NordVPN pro Mac – Průvodce instalací na 3 minuty pro začínající uživatele

Poskytovatel v Panamanii si získává na popularitě každý den, protože je nejlepší volbou při získávání vynikajícího soukromí / anonymity online. Společnost NordVPN jde o krok dál tím, že vytváří uživatelsky přívětivý, snadno použitelný a konzistentní zážitek ve všech podpůrných zařízeních, včetně Windows, iOS, Android, Linux, platforem. Uživatelé jsou vítáni příjemným a estetickým modrým rozhraním, které je postaveno na mapě zobrazující dostupná umístění serveru. Ani aplikace NordVPN pro Mac nezklame, což můžete vidět v této příručce a naší recenzi NordVPN zde.

NordVPN pro Mac Review

Na první pohled vypadá aplikace NordVPN Mac stejně jako její protějšky Windows a Linux. V designu používá stejné kreslené ponorky a lodě, spolu se standardní modrou barvou. Nicméně, to je jen když prozkoumáte MacOS verzi úplně, najdete několik jedinečných vzkvétá. Například místo toho, aby byla mapa přímo viditelná v aplikaci pro Mac, existuje skrytý levý zásobník, který se posouvá, aby odhalil úplný seznam serverů.

Pokud jde o uživatelskou přívětivost, také jsme cítili, že aplikace je citlivější a interaktivnější než klient Windows. Na základě vaší aktuální polohy vás velké tlačítko nahoře rychle připojí k nejbližšímu serveru. Pokud však chcete polohu přesunout sami, vyberte jakoukoli zemi z mapy nebo klikněte na lupu v pravém horním rohu.

NordVPN pro Mac

Celkově se aplikaci daří přinést stejné zkušenosti se systémem NordVPN, jaké byste očekávali na jiných platformách. Jediným problémem je, že některé funkce nejsou pro uživatele skutečně tak viditelné. Tor můžete zobrazit pouze prostřednictvím VPN, dvojitého šifrování a streamování specializovaných serverů použitím specifických filtrů v zobrazení seznamu nebo kliknutím na “možnosti” ve spodní části obrazovky vyhledávání.

Informace o zatížení serveru nejsou k dispozici ani v klientovi VPN. Pokud jde o funkci Network Lock, aplikace Windows obvykle zabrání všem internetovým aplikacím odesílat / přijímat informace. U verze makra však máte možnost vybrat, které aplikace by měly tuto léčbu obdržet ručně. To je důvod, proč je pro nás snadné dojít k závěru, že s některými zásahy a chybami je aplikace NordVPN stále úžasná, jako vždy (i v počítačích Mac)!

Průvodce nastavením systému NordVPN Mac

Pokud jde o nastavení systému NordVPN na platformě Mac, uživatelé mají dvě možnosti: stáhnout / nainstalovat aplikaci z webu přímo nebo zamířit do obchodu iTunes. Jako další možnost stačí kliknout na tento odkaz a okamžitě stáhnout soubor .PKG. Ostatní uživatelé, kteří se nezajímají o klientskou verzi, mohou Mac také nastavit ručně instalací Tunnelblick, stažením serverových souborů .ovpn z NordVPN, zadáním svých přihlašovacích údajů a užíváním služby VPN bez jakýchkoli potíží..

Průvodce nastavením systému NordVPN Mac

Stáhněte si NordVPN Client pro Mac

Nalezení odkazů ke stažení klienta NordVPN pro Mac nevyžaduje žádnou vědu o raketách. Web poskytuje relevantní informace a odkazy na všechny užitečné zdroje. Můžete navštívit tuto stránku, kde najdete podrobnější přezkum aplikace, spolu s odkazem ke stažení. Pro uživatele, kteří chtějí začít se stahováním a instalací, podívejte se na tento odkaz z obchodu iTunes?

Stáhněte si NordVPN Client pro Mac

NordVPN IKEv2 Mac (metoda ručního připojení)

 1. Klepnutím sem získáte certifikát IKEv2 pro váš Mac.
 2. Otevřete certifikát z “Stahování” složku přímo.
 3. An “Přidat certifikáty” Objeví se vyskakovací okno. Klikněte na “Přidat”.
 4. Vybrat “Získat informace” po kliknutí pravým tlačítkem myši na kořenový CA NordVPN.
 5. Klikněte na “Vždy důvěřuj” vedle “Při použití tohoto certifikátu”.
 6. Zadejte přihlašovací údaje do svého notebooku Mac a klikněte na OK.
 7. Klikněte na “Jablko” a vyberte “Systémové preference”.
 8. Vyber “Síť” a poté klikněte na “+” ikona.
 9. Zadejte následující vstupy: VPN, IKEv2 a NordVPN (IKEv2).
 10. Zde najdete nastavení serveru a dostupnou adresu pro připojení.
 11. Klikněte na “Nastavení ověřování” a zadejte pověření NordVPN.
 12. Uhoď “Připojit” a užívejte si používání NordVPN pro Mac.

NordVPN pro Mac - nejčastější dotazy

Pokud jde o používání NordVPN pro Mac, může mnoho uživatelů narazit na dotazy týkající se aplikace. BestVPN.co uvádí všechny běžné dotazy, které se nás týkají klienta Mac.

Co je nejlepší VPN zdarma pro Mac?

Po provedení důkladné analýzy u více než 80 poskytovatelů, kteří zahrnují služby freemium VPN, lze s jistotou říci, že v současné době jsou TunnelBear, Windscribe a Speedify nejoblíbenější pro Mac. I když musíte dodržovat přísná omezení dat, použití těchto sítí VPN není nutně špatné pro odblokování webů s omezeným přístupem k získání přístupu k lokalizovanému obsahu. Přečtěte si podrobnou zkušební verzi NordVPN 7 dní podrobně pro Mac.

Jak odeberu NordVPN z mého Mac?

Odebrání NordVPN ze zařízení Mac nevyžaduje žádnou vědu o raketách. Stejným postupem musíte odinstalovat i jiné aplikace třetích stran. Jednoduše jděte na “Nálezce” a přejděte na “Aplikace”. Poté vyberte aplikaci, kterou chcete odebrat, buď ji hodením do koše nebo klepnutím pravým tlačítkem a výběrem “Přesunout do koše” volba. Pro dokončení procesu vyprázdněte koš!

Zabalení věcí

Doufáme, že náš průvodce pomůže uživatelům získat nestranný názor na aplikaci NordVPN, spolu s procesem nastavení na zařízeních Mac, abyste si mohli vychutnat maximální úroveň anonymity / soukromí online. Bez ohledu na to, pokud narazíte na nějaké problémy, neváhejte na komentář níže. Neváhejte a sdílejte průvodce s ostatními, kteří také potřebují maximální ochranu na svých platformách Mac!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me