NordVPN pre Android: Sprievodca nastavením pre Android TV Box

Keď jednotlivci hľadajú aplikáciu VPN, ktorá vyhovuje ich špecifickým požiadavkám, pokúsia sa získať čo najviac nestranných informácií. Ak ste používateľom systému Android, ktorý hľadá vhodného poskytovateľa, možno ste narazili na neslávne zameraného poskytovateľa služieb založeného na ochrane súkromia, spoločnosti Panama, NordVPN..


Ako jedna z najznámejších súkromných služieb v priemysle dostáva takmer chválu takmer vo všetkých aspektoch. Táto príručka sa zameriava na ponuky NordVPN pre Android. Ak chcete získať komplexnejší výhľad, môžete si dokonca prečítať túto recenziu spoločnosti NordVPN, ktorá nás na BestVPN.co celý deň analyzovala a zapisovala.

NordVPN Android Review

Preskúmanie aplikácie pre Android bolo celkom jednoduché, pretože aplikácia doslova pokryla všetky konce ponúkania maximálneho pohodlia svojim zákazníkom. Okrem krásneho a priamočiareho návrhu je aplikácia prinajmenšom veľmi intuitívna a táto služba VPN funguje hladko na odblokovanie webových stránok a služby VoD a zároveň vám ponúka maximálnu bezpečnosť. Ďalšie výhody používania NordVPN pre Android:

 1. Preskočiť nepríjemné reklamy - Jednou z najhorších vecí pri skúmaní internetu v súčasnosti je nadmerné načítanie dráždivých / honosných reklám, ktoré vás neustále objavujú na obrazovke. NordVPN ponúka funkciu CyberSec, ktorá automaticky blokuje tieto nežiaduce kontextové okná, reklamy na automatické prehrávanie a ďalší materiál - čo vám umožní vychutnať si hladké prehliadanie. Blokovanie reklám a sledovačov dokonca zvyšuje rýchlosť načítania!
 2. Ochrana pred vírusmi / malvérom - Keď je funkcia CyberSec zapnutá, môžete si byť istí, že dostanete maximálnu ochranu pred sledovačmi, malvérom, vírusmi, ovládaním botnetov a inými počítačovými hrozbami zameranými na hackovanie vášho zariadenia a odcudzenie osobných údajov. Používatelia dokonca dostanú dobrú bezpečnosť od DDoS (distribuovaná služba odmietnutia služby), čo prerušuje komunikáciu medzi riadiacim serverom botnetu a kompromitujúcim aktívom.
 3. Zabezpečenie pred nebezpečnými webovými stránkami - Aj keď internet v priebehu rokov masívne rástol, stále existuje veľká šanca, že narazíte na niektoré tienisté / nebezpečné webové stránky, ktoré zmiasť používateľov k podvodom prostredníctvom phishingu a iných počítačových hrozieb. Funkcia CyberSec pravidelne kontroluje webové adresy podľa populárnych zoznamov nahrávok, vďaka ktorým vás ochráni pred falošnou webovou stránkou, ktorá vás chce prinútiť kúpiť niečo alebo odhaliť osobné údaje..
 4. Chráni vašu digitálnu identitu - Vďaka prísnym pravidlám spoločnosti NordVPN o nulové protokoly, funkciám, ako je ochrana pred únikom DNS, automatické prepínanie zabíjania a protokoly ako DoubleVPN a onion cez VPN - VPN má v súčasnosti tendenciu byť jednou z najbezpečnejších služieb na trhu. Môžete si byť istí, že vaša identita zostáva vždy anonymná, a to aj pri odblokovaní služieb VoD alebo streamovaní pirátskeho obsahu prostredníctvom neoficiálnych aplikácií / aplikácií tretích strán / SaaS..

NordVPN pre Android

NordVPN Android na stiahnutie

Sťahovanie NordVPN do vášho zariadenia s Androidom nevyžaduje žiadne vedecké poznatky. Používatelia majú zvyčajne dve možnosti na získanie aplikácie. Prvým je jednoducho prejsť na https://nordvpn.com/download/, prejdite nadol a kliknite na odkaz pre Android. Druhým je návšteva obchodu Google Play, napíšte “NordVPN” do vyhľadávacieho panela a stlačte “Inštalácia” Tlačidlo. Dokončenie obidvoch procesov trvá len 2 až 3 minúty!

