10 labākie TorN VPN – izmantojiet pilnīgu anonimitāti tiešsaistē, izmantojot sīpolu VPN

Runājot par anonimitātes palielināšanu tiešsaistē un izvairīšanos no valdības uzraudzības, lietotājiem ir iespēja izmantot: Tor vai VPN. Tor pārlūks nodrošina lieliskas drošības un privātuma funkcijas, kuru dēļ nav iespējams izsekot jūsu identitātei. Tomēr tam trūkst straumēšanas un citu darbību laba ātruma. No otras puses, VPN līdzsvaro lietas starp ĀTRUMU un PRIVĀTUMU, bet abu šo lietu galvenais pārdošanas punkts: tās var strādāt kopā. Izlasiet šo rokasgrāmatu par labāko VPN Tor, lai atrastu labāko pakalpojumu straumēšanas un privātuma vajadzībām, ko nodrošina BestVPN!

Kas ir Tor?

Īsumā par “Sīpolu maršrutētājs” (arī attēlots pārlūka logotipā), Tor sākotnēji tika izstrādāts ASV Jūras spēkiem 2002. gada 20. septembrī. Tajā bija globāls serveru tīkls, kas ļāva cilvēkiem droši un anonīmi pārlūkot internetu. Tagad produkts ir pievērsies bezpeļņas nodaļai, izplatot tiešsaistes privātuma rīku izstrādes un izpētes nozīmi.

Kas ir Tor

Tajā pašā laikā tas piedāvā maksimālu aizsardzību lietotājam’konfidencialitāti, pārvietojot satiksmi pa dažādiem Tor serveriem visā pasaulē, vienlaikus to šifrējot, lai nodrošinātu, ka neko nevar izsekot JUMS. Tomēr pakalpojums neliedz vietnēm no “zinot” ka jūs izmantojat “Tor”. Lai arī neviens neredz satiksmi no nejaušiem mezgliem, dažas vietnes joprojām var ierobežot piekļuvi Tor lietotājiem.

Kā darbojas Tor?

Tor ir decentralizēts tīkls, kas piedāvā vairākus lietotāju datu aizsardzības līmeņus. Tas novirza interneta trafiku, izmantojot pārklājumu serveriem visā pasaulē, kas sastāv no vairāk nekā septiņiem tūkstošiem releju. Tas ļauj pareizi slēpt lietotājus’ atrašanās vietu, neļaujot nevienam pārraudzīt jūsu darbību, neatkarīgi no tā, vai ir saziņas formu, sociālo mediju, pakalpojumu vietņu vai tūlītējo ziņojumu apmeklējumi. Visa informācija, kas iet caur Tor tīklu, tiek šifrēta, tādējādi palielinot jūsu anonimitāti tiešsaistē.

Kā darbojas Tor?

Labākais VPN “Tor” 2018. gadā

Kritēriji, lai atrastu labāko VPN Tor, ir diezgan atšķirīgi no citiem aspektiem, piemēram, privātuma / straumēšanas. Jums jāatrod pakalpojumu sniedzējs, kurš pārzina dažādas VPN un Tor konfigurācijas. Tas, kas piedāvā uzlabotās tehnoloģijas / pieejamās funkcijas, lai izveidotu spēcīgu savienojumu ar abām, vienlaikus nodrošinot spēcīgu pakalpojumu kopumā, kas neapdraud ātrumu, atbalstu, uzticamību vai serveri’s pieejamība. Ja meklējat to pašu, zemāk ir Tor labāko VPN saraksts.

Pakalpojumu sniedzēji Cena (USD) Funkcijas Vērtējums Atlaide Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

 1. Surfshark

  Surfshark

  USD 11,951,99Mēnesī

  • 800+ serveri 50+ valstīs
  • AES-256-GCM šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticams 83% atlaižu apmeklējums vietnē
  Lasīt pārskatu

 2. PureVPN

  PureVPN

  USD 10,952.91Mēnesī

  • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 5 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticama 73% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  USD 12,958.32Mēnesī

  • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 Tiešsaistes tērzēšana
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticami 35% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 4. Bezdarbība

