēļu pieredzē..

Kā atbloķēt Leģendu līgu skolās

Tomēr, tā kā tā popularitāte turpina pieaugt, skolas labi apzinās, ka bērni var izmantot vietējo Wi-Fi, lai iesaistītos spēles spēlēšanā (līdzīgi kā Salemas pilsētā un citās). Tajā pašā laikā atrast sevi misijas vidū var būt patiešām kairinošs, tikai atvienoties nokavēšanās problēmu dēļ. Nu, ja vēlaties to neļauties, ir pienācis laiks iegūt VPN pakalpojumu!

Atbloķēt Leģendu līgu

Kāpēc skolas bloķē vietnes, sociālos medijus un spēles?

Ja mēs esam pilnīgi objektīvi, tas ir saprātīgs lēmums noteikt ierobežojumus noteiktām vietnēm, sociālajiem medijiem un spēlēm. Galu galā skolas stundās pavadītajam laikam vajadzētu nozīmēt, ka studenti pilnībā koncentrējas uz savām studijām. Tomēr vairums skolu / koledžu nespēj saprast, ka tiešsaistē ir daudz likumīgu resursu, kas palīdz studentiem uzzināt vairāk un uzlabot viņu prasmes.

Kāpēc skolas bloķē vietnes, sociālos medijus un spēles

Jā, vietnē YouTube varat atrast simtiem / tūkstošiem mācību video par katru tēmu. Tajā pašā laikā internets ļauj studentiem sazināties ar dažādiem grupas dalībniekiem prezentāciju un projektu laikā. Tātad, kaut arī var būt prātīgi nodrošināt, ka studenti tiek pakļauti viņu uzskatiem “Pieļaujama lietošana” ierobežojumi, mēs joprojām uzskatām, ka tagad ir jāsamazina skarbums.

skolas vpn apk

Izklaide, neskatoties uz to, ka daudzas bloķētās platformas satur daudz izglītības satura. Un pat ar blokiem studenti joprojām meklēs citus risinājumus, kas viņiem ļautu darīt to, ko viņi vēlas darīt. Tāpēc labāk ir dot brīvroku, bet esiet piesardzīgs attiecībā uz aizdomīgām vietnēm, jo ​​jūs nevēlaties, lai jūsu skolas bērni pārāk daudz novirzītos no mācībām!

Kāpēc jums ir nepieciešams vislabākais VPN skolām?

Nav šaubu, ka drakoniski ierobežojumi var nodarīt vairāk ļauna nekā laba. Tā vietā, lai skolas strādātu pie informācijas bloķēšanas, tām būtu jāveicina un jānodrošina bezmaksas pieeja studentiem. Tomēr, tā kā tas prasīs zināmu laiku, jūs varat paļauties tikai uz VPN, lai dotu jums pilnīgu brīvību tiešsaistē. Lūk, kā VPN noder skolās:

 • Privātā pārlūkošana - Visas skolas un koledžas / universitātes reģistrē un pārrauga jūsu aktivitātes, kad tās ir pieslēgtas vietējam tīklam. Tas nozīmē, ka izglītības institūtu administratori un IT speciālisti precīzi zina, ko jūs gaida tiešsaistē. VPN neļauj jūsu pārlūkošanai būt anonīmai un prom no ziņkārīgo acīm, tādējādi garantējot, ka neviens nevar kontrolēt jūsu tiešsaistes aktivitātes. Izpētiet mūsu ceļvedi par labāko vpn pārlūku, lai saprastu, kurš pārlūks vislabāk darbojas jūsu VPN.
 • Uzlabota drošība - Lai arī tavs izglītības institūts’s Wi-Fi, iespējams, būs aizsargāts ar paroli. Tas joprojām nav pilnībā drošs. Patiesībā ļaunprātīgi nepiederoši cilvēki var sākt uzbrukumu medus katlam, kā rezultātā visi dati tiek zaudēti, tādējādi ļaujot viņiem tepat snaust vai pat uzlauzt jūsu tālruni vai tīmekļa kameru. VPN palielina drošību, šifrējot visu ienākošo / izejošo trafiku!
 • Atbloķēt vietnes - Diemžēl daudzas skolas bloķē sociālo mediju platformas, video straumēšanas vietnes un spēļu lietotnes. Lai gan aizlieguma iemesli ir saprotami, ir daži studenti, kuriem, iespējams, ir steidzami vajadzīga piekļuve noteiktam saturam. Šajā vietā VPN ļauj lietotājiem mainīt atrašanās vietu, tādējādi apejot satura ierobežojumus un atbloķējot vietnes.

