19 labākais operētājsistēmas VPN VPN – izmantojot ģeogrāfiskos ierobežojumus, izmantojot Opera VPN

Pārlūki ir noklusējuma piekļuves vārti tīmeklim, padarot tos neaizstājamus ikvienam, kurš vēlas pārlūkot tīmekli. Opera piedāvā vienu no populārākajiem un ērti lietojamiem pārlūkiem ar plašu papildu funkciju klāstu, lai piedāvātu pilnveidotāku pieredzi. Tomēr, neskatoties uz to, ka Opera pārlūks ir ārkārtīgi noderīgs, tas nav pilnībā drošs. Laba VPN iegūšana no VPN saraksta ir jūsu vienīgais buferis starp drošu pārlūkošanu un datu katastrofu.

19 Opera 2018 labākais VPN

 1. Opera izslēdz tā iebūvēto VPN pakalpojumu
 2. Opera pārlūkprogrammu bažas par konfidencialitāti 2018. gadā
 3. Kāpēc Opera pārlūka VPN ir obligāts katram Netizen
 4. Labākais VPN operā 2018
 5. Labākais VPN operētājsistēmai Bezmaksas
 6. Kā izmantot Opera VPN
 7. Labākais VPN operētājsistēmai Android
 8. Nedarbojas operētājsistēmas pārlūka VPN
 9. Labākais VPN for Opera FAQ
 10. Opera pārlūka VPN atsauksmes
 11. Galvenie 6 Opera VPN papildinājumi 2018

Lai ļautu jums uzzināt vairāk par to, kāpēc jums ir nepieciešams labākais VPN for Opera, šeit ir visaptverošs ceļvedis par šo tēmu, kurā ir detalizēti pārlūka galveno VPN saraksti un ziņas par Opera.’iebūvētais VPN, ar to saistītās privātuma problēmas un daudz kas cits.

Labākais operatora VPN

Opera izslēdz tā iebūvēto VPN pakalpojumu

Jebkurā tīmekļa piekļuves programmatūrā iebūvētie VPN vienmēr tiek izmantoti ārkārtīgi daudz. Tāpat Opera, kas ir viena no populārākajām tīmekļa pārlūkprogrammām, vēl nesen piedāvāja iebūvētu bezmaksas VPN pakalpojumu. Tomēr tagad tā ir pieņēmusi lēmumu slēgt savu VPN pakalpojumu kā īpašu lietotni Android un iOS platformās.

Web pārlūkprogrammām iebūvētais VPN joprojām būs, bet tagad kā atsevišķs paplašinājums. Neskatoties uz to, ka Opera nesniedza konkrētus iemeslus, kāpēc tā spera šo soli, daudzi nozares pārstāvji domā, ka viņi to darīja, lai reklamētu SurfEasy VPN un pilnveidotu savus VPN piedāvājumus.

SurfEasy VPN ir populārs pakalpojums, kas piedāvā vairāk iespēju nekā Opera’iebūvētais VPN, un Opera to iegādājās jau 2015. gadā.

Opera pārlūka VPN

Opera’s VPN pakalpojums bija bezmaksas, taču tas piedāvāja maksas maksas versiju par USD 29.99 gadā, ko sauc par Opera VPN Gold. Šis premium pakalpojums piedāvāja labāku ātrumu un vairāk serveru. Tagad, ja jums ir Opera VPN Gold abonements, jūs automātiski tiksit pārsūtīts uz gada abonementu ar SurfEasy Ultra plānu. Bet tā kā SurfEasy joprojām nav iebūvēta VPN opcija, pārlūkprogrammā tagad ir maz saderīgu drošības iespēju.

Tātad, ja vēlaties iegādāties drošāku, ērti lietojamu pārlūku, šeit ir daži ieteikumi šajā sakarā.

 1. Google Chrome - pasaule’s Populārākais pārlūks ar vairākām VPN paplašinājumu saderības opcijām
 2. Mozilla Firefox - labi saņemts, drošs pārlūks ar pieejamajiem VPN papildinājumiem

Ja joprojām vēlaties vairāk uzmanības pievērst drošībai, apskatiet pārlūkprogrammas, piemēram, Tor, Comodo Dragon & Yandex, kas ir izveidoti papildu aizsardzībai.

Opera pārlūkprogrammu bažas par konfidencialitāti 2018. gadā

Bez VPN aizsardzības mūsdienās gandrīz visi populārie pārlūkprogrammas ir neaizsargāti, neatkarīgi no tā, vai tas ir Chrome, Firefox vai tas, par ko mēs šeit runājam, t.i., Opera. Tas ir tāpēc, ka mūsdienu hackeri ir kļuvuši pārliecinoši spējīgi izsekot ikvienam un visiem, kas neaizsargāti strādā pie šāda veida pārlūkiem.