  Bezdarbība

  USD 9,952.25Mēnesī

  • 1000 un vairāk serveru 100 vietās
  • 256 bitu standarta militāras pakāpes šifrēšana
  • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir lielisks
  • Nulles žurnālu nodrošinātājs
  • Pieejami 5 multi-logins
  • Windows, Mac, Android, iOS lietotnes un Chrome paplašinājums

  Uzticami 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2.75Mēnesī

  • 3700 serveri 60 valstīs
  • 256 bitu AES šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Stingra politika bez žurnāla
  • 7 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

AirVPN

Atrodas Itālijā, AirVPN ir viens no nedaudzajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas atbalsta “VPN caur Tor” konfigurācija. Tas lepojas ar labākajām pretcenzūras tehnoloģijām, pat ļaujot lietotājiem aktivizēt SSL un SSH tunelēšanu, lai nodrošinātu maksimālu drošību pret valdības uzraudzību. Citas funkcijas ietver 3 vienlaicīgus savienojumus, dinamisku portu pāradresāciju, 3 dienu bezmaksas izmēģinājumu, iznīcināšanas slēdzi un DNS noplūdes aizsardzību.

Labākais TorN VPN

Plusi

 1. Atbalsta VPN, izmantojot Tor Config.
 2. Pieejams SSL un SSH tunelēšana.
 3. Dinamiska ostas pāradresācija.
 4. Vairākkārtēja pieteikšanās 3 ierīcēs.
 5. Pieņem Bitcoin maksājumus.

Mīnusi

 1. Ierobežotas serveru atrašanās vietas visā pasaulē.

Iegūstiet AirVPN

PrivātsVPN

Tāpat kā AirVPN, arī PrivateVPN pakalpojums piedāvā VPN virs Tor, kas tiešsaistē nodrošina vislabāko anonimitāti, īpaši valstīs, kurās ir stingri interneta likumi. Zviedrijas pakalpojumu sniedzējam ir milzīgs serveru saraksts aptuveni 52 pasaules valstīs. Ir pat iebūvēta ugunsmūra sistēma, kas papildus nodrošina drošību ar visiem nogalināšanas slēdžiem, IPv6 / IPv4 noplūdes aizsardzību un SOCKS5 starpniekserveriem (kas tiek vērtēti kā labākais vpn torrenting). Lai iegūtu papildinformāciju, izpētiet mūsu detalizēto PrivateVPN pārskatu.

TorV privātsVPN

Plusi

 1. Piedāvā VPN, izmantojot Tor Configuration.
 2. Pieejama ostas pāradresācijas funkcija.
 3. HTTPS un SOCKS5 starpniekserveri.
 4. Pilnīga DNS noplūdes aizsardzība.
 5. Platformu savietojamība.

Mīnusi

 1. Slikta servera izplatīšana.

Iegūstiet PrivateVPN

Torguard:

Viens no visuzticamākajiem VPN sniedzējiem, Torguard ir ārkārtīgi reāla iespēja, ja vēlaties izmantot Tor kopā ar VPN. Tas piedāvā AES-256 šifrēšanu, tādējādi vēl vairāk palielinot jau drošo Tor pieredzi. Pakalpojums nodrošina īpašas OS lietotnes, kas ļauj uzlabot visu platformu savietojamību. Sīpolu maršrutēšana, ko izmanto Tors, vislabāk saskan ar vārdamākslas nodrošinātāju, t.i., Torguard. A Jābūt VPN, ja Tor meklējat netraucētu, ātru VPN pārsegu.

10 labākie TorN VPN - izmantojiet pilnīgu anonimitāti tiešsaistē, izmantojot sīpolu VPN

Plusi

 1. Vietējais atbalsts Tor
 2. 3000 un vairāk serveru visā pasaulē.
 3. Maskēšanās VPN funkcija.
 4. Pieejami dzīvojamo māju IP.
 5. Nulles žurnālu nodrošinātājs.