Labākais VPN skolai

Labākais skolu VPN 2018. gadā

Kad jāatrod labākie VPN skolām, noteikti jāveic rūpīga pārbaude. Galu galā jūs nevēlaties, lai skolas administrators iejustos jūsu klasē un pateiktu, ka jūs internetu izmantojat neatļautiem mērķiem. Tātad vienīgais veids, kā būt drošam, ir atrast labākos VPN skolām, kas piedāvā pārsteidzošu uzticamību, atbalstu, veiktspēju un servera pieejamību. Starp populārākajiem BestVPN.co pārskatītajiem un analizētajiem ir šādi:

Pakalpojumu sniedzēji Cena (USD) Funkcijas Vērtējums Atlaide Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

 1. Surfshark

  Surfshark

  USD 11,951,99Mēnesī

  • 800+ serveri 50+ valstīs
  • AES-256-GCM šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticams 83% atlaižu apmeklējums vietnē
  Lasīt pārskatu

 2. PureVPN

  PureVPN

  USD 10,952.91Mēnesī

  • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 5 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticama 73% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  USD 12,958.32Mēnesī

  • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 Tiešsaistes tērzēšana
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticami 35% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 4. Bezdarbība

  Bezdarbība

  USD 9,952.25Mēnesī

  • 1000 un vairāk serveru 100 vietās
  • 256 bitu standarta militāras pakāpes šifrēšana
  • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir lielisks
  • Nulles žurnālu nodrošinātājs
  • Pieejami 5 multi-logins
  • Windows, Mac, Android, iOS lietotnes un Chrome paplašinājums

  Uzticami 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2.75Mēnesī

  • 3700 serveri 60 valstīs
  • 256 bitu AES šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Stingra politika bez žurnāla
  • 7 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

NordVPN

NordVPN ir Panamā reģistrēts pakalpojumu sniedzējs, kas nozīmē, ka tas ir pilnīgi drošs no obligātajiem datu saglabāšanas likumiem, kas pieņemti 14 Eyes aliansē un citās valstīs ar stingriem interneta likumiem. Tā lietošana nozīmē, ka skolā jūs izmantojat pilnīgu anonimitāti. Tādas funkcijas kā DNS noplūdes aizsardzība, automātiskais slepkavības slēdzis un dinamiskie IP vēl palielina jūsu drošību. Labākā daļa no visiem: VPN uztur nulles žurnālus! (Vairāk lasiet NordVPN pārskatā)

Labākais VPN skolām

Plusi

 1. DoubleVPN maksimālai aizsardzībai.
 2. 4205 serveri 62 valstīs.
 3. Iespējota P2P / Torrenting.
 4. DDoS aizsardzība.
 5. Nulles žurnālu nodrošinātājs.

Mīnusi

 1. Dārgas mēneša cenas.

Iegūstiet NordVPN

VyprVPN

Atrodoties Šveicē, VyprVPN ir vēl viens nozīmīgs pakalpojums, kas piedāvā uz privātumu vērstu produktu, kas nodrošina pilnīgu anonimitāti, izmantojot jūsu vietējo skolu tīklu. Tas piedāvā 700 īpaši ātru serveru floti, kas ir izplatīti visā pasaulē un kurus varat izmantot vietņu atbloķēšanai. Jums pat ir tādas priekšrocības kā Chameleon protokols un NAT ugunsmūris, kas palīdz apiet droseļvārsta samazināšanu no interneta pakalpojumu sniedzējiem, skolu ugunsmūriem un galvenokārt tas tiek vērtēts kā labākais straumēšanai paredzētais vpn.

VyprVPN skolai

Plusi

 1. Hameleona protokols par privātumu.
 2. DPI aizsardzība un NAT ugunsmūris.
 3. Pieejams 3 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.
 4. Pieci vienlaicīgi savienojumi.
 5. Lielisks ātrums straumēšanai / spēlēm / straumēšanai.

Mīnusi

 1. Nepieņem kriptovalūtu.

Iegūstiet VyprVPN

Express VPN

ExpressVPN ir Lielbritānijas Virdžīnu salu pakalpojumu sniedzējs, kurš tirgū ir izveidojis milzīgu reputāciju, jo ir koncentrējies uz neticami anonimitāti. Tas ir stingrs pakalpojumu sniedzējs bez žurnāliem, un tas ir pierādīts Turcijas iestāžu lietā. Papildus tam, pakalpojumu sniedzējs piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī tiešraidē, 1 500 serverus 148 vietās un lielisku šifrēšanu ar nevainojamu priekšlaicīgu slepenību! (Lasiet mūsu visaptverošo ExpressVPN pārskatu)

ExpressVPN skolai

Plusi

 • 1500 serveri 148 vietās.
 • 256 bitu AES šifrēšana.
 • Intuitīvas vietējās lietotnes.
 • 30 dienu atmaksas politika.
 • Sertificēts bezloga pakalpojumu sniedzējs.