NordVPN Android na stiahnutie

Ako nastaviť NordVPN pre Android

Pokiaľ ide o nastavenie systému NordVPN pre Android, máte dve možnosti: službu VPN používať manuálne alebo prostredníctvom aplikácie. Bez ohľadu na to, pre ktorú možnosť sa rozhodnete, využijete rovnakú úroveň zabezpečenia. Ak sa rozhodnete pre manuálnu trasu, máte väčšiu slobodu pri konfigurácii a pridávaní ďalších vrstiev zabezpečenia. Ďalej budeme diskutovať o oboch procesoch, aby sme vám uľahčili rozhodovací proces!

Nastavenie oficiálnej aplikácie NordVPN

 1. Choďte na NordVPN’s oficiálnou webovou stránkou a prihláste sa na odber vhodného plánu.
 2. Stiahnite si aplikáciu Android z webu alebo z obchodu Google Play.
 3. Po inštalácii zadajte poverenia pre plán, ktorý ste sa zaregistrovali.
 4. Kliknutím na tlačidlo Prihlásiť sa získate prístup k funkciám VPN.
 5. Prejdite na nastavenia a povoľte “CyberSec” pre zvýšenie ochrany.

Ako nastaviť NordVPN pre Android

Manuálne nastavenie NordVPN cez OpenVPN Connect

 1. Otvorte prehliadač a odtiaľ stiahnite konfiguračné súbory .Vpn NordVPN.
 2. Prejdite do Obchodu Google Play a stiahnite alebo nainštalujte OpenVPN Connect.
 3. Po inštalácii spustite aplikáciu a klepnite na tlačidlo ponuky.
 4. vybrať “import” a nájdite konfiguračný súbor .ovpn, ktorý ste stiahli predtým.
 5. Zadajte používateľské meno a heslo pre svoj účet NordVPN. Hit connect!

NordVPN Android nefunguje

NordVPN Android TV Box

Jednou z najlepších vecí pri registrácii so spoločnosťou NordVPN je, že vždy môžete mať istotu, že získate kompatibilitu na viacerých zariadeniach / hardvéri. Nožnice na šnúry, sledovače bičov a geekovia filmov a televíznych relácií si teraz môžu oddýchnuť, pretože vedia, že pre Android TV existuje aj aplikácia NordVPN! Je k dispozícii na stiahnutie na: Google Play Store a Amazon App Store.

NordVPN Android TV Box

Najlepšie ponuky NordVPN pre Android

Ako jedna z najvýznamnejších VPN služieb na trhu veľa ľudí hľadá najlacnejšie vpn. Po vykonaní dôkladnej analýzy na oficiálnych webových stránkach a viacerých ďalších fórach / komunitách sme sa dozvedeli, že v súčasnosti pre Android nie sú k dispozícii žiadne špeciálne ponuky. Stále sa však môžete rozhodnúť pre ich špeciálnu ročnú ponuku, ktorá vám dáva obrovskú zľavu 41%, čím sa znížia mesačné náklady z 11,95 na 6,99 dolárov (účtovaných 83,88 dolárov každých 12 mesiacov).

nordvpn-cenový-plan

NordVPN pre chyby / problémy s Androidom

Pri používaní systému NordVPN pre Android sa niekedy môžu vyskytnúť určité chyby / problémy, ktoré si vyžadujú pomoc. Ďalej sme diskutovali o bežných problémoch a ich najlepších riešeniach.

NordVPN Android nefunguje

Existuje veľa dôvodov, prečo NordVPN pre Android nemusí fungovať hladko. Hlavným dôvodom je často odpojenie internetu alebo nedostupnosť servera na rôznych protokoloch. Uistite sa, že je váš internet pripojený, aby ste problém vyriešili. Ak nič iné nefunguje, zvážte opätovnú inštaláciu aplikácie.

Nedá sa pripojiť NordVPN pre Android

Problémy s pripojením by mohli nastať v dôsledku toho, že aplikácia NordVPN pre Android nedostala primeranú autentifikáciu. Uistite sa, že povolíte prístup ku všetkým funkciám NordVPN. Ak stále nefungujú, zvážte riešenie problémov s pripojením na internet.

Zabalenie vecí

Po strávení približne 3 až 4 hodín hodnotením výkonu a funkcií aplikácie NordVPN pre Android je možné povedať, že ste dostali veľkú anonymitu a súkromie online. Existuje množstvo funkcií, ktoré zvyšujú vašu bezpečnosť, a aplikácia ponúka pomerne úžasnú kompatibilitu aj pre Android TV. Vykonali sme tiež test úniku WebRTC a DNS, ale nenašli sme žiadne medzery v zabezpečení.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me