Vienīgais veids, kā viņus pasargāt un netraucēt, ir apgrūtināt jums sekošanu, un jūs to varat izdarīt tikai izmantojot labāko VPN, kas ne tikai šifrē jūsu datus, bet arī seko tam, nodrošinot drošu protokolu tā transportēšanai. datus tīmeklī, nodrošinot slāņveida aizsardzības sistēmu.

Iespējams, ka operas bruņās nav daudz šķipsnu, taču pasaule arvien vairāk tiek apslāpēta ar visām jaunajām novērošanas kampaņām un datu grupām, kuras pārvalda gan varas iestādes, gan korporācijas.

Kāpēc Opera pārlūka VPN ir obligāts katram Netizen

Opera pārlūks tagad pieder Ķīnas konsorcijam ar nosaukumu Golden Brick Capital Private Equity. Ņemot vērā to, ka Opera Browser zināmā mērā saglabā datus un mātesuzņēmums atrodas Ķīnā, jūsu dati var tikt pakļauti Ķīnas varas iestādēm jebkurā laikā, ņemot vērā to stingros datu saglabāšanas likumus..

Opera pārlūks VPN ir buferis, kas jums nepieciešams, lai aizsargātu slepenos datus no šādiem piespiešanas draudiem. Šī jaunā tīmekļa pasaule vairs nav pietiekami droša vieta, lai lietotāji varētu darboties neaizsargāti. Par savu privātumu jums ir jārūpējas pašam, iegādājoties Opera pārlūka VPN, pirms arī jūs netiksit aizkavēts, piemēram, miljoniem gadījumu, kad parādīsies datu noplūdes skandāli, līdzīgi kā Cambridge Analytica ASV skandāls..

Labākais operatora VPN

Labākais VPN operā 2018

Kā minēts arī šajā pārskatā, jebkurš labs hakeris var viegli ielauzties jūsu sistēmā caur jūsu Opera pārlūku, ja tāds ir’s neaizsargāts. Jūsu VPN ir labākā likme, lai aizsargātu jūsu privātumu un anonimitāti, taču ne katrs VPN ir piemērots darbam, kuru vēlaties veikt caur to. Vispopulārākajam Opera pārlūkprogrammas VPN ir jābūt ļoti daudzveidīgam, jāpiedāvā liels serveru skaits, jāpiemīt labākajiem šifrēšanas standartiem un, galvenais, jābūt uzticamiem, lai nekad neradītu kompromisus par jūsu tiešsaistes privātumu.

Šeit ir atcelts 2018. gada labākais VPN for Opera pārlūks:

Pakalpojumu sniedzēji Cena (USD) Features Rating Atlaide Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

 1. Surfshark

  Surfshark

  USD 11,951,99Mēnesī

  • 800+ serveri 50+ valstīs
  • AES-256-GCM šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticams 83% atlaižu apmeklējums vietnē
  Lasīt pārskatu

 2. PureVPN

  PureVPN

  USD 10,952.91Mēnesī

  • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 5 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticama 73% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  USD 12,958.32Mēnesī

  • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 Tiešsaistes tērzēšana
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticami 35% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 4. Bezdarbība

  Bezdarbība

  USD 9,952.25Mēnesī

  • 1000 un vairāk serveru 100 vietās
  • 256 bitu standarta militāras pakāpes šifrēšana
  • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir lielisks
  • Nulles žurnālu nodrošinātājs
  • Pieejami 5 multi-logins
  • Windows, Mac, Android, iOS lietotnes un Chrome paplašinājums

  Uzticami 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2.75Mēnesī

  • 3700 serveri 60 valstīs
  • 256 bitu AES šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Stingra politika bez žurnāla
  • 7 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

ExpressVPN - piedāvā 148 servera atrašanās vietas kā Opera pārlūka VPN

Reizēm jums ir nepieciešams vairāk nekā tikai drošība tiešsaistē. Pieaugot straumēšanas pakalpojumu popularitātei, tagad jums jāabonē tikai tie VPN, kas var atbloķēt lielāko daļu ģeogrāfiski ierobežota satura vietņu, piemēram, Netflix US.

ExpressVPN ir viens no labākajiem VPN operētājsistēmas pārlūkprogrammām, kas nodrošina vēl nepieredzētas atbloķēšanas funkcijas. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties skatīties Amazon Prime US vai izmantojat šo VPN Popcorn Time’s 148+ servera atrašanās vietas nekad tevi nenolaidīs.

