ExpressVPN Router – Sprievodca nastavením / konfiguráciou 2020

Či už ste novinár, ktorý chce zachovať svoju identitu, alebo začínate s novým podnikaním, ktoré vyžaduje bezpečnú a pohodlnú zdieľanie údajov v miestnej sieti, personalizovaný router ExpressVPN sa vám môže hodiť.

Ponúka bezpečnejší, robustnejší a konzistentnejší internetový zážitok a zároveň sa snaží zachovať bezpečnosť vašej rodiny, ak sa zapája do P2P / Torrentingu, alebo jednoducho chce, aby ich informácie boli chránené pred zlodejmi identity, malvérom a vírusmi..

Táto príručka obsahuje všetky informácie, ktoré potrebujete o poskytovateľovi’s router. Podrobnejšiu analýzu nájdete v tejto recenzii ExpressVPN!

Čo je to smerovač VPN?

Ak máte nejaké základné vedomosti o internete, možno viete, že miestni poskytovatelia internetových služieb inštalujú vo vašej domácnosti smerovače Wi-Fi, ktoré posielajú dátové pakety medzi nimi a počítačovými sieťami, čím vám poskytujú prístup k sieti WWW a zároveň monitorujú všetky aktivity..

Väčšina z týchto štandardných smerovačov Wi-Fi má konfiguračné funkcie, ktoré podporujú funkciu VPN-pass through. Používateľ sa manuálne prihlási pomocou softvéru nainštalovaného na vzdialenom zariadení, ktoré odovzdá vaše pripojenie prostredníctvom smerovača a najlepšieho servera VPN, ktorý ste pridali.

Naopak, vstavané smerovače VPN sú pokročilejšou verziou štandardného Wi-Fi, ktorá umožňuje používateľom využívať silné pripojenia na úrovni hardvéru. Toto eliminuje potrebu individuálnej inštalácie softvéru, pretože softvér je už vopred nainštalovaný s intuitívnou aplikáciou.

Aplikáciu môžete kedykoľvek nakonfigurovať, meniť porty, protokoly a šifrovanie. Router tiež poskytuje simultánny prístup k službe VPN na všetkých zariadeniach naraz, či už ide o váš počítač, tablet, smartfón alebo Smart TV, čo zaručuje maximálnu anonymitu!

Dôvody pre investovanie do smerovača VPN

Väčšina ľudí si neuvedomuje výhody investovania do lacného VPN routera, kým si ho nezískajú a nezažijú úspory nákladov, jednoduché použitie, spoľahlivosť a bezpečnosť! Ďalej uvádzame niekoľko dôležitých dôvodov, ktoré by vás mohli presvedčiť, aby ste získali smerovač VPN (najmä pre tých, ktorí si vytvárajú vlastné nastavenia malých firiem)..

  • Znížením celkových nákladov na IT vytvorením miestnej siete na zdieľanie údajov
  • Zvyšuje spoľahlivosť vzdialených pripojení (zaručuje bezpečný prenos údajov)
  • Uľahčuje bezproblémovú pracovnú spoluprácu pre zamestnancov, ktorí pravidelne cestujú
  • Vytvára obchodný proces šetriaci čas pre vašich partnerov, zamestnancov, zákazníkov!

Sprievodca nastavením smerovača ExpressVPN 2018

Ak je sledovanie vašej domácnosti pirátskych filmov alebo sťahovanie súborov prostredníctvom P2P / Torrentingu bežnou vecou v domácnosti, môžete mať neustále obavy o svoje digitálne súkromie. Koniec koncov, aj keď sa jedno zariadenie chytí streamovaním alebo sťahovaním pirátskeho obsahu, musíte zaplatiť statné pokuty podľa zákona DMCA.

Sprievodca nastavením smerovača ExpressVPN 2018

Aby sa tomu zabránilo, používatelia sa rozhodnú nastaviť router VPN s vyhradenou adresou IP. Niektorí poskytovatelia ponúkajú svoje vlastné prispôsobené smerovače, napríklad ExpressVPN. Teraz si môžete zvoliť manuálnu konfiguráciu svojho vlastného smerovača alebo si ho môžete kúpiť od odborníkov na smerovače v aplikácii FlashRouters.

ExpressVPN Flash Router

Firmvér ExpressVPN smerovača

Pre tých, ktorí sa rozhodnú pre technologicky dôvtipnejší spôsob, budete musieť najprv Flash súčasného smerovača zbaviť starého firmvéru a potom nainštalovať nový. Tento proces spočíva v prihlásení do účtu ExpressVPN kliknutím na ikonu “Nastaviť ExpressVPN”, a potom vyberte smerovač vášho modelu na stiahnutie firmvéru.

Firmvér ExpressVPN smerovača

Po reštartovaní / blikaní smerovača budete musieť nainštalovať firmvér ExpressVPN stiahnutý skôr. V závislosti od modelu, ktorý používate, sa proces bude líšiť. Niektoré smerovače môžu načítať nový firmvér, zatiaľ čo iné vyžadujú podrobnejší postup. Po dokončení získate prístup k ExpressVPN’s router menu.

Konfigurácia smerovača ExpressVPN

Takto vyzerá ponuka aplikácie smerovača ExpressVPN, kde si v ľavom bočnom paneli môžete dokonca vybrať zariadenia, ktoré by mali byť chránené konfiguráciou VPN Options. Posuňte zobrazenie nadol na položku Nedávno pripojené zariadenia a zapnite alebo vypnite ochranu.

ExpressVPN Router - Sprievodca nastavením / konfiguráciou 2020

ExpressVPN Asus Router

Pokiaľ ide o poskytovanie podpory smerovača zákazníkom, ExpressVPN rozhodne ide o kúsok ďalej. Poskytovateľ poskytuje vlastné aplikácie ExpressVPN pre Asus RT-AC56 (U / R / S), Asus RT-AC68U a Asus RT-AC87U. Manuálne konfigurácie iných smerovačov Asus nájdete v tejto príručke od spoločnosti ExpressVPN.

Otázky a odpovede týkajúce sa smerovača ExpressVPN

Ako aktualizujem môj smerovač ExpressVPN?

Proces aktualizácie nevyžaduje žiadnu vedu o raketách. Používatelia musia jednoducho navštíviť stránku https://www.expressvpn.com/latest#router a vybrať požadovaný model. Po dokončení kliknite na ikonu “Stiahnite si firmvér” a postupujte podľa pokynov na dokončenie aktualizácie.

Čo smerovače podporujú VPN?

Takmer všetky smerovače DD-WRT podporujú konfiguráciu a nastavenie VPN. Podrobnejšie informácie o rôznych modeloch smerovačov nájdete v prehliadačoch Flash. Tu nájdete podrobnosti o najlepších smerovačoch Wi-Fi VPN, pričom získate technickú podporu a riešenie problémov!

Zabalenie vecí

Týmto sa dostávame na koniec príručky ExpressVPN Router, ktorá by používateľom mala pomôcť nastaviť VPN na smerovači manuálne alebo priamo od poskytovateľa. Ak narazíte na nejaké problémy / problémy, nie’Neváhajte vynechať komentár nižšie. Takisto neváhajte a podeľte sa o sprievodcu so svojimi priateľmi / rodinnými príslušníkmi a hľadajte trvalé riešenie, ktoré vám umožní získať úplnú anonymitu online!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me