NordVPN Linux – Ako nastaviť NordVPN v systéme Linux prostredníctvom správcu siete

Poskytovateľ so sídlom v Panamanii každým dňom zvyšuje popularitu tým, že sa prostredníctvom televíznych kampaní dostáva k zacieleniu na publikum všetkých vekových skupín a miest. Ak ste použili technológiu NordVPN, pravdepodobne máte predstavu, VPN je optimalizovaná pre zabezpečenie, ponúka viac ako 5150 serverov v 62 krajoch a silné šifrovanie AES-256-CBC s množstvom pokročilých funkcií na odblokovanie obsahu s obmedzeným prístupom a zapojenie sa do P2P / torrenting. Táto príručka sa zameriava na aplikáciu NordVPN Linux a jej kompletnú analýzu. Pre komplexnú analýzu poskytovateľa si prečítajte tento prehľad NordVPN z BestVPN.co!


Recenzia systému NordVPN Linux

Ako prekvapujúce môže byť, aplikácia NordVPN Linux oficiálne debutovala len pred dvoma mesiacmi v auguste 2018. Zatiaľ čo sme očakávali niečo podobné ako jeho estetické modré rozhranie, postavené na mape všetkých podporovaných miest, bohužiaľ, NordVPN Linux ponúka iba aplikácia príkazového riadku bez grafického používateľského rozhrania. To však neznamená, že aplikácia je na hovno, pretože používatelia Linuxu budú mať neuveriteľne ľahké ich nastavenie a používanie ako manuálna konfigurácia serverov..

NordVPN Linux

V skutočnosti je aplikácia NordVPN Linux integrovaná s rovnakými pokročilými funkciami, aké sú k dispozícii na náprotivkoch Windows a Mac. Máte k dispozícii ochranu proti úniku DNS, ktorá pomáha udržiavať vašu identitu stále skrytú a obchádza všetku sieťovú komunikáciu prostredníctvom zabezpečeného a šifrovaného tunela VPN. K dispozícii je protokol CyberSec, ktorý ponúka okamžité blokovanie rušivých reklám a zároveň vás chráni pred nebezpečnými online hrozbami.

V prípade, že vaše pripojenie VPN prestane fungovať alebo prestane fungovať, je k dispozícii funkcia automatického zabíjania, ktorá zablokuje váš počítač v nadviazaní spojenia mimo šifrovaného tunela VPN. Okrem toho ponúka spoločnosť NordVPN zmätené servery, ktoré vám umožňujú obísť brány firewall a algoritmy v krajinách s obmedzujúcimi režimami, ako sú Čína, Spojené arabské emiráty, Irak, Irán, Turecko a ďalšie. To vám umožní získať maximálnu ochranu, nech ste kdekoľvek!

Recenzia systému NordVPN Linux

Naozaj potrebujete NordVPN pre Linux?

Pokiaľ ide o prihlásenie na odber siete VPN, musíte mať k dispozícii príslušné softvérové ​​aplikácie pre zariadenie, ktoré používate. Nie je to preto, že potrebujete VPN pre Linux, ale kvôli potrebe získať súkromie / anonymitu online. Užívatelia sa však môžu cítiť istí, že NordVPN pokrýva všetky aspekty maximálnej bezpečnosti online pre Linux. NordVPN so sídlom v Paname je mimo jurisdikcií ako EÚ a USA, ktoré majú záväzné právne predpisy vyžadujúce zbierky protokolov. Medzi ďalšie dôvody, prečo by ste mohli potrebovať NordVPN pre Linux, patrí:

  1. Prístup k obsahu s obmedzeným prístupom - Služby VoD, ako Netflix, Hulu, BBC iPlayer a Amazon Prime, ukladajú geografické obmedzenia, ktoré bránia používateľom mimo schváleného zoznamu krajín získať prístup k úplnej databáze obsahu. Použitím systému NordVPN na zariadeniach so systémom Linux môžete konečne odblokovať všetok obsah s obmedzeným geografickým umiestnením pripojením k serverom v krajinách, kde je dostupná služba VoD..
  2. Ochrana pred lokálnymi poskytovateľmi internetových služieb - Pokiaľ ide o sledovanie filmov / televíznych relácií online, väčšina používateľov sa rozhodne platiť za prémiovú službu. Existujú však aj niektorí poskytovatelia káblových zväzkov, ktorí pri streamovaní svojho obľúbeného obsahu spoliehajú na bezplatné služby. Keďže pirátsky obsah vás môže dostať do vážnych problémov s dohovorom DMCA, používanie sietí VPN zaisťuje, že vaša internetová aktivita zostáva úplne skrytá pred miestnymi poskytovateľmi internetových služieb..
  3. Zabezpečenie na verejných sieťach Wi-Fi - Phishing, krádež identity, ransomware a cyberstalking sú niektoré vážne hrozby v oblasti kybernetickej bezpečnosti spojené s verejnými sieťami Wi-Fi v krčmách, baroch, reštauráciách atď. Pripojením k VPN ich môžete udržať zmätení, pretože vaša identita zostane skrytá spolu s vašou IP adresou.
  4. Zapojte sa do P2P / Torrenting - Či už chcete sťahovať filmy, televízne relácie, elektronické knihy, manga, hudbu, dokumenty, albumy alebo akúkoľvek inú formu digitálnych údajov, torrentovanie NordVPN sa nepochybne osvedčilo ako najlepšia voľba pre mnoho počítačových geekov. Ak chcete zostať v bezpečí pri sťahovaní torrentov z vášho systému Linux, potom je nevyhnutné používať službu ako NordVPN..
  5. Obmedzenia obmedzenia obtoku - Zrušením zákonov o neutralite siete majú poskytovatelia internetových služieb teraz úplnú moc nad informáciami, ku ktorým majú používatelia prístup, na základe rôznych cenových plánov. Použitím služby, ako je NordVPN, môžete mať istotu, že obídete všetky takéto obmedzenia, čo znamená, že získate lepšiu rýchlosť streamovania, torrentovania alebo zapojenia sa do online hier..

