27 labākais VPN pārlūks – drošības nodrošināšana, izmantojot VPN pārlūku bezmaksas lietotnes

Internets šobrīd ir piepildīts ar ļaunprātīgām saitēm, apšaubāmu programmatūru, autortiesību troļļiem un vēl tādām lietām - tas viss var radīt būtisku risku jūsu tiešsaistes drošībai un datu jutīgumam. Tomēr populārajiem pārlūkprogrammām netiek piešķirta pienācīga drošības līmeņa daļa, padarot tās neaizsargātas ilgu laiku. Īpaši pārlūka aizsardzībai instalētais VPN ļoti daudz palīdz nodrošināt, ka šis iespēju hakeriem paliek aizvērts.

Jūsu drošākā likme, lai neitralizētu šos draudus jūsu pārlūkprogrammām, ir vislabākā VPN pakalpojuma ieviešana’Tas ir privāts, pieejamu un pietiekami uzticams, lai visu laiku aizsargātu savienojumu un anonimitāti.

Kāpēc visdrošākajam un privātajam pārlūkam ir vajadzīgs laiks?

Pārlūkprogrammas ir visbiežāk izmantotie piekļuves vārti internetam cilvēkiem un uzņēmumiem visā pasaulē. Tā’Tas būtībā ir jūsu logs uz bezmaksas tīmekli, bet vai tas logs tiek izmantots, lai palūrētu iekšpusē? Lielākā daļa cilvēku don’t nopietni neuztver viņu pārlūka drošību. Viņi, iespējams, meklē antivīrusus datoros, bet, ja viņi tā vietā koncentrējas uz drošības iegūšanu pārlūkprogrammām, vīrusi un ļaunprātīga programmatūra, iespējams, nekad nemaz neinficēs datoru.

Mūsdienu pārlūkprogrammas ir drošākas nekā to iepriekšējās versijas, taču jūs tos nevarat aprakstīt “Rūdīts” pietiekami, lai varētu novērst visus tiešsaistes ļaunprātīgas programmatūras un vīrusu draudus, kas nonāk viņu priekšā.

Daudzos gadījumos gadu gaitā vairums drošības pārkāpumu ir notikuši, izmantojot neaizsargātus pārlūkus. Un, lai gan pat visdrošākais pārlūks pasaulē nevar novērst vīrusu uzbrukumus jūsu sistēmai, ja jūs tikko noklikšķinājāt uz ļaunprātīgu saiti (apzināta sabotāža), drošs pārlūks noteikti var novirzīt hakerus, ļaunprātīgas programmatūras plusus un pat tos, kuri turpina izmantot nulles līmeni. dienas ievainojamības vai mēģiniet izsekot jūsu IP.

Labākais VPN pārlūks

Labākais VPN pārlūks 2018 - pārbaudīts un pārbaudīts

VPN ir galvenais aizsardzības vektors pret jebkāda veida tiešsaistes draudiem. Neatkarīgi no tā, vai jums ir aizsargājama ierīce vai pārlūka sesija, kas jums jānoslēpj, VPN ir visspēcīgākie un holistiskākie pieejamie drošības rīki.

Viņi aizsargā jūsu datus, izmantojot visaugstākās kvalitātes šifrēšanu, nodrošina drošu protokolu atbalstu, piedāvā vairākus serverus, garantē stabilu ātrumu un, pats galvenais, pastāv, lai nodrošinātu, ka nekad netiek apdraudēta lietotāja privātums.

Bet, neraugoties uz visiem citiem VPN, kas apgalvo, ka piedāvā visas šīs funkcijas, daži izceļas ar to, cik izturīgas šīs funkcijas patiesībā ir viņu rīcībā. Pārlūkprogrammai jums ir nepieciešams tikai labākais VPN, kas nodrošinātu, ka nekad netiek zaudēts drošības līmenis, kas apdraud jūsu ārkārtīgi sensitīvos datus..

Šeit ir mūsu īpaši kuratoru saraksts labākajam VPN pārlūkprogrammām 2018, kas satur ekskluzīvus ceļvežus par pakalpojumu sniedzējiem, viņu piedāvātajām funkcijām, cenu plāniem un citu.