ExpressVPN operētājsistēmas pārlūkam

Pakalpojums ir pilnveidots, gandrīz nedarbojas pilnībā, piedāvā ātru ātrumu un to nedara’Pārāk neapgrūtiniet pārlūku, lai ietekmētu tā darbību. Izmantojot abonēšanas plānu, jūs iegūsit piekļuvi vairākām saderīgām lietotnēm un modernizētai interneta drošības infrastruktūrai, kas ietver AES 256 šifrēšanas standartus, vairāku protokolu atbalstu un stingru nulles žurnālu politiku. Plāniem tomēr ir cena nedaudz augstāka, un to labākais plāns maksā USD 99,95 par gada abonementu.

Plusi

 1. Daudzveidīga servera infrastruktūra, lai nodrošinātu labāko atbalstu kā Opera pārlūka VPN
 2. Specializētas lietotnes un paplašinājumi pārlūkprogrammām
 3. Grūta, militāras pakāpes šifrēšana
 4. Vairāku protokolu atbalsts
 5. Nulles žurnālu politika

Mīnusi

 1. Nav īpašu P2P serveru
 2. Plāni ir diezgan dārgi, un tie ir jāsamazina

Iegūstiet ExpressVPN

NordVPN - piedāvā vieglu mobilo lietotņu atbalstu kā VPN Opera pārlūkam

Šis pakalpojumu sniedzējs ir viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem VPN pasaulē. Ja jūs meklējat norēķināties par VPN, kas piedāvā visas pareizās funkcijas un vēl vairāk par saprātīgu cenu, tad šeit ir jābeidzas jūsu meklēšanai. NordVPN vislielāko uzsvaru liek uz drošības fronti un piedāvā dubultā VPN, sīpolu virs VPN un pat speciālus IP, lai apstrādātu dažādas lietotāju privātuma vajadzības.

NordVPN operētājsistēmas pārlūkam

Tas arī neatbalsta atbloķēšanas priekšpusi un ir viens no nedaudzajiem pakalpojumiem, par kuriem zināms, ka tiek apieti VPN aizliegumi tādās vietnēs kā Netflix US. Ja esat Opera pārlūka lietotājs Ķīnā, tad NordVPN ļaus jums apiet apburošos ierobežojumus un draņķīgo Lielo ugunsmūri, lai nodrošinātu netraucētu lietotāja pieredzi.

Vienīgais šī pakalpojuma trūkums joprojām ir tas, ka jūs nevarat tieši piekļūt tā tiešajam klientu atbalstam. Tīmekļa vietnē ir atbalsta poga, taču tā ir sava veida iekšēja meklētājprogramma, kas atsauc atbildes no ceļveža un problēmu novēršanas krātuves. Viņiem jāpievieno tiešraides funkcija. NordVPN ir savietojams ar visām populārajām OS, izmantojot katrai platformai paredzēto klientu lietotņu līniju. Šifrēšanai tas izmanto AES-256 un piedāvā vairāku protokolu atbalstu, ieskaitot OpenVPN un L2TP protokolus.

Ir aizraujošs ierobežota laika piedāvājums iegūt 3 gadu abonementu tikai par 99,00 USD, kas pieejams ar pakalpojumu sniedzēju un kuru jūs varat izmantot, lai baudītu labākās iespējas par nelielu daļu no izmaksām..

Plusi

 1. Labākais Opera pārlūka VPN operētājsistēmai Android OS
 2. Nulles saistības 3 dienu bezmaksas izmēģinājuma periods
 3. Pieejama dubultā šifrēšana
 4. 3359 serveri 60+ valstīs
 5. Vairāki maksājuma veidi
 6. OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP un SSTP protokoli
 7. SmartPlay funkcija vietņu straumēšanai

Mīnusi

 1. Dārgs mēneša plāns

Iegūstiet NordVPN

TorGuard.net - Maskēšanās starpniekservera funkcija kā operētājsistēmas pārlūka VPN

Tāpat kā īpaši drošajam Tor pārlūkam, par kuru tas tika nosaukts, arī šim VPN ir viens no labākajiem privātuma elementiem, kas paredzēts lietotājiem starp visiem VPN. Izmantojot TorGuard, hakeriem noteikti būs grūti iekļūt jūsu pārlūkprogrammā.

Tas notiks tāpēc, ka šis VPN piedāvā neticamu Stealth VPN funkciju, kas var ne tikai padarīt jūsu VPN līdzīgu normālai trafikai, tādējādi neļaujot jūsu ISP jūs izlaist, bet arī palielinās šifrēšanas līmeņus ap jūsu datu paketēm..