Mīnusi

 1. Dārga cena.

Iegūstiet ExpressVPN

CyberGhost

CyberGhost ir Rumānijā bāzēts VPN pakalpojumu sniedzējs, kas ir slavens ar savām viegli lietojamām starp platformu lietotnēm, pievilcīgo vietnes dizainu, spēcīgo OpenVPN šifrēšanu un milzīgo serveru datu bāzi. Tas piedāvā lielisku drošību, lai jūsu identitāte skolā būtu droša, vienlaikus viegli apejot ģeogrāfiskos un satura ierobežojumus. Labākā daļa no visiem: jums ir pieejama 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija un 30 dienu kompensācija. Dons’neaizmirstiet izlasīt mūsu objektīvo CyberGhost pārskatu.

CyberGhost koledžai

Plusi

 1. Platformu atbalsts.
 2. 800+ serveri visā pasaulē.
 3. Nulles reģistrēšanas politika.
 4. Pieejams Chrome paplašinājums.
 5. 5 vienlaicīgi savienojumi.

Mīnusi

 1. Uzlabojumi ātrumos.

Iegūstiet CyberGhost

PureVPN

Atrodoties Honkongā, PureVPN ir lielisks pakalpojumu sniedzējs, lai apietu satura ierobežojumus, sēžot skolā. Atzīts par labāko ASV VPN, un tam ir galvenās funkcijas, kurām jābūt VPN. Piemaksu plāns piedāvā milzīgu modernu funkciju sarakstu maksimālai drošībai, kas ietver automātisko slepkavības slēdzi, NAT ugunsmūri, WebRTC / IPv6 / IPv4 noplūdes novēršanu, sadalīto tunelēšanu un SOCKS5 starpniekserveri. Jūs pat piekļūstat 790+ serveriem 140 un vairāk valstīs. Dons’Pirms aizmirsāt reģistrēties, neaizmirstiet pārbaudīt mūsu detalizēto PureVPN pārskatu.

PureVPN vidusskolām

Plusi

 1. 790+ serveri vairāk nekā 140 valstīs.
 2. Labākais budžetam draudzīgais pakalpojumu sniedzējs.
 3. 5 vienlaicīgi savienojumi.
 4. Vairāku platformu atbalsts.
 5. Uzlabota ostas pāradresācija.

Mīnusi

 1. Daži sesiju reģistrēšana.

Iegūstiet PureVPN

Bezmaksas labākais VPN skolu datoriem

Iespējams, ka daudziem skolu / koledžu / universitāšu studentiem nepietiek līdzekļu tērēšanai VPN pakalpojumu sniedzējam, it īpaši ņemot vērā, ka lielākajai daļai ir dārgs mēneša plāns, kura vērtība ir pieejama tikai tad, ja izvēlaties viņu iepriekš piedāvātās paketes. Šeit ienāk BEZMAKSAS VPN. Lai arī jūs, iespējams, nesaņemat tādu pašu vērtību, jūs saņemat diezgan daudz, nemaksājot vienu santīmu. Starp labākajām iespējām iekļaujiet:

Vējraksts

Kanādā bāzētais Windscribe ir uzticams BEZMAKSAS VPN pakalpojums, kas piedāvā labas iespējas vietņu atbloķēšanai un drošības palielināšanai, izveidojot savienojumu ar vietējās skolas Wi-Fi. Tas parasti piedāvā 10 GB joslas platuma ierobežojumu mēnesī, vienlaikus dodot iespēju pārslēgties no astoņām dažādām servera vietām. Lai sāktu izmantot VPN, jums ir jāizveido konts. Kad esat to izdarījis, čivināšana par VPN dod jums papildu 5 GB un 1 GB katru reizi, kad uzaicināt draugu reģistrēties.

Bezmaksas labākais VPN skolu datoriem

Plusi

 1. 10 GB joslas platuma ierobežojums.
 2. Chrome pārlūka paplašinājums.
 3. Atsaucīgs klientu atbalsts.
 4. Ātri ātrumi, izmantojot IKEv2 šifrēšanu.
 5. Viegli lietojamas vietējās lietotnes.