Pakalpojumu sniedzēji Cena (USD) Features Rating Atlaide Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

 1. Surfshark

  Surfshark

  USD 11,951,99Mēnesī

  • 800+ serveri 50+ valstīs
  • AES-256-GCM šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticams 83% atlaižu apmeklējums vietnē
  Lasīt pārskatu

 2. PureVPN

  PureVPN

  USD 10,952.91Mēnesī

  • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 5 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticama 73% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  USD 12,958.32Mēnesī

  • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 Tiešsaistes tērzēšana
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticami 35% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 4. Bezdarbība

  Bezdarbība

  USD 9,952.25Mēnesī

  • 1000 un vairāk serveru 100 vietās
  • 256 bitu standarta militāras pakāpes šifrēšana
  • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir lielisks
  • Nulles žurnālu nodrošinātājs
  • Pieejami 5 multi-logins
  • Windows, Mac, Android, iOS lietotnes un Chrome paplašinājums

  Uzticami 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2.75Mēnesī

  • 3700 serveri 60 valstīs
  • 256 bitu AES šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Stingra politika bez žurnāla
  • 7 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

PureVPN - nodrošina augstākās klases saderīgus paplašinājumus ar labāko pārlūka VPN

Ja jūs don’nevēlaties tērēt jūsu grūti nopelnītās naudas procentus, lai iegādātos VPN, un meklējat pieejamu pakalpojumu sniedzēju, kas to nedara’Ja nav kompromisa par jebkura veida funkcijām, Pure VPN noteikti ir ideāla izvēle jums.

Kāpēc drošākajam un privātajam pārlūkam ir vajadzīgs laiks?

Piedāvājot saderīgus paplašinājumus tādām populārām pārlūkprogrammām kā Firefox un Chrome, PureVPN ir izdarījis tik daudz, lai drošība būtu pieejama un pārlūkos būtu vieglāk iestatīt..

Papildus tam, ka PureVPN ir lētāks par vienaudžiem un nodrošina augstāko saderību, tas nekad neapdraud savu funkciju kvalitāti un paplašināmību. PureVPN var ļaut atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotas straumēšanas vietnes, piemēram, Netflix US, piekļūt modernākām drošības opcijām, piemēram, slepkavības slēdzim un dalītai tunelēšanai, vienlaikus pieteikties 6 ierīcēs / pārlūkprogrammās un vēl daudz vairāk..

Bet šobrīd PureVPN to nedara’t nepiedāvājat bezmaksas izmēģinājumu, tāpēc pirms abonēšanas jūs nevarat pārbaudīt pakalpojumu. Tomēr, ja jūs maksājat par kādu no tā plāniem, jūs vēlāk to nekad nenožēlosit.

Plusi

 1. Lieliska saderība kā pārlūka VPN
 2. DDoS aizsardzība
 3. Īpašs straumēšanas atbalsts
 4. P2P un Torrent serveri
 5. 750 + serveri 141 valstī
 6. VPN tīklājs
 7. Nat Firewall
 8. Vairāku protokolu atbalsts, ieskaitot OpenVPN un L2Tp
 9. Ļauj sadalīt tuneli

Mīnusi

 1. Uztur dažus žurnālus
 2. Bezmaksas izmēģinājuma versija nav pieejama

Iegūstiet PureVPN

NordVPN nodrošinās pārlūka drošību visās ierīcēs

Tāpat kā ar jucekli, kas saistīts ar tik daudzām ierīcēm, sākot no Mac līdz Androids, arī jūs to nevarat’Tiešām nezināt, kur, iespējams, visvairāk piekļūstat pārlūkprogrammai. Tomēr neatkarīgi no tā, kurai ierīcei piekļūstat pārlūkprogrammā, izmantojot Nord VPN, tiek nodrošināti augsti, ar ierīci saderīgi pārlūka paplašinājumi, kas nodrošina lielisku drošību visās platformās.

NordVPN pārlūkprogrammām

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā arī lielākas drošības funkcijas, tostarp dubultā VPN savienojumu un piekļuvi sīpolu opcijai, izmantojot VPN, izmantojot jūsu pārlūkprogrammu. Bet rūdīts pārlūks nav’t, kur funkcijas apstāsies. NordVPN ir servera infrastruktūra, kas ietver 3700+ IP vairāk nekā 60 valstīs, nodrošinot, ka katram lietotājam nav nulles joslas platuma problēmu un garantēts senatnīgs pakalpojums.

Mēneša plāns ir nedaudz dārgs vietnē NordVPN, maksā 11,95 ASV dolārus, bet, ja vēlaties vislabāko cenu, varat abonēt viņu labāko trīs gadu plānu, kas jums izmaksās tikai USD 125,64, par kuru rēķins jāmaksā vienreiz..

Plusi

 1. Tor ar VPN funkciju pārlūka VPN
 2. Bezmaksas izmēģinājuma periods
 3. Pieejama dubultā šifrēšana
 4. 3359 serveri 60+ valstīs
 5. Vairāki maksājuma veidi
 6. OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP un SSTP protokoli
 7. SmartPlay funkcija vietņu straumēšanai

Mīnusi

 1. Dārgs mēneša plāns (nav piemērots īstermiņa lietotājiem)

Iegūstiet NordVPN

Privāta piekļuve internetam nodrošina ātrāku pārlūkprogrammu VPN

Daudzu VPN lielākā problēma ir tā, ka viņi mēdz pārāk strauji pārspēt ātrumu, taču uzvarēja privātā interešu piekļuve jeb PIA.’t to darīt. PIA ir viens no ātrākajiem VPN, kāds pieejams tirgū, un, izmantojot vieglo Chrome paplašinājumu, tas neradīs problēmas neatkarīgi no tā, vai izmantojat pārlūku, lai nepārtraukti straumētu, vai anonīmi pārlūkojat tīklu..