Mīnusi

 1. Cenu plāni ir ļoti neviennozīmīgi un mulsinoši.
 2. Nav’t vēl nepiedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju

Iegūstiet TorGuard VPN

TorVPN

TorVPN ir Lielbritānijā reģistrēts pakalpojumu sniedzējs, kas darbojas ārpus Ungārijas. Tāpēc daudziem tā var nebūt drošākā izvēle, jo viņiem tiek prasīts uzturēt plašus savienojumu žurnālus. Tomēr VPN nekad nav ticis pieķerts, atklājot kādam personisko informāciju. Tas piedāvā lielisku šifrēšanu un “Tor caur VPN” ar hibrīda mezglu, kas ļauj piekļūt .onion vietnēm, izmantojot savu DNS serveri.

TorVPN

Plusi

 1. Tor, izmantojot VPN konfigurāciju.
 2. A “Hibrīds” Tor režīms.
 3. Spēcīga šifrēšana.
 4. Dinamiska ostas pāradresācija.
 5. Lētākie vpn abonēšanas plāni.

Mīnusi

 1. Atrodas Lielbritānijā (juridiski).

Iegūstiet TorVPN

Privāta piekļuve internetam (PIA)

PIA ir vēl viens uzticams TorN VPN, kas atrodas ASV. Jā, tas atrodas Piecu acu alianses valstī, taču pakalpojumu sniedzējs neziedo par lietotāju privātumu. Faktiski tas ir sertificēts žurnālu nesniedzējs, kas ir pierādīts pat tiesā. Funkcijas, kuras saņemat reģistrējoties, ietver portu pāradresāciju, DNS noplūdes aizsardzību, VPN iznīcināšanas slēdzi un 5 vienlaicīgus savienojumus. Dons’neaizmirstiet izlasīt mūsu privāto piekļuvi internetam.

Privāta piekļuve internetam Tor

Plusi

 1. Tor, izmantojot VPN konfigurāciju.
 2. Pieņem Bitcoin maksājumus.
 3. Lieliska OpenVPN šifrēšana.
 4. DNS aizsardzība pret noplūdi un bojājošs slēdzis.
 5. Kabatas draudzīgi cenu plāni.

Mīnusi

 1. Nav bezmaksas izmēģinājuma vai atmaksas.

Iegūstiet privātu piekļuvi internetam

NordVPN

NordVPN, kas dibināts 2012. gadā un kura galvenā mītne atrodas Panamā, ir Tefinkom izveide & Co, S. A. Tas ir viens no drošākajiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Lietotājiem ir piekļuve 5080 serveriem 62 valstīs un daudzām citām funkcijām. Tajos ietilpst DoubleVPN, SOCKS5 starpniekserveris, DNS aizsardzība pret noplūdi, automātiskais nogalināšanas slēdzis un citas. Papildu drošībai NordVPN pat atbalsta sīpolu, izmantojot VPN, kas nodrošina papildu aizsardzību, paslēpjot jūsu IP adresi no Tor izejas mezgla.!

NordVPN Tor

Plusi

 1. Piedāvā Tor, izmantojot VPN konfigurāciju
 2. CyberSec protokols un DoubleVPN
 3. SmartPlay VoD atbloķēšanai
 4. 5080 serveri 62 valstīs
 5. Pieejamas īpašas IP adreses

Mīnusi

 1. 30 dienu atmaksas process

Sīpols NordVPN virs VPN

Lietojot NordVPN’s Sīpols pa VPN funkciju, jūsu interneta trafiks vispirms ved caur tam paredzēto VPN serveri un pēc tam tiek nosūtīts uz Tor tīklu. Kad esat sasniedzis gala mērķi internetā, izmantojot Tor izejas relejus, jūs tiešsaistē paliksit pilnīgi anonīms.

Tas ir tāpēc, ka Tor lietojums virs VPN arī anonīmi izejas mezgliem. Funkcijas izmantošanai nav nepieciešama raķešu zinātne. Vienkārši palaidiet NordVPN lietojumprogrammu un noklikšķiniet uz “Serveri” cilne. Šeit atlasiet “Sīpols virs VPN” lai aktivizētu protokolu.

Sīpols NordVPN virs VPN

Jums pat ir īpaši serveri aizsardzībai pret DDoS uzbrukumiem (ļoti svarīgi spēlētājiem). DoubleVPN, kas novirza jūsu satiksmi caur diviem dažādiem serveriem, nodrošinot maksimālu anonimitāti. Specializēti IP serveri tādu VoD atbloķēšanai kā Netflix un P2P serveri, kas tiek izmantoti bezmaksas mocīšanas darbībām.