Torguard VPN operai

Turklāt viņiem ir visatbildīgākais klientu atbalsts, kas vienmēr ir pieejams ar ātru atbildi uz visiem jūsu jautājumiem par problēmām, problēmu novēršanu, klientu problēmām un daudz ko citu. Torguard piedāvā neierobežotu ātrumu un joslas platuma patēriņu, kā arī piecus vienlaicīgus savienojumus, 3000+ serverus un OpenVPN protokola atbalstu. Vienīgais, ar ko viņiem tagad jāstrādā, ir mulsinoši cenu plāni, kuros katrs komplekts piedāvā atšķirīgu funkciju komplektu ar atšķirīgām cenām. Ja viņi racionalizētu šo daļu, tad Torguard varētu vēl vairāk uzlabot savu rezultātu.

Pašlaik viņi piedāvā četru veidu plānus, bet viņu labākais plāns joprojām ir “Anonīms VPN” plāns, kas maksā USD 9,99 mēnesī un ietver visas pareizās funkcijas. Torguard nodrošina arī īpašu drošības paketi e-pasta aizsardzībai par 6,95 USD / mēnesī.

Plusi

 1. Jauns dzīvojamo IP piedāvājums kā Opera pārlūka VPN
 2. Spēcīgs šifrēšanas līmenis
 3. Maskēšanās VPN aizsardzības funkcija
 4. 3000+ VPN serveri 50 valstīs
 5. Īpaša IP adrese

Mīnusi

 1. Pārvietošanās lietotnēs / vietnē / cenu noteikšanas plānos var mulsināt iesācējus

Iegūstiet TorGuard VPN

PrivateInternetAccess - iebūvētā spēja bloķēt reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru asana Opera pārlūka VPN

Privātā interneta piekļuve jeb PIA ir vienkāršots, taču spēcīgs VPN pakalpojums, kas tagad ir kļuvis par lietotāju iecienītāko. Šķiet, ka tā pakalpojums nekad neiznīkst neatkarīgi no tā, cik lielu datu joslas platumu jūs to izmantojat vai cik lielu ātrumu pašlaik izmantojat, padarot to par drūmo VPN, kas jums ir jābūt, ja straumējat mīļāko. Izlasiet atjaunināto privātā interneta piekļuves pārskatu.

Šis VPN ir viens no nedaudzajiem pakalpojumiem, kurā varat būt drošs, ka visas funkcijas, kas jums ir apsolītas, darbosies lieliski. Neskatoties uz to, ka PIA atrodas ASV, kas nekādā ziņā nav iecienītākā valsts datu privātumam, PIA nekad nav cietusi mulsinošu datu reģistrēšanas skandālu. Tas runā daudz par pakalpojumu’integritāti visu savu lietotāju aizsardzībā ceļā uz tīmekli.

Tā piedāvā 5 vienlaicīgus savienojumus, vairākas klienta lietotnes katrai platformai, īpašu P2P atbalstu, AES 256 šifrēšanu un vairāku protokolu atbalstu, ieskaitot L2TP un OpenVPN. Tomēr joprojām PIA trūkst nobriedušāku drošības elementu, piemēram, Double VPN, un dalītā tuneļa veidošanas, kas noteikti ir nomierinošs elements. Viņu labākais plāns cenu ziņā ir 2 gadu darījums, kas maksā tikai 69,95 USD. PIA piedāvā arī abonēšanu gadā, par kuru maksā 39,95 USD vienreiz.

Plusi

 1. Atbloķē Netflix ASV un citas straumēšanas vietnes kā Opera VPN
 2. Atbalstīts OpenVPN, L2TP / IPsec
 3. Pieejams P2P atbalsts
 4. Baļķi bez nulles
 5. 5 Vienlaicīgi savienojumi
 6. Neierobežots joslas platums

Mīnusi

 1. Specializētās lietotnes ir mazliet grūti izmantot iesācējiem

Iegūstiet privātu piekļuvi internetam

PureVPN - piedāvā ekskluzīvu sadalītās tunelēšanas funkciju optimizētam Opera VPN atbalstam

Kamēr Opera pārlūks to nedara’Tā kā PureVPN piedāvā daudz atbalstu tādu saderīgu VPN papildinājumu kā citu pārlūkprogrammu piedāvāšanai, šķiet, ka PureVPN šo problēmu novērš, nodrošinot izcilu sadalītā tunelēšanas funkciju, kas ļauj ar VPN darbināt tikai selektīvas lietotnes, atstājot citas. Tas var optimizēt jūsu Opera pārlūkošanu tāpat kā neviens cits VPN.

PureVPN operētājsistēmas pārlūkam

Papildus tam PureVPN piedāvā nevainojamu drošības funkciju, piemēram, Double VPN un sīpolu, izmantojot VPN. Tam ir arī AES 256 šifrēšana un vairāku protokolu atbalsts, lai maksimāli atbalstītu lietotāju. Šis VPN vislabāk darbojas arī ar atbloķēšanas pakalpojumiem un var ļaut jums pieteikties Netflix US vai citos līdzīgos pakalpojumos neatkarīgi no tā, kur atrodaties šobrīd pasaulē. Papildus tam šis pakalpojums vēl nav’t dārgi vispār. Drīzāk tā netīrākais vpn un tikai par 69 ASV dolāriem par pilnu 2 gadu abonementu, neviens pat nevar pietuvoties tam, lai nodrošinātu vislabāko cenas un vērtības attiecību..

