NordVPN pre iPhone – Ako nastaviť NordVPN na zariadeniach iOS

ja’Už som zahrnul všetky podrobnosti týkajúce sa najlepších poskytovateľov VPN s produktom NordVPN v ňom’s komplexnou recenziou za rok 2019. Stále však existujú niektorí používatelia, ktorí chcú konkrétne informácie týkajúce sa jej aplikácie pre iPhone / iPad.

Poskytnúť vám úplné informácie o spoločnosti NordVPN’s funkčnosťou iOS, I’Túto podrobnú príručku pre systém iOS som vytvoril. Tu nájdete informácie týkajúce sa aplikácie a jej výkonnosti na rôznych zariadeniach so systémom iOS a streamovacích platformách, ako je kompatibilita nordvpn netflix.

Medzi ne patria neslávne známe modely 7, 8, X a ich Plus. Takže, ak chcete informácie o NordVPN pre iPhone, ste na správnom mieste. Pokračujte v čítaní nižšie!

BestVPNco’s Odborníci pokrývajú najlepšiu analýzu aplikácie VPN pre iPhone, prečítajte si podrobnú príručku o skúškach 3 minúty.

NordVPN pre iPhone X / 8/8 Plus / 7 Recenzia

Testoval som systém NordVPN iOS na všetkých najnovších verziách iPhone. K môjmu prekvapeniu nedošlo k žiadnym významným zmenám ani rozdielom bez ohľadu na použitý model iOS.

Spustením aplikácie získate prístup k rovnakému rozhraniu máp ako ostatní klienti. V porovnaní s Androidom má však mapa iOS tendenciu byť ľahšie použiteľná a navigovať pri výbere servera.

Užívatelia môžu tiež zväčšovať a zmenšovať docela hladko, čo zvyšuje užívateľskú prívetivosť aplikácie. Nezažil som žiadne zaostávanie ani problémy s pripojením, čo je pre používateľov iOS zriedkavý pohľad.

Existuje a “Rýchle pripojenie” možnosť dostupná, ak chcete okamžitú anonymitu. Zároveň vývojári pridali a “krajiny” , ktorá v aplikácii pre Android chýba.

Vo verzii pre Android musíte prejsť prstom nahor, aby ste získali prístup k miestam. Aj tak nemáte k dispozícii “kraj” ponuky, ktorá sa nachádza vo verzii iOS.

To znamená, že si môžete priamo zvoliť americký server v Los Angeles, Seattle, Bostone, Philadelphii, Detroite a mnohých ďalších mestách. Takže to určite funguje v prospech používateľov iPhone 7/8 / X / Plus.

NordVPN pre iPhone

Avšak tam, kde sú pozitívne, som narazil aj na niektoré negatíva. Bolo sklamaním, keď ste zistili, že zoznam špeciálnych serverov je kratší ako verzie pre Android a Windows.

Jediné možnosti, ktoré majú používatelia iPhone 7/8 / X / Plus k dispozícii, sú: P2P / zdieľanie súborov a cibuľa cez VPN. Nevidel som žiadne vyhradené adresy IP ani servery DoubleVPN, ku ktorým by sa mohol pripojiť.

Vývojári tiež obmedzili prístup používateľov systému iOS k niekoľkým dôležitým funkciám, ako sú zastarané servery (na odblokovanie webových stránok / služieb v Číne), automatické pripojenie, riadenie protokolu TCP / UDP alebo CyberSec (ktoré pomáhajú so škodlivým filtrovaním IP).

Po nahliadnutí do veci som sa však dozvedel, že to nie je problém so spoločnosťou NordVPN. Je to problém týkajúci sa iTunes’ bezpečnostné politiky.

Obchod technicky obmedzuje možnosti rôznych aplikácií. Je to dosť podobné tomu, ako prehliadač Google Chrome zakazuje proti aplikáciám VPN na celom svete.

Napríklad obľúbený prehliadač odstraňuje aplikácie VPN, ktoré sú vybavené blokovačmi reklám a sledovačov, pretože nespĺňa pokyny pre komunitu..