Privātās interneta piekļuves VPN pārlūkprogrammām

Lai vislabāk atkārtotu pārskatu par šo pakalpojumu, apmeklējiet jebkuru no Reddit’s pavedieni, kas saistīti ar labāko vpn reddit. PIA ir Reddit pavedienu top zīmējums, un simtiem lietotāju to aktīvi iesaka kā pārlūka vai jebkuras citas ierīces galveno VPN. PIA ir viens no labākajiem VPN, kas tur pieejams serveru skaita ziņā, un šobrīd tas piedāvā aptuveni 3081+ serverus vairāk nekā 28 lielākajās valstīs. Iespējams, ka pakalpojumu sniedzējs nenodrošinās jaunas iespējas, piemēram, sīpolu, izmantojot VPN, taču pat šeit pieejamās pamatfunkcijas darbojas lieliski.

Cenu noteikšanas jomā labākie plāni ir gada un divreiz gadā plāni. Abonēšana uz diviem gadiem jums izmaksās tikai USD 69,95, savukārt ikgadējais abonēšanas plāns tiek rēķināts vienreiz par USD 39,95, vienmēr nodrošinot lielisku naudas vērtību.

Plusi

 1. Nulles ātruma samazināšana kā pārlūka VPN
 2. Atbalstīts OpenVPN, L2TP / IPsec
 3. Pieejams P2P atbalsts
 4. Baļķi bez nulles
 5. 5 Vienlaicīgi savienojumi
 6. Neierobežots joslas platums

Mīnusi

 1. Specializētās lietotnes ir mazliet grūti izmantot iesācējiem

Iegūstiet privātu piekļuvi internetam

ExpressVPN - spēcīgs pārlūka VPN

Dārgāki pakalpojumi parasti ir izslēgti jebkurā produktu kategorijā, taču Express VPN attaisno savu augsto cenu zīmi, pieskaņojot to īpaši izturīgām funkcijām. Šis VPN nodrošina ātru un lielu ātrumu pārlūkprogrammās, vienlaikus neaizmirstot jūs par drošību. Aizsargāts ar AES 256 militārā līmeņa šifrēšanu, jums ir iespēja maršrutēt savus datus pa 148+ servera atrašanās vietām plašajās 94 valstīs.

Express VPN pārlūkam

ExpressVPN garantē augstu lietotāja brīvību ar visaugstākajām ierīcēm saderīgajām lietotnēm un paplašinājumiem, kas padara tā VPN funkciju izmantošanu vieglu visu veidu lietotājiem. Straumētājiem šis VPN iespaidīgi atbloķē jebkādu ģeogrāfiski ierobežotu saturu jebkur pasaulē un savieno to ar citām augstākās kvalitātes funkcijām, piemēram, 24 stundas diennaktī pieejamo tiešo atbalstu, plašajiem ceļvežiem un dalīto tunelēšanu, un jums ir uzvarētājs.

Bet šis pakalpojums to nedara’t nav lēti, jo gada plāna cena ir USD 99,95 un tas ir’s viņu vislabākās vērtības plāns. Otru plānu uz sešiem mēnešiem var abonēt par 59,95 USD.

Plusi

 1. Jaudīgs funkciju saraksts, kas ļauj nemanāmi izmantot pārlūka VPN
 2. Specializētas lietotnes un paplašinājumi pārlūkprogrammām
 3. Grūta, militāras pakāpes šifrēšana
 4. Vairāku protokolu atbalsts
 5. Nulles žurnālu politika

Mīnusi

 1. Nav īpašu P2P serveru
 2. Dārgi salīdzinājumā ar konkurējošajiem pakalpojumiem

Iegūstiet ExpressVPN

TorGuard nodrošina vienpusēju anonimitāti kā labākais pārlūka VPN

Nosaukts par vienu no drošākajiem pārlūkiem pasaulē, TorGuard ir pārsteidzis mūs un daudzus citus VPN entuziastus ar savu drūmo drošību un augstajām ērtībām.

Torguard VPN pārlūkam

Nodrošinot piekļuvi līdz 3000 serveriem vairāk nekā 50 valstīs, TorGuard ir lieliska izvēle kā straumējams VPN pārlūkiem. Vienlaicīgi ar neatņemamu atbalstu, izmantojot īpašas lietotnes visās platformās, šim VPN sniedzējam ir arī Stealth VPN funkcija tiem, kas tiešsaistē meklē papildu drošību. Ar Torguard nav zināmu IPv6 noplūžu vai DNS kļūmju, un mūsu izmēģinājuma laikā ātrumi palika fenomenāli.