Vienīgais PureVPN kritums ir tāds, ka tajā tiek uzturēti ierobežoti lietotāju žurnāli, taču jūs varat uzticēties pakalpojumam, ka tas neapdraud jūsu informāciju, ja vien jūs neveicat nekādas noziedzīgas darbības.

Plusi

 1. Izmantojiet plašu funkciju klāstu kā Opera Browser VPN par labākajām cenām
 2. DDoS aizsardzība
 3. Īpašs straumēšanas atbalsts
 4. P2P un Torrent serveri
 5. 750 + serveri 141 valstī
 6. VPN tīklājs
 7. Nat Firewall
 8. Vairāku protokolu atbalsts, ieskaitot OpenVPN un L2Tp
 9. Ļauj sadalīt tuneli

Mīnusi

 1. Uztur dažus žurnālus
 2. Bezmaksas izmēģinājuma versija nav pieejama

Iegūstiet PureVPN

Labākais VPN operētājsistēmai Bezmaksas

Bezmaksas pakalpojumi vienmēr ir bijuši karstas kūkas īpašības, neatkarīgi no nozares, un tas pats attiecas uz bezmaksas VPN. Maksas pakalpojumi varētu būt daudz labāki veiktspējas, uzticamības un lielu funkciju pakešu ziņā, taču bezmaksas VPN vilinājums dažreiz ir pārāk grūti pretoties..

Tomēr, ja neesat pietiekami piesardzīgs, bezmaksas VPN noteikti var izrādīties riskants ieguvums. Tas’tāpēc, ka bezmaksas pakalpojumiem kaut kā ir jāpelna nauda, ​​un daudzi no viņiem sāk izbaudīt tādas ēnas darbības kā lietotāju datu reģistrēšana un pārdošana un klientu lietotņu izmantošana ļaunprātīgas programmatūras aģentiem, lai veiktu naudas zvanus..

Tas atstāj ļoti ierobežojošu logu attiecībā uz ticamiem bezmaksas VPN pakalpojumiem, no kuriem lietotāji var izvēlēties. Bet don’neuztraucieties, mēs to visu esam sakārtojuši jūsu labā. Šeit ir labāko bezmaksas VPN saraksts operētājsistēmai Free, iekļaujot tikai uzticamākos pakalpojumu sniedzējus ar visneiedomājamākajām funkcijām:

Windscribe - piedāvā 10 GB datus kā Opera pārlūka VPN

Bezmaksas VPN reti piedāvā dāsnus piedāvājumus, un bieži vien, meklējot labu bezmaksas VPN, nāksies sastapties ar diezgan skopiem pakalpojumiem. No otras puses, Windscribe to nedara un ir tik dāsna, kā var iegūt bezmaksas VPN.

Nospiediet VPN operētājsistēmas pārlūkam

Jūs saņemat 10 GB joslas platuma ierobežojumu mēnesī, un jūs pat varat tam pievienot papildu 5 GB, ja jūs čivināt par pakalpojumu. Šis VPN piedāvā arī vēl nepieredzētas 8 serveru atrašanās vietas un neierobežotus ierīces savienojumus.

Ja jūs plānojat izmantot šo VPN vieglas pārlūkošanas sesijās savā Opera pārlūkā, pēc tam - Windscribe’Piedāvājums noteikti būs pietiekams, lai izturētu visu mēnesi. Vienīgais pakalpojuma trūkums ir tas, ka tas var būt pakļauts biežiem pārtraukumiem, dažreiz padarot to bezsaistē ilgāku laiku..

Plusi

 1. Dāsni bezmaksas VPN plāni operētājsistēmas pārlūkam
 2. Neierobežots ierīces savienojums
 3. Piedāvā reklāmas bloķētāju un ugunsmūri
 4. Atbalsta P2P / Torrenting

Mīnusi

 1. Atklātais VPN protokols nav pieejams
 2. Sadalījumi bieži

HotSpotShield - viens no uzticamākajiem VPN operētājsistēmas pārlūkam

HotspotShield VPN, ko izmanto milzīgi 550 miljoni lietotāju visā pasaulē, nav jāievada. Pat tie, kuriem ir patvērums’t ir daudz mijiedarbojies ar VPN pasauli, ir dzirdējis šī VPN vārdu tā plašās sasniedzamības dēļ. Tas ir bijis viens no labākajiem lietotāju izvēles variantiem, lai apietu iestāžu apstulbinošos ierobežojumus.