NordVPN Tor

Kad esat atlasījis “Sīpols virs VPN” iespēju serveru kategorijā, jūs iegūsit piekļuvi jaunai izvēlnei. Tas ietver speciālus serverus, kas jums tiek ieteikti, pamatojoties uz “vismazāk piekrauts” un “Jums vistuvāk” maksimālai aizsardzībai tiešsaistē.

Noklikšķiniet uz jebkura servera, kuru uzskatāt par ideālu anonīmām darbībām, un pēc tam izmantojiet Tor ar lielu prātu. Tā kā NordVPNs Tor over VPN anonimizē IP adresi no izejas mezgla, varat justies atvieglots, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējiem nav ne mazākās nojausmas par savienojumu ar Tor tīklu.

NordVPN Tor

Vai Tor ir likumīgs?

Neatkarīgi no diskreditējamām un skandalozām ziņām, kas attiecas uz Tor, pārlūkā nekas nav īsts. Ikviens var izmantot Tor, lai izpētītu internetu. Tas ir pilnīgi likumīgi, taču daudzi, izmantojot Tor saņemto anonimitāti, saista kaut ko nelikumīgu. Piemēram, daudzi saista pārlūku ar tādām nekonkrētām darbībām kā piekļūšana Dark Net, kas ir centrāla vieta, kur notiek kriminālas un nelikumīgas darbības. Lai arī zināmā mērā tā var būt taisnība, Tor joprojām ir drošs veids, kā aizsargāt vienkāršā cilvēka tiešsaistes privātumu. Varat būt drošs, ka tā lejupielāde neradīs jums nepatikšanas!

Vai Tor ir likumīgs

Kāpēc Tor ir pēdējais, bet ne mazākais pārlūka klasifikācijā?

Kā jau minēts iepriekš, pārlūkprogrammai Tor ir izveidojusies reputācija, ka tā regulāri tiek saistīta ar tumšo tīmekli un tā sātīgo pazemes. Pēc tam daudziem tā ir vienkārši no-go iespēja, jo neviens nevēlas sevi saistīt ar kaut ko, kas šķiet ēnains. Patiesībā, lai arī Tor ir ļoti lietotājam draudzīgs, intuitīvs un uz privātumu vērsts pārlūks, kas var izrādīties neticami noderīgs, lai apklusinātu jūsu identitāti, it īpaši valstīs ar stingriem iekšējiem likumiem un tajās, kas mudina valdības uzraudzīt pilsoņus.

Tor vs VPN

Tor ir labākais pārlūks tiem, kas tiešsaistē vēlas izmantot visaugstāko anonimitātes līmeni. Tas ir paredzēts, lai šifrētu un aizsargātu visus nosūtītos / saņemtos datus, un visa datplūsma tiek virzīta caur tūkstošiem piezīmju visā pasaulē. Tai ir savs plusu / mīnusu saraksts, kurā ietilpst:

Tor Pros

 • Bezmaksas pārlūks - Platformu savietojamība. Pieejams operētājsistēmās Windows, Mac un GNU / Linux.
 • Globālais tīkls - To nav iespējams izsekot’s identitāti vai veikt uzlaušanas mēģinājumu.
 • Pilnīga anonimitāte - Neviens nevar redzēt jūsu iekšējo IP vai izsekot jūs apmeklētajiem ārējiem IP.

Tor mīnusi

 • Lēni ātrumi - Dati šķērso tūkstošiem mezglu visā pasaulē, kavējot veiktspēju.
 • P2P / failu koplietošana nav piemērota - Lēns ātrums straumju lejupielādi padara neticami sāpīgu.
 • Atklāj lietojumu “Tor” - Pārlūkprogramma vietņu acīs neslēpj tor izmantošanu.

VPN ir diezgan līdzīgi Tor tīklam, taču tas pieņem atšķirīgu protokolu interneta trafika šifrēšanai. Jūsu informācija iet caur drošu serveri, kas lepojas ar spēcīgiem anonimitātes šifriem, tādējādi ļaujot slēpt savu identitāti un aktivitātes no interneta pakalpojumu sniedzējiem un valsts aģentūrām..