Tās cenu plāni tomēr ir nedaudz sarežģīti, jo ar katru plānu jūs saņemat dažus pakalpojumus, izmantojot plašu ekskluzīvu iespēju klāstu. Viņu labākais plāns joprojām ir gada abonēšanas piedāvājums, kas maksā 59,99 USD. Varat arī doties uz viņu ceturkšņa plānu, kas ir pārsteidzoši pieņemams, tikai par USD 19,99 rēķinu vienreiz.

Plusi

 1. Tor modelis nodrošina lielāku drošību kā pārlūka VPN
 2. Spēcīgs šifrēšanas līmenis
 3. Maskēšanās VPN aizsardzības funkcija
 4. 3000+ VPN serveri 50 valstīs
 5. Īpaša IP adrese

Mīnusi

 1. Plāni ir ļoti dārgi
 2. Piedāvājumu paketes var mulsināt

Iegūstiet TorGuard VPN

Labākais bezmaksas VPN pārlūks 2018

Lielākā daļa bezmaksas VPN pakalpojumu, kas tur tiek piedāvāti, liek lietotājiem vilties, un, reģistrējoties ikvienam, pastāv uzticēšanās problēma. Tomēr joprojām ir daži vārdi, kas ir saglabājuši savu vārdu un tagad kalpo kā privātuma paraugs un pilnībā aizsargā lietotāju integritāti..

Šie pakalpojumu sniedzēji vienmēr ir bijuši iekļauti mūsu sarakstā, jo viņu ir tik maz. Šajā 2018. gada labāko bezmaksas VPN pārlūkprogrammu sarakstā mēs esam ļoti rūpējušies, lai mūsu novērtētajiem lietotājiem nodrošinātu tikai tos vārdus, kuri nekad neļaus mums vai arī mums pašiem lētus trikus, kas kopīgi citiem ne tik labiem bezmaksas VPN pakalpojumiem..

Šeit ir saraksts:

TunnelBear - labākais vispasaules VPN pārlūkprogrammām

Ja ir viens bezmaksas pārlūka VPN bezmaksas pakalpojums, kas var līdzināties apmaksātajiem pakalpojumu sniedzējiem, nodrošinot interneta lietotājiem visaugstāko drošības līmeni tiešsaistē, tad Tunnelbear tas ir. VPN ar multfilmas lāčiem pārpludina visas tā lietotāja saskarnes. Tunnelbear piedāvā elastīgus serverus, kas izvietoti 20 valstīs. Šis bezmaksas VPN nodrošina nulles žurnālu saglabāšanu un nekad nesajaucas ar jūsu datiem atšķirībā no citiem bezmaksas VPN pakalpojumiem tirgū.

Labākais bezmaksas VPN pārlūks 2018

Vienīgais iespējamais tunelbear izslēgšanās ir tā datu ierobežojums. Ar 500 MB mēnesī tas vienkārši izbeidzas tik ātri, ka jūs nevarat izbaudīt vairāk nekā dažas pārlūkošanas sesijas. Bet pagaidiet, mēs vietnē BestVPN.co esam atraduši haku, lai sniegtu jums vairāk šī pakalpojuma.

Čiviniet par Tunnelbear, un jūs mēnesī iegūsit papildu 1 GB datu. Tas padara pārāk grūti pretoties. Tunnelbear piedāvā arī lieliskas saderīgas lietotnes un paplašinājumus, lai visi pārlūkprogrammas darbotos anonīmi.

Plusi

 1. Populārākais bezmaksas VPN pakalpojums pārlūkprogrammām
 2. Iespējami 5 vienlaicīgi ierīces savienojumi
 3. Jaudīga šifrēšana
 4. Bezšuvju un labi noapaļota lietotāja saskarne

Mīnusi

 1. Datu limits ir 500 MB mēnesī
 2. Nav’t atbalsta vienādranga vai P2P.

Blockless - ērti lietojams iesācējiem kā pārlūka VPN

Daudzas lietotnes un programmatūra ir tik sarežģīta, ka iesācēji un iesācēji no tām tiek ļoti viegli izslēgti. Tomēr Blockless ir pārlūka VPN bezmaksas pakalpojums, kas visiem lietotājiem ļauj viegli izveidot savienojumu tiešsaistē, izmantojot drošu tīmekļa savienojumu.

Pārlūkprogrammas bezbloķēts VPN

Viss, kas jums jādara, lai piekļūtu šim VPN, ir reģistrēšanās, izmantojot pakalpojumu Blockless. Lai gan tas tā nav’nepiedāvājam lietotājiem iespēju izvēlēties pašu izvēlētu serveri, jo tas notiek automātiski, testējot šo pakalpojumu, nebija nekādu ātruma kavējumu. Lejupielādes un augšupielādes ātrums nedaudz samazinājās, taču tie bija labi, ja ņem vērā, ka tas ir bezmaksas pakalpojums.