Hotspot VPN Opera pārlūkam

Bet pēdējā laikā HotspotShield ir piedzīvojis daudzus strīdus, nopietni graujot tā uzticamību. Kopš šiem gadījumiem pakalpojumu sniedzējs ir smagi strādājis, lai atjaunotu savu tēlu un atkal nostiprinātu savu vietu kā viens no labākajiem bezmaksas VPN visā pasaulē. Tas piedāvā divas dažādas versijas, t.i., bezmaksas VPN pakalpojumu un tā apmaksātu līdzinieku Hotspot Shield Elite režīmu. Bijušajam dienā ir 500 MB bezmaksas datu, un tas piedāvā tikai vienu servera atrašanās vietu ASV.

Plusi

 1. 500 MB datu vāciņš dienā Opera pārlūkam
 2. Tiek nodrošināta ASV servera atrašanās vieta
 3. Pieejamas saderīgas lietotnes

Mīnusi

 1. Nav’t nepiedāvā vairāk nekā vienu savienojumu
 2. Aizdomas par biežu paslīdēšanu dienestā

Tunnelbear - uztur nulles žurnālus kā Opera pārlūka VPN

Nodrošinot ļoti drošu, uzticamu bezmaksas VPN plānu, Tunnelbear ir viena no mūsu ierastajām funkcijām labāko VPN sarakstā. Tās saderīgās lietotnes lieliski darbojas visu veidu platformās un OS, un tās neizmanto’t pārāk lēni vai samaziniet joslas platumu. Opera pārlūkam šis VPN uzlabo jūsu pārlūkošanas pieredzi un ļauj jums būt arvien drošākam, izmantojot skaidri noteiktu nulles žurnālu politiku.

TunnelbearVPN operētājsistēmas pārlūkam

Tas nodrošina 500 MB lielu datu ierobežojumu mēnesī ar bezmaksas plānu, taču jūs vienmēr varat to uzlabot, lai sasniegtu neierobežotu joslas platuma lietojumu, abonējot apmaksātu plānu. Viņu labākais plāns ir USD 59,88 gadā’Lai jūs varētu abonēt, varat atbloķēt straumēšanas vietnes ar ierobežotu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotai vietnei, piekļūt 20 serveru atrašanās vietām un uzturēt sevi aizsargātu ar to augstajiem šifrēšanas standartiem..

Plusi

 1. Labākais bezmaksas VPN pakalpojums Opera pārlūkam
 2. Iespējami 5 vienlaicīgi ierīces savienojumi
 3. Jaudīga šifrēšana
 4. Bezšuvju un labi noapaļota lietotāja saskarne

Mīnusi

 1. Datu limits ir 500 MB mēnesī
 2. Nav’t atbalsta vienādranga vai P2P

Galvenie 6 Opera VPN papildinājumi 2018

Iepriekš minētajos virsrakstos jūs uzzinājāt par VPN, kas ir vispiemērotākie aktivizēšanai Opera pārlūkprogrammā vai ārpus tās. Tomēr apmaksātajā sadaļā minētie varianti daudziem var būt nedaudz dārgi, tāpēc domājām’d pievienojiet vēl vienu sarakstu ar mūsu operas cienītājiem. Zemāk ir saraksts ar 10 labākajiem Opera VPN papildinājumiem, ņemot vērā viņu novērtējumu šeit. Pārbaudiet tos!

 1. ZenMate VPN
 2. Virtuālais vairogs
 3. Privatix operai
 4. Hola Labāks internets
 5. TunnelBear VPN
 6. WebRTC vadība

Kā izmantot Opera VPN

Opera pārlūks to nedara’t nesniedz lielu atbalstu saderīgā VPN paplašinājumā, salīdzinot ar citām pārlūkprogrammām, piemēram, Chrome un Mozilla, kurām ir daudz pārlūka papildinājumu un paplašinājumu, ko izstrādājuši paši VPN pakalpojumu sniedzēji..

Tātad, ja vēlaties iegūt VPN drošību savam Opera pārlūkam, jums tas jāiegūst, izmantojot sistēmas saderīgas lietotnes, kuras nodrošina paši VPN. Šeit’Kā jūs ar to varat tikt galā:

 1. Dodieties uz jebkuru labāko VPN’pēc abonēšanas plāna iegādes lejupielādējiet vissaderīgāko sistēmas klienta lietotni.
 2. Instalējiet to savā sistēmā.
 3. Pēc pieprasījuma ievadiet lietotāja akreditācijas datus (t.i., ievadiet savu VPN lietotājvārdu un paroli).
 4. Tagad atlasiet serveri, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu, un sāciet VPN pakalpojumu.
 5. Tagad jūs veicat visas darbības tīklā Opera pārlūkā, pieklājīgi izmantojot savu VPN.

