NordVPN pro Android: Průvodce nastavením pro Android TV Box

Když jednotlivci hledají aplikaci VPN, která splňuje jejich specifické požadavky, snaží se získat co nejvíce nezaujatých informací. Pokud jste uživatelem systému Android, který hledá vhodného poskytovatele, možná jste narazili na nechvalně proslulého poskytovatele zaměřeného na soukromí, společnost Panama, NordVPN.

Jako jedna z nejznámějších služeb v oblasti ochrany osobních údajů v oboru dostává téměř chválu téměř ve všech aspektech. Tato příručka se zaměřuje na nabídky NordVPN pro Android. Chcete-li získat komplexnější výhled, můžete si dokonce přečíst tuto recenzi NordVPN, která nás celý den na BestVPN.co analyzovala a zapisovala.

Recenze NordVPN Android

Prohlížení aplikace pro Android bylo docela snadné, protože aplikace doslova pokrývala všechny konce, které svým zákazníkům nabízejí maximální pohodlí. Kromě krásného a přímočarého designu je aplikace přinejmenším intuitivní a tato služba VPN funguje hladce pro odblokování webových stránek a služby VoD a zároveň vám nabízí maximální bezpečnost. Další výhody používání NordVPN pro Android:

 1. Přeskočit nepříjemné reklamy - Jednou z nejhorších věcí při prozkoumávání internetu v dnešní době je nadměrné načítání dráždivých / honosných reklam, které vás neustále otravují zobrazováním na obrazovce. NordVPNs nabízí funkci CyberSec, která automaticky blokuje tyto nežádoucí vyskakovací okna, reklamy na automatické přehrávání a další materiály - což vám umožní vychutnat si hladké procházení. Blokování reklam a měřičů dokonce zvyšuje rychlost načítání!
 2. Ochrana před viry / malwarem - Když je funkce CyberSec zapnutá, můžete mít jistotu, že dostanete maximální ochranu před sledováním, malwarem, viry, kontrolou botnetem a dalšími hrozbami kybernetického útoku zaměřenými na hackování zařízení a odcizení osobních údajů. Uživatelé dokonce dostávají dobrou bezpečnost od DDoS (distribuovaný denial-of-service), což přerušuje komunikaci mezi řídicím serverem botnetu a ohrožujícím aktivem.
 3. Zabezpečení před nebezpečnými webovými stránkami - Přestože internet v průběhu let masivně rostl, stále máte dobrou šanci narazit na některé stinné / nebezpečné webové stránky, které uživatele klamou prostřednictvím podvodů prostřednictvím phishingu a jiných počítačových hrozeb. Funkce CyberSec pravidelně prohledává adresy webových stránek podle populárních seznamů stop, které vás chrání před jakýmkoli falešným webem, který vás chce přimět k nákupu nebo odhalení osobních údajů.
 4. Chrání vaši digitální identitu - Díky přísným zásadám nulových protokolů společnosti NordVPN, funkcím, jako je ochrana proti úniku DNS, automatické přepínání zabití a protokoly, jako je DoubleVPN a Onion over VPN - VPN má v současnosti jednu z nejbezpečnějších služeb na trhu. Můžete si být jisti, že vaše identita zůstává vždy anonymní, a to i při odblokování služeb VoD nebo streamování pirátského obsahu prostřednictvím neoficiálních aplikací / aplikací třetích stran / SaaS.

NordVPN pro Android

NordVPN Android ke stažení

Stahování NordVPN do zařízení Android nevyžaduje žádnou vědu o raketách. Uživatelé obvykle získají aplikaci dvě možnosti. Prvním z nich je jednoduše přejděte na https://nordvpn.com/download/, přejděte dolů a klikněte na odkaz pro Android. Druhým je návštěva obchodu Google Play, napište “NordVPN” ve vyhledávací liště a stiskněte “Nainstalujte” knoflík. Dokončení obou procesů trvá jen 2-3 minuty!