Mīnusi

 1. Nav tiešraides.

Hotspot vairogs bez maksas

Hotspot vairogs, kas atrodas ASV, ir vēl viena lieliska iespēja bezmaksas palīdzības sniedzējiem. Tas piedāvā saderību starp platformām, kā arī Google Chrome paplašinājumu, lai arī ātri atbloķētu. Jums ir 750 MB datu ierobežojuma dienā, kas nav daudz, bet ir pietiekami labs, lai vienkārši pārbaudītu bloķētās vietnes. Ir pat iebūvēts ugunsmūris un reklāmu bloķētājs, lai tiešsaistē nodrošinātu jums papildu drošību un privātumu.

Hotspot vairogs skolu datoriem

Plusi

 1. 750 MB dienas nauda.
 2. Automātiskais nogalināšanas slēdzis.
 3. Netika atklāta neviena DNS noplūde.
 4. Chrome paplašinājums.
 5. Pieejams dalītais tunelis.

Mīnusi

 1. Lēns klientu atbalsts.

Paslēp mani

Hide.me piedāvā gan maksas, gan bezmaksas pakalpojumus, tāpat kā iepriekš minētie vārdi. Vienīgā atšķirība ir tā, ka tas dod jums 2 GB datu mēnesī, ar kuriem spēlēties. Citas funkcijas, ko saņemat, izmantojot BEZMAKSAS plānu, ietver trīs serveru atrašanās vietas (Nīderlande, Kanāda un Singapūra), savienojumu ar vienu ierīci, lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, Android, iOS un pat Google Chrome.

Slēpt.me skolu datoriem

Plusi

 1. Chrome pārlūka paplašinājums.
 2. 35 serveri 28 valstīs.
 3. Automātiska Wi-Fi aizsardzība.
 4. Platformu lietotnes.
 5. Nulles žurnālu nodrošinātājs.

Mīnusi

 1. Vājš ātrums.

Ko darīt, ja skolas Wi-Fi bloķē VPN?

Lielākā daļa skolu / koledžu / universitāšu izmanto spēcīgus ugunsmūrus, kas pieņem dziļo pakešu pārbaudi (DPI), lai analizētu katras paketes galamērķi un veidu. Tas palīdz IT administratoriem palīdzēt noteikt, kurš piekļūst neierobežotām vietnēm, izmantojot VPN, un pēc tam tās pilnībā ierobežot, ierobežot vai bloķēt. Lai tas nenotiktu, lietotājiem jāizvēlas pakalpojumu sniedzēji, kas izmanto “Maskēšanās VPN” tehnoloģija.

Šī tehnoloģija var kodēt / maskēt visu ienākošo un izejošo VPN trafiku regulārā tīmekļa trafikā, tādējādi maskējot jūsu identitāti, ja tiek veikta dziļā pakešu pārbaude (DPI). Lai aktivizētu slepeno režīmu, apsveriet iespēju palaist OpenVPN protokolu 443. portā. Tas lietotājiem ļaus viegli slīdēt cauri DPI ugunsmūriem. Lai iegūtu papildinformāciju par OpenVPN porta 443 savienojumu, sazinieties ar tā pakalpojumu sniedzēja atbalsta komandu, pie kura esat pierakstījies. Ja tas nedarbojas, apsveriet iespēju izmantot uzlaboto apmulsināšanu.

Šis process ietver dubultā šifrēšanas slāņa pievienošanu VPN tīklam, kas padara to praktiski neatbloķējamu un tikpat anonīmu, cik lietas var iegūt. OpenVPN konfigurēšana, lai piekļūtu Tor, ir viena no redzamākajām obfukcēšanas metodēm, taču par laimi jums ir pakalpojumi, kas piedāvā iebūvētu VPN-Over-Tor atbalstu. Starp ievērojamākajiem var minēt NordVPN, AirVPN, PrivateVPN, PIA un TorVPN.

Skolas atbloķēšanas rīki

Ja jūs meklējat VPN alternatīvas vietņu, sociālo mediju un spēļu atbloķēšanai savā skolā / universitātē / koledžā, tad jums jāapgūst Tor un SchoolTunnel. Tor ir ļoti droša metode anonimitātes palielināšanai tiešsaistē, kas šifrē jūsu interneta savienojumu un liek tam iziet cauri tūkstošiem mezglu visā pasaulē.

