ExpressVPN pre Android OS – Sprievodca nastavením aplikácií, výkon a ďalšie

Express VPN je jedným z priekopníkov v oblasti internetovej bezpečnosti vďaka svojej neuveriteľnej spoľahlivosti a dôveryhodnosti, ktorá v tejto oblasti funguje ako služba VPN..


to’Je vhodné pracovať takmer na všetkých zariadeniach, ale s ohľadom na fenomenálny jav. Aplikáciu Express VPN pre Android môžete ľahko nájsť v Obchode Google Play. Ponúka tiež špeciálne aplikácie pre ďalšie zariadenia, ako sú iOS, Linux.

ExpressVPN spadá pod jurisdikciu Britských Panenských ostrovov, preto nemáte’Nemusíme sa obávať, pretože zákony o internete v tejto krajine sú podľa našej podrobnej štúdie, v ktorej sme študovali všetky hlavné umiestnenia VPN, dosť liberálne..

Dobrou správou je, že ExpressVPN’Aplikácia pre Android sa dá použiť aj na Android TV.

ExpressVPN’s Aplikácia pre Android je úžasná služba a jedna z najlepších sietí VPN pre Android, pretože nemôže zaručiť iba vaše súkromie, ale tiež vám umožní relatívne ľahko odblokovať geografické obmedzenia a navštíviť akýkoľvek druh streamovaného webu. nechať’Preskúmajte túto aplikáciu podrobnejšie tu:

ExpressVPN pre telefóny, tablety a TV s Androidom

ExpressVPN pre Android

Express VPN funguje rovnako na rôznych zariadeniach aj na platforme Android.

ExpressVPN’s Aplikácia pre Android je neuveriteľne stabilná a výkonná smerom k zaručeniu spoľahlivého online zážitku.

Môže sa použiť na odblokovanie obmedzených webov, ako sú Netflix USA a ďalšie.

Medzi možnosti dostupné z hľadiska podpory protokolov v aplikácii patrí OpenVPN, ktorý je zďaleka najbezpečnejším protokolom kvôli svojej povahe otvoreného zdroja..

K podpore četu sa dá dostať aj z aplikácie. ExpressVPN pre tablety s Androidom a televízor

Okrem toho všetkého môže aplikácia ExpressVPN Android fungovať aj na Android TV, ako sme už spomínali. Proces inštalácie na zariadenie Smart TV je takmer rovnaký ako pri telefóne s Androidom.

Na televízoroch s Androidom môžete používať aj službu Streamer médií ExpressVPN, ktorá je ešte jednoduchšia ako získanie samotnej aplikácie.

Návody, ako to všetko urobiť, a mnoho ďalších sprievodcov nastavením sú ľahko dostupné na stránke ExpressVPN.com.

Môžete si tiež prečítať veľa jeho sprievodcov nastavením a prečítať si našu úplnú recenziu o službe.

Ako nainštalovať ExpressVPN na Android - Sprievodca krok za krokom

Nastavenie ExpressVPN na akomkoľvek zariadení je veľmi jednoduchý postup.

Ak to urobíte v systéme Android, bude to isté ako stiahnutie akejkoľvek inej aplikácie z Obchodu Google Play.

Tu’s tým, ako to zvládnete za menej ako 2 minúty:

  1. Prejdite do Obchodu Google Play a vyhľadajte “ExpressVPN”.
  2. Kliknite na “Inštalácia” a aplikácia sa automaticky stiahne a nainštaluje do vášho zariadenia.
  3. Keď bude aplikácia k dispozícii, budete musieť mať platný odber ExpressVPN, aby ste sa posunuli vpred.Ako nainštalovať ExpressVPN v systéme Android
  4. Prihláste sa na odber všetkých svojich cenových plánov a zabezpečte poverenia používateľov.
  5. Zadajte tieto používateľské poverenia do aplikácie pre Android a aplikácia bude teraz v domácom rozhraní.
  6. Vyberte server podľa vášho výberu.Používa ExpressVPN OpenVPN
  7. pripojiť.Aká rýchla je ExpressVPN pre OS Android

Ďalšie spôsoby sťahovania ExpressVPN

Aj keď je aplikácia pre Android ľahko dostupná, poskytovateľ tiež ponúka súbory .apk, ktoré vám umožňujú postúpiť službu do vášho zariadenia s Androidom..