Labākais VPN operētājsistēmai Android

Android lietotāju skaits katru dienu pieaug, un tāpēc, ka tā ir viena no hakeriem visiecienītākajām mobilajām ierīcēm, pieaug vajadzība pēc aizsardzības. Ja esat viens no tiem, kas tīmeklim piekļūst, izmantojot operētājsistēmas Android pārlūku, šeit ir norādīti labākie Android VPN, kas noteikti var nodrošināt jums nepieciešamo ekskluzīvo drošības pārklājumu: Detalizēts ceļvedis “Labākais VPN operētājsistēmai Android” lai iegūtu vairāk vērtīgas informācijas.

 1. IPVanish VPN
 2. PrivātsVPN
 3. CyberGhost VPN
 4. IvacyVPN
 5. AirVPN
 6. VPNUnlimited
 7. OpenVPN operētājsistēmai Android
 8. VyprVPN
 9. MullvadVPN
 10. Betternet VPN

Labākais Android VPN operētājsistēmai

Nedarbojas operētājsistēmas pārlūka VPN

Opera, tāpat kā jebkura programmatūra, nāk ar diezgan lielu daļu problēmu, kļūdu, iesaldēšanas un avāriju, tomēr nav’t problēma, kurai nav risinājumu.

Šeit ir 3 populārākās kļūdas, kuras jūs varētu piedzīvot operētājsistēmā ar verificētiem, strādājošiem risinājumiem:

Operas pārlūks neuzsāk / nedarbojas operētājsistēmā Windows 10

Ja pārlūkprogramma Opera nedarbojas operētājsistēmas Windows 10 vai jaunākās versijās, jums jāpārbauda, ​​vai esat instalējis jaunāko pieejamo versiju vai nē.

Lai to labotu, dodieties uz Opera izvēlni un noklikšķiniet uz Par operu. Šeit redzēsit, vai ir pieejami kādi atjauninājumi. Ļaujiet atjauninājumam instalēties, un problēma noteikti tiks novērsta. Šis risinājums var darboties arī citās problēmās, piemēram, iesaldēšanā un avārijās.

Opera tiek atvērta, bet tā’s vairs neiet tālāk, t.i., neielādē lapas

Lai izvairītos no šīs problēmas, atjauniniet pārlūkprogrammu vai vienkārši pārtrauciet visu smago spraudņu, piemēram, Flash, darbību. Īstā problēma ir tā, ka šie spraudņi var viegli inficēties ar ļaunprātīgu programmatūru un pārtraukt pārlūka darbību.

Par avārijām

Izmantojiet abus iepriekš minētos risinājumus, lai novērstu šo problēmu, bet, ja tā joprojām pastāv, jums pēc iespējas ātrāk jānovērš pretvīrusu programmatūra, jo tie bieži var traucēt daudzu programmu darbībai, radot konfliktu.

Opera pārlūka VPN atsauksmes

Vietnē BestVPN.co mēs vienmēr uzskatām, ka vissvarīgākais ir noteiktu pakalpojumu faktisko lietotāju viedoklis, un viņiem katrā ziņā ir jāpievērš liela uzmanība katrā pārskatā. Šajā pārskatā mēs tagad esam pievienojuši Quora lietotāju pārskatu sadaļu papildus mūsu parastajiem Reddit pārskata rādītājiem, lai lietotājiem sniegtu holistiskāku pakalpojumu:

Labākā operatora Reddit VPN

Reddit pastāv kā viena no lielākajām tiešsaistes kopienām, lai iegūtu informāciju par visu, sākot no tehnoloģijām, veselības aprūpes, dzīvesveida un dažādām citām nozarēm. Starp tiem ir labākie vpn reddit pakalpojumi, kas ir nepieciešami izdzīvošanai šajā pasaulē, kur interneta ierobežojumi katru dienu palielinās. Tālāk ir sniegtas dažas atsauksmes no klientiem par labākajiem Opera VPN.

Šeit mēs varam redzēt lietotāju runājam par OpenVPN protokola uzticamību un to, kā jūs to varat iestatīt manuāli. Viņš iesaka neizmantot bezmaksas VPN pakalpojumus. Lai gan mēs piekrītam šim punktam, joprojām ir daži BEZMAKSAS vārdi, kas pārsniedz papildu jūdžu (minēts iepriekš). Visbeidzot, viņš nodrošina saiti uz VPN kopumu, kurā iekļauti labākie vārdi NordVPN, PureVPN, PIA, ExpressVPN un TorGuard.

Komentārs no diskusijas redditspider64’komentārs no diskusijas "Opera VPN alternatīva".