VPN plusi

 • Ātrāks ātrums - Salīdzinājumā ar Tor, VPN piedāvā ātru ātrumu un kopējo veiktspēju.
 • Atrašanās vieta krāpšana - Dažādu serveru pieejamība visā pasaulē ļauj saglabāt identitāti.
 • Ideāla P2P / failu koplietošana - VPN piedāvā P2P atbalstītus serverus ar sadalīto tunelēšanu un SOCKS5 starpniekserveri.
 • Vietņu atbloķēšana - Šifrēšana un atrašanās vietas maiņa ļauj atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotas vietnes.

VPN mīnusi

 • Premium pakalpojumi ir lēti - Lielākā daļa VPN nav bezmaksas un lepojas ar dārgu ikmēneša cenu noteikšanu.
 • Datu reģistrēšana - Daudzu valstu likumi pakalpojumu sniedzējiem uzliek pienākumu reģistrēt lietotāju aktivitātes.

labākais tor vpn

Kāpēc kopā lietot Tor un VPN??

Kā redzat, gan Tor, gan VPN ir savs priekšrocību un trūkumu saraksts. Ko darīt, ja mēs varētu apvienot abus, lai izveidotu kaut ko jaudīgāku? Jā, tas ir ļoti iespējams. Neskatoties uz to, ka daudzējādā ziņā tie atšķiras, gan Tor, gan VPN izmanto šifrētus starpniekservera savienojumus, lai paslēptu lietotāju identitātes. Parasti tā lietošanai ir divas konfigurācijas:

Tor caur VPN

Šajā konfigurācijā vispirms jāveido savienojums ar VPN serveri un pēc tam ar Tor tīklu, pirms tiek izpētīts internets, kas nozīmē, ka jūsu IP ir Tor izejas mezgla IP. Tas liedz ISP zināt, ka jūs izmantojat Tor ar ieejas mezglu, kas neredz jūsu patieso IP, un tas var aiziet daudz, ja jūs izmantojat VPN bez žurnālu politikas. Jūs varat arī viegli piekļūt Tor slēptiem pakalpojumiem / .onion vietnēm.

Tomēr, ja ir priekšrocības, jums ir jāsaskaras arī ar dažiem riskiem. Izmantojot Tor, izmantojot VPN konfigurāciju, jūsu pakalpojumu sniedzējs var atklāt IP adresi. Jums nebūs nodrošināta nulles aizsardzība pret ļaunprātīgiem draudiem, jo ​​satiksme, kas nav https, var iziet no izejas punktiem. Dažreiz Tor izejas mezgli var tikt bloķēti, radot šķēršļus pilnīgai jūsu identitātes noslēpšanai.

VPN caur Tor

Šī konfigurācija ietver savienojumu vispirms ar Tor tīklu un pēc tam ar VPN serveri, pirms tiek izpētīts internets, kas nozīmē, ka jūsu IP adrese ir VPN servera adrese. Ne daudzi pakalpojumu sniedzēji atbalsta šo konfigurāciju, taču tā piedāvā vislabāko drošību, salīdzinot ar jebkuru citu protokolu vai pakalpojumu. Tā kā jūs izveidojat savienojumu ar VPN serveri caur Tor, nevienam nav iespējams redzēt jūsu īsto IP adresi.

Ja jūs reģistrējaties ar tādu anonīmu norēķinu iespēju kā Bitcoin, nebūs iespējams izsekot jums jebkādām darbībām, ļaujot jums baudīt pilnīgi drošu straumēšanu un P2P / failu koplietošanu. Šī konfigurācija apiet arī visus bloķējumus Tor izejas mezglos, vienlaikus ļaujot izvēlēties dažādus atdalītājus, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus, ko nosaka vietnes visā pasaulē.