To izmanto vairāk nekā pusmiljons cilvēku, kas par savām spējām un pakalpojumiem runā par labāko bezmaksas VPN pārlūkam.

Plusi

 1. Ļoti viegli izvietot un izmantot kā bezmaksas VPN pārlūkprogrammām
 2. Pieejamas īpašas lietotnes
 3. Ātrāks ātrums, salīdzinot ar citiem bezmaksas VPN

Mīnusi

 1. Ierobežots funkciju klāsts

Vējonis - labākais datu pārlūka VPN ierobežojums

Šis VPN ir roku darbs, kas ir viens no visdāsnākajiem pakalpojumiem bezmaksas VPN tirgū. Windscribe piedāvā savam lietotājam iespēju mēnesī izmantot 10 GB datu. Šeit pieejamais datu ierobežojums ir vismaz 5 reizes lielāks nekā jūs saņemat citos VPN, taču augstsirdība to nedara’t tur beidzas.

Nospiediet VPN pārlūkam

Izmantojot Windscribe, ierīču skaitam, ar kuru varat izveidot savienojumu, nav ierobežojumu. Papildus tam saderīgajām lietotnēm ir funkcija ar nosaukumu Kruīza kontrole, kas ļauj automātiski tikt savienotam ar visātrāko šobrīd pieejamo serveri..

Bet, ja jūs don’tāpat kā serverim, ar kuru esat izveidojis savienojumu, jums ir iespēja izvēlēties starp citiem VPN serveriem. Windscribe piedāvā paplašinājumu pārlūkam Chrome un papildinājumu pārlūkam Firefox, lai nodrošinātu holistisku drošības pārklājumu pārlūkošanas laikā. Windscribe ir populārs arī kā viens no labākajiem straumju VPN un pat bez maksas pat līdz noteiktai robežai.

Plusi

 1. Augsts datu ierobežojums, kas nodrošina vislabāko pārlūka VPN darbību
 2. Neierobežots ierīces savienojums
 3. Piedāvā reklāmas bloķētāju un ugunsmūri
 4. Atbalsta P2P / Torrenting

Mīnusi

 1. Atklātais VPN protokols nav pieejams
 2. Sadalījumi bieži

Zenmate - uzticams pārlūkprogrammu VPN nodrošinātājs

Ar vairāku gadu pieredzi tirgū un, iespējams, visplašāk atzīto vārdu bezmaksas VPN domēnā, Zenmate ir pārlūka VPN bezmaksas pakalpojums, kas reti rada vilšanos..

Zenmate VPN pārlūkam

Piedāvājot neierobežotu datu atlaidi, Zenmate lietošana ir bijusi miljoniem cilvēku iecienītākā izvēle visā pasaulē, lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotu saturu un apietu autoritāros ugunsmūrus.

Ātrums dažreiz var būt vidējs, taču tas piedāvā 4 serverus, dodot jums iespēju atrast un izveidot savienojumu ar to, kurš vislabāk atbilst rēķinam. Šifrēšanas standarti ir stingri, un no šī pakalpojumu sniedzēja līdz šim nav bijis datu noplūžu. Noteikti vērts izmēģināt! (Lai iegūtu sīkāku informāciju, pārbaudiet Zenmate pārskatu)

ZoogVPN uztur augstu privātumu kā pārlūka VPN

Žurnālu glabāšana un šo datu pārvēršana par pārdodamu preci ir pārāk izplatīta parādība bezmaksas VPN. Bet ZoogVPN var uzticēties tāpēc, ka tas nav tās biznesa modelis savā bezmaksas VPN pakalpojumā.

Zoog VPN pārlūkam

Šim pakalpojumu sniedzējam ir ierobežotas iespējas kā bezmaksas pārlūks VPN, bet tas nodrošina īpaši drošu drošību visu veidu pārlūkprogrammām. Šajā pakalpojumā netiek glabāti žurnāli, padarot to par uzticamu domēnu, ar kuru var uzticēties tiešsaistes privātuma vajadzībām.

Bezmaksas pakalpojumā tas šobrīd piedāvā 2 GB joslas platuma ierobežojumu, kā arī piekļuvi 3 VPN serveriem, 128 bitu šifrēšanu un ierobežotu P2P atbalstu. Tātad, ja jūs vēlaties tikai tādu VPN, kas nodrošina jūsu klātbūtni tiešsaistē, pārāk nebūdams pāri tā funkcijām, tad ZoogVPN ir vieta, kur atradīsit pareizo spēli.