NordVPN Android ke stažení

Jak nastavit NordVPN pro Android

Pokud jde o nastavení systému NordVPN pro Android, máte dvě možnosti: použít službu VPN ručně nebo prostřednictvím aplikace. Bez ohledu na to, kterou možnost hledáte, využíváte stejnou úroveň zabezpečení. Pokud se rozhodnete pro manuální trasu, máte větší svobodu při konfiguraci a přidávání dalších vrstev zabezpečení. Níže probereme oba procesy, abychom vám usnadnili rozhodovací proces!

Nastavení oficiální aplikace NordVPN

 1. Přejít na NordVPN’s oficiální webovou stránku a objednejte si vhodný plán.
 2. Stáhněte si aplikaci Android z webu nebo z obchodu Google Play.
 3. Po instalaci zadejte přihlašovací údaje pro plán, který jste se zaregistrovali.
 4. Stisknutím tlačítka pro přihlášení získáte přístup k funkcím VPN.
 5. Přejděte do nastavení a povolte “CyberSec” pro zvýšení ochrany.

Jak nastavit NordVPN pro Android

Ruční nastavení NordVPN pomocí OpenVPN Connect

 1. Otevřete prohlížeč a odtud si stáhněte konfigurační soubory NordVPN .ovpn.
 2. Přejděte do obchodu Google Play a stáhněte / nainstalujte OpenVPN Connect.
 3. Po instalaci spusťte aplikaci a klepněte na tlačítko nabídky.
 4. Vybrat “Import” a vyhledejte konfigurační soubor .ovpn, který jste stáhli dříve.
 5. Zadejte uživatelské jméno a heslo pro svůj účet NordVPN. Hit connect!

NordVPN Android nefunguje

NordVPN Android TV Box

Jednou z nejlepších věcí při registraci se společností NordVPN je to, že vždy můžete mít jistotu, že získáte kompatibilitu na řadě zařízení / hardwaru. Řezačky šňůry, buldozery a filmoví a televizní show mohou nyní s úlevou vědět, že existuje i aplikace NordVPN pro Android TV! Je k dispozici ke stažení na: Google Play Store a Amazon App Store.

NordVPN Android TV Box

Nejlepší nabídky NordVPN pro Android

Jako jedna z nejvýznamnějších služeb VPN na trhu hledá mnoho lidí nejlevnější vpn. Po důkladné analýze na oficiálních webových stránkách a na několika dalších fórech / komunitách jsme se dozvěděli, že v současné době pro Android nejsou k dispozici žádné speciální nabídky. Stále se však můžete rozhodnout pro jejich speciální roční nabídku, která vám poskytne masivní slevu 41%, čímž se sníží měsíční náklady z 11,95 na 6,99 $ (účtováno 83,88 $ každých 12 měsíců).

nordvpn-price-plan

NordVPN for Android Chyby / problémy

Při používání systému NordVPN pro Android se někdy můžete setkat s určitými chybami / problémy, které vyžadují pomoc. Níže jsme diskutovali o společných problémech a jejich nejlepších řešeních.

NordVPN Android nefunguje

Existuje mnoho důvodů, proč nemusí NordVPN pro Android fungovat hladce. Hlavním důvodem však bývá často odpojení od internetu nebo nedostupnost serveru na různých protokolech. Ujistěte se, že je váš internet připojen k nápravě problému. Pokud nic jiného nefunguje, zvažte opětovnou instalaci aplikace.

Nelze připojit NordVPN pro Android

Problémy s připojením by mohly nastat v důsledku toho, že aplikace NordVPN pro Android nedostane odpovídající ověření. Ujistěte se, že povolíte přístup ke všem funkcím NordVPN. Pokud věci stále nefungují, zvažte řešení vašeho internetového připojení.

Zabalení věcí

Poté, co strávíte asi 3 až 4 hodiny hodnocením výkonu a funkcí aplikace NordVPN pro Android, lze bezpečně říci, že jste online dostali velkou anonymitu a soukromí. Existuje spousta funkcí pro zvýšení bezpečnosti a aplikace nabízí docela úžasnou kompatibilitu pro Android TV. Provedli jsme také test těsnosti WebRTC a DNS, ale nenašli jsme žádné mezery v zabezpečení.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me