Labākais bezmaksas VPN Tor

Runājot par TorN VPN atrašanu, ne daudzi lietotāji vēlas tērēt naudu premium klases pakalpojumam. Šajā vietā BEZMAKSAS pakalpojumi parasti iegūst impulsu tirgū. Diemžēl nebija neviena bezmaksas VPN, kas atbalstītu TorN VPN un tā divas konfigurācijas. Tomēr mēs atradām dažus pakalpojumu sniedzējus, kas piedāvā BEZMAKSAS izmēģinājumu, kas jums patika, kā arī nodrošināja VPN Tor atbalstam. Tie ietver:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. TorGuard
 4. BolehVPN

Labākais bezmaksas VPN dziļajam tīmeklim

Dark Web, kuram var piekļūt, izmantojot Tor pārlūku, var būt diezgan bīstama vieta. Tas ir tāpēc, ka, lai gan to var izmantot likumīgiem mērķiem. Joprojām ir daudz cilvēku, kas to var izdabāt noziedzīgām darbībām. Piemēram, tumšais tīkls sniedz patvērumu politiskajiem disidentiem, tiesībaizsardzības iestāžu darbiniekiem, žurnālistiem un citiem privātuma meklētājiem.

Tajā pašā laikā tā ir lieliska vieta krāpniekiem, hakeriem un citiem kibernoziedzniekiem. Neviens nezina, KAS viņi varētu būt, kas nozīmē, ka ir jābūt 100% drošam. Ja jūs izmantojat tikai Tor, tehnoloģiski lietpratīgais joprojām var izsekot jūsu IP adresei. Tāpēc bezmaksas VPN izmantošana dziļajam tīmeklim nav īsti laba iespēja.

Faktiski vairums pakalpojumu sniedzēju, kas sevi tirgo kā “Bezmaksas” neatbalsta abas konfigurācijas: Tor caur VPN un VPN caur Tor. Tas ir iemesls, kāpēc mēs bieži iesakām lietotājiem izmēģināt “DuckDuckGo” pārlūks, lai piekļūtu tumšajam tīmeklim. Atšķirībā no Google Chrome, DuckDuckGo meklētājprogrammas algoritmā nav daudz filtru.

Tas nozīmē, ka, kamēr Google neindeksē vietnes Dark Web, DuckDuckGo to nedara! Tādējādi, ja jūs meklējat alternatīvu Tor pārlūkam, tas ir labākais ceļš. Viņiem pat ir sava Dark vietne https://3g2upl4pq6kufc4m.onion/, kurai var piekļūt, izmantojot drošu VPN savienojumu. Citas vietnes, kurās var uzzināt, vai neesat iesācējs tumšajā tīmeklī, ir šādas:

Slēptā Wiki

Lieliska vietne, kuru var apmeklēt iesācēji Dark Web. Tas ir līdzīgs reālajam Wiki, taču tajā ir daudz informācijas, ko jūs neatradīsit sākotnējā vietnē!

.Sīpolu saite: Slēptā Wiki

Sapņu tirgus

Šī vietne paver iespējas reģistrēties lietām, izmantojot anonīmu e-pastu un norēķināties, izmantojot privāto bitcoīnu. Tas ir viens no mazākajiem .onion tirgiem tumšajā tīmeklī.

.Sīpolu saite: Sapņu tirgus

Facebook

Pasaule’Lielākā sociālo mediju platforma piedāvā arī vietni .onion. Tas ir diezgan līdzīgs sākotnējam Facebook tikai tāpēc, ka netiek reģistrēti žurnāli par lietotāju darbībām.

.Sīpolu saite: Facebook

Privāts hostings

Ja esat noguris no stingriem vietējo tīmekļa mitināšanas uzņēmumu līgumu noteikumiem, privātā hostings ir lieliska vieta, kur apmeklēt. Jums var būt uz Linux balstīta PHP līdz 100 MB par 170 USD gadā!

.Sīpolu saite: Privāts hostings

Tor veikali

Kā norāda nosaukums, vietne ir tumšā tīmekļa veidotāju rīks. Tas ļauj lietotājiem izveidot savus .onion veikalus un pat ir aprīkots ar bitcoin integrāciju.