NordVPN Linux - Ako nastaviť NordVPN v systéme Linux prostredníctvom správcu siete

Ako nastaviť NordVPN Linux

Pokiaľ ide o nastavenie systému NordVPN v systéme Linux, používatelia majú k dispozícii dve možnosti: choďte na manuálne pripojenie alebo si stiahnite aplikáciu príkazového riadku NordVPN (bez GUI). Ak sa rozhodnete pre prvú, určite vás poteší, že NordVPN ponúka podrobné návody, ktoré používateľom pomôžu pri konfigurácii služby pomocou OpenVPN. & protokoly IKEv2 / IPSec. Ak sa rozhodnete pre druhú možnosť, potom je tento proces pomerne jednoduchý:

Krok 1: Kliknutím na tento odkaz si stiahnite inštalačný balíček repo inštalácie NordVPN .deb

Krok 2: Ak chcete nainštalovať archív NordVPN, otvorte terminál na svojej platforme Linux

Krok 3: Spustite nasledujúci kód: sudo apt-get install {/path/to/}nordvpn-release_1.0.0_all.deb

Krok 4: Aktualizujte zoznam balíkov apt-get spustením tohto príkazu: sudo apt-get update

Krok 5: Dokončite proces inštalácie zadaním: sudo apt-get install nordvpn

NordVPN pre prehľad ostatných zariadení

Ako už bolo spomenuté, aplikácia NordVPN pre systém Linux nemá žiadne používateľské rozhranie, ale namiesto toho používa štandardný vzhľad aplikácie pre príkazový riadok. Napriek tomu si želáme, aby ponúkal rovnaký dizajn ako iné zariadenia. Napríklad aplikácie pre Android a iOS sú identické iba s niekoľkými prvkami, ktoré sa môžu líšiť ako odlišné. Aplikácie Windows a Mac sú opäť veľmi podobné. Jediný rozdiel medzi nimi spočíva v možnosti vybrať, ktoré aplikácie by sa mali blokovať pre funkciu Network Lock.

Ako nastaviť NordVPN Linux

NordVPN Linux - Ako nastaviť NordVPN v systéme Linux prostredníctvom správcu siete

Recenzie NordVPN Linux Reddit

O tom znova a znova hovoríme vo všetkých našich blogoch / príručkách. Spoľahlivosť a užitočnosť spoločnosti Reddit ako komunity, kde môžete získať informácie o takmer všetkom, od každodenných produktov po technológiu až po digitálne služby a ďalej. To je dôvod, prečo je to skvelá platforma na nájdenie najlepších vpn reddit nestranných recenzií o aplikácii pre systém Linux. Nižšie nájdete odkaz na vlákno Reddit, kde nájdete používateľov diskutujúcich o nedávno predstavenej aplikácii NordVPN Linux:

Dobrá správa pre všetkých používateľov NordVPN. Aplikácia Native Linux je mimo Linuxu

NordVPN Linux - Ako nastaviť NordVPN v systéme Linux prostredníctvom správcu siete

Zabalenie vecí

Napriek súdnym sporom týkajúcim sa spoločností NordVPN a Tesonet poskytovateľ VPN stále vytvára vlny na trhu, obhajuje všetky obvinenia a je silným konkurentom mien ako ExpressVPN, PureVPN, Surfshark a VyprVPN. Aj keď sme určite nemali radi aplikáciu GUI, od spoločnosti NordVPN je k dispozícii množstvo návodov a príručiek na uľahčenie procesu. Najdôležitejšie je, že dostanete veľkú bezpečnosť a anonymitu online, pretože sieť VPN neutrpí úniky WebRTC, IPv6 alebo DNS..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me