Ako používať PureVPN – Naučte sa ich používať za menej ako 2 minúty

PureVPN je jednou z najkonkurenčnejších služieb v odvetví VPN, vždy sa snaží prekonávať svojich kolegov v takmer každom aspekte, ktorý môže obsahovať najlepšiu službu VPN.

Najviac práce, ktorú v tejto súvislosti služba vykonala, je určite v oblasti ponúkania klientskych aplikácií pre čo najväčší počet zariadení a OS. Od svojej vlastnej aplikácie Firestick po aplikáciu Android VPN Android, PureVPN ich takmer všetky pribil, tak ako my‘podrobne sme sa zaoberali v našej prehliadke Pure VPN.

Ale ak ste stále trochu znepokojení, aké ľahké je ich použitie, potom nie’Trápte sa, tu je náš definitívny návod, ako používať PureVPN spolu s inštalačnými príručkami pre takmer všetky dostupné klientske aplikácie, recenzie na ich funkčnosť a výkon a ďalšie.!

Contents

Ako používať PureVPN na Windows

Klient PureVPN pre Windows má dizajnové prvky, ktoré majú pocit, že si ich spoločnosť CyberGhost veľmi požičala, najmä “Vyberte režim” časť.

Okrem toho sú takmer všetky funkcie ľahko dostupné z domovskej obrazovky klienta.

Najlepšia časť o PureVPN’s Windows klient je to, že vždy existujú sub-texty, kde každá funkcia stručne vysvetľuje, čo táto funkcia presne robí. Toto je jeden čin, keď je PureVPN chvályhodný, pretože uľahčuje maximálne pohodlie používateľov.

Tu’ako môžete využívať ich klienta a všetky jeho vlastnosti:

 1. Raz ty’Kúpil som PureVPN’Ak si chcete predplatiť svojho klienta Windows, môžete si tu stiahnuť jeho klienta Windows. (Veľkosť súboru: 32,8 MB).ako používať purevpn
 2. Kliknite na stiahnutý súbor a proces inštalácie sa začne (Môže sa zobraziť výzva na zadanie oprávnení správcu, ak je váš systém obmedzený IT)..
 3. Po dokončení inštalácie sa klient automaticky otvorí.
 4. Ak chcete vybrať server, môžete prechádzať cez “krajiny” Možnosť alebo “Mestá” voľba.
 5. Kliknite na požadovaný cieľový server a klient sa k nemu automaticky pripojí.
 6. Ikona v tvare ozubeného kolieska v pravom hornom rohu klienta vás dovedie k nastaveniam a lište ponuky funkcií navyše, takže tu môžete vylepšiť veci,’Nepáči sa im ich súčasný stav.
  Sprievodca nastavením NordVPN pre Mac - 3 minúty pre začínajúcich používateľov

ako používať purevpn na Windows

Ako používať PureVPN na iPhone / Mac / iOS / iPad

PureVPN’Aplikácia pre Mac je veľmi podobná aplikácii pre Windows a proces jej používania je rovnaký.

Ale z toho, čo som zažil pri kontrole jeho aplikácie pre Mac a ďalších, je to o niečo citlivejšie a rýchlejšie ako jeho náprotivok Windows.

Ako používať PureVPN na iPhone Mac iOS iPad

Ak sa chcete prihlásiť na odber PureVPN a potom ho používať na svojom počítači Mac, potom tu’čo budete musieť urobiť:

 1. Kúpiť PureVPN’Ak chcete aktivovať svoj účet, musíte sa najprv prihlásiť na odber
 2. Teraz si stiahnite aplikáciu Mac zo svojich stránok
 3. Po dokončení sťahovania pokračujte v inštalácii
 4. Klient Mac sa teraz otvorí automaticky
 5. Zadajte prihlasovacie údaje používateľa, t. J. Používateľské meno a heslo
 6. Vyberte miesto, ku ktorému sa chcete pripojiť, a teraz sa začne pripojenie k tomuto serveru
 7. Na hlavnej domovskej obrazovke sa teraz zobrazí pripojenie klienta, takže môžete jednoducho začať prehliadať v rámci siete VPN’vplyv na vaše pripojenie k internetu
 8. Ak chcete získať prístup k akýmkoľvek možnostiam v nastaveniach, kliknite na ikonu v tvare ozubeného kolieska

PureVPN momentálne nemá’• Ponúka svoju vlastnú natívnu aplikáciu pre iOS, ale čoskoro bude k dispozícii podľa oficiálneho postoja servisu.

purevpn ios app

PureVPN však môžete stále používať na zariadeniach iOS nastavením pomocou bočného načítania.

V tomto ohľade ponúka dve metódy, proces nastavenia L2TP a nastavenie iKev2, ale odporúčam vám ísť na nastavenie iKev2, pretože predchádzajúci proces nastavenia je relatívne nezabezpečený..

