Sprievodca nastavením NordVPN pre Mac – 3 minúty pre začínajúcich používateľov

Poskytovateľ z Panamanian si získava na popularite každý deň, pretože je najlepšou voľbou pri získavaní vynikajúcich súkromia / anonymity online. Spoločnosť NordVPN je mimoriadne úspešná vo vytváraní užívateľsky príjemného, ​​ľahko použiteľného a konzistentného prostredia na všetkých svojich podporných zariadeniach vrátane platforiem Windows, iOS, Android, Linux a Linux. Používatelia sú vítaní príjemným a estetickým modrým rozhraním vytvoreným okolo mapy zobrazujúcej dostupné umiestnenia na serveri. Aplikácia NordVPN pre Mac nesklame, čo môžete vidieť aj v tejto príručke a našej recenzii NordVPN tu..

NordVPN pre Mac Review

Aplikácia NordVPN Mac na prvý pohľad vyzerá / cíti sa rovnako ako jej náprotivky v systéme Windows a Linux. Používa rovnaké kreslených ponoriek a lodí v dizajne spolu so štandardnou modrou farbou. Avšak iba vtedy, keď preskúmate celú verziu systému MacOS, nájdete niekoľko jedinečných rozkvetov. Napríklad namiesto toho, aby bola mapa priamo viditeľná v aplikácii pre Mac, existuje skrytý ľavý panel, ktorý sa posúva nadol a zobrazuje kompletný zoznam serverov.

Pokiaľ ide o užívateľskú prívetivosť, tiež sme cítili, že aplikácia je citlivejšia a interaktívnejšia ako klient Windows. Na základe vašej aktuálnej polohy sa veľké tlačidlo v hornej časti rýchlo spojí s najbližším serverom. Ak však chcete polohu posunúť sami, vyberte z mapy akúkoľvek krajinu alebo kliknite na lupu v pravom hornom rohu..

NordVPN pre Mac

Celkovo sa aplikácii úspešne podarí dosiahnuť rovnaké skúsenosti so systémom NordVPN, aké by ste očakávali na iných platformách. Jediným problémom je, že niektoré funkcie nie sú pre používateľov skutočne také viditeľné. Tor môžete zobraziť iba prostredníctvom VPN, dvojitého šifrovania a streamovania špecializovaných serverov použitím špecifických filtrov v zobrazení zoznamu alebo kliknutím na “možnosti” v dolnej časti obrazovky vyhľadávania.

Informácie o zaťažení servera nie sú dostupné ani v klientovi VPN. Pokiaľ ide o funkciu sieťového zámku, aplikácia Windows obvykle zabraňuje všetkým internetovým aplikáciám odosielať / prijímať informácie. S verziou systému MacOS však máte možnosť vybrať, ktoré aplikácie sa majú liečiť manuálne. Preto je pre nás ľahké dospieť k záveru, že s niektorými zásahmi a zmeškaniami je aplikácia NordVPN stále úžasná na používanie ako vždy (dokonca aj na počítačoch Mac).!

Sprievodca nastavením systému NordVPN Mac

Pokiaľ ide o nastavenie systému NordVPN na platforme Mac, používatelia majú dve možnosti: stiahnite si / nainštalujte aplikáciu z webu priamo alebo choďte do obchodu iTunes Store. Ďalšou možnosťou je kliknúť na tento odkaz a okamžite si stiahnuť súbor .PKG. Iní používatelia, ktorí sa nezaujímajú o klientsku verziu, môžu tiež Mac nastaviť manuálne nainštalovaním Tunnelblick, stiahnutím serverových súborov .ovpn z NordVPN, zadaním vašich poverení a užívaním služby VPN bez akýchkoľvek problémov..

Sprievodca nastavením systému NordVPN Mac

Stiahnite si klienta NordVPN pre Mac

Nájdenie odkazov na stiahnutie pre klienta NordVPNs pre Mac nevyžaduje žiadnu vedu o raketách. Webová stránka poskytuje relevantné informácie a odkazy na všetky užitočné zdroje. Na tejto stránke môžete navštíviť podrobnejšiu recenziu aplikácie spolu s odkazom na stiahnutie. Pre používateľov, ktorí chcú začať so sťahovaním a inštaláciou, si pozrite tento odkaz z obchodu iTunes?

Stiahnite si klienta NordVPN pre Mac

NordVPN IKEv2 Mac (metóda manuálneho pripojenia)

 1. Kliknutím sem stiahnite certifikát IKEv2 pre svoj počítač Mac.
 2. Otvorte certifikát z “K stiahnutiu” priečinok priamo.
 3. “Pridajte certifikáty” Zobrazí sa kontextové okno. Kliknite na “pridať”.
 4. vybrať “Dostať informácie” po kliknutí pravým tlačidlom myši na kmeňovú CA NordVPN.
 5. Kliknite na “Vždy dôveruj” vedľa “Pri použití tohto certifikátu”.
 6. Zadajte prihlasovacie údaje do prenosného počítača Mac a kliknite na tlačidlo OK.
 7. Klikni na “jablko” ikonu a potom vyberte “Predvoľby systému”.
 8. Vyber “sieť” a potom kliknite na ikonu “+” ikona.
 9. Zadajte nasledujúce vstupy: VPN, IKEv2 a NordVPN (IKEv2).
 10. Tu nájdete nastavenia servera a dostupnú adresu na pripojenie.
 11. Kliknite na “Nastavenia autentifikácie” a zadajte poverenia NordVPN.
 12. Zasiahnite “pripojiť” a užívajte si používanie NordVPN pre Mac.

NordVPN pre Mac - najčastejšie otázky

Pokiaľ ide o používanie systému NordVPN pre počítače Mac, mnohí používatelia sa môžu stretnúť s otázkami o aplikácii. BestVPN.co uvádza všetky bežné otázky týkajúce sa klienta Mac.

Čo je to najlepšia bezplatná VPN pre Mac?

Po vykonaní dôkladnej analýzy u 80+ poskytovateľov, ktorí zahŕňajú služby VPN typu freemium, je možné povedať, že v súčasnosti patrí medzi najobľúbenejšie servery Mac pre Mac. Aj keď musíte znášať prísne dátové obmedzenia, použitie takýchto sietí VPN nemusí byť nevyhnutne zlé na odblokovanie webových stránok s obmedzeným prístupom na získanie prístupu k lokalizovanému obsahu. Prečítajte si podrobne bezplatnú skúšobnú verziu NordVPN 7 dní pre počítače Mac.

Ako odstránim program NordVPN z môjho počítača Mac?

Odstránenie NordVPN zo zariadenia Mac nevyžaduje žiadne vedecké poznatky. Rovnaký postup musíte vykonať aj pri odinštalovaní ďalších aplikácií tretích strán. Jednoducho choďte na “nálezcu” a prejdite na “aplikácia”. Potom vyberte aplikáciu, ktorú chcete odstrániť, buď hádzaním do koša, alebo kliknutím pravým tlačidlom myši a výberom “Presunúť do koša” voľba. Na dokončenie procesu vyprázdnite kôš!

Zabalenie vecí

Dúfame, že náš sprievodca pomôže používateľom získať nestranný názor na aplikáciu NordVPN spolu s procesom nastavenia na zariadeniach Mac, aby ste si mohli vychutnať najvyššiu úroveň anonymity / súkromia online. Bez ohľadu na to, ak narazíte na nejaké problémy, neváhajte komentovať nižšie. Neváhajte a zdieľajte sprievodcu s ostatnými, ktorí tiež potrebujú maximálnu ochranu na svojich platformách Mac!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me