.Sīpolu saite: Tor veikali

Tor VPN maršrutētājs

Viens no vienkāršākajiem veidiem “VPN pār Tor” konfigurācija ir VPN maršrutētāja iegāde. Pakalpojumu sniedzēji, piemēram, NordVPN, piedāvā savus maršrutētājus, kas piedāvā iespēju uzreiz pārslēgt traversus, vienlaikus aizsargājot visas jūsu ierīces, izmantojot Wi-Fi. Kad maršrutētājs ir iestatīts, vienkārši izveidojiet savienojumu ar Tor pārlūku, lai iegūtu papildu aizsardzību. Tādā veidā jūs bez traucējumiem varat uzlabot tiešsaistes anonimitāti!

Tor VPN bezmaksas lejupielāde

Pats Tor pārlūks ir pieejams lejupielādei, nemaksājot ne vienu santīmu. Vienkārši apmeklējiet vietni šeit un instalējiet savai platformai piemērotu versiju. Ir īpašas lietojumprogrammas operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Kad esat pabeidzis, varat reģistrēties pie jebkura no iepriekš minētajiem pakalpojumu sniedzējiem un pēc tam lejupielādēt viņu vietējās lietotnes no vietnes, Google Play veikala vai iTunes.

Darknet pārlūks

Runājot par piekļuvi dziļajam tīmeklim, lietotāji bieži sajaucas par to, kuru pārlūku lietot. Ņemiet vērā, ka tumšajam tīmeklim nevar piekļūt, izmantojot Google Chrome un Mozilla Firefox, jo viņiem nav decentralizēta tīkla ar serveru pārklājumu visā pasaulē.

Šīs pārlūkprogrammas savā darbībā ir diezgan pamatotas, un tajās netiek integrēta nekāda šifrēšana, lai jūsu identitāte tiktu maskēta. Ja vēlaties piekļūt dziļajam tīmeklim, jums ir tikai divas iespējas: izmantojiet Tor pārlūku (vēlamā izvēle) vai DuckDuckGo (nodrošina piekļuvi tikai noteiktām sarkanām telpām).

Labākais TorN FAQ VPN

Kad runa ir par labāko TorN VPN izmantošanu, var rasties daudz domu par to, kā tas var aizsargāt jūsu identitāti vai uzlabot jūsu drošību. Starp visbiežāk sastopamajiem jautājumiem, kas mums tiek uzdoti, ir:

Vai jūsu ISP var redzēt, ko jūs darāt Tor??

Tā kā Tor apņem lietotāja savienojuma ar tīmekļa serveri identitāti un šifrē visu ienākošo / izejošo trafiku, nevienam ISP nav iespējams uzraudzīt vai izsekot jūsu HTTP pieprasījumiem. Tā rezultātā viņi nevar redzēt, kurām vietnēm jūs mēģināt piekļūt. Apvienojumā ar VPN jūs varat vēl vairāk palielināt savu anonimitāti tiešsaistē un izmantot pilnīgu digitālo privātumu.

Vai Tor pārlūks ir VPN?

Neviens Tor nav tieši VPN, taču tam ir līdzība, jo tas izmanto šifrētus starpniekservera savienojumus, lai paslēptu lietotāja identitāti. Tas visus jūsu datus nodod tūkstošiem mezglu visā pasaulē, un katrs no tiem zina IP adresi priekšā un nevis aiz tās. Tāpēc neviens nevar izsekot jūsu identitātei, izmantojot Tor, bet vietnes joprojām var zināt, ka jūs izmantojat Tor savienojumu. Lai uzzinātu vairāk, varat pārbaudīt citus labākos vpn pārlūkus.

TOR VPN Android?

Tor patiešām piedāvā Android versiju lietotājiem, lai viņi varētu tos baudīt savos viedtālruņos. Tas iet ar vārdu “Orbots”, kas nodrošina spēcīgu interneta trafika šifrēšanu maksimālai drošībai. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar savu VPN un pēc tam atveriet pārlūku Tor, lai tiešsaistē nodrošinātu maksimālu anonimitāti.

Lietu iesaiņošana

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēs jums atrast labāko TorN VPN, ņemot vērā jūsu privātuma vajadzības un budžeta prasības. Neatkarīgi no tā, ja rodas kādas problēmas, nevilcinieties komentēt zemāk. Nekautrējieties arī uzskaitīt visus ieteikumus, kurus uzskatāt par uzticamiem izmantošanai Tor. Jauku dienu!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me