NordVPN pro iPhone – Jak nastavit NordVPN na zařízeních iOS

Já’Již jsem zahrnul všechny podrobnosti týkající se nejlepších poskytovatelů VPN se společností NordVPN v něm’s komplexní revize 2019. Stále však existují někteří uživatelé, kteří chtějí konkrétní informace týkající se její aplikace pro iPhone / iPad.

Abychom vám poskytli úplné informace o NordVPN’s funkčností iOS, I’Vytvořili jsme tohoto podrobného průvodce pro iOS. Zde najdete informace týkající se aplikace a jejího výkonu na různých zařízeních iOS a streamovacích platforem, jako je kompatibilita nordvpn netflix.

Patří k nim nechvalně známé modely 7, 8, X a jejich Plus. Pokud tedy potřebujete informace o NordVPN pro iPhone, jste na správném místě. Pokračujte ve čtení níže!

BestVPNco’s Odborníci pokrývají nejlepší analýzu aplikace VPN pro iPhone, přečtěte si podrobnou příručku pro 3 minuty.

NordVPN pro iPhone X / 8/8 Plus / 7 Recenze

Testoval jsem NordVPN iOS na všech nejnovějších verzích iPhone. K mému překvapení nedošlo k žádným významným změnám nebo rozdílům, bez ohledu na použitý model iOS.

Spuštěním aplikace získáte přístup ke stejnému rozhraní mapy jako ostatní klienti. Ve srovnání s Androidem má však mapa iOS spíše snadnější použití a navigaci pro výběr serveru.

Uživatelé se také mohou docela hladce přibližovat a oddalovat, což zvyšuje uživatelskou přívětivost aplikace. Nezažil jsem žádné problémy se zpožděním ani s připojením, což je pro uživatele iOS vzácný pohled.

Tady je “Rychlé připojení” možnost dostupná, pokud chcete okamžitou anonymitu. Současně vývojáři přidali a “Země” možnost, která v aplikaci Android chybí.

Ve verzi pro Android potřebujete přejet prstem nahoru, abyste získali přístup k místům. Přesto nemáte a “Oblast” menu, které najdete ve verzi pro iOS.

To znamená, že si můžete přímo vybrat americký server v Los Angeles, Seattlu, Bostonu, Philadelphii, Detroitu a mnoha dalších městech. Takže to určitě funguje ve prospěch uživatelů iPhone 7/8 / X / Plus.

NordVPN pro iPhone

Avšak tam, kde jsou pozitiva, narazil jsem také na některé negativy. Bylo zklamáním, když jsme zjistili, že seznam speciálních serverů je kratší než verze pro Android a Windows.

K dispozici jsou pouze možnosti uživatelů zařízení iPhone 7/8 / X / Plus: P2P / sdílení souborů a cibule přes VPN. Neviděl jsem žádné vyhrazené adresy IP ani servery DoubleVPN, ke kterým se lze připojit.

Vývojáři také omezili uživatelům systému iOS přístup k několika důležitým funkcím, jako jsou zastaralé servery (pro odblokování webových stránek / služeb v Číně), automatické připojení, řízení protokolu TCP / UDP nebo CyberSec (které pomáhají se škodlivým filtrováním IP).

Po nahlédnutí do věci jsem se však dozvěděl, že to není problém se společností NordVPN. Jedná se o problém týkající se iTunes’ bezpečnostní politiky.

Obchod technicky omezuje možnosti různých aplikací. To je docela podobné tomu, jak Google Chrome zakazuje proti VPN aplikacím po celém světě.

Populární prohlížeč například odebírá aplikace VPN, které jsou vybaveny blokováním reklam / měřičů, protože nesplňuje pokyny pro komunitu.

Jak nastavit NordVPN na zařízeních iOS (iPhone a iPad)

Nastavení systému NordVPN v systému iOS není raketová věda. Tento proces je ve skutečnosti docela jednoduchý, stejně jako stahování / instalace jakékoli jiné aplikace pro iOS.

  1. předplatit do jakéhokoli vhodného plánu od společnosti NordVPN kliknutím zde.
  2. Jít do vašeho obchodu iTunes a Vyhledávání pro “NordVPN” na navigační liště.
  3. Klikněte na na první možnost a poté udeřil “Nainstalujte” knoflík.
  4. Počkejte pro dokončení procesu stahování a instalace.
  5. Zahájení aplikace a “Přijmout” vyskakovací okna, která vyžadují práva.
  6. Vstoupit uživatelské jméno a heslo, které jste nastavili při přihlášení k odběru NordVPN.
  7. Užívat si pomocí VPN k odblokování VoD, NordVPN torrentování nebo ke skrytí vaší identity.

NordVPN iOS Čína

Vzhledem k tomu, že čínská vláda zakazuje služby VPN, může být úkolem najít ten, který ve skutečnosti funguje na pevnině. Obyvatelé a krajané, kteří navštíví zemi, mají přístup pouze k několika jménům. Většina z těchto poskytovatelů bývá schválena vládou.

To znamená, že nechrání vaše soukromí a mohou zaznamenávat všechny informace o relacích / připojení, což brání vašemu právu na soukromí online. NordVPN existuje jako jediný poskytovatel na trhu v současné době, druhým poskytovatelem je ExpressVPN, který nabízí podporu čínským uživatelům.

Spustili vyhrazenou čínskou stránku. Jednoduše navštivte stránku http://nord-for-zh.com/ a postupujte podle pokynů pro stažení NordVPN na iOS. To by vám mělo pomoci obejít “Velký Firewall”, což vám umožní nadále používat vaše oblíbené zahraniční aplikace / služby v zemi.

Další podrobnosti naleznete v čínské příručce VPN.

NordVPN zastaralé servery iOS

Jak bylo uvedeno výše, při kontrole aplikace NordVPN iOS na iPhone 7/8 / X / Plus jsem si všiml, že chybí spousta funkcí. To zahrnovalo nabídku Obfuscated Servers.

To však neznamená, že je nemůžete použít. Pokud máte notebook, najdete tuto funkci v aplikaci Mac nebo Windows. Jednoduše jej aktivujte pro weby, které podle vás vyžadují zvýšenou bezpečnost.

Po dokončení zkuste se připojit k některému z níže uvedených serverů. Mají tendenci nabízet uživatelům v Číně lepší výkon a anonymitu nebo vycestovat do země.

USA # 2440-2451, 3057-3058, 3167-3170, 3279-3280, 3282-3283, 3286;
Singapur # 132-133, 138-139, 141-150;
France # 280-285, 295-302;
Japan # 135, 150-164;
Nizozemsko # 253.

Zabalení věcí

S tímto jsem na konci tohoto průvodce NordVPN pro iPhone. Doufám, že vám poskytne potřebné znalosti o aplikaci iOS a jejím použití v náprotivcích iPhone 7/8 / X / Plus..

Bez ohledu na to, zda máte nějaké další dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte vynechat komentář níže. Odpovím osobně.

Neváhejte a sdílejte informace v této příručce ostatním uživatelům, kteří hledají konkrétní informace o NordVPN a jeho kompatibilitě na zařízeních iOS. Hezký den!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me