Plusi

 1. Stingra datu politika kā pārlūka VPN
 2. 2 GB datu vāciņš
 3. Nodrošina samērā spēcīgu šifrēšanu
 4. Ātri serveri

Mīnusi

 1. Lēna klientu apkalpošana
 2. Ir pieejams vienas ierīces savienojums

Labākais VPN pārlūks operētājsistēmai Android

Android viedtālrunis ir ļoti jutīgs pret ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumiem un datu sifonēšanas mēģinājumiem, jo ​​tie ir vilinošs mērķis hakeriem, jo ​​liels skaits cilvēku izmanto OS. Lai viedtālrunī aizsargātu īpaši sensitīvos datus, operētājsistēmas Android pārlūkā Chrome ir nepieciešams drošs VPN. Zemāk mēs esam snieguši divus stabilus VPN pakalpojumus, kas jums garantēs vislabāko aizsardzību un visu jūsu Android pārlūkošanas sesiju drošību:

IvacyVPN - nodrošina sadalītas tunelēšanas funkciju kā VPN pārlūks operētājsistēmai Android

Android pārlūkprogrammās ir nepieciešami VPN, kas prioritāti piešķir ātrumam un veiktspējai salīdzinājumā ar visu pārējo. Un tas’s tieši tur, kur Ivacy VPN’Parocīga ir ekskluzīvā sadalītā tunelēšanas funkcija. Jūsu Android ierīcē var būt desmitiem lietotņu, kas savienotas ar internetu, un funkcija Sadalīt tuneli ļauj drošajā savienojumā novirzīt tikai dažas atlasītās lietotnes, piemēram, jūsu pārlūkprogrammu..

Nelegāla pārlūka VPN

Ivacy VPN nodrošina vairāk nekā 100 serveru atrašanās vietas visā pasaulē, vairāku protokolu atbalstu, ieskaitot OpenVPN, militāras pakāpes šifrēšanu, piecus vienlaicīgus pieteikumus un lielisku Chrome paplašinājumu.

Tagad jūs to varat iegādāties pēriens 5 gadus, vienreiz samaksājot tikai USD 60 rēķinu. Piedāvājumi don’t nenāk labāk par tiem, kurus piedāvā šis VPN. Jābūt Android pārlūkprogrammām.

Plusi

 1. Ļauj sadalīt tuneli nodrošināt ātrāku ātrumu kā pārlūka VPN operētājsistēmai Android
 2. 450+ serveri 100 dažādās vietās
 3. 5 vienlaicīga pieteikšanās
 4. Nulles joslas platuma droseļvārsts
 5. Mutliple protokola atbalsts
 6. Atbloķē ģeogrāfiski ierobežotu saturu, piemēram, Netflix

Mīnusi

 1. Nav bezmaksas izmēģinājuma versijas
 2. Nav pieejama Bitcoin vai Kripto atmaksa

Iegūstiet slepenību

IBVPN - bloķē ļaunprātīgu saturu kā Android VPN pārlūks

Izmantojot vairākus pievienojumus un paplašinājumus visiem galvenajiem pārlūkiem, IB vai Invisible Browinging VPN ir vislabākā VPN izvēle Android VPN pārlūkam. Tā’Vienkāršās, ērti lietojamās klientu lietotnes un paplašinājumi ir padarījuši to par ļoti populāru pakalpojumu iesācējiem un iesācējiem.

IBVPN pārlūkprogrammām

Bet tas tā nav’Tas nenozīmē, ka šis Pakalpojumu sniedzējs ir pats iesācējs funkciju vai drošības ziņā. Tas piedāvā AES-256 militāras pakāpes šifrēšanu, vairāku protokolu atbalstu, ieskaitot OpenVPN & L2TP, 200 serveri 63 vietās, Tor over VPN, Double VPN un kill switch, lai nodrošinātu holistisku drošības tīklu Android lietotājiem. Vislabākā pakete ar visām iespējām ir viņu gada Ultimate VPN plāns, par kuru maksā tikai 58,06 USD.

Plusi

 1. Nodrošina 200 serverus, lai maksimāli atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotas vietnes kā Android VPN pārlūks
 2. Tor over VPN
 3. Dubultā VPN funkcija
 4. Automātiskas atkārtotas savienošanas funkcija, lai aizsargātu lietotājus pakalpojumu sabrukuma gadījumā
 5. Mīnusi:

Mīnusi

 1. Reizēm var būt diezgan lēns
 2. Nav piemērots Torrenting

Iegūstiet IBVPN

Labāko VPN pārlūka ierīču pārskats

Pārlūkprogrammas tiek izmantotas, lai piekļūtu internetam, taču to darbības, funkcijas un reakcija uz dažādām OS ir ļoti atšķirīgas. Šeit ir aprakstīts labākais VPN pārlūkam dažādās ierīcēs:

Labākais personālo datoru VPN pārlūks

Personālie datori joprojām nosaka maksu par vienu no populārākajām ierīcēm, ko izmanto, lai piekļūtu internetam. Tas ir atkarīgs no fantastiskās savietojamības, ko personālie datori nodrošina tādām pārlūkprogrammām kā Chrome un Firefox, ļaujot lietotājam sasniegt optimālu apmierinātību un funkciju pieejamību.