Okrem toho máte vždy možnosť používať OpenVPN na nastavenie služby VPN v systéme Android, podobne ako na iných zariadeniach..

Odporúčame vám však, aby ste sa držali aplikácie pre Android, pretože ostatné metódy používania služby v systéme Android môžu byť trochu zložitejšie, čo nie je vhodné, ak ste novým odvetvím VPN..

Ktoré sú najlepšie servery?

ExpressVPN na rozdiel od iných poskytovateľov nevie’Neponúkajte špeciálne alebo špeciálne servery pre akúkoľvek úlohu. Oficiálnym postojom k tejto otázke je, že všetky jej 3000+ servery sú optimalizované rovnako.

Ďalšie spôsoby sťahovania ExpressVPN

Poskytovateľ nie’t dokonca neponúkajú špecializované servery pre špecializované úlohy, ako je odblokovanie Netflixu alebo Torrenting.

Podpora chatu hovorí, že všetky servery v konkrétnom regióne môžu byť použité na tieto účely, čo je veľké odstránenie z bežnej praxe v odbore, t. J. Ponúkať iba niekoľko špeciálnych serverov určených na takéto jedinečné úlohy..

ExpressVPN’Infraštruktúra servera je omnoho lepšia kvôli ľahkosti, ktorú ponúka z hľadiska konektivity napájanej každým serverom v sieti z toho istého dôvodu.

Prečo Trust ExpressVPN Android App?

Používatelia orientovaní na ochranu súkromia pri sťahovaní softvéru do svojich zariadení, najmä do smartfónov, trochu váhajú. že’Je to preto, že smartfóny ukladajú oveľa hodnotnejšie informácie ako iné zariadenia, vďaka čomu sú lákavé ciele pre malware a ransomware.

To vyvoláva otázku, prečo by používatelia mali dôverovať aplikáciám VPN alebo v tomto prípade ExpressVPN’s aplikáciou pre Android?

Aby sme zmiernili tento presný problém, skontrolovali sme ExpressVPN’s Aplikácia pre Android na Virustotal.com, čo je servisný nástroj, ktorý kontroluje, či v ľubovoľnom súbore nie je nájdený ransomware, malware alebo vírusy.

Výsledky našich testov vyjasnili, že medzi 69 druhmi vírusov, v ktorých služba skontrolovala aplikáciu, nedošlo k žiadnej škodlivej infekcii. To znamená, že ExpressVPN’s Aplikácia pre Android je mimoriadne dôveryhodná a dostatočne bezpečná na použitie na zariadeniach s Androidom.

Prečo Trust ExpressVPN Android App.png

Okrem toho poskytovateľ vyhral’t ukladať všetky protokoly aktivít, ktoré vykonávate na smartfónoch, podľa tejto podrobnej štúdie protokolovania zahŕňajúcej viac ako 100 poskytovateľov, vďaka čomu je používanie v porovnaní s inými podobnými možnosťami VPN ešte bezpečnejšie;.

Používa ExpressVPN OpenVPN?

ExpressVPN podporuje protokol OpenVPN takmer na všetkých svojich zariadeniach.

Aká rýchla je ExpressVPN pre OS Android?

Podľa recenzií uskutočňovaných proti iným poskytovateľom je Express jedným z najrýchlejších poskytovateľov. Má jedno z najnižších znížení rýchlosti sťahovania / nahrávania a má prakticky nulové prestoje.

Koľko stojí ExpressVPN?

Jeho najlepšia ponuka vás bude stáť 8,32 dolárov / mesiac (ročný plán predplatného).

Koľko zariadení je možné súčasne pripojiť k ExpressVPN?

S jedným odberom ExpressVPN môžete súčasne spojiť tri zariadenia.

záver

ExpressVPN pre Android je v dnešnej dobe vynikajúcou voľbou, pretože počet používateľov mobilných telefónov v tomto OS i sa každým dňom zvyšuje a nepotrebujú nič iné ako hviezdne zabezpečenie, aby svoje zariadenia boli vždy bezpečné a chránené..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me