Ako používať PureVPN v systéme Android

Pre používateľov PureVPN je najlepším klientom služby VPN, ktorý je k dispozícii zo všetkého, čo služba ponúka, je jeho klient pre Android.

Čistý, efektívny a mimoriadne ľahko použiteľný pre nováčikov. Klient systému Android pre PureVPN je vybavený všetkými najlepšími funkciami, ktoré služba ponúka..

  NordVPN pre Android: Sprievodca nastavením pre Android TV Box

ako používať purevpn na android

Naučte sa ho používať pomocou nasledujúcich krokov:

 1. Prejdite do obchodu Google Play a vyhľadajte “PureVPN”
 2. Keď dostanete PureVPN’s Aplikácia pre Android vo výsledkoch vyhľadávania, kliknite na stiahnutie a inštalácia prebehne súčasne
 3. Odtiaľ je to ľahké, pretože na prihlásenie stačí zadať prihlasovacie údaje a aplikácia sa otvorípurevpn android app možnosť voľby režimu
 4. Otvorte zoznam serverov a klepnite na ktorékoľvek mesto / krajinu / miesto, ku ktorému sa chcete pripojiť
 5. Spojenie sa teraz začnepurevpn android app
 6. Ak chcete zmeniť existujúce nastavenie alebo získať prístup k akejkoľvek ďalšej funkcii, jednoducho klepnite na ikonu v tvare ozubeného kolesa v pravom hornom rohu klienta

ponuka nastavení purevpn v aplikácii pre Android

Ako používať PureVPN s FireStick

PureVPN je jednou z tých vybraných sietí VPN, ktoré ponúkajú svoju vlastnú klientsku aplikáciu Firestick.

Táto špecializovaná aplikácia bola špeciálne vyvinutá, pretože PureVPN sa umiestňuje na trhu ako VPN, ktorá je najlepšia na to, aby splnila najrôznejšie potreby streamingu..

ako používať purevpn na firestick

Používanie tejto aplikácie na Firestick vyžaduje, aby ste mali aspoň počiatočnú predstavu o tom, ako funguje platforma FireTV a ako funguje.

Tu’ako nainštalovať a používať aplikáciu PureVPN Firestick na vašom zariadení FireTV:

 1. Najprv spustite FireTV a potom prejdite na “aplikácie” časť
 2. Teraz prejdite na kategórie > užitočnosť
 3. Hľadať “PureVPN”
 4. Stačí kliknúť na “Stiahnuť ▼” a inštalácia sa uskutoční automaticky po dokončení procesu sťahovania
 5. Zobrazí sa upozornenie o tom, že je nainštalovaný program PureVPN
 6. Ísť do “Moje aplikácie” a prejdite nadol na výber “PureVPN”
 7. Aplikácia sa teraz spustí
 8. Po kliknutí naň bude klient od vás požadovať zadanie prihlasovacích údajov “Máte už účet” (Na tento účel musíte získať predplatné PureVPN vopred)
 9. Zadajte svoje užívateľské meno a heslo a kliknite na “Prihlásiť sa”
 10. Prejdite na umiestnenie, ku ktorému sa chcete pripojiť, a klepnutím na neho spustite proces pripojenia
 11. PureVPN bude teraz pripojený, aby ste sa uistili, že odblokujete veľkú väčšinu streamovaných stránok
  3 najlepšia sieť NetGear Router VPN pre domácich používateľov

PureVPN’s Firestick aplikácia je dobrá, ale ak chcete preskúmať ďalšie možnosti, pokiaľ ide o poskytovateľov, alebo dokonca zaťažiť určitú službu, potom’podrobne sme sa podrobne zaoberali v našom sprievodcovi VPN pre spoločnosť Firestick.

záver

PureVPN urobil veľa práce, aby prispel k jednoduchosti používateľov na takmer všetkých platformách zariadení. Áno, nie’Nemám zatiaľ svoju aplikáciu pre iOS, ale jej ďalšie aplikácie sú postavené na veľmi dobrých funkciách, ktoré môžu používatelia využiť.

Služba má určité problémy, ako je oneskorenie pripojenia, ktoré musí ukončiť, aby zabezpečila fungovanie svojich klientskych aplikácií a reagovala oveľa vhodnejšie na očakávania používateľov, ale okrem toho sú aplikácie takmer samovysvetľujúce a každý nováčik môže stiahnite si ich a používajte ich bez väčších problémov.

PureVPN tiež ponúka rozsiahle úložisko príručky na riešenie problémov a inštaláciu, ktoré môžu používateľovi uľahčiť nastavenie aplikácií na akejkoľvek platforme. Od videí po textové príručky, PureVPN’s užívatelia nemajú nedostatok výberu, aby sa dozvedeli o službe’s klientmi z.

Ak ste v minulosti mali nejaký problém so službou alebo jej klientskými aplikáciami, alebo ak v nich nájdete niečo lepšie v porovnaní s podobnými aplikáciami od iných poskytovateľov, dajte nám o nich vedieť v poli nižšie..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me