VPN var viegli uzstādīt personālajos datoros, kā mēs to detalizēti parādījām labākā personālā datora VPN. Gandrīz katrs VPN piedāvā saderīgas lietotnes un pārlūka paplašinājumus lietošanai ar datoru. Šeit ir 3 labākie pārlūka VPN personālie datori:

 1. ExpressVPN - ērta uzstādīšana un iestatīšana kā VPN pārlūks visos personālajos datoros.
 2. PureVPN - īpaši pieņemami cenu plāni pārlūka VPN datoriem.
 3. Privāta piekļuve internetam - vispopulārākais personālo datoru pārlūkprogrammas VPN pakalpojums.

Labākais VPN pārlūks iPhone

Ievads, kas veicināja viedtālruņu turpmāku izplatīšanos visā pasaulē, iPhone joprojām ir viens no mūslaiku ikoniskākajiem zīmoliem. Tomēr pretēji plaši izplatītam uzskatam, iPhone var inficēties ar ļaunprātīgu programmatūru un vīrusiem tikpat viegli, kā tas notiek citās ierīcēs.

Lai nodrošinātu drošu, drošu un optimizētu pārlūkošanu, ir obligāti jāpiesaista VPN ar jūsu iPhone pārlūku. Šeit ir mūsu 3 labākie piemēri, kas nodrošina izcilu VPN saderību ar iPhone pārlūkprogrammām:

 1. NordVPN - iOS saderīga lietotne, kas ir pieejama VPN pārlūkam iPhone.
 2. TorGuard - padara iPhone drošību drošāku kā iOS paredzētu VPN pārlūku.
 3. PureVPN - straumēšana ar ātru ātrumu kā VPN pārlūks iPhone.

Labākais VPN Tor pārlūkam

Tor pārlūks tika ieviests, lai palielinātu drošību, ko lietotājs var atļauties pārlūkprogramma. Izmantojot sīpolu maršrutēšanas koncepciju, lai aizsargātu lietotāju datus un paslēptu viņu IP, Tor pārlūks ir ļoti vēlama izvēle daudziem tehnoloģiski prasmīgiem lietotājiem ar sensitīvām datu aizsardzības vajadzībām..

Ne katrs VPN var nodrošināt ultrasaderību lietošanai ar Tor pārlūku. Labākais VPN Tor pārlūkam piedāvā īpašas funkcijas, piemēram, Onion over Tor un Split Tunneling, lai nodrošinātu augstu veiktspēju un nulles nokavēšanos. Šeit ir mūsu 3 populārākie VPN ieteikumi Tor pārlūkam.

 1. NordVPN - Sīpolu virs VPN funkcijas kā Tor Browser VPN.
 2. ExpressVPN - neticams serveru klāsts, kas pieejams kā Tor Browser VPN.
 3. TorGuard - pēc būtības saderīgs VPN ar Tor pārlūku.

Labākais VPN pārlūkam Chrome

Iespējams, ka Chrome ir vispopulārākais pārlūks pasaulē, padarot to par ļoti pievilcīgu mērķi sabotāžai un hakeru mēģinājumiem. Lietotājiem, kuri izvieto Chrome pārlūku, jābūt īpaši uzmanīgiem un jāpārliecinās, ka tā drošība vienmēr ir viņu rokās.

Vislabākais pārlūka Chrome pārlūka VPN ir viegls, nodrošina saderīgus paplašinājumus, optimizē jūsu pieredzi’t droseles ātrums un nekādā gadījumā neapdraud jūsu drošību. Šeit’ir atcelti 3 populārākie VPN faili, kas to visu un vairāk var dot pārlūka Chrome pārlūka lietotājiem:

 1. ExpressVPN - īpaši paplašinājumi, kas ir pieejami kā Chrome pārlūka VPN.
 2. PrivateInternetAccess - nodrošina lielāku ātrumu kā pārlūka Chrome pārlūka VPN.
 3. NordVPN - dubultā VPN papildu drošības funkcijai, kas pieejama pārlūka Chrome pārlūka VPN.

Labākais VPN UC pārlūkam

UC pārlūks ir lielisks papildinājums jūsu pārlūka repertuāram. Tas ir ātrs, paviršs un ļoti ērti lietojams. Tomēr pat UC pārlūkprogrammai, kuras izcelsme meklējama ķīniešu izstrādātājos, var būt liela drošības problēma, ja to nelieto kopā ar VPN.

Zemāk mēs piedāvājam labāko UN pārlūka VPN sarakstu:

 1. PrivateVPN - visaptveroša drošības un protokolu atbalsts kā VPN UC pārlūkam.
 2. ExpressVPN - bez traucējumiem un saderīgs VPN UC pārlūkam.
 3. TorGuardVPN - aizsargā jūsu anonimitāti tiešsaistē UC pārlūkā.