Vēl viens Redditor tajā pašā pavedienā lūdz alternatīvas Opera VPN pēc tam, kad pārlūks ir izslēdzis pakalpojumu lietotnē. VPN ir MIT un CERN zinātnieku radīšana. Tādējādi jūs varat justies atvieglots, ja tiešsaistē saņemat lielu anonimitāti, lai brīvi un nepārtraukti izpētītu internetu. Pārliecinieties, ka izmantojat prēmiju plānu, lai gan drīzāk, nekā bez maksas.

Komentārs no diskusijas TomNotMike’komentārs no diskusijas "Opera VPN alternatīva".

Labākais VPN Opera Twitter pārskatam

Tā kā nav saderības, ko pārlūkprogramma ļāva izmantot VPN, čivināt Best Opera VPN nebija daudz tiešu ieteikumu. Drīzāk daudzi lietotāji slavēja tā iebūvēto VPN pakalpojumu, kas šobrīd ir novecojis. Pēc tam mūsu ceļvedis ir visoptimālākais ar sistēmu saderīgo VPN pakalpojumu kolekcija pārlūka uzlabošanai’drošība.

Labākais VPN opera Quora pārskatā

Vietnē Quora vairums lietotāju un nozares ekspertu, kuru atbildes mēs detalizēti izpētījām, uzskatīja, ka Opera pārlūka iebūvētais VPN faktiski nav VPN. Viņi šo VPN apzīmēja kā vairāk starpniekservera, nevis VPN. Vienā no labākajām atbildēm, ko mēs savācām no platformas, tika minēts, ka Opera VPN nebija droša iespēja lietotājiem un ka viss, ko tā izdarīja, bija maršruta novirzīšana no lietotājiem caur viņu uzņēmumu’s serveri. Nepavisam nav piemērots, ja esat nopietns privātuma entuziasts.

Vai Opera pārlūks (ar iebūvētu VPN) ir īsts VPN?

Labākais VPN for Opera FAQ

Kā ieslēgt VPN operā??

Opera pārlūks’Lielākais trūkums ir tas, ka tas tā nenotiek’t atšķirībā no citiem tur esošajiem līdzīgi populārajiem pārlūkiem nesniedz daudz iedzimtas saderības ar VPN. Lai vislabāk iespējotu VPN pārlūkā, VPN pakalpojumu sniedzējiem ir jālejupielādē ar sistēmu saderīgas OS lietotnes.

Vai Opera pārlūku var droši lietot?

Lai gan tas tā nav’Acīmredzot pašreiz nav nekādu nozīmīgu drošības problēmu, taču pašreizējā laikmetā jebkurš sarežģīts hakeris var viegli iekļūt pārlūkprogrammā un uztvert jūsu IP, izsekot jūsu darbībām, sifonēt ar sensitīviem datiem un pat izmantot to kā ceļu uz ļaunprātīgas programmatūras ierīkošanu..

Cik maksā SurfEasy??

SurfEasy ir ļoti lēts pakalpojums. Pašlaik tas piedāvā 3 plānus. Pirmais ir absolūti bezmaksas ar 500 MB datu joslas platuma ierobežojumu mēnesī. Apmaksātie plāni sākas ar USD 3,99 mēnesī par neierobežotu datu paketi, bet otrs plāns ienāk no USD 6,49 mēnesī ar tādām pašām funkcijām kā iepriekšējais komplekts, kā arī ar papildu 12 valstīm un torrentu aizsardzību. Tomēr, ja jūs esat Opera Gold VPN abonents, tad vietnē SurfEasy varat saņemt atlaides.

 

Secinājums

Vietnē BestVPN.co mēs cenšamies nodrošināt visstingrāko lietotāja privātuma ievērošanu visās formās. Mūsu mērķis ir izveidot labāko rokasgrāmatu krātuvi visām populārajām platformām, kā tās vislabāk aizsargāt no visiem iespējamiem draudiem, kas rodas no ārpuses.

VPN izmantošanas veicināšana nav mūsu mērķis, bet gan līdzeklis mērķa sasniegšanai, lai lietotāji visu laiku justos aizsargāti un droši. Mēs iekļaujam labākos iespējamos pētījumus, pieejamos faktus, godīgus sniedzēju pārskatus un sajaucam tos ar mūsu satura vadlīnijām, lai vienmēr nodrošinātu vislabāko kvalitāti, taču, ja ir kādi uzlabojumi vai ja’Tāpat kā jebkurš no mūsu ziņošanas standartiem, jūs vienmēr varat sazināties ar mums ar savu vērtīgo kritiku un palīdzēt mums kļūt labākiem.

Mēs visaugstāk vērtējam savus lietotājus un vienmēr esam atvērti viņu viedoklim. Gaidīsim mijiedarbību ar jums zemāk esošajos komentāros.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me