Tam ir nozīmīga loma arī tīkla apmulsināšanā, ļaujot dubultot savienojuma ar VPN drošību. Kā vēl vienu iespēju varat izmēģināt “SchoolTunnel” - īpašu pakalpojumu piekļuves atbloķēšanai jebkurai savas izglītības iestādes vietnei. Tas ir starpniekserveris, kas pat piedāvā palīdzību, lai iegūtu neierobežotu piekļuvi sociālajiem medijiem un YouTube videoklipiem.

Kā atbloķēt tīmekļa vietnes skolās

 1. Augšējā sarakstā atlasiet VPN sniedzēju.
 2. Lejupielādējiet savai ierīcei atbilstošo lietojumprogrammu no viņu vietnes.
 3. Pēc instalēšanas atveriet VPN lietotni.
 4. Atrodiet serveri, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu.
 5. Savienojumam atlasiet VPN protokolu.
 6. Iespējot “Automātiskais nogalināšanas slēdzis”.
 7. Nospiediet “Pievienojieties” un izbaudiet vietņu atbloķēšanu!

Atbloķējiet vietnes

Kā atbloķēt tīmekļa vietnes skolā operētājsistēmā Android & iOS ierīces

 1. No iepriekšminētajiem nosaukumiem atlasiet VPN sniedzēju
 2. Reģistrējieties VPN pakalpojumam, abonējot jebkuru premium / bezmaksas plānu
 3. Tagad lejupielādējiet lietotni Android ierīcē no Google Play veikala & iOS ierīcē no iTunes
 4. Pierakstieties VPN lietotnē, izmantojot savus pieteikšanās akreditācijas datus
 5. Izveidojiet savienojumu ar jebkuru VPN serveri visā pasaulē & atbloķēt vietnes skolā

Skolas starpniekserveris salīdzinājumā ar labāko skolas VPN

Lai gan VPN un starpniekserveri lietotājiem piedāvā iespēju nemanāmi atbloķēt vietnes, starp abiem pastāv dažas ļoti nopietnas atšķirības. Piemēram, starpniekserveri nenodrošina drošību un privātumu, lai aizsargātu jūsu tiešsaistes identitāti, kas nozīmē, ka ikviens var izsekot jūsu IP adresi atpakaļ uz jūsu ierīci, tāpēc tas nav atbildīgs risinājums, ko izmantot, lai apietu satura ierobežojumus jūsu skolā / koledžā / universitāte.

No otras puses, VPN ir aprīkoti ar ļoti daudz šifrēšanas / šifru, kas palielina jūsu tīkla vispārējo drošību. Tajā pašā laikā viņi pievieno milzīgu modernu funkciju sarakstu, piemēram, NAT ugunsmūris, automātiskais nogalināšanas slēdzis, dalītā tunelēšana, DDoS uzbrukumu novēršana, DPI aizsardzība, SOCKS5 starpniekserveris un vēl daudz vairāk, kas ir svarīgi, lai piesaistītu pilnīgu anonimitāti tiešsaistē!

Labākais FAQ par skolu VPN

Kad jāatrod labākie VPN skolām, tirgū jūs varat sastapties ar daudzām iespējām, kā arī ar milzīgu neatbildētu jautājumu sarakstu. Zemāk mēs sniedzam atbildes uz dažiem no visizplatītākajiem jums.

Kādu VPN lietot skolā?

Balstoties uz uzticamību, veiktspēju, atbalstu, servera pieejamību un cenām, mēs esam analizējuši milzīgu VPN pakalpojumu sniedzēju sarakstu un iepriekšminētajā sarakstā minējuši visredzamākos. Izvēlieties jebkuru no NordVPN, ExpressVPN, VyprVPN, CyberGhost un PureVPN.

Kā jūs atbloķējat tīmekļa vietnes skolā?

Process ir neticami vienkāršs un neprasa nekādas raķešu zinātnes. Lai sāktu vietņu atbloķēšanu, viss, kas jums jādara, ir jāreģistrējas ar VPN pakalpojumu, lejupielādējiet savai ierīcei paredzēto lietotni, pārslēdziet serverus uz savu izvēli un nospiediet savienojuma pogu!

Lietu iesaiņošana

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēs jums atrast labākos VPN skolām, kas ļauj viegli atbloķēt vietnes, sociālos saziņas līdzekļus un spēles. Neatkarīgi no tā, ja rodas kādi jautājumi vai ir kādi ieteikumi, ko piedāvāt, lūdzu, nekautrējieties atstāt komentāru zemāk. Nevilcinieties arī dalīties ar ceļvedi ar saviem skolas draugiem, kuriem ir apnicis rīkoties ar šiem kairinošajiem ierobežojumiem!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me