Stiahnuť PureVPN – Aplikácia pre iOS je teraz k dispozícii

Napriek tomu, že máte nejaké do očí bijúce nedostatky, ako vidíte v našom PureVPN Review, poskytovateľ je stále veľmi populárny aj napriek mnohým predn Recenzi a veľa používateľov ho stále považuje za jednu z najlepších VPN služieb v odbore.

A či už nie je iná otázka, na ktorú treba odpovedať, ako ju môžete použiť, akonáhle budete’Rozhodol som sa prihlásiť sa na odber úplne novej veci. Zdá sa, že veľa používateľov je zmätených, ako si môžu stiahnuť rôzne klientske aplikácie PureVPN do svojich zariadení, ale tam’nie je dôvod byť. Klientske aplikácie sa dajú ľahko stiahnuť a používať a dozvedieť sa viac o tom, ako to urobiť, prečítajte si túto príručku na stránke PureVPN Download 2019:

PureVPN na stiahnutie zadarmo

Všetky z PureVPN’Klientske aplikácie si môžete zadarmo stiahnuť a odkazy na to sú umiestnené na ich webových stránkach na vyhradených podstránkach. Budete však musieť kúpiť PureVPN’s predplatné na ich použitie.

PureVPN Stiahnutie pre Windows

že’je to v poriadku? Pretože každý poskytovateľ’s klient je k dispozícii na svojich webových stránkach na stiahnutie zadarmo? Nie tak celkom.

Mnoho poskytovateľov v tomto odvetví nie’• Umožní vám stiahnuť si svojho klienta, pokiaľ si nezakúpite predplatné a zabezpečený prístup do svojej oblasti. Ale PureVPN nie je taký.

Čo sa týka bezplatného sťahovania PureVPN, môžete to naozaj urobiť? Odpoveď je veľká NIE!

PureVPN nemá’t ponúknuť akúkoľvek bezplatnú službu VPN, ale tu’je najbližšie k tomu:

Purevpn na stiahnutie zadarmo

 1. Môžete si kúpiť trojdňový skúšobný účet za 2,5 USD, ktorý vám bude účtovaný raz, vrátane všetkých funkcií
 2. Ak chcete, požiadajte o vrátenie svojich peňazí, ak ich nemáte, použite svoju 31-dňovú zásadu vrátenia platby’nepáči služba alebo jej výkon:

Raz ty’Použil som ktorúkoľvek z týchto dvoch možností, ako začať so službou, tu’o tom, ako si môžete stiahnuť svojho klienta so systémom Windows a začať s ním používať službu na pracovnej ploche:

 1. Otvorte stránku PureVPN.com a prejdite nadol naspodok svojej stránky
 2. Na spodnom paneli v kategórii Produkty kliknite na “Windows aplikácia”
 3. Kliknite na “Stiahnite si VPN” pokračovať ďalej
 4. Teraz kliknite na “Stiahnite si aplikáciu PureVPN” začať proces sťahovania
 5. Po stiahnutí súboru kliknutím naň spustite proces inštalácie
 6. Zadajte svoje používateľské poverenia (Toto bude dostupné iba v prípade, že ste’kúpil som si predplatné) a pripojil sa k serveru a PureVPN začne fungovať

Zostavenie klientskej aplikácie je 7.0.2 a je kompatibilné s takmer všetkými verziami Windows po operačnom systéme Windows XP.

PureVPN na stiahnutie pre Mac

Proces sťahovania aplikácie Mac je takmer totožný s procesom sťahovania aplikácie Windows.

Purevpn na stiahnutie pre Mac

Tu je rýchly prehľad o tom, ako ho môžete stiahnuť a nastaviť do 3 minút:

 1. Navštívte stránku PureVPN.com a prejdite na spodnú časť domovskej stránky
 2. V kategórii Produkty kliknite na “Mac VPN”
 3. Na ďalšej stránke, na ktorú ste presmerovaní, kliknite na “Stiahnite si VPN” a potom kliknite na “Stiahnite si aplikáciu PureVPN”
 4. Proces sťahovania sa teraz začne
 5. Po dokončení stačí kliknúť na súbor a podľa pokynov na obrazovke prejsť procesom inštalácie
 6. Upozorňujeme, že na to, aby klient pracoval, budete potrebovať užívateľské meno a heslo (budete potrebovať PureVPN’predplatný účet na tento účel)

PureVPN’s Aplikácia pre Mac je kompatibilná iba s Mac OS X 10.10.0 a vyššími.

PureVPN stiahnutie pre Android

Aplikácia pre Android je pravdepodobne najjednoduchšia na stiahnutie z toho množstva, koľko to máte’ani nemusíte navštíviť PureVPN’web, aby ste sa s ním dostali.

Purevpn Stiahnuť pre Android

Ak ty’Už ste niekedy používali telefón alebo zariadenie s Androidom, potom budete vedieť, že všetky aplikácie, ktoré sa v ňom majú použiť, si môžete ľahko stiahnuť z obchodu Google Play a PureVPN sa tu nelíši.

Dovoľte mi, aby som vás prešiel jednoduchým procesom sťahovania a inštalácie pre PureVPN’s Android klient tu:

 1. Otvorte Obchod Google Play
 2. Prejdite na panel vyhľadávania a zadajte text “PureVPN”
 3. Výsledky sa zobrazia tu, ale buďte opatrní, pretože v obchode Play PureVPN je veľa falzifikátov. Pozrite sa na tú, ktorá’s vyvinutý spoločnosťou “GZ Systems” ako to’s autentickým
 4. Klepnite na “Inštalácia” a aplikácia pre Android od PureVPN sa automaticky stiahne a nainštaluje do vášho systému
 5. Po dokončení vás zariadenie na to upozorní a vyzve vás na jeho otvorenie
 6. Klepnite na “Otvorené” a aplikácia sa spustí
 7. Ak chcete pokračovať ďalej, musíte mať PureVPN’používateľské meno a heslo k účtu (na tento účel budete musieť kúpiť plán PureVPN)

Stiahnuť crack

Hľadáte PureVPN’s crack súbor používať službu zadarmo? Nerob to nikdy.

Prečo? že’s, pretože na tento účel nie sú k dispozícii žiadne autentické cracky.

Ak hľadáte spoločnosť Google, aby ste ju našli, pravdepodobne skončíte sťahovaním súboru, ktorý predstavuje autentický crackový súbor, ale bol vlastne honeytrap, ktorý vo vašom systéme rozšíri malware alebo vírusy..

Nemám’t Odporúčame vám, aby ste ohrozili svoj systém a cenné údaje len preto, aby ste ušetrili pár dolárov.

záver

PureVPN sa dá ľahko stiahnuť a používať s väčším počtom klientskych aplikácií ako väčšina ostatných poskytovateľov v odbore.

Ale na rozdiel od tejto medzery v poskytovateľovi’s arzenálom klientskej aplikácie sa darí veľmi dobre na iných platformách, pričom klientske aplikácie sú k dispozícii pre špecializované platformy, ako sú Firestick a Kodi..

Jednoducho si vezmite túto príručku ako návod, ako sťahovať PureVPN jednoduchým spôsobom a budete v prevádzke, ak’som sa rozhodol prihlásiť na odber služby, za pár minút.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me