Ako nastaviť NordVPN na zariadeniach iOS (iPhone a iPad)

Nastavenie systému NordVPN v systéme iOS nie je raketová veda. Tento proces je v skutočnosti pomerne jednoduchý, rovnako ako sťahovanie / inštalácia akejkoľvek inej aplikácie pre iOS.

  1. predplatiť kliknutím sem kliknite na ľubovoľný vhodný plán spoločnosti NordVPN.
  2. go do vášho obchodu iTunes a Vyhľadávanie pre “NordVPN” na navigačnej lište.
  3. cvaknutie pri prvej možnosti a potom hit “Inštalácia” gombík.
  4. wait pre dokončenie procesu sťahovania a inštalácie.
  5. odpálenie - žiadosť a - “súhlasiť” kontextové okná, ktoré vyžadujú práva.
  6. vstúpiť používateľské meno a heslo, ktoré ste nastavili pri prihlásení na odber služby NordVPN.
  7. Užite si to pomocou VPN na odblokovanie VoD, NordVPN torrentovanie alebo skrytie vašej identity.

NordVPN iOS Čína

Keďže čínska vláda zakazuje služby VPN, môže byť úlohou nájsť tú, ktorá v skutočnosti funguje na pevnine. Obyvatelia a cudzinci, ktorí navštevujú krajinu, majú prístup iba k hŕstke mien. Väčšina z týchto poskytovateľov býva schválená vládou.

To znamená, že nechránia vaše súkromie a môžu zaznamenávať všetky informácie o relácii / pripojení, čo obmedzuje vaše právo na súkromie online. NordVPN existuje ako jediný poskytovateľ na trhu v súčasnosti, druhým poskytovateľom je ExpressVPN, ktorý ponúka podporu čínskym používateľom..

Spustili vyhradenú čínsku stránku. Jednoducho navštívte stránku http://nord-for-zh.com/ a postupujte podľa pokynov na stiahnutie aplikácie NordVPN na iOS. To by vám malo pomôcť obísť “Veľký Firewall”, čo vám umožní pokračovať v používaní obľúbených zahraničných aplikácií / služieb v krajine.

Ďalšie podrobnosti nájdete v čínskej príručke VPN VPN.

Zneužívané servery NordVPN iOS

Ako sme už uviedli, pri kontrole aplikácie iVVVNN na zariadení iPhone 7/8 / X / Plus som si všimol, že chýba veľa funkcií. Toto zahŕňalo menu Obfuscated Servers.

To však neznamená, že ich nemôžete použiť. Ak máte notebook, túto funkciu nájdete v aplikácii Mac alebo Windows. Jednoducho ho aktivujte pre weby, ktoré podľa vás vyžadujú zvýšenú bezpečnosť.

Po dokončení sa pokúste pripojiť k niektorému zo serverov uvedených nižšie. Majú tendenciu ponúkať lepší výkon a anonymitu používateľom v Číne alebo vysťahovalcom navštevujúcim krajinu.

USA č. 2440-2451, 3057-3058, 3167-3170, 3279-3280, 3282-3283, 3286;
Singapore # 132-133, 138-139, 141-150;
France # 280-285, 295-302;
Japan # 135, 150-164;
Holandsko # 253.

Zabalenie vecí

S týmto prídem na koniec tohto sprievodcu programom NordVPN pre iPhone. Dúfam, že vám poskytne potrebné vedomosti o aplikácii iOS a jej použití v náprotivkoch iPhone 7/8 / X / Plus..

Bez ohľadu na to, či máte nejaké ďalšie otázky alebo potrebujete pomoc, neváhajte vynechať komentár nižšie. Odpoviem osobne.

Neváhajte a zdieľajte informácie v tejto príručke s ostatnými používateľmi, ktorí hľadajú konkrétne informácie o technológii NordVPN a jej kompatibilite so zariadeniami iOS. Pekný deň!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me