Pārlūka alternatīvas

Papildus populārākajām pārlūkprogrammām, kuras parasti izmanto, piemēram, Chrome un Firefox, ir pieejamas vairākas alternatīvas pārlūkprogrammas tiem, kas meklē kādu papildu drošību.

Galvenokārt šie pārlūkprogrammas nodrošina stabilu iekšēju drošību no savām platformām, ievērojami novēršot riskus, kas saistīti ar tiešsaistes domēna pārvietošanos.

Starp tiem mēs iesakām izmantot Tor Browser, kas šifrē jūsu datus un ļauj jums paslēpt savu IP. Tā pamatā ir sīpolu maršrutēšanas koncepcija, kurā dažādas šifrētas datu straumes izkliedē jūsu datus, padarot snoopers grūtāku par to..

Dažas citas vēlamas pārlūka alternatīvas var būt tādas, kuru pamatā ir hroma tehnoloģiskais modelis, piemēram, Comodo Dragon un SRWare Iron. Šis pamats ļauj tiem būt īpaši drošiem, vienlaikus paliekot viegli lietojamiem.

Epic pārlūks ir vēl viena reāla iespēja tiem, kas vēlas pārlūku ar VPN, kas to nedara’t neuzglabājiet darbības žurnālus tāpat, kā tas notiek parastajā pārlūkā Chrome. Bet, lai piekļūtu šai funkcijai, jums jāaktivizē privātais pārlūkošanas režīms, un ir arī iespēja maršrutēt interneta savienojumu, izmantojot starpniekserveri..

Labākais FAQ par pārlūku VPN

Kas ir VPN pārlūks?

Pārlūkprogrammas var būt nedrošas attiecībā uz jūsu tiešsaistes drošības aizsardzību šajā arvien konsekventāko un grūtāko ļaunprogrammatūru uzbrukumu un hakeru mēģinājumu laikmetā, nopietni apdraudot jūsu sensitīvos datus. Augšējais VPN var ļaut drošāk izmantot pārlūkprogrammu un būt drošam, ka jūsu darbības internetā ir paslēptas, aizsargātas un aizsargātas no nevēlamiem skatieniem..

Pārlūks ar VPN, vienkārši sakot, ir pārlūks, kas tiek izmantots ar labu VPN, lai samazinātu datu riskus un palielinātu maksimālo drošību, lai segtu pašas pārlūkprogrammas sistēmas ievainojamības..

Kā darbojas pārlūka VPN??

Tas darbojas, šifrējot jūsu datus un pēc tam nosūtot tos pa drošu tuneli saskaņā ar jūsu izvēlēto protokolu. Jūs varat iegūt pārlūka VPN, pievienojot vai nu paša pārlūka paplašinājumu, vai ierīcē instalējot VPN lietotnes klientu.

Kā es varu mainīt savu VPN pārlūkā Chrome?

Ja jūs kādreiz vēlaties mainīt pārlūku ar VPN pārlūkā Chrome, vispirms jāinstalē pārlūka VPN paplašinājums. Šeit’Kā tas tiek darīts:

 1. Atveriet sadaļu Iestatījumi > Vairāk rīku > Paplašinājumi > Noņemt

Tagad, lai iegūtu maksimālu tiešsaistes anonimitāti un drošību, instalējiet jebkuru citu labāko VPN pēc jūsu izvēles kā ierīces klienta lietotni vai pārlūka paplašinājumu.

Secinājums

Pēdējā laikā ir pieaudzis to lietu skaits, kas tiek parādītas priekšplānā un norāda, cik liela nozīme ir jūsu datu aizsardzībai. Cambridge Analytica skandāls ASV bija paredzēts kā modināšanas zvans interneta iedzīvotājiem visā pasaulē.

Neatkarīgi no tā, vai tā pārlūkprogrammas, personālie datori vai viedtālruņi, hakeri vienmēr mēģina ielauzties jūsu sistēmā caur jebkuru pieejamo iespēju logu. Un, kamēr mēs varam’vienmēr kontrolējot šīm platformām raksturīgos drošības elementus, mēs joprojām varam sevi aizsargāt, izmantojot VPN un ievērojot drošas pārlūkošanas prakses, piemēram, ļaunprātīgu saišu atpazīšanu un novēršanu no tām.

Vietnē BestVPN.co mēs vienmēr cenšamies izveidot drošu internetu visiem. Mūs neinteresē tikai interneta drošība, bet mums ir redzējums par lietotāju aizsardzību’s personas dati. Ja jums ir kādi ieteikumi, uzlabojumu priekšlikumi vai pat vērtīga kritika, ar ko dalīties ar mums, nekautrējieties to darīt zemāk esošajos komentāros.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me